REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
AuthorMessage
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 0:25

uros car wrote:
Pa bolje mi je da pitam nekog ko redovno prati... Ovako Foks stalno menja termine...
pa imas i teleteks... teleteksu veruj... :D
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 1:09

-MILOS- wrote:
uros car wrote:
Pa bolje mi je da pitam nekog ko redovno prati... Ovako Foks stalno menja termine...
pa imas i teleteks... teleteksu veruj... :D

Pa da... :cao:
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 1:35

Izvinjavam se, necu vise nista da vas pitam...
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 2:05

Jedva čekam 19.00h .
Back to top Go down
tica
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tica

Broj postova : 12835
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 Tumblr_m9bpwySvCN1r35r4io4_250
Lokacija : ツ ❥ Sometimes, life will kick you around, but sooner or later, you realize you're not just a survivor. You're a warrior, and you're stronger than anything life throws your way. ❥

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 2:30

Danas mi je bilo smesno kad joj je onaj njen otac dao lizalicu da uzme DNK..........
Back to top Go down
MrsTorres
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
MrsTorres

Broj postova : 24
Godina : 30
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 165fgo

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 7:07

Danas je bila ODLICNAAA epizodaa... :ajmo:
jadna Camilaa =((( bas je morao da dodje onaj Luidjii -.- mislila sam da ce biti perverzijee 3:) ehehehehehehehehe
nznm zasto ali Sofija me sve vise i vise nerviraa ::D:
sve u svemu..bilo je super... =))))
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 7:09

Super je bila epizoda. Najbolje mi je bilo kada su se Roki i Perro potukli. xD Nervira me onaj Luiđi, mora da dođe kod Kami. -.-
Žao mi je Kamile. :(
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 7:38

i meni je zao kamile... bas se tuzno zavrsila epizoda... sta ces kad je zaljubljena ko debil u suntavog Antonia...
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 7:52

Jel moze neko da mi kaze sta se desavalo? Meni skidali protezu, pa nisam mogla da gledam^^
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Sehrazat Evliyaoglu Aksal
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Sehrazat Evliyaoglu Aksal

Broj postova : 91
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 0kfp2010

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 9:42

epke su odlicne bas su super
Back to top Go down
Vidovita Bulka
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Vidovita Bulka

Broj postova : 742
Godina : 38

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 11:13

Jadna Camila, tako mi je bilo zao kad je pricala sa kerom :( trenutno najbolja serija koja se prikazuje kod nas
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 20:31

Quote :
trenutno najbolja serija koja se prikazuje kod nas


To se slazem..
Gledala sam epku...Odlicna..je..Zao mi je Camile....xexexe Kad je onaj stalno fotografisao kad se tuku ...xiixixxii
Jedva cekam sledecu..
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 21:18

Extra epikaa... Jedva čekam današnju...A Kamile mi nije žao,ko se igra sa vatrom uvek se opeče...
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 22:01

Sama je trazila i dobija...:P
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 22:01

Dobro ali ipak... :(((
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 22:02

♥Diablita♥ wrote:
Jel moze neko da mi kaze sta se desavalo? Meni skidali protezu, pa nisam mogla da gledam^^
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 22:03

AnGel_Perroni wrote:
Sama je trazila i dobija...:P
drago mi je da se neko složi sa mnom...
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 22:04

Da li neko hoce da mi kaze sta se desilo juce???
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 22:05

Cekaj da se sjetim pocetka.. uff....
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 22:08

hah ja cu ti reci...e imas sada reprizu trenutno.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 22:09

Ukratko...Sofija išla kod lekara i tamo se Antonio i Roky baš lepo potuku...Veronika rekla Pedru da još uvek nije sigurna da li da prihvati stan...Luidji došao kod Kamile u firmu,ali ipak nije odao da joj je otac,mada se sprema da je ucenjuje...Antonio priznao Kamili da je možda zaljubljen u Sofiju,ona ga pitala da li bi i dalje bili zajedno kad bi se ispostavilo da nisu rođaci,on joj reko da ne bi,i da bi mu bila samo jedna u nizu...
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 22:29

AnGel_Perroni wrote:
hah ja cu ti reci...e imas sada reprizu trenutno.
ali ja nemam Fox :(

Quote :
Ukratko...Sofija išla kod lekara i tamo se Antonio i Roky baš lepo potuku...Veronika rekla Pedru da još uvek nije sigurna da li da prihvati stan...Luidji došao kod Kamile u firmu,ali ipak nije odao da joj je otac,mada se sprema da je ucenjuje...Antonio priznao Kamili da je možda zaljubljen u Sofiju,ona ga pitala da li bi i dalje bili zajedno kad bi se ispostavilo da nisu rođaci,on joj reko da ne bi,i da bi mu bila samo jedna u nizu...

Tnx, Afrodita! Zao mi je sto je Antonio to rekao Camili, a ona zaljubljena u njega!
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 22:36

Da čak joj je rekao da su gešili njih dvoje (mislim na Kamilu i Antonia) kad su govorili da ljubav ne postoji i da se nikada neće zaljubiti... Da on ne isključije mogućnost da se zaljubi,ali da se nikada neće zaljubiti u nju...
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 22:45

afrodita wrote:
Da čak joj je rekao da su gešili njih dvoje (mislim na Kamilu i Antonia) kad su govorili da ljubav ne postoji i da se nikada neće zaljubiti... Da on ne isključije mogućnost da se zaljubi,ali da se nikada neće zaljubiti u nju...

Aha rekao joj je to...a ona tuzna..
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 EmptyMon 16 Aug 2010 - 22:49

Zao mii je... Ali nije svaka ljubav moguca :D
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Sponsored content




Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 32 Empty

Back to top Go down
 

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 32 of 40Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Perro Amor/Opasne igre-