REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next
AuthorMessage
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyMon 16 Aug 2010 - 23:15

Tako je..
Back to top Go down
Vidovita Bulka
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Vidovita Bulka

Broj postova : 742
Godina : 38

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyMon 16 Aug 2010 - 23:42

AnGel_Perroni wrote:
Sama je trazila i dobija...:P

Pa kad su svi protiv nje...
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 0:05

Da jadna Kamila,ona je pravo ylato i nevinašce,pa su yato svi protiv nje...
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 0:51

xaxaxa...Zlocka najveca...ixixixxixi
Back to top Go down
Vidovita Bulka
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Vidovita Bulka

Broj postova : 742
Godina : 38

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 1:51

afrodita wrote:
Da jadna Kamila,ona je pravo ylato i nevinašce,pa su yato svi protiv nje...

Daa.... jadna :((
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 3:09

Pa..sad i nije toliko koliko je mi sazaljujemo..
Back to top Go down
MrsTorres
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
MrsTorres

Broj postova : 24
Godina : 30
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 165fgo

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 7:05

Aaaaaaa!!! Kako me nervira Luidjii!!!!
jadan Gonzaloo... kako je rekao "Boze" kad je Danijela skinula brus..xDDD lud je skroz :)))
drago mi je sto je Antonio rekao ono Sofiji =)))) pocela je da me nerviraa =)))))
epizode su sve bolje i boljee... :jupi:
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 7:09

Meni je Sofije bash zao...Uhvatila ga je prvo sa Kamilom,posle sa josh dve zene,rekao joj da ne zeli to dete,vec svoj zivot,i josh nashao sad da joj popuje neshto...Bolje da cuti...
A Gons i Dani su mi tako smeshni...xaxaxxaxaxa
Back to top Go down
Vidovita Bulka
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Vidovita Bulka

Broj postova : 742
Godina : 38

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 7:23

Gonsalo i Danijela su ludiii ::D: onaj doktor me nervira.... Pobre Cami :(
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 8:04

Gledao sam danas. Kako me nervira onaj Luiđi, uh! :@ Daj Bože da Sesilija ne sazna da je Kamilin otac, ali mislim da i da zna da Kamila nije Brando, takođe bi je tako volela, jer nije Kamila krvia što se Aliks je***a sa Luiđijem, a bila sa Brandom. Smešno mi je kada se Danijela skinula, a onaj se oduševio. Nervira me više ova Sofija, da sam na Antonijevom mestu, ostavio bi je i otišao sa Kami.
Back to top Go down
MrsTorres
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
MrsTorres

Broj postova : 24
Godina : 30
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 165fgo

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 8:15

Stefy wrote:
Gledao sam danas. Kako me nervira onaj Luiđi, uh! :@ Daj Bože da Sesilija ne sazna da je Kamilin otac, ali mislim da i da zna da Kamila nije Brando, takođe bi je tako volela, jer nije Kamila krvia što se Aliks je***a sa Luiđijem, a bila sa Brandom. Smešno mi je kada se Danijela skinula, a onaj se oduševio. Nervira me više ova Sofija, da sam na Antonijevom mestu, ostavio bi je i otišao sa Kami.
Slazem se sa tobom u vezi Antonija i Sofijee =)))
bio je extra kad su pokazali Camilinu mamuu....Marica je stv prelepaa :jupi:
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 8:15

Gonsalo je bio smesan sve je bilo tako brzo usao sam i izasao da ne znam broj :D
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Vidovita Bulka
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Vidovita Bulka

Broj postova : 742
Godina : 38

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 8:21

Stefy wrote:
da sam na Antonijevom mestu, ostavio bi je i otišao sa Kami.

Po mom prorocanstvu ja vidim da ti nikad neces biti na njegovom mestu, ali slazem se sa tobom da treba da ostavi Sofiju, ker je budala...
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 218202510M5RG95

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 8:22

Vidovita Bulka wrote:
Stefy wrote:
da sam na Antonijevom mestu, ostavio bi je i otišao sa Kami.

Po mom prorocanstvu ja vidim da ti nikad neces biti na njegovom mestu, ali slazem se sa tobom da treba da ostavi Sofiju, ker je budala...

Bulka jel bi mogla o tvojim ''prorocanstvima'' u svojoj temi ?
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 8:29

hari_95 wrote:
Vidovita Bulka wrote:
Stefy wrote:
da sam na Antonijevom mestu, ostavio bi je i otišao sa Kami.

Po mom prorocanstvu ja vidim da ti nikad neces biti na njegovom mestu, ali slazem se sa tobom da treba da ostavi Sofiju, ker je budala...

Bulka jel bi mogla o tvojim ''prorocanstvima'' u svojoj temi ?
Nisam te ni pitao za mišljenje, nemoj da se javljaš k'o magarac u 12 sati.
Back to top Go down
Vidovita Bulka
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Vidovita Bulka

Broj postova : 742
Godina : 38

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 9:16

hari_95 wrote:

Bulka jel bi mogla o tvojim ''prorocanstvima'' u svojoj temi ?

Ne bi mogla. Ovo je slobodan forum. Kao sto ti mene mozes da smaras u "mojoj" temi mogu i ja da pisem poruke po svim drugim temama na forumu.

Stefy wrote:

Nisam te ni pitao za mišljenje, nemoj da se javljaš k'o magarac u 12 sati.

A ko si ti da mi branis da se javljam bilo gde kad mi se cefne?
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 218202510M5RG95

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 9:17

Quote :
Ne bi mogla. Ovo je slobodan forum. Kao sto ti mene mozes da smaras u "mojoj" temi mogu i ja da pisem poruke po svim drugim temama na forumu.

Ja u tvojoj temi za lazi pisem vezano za to dok ti ovde pises o tome...
STOP SPAM
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Marina_92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Marina_92

Broj postova : 83
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 Sexandcity_ins

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 11:38

Nije mi jasno sto svi zale Kamilu.Po cemu je ona jadna.Sto sve iskoriscava i maltretira.Juce je htela da smesti Ceciliu u ludnicu.Mozda je u pocetku bila zabavna ali vise nije.I radice sve gore i gore stvari.A i Antonio nema nikakvog prava da popuje Sofiji,ne bi smeo ni da pisne posle svega.Sofija bi trebalo da ga pljune zbog svega u lice.A i sad je ne trazi zato sto se pokajao,nego da bi dokazao Kamili da moze ponovo da je osvoji i tako zadovilji svoj muski sovinisticki ego.Muska svinja!
Back to top Go down
Vidovita Bulka
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Vidovita Bulka

Broj postova : 742
Godina : 38

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 11:42

Marina_92 wrote:
Nije mi jasno sto svi zale Kamilu.Po cemu je ona jadna.Sto sve iskoriscava i maltretira.Juce je htela da smesti Ceciliu u ludnicu.Mozda je u pocetku bila zabavna ali vise nije.I radice sve gore i gore stvari.A i Antonio nema nikakvog prava da popuje Sofiji,ne bi smeo ni da pisne posle svega.Sofija bi trebalo da ga pljune zbog svega u lice.A i sad je ne trazi zato sto se pokajao,nego da bi dokazao Kamili da moze ponovo da je osvoji i tako zadovilji svoj muski sovinisticki ego.Muska svinja!

A kakve "gore i gore" stvari ce raditi Kamila? Meni je ona za sada super :)) Onaj Luidji me strasno nerviraaa, a ker pogotovo, posebno sto muci mi pobre Cami :((
Back to top Go down
Marina_92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Marina_92

Broj postova : 83
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 Sexandcity_ins

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 12:23

Pa narucivace ubistva,otece dete Kamile i Antonija ,bice sve zlobnija.
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 20:21

Marina_92 wrote:
Nije mi jasno sto svi zale Kamilu.Po cemu je ona jadna.Sto sve iskoriscava i maltretira.Juce je htela da smesti Ceciliu u ludnicu.Mozda je u pocetku bila zabavna ali vise nije.I radice sve gore i gore stvari.A i Antonio nema nikakvog prava da popuje Sofiji,ne bi smeo ni da pisne posle svega.Sofija bi trebalo da ga pljune zbog svega u lice.A i sad je ne trazi zato sto se pokajao,nego da bi dokazao Kamili da moze ponovo da je osvoji i tako zadovilji svoj muski sovinisticki ego.Muska svinja!
Eto napokon da se neko slaže sa mnom...Ja je ne žalim ni malo,zbog čega bih je žalila?...U početku mi je stvarno njen lik bio extra,ali kako vreme odmiče,sve me više iritira...odvratna je...
A već sam rekla,Antonio je ne zaslužuje...Da,sad je shvatio šta je izgubio,pa onda bi hteo Sofiju nazad,ma jeste...
Back to top Go down
Marinica
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Marinica

Broj postova : 182

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 20:53

:super: :super: :super:
Slažem se sa vama...Sofija je predobra,ne razumem kako neko može da je ne voli... A Kamila odvratna perra... ogavna je baš...
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 21:07

Sad je sazaljujemo...a za koji dan...
Back to top Go down
Dunja
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Dunja

Broj postova : 6774
Godina : 30
Fan-gif : I am strange,but,what are you?????

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 21:30

afrodita wrote:
Marina_92 wrote:
Nije mi jasno sto svi zale Kamilu.Po cemu je ona jadna.Sto sve iskoriscava i maltretira.Juce je htela da smesti Ceciliu u ludnicu.Mozda je u pocetku bila zabavna ali vise nije.I radice sve gore i gore stvari.A i Antonio nema nikakvog prava da popuje Sofiji,ne bi smeo ni da pisne posle svega.Sofija bi trebalo da ga pljune zbog svega u lice.A i sad je ne trazi zato sto se pokajao,nego da bi dokazao Kamili da moze ponovo da je osvoji i tako zadovilji svoj muski sovinisticki ego.Muska svinja!
Eto napokon da se neko slaže sa mnom...Ja je ne žalim ni malo,zbog čega bih je žalila?...U početku mi je stvarno njen lik bio extra,ali kako vreme odmiče,sve me više iritira...odvratna je...
A već sam rekla,Antonio je ne zaslužuje...Da,sad je shvatio šta je izgubio,pa onda bi hteo Sofiju nazad,ma jeste...

Ja volim glumicu ali lik je stvarno grozan...
Htela je da smesti babu u ludnicu,sopstvenog muza tera da je vara!Uzas...
Ali opet,od koga je nastala...nije ni cudo...
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 EmptyTue 17 Aug 2010 - 21:34

Dunja wrote:
afrodita wrote:
Marina_92 wrote:
Nije mi jasno sto svi zale Kamilu.Po cemu je ona jadna.Sto sve iskoriscava i maltretira.Juce je htela da smesti Ceciliu u ludnicu.Mozda je u pocetku bila zabavna ali vise nije.I radice sve gore i gore stvari.A i Antonio nema nikakvog prava da popuje Sofiji,ne bi smeo ni da pisne posle svega.Sofija bi trebalo da ga pljune zbog svega u lice.A i sad je ne trazi zato sto se pokajao,nego da bi dokazao Kamili da moze ponovo da je osvoji i tako zadovilji svoj muski sovinisticki ego.Muska svinja!
Eto napokon da se neko slaže sa mnom...Ja je ne žalim ni malo,zbog čega bih je žalila?...U početku mi je stvarno njen lik bio extra,ali kako vreme odmiče,sve me više iritira...odvratna je...
A već sam rekla,Antonio je ne zaslužuje...Da,sad je shvatio šta je izgubio,pa onda bi hteo Sofiju nazad,ma jeste...

Ja volim glumicu ali lik je stvarno grozan...
Htela je da smesti babu u ludnicu,sopstvenog muza tera da je vara!Uzas...
Ali opet,od koga je nastala...nije ni cudo...

[You must be registered and logged in to see this image.]


TAKO JE !!!!!
Back to top Go down
Sponsored content




Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 33 Empty

Back to top Go down
 

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 33 of 40Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Perro Amor/Opasne igre-