REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
AuthorMessage
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyThu 21 Jan 2010 - 9:53

Levy's girl wrote:
ja prekinula sa Dona barbarom da bi pratila ovo...skroz mi se svidja...
sto se tice uloge mislim da je Carlos kao stvoren za nju...stvarno tako misilm...lik je predivan...ja ga prvi put gledam u ovoj seriji...
a za Camilu i Antonia je i meni brate trulo malo,ali mali jer sam vec i oguglala na to...xD
jer recimo kad joj on udje u kancelariju pa je poljubi,ma 'de bre to tako...ili kad su recimo zavrsili u WC-u od firme,wtf?!a najgore je sto baba kuca da pita da li je Cami u WC-u,kao da je to kabina pa ne moze da udje,mislim mogla je slobodnoda udje,to mi je malo glupo...

i slazem se sa savom sto se tice onog statusa Sofijinog na ClanClan-u...msm molim te,ko bi to napisao...

alipored svega toga,ja u seriji uzivam i reeeedovno je pratim....

NMikad me nisi izneverila sa ukusima :)))) zagrljaj
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 31
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyThu 21 Jan 2010 - 9:55

serija je vrh..nije uopšte dosadna i možes se ismijati uz nju..tako da kada krene škola ja je definitivno nastavljam gledat..... + carlos me očarao..ima predivan glas a bogami i dobro izgleda :-))))
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyThu 21 Jan 2010 - 9:57

*Flippy* wrote:
serija je vrh..nije uopšte dosadna i možes se ismijati uz nju..tako da kada krene škola ja je definitivno nastavljam gledat..... + carlos me očarao..ima predivan glas a bogami i dobro izgleda :-))))

Jbg nisam ja kisala i ne volim svasta :))

Znaci toliko je sexyyyyyyyyy, zbog njega i gledam seriju iskreno, a i radnja mi se svidja :)
Back to top Go down
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyThu 21 Jan 2010 - 11:09

on obara sa nogu...a vec je opste poznato da ja otkidam na ovakve frajere, tako da naravno da cu da gledam....
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyThu 21 Jan 2010 - 11:17

Zezas LILI ? Totalno otkinula posle kraja osme epke... Ajjj kakav sladak kraj., zlato moje....
Back to top Go down
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyThu 21 Jan 2010 - 11:25

hihihi, idem i ja da odgledam, kad otkinem imaces sa kim da se druzis :)))
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
Lil`Mini`Mouse <3
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lil`Mini`Mouse <3

Broj postova : 936
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 Kimimim

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyFri 22 Jan 2010 - 0:41

Ova serija mi se mnogo svidja,glumci,radnja..Podseca me na ERDA. Pocecu da je gledam.
Back to top Go down
Marko92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Marko92

Broj postova : 330
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 3008ims
Lokacija : Zacatillo

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptySat 23 Jan 2010 - 2:58

Serija je odlicna, stigao sam do 7 epizode...Nadam se da je do kraja nece upropastiti!
Back to top Go down
http://www.borkatomovic.co.nr
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptySat 23 Jan 2010 - 5:29

Ja cu da pocnem da gledam seriju, jer mi se bas dopala, i po glumcima i po prici. Ana Lusija i Karlos su bas lep par, ima dobre hemije medju njima:))
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptySun 24 Jan 2010 - 4:34

Lady_X_ wrote:
Levy's girl wrote:
ja prekinula sa Dona barbarom da bi pratila ovo...skroz mi se svidja...
sto se tice uloge mislim da je Carlos kao stvoren za nju...stvarno tako misilm...lik je predivan...ja ga prvi put gledam u ovoj seriji...
a za Camilu i Antonia je i meni brate trulo malo,ali mali jer sam vec i oguglala na to...xD
jer recimo kad joj on udje u kancelariju pa je poljubi,ma 'de bre to tako...ili kad su recimo zavrsili u WC-u od firme,wtf?!a najgore je sto baba kuca da pita da li je Cami u WC-u,kao da je to kabina pa ne moze da udje,mislim mogla je slobodnoda udje,to mi je malo glupo...

i slazem se sa savom sto se tice onog statusa Sofijinog na ClanClan-u...msm molim te,ko bi to napisao...

alipored svega toga,ja u seriji uzivam i reeeedovno je pratim....

Nikad me nisi izneverila sa ukusima :)))) zagrljaj

msm sta reci... :59:

inace Danna es mi angel nije gledala jer nema cele serije na yt-u...tako da kod nje nema informacija...

preostaje nam da gledamo,a to nam ne pada tesko...bar meni... :jupi:
Back to top Go down
Milos
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Milos

Broj postova : 504
Godina : 29
Lokacija : Sa Sandrom zauvek!!!

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyMon 25 Jan 2010 - 9:59

Ja nisam jos poceo da gledam,ali pocecu uskoro,ja mislim,posto glumi Maritza Rodriguez:))))))))
Back to top Go down
Milos
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Milos

Broj postova : 504
Godina : 29
Lokacija : Sa Sandrom zauvek!!!

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyMon 25 Jan 2010 - 10:00

Ja nisam jos poceo da gledam,ali pocecu uskoro,ja mislim,posto glumi Maritza Rodriguez:))))))))
Back to top Go down
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyTue 26 Jan 2010 - 3:10

ubijaaaa serija!
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
-Jexy-
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
-Jexy-

Broj postova : 1818
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 Satc_reading
Lokacija : WiTh SeGuNdO cErNaDaS, tOrReS aNd MeSsI...^^:D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyTue 26 Jan 2010 - 3:31

Ja sam odgledala 5 epizoda, serija mi se toliko svidela da sam tri epizode odgledala odjednom!!! Savrsena radnja a i likoviiiiii...
Ali sam sve gledala na youtubu, nisu cele epizode :(
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyTue 26 Jan 2010 - 8:07

Daj Boze da je nasi otkupe . . .
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyTue 26 Jan 2010 - 12:33

uros car wrote:
Daj Boze da je nasi otkupe . . .
:super: :super: :super:
Back to top Go down
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyWed 27 Jan 2010 - 4:52

meni svejedno da li cej e otkupiti jer cu je ja do tad vec odgledati na netu...

jedva cekam sutra da gledam!
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyWed 27 Jan 2010 - 8:27

Aleeeeeeeeeeeeeee spavase konacno ... Kuku kakav je moja duskaaa :D
Back to top Go down
Marko92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Marko92

Broj postova : 330
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 3008ims
Lokacija : Zacatillo

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyWed 27 Jan 2010 - 8:29

Ko je spavao. Ja sam kod 7 epizode...
Kod nas jedino se mozemo nadati da je otkupi PINK ili FOX ako skupe pare
Back to top Go down
http://www.borkatomovic.co.nr
-Jexy-
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
-Jexy-

Broj postova : 1818
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 Satc_reading
Lokacija : WiTh SeGuNdO cErNaDaS, tOrReS aNd MeSsI...^^:D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyWed 27 Jan 2010 - 8:32

Lady kako ti gledas na yt ili skidas epizode???
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyWed 27 Jan 2010 - 9:04

Gledam na yt,
Spavase Antionio i Sofija :)
Back to top Go down
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyWed 27 Jan 2010 - 11:22

mmmmmmmmmmmmm da da...gledala sam!!
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyWed 27 Jan 2010 - 23:05

moraću i ja da pogledam konačno sve epizode što su dosada bile samo sam dvije odgledala..shame on me
Back to top Go down
Lucero
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Lucero

Broj postova : 398
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 16h0kkl
Lokacija : con Lucero

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyWed 27 Jan 2010 - 23:25

ja sam stigla do 10....ok je serija
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 EmptyThu 28 Jan 2010 - 9:01

Zna li neko zasto nema 13 epke ?
Back to top Go down
Sponsored content




Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 4 Empty

Back to top Go down
 

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 40Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Perro Amor/Opasne igre-