REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AuthorMessage
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptySat 16 Jan 2010 - 2:44

Kakva je on dusica kad je ljut i ljubomoran, njam :P
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptySat 16 Jan 2010 - 3:13

ja moram nadoknaditi sve..još ni prvu epku nisam odgledala
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptySat 16 Jan 2010 - 3:15

pahuljica wrote:
ja moram nadoknaditi sve..još ni prvu epku nisam odgledala

Nemoj da me razocaras please :)))
MOras gledati super je serija ~ Ili se mozda meni cini gde volim Poncea, pogledaj, bolje dok ima samo 5 epkica, nego kad se bude zalomilo vise :)
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptySat 16 Jan 2010 - 3:18

ma vjerujem da je super samo nisam imala vremena da pogledam...čekam sada da moji se izgube iz kuće pa da fino na miru sve odgledam bez prekidanja :))
Back to top Go down
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptySat 16 Jan 2010 - 4:12

Maritzin novi look je super
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 218202510M5RG95

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptySat 16 Jan 2010 - 4:12

:super:
a jel ona zloca ovde?
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptySat 16 Jan 2010 - 4:13

naravno :)
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptySat 16 Jan 2010 - 9:06

Pa sta bi ona drugo bila :)
Super izgleda, i odlicno glumi ....
Back to top Go down
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptySun 17 Jan 2010 - 2:10

a ona baba sto je glumila Carmen u Anali, jer ona dobra ovde za promenu?
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 218202510M5RG95

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptySun 17 Jan 2010 - 2:14

sava wrote:
a ona baba sto je glumila Carmen u Anali, jer ona dobra ovde za promenu?

Ne bi trebalo da Zully glumi pozitivan lik.....Mada reci ce ti Lady
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptySun 17 Jan 2010 - 11:35

meni tako delovalo
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 218202510M5RG95

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptySun 17 Jan 2010 - 11:38

Dosta je glumaca iz ERDA...Debeli,Sara,Carmen i mislim da je jedna Marlen
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptySun 17 Jan 2010 - 12:12

Koji Debeli ?

Carmen je dobra, i glumi baku glavnog lika i pomaze mu u svemu :)
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 218202510M5RG95

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptySun 17 Jan 2010 - 12:16

U ERDA se zvao Debeli
Ovde ne znam
Evo slika:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptySun 17 Jan 2010 - 13:39

Ako sam ja toga primetila u seriju ne pomerila se...
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 31
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptySun 17 Jan 2010 - 23:11

ja sam odgledala prve dvije epke i pola trece i nikako da ih zavrsim do kraja,a serija stvarno izgleda da je dobra
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptyMon 18 Jan 2010 - 0:42

Odlicna je, jedva cekam sutra novu epkicu :)
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 218202510M5RG95

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptyMon 18 Jan 2010 - 3:09

Lady_X_ wrote:
Ako sam ja toga primetila u seriju ne pomerila se...

hahah pa ovo je slika iz perro amor :D
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptyMon 18 Jan 2010 - 5:23

Ne znam vala, mnogo gledam u Carlosa pa druge ne primecujem preterano... :)

Verovatno cu da pocnem ovu seriju da prevodim na sprski jer imam osecaj da je nece kupiti niko kod nas, pa da moigu i ovi sto ne znaju spanski da gledaju :)

Hari neces moc da se izvuces sad :)
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 218202510M5RG95

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptyMon 18 Jan 2010 - 5:59

Lady_X_ wrote:
Ne znam vala, mnogo gledam u Carlosa pa druge ne primecujem preterano... :)

Verovatno cu da pocnem ovu seriju da prevodim na sprski jer imam osecaj da je nece kupiti niko kod nas, pa da moigu i ovi sto ne znaju spanski da gledaju :)

Hari neces moc da se izvuces sad :)

Mozda i nije ja sam nasao sliku da je iz ove serije i postavio...Trebalo bi da jer iz ove...

a za sta necu moc da se izvucem?

Evo jos jedna slika ovog glumca!
[You must be registered and logged in to see this image.]

Znas sad? :D
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptyTue 19 Jan 2010 - 5:06

iako mi se prva epka dopala imam i zamerke

Sama radnja mi je OK, tj. ta premisa koju su oni zamislili. On ženskaroš koji na dan venčanja ostavi mladu pred oltarom, pa se sa sestričnom dogovori da će mu sledeća žrtva bit devica itd. "Cruel Intentions" na Telemundov način. Sve 5.

Ali, mislim da je bolje da su ostali pri izboru Arapa Bethkea za ulogu Antonija. Carlos je prestar za tu ulogu. Mislim, ona scena kad se mama Elluz Peraza dere na njega nakon što je ostavio onu mladu...come on....skoro su istih godina.

Od 60 minuta serije, barem 20 su bili Antonio i "primita" u njegovoj sobi. Celo vreme govore jedan te isti dijalog, samo upotrebljavaju druge reči.

Primito, jesam ti zgodna?
Naravno da jesi, primita.
Primito, ostavi Danielu pred oltarom?
Izazov?
Da, ostavi je.
Ostaviću je.

I onda ubace neku random scenu tipa njegovi prijatelji na radiju i onda se opet vrate na njih dvoje i opet ponavljaju ISTI dijalog I normalno, primito y primita se ***** sve u 16 u njegovoj NEZAKLJUČANOJ sobi na dan NJEGOVOG venčanja. Ne, niko neće ući.

A i Ana Lucia Dominguez... malo je dobila kila, bucmasta je u faci, u PDG i TVEAQ je bila prelepa. Ovde, not so much. S njenim likom imam dva problema:

1. Ko zdrave pameti na svoj "fejsbuk" (neki njihov sajt) status napise ovo: Virgen hasta el matrimonio por voluntad propria??? Ozbiljno?

2. Zašto, o zašto bi se ona, koja deluje kao pametna cura, zaljubila na prvi pogled u Antonija? Čime ju je "osvojio"? U trenutku kad je ostavio mladu pred oltarom ili kad se drao na nju u kuhinji?

za sad su mi to nebuloze iako serija obecava...nadam se da je nece pokvariti...
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptyTue 19 Jan 2010 - 14:11

Savo ja na primer volim Carlosa i mislim da mi je on odlican za ovu ulogu jer je stariji on ima blizu 40 ja mislim, ali je sexy pa mu lezi ovakva uloga :) bar se meni svidja.

Sto se tice Ane nije se ubucila nego snimak na yt veze nema, kad se serija skine onda je lepsi snimak....

Mnogo se bacaju Antonio i rodjaka... Nekako mi nelogicno da niko ne primecuje, vec videcete u ostale epizode ko je odgledao samo prvu, u sledecim epizodama se jos i vise vidjaju i sve na neka rizicna mesta :) Mada je meni to poenta i sam se totalno zarazila serijom
I ako imam da ucim bubam po celu noc, moram ujutru da odgledam pre ucenja ovu seriju nekako mi lakse :)
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptyThu 21 Jan 2010 - 1:03

ja prekinula sa Dona barbarom da bi pratila ovo...skroz mi se svidja...
sto se tice uloge mislim da je Carlos kao stvoren za nju...stvarno tako misilm...lik je predivan...ja ga prvi put gledam u ovoj seriji...
a za Camilu i Antonia je i meni brate trulo malo,ali mali jer sam vec i oguglala na to...xD
jer recimo kad joj on udje u kancelariju pa je poljubi,ma 'de bre to tako...ili kad su recimo zavrsili u WC-u od firme,wtf?!a najgore je sto baba kuca da pita da li je Cami u WC-u,kao da je to kabina pa ne moze da udje,mislim mogla je slobodnoda udje,to mi je malo glupo...

i slazem se sa savom sto se tice onog statusa Sofijinog na ClanClan-u...msm molim te,ko bi to napisao...

alipored svega toga,ja u seriji uzivam i reeeedovno je pratim....
Back to top Go down
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptyThu 21 Jan 2010 - 4:28

a kako je u originalnoj verziji zavrsila Camila?
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 EmptyThu 21 Jan 2010 - 9:51

Ja nisam gledala, ali mislim da je Danna es mi angle sto posto to gledala :)
Back to top Go down
Sponsored content




Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 3 Empty

Back to top Go down
 

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 40Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Perro Amor/Opasne igre-