REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
AuthorMessage
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptyWed 28 Jul 2010 - 8:40

nije valjda da ce da budu zajedno... evo sad na wikipedii pise da je pedro zaljubljen u vero
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Milos
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Milos

Broj postova : 504
Godina : 29
Lokacija : Sa Sandrom zauvek!!!

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptyWed 28 Jul 2010 - 9:03

Nije losa ova serija...samo sam malo pogledao zbog Mariitze Rodriguez,ali ne verujem da cu nastaviti da gledam,malo je dosadna serija!
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 38
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptyWed 28 Jul 2010 - 9:39

Pa moze cale da joj bude,ali mislim da ce se desiti neshto izmedju njih...
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptyWed 28 Jul 2010 - 20:44

Vero i Pedro ce da budu nesto malo zajedno, mnogo me Vero nervirala po tom pitanju...

A vencace se Sofia i Antonio, sve sto vas zanima u vetzi serije pitajte me, ja sam celu odgledala :))
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 38
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptyWed 28 Jul 2010 - 20:51

Dakle uskoro gledamo venčanje,ili će Camila opet pomrsiti konce...
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptyWed 28 Jul 2010 - 20:55

i sta ce biti na kraju s Verom i Pedrom
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptyWed 28 Jul 2010 - 21:03

Vencace se jupi xDF
Gledala sam danas Camnilka sam o smisljaa a sto ne prizna da je zaljubljena?!
Back to top Go down
Zavodnik
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Zavodnik

Broj postova : 14

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptyThu 29 Jul 2010 - 4:53

zamolio bih vas da u ovoj temi negovorite sta se vec desavalo u seriji,jer koliko god da je zanimljiva ako kazete predstojeca desavanja...kome ce biti zanimljivo da gleda??
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptyThu 29 Jul 2010 - 6:18

meni ce na primer biti veoma zanimljivo... meni ne smeta da pricamo o tome sta ce se desiti u buduce :)
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 38
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptyThu 29 Jul 2010 - 20:18

Slažem se s Milošem... Ja baš volim što se priča šta će se dogoditi...
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptyThu 29 Jul 2010 - 20:50

Ali ne ide zbog clanova koji ne vole,a njih je puno.
Otvoricu novu temu za pricanje unapred sta ce se desavati.
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 38
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptyThu 29 Jul 2010 - 20:52

može,super Lady...
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptyThu 29 Jul 2010 - 20:53

Meni je bio bolji rimejk ovaj, nego original serija.
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 38
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptyThu 29 Jul 2010 - 20:56

Dana je glumila u originalu,čak su joj ponudili ulogu i u rimejku,ali nije htela da igra ponovo u istoj seriji... Da,jedan od retkih slučajeva kada rimejk ispadne fenomenalan i bolji od originala...
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptyThu 29 Jul 2010 - 21:07

Odgledala sam prvo epi. sa Dannom.....Samo mi je Danna od njih poznata....bolji e remjek.....
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptyThu 29 Jul 2010 - 22:15

Meni je Dana bas dosta mlada u toj seriji, ona kao ona prelepa, ali ostala ekipa mi se nije svidela, niti hemija izmedju glumaca, dok je u rimejku odlicna...
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 38
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptyThu 29 Jul 2010 - 22:21

Danna je uvek odlična,to se podrazumeva... Ali mi se ostalo sve više dopada u rimejku,naročito hemija između Antonija i Sofije...
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptyThu 29 Jul 2010 - 23:05

Vencali su seeee :)) :srce:
Back to top Go down
Girl Swan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Girl Swan

Broj postova : 1016
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 Saraylucas
Lokacija : Harper's Island

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptyFri 30 Jul 2010 - 22:21

serija mi se bas dopada,Maritza je kao stvorena za zlocaste uloge. ^^ a i Carlos bas dobro glumi.
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptySat 31 Jul 2010 - 0:43

Staaaa zar je juce bilo vencanje? Ja nsm gledala...jel moze neko da mi kaze koja je epizoda bila juce?
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 38
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptySun 1 Aug 2010 - 7:32

mislim,ali nisam 100% sigurna da su bile 32 i 33...
Back to top Go down
♥..jeTza..♥
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
♥..jeTza..♥

Broj postova : 4818
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 Anlia-gif

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptySun 1 Aug 2010 - 8:03

Nisam ni ja gledala :(
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 38
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptySun 1 Aug 2010 - 8:06

ima na netu,a gledam sad da ce sutra repriza biti u pola 9,tako pishe na foksovom tv vodichu...
Back to top Go down
♥..jeTza..♥
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
♥..jeTza..♥

Broj postova : 4818
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 Anlia-gif

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptySun 1 Aug 2010 - 8:36

Ali ja necu ustati u pola 9 :/
Ma valjda cu naci na netu..
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 38
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 EmptySun 1 Aug 2010 - 8:56

ima na youtubu
Back to top Go down
Sponsored content




Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 22 Empty

Back to top Go down
 

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 22 of 40Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Perro Amor/Opasne igre-