REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
AuthorMessage
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyWed 11 Aug 2010 - 5:49

A Pedro je smesan sto se zaljubio u klinku... Kada ga ona njegova rospija od zene navata... tesko njemu.
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyWed 11 Aug 2010 - 6:08

Ja nikako ne bih volela da se Sofija udala za rokija,iskvarice se i on kasnije,lagace je mnogo...
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyWed 11 Aug 2010 - 6:10

Meni je omiljeni lik. :jupi:
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyWed 11 Aug 2010 - 7:10

Gledao sam danas. Kako je dobra Kamila, baš mi je drago što je uništila Sofiju, mnogo me nervira. Antonio mi je ok sad, baš je super. Nekako sam zgotivio tog glumca u ovoj seriji, ne znam zašto. xD
Back to top Go down
Marina_92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Marina_92

Broj postova : 83
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 Sexandcity_ins

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyWed 11 Aug 2010 - 7:51

Da ,ali Antonio ce da se promeni,postace normalan,a Kamila nece pocinice neka ubistva .Kako je danas namerno uslikala Rokija i sofi u autu kao da se ljube a oni se poljubili samo u obraz.Iz epizode u epizodu mi je sve odvratnija i zla.Mada me sad zanima ta misterija sa njenim roditeljima,cini mi se da je joj je tata bio gej,ali izgleda da ona i nije njegova cerka,jer je onaj celavi rekao da je on navodno njen otac!
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyWed 11 Aug 2010 - 7:53

Stefy wrote:
Gledao sam danas. Kako je dobra Kamila, baš mi je drago što je uništila Sofiju, mnogo me nervira.
:super: I ja sam navijala za Camilu :D
Jel zna neko šta je to sa Camilinim roditeljima? Ko su oni?
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyWed 11 Aug 2010 - 8:24

Da li ce Kamila ubiti ili ne?
Back to top Go down
Marina_92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Marina_92

Broj postova : 83
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 Sexandcity_ins

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyWed 11 Aug 2010 - 8:28

Da,ubice se na brodu.A otac joj je onaj sto je danas pricao sa celavim.Rekao joj je:Soy tu dady! ::D:
Back to top Go down
Girl Swan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Girl Swan

Broj postova : 1016
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 Saraylucas
Lokacija : Harper's Island

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyWed 11 Aug 2010 - 9:07

Stefy wrote:
Gledao sam danas. Kako je dobra Kamila, baš mi je drago što je uništila Sofiju, mnogo me nervira. Antonio mi je ok sad, baš je super. Nekako sam zgotivio tog glumca u ovoj seriji, ne znam zašto. xD
meni je Sofije bilo malo zao.naglasavam malo.i ja sam zgotivila Carlosa :D

a ne razumem,u svakoj seriji gde je Maritza glumila,zapadne joj da se ona sama ubije o.O videla sam na yt snimak smrt Kamile,slucajno i nisam htela da gledam.ubice se o.O bolesno,brate.u svakoj seriji gde glumi neku zlicu ona se na kraju ubije. :/
Back to top Go down
tica
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tica

Broj postova : 12835
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 Tumblr_m9bpwySvCN1r35r4io4_250
Lokacija : ツ ❥ Sometimes, life will kick you around, but sooner or later, you realize you're not just a survivor. You're a warrior, and you're stronger than anything life throws your way. ❥

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyWed 11 Aug 2010 - 9:32

Girl Swan wrote:
meni je Sofije bilo malo zao
I meni je
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyWed 11 Aug 2010 - 12:33

♥Diablita♥ wrote:
Stefy wrote:
Gledao sam danas. Kako je dobra Kamila, baš mi je drago što je uništila Sofiju, mnogo me nervira.
:super: I ja sam navijala za Camilu :D
Jel zna neko šta je to sa Camilinim roditeljima? Ko su oni?
Kamila zakon. :D
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyWed 11 Aug 2010 - 13:12

Ja sam pitao hoce li nekog UBITI Kamila, a ne da li ce e ubiti.
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyWed 11 Aug 2010 - 20:19

Neće lično ali naručiće neka ubistva...
Mene sada užasno nervira,baš mi je bilo žao Sofije juče,jadna,nije to zaslužila...
A Antonio će sad pokušati da se promeni zbog nje,otićiće na rehabilitaciju,pošto je zavistan od sexa...
Back to top Go down
Dunja
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Dunja

Broj postova : 6774
Godina : 30
Fan-gif : I am strange,but,what are you?????

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyWed 11 Aug 2010 - 21:31

afrodita wrote:

Mene sada užasno nervira,baš mi je bilo žao Sofije juče,jadna,nije to zaslužila...
:super:

Ne mogu da verujem da su snimili onu scenu gde Kamila slika Rokija i Sofiju!To je tako glupo!I sta sad?Ona ce da pokaze te slike i Sofija ce da ispadne zla...glupost...
Sledeci put nek joj stavi ,,skupocenu" narukvicu u tasnu pa nek je optuzi da ju je ukrala!

Mislim da ce Gonsalo da kaze da Sofija nije kriva...
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyWed 11 Aug 2010 - 22:48

A biće sve gora i gora...
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyWed 11 Aug 2010 - 23:10

Ja bih zadavio Kamilu... Jadna Sofi... A donja Sesilija naivna poverovala... Sta li ce Antonio da ucini?
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyWed 11 Aug 2010 - 23:15

uros car wrote:
Ja bih zadavio Kamilu... Jadna Sofi... A donja Sesilija naivna poverovala... Sta li ce Antonio da ucini?

aaa da... :(
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyWed 11 Aug 2010 - 23:18

Gonsalo me nervira.... Mada mislim da ce se ipak nesto promeniti u Sofijinu korist.
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyThu 12 Aug 2010 - 0:04

Sumnjam,garant ga je Kamila ucenila nečim...
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyThu 12 Aug 2010 - 0:27

uros car wrote:
Gonsalo me nervira.... Mada mislim da ce se ipak nesto promeniti u Sofijinu korist.

I mene nervira samo slusa svoju ,,pantrcicu,,...
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyThu 12 Aug 2010 - 0:33

Posle će mu sofija i reći za Kamilu i Antonia,ali joj neće verovati...
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyThu 12 Aug 2010 - 1:18

Jel će Sesilija da umre ne znajući za Camilu i Antonia?
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyThu 12 Aug 2010 - 1:19

Da, hoce li Cecilia umreti?
Back to top Go down
Girl Swan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Girl Swan

Broj postova : 1016
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 Saraylucas
Lokacija : Harper's Island

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyThu 12 Aug 2010 - 3:37

meni nije zao toliko Sofije.za sad se dobro drzi.ali neka bude i ona ku*ka,pa ne moze da se ljuti na druge sto su zli.
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 EmptyThu 12 Aug 2010 - 3:45

uros car wrote:
Da, hoce li Cecilia umreti?
ma kakvi... Cecilia ostaje ziva do kraja serije... u zadnjoj epizodi ce zakazati ljubavni sastanak sa Danijelinim ocem
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Sponsored content




Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 28 Empty

Back to top Go down
 

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 28 of 40Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Perro Amor/Opasne igre-