REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
AuthorMessage
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyMon 9 Aug 2010 - 21:22

Ok! Večeras obavezno gledam! Zbunjuje me ovaj termin! :D
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyMon 9 Aug 2010 - 21:24

u 19:05 je premijera. Rano ujutro,između 7 i pola 9,kako kad je repriza,kao i u 11:05,mada obično kasni i po pola sata,repriza takođe... A subotom od 15:15 imaš omnibus svih epizoda...
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyMon 9 Aug 2010 - 21:27

Znam za 19.05, ali nisam znala za omnibus! Hvala ti!
Def ću to da gledam!
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyTue 10 Aug 2010 - 0:32

Videla sam u ovoj suboti sad da je imale sve epizode, steta sto sam gledala ! Ali mi ni u jednoj sekundi nije dosadno, bas je zanimljiva serija ! :) Drago mi je da je dosta gledana u Srbiji, to vidim po komentarima :)
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyTue 10 Aug 2010 - 0:38

Uf...po meni najbolja koju sam pratila u poslednje vreme,stvarno sam oduševljena ovom serijom...
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyTue 10 Aug 2010 - 1:14

afrodita wrote:
Uf...po meni najbolja koju sam pratila u poslednje vreme,stvarno sam oduševljena ovom serijom...

potpisujem :)
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Girl Swan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Girl Swan

Broj postova : 1016
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 Saraylucas
Lokacija : Harper's Island

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyTue 10 Aug 2010 - 7:34

afrodita wrote:
Uf...po meni najbolja koju sam pratila u poslednje vreme,stvarno sam oduševljena ovom serijom...
slazem se u potpunosti :)

bas mi je bilo drago kad je Sofija sve sasula u lice Antoniu,zasluzio je.msm,meni se Antonio svidja takav kakav je,ali da sam na Sofijinom mestu svasta bih mu uradila...jos gore bi se ponela prema njemu.
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyTue 10 Aug 2010 - 7:42

Ja nisam gledala, moraću sutra. Samo me zanima šta se desilo sa kolačićima? Za to ne mogu da čekam sutra :D
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyTue 10 Aug 2010 - 9:37

danasnja epka mi je extra bila.... antonio jedna konjina... kako moze mojoj sofi to da uradi.... sofija je naizad pocele da se dere na njega... jedva cekam sutra... vero mi je smesna... cas vesela cas tuzna :D carica je
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyTue 10 Aug 2010 - 9:43

Girl Swan wrote:
afrodita wrote:
Uf...po meni najbolja koju sam pratila u poslednje vreme,stvarno sam oduševljena ovom serijom...
slazem se u potpunosti :)

bas mi je bilo drago kad je Sofija sve sasula u lice Antoniu,zasluzio je.msm,meni se Antonio svidja takav kakav je,ali da sam na Sofijinom mestu svasta bih mu uradila...jos gore bi se ponela prema njemu.
ubila bih ga... ::D:
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyTue 10 Aug 2010 - 9:57

Sta joj je uradio Antonio? :)
Back to top Go down
Girl Swan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Girl Swan

Broj postova : 1016
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 Saraylucas
Lokacija : Harper's Island

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyTue 10 Aug 2010 - 10:37

izvodio orgije sa nekim dvema devojkama i ona ih zatekla :)
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyTue 10 Aug 2010 - 10:48

ajoooj :)
i ja bi ga oteralaaa u pm :)
Back to top Go down
majadj980
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
majadj980

Broj postova : 464
Godina : 43
Lokacija : BG

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyTue 10 Aug 2010 - 10:52

Vala da znaš i ja bi isto.Ova Kamila me baš nervira radi sa Antoniom šta hoće, a i on ništa nije bolji.
Back to top Go down
Girl Swan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Girl Swan

Broj postova : 1016
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 Saraylucas
Lokacija : Harper's Island

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyTue 10 Aug 2010 - 10:54

da u sve to nije upetljana Sofija,ne bi bilo lose,msm nikog ne bi povredjivali.cak ni babu,jer ne bi znala xD
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyWed 11 Aug 2010 - 1:13

Šta je bilo sinoć? Ja nisam imala Fox jutros, a baš sam se probudila na vreme! ::(:
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Dunja
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Dunja

Broj postova : 6774
Godina : 30
Fan-gif : I am strange,but,what are you?????

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyWed 11 Aug 2010 - 1:52

Ne svidja mi se samo sto on nju vara i vara i na kraju ce ponovo da budu zajedno kao da se nista nije desilo...
To ne rade zaljubljene vec glupe osobe...
Trebaju da naprave jednu seriju u kojoj dvoje glavnih ne ostanu zajedno do kraja.Verovatno bi se svi razocarali ali ono nije realan zivot...
Ono sto on njoj radi ne moze da se zaboravi u 10 zivota,preterali su...
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyWed 11 Aug 2010 - 2:53

Antonio je ovog puta stvarno preterao... jedva cekam da vidim sledecu epizodu... zanima me da li ce se Spfija stvarno razvesti...
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyWed 11 Aug 2010 - 2:59

Dunja wrote:
Ne svidja mi se samo sto on nju vara i vara i na kraju ce ponovo da budu zajedno kao da se nista nije desilo...
To ne rade zaljubljene vec glupe osobe...
Trebaju da naprave jednu seriju u kojoj dvoje glavnih ne ostanu zajedno do kraja.Verovatno bi se svi razocarali ali ono nije realan zivot...
Ono sto on njoj radi ne moze da se zaboravi u 10 zivota,preterali su...
U pravu si! Meni se serija sviđa, ali se u potpunosti slažem sa tobom! Najbolje bi bilo da na kraju Antonio i Sofija nisu bili zajedno ili da je on nije toliko varao! I glupo je što se oni mire i zadnjoj epi!
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Girl Swan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Girl Swan

Broj postova : 1016
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 Saraylucas
Lokacija : Harper's Island

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyWed 11 Aug 2010 - 3:56

Dunja wrote:
Ne svidja mi se samo sto on nju vara i vara i na kraju ce ponovo da budu zajedno kao da se nista nije desilo...
To ne rade zaljubljene vec glupe osobe...
Trebaju da naprave jednu seriju u kojoj dvoje glavnih ne ostanu zajedno do kraja.Verovatno bi se svi razocarali ali ono nije realan zivot...
Ono sto on njoj radi ne moze da se zaboravi u 10 zivota,preterali su...
slazem se! lajkam ja seriju i sve to,ali malo brate nije realno... ja bih volela da Kamila i Antonio ostanu zajedno.Isti su!
Back to top Go down
-DULE-
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
-DULE-

Broj postova : 676
Godina : 29
Fan-gif : Elly ^^
Lokacija : Uvek SRBIJA !!!

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyWed 11 Aug 2010 - 3:58

Koja je epizoda po redu na FOX-u?
:)
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyWed 11 Aug 2010 - 4:23

Girl Swan wrote:
ja bih volela da Kamila i Antonio ostanu zajedno.Isti su!
potpisujem :D
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyWed 11 Aug 2010 - 4:33

Bas me bilo danas zao Sofije. Ono govedo onako da joj uradi....
A Kamilu bih zadavio sto se smejala Sofiji, vise bih voleo da se za Rokija udala.
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyWed 11 Aug 2010 - 5:41

e, sad ne bih voleo da se Sofija uda za Rokija... bila je juce smesna scena kad je pedro pokusao da poljubi vero...
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 EmptyWed 11 Aug 2010 - 5:43

Osećam kao da sam propustila celu seriju! Još uvek nemam Fox!
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Sponsored content




Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 27 Empty

Back to top Go down
 

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 27 of 40Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Perro Amor/Opasne igre-