REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
AuthorMessage
danna_garcia
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
danna_garcia

Broj postova : 791
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 Ndn25
Lokacija : Olvida lo que fuiste,empieza un nuevo dia, Lo poco que tuviste se queda en otro vida El pasado si se olvida,logrando lo que suenas Es la nueva vida que tu puedes comprar.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyTue 17 Aug 2010 - 22:30

Da se i ja ukljucim u komentarisanje,posto gledam seriju.
Meni je lik Sofie na pocetku bio extra,ali kako vrijeme odmice sve me vise nervira,postaje klasicna dobrica iz telenovela.Kamila mi je i dalje super,jeste zla i ne bira sredstva da dodje do cilja,ali je bar zanimljiva,simpaticna i nikad ne znas sta ce novo smisliti.Voljela bih da se utvrdi da nije kcerka Luidjia,on me strasno nervira.
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyTue 17 Aug 2010 - 23:10

danna_garcia wrote:
Da se i ja ukljucim u komentarisanje,posto gledam seriju.
Meni je lik Sofie na pocetku bio extra,ali kako vrijeme odmice sve me vise nervira,postaje klasicna dobrica iz telenovela.Kamila mi je i dalje super,jeste zla i ne bira sredstva da dodje do cilja,ali je bar zanimljiva,simpaticna i nikad ne znas sta ce novo smisliti.Voljela bih da se utvrdi da nije kcerka Luidjia,on me strasno nervira.
Napokon neko da se slaze sa mnom xDD
I ja bih volela da joj Luidji nije otac, ali jeste...
Sofija me nervira iz epi u epi sve vise... Mada, ja msm da je to jer Ana Luciu ne podnooosim!

Zasto sinoc nisu pustili entardu??? Budale!!!
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyTue 17 Aug 2010 - 23:39

Xxexeex zaboravili...xdDD
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyWed 18 Aug 2010 - 0:08

jedva čekam današnju epiku...
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyWed 18 Aug 2010 - 0:13

I ja istp... xDDD
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyWed 18 Aug 2010 - 3:08

ELIZABET Y WILLIAM wrote:
Xxexeex zaboravili...xdDD
pa zar to moze???
Jedva cekam danas epi!!!
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyWed 18 Aug 2010 - 3:28

Ma odakle ja znam.. :ppp
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyWed 18 Aug 2010 - 4:36

hahahah
Ja danas necu moci da gledam... :((
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
MrsTorres
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
MrsTorres

Broj postova : 24
Godina : 30
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 165fgo

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyWed 18 Aug 2010 - 7:03

Jel moze neko da mi kaze sta je bilo danas u prvih 15 min...pls =))
jadan Brzi Gonzales =PpPp i jadna Cami =(((
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyWed 18 Aug 2010 - 12:32

Sada u subotu nema omnibus, ovaj FOX stvarno preteruje! -.-
Koja ep. je bila danas, sutra neću moći reprize da gledam, moraću na YouTube.
Back to top Go down
Vidovita Bulka
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Vidovita Bulka

Broj postova : 742
Godina : 38

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyWed 18 Aug 2010 - 12:41

Ipak joj je onaj ludak otac...jadna Cami :( Sofija smara...
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyWed 18 Aug 2010 - 21:46

xexxexe neka je ipak joj treba pokazati gdje joj je mjesto... !!!
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyWed 18 Aug 2010 - 22:46

Ona Sofija samo place, i kad treba i kad ne treba!!!
Mng me nervira!!!!!!
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
danna_garcia
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
danna_garcia

Broj postova : 791
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 Ndn25
Lokacija : Olvida lo que fuiste,empieza un nuevo dia, Lo poco que tuviste se queda en otro vida El pasado si se olvida,logrando lo que suenas Es la nueva vida que tu puedes comprar.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyWed 18 Aug 2010 - 23:35

♥Diablita♥ wrote:
Ona Sofija samo place, i kad treba i kad ne treba!!!
Mng me nervira!!!!!!

:super: :super:
Back to top Go down
MrsTorres
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
MrsTorres

Broj postova : 24
Godina : 30
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 165fgo

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyThu 19 Aug 2010 - 1:09

danna_garcia wrote:
♥Diablita♥ wrote:
Ona Sofija samo place, i kad treba i kad ne treba!!!
Mng me nervira!!!!!!

:super: :super:
:super: =)))
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyThu 19 Aug 2010 - 1:14

Gledao sam reprizu, nisam juče stigao da gledam. Super je epizoda, Sofija mi se smučila više sa njenim plakanjem i razvodom. Hajro mi je ubedljivo najgori lik, kao i Luiđi. Danijela mi je mnogo simpatična. Žao mi je sad Kamile.
Je l' može neko da kaže koje će sve zločine počiniti Kamila?
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyThu 19 Aug 2010 - 1:17

Stefy wrote:
Gledao sam reprizu, nisam juče stigao da gledam. Super je epizoda, Sofija mi se smučila više sa njenim plakanjem i razvodom. Hajro mi je ubedljivo najgori lik, kao i Luiđi. Danijela mi je mnogo simpatična.


:super:

Stefy wrote:
Je l' može neko da kaže koje će sve zločine počiniti Kamila?

i mene to zanima!!!
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
MrsTorres
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
MrsTorres

Broj postova : 24
Godina : 30
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 165fgo

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyThu 19 Aug 2010 - 7:01

Kako je bila dobraaa epizodaaa =)))
uuuu...sto bi volela da mu uzme burmu..ehehehe
Sofijina mama me mng nervira....posle onog frizera izgleda gore nego obicnoo..=)))
Epizode su sve bolje i boljee...jadan Brzi Gonzales a i Camii...onaj Luidji je :222:
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyThu 19 Aug 2010 - 9:13

jel moze neko da mi kaze sta se desilo?? ja nisam mogla da gledam... :(
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyThu 19 Aug 2010 - 10:16

Serija je baš dobra
Back to top Go down
danna_garcia
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
danna_garcia

Broj postova : 791
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 Ndn25
Lokacija : Olvida lo que fuiste,empieza un nuevo dia, Lo poco que tuviste se queda en otro vida El pasado si se olvida,logrando lo que suenas Es la nueva vida que tu puedes comprar.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyThu 19 Aug 2010 - 20:51

♥Diablita♥ wrote:
jel moze neko da mi kaze sta se desilo?? ja nisam mogla da gledam... :(

Camila saznala da joj je Luidji otac,on joj poslao sliku automobila kakvu zeli da mu ona kupi kako bi cutao,a Cami ne zna gdje da nadje novac,pa nagovara Gonzala da nagovori Danielu da mu da.Pedro se preselio u Antoniev stan.Sesilia ubjedila Antonia i Sofiu da ne potpisuju razvod dok se dijete ne rodi.Sesilia i Lihija smislile plan kako da raskrnkaju Luidjija,Rosario treba da napravi lazni profil na face,predstavi se kao bogata zena i tako privuce Luidjija.Sofia izasla sa Rockiem u Antoniov bar,Camila i Antonio se ponovo kladili,da Antonio nece uspjeti nagovoriti Sofiu da to vece vodi ljubav sa njim.Ako Kamila dobije uzima od Antonia burmu i tako mu se Sofia nikada nece vratiti,a ako Antonio dobije uzima Camilinu burmu.
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyThu 19 Aug 2010 - 22:24

Čekam reprizu da gledam. :)
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyFri 20 Aug 2010 - 0:11

Gledao sam reprizu. Baš mi je bilo extra kada je Kamila bila polugola i kada je ušao Pedro. xD Danijela mi je sve bolja i bolja, jadan Brzi Gonzales pored nje. Sofija smara više, muka mi je da je gledam kako plače da je odlučena za razvod, već 10 epizoda unazad prebacuje Antoniju da pravi orgije. rofl Luiđi je odvratan, taj glumac mi je baš gadan, nekako antipatičan. Ona Sofijina mama je još gora sada nego pre, a Lihija, baba od stotinu leta ima nalog na onlajn zajednicama. :/
Back to top Go down
MrsTorres
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
MrsTorres

Broj postova : 24
Godina : 30
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 165fgo

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyFri 20 Aug 2010 - 0:15

Stefy wrote:
Gledao sam reprizu. Baš mi je bilo extra kada je Kamila bila polugola i kada je ušao Pedro. xD Danijela mi je sve bolja i bolja, jadan Brzi Gonzales pored nje. Sofija smara više, muka mi je da je gledam kako plače da je odlučena za razvod, već 10 epizoda unazad prebacuje Antoniju da pravi orgije. rofl Luiđi je odvratan, taj glumac mi je baš gadan, nekako antipatičan. Ona Sofijina mama je još gora sada nego pre, a Lihija, baba od stotinu leta ima nalog na onlajn zajednicama. :/
:super: :super:
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 EmptyFri 20 Aug 2010 - 3:40

Stefy wrote:
Gledao sam reprizu. Baš mi je bilo extra kada je Kamila bila polugola i kada je ušao Pedro. xD Danijela mi je sve bolja i bolja, jadan Brzi Gonzales pored nje.
serija je svakim danom sve bolja i bolja... ja ne znam koje i kakve zlocine ce sve kamila uciniti... omiljeni deo epizode mi je naravno bio onaj sa kamilom... dobro se izvukla... i sa brzim gonsom i danijelom koji su mi presmesni zajedno...
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Sponsored content




Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 34 Empty

Back to top Go down
 

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 34 of 40Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Perro Amor/Opasne igre-