REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
AuthorMessage
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptySat 7 Aug 2010 - 8:49

Da,luda je skroz...Skoro svi likovi su mi super,shto se retko deshava u nekoj seriji... Razlichiti skroz,na svoj neki nachin...
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptySat 7 Aug 2010 - 9:01

hari_95 wrote:
Atlas slabo pusta novele,bila je samo RBD cini mi se..
Pa samo to sam gledao, i bila je "Mi Gorda Bella".
Back to top Go down
Girl Swan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Girl Swan

Broj postova : 1016
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 Saraylucas
Lokacija : Harper's Island

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptySat 7 Aug 2010 - 9:18

serija je odlicna.ima dobru radnju.uopste ne smara,kao dosta njih.glumacka postava je odlicna i profesionalna,sto se vidi.sve u svemu-serija razbija!
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptySun 8 Aug 2010 - 2:14

mvmixy wrote:
pa dobro svako ima svoje misljenje..Miccy se ne svidja..mozda joj je previse ne ozbiljna..meni je OK..i to je to...
a stvarno sta je bilo u petak?sta su uradili sofiji?
ma gonsalo joj podmetnuo papire da potpise i tako prebaci sve pare na Perdroc racun tako da bih oni potplatili coveka da im da dozvolu...
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
mvmixy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
mvmixy

Broj postova : 1456
Godina : 34
Fan-gif : Charmed
Lokacija : Subotica

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptySun 8 Aug 2010 - 2:54

aaaa...ne verujem..pa jel pedro zna?
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptySun 8 Aug 2010 - 3:02

Mislim da zna,i da se slozio sa tim...Pa bilo je to,ili bi im fernando Valdiri uzeo firmu... Pre ce zrtvovati Sofiju,nego sebe,a Camila ga je naravno nagovorila na to...
Back to top Go down
mvmixy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
mvmixy

Broj postova : 1456
Godina : 34
Fan-gif : Charmed
Lokacija : Subotica

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptySun 8 Aug 2010 - 3:31

aaaax..e sad me i pedro nervira i oni glupi seljaci sto su bez razloga dosli da gadjaju kucu od don hoakina zato sto ih je nagovorio hairo caparo
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptySun 8 Aug 2010 - 3:44

A sve je to naravno zakuvala Kamila... ko ce drugi...
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptySun 8 Aug 2010 - 7:47

Ljudi, jel ste primetili što i ja? Da je Roki u jednoj epki imao Diablovu jaknu?? Pa to je horor! :D
Mene Sofija malo iznervirala kad rekla Antoniu da ne ide na turneju i kad počelada mu baca stvari!
Ovi sa Fox-a svaki dan prikazuju u drugom terminu! Sviđa mi se što je sad u 19.05!
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptySun 8 Aug 2010 - 7:49

Pa kako ne bi odreagovala tako...jadna,nije joj ni rkao da ce ici,a zna da je Camila to zakuvala. Pri tome uhvatiti svog muza sa druo na sopstvenom medenom mesecu...strashno...A i zna da Camila chini sve da ih razdvoji....Nije ni chudo shto je pukla...
Back to top Go down
Girl Swan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Girl Swan

Broj postova : 1016
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 Saraylucas
Lokacija : Harper's Island

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptySun 8 Aug 2010 - 10:31

♥Diablita♥ wrote:
Ljudi, jel ste primetili što i ja? Da je Roki u jednoj epki imao Diablovu jaknu?? Pa to je horor! :D
Mene Sofija malo iznervirala kad rekla Antoniu da ne ide na turneju i kad počelada mu baca stvari!
Ovi sa Fox-a svaki dan prikazuju u drugom terminu! Sviđa mi se što je sad u 19.05!
i meni je to bilo trulo,msm,ona treba da ga podrzava,ali donekle je razumem,buduci da on spava sa Kamilom na svakom koraku... Ona je i u pravu.Jeste da mi se nije dopalo,ali u pravu je.
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptySun 8 Aug 2010 - 21:54

Girl Swan wrote:
♥Diablita♥ wrote:
Ljudi, jel ste primetili što i ja? Da je Roki u jednoj epki imao Diablovu jaknu?? Pa to je horor! :D
Mene Sofija malo iznervirala kad rekla Antoniu da ne ide na turneju i kad počelada mu baca stvari!
Ovi sa Fox-a svaki dan prikazuju u drugom terminu! Sviđa mi se što je sad u 19.05!
i meni je to bilo trulo,msm,ona treba da ga podrzava,ali donekle je razumem,buduci da on spava sa Kamilom na svakom koraku... Ona je i u pravu.Jeste da mi se nije dopalo,ali u pravu je.
To se slažem. Ali, nije baš morala da baci stvari, ipak se neko mučio da pegla to. :D
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Sanja94
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Sanja94

Broj postova : 134
Lokacija : Beograd

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptySun 8 Aug 2010 - 22:33

Fantastična serija,drugačija od ostalih.A osim toga sve serije u kojima glumi Maritza Rodrigues su drugačije.
Obožavam je.Iako mi se serija dopada,ne pratim je redovno jer me u zadnje vreme sve smara da pratim,pa gledam kada slučajno naletim.
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptySun 8 Aug 2010 - 23:00

Antonio nije zasluzio Sofiju,trebala bi da ga poshalje tamo gde sunce ne sija... Pa ce mozda shavti neke stvari,ima divnu osobu pored sebe,i to ne ume da ceni,jer kao ne zeli da se zaljubi...Pa nije vishe nezreli klinac,iako se tako ponasha,vec odrastao chovek... Ne zasluzuje je... Trenutno...On i Camila su stvoreni jedno za drugo...
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptySun 8 Aug 2010 - 23:06

Hahahaha. meni su oduvek oni bili jedno za drugo :)) hehe
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptySun 8 Aug 2010 - 23:22

Pa istina... Isti su...Zasluzuju jedno drugo...Mogu samo da zamislim koliko ce Sofija tek propatiti... zao mi je nje...
Back to top Go down
Girl Swan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Girl Swan

Broj postova : 1016
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 Saraylucas
Lokacija : Harper's Island

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptyMon 9 Aug 2010 - 7:35

i meni su jedno za drugo! isti su.... ja poludim kad vidim da se sve vise lozi na Sofiju :POIU: nekako izmedju Maritze i Carlosa ima hemije,obozavam scene gde su samo njih dvoje :XCVB: recite da nisam jedina :FD:
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptyMon 9 Aug 2010 - 8:13

Meni ipak imaju vishe hemija Sofia i Antonio...mnogo vishe hemije,koja se retko vidja... Ali kao lichnosti Camila i Antonio su stvoreni jedno za drugo...On pas,ona kuchka...dobitna kombinacija...
Sofija trudna,gotovo,izgubice ga sad,nece on moci to da podnese,ima da pobegne glavom bez obzira...
A drago mi je shto su raskrinkali onu odvratnu Dzenifer...


Last edited by afrodita on Mon 9 Aug 2010 - 8:29; edited 1 time in total
Back to top Go down
Girl Swan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Girl Swan

Broj postova : 1016
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 Saraylucas
Lokacija : Harper's Island

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptyMon 9 Aug 2010 - 8:27

i mene Dzenifer nervira... sva je nekako pateticna,glupa...
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptyMon 9 Aug 2010 - 8:29

Da,kad bi mogla da sedi na dve stolice... Zena ima dvoje dece,a ponasha se detinjastije od njih...Razmazena i kmezava nekako... Jadan onaj njen muz...
Back to top Go down
Girl Swan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Girl Swan

Broj postova : 1016
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 Saraylucas
Lokacija : Harper's Island

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptyMon 9 Aug 2010 - 9:02

jeste,bas je detinjasta,neodgovorna,razmazena... ne cuva decu,samo misli na sebe,grozna je! jedva cekam sledecu epizodu.od kad su promenili termin,daju po jednu... :/ sto su promenili sve to?
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptyMon 9 Aug 2010 - 20:37

Da li neko može da mi kaže šta se desilo sinoć?
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptyMon 9 Aug 2010 - 21:11

Sofija saznala da je trudna,Sesilija i Pedro odushevljeni tom vešću,Sesilija hoće da na to dete prepiše svoje bogatstvo. Zbog toga šize Klemensija i Kamila... Antonio se vratio sa puta,srećan što će videti Sofiju,ali mu Kamila momentalno puni glavu da je Sofija trudna i da je to namerno uradila da bi ga uhvatila i zauvek vezala za sebe,i da će se njegov život sada promeniti,i Antonia hvata panika. Kamila hoće da smesti Sofiji da je ukrala pare iz firme... to je ukratko... A da,Dženiferin muž Mark se vratio,svi su se suočili,raskrinkalije da je neodgovorna,da joj je Mark sve vreme slao ogromne sume novca za decu,koje je ona trošila,a brigu o njenoj deci svalila na oca...Mark joj oprostio prevaru sa Benijem i uselio se kod nje...
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptyMon 9 Aug 2010 - 21:17

Hvala, Afodita.. Jel Valdiri poverovao za dozvolu?
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 EmptyMon 9 Aug 2010 - 21:18

Rekao je da mora da proveri sa advokatima...
Back to top Go down
Sponsored content




Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 26 Empty

Back to top Go down
 

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 26 of 40Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Perro Amor/Opasne igre-