REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
AuthorMessage
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptySun 4 Jul 2010 - 21:49

serija je odlična!!!
još kad igraju carlos i martiza!!!
baš je super, ali nekad i ne gledam..spavam :)))
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptySun 4 Jul 2010 - 23:08

Jutros sam gledala, jao tek pocetak, ali odlicna je serija... ;))))
Uskoro pocinje Antonio da se zaljubljuje u Sofiju, jeste videli facu kad su mu rekli da je bila ceo dan sa Dijegom? Hehe :)))

Bilo bo lepo kad bi neko od onih sto redovno gledaju snimio i postavio...
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyMon 5 Jul 2010 - 0:22

Ja sam pitao, i samo hari je odgovorio. Snimio sam prvu epizodu i nisam više.
Gledao sam jutros, bila mi je super scena kada su Antonio i Kamila bili u onom baru, a nerviraju me ovi iz San Heronima, tako smaraju.
Roki i onaj drugi me takođe užasno nerviraju.
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 218202510M5RG95

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyMon 5 Jul 2010 - 0:24

Stefy wrote:
Ja sam pitao, i samo hari je odgovorio. Snimio sam prvu epizodu i nisam više.
Gledao sam jutros, bila mi je super scena kada su Antonio i Kamila bili u onom baru, a nerviraju me ovi iz San Heronima, tako smaraju.
Roki i onaj drugi me takođe užasno nerviraju.

Sta je Hari odgovorio :D?
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyMon 5 Jul 2010 - 0:26

hari_95 wrote:
Stefy wrote:
Ja sam pitao, i samo hari je odgovorio. Snimio sam prvu epizodu i nisam više.
Gledao sam jutros, bila mi je super scena kada su Antonio i Kamila bili u onom baru, a nerviraju me ovi iz San Heronima, tako smaraju.
Roki i onaj drugi me takođe užasno nerviraju.

Sta je Hari odgovorio :D?
Pa da hoćeš da snimam seriju.
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 218202510M5RG95

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyMon 5 Jul 2010 - 0:27

Aa to :D
Pa hocu al ne mozes da postavljas xD
Posto uvece ne mogu da uhvatim termin cesto propustim po pola epizode
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyMon 5 Jul 2010 - 0:29

Pa da, samo ti si odgovorio, zato i nisam snimao.
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 218202510M5RG95

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyMon 5 Jul 2010 - 0:31

Pa ja vrijedim za 10 :PPP
Nema veze :D
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyMon 5 Jul 2010 - 0:43

Niko ti nije video to, ovu seriju smo pratile samo ja, LIli i Levy's i sugurna sam da bi bili zahvalni clanovi kad bi imali odakle da skinu tu seriju. Ovo da je na pink u nekom normalnijem terminu ova serija bi bila moja za snimanje, ali ne mogu jer radim nema sanse da uhvatim ni u jednom terminu, jutros vido samo kako pocinje ...
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyMon 5 Jul 2010 - 0:53

termin je zaguljen mng...
bolje da stave charmend ujutro, a perro amor u pola 4...
svi bi moglu da gledaju, a ovako da se ja budim u pola 8 da bih gledala seriju, stv nmg...:(
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyMon 5 Jul 2010 - 1:40

Lady_X_ wrote:
Znate sta... ja sam stigla do 112, znaci ova Camila je kralj :D Imace jednu tucu sa jednom zenom tu sporednom:)) ZNate kako je izmlatila, ja sam se pocepala od smeha :D
gledala samo tu scenu...hahahahaha :super: :super: :super:
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyMon 5 Jul 2010 - 2:09

jedva čekam to!!!
camila ZAKON!!!
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyMon 5 Jul 2010 - 2:29

Heh ja se svako jutro budim a spava mi se...samo ustajem kako bi je gledala :)
Mng dobra serija znaci najboljaaaa ovo je prva steta sto je termin los, ali ja gledam svaku...samo sam se dva puta uspavala...xD
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyMon 5 Jul 2010 - 2:31

Levy's girl wrote:
Lady_X_ wrote:
Znate sta... ja sam stigla do 112, znaci ova Camila je kralj :D Imace jednu tucu sa jednom zenom tu sporednom:)) ZNate kako je izmlatila, ja sam se pocepala od smeha :D
gledala samo tu scenu...hahahahaha :super: :super: :super:

Hahaha, nemoj mi samo reci da si me presla ? Do koje si epizode stigla ?
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyMon 5 Jul 2010 - 3:13

Lady_X_ wrote:
Niko ti nije video to, ovu seriju smo pratile samo ja, LIli i Levy's i sugurna sam da bi bili zahvalni clanovi kad bi imali odakle da skinu tu seriju. Ovo da je na pink u nekom normalnijem terminu ova serija bi bila moja za snimanje, ali ne mogu jer radim nema sanse da uhvatim ni u jednom terminu, jutros vido samo kako pocinje ...
E pa gotovo sada.
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyMon 5 Jul 2010 - 3:21

Pa dobro, trebao si snimat, ali posto nisi sta da se radi.. valjda ce neko snimiti ...
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyMon 5 Jul 2010 - 4:27

bilo bi lepo da neko snima...ali posto je termin ocajan,ne zalim se....

Lady_X_ wrote:
Levy's girl wrote:
Lady_X_ wrote:
Znate sta... ja sam stigla do 112, znaci ova Camila je kralj :D Imace jednu tucu sa jednom zenom tu sporednom:)) ZNate kako je izmlatila, ja sam se pocepala od smeha :D
gledala samo tu scenu...hahahahaha :super: :super: :super:

Hahaha, nemoj mi samo reci da si me presla ? Do koje si epizode stigla ?
hihihi ma daj...pa nisam mogla da nadjem sve epke na yt-u pa sam na telemundovom sajtu nasla neke kao sazetke od cele nedelje...pravo da ti akzem nemam pojma na kojoj sam epki...sad cu odgledati neke avance,pa cu ti reci...
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyMon 5 Jul 2010 - 19:01

E bas su bezobrazni.. :)
NA stiklama do 21.. gotova jreeeeeeeeeeeeee ::(: ::D:
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyTue 6 Jul 2010 - 0:02

Ja se iz dana u dan sve više oduševljavam ovom serijom... Fenomenalna je... Po meni najbolja koju je Telemundo izbacio u poslednje vreme...
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyTue 6 Jul 2010 - 3:28

afrodita wrote:
Ja se iz dana u dan sve više oduševljavam ovom serijom... Fenomenalna je... Po meni najbolja koju je Telemundo izbacio u poslednje vreme...

slazem se :srce: :srce:
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Danijela94
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Danijela94

Broj postova : 2039
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 Teen-wolf-teen-wolf-3539

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyTue 6 Jul 2010 - 6:46

:JIO:
Back to top Go down
http://danijelafairytale.tumblr.com
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyTue 6 Jul 2010 - 8:23

ja pocinjem od sutra pratiti nes sam skraceno videla na youtubu...
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyTue 6 Jul 2010 - 19:42

evo gledala sam seriju...super je!kamila carica!antonio je super spasao Sofiju....gledam seriju sigurno
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyTue 6 Jul 2010 - 19:45

evo gledala sam seriju...super je!Kamila carica!Antonio i Sofija :srce: ....PRATIM SIGURNO...
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 EmptyTue 6 Jul 2010 - 20:15

Može neko da mi prepriča šta je bilo juče i danas...?
Back to top Go down
Sponsored content




Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 14 Empty

Back to top Go down
 

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 14 of 40Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Perro Amor/Opasne igre-