REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
AuthorMessage
jessica14
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
jessica14

Broj postova : 664
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 6nw8w0

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptySun 1 Aug 2010 - 20:33

Bože ne verujem koliko je dobra ova serija...
Back to top Go down
tica
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tica

Broj postova : 12835
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 Tumblr_m9bpwySvCN1r35r4io4_250
Lokacija : ツ ❥ Sometimes, life will kick you around, but sooner or later, you realize you're not just a survivor. You're a warrior, and you're stronger than anything life throws your way. ❥

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptySun 1 Aug 2010 - 23:26

Ma serija je extra,drago mi je sto pustaju po dve epizode.............
Back to top Go down
mvmixy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
mvmixy

Broj postova : 1456
Godina : 34
Fan-gif : Charmed
Lokacija : Subotica

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyMon 2 Aug 2010 - 1:42

nedavno sam se ukljucila,nije losa...zanimljiva je..
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyMon 2 Aug 2010 - 3:02

extra je...vrh
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyMon 2 Aug 2010 - 3:39

E ljudi jel ujutru repriza a u 12 nova epi?
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyMon 2 Aug 2010 - 9:49

aha... u 12 nova epka... danas je epizoda bila predobra... sofi je uhvatila camilu i antonia kako se ljube... pao je i prvi poljubac izmedju gonsala i daniele :D
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
mvmixy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
mvmixy

Broj postova : 1456
Godina : 34
Fan-gif : Charmed
Lokacija : Subotica

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyMon 2 Aug 2010 - 23:45

ova serija mi postaje mnoooogo zanimljiva al ne mogu da pohvatam tacno kad pocinje..kad je repriza...izludjuju me ovi na foxu...
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyMon 2 Aug 2010 - 23:46

pa kad stalno menjaju...ne postoji neki fixni termin...
Back to top Go down
mvmixy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
mvmixy

Broj postova : 1456
Godina : 34
Fan-gif : Charmed
Lokacija : Subotica

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyMon 2 Aug 2010 - 23:48

znam da pre podne idu cari,sex i grad i ova serija...al ne znam kad sta ide :HY:
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyMon 2 Aug 2010 - 23:51

Pa između 7 i 9,pola 10 negde najčešće,je repriza...menjaju termin...nekad puste u 7,nekad pola 8... vidiš na njihovom tv vodiču,na njihovom sajtu,i repriza je takođe oko 1,2 ujutro,kako kad,a premijera u 11:10 obično...nekad nešto kasnije...
Back to top Go down
mvmixy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
mvmixy

Broj postova : 1456
Godina : 34
Fan-gif : Charmed
Lokacija : Subotica

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyTue 3 Aug 2010 - 0:16

jao hvala na ovako detaljnom objasnjenju:) :59:
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyTue 3 Aug 2010 - 5:37

nema na chemu... stvarno ih je teshko pohvatati... to je otprilike okvirno...
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyTue 3 Aug 2010 - 6:56

JAoo pa ja vidim nesto sta se desava prvo pocinje u 11:10 pa onda u 12:50...msm strasno :)
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyTue 3 Aug 2010 - 7:17

pa nisu normalni... ni sami ne znaju vishe kad shta emituju...
Back to top Go down
mrvica
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
mrvica

Broj postova : 334
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 10s9ezm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyTue 3 Aug 2010 - 20:29

slažem se...treba nabasati na termin... Jutros sam bas rano ustala,negde oko pola 7,da se spremim za posao,upalim tv,kad ono serija...
Back to top Go down
mvmixy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
mvmixy

Broj postova : 1456
Godina : 34
Fan-gif : Charmed
Lokacija : Subotica

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyWed 4 Aug 2010 - 0:48

joj bas su bile dobre epizode...bas mi se svidja kako se Sofija ponela prema Kamili :)
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyWed 4 Aug 2010 - 3:50

nisam gledala danas zbog posla,shta je uradila Sofia...
Back to top Go down
mvmixy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
mvmixy

Broj postova : 1456
Godina : 34
Fan-gif : Charmed
Lokacija : Subotica

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyWed 4 Aug 2010 - 3:55

pa nasla je kamiline tange u fioci kod njih u stanu..i odnela ih kamili u kancelariju tj. htela je da prica sa Antoniom al se ova ubacila i Sofija joj dala te tange u vrecici rekla kao zaboravila si ovo kad si spavala sa mojim muzem u nasem stanu a mozda su i od medenog meseca posto ste i tamo spavali zajedno.A kamila se poradovala da ce sofija da ostavi antonia medjutim ova joj rekla da ce tek sad da se bori za antonia i da ce on biti njen,kao i da je zaljubljen u nju a da kamilu nikad nije voleo...ova ostala otvorenih usta ::D:
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyWed 4 Aug 2010 - 4:43

uf...moram da odgledam na netu...
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyWed 4 Aug 2010 - 10:51

novi termin u 19 casova... repriza u 11 ujutru :D extra termin za extra seriju :D
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyWed 4 Aug 2010 - 11:17

a pise na sajtu repriza u 8,11 a prwmijera u 19.05, ne kontam.
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyWed 4 Aug 2010 - 23:27

od kada vazi novi termin,danas je bilo sve normalno,pa zato pitam...
Back to top Go down
mvmixy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
mvmixy

Broj postova : 1456
Godina : 34
Fan-gif : Charmed
Lokacija : Subotica

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyThu 5 Aug 2010 - 0:04

danas je pocelo oko 11,bile 2 epizode...ne kontam sta je u 8 ujutru..
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyThu 5 Aug 2010 - 0:12

u 7 je obichno repriza,a danas je pochelo oko pola 11,mozda i ranije... i repriza je uveche oko pola 1,1 zavisi kako kad...
Ne znam,videcemo... A u 11 je bila nova epika... Videcemo vecheras u 19 h...
Back to top Go down
mvmixy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
mvmixy

Broj postova : 1456
Godina : 34
Fan-gif : Charmed
Lokacija : Subotica

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 EmptyThu 5 Aug 2010 - 0:18

joj sesilija mi se sve vise dopada...bakuta ih prasi...a dobro je bilo kad je sofija zakljucala kamilu u podrum ::D:
Back to top Go down
Sponsored content




Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 23 Empty

Back to top Go down
 

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 23 of 40Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Perro Amor/Opasne igre-