REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
AuthorMessage
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyMon 26 Jul 2010 - 0:31

Predobra,oduševljena sam njome...
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyMon 26 Jul 2010 - 0:41

i ja isto... sestra mi je javila... bas sam se iznenadio.. bolje to nego 7 i 40... extra je termin... taman kad se naspavam gledam seriju...
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
JaCkI
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
JaCkI

Broj postova : 3694
Godina : 36
Fan-gif : Fan
Lokacija : Kragujevac,Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyMon 26 Jul 2010 - 10:36

Meni je super odgledala sam nekoloiko ep.kad uxvatim na tv uvek gledam ali ne mogu da ustajem rano da gledam kad bi promenili termin gl.bi sigurno.
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyMon 26 Jul 2010 - 19:54

pa promenili su ga. mislim da sada ide u 11,a ujutro repriza.
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyMon 26 Jul 2010 - 23:18

Ali jutros su bile po dve epizode...znaci ima ujutru i u 11:10
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyMon 26 Jul 2010 - 23:20

da ujutro repriziraju epike koje se puštaju u 11:10
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyMon 26 Jul 2010 - 23:50

Lihija je carica!
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyMon 26 Jul 2010 - 23:58

serija je super....izmedju Carlosa i Ana Lucie ima bas puno hemije....
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyMon 26 Jul 2010 - 23:59

da...baš,i mnogo su slatki zajedno...
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyTue 27 Jul 2010 - 0:10

i meni...
Back to top Go down
MiSs Dulce*
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
MiSs Dulce*

Broj postova : 58

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyTue 27 Jul 2010 - 0:15

Da,baš su slatki
Back to top Go down
mrvica
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
mrvica

Broj postova : 334
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 10s9ezm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyTue 27 Jul 2010 - 1:03

Najbolja serija koju trenutno pratim. Mnogo mi se dopada... sve je odlično,radnja,glumci,hemija između Sofije i Antonija.
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyTue 27 Jul 2010 - 3:55

Lady je gledala celu seriju i zna sve sta ce se desiti... ja bih bas voleo da saznam sta ce se desiti u sledecim epizodama, a vi?
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
~ Sarita_V ~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~ Sarita_V ~

Broj postova : 8045
Godina : 31
Lokacija : Cydonia & Battery City

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyTue 27 Jul 2010 - 4:08

Ovu seriju pogledam kad uspem da uhvatim termin, svidja mi se, Maritza izgleda fenomenalno.
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyTue 27 Jul 2010 - 4:17

~ Sarita_V ~ wrote:
Ovu seriju pogledam kad uspem da uhvatim termin, svidja mi se, Maritza izgleda fenomenalno.
prelepa je.. ona je meni najbolji lik u celoj seriji :jupi: i gonsalo njen muz... kako je samo opicen
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyTue 27 Jul 2010 - 4:49

-MILOS- wrote:
~ Sarita_V ~ wrote:
Ovu seriju pogledam kad uspem da uhvatim termin, svidja mi se, Maritza izgleda fenomenalno.
prelepa je.. ona je meni najbolji lik u celoj seriji :jupi: i gonsalo njen muz... kako je samo opicen
Martiza je najbolja u celoj seriji! Ja zbog nje i gledam! a Gonsalo je luuud skroz!
Ustv, bolje da kažem ovako: Panterići su najbolji! :D :jupi:
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyWed 28 Jul 2010 - 0:29

JEl ce sada da se vencaju?
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
♥..jeTza..♥
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
♥..jeTza..♥

Broj postova : 4818
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 Anlia-gif

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyWed 28 Jul 2010 - 1:29

Skoro sam pocela da gledam ovu seriju, svidja mi se :D
I uvek sam na Maritzinoj strani :P
Ona je fenomenalna, mislim da samo zbog nje i gledam, obozavam tu zenu :D
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyWed 28 Jul 2010 - 5:19

AnGel_Perroni wrote:
JEl ce sada da se vencaju?
ne znam... Antonio je rekao da se vencavaju onom njegovom prijatelju sto ima radio...
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyWed 28 Jul 2010 - 7:08

serija je prosto prelepa,prslatki su mi Sofia i Antonio...
Camila pochela da me nervira,ali najvishe mi na zivce ide Clemensia...
Back to top Go down
♥..jeTza..♥
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
♥..jeTza..♥

Broj postova : 4818
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 Anlia-gif

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyWed 28 Jul 2010 - 7:27

Jao Clemensia je uzasna :/
Vero je iisto bas simpaticna :)
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyWed 28 Jul 2010 - 8:00

Da,luckasta je skroz...
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyWed 28 Jul 2010 - 8:14

vero je bas smesna... pitam se odakle toliko bliskosti izmedju vero i pedra?
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyWed 28 Jul 2010 - 8:18

Ma dogodice se neshto medju njima...
Back to top Go down
♥..jeTza..♥
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
♥..jeTza..♥

Broj postova : 4818
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 Anlia-gif

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 EmptyWed 28 Jul 2010 - 8:39

Da on nije malo star za nju? :D
Back to top Go down
Sponsored content




Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 21 Empty

Back to top Go down
 

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 21 of 40Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Perro Amor/Opasne igre-