REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
AuthorMessage
♥RiRi♥
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
♥RiRi♥

Broj postova : 54
Fan-gif : ♥Diablito♥
Lokacija : en el paraiso con el Diablo

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyTue 29 Jun 2010 - 3:45

meni je serija ekstra....ali steta sto pocinje u 7:40, a repriza je u 2....bolje da su je stavili u termin za cari....
Back to top Go down
http://www.imstar-forum.com/forum.htm
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyTue 29 Jun 2010 - 4:49

hari_95 wrote:
Meni se entrada ne svidja...Ona slova lete ne mozes da ih pohvatas[You must be registered and logged in to see this image.]
Zully na entradi[You must be registered and logged in to see this image.]
Gledao sam sinoc prvu epizodu,ali ne otpocetka,jer sam mislio da pocinje u 3,a ona pocela prije [You must be registered and logged in to see this image.]
Onako svidja mi se...Gledacu dok sam na raspust
Ana i Martiza su bas lijepe [You must be registered and logged in to see this image.]

slazem se za entredadu...
slazem se i za ove dve xD :cao:
Back to top Go down
Jovan Sortilegio Fan
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Jovan Sortilegio Fan

Broj postova : 105

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyTue 29 Jun 2010 - 15:07

Pa nemate samo u 8:00 ujutro, imate i u sitnim nocnim satima... Meni licno ovo 2. vise odgovara... Sto se tice serije, extra mi je skroz... TELEMUNDO nije izdao ovako dobru seriju jos od ''El rostro de Analia'' :)... Inace, za svaku pohvalu je to sto FOX u toku emitovanja serije uopste ne pusta reklame... :)
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyTue 29 Jun 2010 - 19:39

Serija pocinje u 7.40 a ne u osam...a reklame su samo minut juhu xD
Primer beso... <3
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyTue 29 Jun 2010 - 20:03

heh daaaaa...extra je serija. A onaj se ubio ajuu :(
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyTue 29 Jun 2010 - 20:22

Znala sam da ce tako da bude...sad ce (ja msm) Roki postati los posto Khotan ima samo lose loge..
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyTue 29 Jun 2010 - 20:29

Nece...ja msm da nece biti los. Samo sto ce osvetiti oca msm svako bi to uradio.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyTue 29 Jun 2010 - 20:34

Pa naravno...ja obozavam ovu seriju ali ne kao msed....basje sladak first kiss....
Back to top Go down
jessica14
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
jessica14

Broj postova : 664
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 6nw8w0

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyTue 29 Jun 2010 - 21:12

Ekstra serija... Mnogo mi se dopada... Zna li neko gde se odvija radnja serije...
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyTue 29 Jun 2010 - 21:19

Gledao sam jutros. Onaj Dago se ubio, koji kreten.
Neće Roki postati zao, video sam neki snimak na YouTube-u. ;)
Baš je bilo extra ono kada je Sofija išla sa Perrom na jahti, extra scene. :)
P.S. Telemundo je izdao mnogo dobrih serija od "El Rostro de Analia". ;)
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyTue 29 Jun 2010 - 23:25

Radnja serije se odvija u Majamiju...

A serija je fenomenalna. Samu ideju za seriju su uzeli iz filma "Cruel Intentions" (opasne namere...Sarah Michelle Gellar i Ryan Phillippe)...skoro identično...rođaci koji se igraju opasnih igara i zavođenja,gde je sve sem zaljubljivanja dozvoljeno...i opklada da će zavesti nevinu slatku devojku... Isto kao u filmu,ali extra su uradili,svaka čast...
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyWed 30 Jun 2010 - 4:50

Jedva čekam sutra da gledam. :D
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyWed 30 Jun 2010 - 6:09

Ja cu danas nastaviti da gledam od 102, na fox nisam gledala, a nisam mogla ni da nadjem kako je izgledao promo ove serije na fox, ako ga je uopste i bilo ?
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyWed 30 Jun 2010 - 6:36

JA koliko sam videla nije bio promo.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyWed 30 Jun 2010 - 7:07

Lady_X_ wrote:
Ja cu danas nastaviti da gledam od 102, na fox nisam gledala, a nisam mogla ni da nadjem kako je izgledao promo ove serije na fox, ako ga je uopste i bilo ?
Nije ni bio.
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyWed 30 Jun 2010 - 7:18

Sta ce biti sada kada je ona devojka otisla na jahtu i videla je Antonija i Sofiju kako se ljube?
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyWed 30 Jun 2010 - 7:44

Evo sta ce biti...
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyWed 30 Jun 2010 - 9:05

Ovo sam našao na YouTube-u. To je Pilot sa prvobitnim glumcima, ali je došlo do izmena: [You must be registered and logged in to see this link.] .
Meni je bolja ova druga postava, ovi glumci su mnogo mladi. I bolja mi je Maritza Rodriguez nego ova iz SSNHP.
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyWed 30 Jun 2010 - 20:00

Evo sada sam gledao, baš je bila super epizoda. :D
Serija mi se sve više sviđa.
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyWed 30 Jun 2010 - 20:04

I meni odlicna jreee... :)
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyWed 30 Jun 2010 - 20:48

Odlichna,zanimljiva,glumci super...drugachije neshto malo za promenu..
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyWed 30 Jun 2010 - 20:59

Da... :)
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyWed 30 Jun 2010 - 23:30

Stefy ja nisam videla taj promo, mnogo su bolji ovu glumci, nego onaj Arap on mi se ne svidja ni malo... A i Sofija i Camila su lepse u snimljenoj verziji..
Ja sam mislila da postoji promo najave u Srbiji... :)
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyThu 1 Jul 2010 - 0:01

Lady_X_ wrote:
Stefy ja nisam videla taj promo, mnogo su bolji ovu glumci, nego onaj Arap on mi se ne svidja ni malo... A i Sofija i Camila su lepse u snimljenoj verziji..
Ja sam mislila da postoji promo najave u Srbiji... :)
Da, i ja mrzim Arapa, lepši su ovi što su snimili. :super:
Pa nije bilo ničega. haha
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 EmptyThu 1 Jul 2010 - 5:44

ANCHY !!! wrote:
Evo sta ce biti...
[You must be registered and logged in to see this link.]

joj...sta ovaj Antonio samo radi...xD
tnx na linku :)
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Sponsored content




Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 12 Empty

Back to top Go down
 

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 12 of 40Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Perro Amor/Opasne igre-