REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
AuthorMessage
Jovan Sortilegio Fan
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Jovan Sortilegio Fan

Broj postova : 105

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyTue 13 Jul 2010 - 2:46

Da li neko ima jucerasnju epizodu snimljenu slucajno posto nisam gledao?
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyTue 13 Jul 2010 - 3:44

Nemam ;)
Nisam gledala jutros i mene zanima.. ;)
Ali od jutros ...znaci meni i jovanu treba danasnja i jucerasnja epika ? ;)
Back to top Go down
Jovan Sortilegio Fan
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Jovan Sortilegio Fan

Broj postova : 105

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyTue 13 Jul 2010 - 6:02

Da, danasnju cu ja veceras gledati i snimati tako da mi ne treba danasnja... Dakle, samo jucerasnja... Ako ima neko snimljenu, bio bih mu/joj zahvalan...
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyTue 13 Jul 2010 - 6:04

ja ne snimam, ne praktikujem
nisam gledala juče, jer sam se uspavala, a danas samo malo...
znam da su Antonio i Sofia otišli na nekom ultra romantično mesto i da su spavali zajedno. Vero je to rekla Sofijinoj majci i sad njena majka ide na to mesto sa Camilom. Onaj Velardi(ili kako već) hoće da finansira San Jeronimo, ali pod uslovima da Daniela radi kod Brandovih i da im Brandovi daju sve što imaju(imovinu i fabriku).
Ostalo ne znam, spavala sam :D
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
tica
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tica

Broj postova : 12835
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 Tumblr_m9bpwySvCN1r35r4io4_250
Lokacija : ツ ❥ Sometimes, life will kick you around, but sooner or later, you realize you're not just a survivor. You're a warrior, and you're stronger than anything life throws your way. ❥

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyTue 13 Jul 2010 - 6:11

:super: :LKI: Diabolita
Nisam ni ja danas gledala........
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyTue 13 Jul 2010 - 6:16

tica wrote:
:super: :LKI: Diabolita
Nisam ni ja danas gledala........
xe xe xe...
nije Diabolita nego Diablita...
::D:
ništa, ništa, ali nadam se da će neko da napiše celu epizodu, jer ovo je samo jedan deo. kao što rekoh, onaj prvi deo sam prespavala.. :DD
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
tica
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tica

Broj postova : 12835
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 Tumblr_m9bpwySvCN1r35r4io4_250
Lokacija : ツ ❥ Sometimes, life will kick you around, but sooner or later, you realize you're not just a survivor. You're a warrior, and you're stronger than anything life throws your way. ❥

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyTue 13 Jul 2010 - 6:29

Nema veze,ja sam sve prespavala..... ::D: ♥️Diablita♥️
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyTue 13 Jul 2010 - 20:19

Sofijina majka brani da se njena kćerka viđa sa Antoniom.Kamila nagovara Antonija da kaže Sofiji da je ne voli.Sofija se jadna sprema za njega a Antonio otišao u spa centar sa Kamilom i onom što ju je ostavio pred oltarom...

Toliko zanimljivog u današnjoj epizodi.
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyTue 13 Jul 2010 - 20:36

Jel zna neko koja je po redu danasnja epizoda bila?
Back to top Go down
tica
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tica

Broj postova : 12835
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 Tumblr_m9bpwySvCN1r35r4io4_250
Lokacija : ツ ❥ Sometimes, life will kick you around, but sooner or later, you realize you're not just a survivor. You're a warrior, and you're stronger than anything life throws your way. ❥

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyTue 13 Jul 2010 - 21:04

14-a epizoda je bila danas.........
Bas mi je zao Sofije..........
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyTue 13 Jul 2010 - 21:46

On ce sad da je odbija neko vreme, jer ne moze da joj kaze da je ne voli, a tako se dogovorio sa Camilom. Pa ce biti mnogo zanimljivih scena izmedju njih... :)

Camila ce da ga slika u Spa centar sa Danielom i posalje Sofiji sliku...
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyTue 13 Jul 2010 - 23:06

ja sam se danas probudila baš kad je počinjalo :)
malo je glupkasta ova Sofija..=)
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyWed 14 Jul 2010 - 1:35

Malo vise, nervira me u dosta situacija.
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyWed 14 Jul 2010 - 8:34

meni je sweet... sladak su mi par oni...
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyThu 15 Jul 2010 - 8:39

Sta bilo jutros? Nsm gledala.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyThu 15 Jul 2010 - 22:57

Ima neko za downolad sa prevodom?

Od četvrtka nam stiže dupla doza serie ''Opasne igre'' pošto se završava ''Srce na danu''

Mislio sam da će posle ''Srce na dlanu'' neka nova telemundova ili ''Gata salvaje'',''Olvidare Jamas'',ili neka druga a ono po dve epizode...
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyFri 16 Jul 2010 - 0:06

Jao,nadam se da je to tačno,bilo bi extra...
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyFri 16 Jul 2010 - 1:23

MStefan wrote:
Ima neko za downolad sa prevodom?

Od četvrtka nam stiže dupla doza serie ''Opasne igre'' pošto se završava ''Srce na danu''

Mislio sam da će posle ''Srce na dlanu'' neka nova telemundova ili ''Gata salvaje'',''Olvidare Jamas'',ili neka druga a ono po dve epizode...
napokon i ona glupost da se završi!!!
jutros mi bilo dosadno pa sam pogledala malo, ono je ubivanje!!
posle mi još više bilo dosadno!!!
super što će da budu po 2 epike :Perro Amor:
mada iskreno, bolje da su pustili neku novu...
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyFri 16 Jul 2010 - 2:12

Glupo II epi...bas su glupi... :)
Umesto da sto duze zadrze...seriju jer je gledana :/
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyFri 16 Jul 2010 - 4:16


Bilo bi lepo da otkupe Gata Salvaje...
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyFri 16 Jul 2010 - 4:20

Od kog cetvrtka?
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyFri 16 Jul 2010 - 4:45

AnGel_Perroni wrote:
Od kog cetvrtka?
starno?? od 22.07??
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyFri 16 Jul 2010 - 5:58

ee valjda...da pise to i na svet forum.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Zavodnik
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Zavodnik

Broj postova : 14

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyFri 16 Jul 2010 - 6:16

PoZzzZ celoj ekipi!Seriju nisam poceo od pocetka da gledam ali sam postao pravi fan! :)
Gledam nocu,previse rano pocinje pa mi je tesko ustati!Imam dosta slicnosti sa Brandom "Psom"...mozda mi se zbog toga svidela serija :P;PP
Trebalo bi apelovati Fox-u da promeni termin,ovo bi bilo gledanije od Seherezade sigurno!! :)
POZZ
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 EmptyFri 16 Jul 2010 - 6:47

AnGel_Perroni wrote:
ee valjda...da pise to i na svet forum.
dobro je da nije neki drugi četvrtak..!!
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Sponsored content




Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 16 Empty

Back to top Go down
 

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 16 of 40Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Perro Amor/Opasne igre-