REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
AuthorMessage
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptyFri 12 Mar 2010 - 0:08

Vec se vratio u top formi, moja dusaaaaa..
Ali me je iznervirao, sad kad sam videla avence za 44 epizodu, stvarno preteruje.. Ova Sofija treba da ga otera u PM ! Pa on lepo da pati i da kuku ...
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptyFri 12 Mar 2010 - 5:27

ma jel?pa zna ona da se ti nudis da ga tesis pa nece...xD

ova 43 je solidna epka...
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptySat 13 Mar 2010 - 6:39

44 odlicna... Bas mi se svidja sto im je Sofija sve rekla ! I sto je raskrinkala Camilu...
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptySat 13 Mar 2010 - 6:41

ja je upravo gledam...
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptyFri 19 Mar 2010 - 11:16

zanimljiv sadrzaj ove serije... moracu da bacim pogleda.. mada vidim svi su ludi za ovom serijom
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptyFri 19 Mar 2010 - 12:35

super su i 44 i 45 i 46...e sad gledam 47,pa cu videti kakva je.....
dobro mi je sto su ovu frku oko novca i licence stavili u jednu epizodu...msm da se otkrije da nije kriva,a da nisu razvuklina 5 epizoda kao sto imaju obicaj...
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptySat 20 Mar 2010 - 3:08

I meni se to svidja.
U ovoj seriji se dogadjaji ne razvlace, ja sam mislila da ce Sofija saznati za Camilu tamo pred kraj serije.. Nesto mi tako izgledalo, medjutim na moju srecu nije bilo tako.
Danas kad sam gledala 49 najezila sam se kad sam videla facu Antoniu kad je cuo srce svog deteta na ultra zvuk.. Avance za 50 obecava :) Jedva cekam utorak :)
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptySat 20 Mar 2010 - 8:19

aaaaaaa,ja jos nisam gledala 49...gledacu je vcrs...jedva cekam...
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptySun 21 Mar 2010 - 11:32

Jedva cekam 50-tu :)
Back to top Go down
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptyMon 22 Mar 2010 - 8:23

Lady_X_ wrote:
Jedva cekam 50-tu :)

joj i jaaaa... :super:
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptyWed 24 Mar 2010 - 5:36

e sad jedva cekam 52 epızodu
avanse je obecavajucı
jedva cekam da cujem Carlosa kako peva aj aj aj aj aj
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptyThu 25 Mar 2010 - 6:16

Jao kako su lepe slike...msm na tucu sa Khotana :P
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptyFri 26 Mar 2010 - 1:46

Joj nema ni danas 52-epizoda....
Back to top Go down
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptyFri 26 Mar 2010 - 10:56

izaslaaaaaaaa jejejeje
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptyFri 26 Mar 2010 - 11:21

Joj nesto mi spor nocas net do bola ne mogu nista da pustim na youtube >S
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptySun 28 Mar 2010 - 5:46

Evo odgledala i 52 i 53 znaci Camila pupupupu ! Kako me iznervirala .. Jedva cekam narednu videla sam avance da se u njoj Antonio i Sofija nesto raspravljaju. :)
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptySun 11 Apr 2010 - 5:44

eeeeej,kako napreduje ova serija...ja sam stala na 50-oj...dokle je stiglo?
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptySun 11 Apr 2010 - 7:18

imam jedno pitanje... je l' ova serija ima puno smeha ili je klasicna telenovela?
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptySun 11 Apr 2010 - 19:35

Levy's girl wrote:
eeeeej,kako napreduje ova serija...ja sam stala na 50-oj...dokle je stiglo?

Do 63-ce epizode :)
Moras da gledas nemas pojma kako je zanimljivo, saznali su svi za PRIMOS Y AMANTES, znaci haos je, Antonio priznao Camili da voli Sofiju... Lepe scene, pogledaj nemoj da me razocaras :)))

Milose ovo nije klasicna novela, mozes da procitas sinopsis ima na srpskom. Znaci ima i humora, ali je novela mnogo nezna.. :)
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptyMon 12 Apr 2010 - 23:12

imam 13 epki,ealal mi vera...odgledacu...ne brini nista... :jupi:
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptyTue 13 Apr 2010 - 1:47

Hahaha, joj kako bih ja volela da imam toliko ja ne bih spavala :)
Back to top Go down
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptyTue 13 Apr 2010 - 4:30

pa i ja imam jedno 10 epizod da odgledam... cekam jos da mi se to napuni, pa da zasednem i za dva dana sve da odgledam..
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptyTue 13 Apr 2010 - 10:05

Pas ide na rehabilitaciju gde su svi zavisnici, neko od droge, neko od alkolola, cigareta, on zavisan od sexa :D Hahahahaha :)
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptyTue 13 Apr 2010 - 22:45

Stvarno???hahahaha,ma Tiger Woods mu nije ravan...
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 EmptyFri 16 Apr 2010 - 3:43

Ma kakvi, zamisli da je i Kamila otisala kod njega s izgovorom da ce i ona da se leci .. :)
Back to top Go down
Sponsored content




Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 8 Empty

Back to top Go down
 

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 8 of 40Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Perro Amor/Opasne igre-