REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
AuthorMessage
♥..jeTza..♥
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
♥..jeTza..♥

Broj postova : 4818
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 Anlia-gif

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyTue 23 Feb 2010 - 8:25

E ljudi jel vi to gledate na tv-u ili na youtubeu??
Ps: Mozda sam ovo vec pitala, nzm :DD
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyTue 23 Feb 2010 - 20:38

Vala jesi :D Ali nema veze, na youtube gledamo, i nikako da izadje 30 epizoda j**o ih !!!
Back to top Go down
♥..jeTza..♥
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
♥..jeTza..♥

Broj postova : 4818
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 Anlia-gif

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyWed 24 Feb 2010 - 1:12

Sorry onda :'(
Ja bih trebala da pocnem da gledam uskoro :) Odgledala sam Dame Chocolate... Al nikako da nadjem vremena :'(
Ja nzm kako vi to sve stizete :DD
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyThu 25 Feb 2010 - 8:42

ono kao mogla bi da izadje 32. epizodaaaaaaaaaaaaaa...

EDIT:
stigla jeeee...super jeeee...Sofia je konacno pocela da slaze kockice u glavi...
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyFri 26 Feb 2010 - 1:04

Jedva cekam narednu, da spavaju konacno, namuci mi Antonija ova Sofija do besvesti :) Jednicak nije spavao ni sa jednom duze vreme... Jedva cekam taj cin :)
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyFri 26 Feb 2010 - 1:23

da,stvarno ga zalim...ccc lady,pa on spava ceo zivot sa svakom s kojom stigne,i sad da ne moze da se strpi...
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyFri 26 Feb 2010 - 3:30

Hehehe, moja dusa slatka, ja sam opsednuta ovim glumcem... :)
Ali nije isto kad se lati sa onim obicnim tamo devojkama, i sa Sofijom :)
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyMon 1 Mar 2010 - 0:46

Eh Antonio ebo ga ti ... jojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj kako sam se iznervirala... 34 je ocajna epizoda ... :S
Back to top Go down
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyTue 2 Mar 2010 - 0:56

joj nema 35, joj sad bi slomila ovaj monitor, kako me to nervira.. a jedva sam cekala da svane da gledam.. bog zna, ni do sutra nece imat, a ja cu izludet...
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyTue 2 Mar 2010 - 1:01

Hahaha, u pravu si LILI.
Ja sam se do malopre nervirala, sad me proslo jer se nadam da ce sutra biti.
Kako se nerviram kad ovo moram da cekam po 100 godina jednu epizodu.
Back to top Go down
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyTue 2 Mar 2010 - 7:41

je je je bila je, ali sada ne mogu iscekati 36 ... ova epizoda je bila odlicna, bice zanimljivo sada.. jjedva cekam sutra da gledam... avanse 37 obecava...
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyTue 2 Mar 2010 - 23:09

Vala ova 36 srednje ....
Back to top Go down
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyWed 3 Mar 2010 - 1:12

ali ce 37 biti zanimljiva. jedva cekam...ubi me ovo cekanje...
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyWed 3 Mar 2010 - 19:40

Dolazi mi se da pustim da mi se nakupi bar pet epizoda pa da sednem ko covek da odgledam :)
Back to top Go down
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyThu 4 Mar 2010 - 0:32

hahhahah... jes,ali ja ne mogu da izdrzim kad znam da ima
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyFri 5 Mar 2010 - 1:13

Joj nema 38... Kako se nerviram, pa trebala je danas da izadje, ovo je definitivno serija za koju pojma nemam kad izlazi ...
Back to top Go down
Marko92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Marko92

Broj postova : 330
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 3008ims
Lokacija : Zacatillo

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyFri 5 Mar 2010 - 6:53

Jao boze stigli su do 38 a ja se nisam pomerio d 7 ali zato ZACATILLO sam do 24 i jako je dobra i smesna...
Ako budem imao vremena pogledacu i ovo!
Back to top Go down
http://www.borkatomovic.co.nr
*Uckermannka 94*
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
*Uckermannka 94*

Broj postova : 457
Godina : 29
Lokacija : Sama sa Uckerom

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptySat 6 Mar 2010 - 12:35

Zwuchi zanimljiwo
Back to top Go down
Lucero
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Lucero

Broj postova : 398
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 16h0kkl
Lokacija : con Lucero

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptySun 7 Mar 2010 - 22:28

Ja sam odgledala 36 , ok je serija
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyTue 9 Mar 2010 - 5:54

super je...ali 40-a nikako da izadje...
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyTue 9 Mar 2010 - 10:43

Izasla je Levi :)
40
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyThu 11 Mar 2010 - 9:04

aaa pa naravno da sam je odgledala...cekam 43...hvala u svakom slucaju...
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyThu 11 Mar 2010 - 11:14

I ja ocekujem i volela bih da Sofija nije trudna, oduvek mrzim kad se oko toga zaprtlja situacija, pa mu ona ne kaze, po on od nekih levih tamo saznaje...

Ove dve tri epizode su mi njih dvoje razdvojeni, a mnogo volim da ih gledam :))

Ponce se manje pojavljuje u ove dve tri epizode, jer je bio mnogo bolestan kad su ovo sinimali, pa je uglavnom odradio samo najbitnije scene i to je to ...
Back to top Go down
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyThu 11 Mar 2010 - 12:08

i mene jako nerwira to oko trudnoce, a sigurno ce biti, i nedostaje mi ponco, nije zanimljivo kad njega nema....
a vidim ti si mnogo informisana, hahahah cak znas i da je bio bolestan, ahhahah
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 EmptyThu 11 Mar 2010 - 13:02

zasto te to cudi...ona sve zna....msm da je bio bolestan...hahahaha

ovo sa trudnocom sam ocekivala,iskreno,ali ne ovako brzo...samo ima jos to dete fali...mozda ce ga izgubiti...jel neko gledao original?

a ne brinite...sad ce on brzo da se pojavi ponovo ucestalo...kako samo mi volimo...i jos hiljade drugih devojaka....
Back to top Go down
Sponsored content




Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 7 Empty

Back to top Go down
 

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 7 of 40Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Perro Amor/Opasne igre-