REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Ostvareni san - KRAJ

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptyFri 12 Jul 2013 - 6:12

Epizoda 40:Kad su svi završili sa večerom,Antonija reče da ima nešto da saopšti svima.Svi sa strepnjom pogledaše u nju."Kao što vam je poznato,pristala sam da se udam za Ernesta iako je to bilo iznenada i kada sam kasnije razmislila,shvatila sam da je to bila greška",ovde je zastala,pogledala u Nikolasa,pa nastavila,"ali nisam htela da pogazim reč.Medjutim,saznala sam da je sve bilo farsa,lakrdija...Verovala sam vam,svima vama,znala sam da je imanje u teškoj situaciji,sama nudila pomoć,raspitivala se da li bih ja mogla nešto da učinim...znali ste za ovaj testament i niste mi rekli,to je bilo veliko razočaranje za mene".Oči su joj se punile suzama.Niko se nije usudio da nešto kaže.Svi su ćutali."Znam da vi niste krivi za testament moga oca,koji je po meni užasan,koji mene degradira kao osobu,ali ste ga krili od mene.Znajte da ću vam večno biti zahvalna za sve što ste učinili za mene i stoga znajte da ne odustajem od venčanja.Biće kad je i zakazano,u nedelju".Ernesto oseti olakšanje.Dijego tihim glasom reče da ne mora to da radi.Nikolas se razočarao,jer je očekivao da će Antonija odbiti.Nora preblede jer će je Rej opet mučiti svojim ucenama i zahtevima."Ali imam uslove",nastavi Antonija,"ovaj brak će postojati za javnost,Ernesto će uzeti novac koji će pomoći da ne dodje do bankrota,i da,biće mi drago da imanje stane na noge.Nakon izvesnog vremena,brak će biti poništen,ja ću uzeti svoj deo novca koji mi sleduje po testamentu,nadam se da će biti dovoljno da kupim neku kućicu za sebe i pokrenem neki posao.Imaću vremena da razmislim o tome.A sada me izvinite,ne tražite me da razgovaramo,ne želim da razgovaram ni sa kim",zatim brzo izadje iz trpezarije.
Ernesto se nasmeja i reče:"Rešen problem".Dijego i Nikolas ga besno pogledaše,on se smiri,a zatim napusti prostoriju.Nikolas reče da je bio u pravu kad je rekao da se Antoniji mora reći istina.Dijego uzdahnu:"Eh,sine,sad je kasno biti general.Znam,i veruj mi da se gorko kajem zbog toga.Hteo sam da je zaštitim,a postigao sam da izgubi poverenje koje je imala u nas".
Svanulo je novo jutro.Alehandro Linares se šepuri po imanju na konju koga je nedavno kupio.Flor je primetila da joj je majka nešto čudna i da je izbegava.Beatris je rekla Paolu da ćuti u vezi njene trudnoće još nekoliko dana.On je pristao.
Nikolas je pre nego što je došao na posao svratio u poštu i poslao telegram u Barselonu u kome prihvata posao.
Dijego je pred Antonijim vratima i insistira da razgovaraju.Ona konačno otvara.Ernesto se opet tajno sastao sa Flor i saopštio da će venčanja ipak biti.
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptySun 14 Jul 2013 - 9:34

jedva cekam nastavak !!!
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptyMon 15 Jul 2013 - 5:27

Epizoda 41Flor je nezadovoljna jer će se Ernesto ipak oženiti.On joj je objasnio da brak neće biti pravi."Ali Antonija je tako lepa i privlačna,nijedan muškarac ne bi ostao ravnodušan kraj nje,pa ni ti",reče Flor.Ernesto uzdahnu."Možda bi i nečega bilo kad bi ona mene volela,možda bi brak i uspeo,ali ona je zaljubljena u drugog čoveka,ali to je zabranjena ljubav,to sam otkrio kasnije.Da sam znao ranije,lepo bih joj ponudio brak kao poslovnu ponudu,ne bih gubio vreme udvarajući joj se",reče i nasmeja se sa gorčinom.
Dijego udje u Antonijinu sobu.Video je da su joj oči otekle od plača."Drago moje dete,hteo sam samo da te zaštitim,a vidi šta sam izazvao.Ne znaš kako bih voleo da vratim vreme unazad."Antonija je ćutala,pa Dijego nastavi:"Dvoumio sam se da li da ti kažem za taj testament.To što sam ćutao bilo je da te taj testament ne navede na neki pogrešan korak,da ne srljaš u neki brak koji bi po tebe bio loš.Želeo sam da se zaljubiš,pa kad se uverim da je i taj čovek dobar onda da vam to saopštim.Bilo bi mi drago da se ti i Ernesto uzimate iz ljubavi,ali šta je tu je.Ne bih voleo da izgubim tvoju ljubav i poverenje.U mom srcu,a uveravam te i u srcu moje drage Ane,ti si naša ćerka.Ne moraš se udavati za Ernesta pod ovim uslovima".Antonija zaplaka i baci se Dijegu u zagrljaj."Nikad,nikad neću prestati da vas volim i da vam verujem.Bilo mi je krivo,mislila sam da ste svi hteli da me iskoristite.Naravno da ću vam pomoći,pa makar to bilo i na ovaj način".I Dijegu oči zasuziše.Tad u sobu udje i Ana."Drago mi je što vas ovako vidim i što smo opet ujedinjeni"."I u dobru,i u zlu",reče Antonija,Dijego i Ana ponoviše njene reči,pa svi zajedno podjoše u salon.Tamo su bili Nikolas i Nora.Nikolas se obradovao tome,dok je Nora u sebi mislila:"Ah,kakva patetika".
Flor kopka to u koga je zaljubljena Antonija.
Nikolas kaže Nori da je poslao telegram u Barselonu sa potvrdnim odgovorom,što je nju jako obradovalo.
Antonija je razgovarala sa Ernestom i rekla mu da može da računa na nju kao prijatelja,što je on prihvatio.Medjutim sa nekom melanholijom u srcu,pitao se zašto sve nije moglo da bude drugačije.:"Zašto se nije zaljubila u mene?Znam da bi uz nju zaboravio Flor i da bi smo bili srećni,znam da bih je zavoleo.Da je htela da mi da šansu...da me onog dana nije videla sa Flor imali bi smo pravi brak...zašto sam otišao tad na taj sastanak?Jer mi je bilo krivo zbog onog što sam otkrio o Nikolasu i njoj.Ali ne vredi više razmišljati o tome,bilo pa prošlo,šansa je propuštena...",završi svoje razmišljanje Ernesto,pa ode u svoju sobu.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptyTue 16 Jul 2013 - 3:24

Epizoda 42:
Antonija je primetila da je nešto šušnulo dok je ležala na krevetu i čitala.Ustala je i videla da joj je neko ispod vrata ubacio pismo.Kad ga je otvorila videla je da je od Nikolasa a u njemu je pisalo:Antonija,želeo bih da razgovaramo i da ti objasnim neke stvari.Do sada si odbijala da razgovaramo,nadam se da ćeš ovog puta pristati.Čekam te uveče kod štala,niko nas tada neće uznemiravati".Antoniji zalupa srce.Pitala se šta da radi.
Flor i Ernesto su se opet krišom sastali i on joj je tada otkrio u koga je Antonija zaljubljena.Flor se iznenadi i reče da joj je žao što Antonija nema sreće u ljubavi."I Nikolas nju voli,siguran sam da je zažalio što se oženio Norom.Ta Nora mi se nikada nije dopadala.Čini mi se da nešto krije.Isto kao i onaj tip Bernardo,koji tvrdi da je bio advokat njene porodice.Veruj mi da ću otkriti o čemu je reč."
Rej i Nora su se opet krišom sastali u šumi i on joj je rekao da će još neko vreme biti u Sijelo Asulu a zatim će otići u Portugal."Zašto tamo",upita ga ona."Pa,eto,obišao sam pola Evrope,a nikad nisam bio u Portugalu koji je tako blizu.Odustao sam od Antonije,sad kad zna celu priču o testamentu.A znaš me,trebaju mi avanture,uzbudjenja,novi dogadjaji.Znaš i sama si nekad bila takva.Hoćeš li sa mnom?"Nora se trgnu.Nije očekivala poziv.Ćutala je."U svakom slučaju ću ti reći kad polazim.Ako odlučiš da ostaneš neće mi biti krivo,hahaha.Ali eto,kavaljer sam pa te pitam."Nora ga ljutito pogleda i podje nazad.
Antonija je odlučila da ipak ode na sastanak sa Nikolasom.Kad je stigla on je već bio tamo."Došla si",reče Nikolas i nasmeši se.Antonija mu polete u zagrljaj i usne im se spojiše u dug i strasan poljubac."Želim da znaš da sam ja za testament saznao onog dana kad i ti.Tražio sam te da ti kažem pa da onda odlučiš o svemu,ali saznala si od Ernesta.Bio sam ljubomoran,verovao sam da si zaljubljena u Ernesta.""Moje srce ima gospodara a to si ti,od kad znam za sebe,ali naša ljubav nije moguća i to oboje znamo",sa suzama u očima mu je rekla.Nikolas je čvrsto zagrli."Znam.Znam.Zato sam prihvatio posao u Barseloni,mada ne znam šta će mi biti teže,da odem i retko te vidjam ili da te vidjam a da nisi moja".Antonija gorko zaplaka."A da ostavimo sve i pobegnemo nekud zajedno,samo ti i ja?",odjednom reče Nikolas.Antonija se sa nevericom zagleda u njegove oči.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptyTue 16 Jul 2013 - 4:11

Epizoda 43: "Ne misliš ozbiljno",upita Antonija Nikolasa.Nikolas uzdahnu."U pravu si,nije moguće,nije pravedno prema Nori"."Ne želim da gradim sreću na tudjoj nesreći,Nikolase."Opet se zagrliše.
Već je padao mrak.Nora se vraćala kući plašeći se da ne zakasni na večeru.Odlučila je da prodje pored štala,pa da neprimetno udje u kuću kroz ulaz za poslugu.Tada ih je videla.Antonija i Nikolas su se opraštali poljupcem.Onda je Antonija pošla kući a Nikolas je ostao još malo a zatim i on krenuo.Nori na oči podjoše suze besa.Ugrize se za usnu."Ta mala k**ka i drolja će mi platiti,a i svi Kontrerasovi koji su me od dolaska gledali sa visine,a pas nema više za šta da ih ujede.Pa videćemo drugovi hoćete li naplatiti novac za venčanje",mislila je pa se krišom uvuče u kuću.
Te noći niko nije spavao u kući Kontrerasovih.Ernesto jer je venčanje sutra.Dijego i Ana takodje iz tog razloga.Nora jer je smišljala osvetu,a Nikolas i Antonija jer su još uvek mislili na trenutke koje su proveli.
Svanulo je novo jutro.Nora je u glavi razradila svoj plan.Kontrerasovi su pred crkvom.Antonija je ostala da se spremi za venčanje,pa će je kočijaš kasnije dovesti.Odlučila se za bež haljinu ravnog kroja a kosu je skupila u pundju.Nikolas se pita gde je Nora.Nije primetio kad se iskrala i vratila nazad.Vezala je bezbojan kanap za gelendere stepeništa.Antonija se spremala da krene i kad je pošla da se sidje niz stepenice i javi kočijašu da polaze nije ni slutila šta je čeka,saplela se o kanap i strmoglavila niz stepenište uz vrisak.Pre nego što su došle sluge uspela je da ukloni kanap i izadje na glavni izlaz a da je niko ne primeti,a onda je kroz šumu uspela da se vrati pred crkvu."Gde si bila",pitao je Nikolas."Ah,nije mi prijalo ovo Sunce,pa sam bila u hladu,a i mislim da je vreme da udjemo u crkvu,mlada svaki čas treba da naidje".
Sluge su našle Antoniju bez svesti,a iz usta joj je cureo mlaz krvi.Jedna od služavki poče da zapomaže,druga je bila pribrana i vide da ima puls i da diše.Kočijaš ode po doktora Solisa koji je dežurao u ordinaciji.Pribrana služavka ostade kraj Antonije svesna da je ne treba pomerati dok ne dodje lekar,a ona uplašena ode trkom u crkvu da javi strašnu vest.
U crkvi su se Kontrerasovi pitali zašto nema Antonije.Nora se nadala da se do sada Antonija prosvestila i da je polomila nešto i da se neće tako lako oporaviti i biti u stanju da se venča,a do tada će banka doći po svoje a Kontrerasovi će morati da se sele u staru oronulu kuću,a ona i Nikolas će biti u Barseloni.Tada udje uplakana služavka i reče da se Antoniji dogodila nesreća.Plakala je i nije mogla da objasni šta se desilo.Nikolas pojuri ka izlazu,sam uskoči u kočiju i potera konja ka imanju.
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptyWed 17 Jul 2013 - 2:47

fenomenalno jedva cekam nastavak!!!
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptyThu 18 Jul 2013 - 5:52

Epizoda 44: Dok je Nikolas jurio prema kući,doktor Solis je stigao u vilu Kontrerasovih.Nije gubio ni časa.Pohvalio je služavku što nije pomerala Antoniju i odmah joj je ukazao pomoć.
Po Sijelo Asulu se brzinom munje prenela vest o Antonijinoj nesreći.Svi su o tome pričali,pa je vest o tome došla i do Flor.Pitala se šta se desilo,ali najvažnije joj je bilo to da se Ernesto nije oženio.
Kada je Nikolas stigao,doktor Solis je već postavio dijagnozu,a Antonija je i dalje bez svesti,ležala u krevetu u svojoj sobi."Nema ništa slomljeno.Medjutim siguran sam da je povreda glave ozbiljna,i da će morati u bolnicu.Moraćemo joj snimiti glavu,ako otok ne spadne,mislim da je jedino rešenje operacija."Nikolas je bio skrhan bolom,ali ipak pribran i morao se složiti sa starijim kolegom."Kontaktiraću kolegu Arenasa iz Madrida,ako u nekog imam poverenja to je on.Verujem da će pristati da je operiše."
Zatim stigoše Dijego,Ana,Ernesto i Nora.Ana je neutešno plakala.Nora je bila iznenadjena što je Antonija tako teško povredila glavu.
Flor je odlučila da ode u vilu Kontreras i lično se uveri kako je Antonija.Kad je Linares video da se ona nekud sprema,zabranio joj je da ide.Medjutim po prvi put mu se suprotstavila i kao munja izletela napolje.Linares je bio zatečen.Kad se malo pribrao odlučio je da će je sustići i to na konju koga je kupio.Paolo ga je upozoravao da to ne radi jer životinja još nije navikla na novu sredinu i njega kao vlasnika.Medjutim,nije ga slušao,uzjahao je konja besomučno ga udarajući.
Rej je u centru Sijelo Asula čuo za nesreću koja je zadesila Antoniju."Hm,ne mogu a da ne pomislim da Nora ima veze sa tim.Uspela je da spreči venčanje.Šteta što je metod bio tako surov",mislio je.
Linares je brzo sustigao Flor i počeo da je udara bičem po ledjima nazivajući je kurvom.Vrištala je i bežala,dozivala u pomoć.Tad naidjoše neki ljudi koji su pokušali da je odbrane.Linares krenu i na njih.Odjednom se konj uzjoguni i poče da pokušava da zbaci Linaresa koji ga je tukao.Konj je mahnito jurio i uspeo da zbaci Linaresa koji nije mogao da se zadrži već pade i otkotrlja se niz liticu.
Solis nije gubio vreme već je odmah otišao da pošalje telegram doktoru Arenasu.Došli su i advokat Ibanjes i otac Gabrijel koji su to jako loše podneli.Antonija još nije došla svesti.Nikolas je odlučio da sutra rano kreću u bolnicu u najbližem gradu.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptySat 20 Jul 2013 - 6:09

Epizoda 45: "Ne mogu da verujem da je preživela brodolom i sve životne nedaće da bi na kraju stradala u kući na dan svog venčanja",rekao je Ibanjes.Otac Gabrijel duboko uzdahnu.Kad je čuo tu Ibanjesovu konstataciju,Nikolas povika:"Ona nije stradala.Živa je i sutra će biti prebačena u najbližu bolnicu,doktor Arenas će doći i operisati je i sve će biti kao pre".Tada ga je glas izdao,sve što mu se skupilo u duši izbacio je iz sebe kad je tiho počeo da plače.Dijego i Ana su po prvi put počeli da shvataju da izmedju Nikolasa i Antonije postoji nešto više od prijateljstva.
Nora je besnela u sebi.Pitala se da li je učinila pravu stvar."Ne bih želela da umre,ali ako preživi sigurna sam da će me Nikolas ostaviti zbog nje."
Paolo je stigao na mesto nesreće Linaresa.Flor ga je videla i bacila mu se u zagrljaj uzbudjeno prepričavajući šta se desilo.To su potvrdili i ljudi koji su odbranili Flor od njegovog biča.Paolo se sidje dole i vide da Linaresu nema više pomoći,ali je svejedno otišao po lekare.
Flor je izbezumljena stigla kući i ispričala majci šta se desilo."Ne mogu a da ne pomislim da je ovo najbolje što je moglo da se desi Flor.A i svima nama.Flor će sve ovo naslediti,a i mi sa njom",pomislila je.
Pošto nikoga nije našao u ordinaciji,Paolo se setio da je i Antonija imala danas nesreću o kojoj su svi pričali,pa je odjahao do Kontrerasovih.Svi su bili iznenadjeni kad je došao."Izvinjavam se što vas ometam,ali desila se još jedna nesreća danas.Molim nekog od gospode lekara da podje samnom.Alehandro Linares je upravo smrtno stradao".Svi se iznenadiše.Nikolas nije hteo da se odvaja od Antonije,pa je doktor Solis koji se upravo vratio iz pošte pošao sa njim.
Ernesto je odmah pošao da vidi Flor.
Otac Gabrijel se prekrsti i reče:"Kao da je neko prokleo ovo mesto danas.Gospode,pomozi Antoniji.Za Linaresa više nema spasa".
Dok je Flor prepričavala Ernestu kako je došlo do nesreće,Solisu je preostalo da potvrdi Paolove reči da Linaresu više nema pomoći.Prelom vrata bio je koban.
Antonija se probudila na tren koliko da kaže da ne zna kako je pala i da popije čašu vode,zatim je opet izgubila svest.
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptyTue 23 Jul 2013 - 11:06

fenomenalno samo nastavi !!!
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptyTue 23 Jul 2013 - 20:50

Epizoda 46: Ernesto je grlio Flor,koja je bila sva u modricama kad je naišla Beatris.Pobesnela je kad ih je videla."Šta tražiš ovde?Hoćeš da moja ćerka opet postane predmet ogovaranja u Sijelo Asulu?Idi i ne vraćaj se više.Mesto ti je pored verenice koja je kako čujem na samrti."Ernesto se tek sad seti da je Antonija u teškom stanju,reče Flor da će svakako biti u kontaktu pa podje kući.
Nikolas je poslao drugi telegram u Barselonu u kome kaže da zbog porodičnih problema nije u mogućnosti da dodje i da se izvinjava što će morati da odbije taj posao.Kad je Nora saznala za to pobesnela je.Nikolasu je bilo dosta svega i rekao joj je da šta god bude rekla neće promeniti njegovu odluku.
Advokat Alehandra Linaresa obavestio je Flor da će testament biti pročitan sutra ujutru.Flor odlučuje da i ona angažuje advokata Ibanjesa.
Ernesto se vratio kući.Pitao je Ibanjesa šta bi se desilo sa Antonijinim novcem ako bi ne daj Bože umrla."Deo koji glasi na njeno ime pripao bi Dijegu i Ani koji su joj bili staratelji,a onaj najveći deo s obzirom da se nije udala pripao bi opštini."
Nora u sebi odlučuje da ode sa Rejem."Šta god ja uradila,Nikolas će uvek biti uz Antoniju,a ako umre biće još gore,imaću duha za suparnicu.Ovo me mesto guši,imanje će svakako propasti,ne želim da živim u staroj kući ili u bednom stanu iznad ordinacije,dovoljno sam uštedela da ne zavisim ni od Reja,novac sam prebacila u banku,u kući mi je ostao mali deo,razgovaraću uskoro sa Rejem."
Svanulo je novo jutro.Dok se Flor spremala da krene u opštinu na čitanje testamenta,Nikolas i Dijego su krenuli da prebace Antoniju u bolnicu.Nije dolazila svesti od sinoć,ali je disala i puls joj je bio dobar i stabilan.Ana zaplaka kad krenuše.Ernesto je zagrli i reče da će sve biti u redu,mada je i sam bio uplašen,znao je da ako operacija koju doktor Arenas treba da izvede ne uspe,Antoniji nema pomoći.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptyWed 24 Jul 2013 - 7:10

Epizoda 47:
Nakon sahrane Alehandra Linaresa,Flor se u pratnji advokata Ibanjesa uputila u zgradu opštine gde će biti pročitan testament.Njeno iznenadjenje je bilo veliko kad je čula kakvi su uslovi."Ma ne pada mi na pamet da prihvatim takvo nešto,da postanem zarobljenica njegovih hirova.Iskreno,ne želim to imanje i ništa u njemu",rekla je Ibanjesu.On joj je ipak savetovao da malo razmisli."Proučiću odredbe iz testamenta pa ćemo razgovarati natenane o tome.Iskreno,takvih ludih uslova iz testamenta mi je preko glave.Vidiš šta je bio uslov da bi Antonija došla do malog dela svog nasledstva i kako je sve ispalo".Flor uzdahnu i upita ga kako je Antonija.On joj reče da bi do sada trebalo da je stigla u najbližu bolnicu.
Antonija je bez svesti ležala u bolničkom krevetu.Nikolasu se srce slamalo od same pomisli da se možda neće izvući.Dijego je takodje bio očajan.
Pored svih nedaća Kontrerasovima je stiglo obaveštenje da do prekosutra moraju da uplate preostali dug banci,u suprotnom banka će dug prinudno naplatiti.Ernesto je bio besan zbog toga i svoje nemoći.
Flor je prepričala majci i Paolu šta se desilo u opštini.Paolo je predložio da odmah napuste imanje i odu u njegovu staru kuću dok ne pronadje odgovarajaću.Beatris se pobunila i tada otkrila Flor da je u drugom stanju i da mora da misli na budućnost deteta.Flor to nije pokolebalo i rekla je da će nakon razgovora sa Ibanjesom doneti odluku.
Doktor Solis je obavestio Nikolasa da Arenas stiže sutra ujutru i da će već popodne moći da obavi operaciju.To je ulilo nadu Nikolasu.
Nora je poslala poruku Reju da se sutradan sastanu u šumi na starom mestu.
Ernesto se ušunjao u Florinu kuću.Rekao joj je da je Antonija i dalje kritično,a da će oni za dva dana ostati bez ičega.Flor mu je dala sav nakit koji joj je poklonio Linares i uputila ga u zlataru da ga proda."Nadam se da će pomoći,a smisliću još nešto,ne brini,Ibanjes će mi pomoći."Ernesto je zagrli.Ovaj njen gest ga je duboko dirnuo i on ponovo oseti ogromnu ljubav prema njoj.
Rej je odlučio da ode za koji dan iz Sijelo Asula,i stavio je kuću na prodaju.
Nikolas je priznao Dijegu da je zavoleo Antoniju svim srcem i da ne zna kako će dalje ako joj se desi najgore.Dijego mu reče da ne gubi nadu i da čvrsto veruje da će sve biti u redu.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptyThu 25 Jul 2013 - 9:02

Odlično. Odlično. Odlično.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptyThu 25 Jul 2013 - 22:39

Epizoda 48: Flor se sastala sa Ibanjesom i on joj je objasnio kako stvari stoje."Ne možeš prodati nijednu nekretninu,dakle kuće,zemljište,sve ostalo možeš.Linares je sastavio neku vrstu ugovora koji ćeš potpisati ukoliko se odlučiš da prihvatiš nasledstvo.Ako ne,potpisaćeš drugi dokument gde ćeš se odreći svega,i od tog momenta nećeš više smeti da prodaš ništa,nećeš imati pristup računima i moraćeš napustiti kuću.Sada znaš kako stoje stvari,a verujem da ćeš doneti ispravnu odluku".Flor se nasmeši i reče:"Budite uvereni da sam je već donela".
Ernesto i Dijego su prodali nakit koji im je dala Flor i postigli su dobru cenu,ali im još uvek nedostaje dovoljno,a imaju još samo 24 časa.
Doktor Arenas je stigao.Ubrzo je pregledao Antoniju,i rekao Nikolasu da su njene šanse minimalne,ali da će dati sve od sebe da operacija uspe.
Flor je saznala da je Bernardo Rejes dao oglas da prodaje kuću koja je nekad bila njena i njene majke,rekla je Paolu da je kupi.Dogovor je bio da podele sumu,pola je dao on,a pola ona.Paolo je zadovoljan."Flor,veruj mi da ti se divim zbog svega.Neko drugi bi sve zgrabio,ali ti ne.A biće mi drago da odemo odavde i počnemo život ispočetka.Mislim da je to najbolje za sve.
Ernesto je iskoristio to što je Nora izašla i ušao u njenu i Nikolasovu sobu.Preturao je po njenim stvarima.Našao je neki zaključan kovčežić skriven u ormaru sa haljinama.Odlučio je da ga obije.U njemu je našao novac,fotografiju nje i Bernarda Rejesa kao i adresu knjižare Hil-Martines.Prebrojao je novac i zaključio da ako ga uzme ostaće im još malo sume koju treba da nabave.Takodje je našao i adresu neke banke,pa je zakjučio da Nora ima još novca."Glupi Nikolas,kladim se da nema pojma za ovo.Znala je da smo u krizi,nikad nije ponudila pomoć,a imala je novac.Djubre",reče za sebe i bez razmišljanja pokupi sav novac i ostavi kovčežić gde je i bio.
Flor je od mnogobrojnih Linaresovih računa uzela neznatne sume od svakog,i došla do značajne svote.Paolu je već dala za kuću,videće sa Ernestom koliko mu još treba a ostatak će dati majci.
Beatris je u početku bila ljuta na Paola i Flor što su odlučili da je najbolje da ona ne uzme nasledstvo,ali se kasnije smirila i shvatila da je ipak tako najbolje.
Antoniju su uveli u operacionu salu.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptySat 27 Jul 2013 - 3:12

Epizoda 49: Operacija se odužila.Arenas,Nikolas i Solis daju sve od sebe da spasu Antonijin život.
Flor je došla do Ernesta u kući Kontreras i donela mu ostatak novca koji im je nedostajao.Rekla mu je da će se odreći Linaresovog prokletog nasledstva.Ernesto joj reče:"Zaista ti se divim.Pokazala si da si hrabra i časna osoba.Kao i Antonija.Izvini što sam te ranije vredjao i govorio da te zanima samo novac.Oprosti mi.U dubini duše sam te sve vreme voleo.Hoćeš li da opet budemo zajedno?"Flor mu se nasmeši."Tvoja sam bila oduvek,biću i zauvek.Samo ćemo sačekati neko vreme dok zvanično ne objavimo.Ipak sam tek par dana udovica,razumećeš me."Ernesto je zagrli i reče joj da će je čekati i godinama ako treba i da će ovog puta učiniti sve da je ne izgubi.
Nakon 8 sati,operacija je završena.Arenas je uveren da je operacija uspela i da će sve biti u redu ako se Antonija probudi u roku od 24 sata.
Flor je odlučila da prodje kroz šumu i vrati se kući.Začula je neke glasove,a onda je ugledala Noru i Bernarda Rejesa.Sakrila se da je ne vide i odlučila da prisluškuje.Nora je rekla Reju da joj javi kad da bude spremna i poći će sa njim."I mene smara ovo mesto,brak sa Nikolasom je propao zbog one male kučke Antonije.Uspela je da mi ga otme.Ali bar sam uspela da sprečim da uzmu taj novac i učinim da Kontrerasovi propadnu.Nisam htela ni pesos da im dam,hahaha.Moje je samo moje.Znaš li da sam ja odgovorna za njen pad?"Flor nije mogla sve da čuje,ali jasno je čula da je Nora kriva za Antonijin pad.Tada se uznemiri i užurbano potrča ka kući."Moraću ovo da kažem Kontrerasovima.Moraju da znaju.Nora treba da odgovara za to što je učinila.Još sutra ću se vratiti i reći."
Dijego i Ernesto su u poslednjem trenutku pred zatvaranje uspeli da udju u banku i plate svoj dug.
Flor je bila uznemirena zbog onoga što je čula u šumi,ali nije htela da kaže ni majci ni Paolu šta je muči.
Nikolas je bdeo kraj Antonije u bolnici držeći je za ruku."Moraš da se oporaviš.Moraš da saznaš koliko te volim,pa makar nikad ne bila moja",šaputao joj je Nikolas.
Nora je došla kući i posumnjala da joj je neko dirao stvari.Odmah je proverila kovčežić i videla da nema novca."Prokletnici.Pokrali su me.A ne mogu ni da kažem da sam opljačkana,jer ovaj novac zvanično nisam ni imala.Dobro je da sam ostatak odnela u banku."Na hodniku je srela Ernesta i po načinu na koji ju je pogledao,znala je da je on uzeo novac.Besno se vratila nazad u sobu.
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptyMon 29 Jul 2013 - 13:47

odlicno samo nastavi bas me interesuje sta ce se dalje desiti...
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptyMon 29 Jul 2013 - 20:55

Epizoda 50:
U kući Kontrerasovih konačno su odahnuli jer im banka više ne preti,a uskoro će prodati ono što su proizveli i moći će da udju bez brige u narednu sezonu.Nora je osetila bes jer nije uspela u svojoj nameri,a takodje je još uvek bila besna zbog novca koji joj je,bila je sigurna,uzeo Ernesto."Neću više ništa pokušavati protiv njih,sve što sam probala izjalovilo se.Otići ću uskoro daleko od njih i ovog bednog mesta",odlučila je.
Paolo je kupio kuću od Rejesa kako mu je Flor naložila i bio je zadovoljan zbog obavljenog posla.
Dijego je otišao u bolnicu da izvesti Nikolasa o tome da su sačuvali imanje.Nikolas reče ocu da je Antonijina operacija završena i da čekaju da se probudi i reaguje.
Čim je svanulo,Flor je potražila Ernesta.Čim je video shvatio je da je nešto muči i da je uplašena i preneražena."Šta se desilo,zašto si takva?",upitao je i primakao stolicu da sedne.Zatim joj je doneo čašu vode,koju je brzo ispila.Bila je umorna jer je jurila što pre da dodje."Čula sam nešto užasno,Ernesto.Nora,Nora je kriva za Antonijin pad,nešto joj je namestila.Pominjala je i neki novac,nisam uspela sve da čujem,morala sam da ostanem skrivena,ali sam shvatila da su taj Rejes i ona u nekakvoj vezi,ljubavnici,ne znam..."Ernesto nije delovao iznenadjeno,ali je bio besan zbog toga što je učinila Antoniji."Odavno mi Nora ne uliva poverenje,od kada je dovela tog Rejesa u kuću.Uspeo sam da je spasim od njega,ali ne i od te prokletnice.Pa,da.Sada kad se setim svega,očigledno je da su saznali za testament i da joj se zato udvarao.A novac postoji,postoje računi u banci.Ima ta dosta para,a gledala je kako nas banka muči,prstom nije mrdnula da nam pomogne",ljutito je pričao."Nikolas to mora da zna,da zna s kim je u braku,a Antonija neće biti sigurna ovde pored nje,kad izadje iz bolnice",usplahireno reče Flor."Ništa ne brini,svi će saznati,prepusti sve meni,za koji dan sve će se rešiti.Antonija neće skoro izaći iz bolnice.Moraš da mi daš novac da kupim kartu do Madrida i nazad,saznaću tamo sve o njoj.Ali nikom ovo ne pričaj.Još odmah krećem.Čekaj me na stanici,uskoro stižem."Flor odmah podje kući da uzme novac.Ernesto u torbu spakova par stvari.Napisao je poruku da je na putu i da će se vratiti prekosutra,pa i krenu na stanicu.
Rej se iselio iz kuće i odseo u hotelu.Javio je Nori da prekosutra polaze za Madrid i da bude spremna.
U bolnici Antonija je polako otvorila oči i slabim glasom pozvala Nikolasa.
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptyMon 29 Jul 2013 - 23:44

odlicno odlicno !!!!
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptyWed 31 Jul 2013 - 6:01

Epizoda 51: Nikolas i Dijego su bili oduševljeni što se Antonija probudila.Doktor Arenas je odmah pregledao."Kako se meni čini,dobro reaguje,ima odlične reflekse,mogu da kažem da će se pacijentkinja u potpunosti oporaviti".
Dijego je pošao kući da javi dobre veste.Ali pre toga je odlučio da svrati u opštinu i četvrtinu imanja prepiše na Flor,s obzirom da je ona najzaslužnija što su dug uspeli da namire na vreme.
Flor je već bila na stanici kad je Ernesto naišao.Već mu je kupila kartu,nisu imali vremena ni da se pošteno rastanu,voz je već polazio.Ernesto uskoči u njega dovikujući Flor da je voli.Smešila se ali u isto vreme strepela i pitala se šta je Ernesto naumio.
Nikolas je milovao Antoniju po kosi.Ona je slabim glasom govorila:"Osećam se kao posle brodoloma.Drugi put se vraćam iz mrtvih.Treći put neću uspeti".Nikolas je poljubi u čelo i reče da ne govori takve stvari:"To se neće dogoditi jer te od sad držim i ne puštam.Moja si."Antonija htede da se buni pomenuvši Noru,ali joj Nikolas stavi prste na usne i reče da ćuti i ne umara se.
Dijego je došao kući i rekao da će se Antonija u potpunosti oporaviti.Ana zaplaka od sreće.Nora je u isto vreme osećala i olakšanje i bes.Ana reče da je našla poruku od Ernesta u kojoj piše da je otputovao na par dana.To je razbesnelo Dijega:"Taj mladić.Gde li je sada otišao i zbog čega?Zaista nisam ovo očekivao od njega.Videće kad se vrati.Ali ništa mi neće pokvariti ovaj dan i vest da će naša Antonija biti dobro".Nora se pitala šta li Ernesto sada sprema.
"Zaista ne znam kako mi se desio taj pad,pokušavam da se setim,ali ništa.Pošla sam da sidjem niz stepenice,i nakon toga ničeg se ne sećam",očajavala je Antonija,"žao mi je što zbog mene niste uzeli onaj novac za imanje".Nikolas je smiri i reče da je stvar rešena zahvaljujući Flor,kao i to da je Flor ostala udovica."Dakle nisam jedina koja je nastradala tog dana.Imala sam više sreće.Nikolase,verujem da izgledam kao avet,ali veruj mi,ni ti nisi daleko od toga.Poslušaj me,idi kući,okupaj se i dobro odspavaj.Biću dobro,ne brini,tu su bolničarke i lekari,misli na sebe,molim te".Nakon tih njenih reči Nikolas shvati da je užasno umoran i na ivici snage,pa reče da će je poslušati,ali da će ujutru opet doći.
Čim je Nikolas ušao u kuću kasno te večeri,Nora mu je odmah zajedljivo rekla:"Oh,kakvo iznenadjenje,moj dragi gospodin suprug se setio da ima kuću".Nikolas je pogleda i reče da je umoran,da nema snagu za svadju i da će sutra razgovarati.
Ernesto je doputovao u Madrid i odseo u jednom pansionu.
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptyThu 1 Aug 2013 - 3:00

odlicnooo!!!
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptySat 3 Aug 2013 - 7:39

Epizoda 52: Antonija se osećala mnogo bolje nego juče.Pitala je bolničarku koliko je sati.Bolničarka joj je rekla da je prošlo deset minuta od podneva.Antonija se nasmeši i pomisli:"Nikolas me poslušao,nadam se da još uvek spava.Moj dragi Nikolas."
Flor i Beatris su se vratile u svoju staru kuću a Paolo će im se pridružiti kasnije.Beatris je osetila neku smirenost kad se vratila u svoju kuću.Sada je znala da je pogrešila što je Flor gurnula u takav brak koji je za Flor predstavljao užas i patnju.Zato joj reče:"Kćeri,sada razumem tvoju odluku da ne prihvatiš nasledstvo.Mi nikad nismo tamo pripadale.Nadam se da ćeš mi jednog dana oprostiti što sam te naterala u taj brak i to iz pohlepe.Razumeću ako mi ne oprostiš."Flor uzdahnu pa se nasmeši."Mama,ne vredi o tome više govoriti.Pokušaj ovako da gledaš na sve.Da se nije to desilo ti i Paolo se ne bi ste zavoleli,ne bih mogla da pomognem Ernestu i njegovima,ne bih odrasla i sazrela...zato,opraštam ti."Majka i ćerka se zagrliše,ali obe su znale da Florini ožiljci od psihičkog i fizičkog maltretiranja u tom kratkom braku neće lako zarasti.
Ernesto je stajao ispred knjižare "Eva" i pitao se šta da kaže kad udje.Napokon udje i za pultom vide ženu tako nalik Nori.Ali kada se osmehnula znao je da je po karakteru sušta Norina suprotnost.Zato odluči da odmah predje na stvar."Dobar dan,ja sam Ernesto Kontreras,vi ste sigurno Eva Hil Martines?"Eva potvrdi da je to tačno i poželi mu dobrodošlicu."Imam novosti o vašoj sestri Nori,verujem da će vas zanimati",reče Ernesto.Eva nije mogla da sakrije koliko je uznemirena.Zaključala je knjižaru."Sada nas niko neće uznemiravati.Pričajte"
Dijego je saznao da se Flor vratila u staru kuću,pa je svratio do nje i obavestio je da je postala vlasnik četvrtine imanja Kontreras.Bila je iznenadjena."Pomogla sam vam od srca,ne tražeći ništa zauzvrat,jer volim Ernesta,a svi iz vaše kuće ste mi dragi.Neću se buniti jer vas poštujem i znam da ste i vi to uradili od srca".Dijegu oči zasuziše pa joj reče:"Nadam se da ćete ti i Ernesto uspeti,iskreno,mislim da ste rodjeni jedno za drugo".
Nikolas je bio nervozan jer je dugo spavao pa nije ispunio obećanje koje je dao Antoniji da će je ujutru posetiti.Nora besna ulete u sobu."Moj se suprug konačno probudio,sad će odjuriti da vidi svoju ljubavnicu",ironično je rekla.Nikolas je pogleda besno."Ne nazivaj je tako,ona nije moja ljubavnica",tiho reče."Poreći ćeš?Poreći ćeš da ste se ljubili ispred štala?Videla sam vas",prosikta."Da,tačno je ali nije mi ljubavnica.Ali kad već potežeš ovo,reći ću ti da se volimo,a tražiću razvod,ne želim da budem s tobom u braku više.Više te ne poznajem,shvatam da te nisam nikad ni znao.Naš je brak propao ne zbog nje,kako tvrdiš,već smo ga mi uništili,a ti razmisli kolika je tvoja krivica,ja svoju znam",reče pa izadje iz sobe.Ona pojuri za njim vičući da mu nikad neće dati razvod."Nikad,čuješ li?Večito ćete biti samo ljubavnici kao što se i sada",rekla je a niz lice su joj potekle suze besa.
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptySat 3 Aug 2013 - 12:13

odlicnooo!!!
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptyMon 5 Aug 2013 - 5:44

Epizoda 53: Nikolas je besno izleteo iz kuće u trenutku kada se zbunjeni Dijego spremao da u nju udje.Čuo je i snažan tresak vrata koja je Nora zalupila i zatvorila se u sobu.Zatim je video Anu koja je takodje imala zbunjen izraz lica."Šta se ovde dogodilo?",upita Dijego."Posvadjali su se.Čujem i da su pominjali razvod braka.Ali ne želim da se mešamo u njihov odnos,kao što do sada nikad nismo radili",odgovori mu ona."Tako je,stara.Ali reći ću ti ovo.Već neko vreme znamo da su Antonija i Nikolas zaljubljeni jedno u drugo.Verujem da ova svadja ima veze sa tim.Ali znaš šta?Iskreno,voleo bih da njih dvoje budu zajedno,nikad nisam mislio da je Nora prava žena za njega,iako to prvi put sad kažem"."Znam stari,jer sam i ja istog mišljenja".
Nora je u sobi plakala od besa.Pregledala je svoje stvari i videla da je neophodne već prenela kod Reja u pansion."Još dva dana i odlazim odavde,ove stvari nek ih podsećaju na mene a onda neka ih bace zbog toga.Nikad se neće venčati,nikad.Čak i kad odem trebaće im godine da dobiju razvod od mene,do tad će ih proći volja za tim,a ja svakako ne nameravam da se više udajem pod pravim imenom,haha.Nora Hil će otići u istoriju",plač je smenilo histerično smejanje.
Antoniju su posetili advokat Ibanjes i otac Gabrijel.Nakon njih u posetu joj je došla Flor.Ta poseta je jako obradovala Antoniju.Flor joj je prepričala šta se desilo onog dana kada je i ona doživela nesreću.Zatim joj je ispričala kakav joj je bio brak sa Linaresom i zašto se udala za njega."Znala sam,znala sam da nešto tako mora biti u pitanju,jer sam takodje znala da ti voliš Ernesta",reče Antonija."Želim da ti kažem da ću sutra potpisati da se odričem Linaresovog nasledstva jer ne želim da prihvatim te uslove.I Ernesto i ja smo ponovo zajedno,želim da to prvo od mene čuješ".Antonija se nasmeši i reče iskreno da joj je drago."Nije te posetio jer je hitno otputovao,ali obećala sam da neću ništa reći.A znam da se ti i Nikolas volite i od srca vam želim da savladate sve prepreke i budete zajedno."
Ernesto je sedeo na stanici kasno te večeri i čekao da stigne voz koji će ga vratiti kući.Još su mu u ušima odzvanjale Evine reči:"Nora nikada nije dovršila školu za bolničarke.Nakon afere sa mojim mužem uhvatila se sa nekim kriminalcem koji ju je odveo najpre u Francusku,pa u Belgiju.Ništa o njoj nisam čula dugo.Taj Bernardo Rejes nikad nije bio advokat naše porodice,to je taj kriminalac i prevarant.Nora i on očigledno rade zajedno.Slušali smo razne priče tih prvih godina ali smo kasnije odlučili da krenemo iz početka i ostavimo priče o njoj iza sebe.Ali ona mi je ipak sestra i bez obzira na sve volela bih da je vidim.Ako je ona zaista odgovorna za pad te devojke,Antonije,kako tvrdite,neka odsluži svoju kaznu.Više ništa nećete čuti od mene,jer više nemam šta da vam kažem".Voz je ušao u stanicu i Ernesto podje da se ukrca."Nek bar Nikolas sazna da ga je Nora lagala za mnoge stvari.Ali mislim da ćemo teško dokazati da je ona gurnula Antoniju,osim ako sama ne prizna",razmišljao je.
Nikolas je za večerom saopštio roditeljima da će tražiti razvod,pa makar ga nikad ne dobio.Nora je i dalje bila zaključana u sobi.
Antonija je u bolničkom krevetu razmišljala o tome što joj je Nikolas danas kada je posetio,rekao."Rekao je da će se razvesti od nje.Znam da se više ne vole.Mislim da ga nikad nije ni volela.Hoće li se moj san ipak ostvariti",pitala se sa nadom u srcu.
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptyTue 6 Aug 2013 - 20:15

odlicnoo
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptyTue 6 Aug 2013 - 21:45

Epizoda 54: Rano ujutru Flor je u pratnji advokata Ibanjesa otišla u opštinu i potpisala da se odriče nasledsva i prava koja iz njega proizilaze.Odlučno je potpisala,ni jednog trenutka se nije dvoumila."Slobodna sam",reče čim je potpisala.
Dijego je rekao Nikolasu da će mu pružiti podršku šta god da odluči u vezi svog braka i veze sa Antonijom."Ali znaj da će nam biti drago ako Antonija i ti budete zajedno,bez obzira kako se ovaj razvod reši.Zavoleli smo Antoniju kao da nam je kći,Nora nam nije ni dala priliku da je upoznamo i da joj se približimo".Nikolas uzdahnu pa reče da nakon svega i on ne zna ko je zapravo Nora.
Paolo i Beatris su otišli do oca Gabrijela da zakažu venčanje.Beatris je insistirala da to bude što pre s obzirom na njeno stanje,pa je otac Gabrijel rekao da ako ne žele proslavu može ih venčati večeras pod uslovom da dovedu dva svedoka.
Antonija se oporavlja brže nego što su lekari očekivali,već je uspela i da ustane,pa je Arenas rekao da ovde više nije potreban i da će Nikolas i Solis dobro voditi brigu o njoj a može uskoro i izaći iz bolnice.To je jako obradovalo Antoniju,a Nikolas se zahvalio Arenasu što je spasio život žene koju neizmerno voli.Samo što je ispratio Arenasa na voz,Nikolas na stanici ugleda Ernesta i pozva ga.Ernesto ga zagrli i reče da ima što šta da mu kaže."Vraćam se iz Madrida,upoznao sam porodicu tvoje žene.Ona te je lagala sve vreme,nikada nije završila školu za bolničarke,taj Rejes joj je ljubavnik,on je poznati evropski prevarant,dok je bila u Belgiji bavila se i prostitucijom.A ona je kriva za Antonijin pad,to mi je rekla Flor,slučajno je čula nju i Rejesa u šumi kad mu je to priznala.A i ima dosta para u banci,imala je i gotovinu koju sam joj uzeo i iskoristio za plaćanje duga banci,nije smela to ni da pomene a znala je da je uzeo neko iz kuće".Nikolas je prebledeo slušajući Ernesta,a zatim se brzo uputiše ka kući."Nora će mi sve razjasniti,a naročito za to što je skrivila Antonijin pad.Poslaću je u zatvor,a što pre podnosim zahtev za razvod,konsultovaću Ibanjesa i oca Gabrijela.Nadam se da je Nora još uvek u kući".
Nora je ponela stvari i krenula."Rej me čeka",reče za sebe i još jednom se,ne bez tuge u srcu,osvrnu na sobu u kojoj je živela sa Nikolasem,pa zatvori vrata.
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 EmptySat 10 Aug 2013 - 7:58

odlicno..
Back to top Go down
Sponsored content




Ostvareni san - KRAJ - Page 4 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 4 Empty

Back to top Go down
 

Ostvareni san - KRAJ

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Web-novele-