REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Ostvareni san - KRAJ

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptyMon 13 May 2013 - 2:50

Dopada mi se.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptySun 19 May 2013 - 5:15

Epizoda 17: Ceo Sijelo Asul je iznenadjen objavom veridbe Flor i Linaresa.Otac Gabrijel razmišlja da li uopšte da blagoslovi taj brak.Nikolas pita Ernesta kako se odjednom Flor udala."Brate,poverio sam ti se o ljubavi izmedju Flor i mene,ali već tada sam osetio da će to sve biti teško ostvarljivo.Sumnjao sam u njenu proračunatost,a sada su se svi u to uverili",odgovori Ernesto.Nikolas se zamisli pa reče:"Malo poznajem Flor,ali nisam nikad pomislio da bi mogla biti takva.Žao mi je,brate,vreme će zalečiti sve rane".Ernesto se nasmeja:"Veruj da mi je laknulo.Ne samo što je skinula masku,već i što sam se otarasio matore Beatris.A čini mi se da ljubav čeka na mene,tako mi je blizu".Nikolas se začudi:"Već imaš novu devojku u planu?Može li se znati ko je ona?""Tajna je,ali uskoro će se saznati",reče Ernesto,i izadje.Iako je pokušavao da ubedi sebe da mu Flor ne znači više ništa,shvatio je da neće biti tako lako da je zaboravi.
Otac Gabrijel je pitao Flor da li je sigurna u svoju odluku."Oče,sigurna sam,molim vas da više ne načinjemo tu temu,dajte mi blagoslov,venčajte nas,uostalom,ako vi ne želite,Alehandro će naći drugog sveštenika,a ja to ne želim",odgovorila je."U redu,kćeri,biće kako želiš",tužno odgovori sveštenik.
Beatris je prestala da uzima napitak,tako da nema više zdravstvenih problema.Linares ju je zadužio za organizaciju venčanja,što je ona jedva i dočekala.
Nora je preplašena jer joj se učinilo da je u gradu videla Rej Negra,svoju veliku ljubav.
Antonija je krenula u grad da proda slike.Ernesto je sreo i rekao:"Možeš da prodaš više slika ako prihvatiš moju pomoć,vešt sam u cenkanju,a i imam jake ruke,poneću sve što imaš".Antonija se zamisli pa prihvati ponudu:"U redu,mada imam puno slika,nećeš moći poneti sve,ali vratiću se u svoju sobu za još neke koje ćeš ti poneti".
U gradu su se Ernesto i Antonija dobro zabavili,a prodali su i sve slike.
Pao je mrak,a Antonije i Ernesta još nema.Nikolas je zabrinut,a Noru to nervira.Došlo je vreme za večeru,nisu se vratili.Dijego reče da je Ernesto neodgovoran.Tad se začu smeh,i oni ubrzo udjoše u kuću prepričavajući dogodovštine sa prodaje slika.Nikolas oseti veliku ljubomoru,a za večerom nije prozborio ni reč.
Dijego se pita zašto se Ernesto odjednom zbližio sa Antonijom."Gospode,samo da nije ono na šta sumnjam.Ali,za testament zna samo moja draga Ana,Ibanjes i otac Gabrijel.Nadam se da grešim",pomisli i duboko uzdahnu.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptyMon 20 May 2013 - 9:07

Dobro je.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptyWed 22 May 2013 - 5:11

Epizoda 18: Antonija je završila Nikolasovu sliku dan pred njegovo venčanje i sakrila je na sigurno mesto.Pošto će venčanje biti skromno sve pripreme su završene.
Ernesto je sreo Flor u gradu i gledao je sa prezirom,a kad je prošao,pljunuo je pored nje.Flor je zadržala suze.
Noć je.Sutra je venčanje Nore i Nikolasa.Nikolas je nemiran i bez sna.Nora je zaspala sa mišlju da je uobrazila da je videla Rej Negra.Antonija takodje ne može da spava."Moram biti jaka,niko ne sme da zna šta mi je na duši".Ustala je iz kreveta i pošla u kuhinju.Medjutim tamo je naišla na Nikolasa.Bili su iznenadjeni kad su ugledali jedno drugo."Došla sam po čašu mleka.Neće mi san na oči.Dugo sam slikala",tišinu prekinu Antonija."I mene muči nesanica"."Uzbudjen si zbog venčanja,to je razumljivo".Nikolas uzdahnu i ne reče ništa o tome već je upita šta je slikala."Neke pejzaže,mrtvu prirodu,ljudi to vole,dosta sam takvih prodala u gradu",odgovori ona.Nikolas joj pridje bliže:"Jesi li razmišljala da odeš na studije slikarstva?"."Iskreno,nije da nisam razmišljala,ali s obzirom na sve,na tešku finansijsku situaciju tvojih,na uslove testamenta koje još ne znam,na to da je teško biti žena za neke stvari u ovoj zemlji...bolje da ne maštam o ničemu,sve mi se izjalovi",odgovori ona.Nikolas je gledao Antoniju.Osetio je veliku želju da je zagrli i poljubi,a to isto je osećala i ona.Bili su jako blizu.Nikolas je uhvati za ruku."Antonija,kad bi znala da...",nije dovršio jer se pojavila Nora koja se napravila da nije to videla."I vi ne spavate?Joj,ni ja.Tako sam uzbudjena zbog venčanja".Uzela je čašu mleka.Antonija im poželi laku noć i izadje.Nora pridje Nikolasu i poljubi ga."Sutra je naš dan",reče.Nikolas je još uvek gledao u mesto gde je ranije stajala Antonija.
Nora je bila prelepa u svojoj venčanoj haljini.Otac Gabrijel ih je venčao i blagoslovio.Niko nije video Antonijine suze.Na prijemu je bilo malo gostiju,ali se medju njima proširio glas da je kuću udovice Beatris kupio neki stranac po imenu Bernardo Rejes.Niko ga nije poznavao.
Ernesto pridje Antoniji koja se izdvojila u dvorištu."Zašto si pobegla?Ne voliš gužvu,haha.Na ovom venčanju nema gužve",smejući se upita Antoniju."Nešto me glava zabolela",slaga ona."Znaš šta?Tvoje i moje venčanje biće spektakl o kome će se godinama pričati"odjednom reče.Antonija se začudi."Tvoje i moje?"Ernesto joj pridje:"Da,naše" i žestoko je poljubi.Kad se malo pribrala,Antonija mu udari šamar i otrča prema kući,dok se Ernesto smejao i mislio u sebi kako će na kraju biti po njegovom.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptyWed 22 May 2013 - 8:11

Bravo...
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptySat 25 May 2013 - 7:08

Epizoda 19: Prošlo je nekoliko dana.Antonija se trudi koliko može da izbegava i Nikolasa i Ernesta.Nikolas sve više vremena provodi u ordinaciji i polako se navikava na bračni život sa Norom.Ona je počela da radi sa njim ali je u sebi nezadovoljna."Da sam znala da su njegovi praktično bankrotirali,ostala bih u Londonu.Ovako sam zarobljena u ovoj selendri.Da mi se bar Nikolas ne svidja toliko,otišla bih.Kad bih našla bolju priliku...ali sada sam udata žena",mislila je u sebi.
Pripreme za venčanje Flor i Linaresa su završene.Flor je očajna,dok Beatris sva sija.Flor se pita kako se tako brzo oporavila,ali se ne usudjuje da se raspravlja sa njom.Nema više snage i pati za Ernestom.
Dijego je primetio da Ernesto obleće oko Antonije.Pozvao ga je u radnu sobu na razgovor."Znamo da si bio zagrejan za malu Flor,ona se sada udaje,a ti juriš za Antonijom.Reci mi u čemu je stvar?Da li to radiš iz inata,koristi?",otvoreno ga je upitao.
Ernesto mirno reče:"Oče,Flor je prošlost.Uvideo sam kakva je,a Antonija je dokazala da je velika osoba.Uz to je i prelepa.Ko bi poželeo više.Da,priznajem da sam čuo mamin i tvoj razgovor.I ne vidim ništa loše u tome,naprotiv.Bio bih najsrećniji da me Antonija prihvati,a novac će spasiti sve nas"."Ne dopada mi se to uopšte.Jesi li iskren?Nije ti novac jedini motiv?",povisi glas Dijego."Oče,novac će biti tebi na raspolaganju,obećavam.Ti ćeš znati šta ćeš s njim.Ja želim Antoniju",odgovori."Držaću te na oku.Ako vidim da je ne poštuješ,neću dozvoliti taj brak".
Flora je primetila da Beatris nema više svoju omiljenu ogrlicu,koja joj je poslednja i ostala,pa je upitala gde je,ali ona odmahnu rukom i reče da je tu negde i da je ne uznemirava.
Dijego je ispričao Ani o razgovoru sa Ernestom."Pa,daće Bog da bude sve dobro.Na kraju krajeva,možda će tako biti i najbolje.Antonija nam nikad neće otići,novac će nam pomoći da imanje dignemo na noge.Znaš,zavolela sam Antoniju kao rodjenu ćerku",reče Ana.Dijego zagrli suprugu i reče: "I ja,stara moja,i ja,zato ne bih želeo da pati".
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptySun 26 May 2013 - 1:30

Lepo...
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptyMon 27 May 2013 - 1:38

super je samo nastavi
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptyMon 27 May 2013 - 5:21

Da se konačno zahvalim svima koji su odvojili malo vremena da čitaju moju prvu web-novelu.Nastaviću da je pišem,ali malo usporenim tempom,kad nadjem više vremena.Hvala.
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptyMon 27 May 2013 - 6:12

draga stvarno sam odusevljena tvojom web-novelom jedva cekam nastavak.i sto bi rekla moja nastavnica istorije :"Ocekujem te sa ceznjom u srcu'


Last edited by gaconi on Tue 28 May 2013 - 9:56; edited 1 time in total
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptyMon 27 May 2013 - 7:01

Epizoda 20: Nora je bila iznenadjena kada joj je neki dečak prišao na ulici i dao poruku,a zatim otrčao."Šta li je sad ovo",pitala se i odmah pročitala poruku u kojoj je pisalo:"ako ne želiš da tvoj suprug sazna da nisi svetica kakvom se predstavljaš,dodji za dva sata kod napuštene barake kraj reke".Noru uhvati panika.Pitala se ko bi to mogao biti.
Dijego je polako počeo da prihvata ideju da se Antonija i Ernesto venčaju,i kako će njen novac svima pomoći.
U kuću Kontrerasovih stigla je pozivnica za venčanje Flor i Linaresa."Ne znam da li ćemo prihvatiti poziv",reče Ana.Ernesto je u duši bio besan,ali podsmešljivo reče:"Trebalo bi da naša porodica prisustvuje,Linares je najimućniji u celoj oblasti,ako i mi budemo prisutni,dobićemo na popularnosti koja nam poslednjih meseci ne ide na ruku".Antonija koja do tada nije komentarisala ovu temu reče:"Zaista ne znam kako neko tako mlad poput Flor može da se zainteresuje za čoveka kao što je Alehandro Linares.Ne mislim na njegove godine,već sam čula razne priče o tome kako se ponaša prema radnicima,kažu i da je tukao pokojnu suprugu".Ana je izašla iz salona.Antonija i Ernesto ostali su sami.On joj se približi i prošaputa na uho"Znaš,ima takvih koristoljubivih,a ona je takva".Antonija se odmaknu i reče:"Ne,ne verujem,mislim da je nešto drugo u pitanju".Ernesto pokuša da je poljubi,ali ovog puta Antonija je reagovala na vreme,ljutito ga je pogledala i izašla iz salona.
Flor je u sve većoj panici kako se bliži venčanje.Setila se noći koju je provela sa Ernestom."Šta da radim,gospode?Kako ću podneti da me taj čovek dodiruje,ljubi i...ne mogu,ne mogu..."
Nikolas ima dosta posla u ordinaciji,kao i Nora,koja se pita kako da se izvuče i ode na sastanak sa anonimnom osobom koja joj je poslala poruku.Iskoristila je to što se Nikolas zadržao s jednim pacijentom i izašla.
Antonijin dnevnik: Ernesto ne namerava da odustane od mene.Uporan je.Ponekad se pitam kako bi bilo kada bih prihvatila njegovo udvaranje.On je zaista lep,mnoge bi ga rado prihvatile,ali moje srce želi i voli Nikolasa i nikog drugog.
Nora je na vreme stigla ali tamo nema nikog."Ko se to šali sa mnom?Nek je proklet",reče i poče da se okreće ne bi li nekog spazila.Tada začu dobro poznati glas"Dobar dan,lepotice,jesam li ti nedostajao?",i ugleda Rej Negra.
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptyTue 28 May 2013 - 9:57

super samo nastavi!
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptyFri 31 May 2013 - 7:03

Epizoda 21: "Dakle,ipak sam te videla onog dana u gradu.Dobra vest je da nisam luda,a loša što ideš za mnom",reče Nora,nakon početnog iznenadjenja.Rej Negro se nasmeja na te reči."Draga moja Nora u velikoj si zabludi.Tačno je da sam oduvek znao sve tvoje korake ali u ovo mesto nisam došao zbog tebe.Ali ti ćeš mi pomoći da uzmem ono što me zanima,a to se nalazi u tvojoj kući.Uzgred,jako loše si se udala,hahaha.Loša sreća ili netačne informacije?"Nora ga je besno gledala,a zatim reče:"Da,tako je,pitam se samo šta te onda toliko zanima u mojoj kući?"
Za to vreme Nikolas je imao jako puno posla u ordinaciji,i iznenadio se kada je video da nema Nore.Srećom je naišao doktor Solis pa mu je pomogao.
Antonija je u gradu srela Flor.U početku su neobavezno razgovarale da bi odjednom Antonija rekla: "Znaš,Flor,muči me jedno pitanje,od kako sam čula da se udaješ.Znam da ste se ti i Ernesto vidjali,iako to nikad niste zvanično potvrdili.Otkud odjednom odluka da se udaš za čoveka kao što je Alehandro Linares?"Flor je ćutala.Zatim tiho reče:"Izvini,ali to nije tvoja stvar"."Dobro,nije,ali reći ću ti da mi se Ernesto već duže vreme udvara",reče Antonija.Flor se iznenadila ali je i dalje ćutala."Ne nameravam da prihvatim njegovo udvaranje",reče Antonija.Flor se već bila pribrala."To je tvoja stvar,ne moja,a Ernesto me ne zanima",zatim se okrenula i otišla brzim koracima,a oči su joj se napunile suzama.
Nora i Rej su i dalje kraj reke."Ima.Ali ti to neću reći.Za početak,moraš me upoznati sa prelepom devojkom iz tvoje kuće,Antonijom",reče on."Ha,i to je to što te zanima.Veruj mi da bih ti je istog trena poslala da je odvedeš daleko,ali s njom nisam u naročitim odnosima.Tako da zaboravi",pošla je da ode ali je Rej zadrža."Ozbiljan sam u svojim namerama,ta devojka je ključna za moje planove.Teškom mukom sam saznao nešto,ali sam ipak saznao.Može i tebi koristiti,ali za sada ti ništa neću reći.Tako da počinji da smišljaš kako ćeš me uvesti u tu kuću i upoznati sa njom.",reče i ode."Prokletnik.Mada možda se otarasim te Antonije",prosikta i besno krenu ka kući.
Flor je osetila veliku ljubomoru zbog Ernestovog udvaranja Antoniji i odlučila da ga mora videti i razgovarati sa njim.
Nikolas je kasno došao kući.Zahtevao je od Nore da kaže gde je danas nestala,a ona se pravdala da joj je pozlilo.Za večerom se napravila da joj je muka i otrčala u sobu."Izgleda ću postati stric uskoro",prokomentarisa Ernesto.Nikolas podje za Norom.
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptyFri 31 May 2013 - 21:43

odlicno samo nastavi sad se stvari zahuktavaju !!!
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptyMon 3 Jun 2013 - 7:32

Epizoda 22: Nikolas je ujutru rekao Nori da danas ne dolazi na posao jer se ne oseća dobro.Ona je rekla da nema potrebe,ali je Nikolas insistirao da ostane.
Flor je pratila Ernesta u gradu i kad je našla zgodnu priliku približila mu se.Ernesto je bio iznenadjen,ali je onda upita:"Mala Flor u gradu bez tatice Linaresa,pardon,dedice,jer ti može po godinama biti i deda,a ne samo otac.""Zar ne možeš makar jednom u životu da me saslušaš?Bila sam rešena da pobegnem sa tobom i izbegnem taj užasni brak koji su mi namenili,ali moja majka se užasno razbolela,nisam mogla da je odbijem kad me je preklinjala,bila je na samrti,Ernesto,veruj mi",preklinjala je Flor."Čak i da ti verujem,šta ja imam od toga?Reci?Pristala si da se udaš za Linaresa,sada nije samo tvoja majka problem.Uzgred,pre par dana sam je video,prosto blista.Misliš da bih se zamerio Linaresu,bio bi u stanju da uništi moju porodicu kad bi se sve otkrilo.Tako da je svaki razgovor suvišan",pošao je da ode,ali ga je ona zadržala."Da li je istina da se udvaraš Antoniji",upitala je.Ernesto je za trenutak ćutao a onda potvrdio da je tako."Želim ti sreću",reče suznih očiju."Hvala,ali tebi će sreća biti potrebnija",grubo joj odvrati i ode.
Noru kopka kakav je Rejev plan u vezi Antonije."Šta li ta mala ima vredno?Šta je to Negro saznao?"Uputila se u njenu sobu da vidi hoće li naći nešto,medjutim nije našla ništa osim dnevnika."Zanimljivo.Da vidimo tajne male Antonije".Baš kada je htela da počne sa čitanjem,otvoriše se vrata i u sobu udjoše Antonija i Ana koje su se vratile iz grada.Prvo su svi ćutali,a onda Nora reče:"Bilo mi je dosadno,pa sam,pa sam došla da uzmem neku knjigu za čitanje,znam da ih imaš dosta."Odložila je dnevnik na sto,pa se napravila kako joj se zavrtelo u glavi."Doneću ti neku,ali u mojoj sobi ima malo knjiga u odnosu na biblioteku u salonu",reče Antonija."Ne trudi se,toliko mi je loše,da sam izgubila volju za čitanjem",reče Nora slabim glasom.Ana je otprati do sobe,a Antonija zgrabi i steže dnevnik."Moraću ga bolje čuvati".
Rej Negro je posetio Beatris i rekao joj da je on sada vlasnik kuće,da ne namerava još dugo da bude u pansionu u gradu.Beatris mu je rekla da će ga sutra posetiti i reći kad može da se useli.Rekao je da to bude u što kraćem roku i otišao.
Ernesto je poklonio ružu Antoniji i uspeo da joj izmami osmeh.Nikolas je video taj prizor i osetio veliku ljubomoru.
Beatris je dogovorila sa Linaresom da se Flor i ona već sutradan presele kod njega u kuću.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptySat 8 Jun 2013 - 7:37

Epizoda 23: Ceo Sijelo Asul bruji o tome kako su se Flor i njena majka uselile u Linaresovu kuću pre venčanja.Flor više nije briga za ogovaranja i rešila je da iskoristi sve pogodnosti Linaresove kuće.Beatris je oduševljena svime,ali i Linaresovim upravnikom imanja,Paolom Benitesom.Uspela je da sazna sve o njemu,a najvažnije od svega je to da se nikad nije ženio,nema decu ni bliske rodjake.Beatris je rešila da ga osvoji.
Nora i dalje glumi kako joj je loše.Nikolas joj predlaže da je pregleda,ali ona odbija,kao i predlog da je pregleda doktor Solis."Verovatno nije ništa,nešto sam loše pojela ili početak gripa",rekla je."Možda si trudna?",direktno je upitao,"trebalo bi to proveriti"."Bila bih najsrećnija kada bi to bilo u pitanju,ali biće kada Bog bude rekao",odgovori ona.Nikolas uze torbu i krenu u ordinaciju.Po prvi put u sebi se zapitao zašto se oženio Norom.Osećao je da nešto krije od njega i da nije iskrena.
Rej Negro se uselio u kuću koju je kupio.
Nora se iskrala iz kuće da bi se videla sa njim.Dogovorili su se da se predstavi kao advokat koji je radio za njenu porodicu u Madridu.
U Sijelo Asulu je došlo do požara u fabrici tekstila.Ima puno povredjenih.Nikolas šalje po Noru ne bi li pomogla njemu i Solisu,ali nje nema u kući.Antonija odlučuje da ode i pomogne.
Nikolas nema vremena da sluša Antonijina objašnjenja da ne zna gde je Nora,već i njoj i ostalim dobrovoljcima daje zadatke.Antonija ga sluša i izvršava zadatke.
Nora se vratila kući i nije zatekla nikog.Zato je odlučila da udje u Dijegovu radnu sobu kako bi pronašla nešto o Antoniji i saznala zašto je bitna za Rejove planove.Medjutim,fioke radnog stola su bile zaključane,a na policama nije našla ništa.Besna izadje iz sobe i tu naleti upravo na Dijega.Bio je zatečen,a i ona se iznenadila."Izvinite,tražila sam vas,bila sam slobodna da udjem da vas sačekam,ali opet mi je loše,pa sam izašla.Tražila sam vas da vam kažem da je u Sijelo Asul došao nekadašnji advokat moje porodice u Madridu.Morala sam nakratko izaći da se vidim sa njim.Voleo bi da upozna moju sadašnju porodicu",reče Nora."U redu,biće nam drago,neka se najavi i biće lepo dočekan",odgovori Dijego.Nora ode,a Dijego udje u kancelariju još uvek zatečen.Činilo mu se da neki papiri nisu na svom mestu.Duboko uzdahnu i pomisli:"Ovo mi se ne dopada.Ne želim da svašta pomišljam,ali ima tu nečeg".
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptyTue 11 Jun 2013 - 5:17

Super je samo nastavi jedva cekam nastavak.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptyTue 11 Jun 2013 - 7:37

Epizoda 24: Pala je noć na Sijelo Asul.Svi su saznali za požar u fabrici,tako da Dijego i Ana nisu zabrinuti za Nikolasa,jer znaju da je u ordinaciji,a služavka je rekla da je i Antonija tamo.Nora oseti ljubomoru zbog toga.
Nikolas je zadivljen kako je Antonija bila spretna,kako je nežno previjala rane pacijentima.Na sreću,niko nije stradao,a troje najteže povredjenih doktor Solis je otpratio u bolnicu u gradu.Nikolas i Antonija su bili iscrpljeni."Hoćemo li ići kući,ili ćemo prespavati ovde",pokuša da se našali Nikolas.Antonija se nasmeši pa reče:"Dopada mi se ideja,da znaš.Evo,ova stolica mi je dovoljna,sešću i zaspaću odmah".Nikolas joj pridje i uze za ruku."Antonija,znaj da ti se divim kako si danas obavila ovaj težak posao.Iskreno,tako si delovala prirodno,kao da imaš višegodišnje iskustvo".Antonija je imala snage samo da mu se nasmeši.Nikolas joj se približi i nežno je poljubi.Nekoliko trenutaka su se prepustili osećanjima,ali kad su shvatili šta rade,brzo se odmaknuše jedno od drugog.Tad naidje Ernesto."Šta vam je,izgledate ko da ste videli duha.Hajde,došao sam kočijom po vas,znao sam da ste umorni".Oni ćutke podjoše.
Svanuo je novi dan.Nora se izvinjavala Nikolasu što nije bila tu kad mu je bila najpotrebnija.Takodje je rekla da joj je bolje i da se uverila da nije u drugom stanju.Zatim podjoše na posao nakon doručka.
Dijego je rekao Ani da je juče zatekao Noru u svom kabinetu i da mu se čini da mu je preturala po dokumentima."Čudno",reče,"pre par dana smo je Antonija i ja zatekle u Antonijinoj sobi,i meni se činilo da je upala tamo da nešto traži".Dijego se namršti.Ana ga upita da li da kažu Nikolasu za to."Ne,za sada,ali držaću je na oku,ne dopada mi se sve to".
Nikolas u ordinaciji ne može da prestane da misli na Antoniju i njihov poljubac.
Antonijin dnevnik: Bože,poljubili smo se juče.Bilo je kao u najlepšem snu.Na žalost veoma kratkom snu.Ali ostaće mi u najlepšem sećanju.Zauvek.Ne sme se više ponoviti.On je oženjen.Koliki je moj greh što volim oženjenog čoveka?Najgore od svega je to što osećam da i on mene voli.
Kontrerasovi su dobili pismo od Bernarda Rejesa u kome kaže kako bi voleo da upozna porodicu svoje nekadašnje klijentkinje.Dijego posla slugu da odnese odgovor u kome kaže da će im biti drago da ga ugoste večeras.
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptyWed 12 Jun 2013 - 2:09

Odlicno samo nastavi.:)
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptyThu 13 Jun 2013 - 6:20

Epizoda 25: Nikolas pokušava da razgovara sa Antonijom,ali ona ga uporno izbegava.
Flor se trudi da izbegne Linaresovu blizinu koliko je to u njenoj moći.Beatris je iscenirala pad u dvorištu Linaresove kuće kada je videla Paula kako nailazi.On joj je odmah pritekao u pomoć,pogledao gležanj noge koju je navodno povredila i nakon toga je uneo u kuću."Mislim da povreda nije ozbiljna,ali neću dozvoliti da se sami popnete uz stepenice"."Hvala vam,Paolo",nasmeši mu se Beatris.
Nora se opet sastala sa Rej Negrom u šumi."Dakle,večeras ću biti gost kod tebe"."Na žalost",besno reče Nora,"šta ti uopšte tražiš ovde?Šta hoćeš od one balavice Antonije?"."Draga Nora,sve u svoje vreme.A ovde je baš fino mesto da se čovek poput mene primiri na neko vreme i izigrava advokata,hahaha.Došao sam iz Francuske,od jedne lude babe uspeo sam dosta da izvučem,mogu biti miran oko godinu dana,finansijski sam zbrinut,pa mogu da se posvetim svome planu,ali o tome ti neću pričati.Za sada.Očekuj me večeras.A drugi put ću ti pričati o novostina o tvojoj porodici."Nora pokuša da ga zaustavi ne bi li odmah čula vesti o svojima,ali on ode."Prokletnik",besno reče i podje nazad.
Ernesto je čuo na ulici kako neke žene ogovaraju Flor.Jedna je rekla kako su ona i Linares konzumirali brak pre venčanja,dok se druga na to nasmejala i rekla"A pravila se svetica,haha.Ima tu nečega".Ernesto se udalji,besan od same pomisli da će Flor morati da bude sa Linaresom.Udje u najbližu krčmu sa namerom da se napije.
Antonija skuplja snagu da se suoči sa Nikolasom."Moram biti jaka,da niko ne primeti,a kad tad moraću razgovarati sa njim."
Ernesto ugleda na zidu krčme sliku koju je Antonija naslikala,i koju su zajedno prodali."Prokleta Flor,neću zbog tebe odustati od svega",promrmlja,plati piće i podje kući.
Rej Negro je došao kod Kontrerasovih,služavka ga uvede u salon,potom dodjoše Nikolas i Nora,Ana i Dijego.Ernesto i Antonija se sretoše u hodniku."Imamo gosta,red je da ga i mi pozdravimo",reče Antonija,pa i njih dvoje udjoše u salon.Rej se upozna i sa njima.Zadržao je Antonijinu ruku u svojoj duže nego što to pristojnost nalaže.I Nikolas i Ernesto osetiše ljubomoru.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptyThu 13 Jun 2013 - 8:36

Odlično je. Molim te nastavi...
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptyFri 14 Jun 2013 - 2:08

Samo nastavi!!!
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptyFri 14 Jun 2013 - 5:26

Epizoda 26: Rej je Kontrerasovima ispričao priču koju im je Nora ranije ispričala,da je radio za porodicu Hil u Madridu,da je izgubio kontakt sa Norom nakon njenog odlaska iz Španije."Zaista je neverovatno da sam došao u ovo mesto ne znajući da ću sresti Noru baš ovde.Nora,uvek se rado sećam tvojih roditelja",reče."Da,i ja sam bila uznemirena kad sam dobila vaše pismo i kada sam se uverila da ste to zaista vi.Naravno,u pozitivnom smislu,jer uvek je dobro ponovo sresti stare porodične prijatelje",reče Nora smešeći se.Dijego ga upita šta ga dovodi u Sijelo Asul."Odmor.Nekoliko godina sam neprestano radio,došlo je vreme za odmor,a vaše mesto je idealno za to.Uh,već je kasno,morao bih poći,hvala na gostoprimstvu".Pri opraštanju ponovo je duže zadržao Antonijinu ruku.
Ernesto reče Nikolasu kad je Rej otišao:"Ne dopada mi se ovaj čovek.Jesi li video kako je gledao Antoniju,kladim se da je bacio oko na nju.Nadam se da nije ostavio neki utisak na nju,a stariji je od nje bar dvadeset godina".Nikolas ne reče ništa,ali je u sebi mislio isto.
Svanuo je novi dan.Dijego je opet u problemima,odlučio je da proda svoju staru kolekciju oružja koja mu je ostala od dede,ne bi li dobio na vremenu i uplatio ratu duga banci.
Beatris i Paolo su sve bliži.Flor je primetila da se nešto dogadja medju njima."Mene je naterala da se udam za ovog starca a sebi je našla priliku",besno je razmišljala.
Nora je besna jer Rej nije došao na sastanak kako bi joj is
pričao novosti o njenima.
Nikolas odlučuje da mora da razgovara sa Antonijom."Ne želim da misli da sam gad i da sam hteo da je iskoristim".
Antonija odlučuje da opet počne sa slikanjem.Ernesto gleda kako slika i kaže joj da je ostavila dobar utisak na Bernarda Rejesa."Nisam primetila",nezainteresovano reče.Ernesto se nasmeja."Gutao te je pogledom,kako ti je nežno ljubio ručicu,pa nežno držao u svojoj.Ah,kakva romantika".Antonija ostavi četkicu i skoči sa stolice."Ne ismejavaj me opet,Ernesto.A i da je bilo tako šta te se tiče?Imaš nešto protiv?",povišenim glasom ga je upitala.Ernesto joj pridje i pokušavajući da je poljubi reče:"Imam,ti ćeš biti moja".Ona se otrže,potrča ka kući i doviknu mu:"Nisam ničija,niti ću biti".Ernesto uze četkicu,povuče par poteza i reče sam sebi:"Videćemo,lepotice,videćemo".Ostavi četkicu pa i i on podje ka kući.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptyFri 14 Jun 2013 - 7:40

Epizoda 27: Flor je probala venčanicu i zamišljala da se udaje za Ernesta.
Ernesto je primetio da nema više trofejnog oružja u kući i pita oca za to.Dijego mu kaže da je morao da ga proda,biće mirni mesec dana,ali posle toga nek im je Bog u pomoći.Ernesto misli u sebi kako Antonija mora da ga prihvati,a ako to ne učini za mesec dana razgovaraće sa njom i reći joj otvoreno kako stoje stvari.
Rej je tražio Noru u ordinaciji.Nikolasu je rekao kako joj mora pokazati neke fotografije njenih roditelja koje je sačuvao.Nikolas dozvoli Nori da izadje ranije i podjoše njegovoj kući.
Beatris i Paolo su postali ljubavnici.Flor ih je videla i kasnije prebacila majci to."Sramota me je tebe,čim smo došli ovde jedva si čekala da uskočiš u nečiji krevet pa si izabrala upravnika imanja.Mene udaješ za starca,a sebi si izabrala partnera po meri."Beatris je ošamari i reče da to nije njen problem."Slušaj,balavice,za nedelju dana se udaješ i tada brini o svom mužu,a ne o meni..Da ti nije palo na pamet da pokvariš to venčanje,ionako svi misle da si već bila intimna sa njim,a Linares se ne trudi da to opovrgne".Flor besno izlete iz sobe i pomisli u sebi da kad se uda za Linaresa ima da postavi majku da joj bude sluškinja.
Rej je rekao Nori da je saznao pre nego što je došao u Sijelo Asul,da njena porodica nije u najsjajnijem položaju."Čim si ti otišla,tvoja majka je počela da poboljeva,ali sada je dobro.Sestra ti je rodila sina,ima skoro 7 godina,zove se Viktor.Tvoj dragi zetić je propao,nakon afere sa tobom dugo nije bio u dobrim odnosima sa ženom.Nakon rodjenja sina opet su se zbližili.Ali djavo nikad ne spava.Ramon se odao kocki,skoro sve je prokockao i izgubio posao lekara.Medjutim,Eva,tvoja sestra,pokazala je preduzetnički duh pa je od onog što im je ostalo otvorila knjižaru.Jedva sastavljaju kraj s krajem."Nora oseti zadovoljstvo zbog toga.
Nikolas srete Antoniju u holu.Ovog puta ga nije izbegla."Antonija,moram ti ovo reći.Ono što se desilo pre par dana...nisam imao nameru da te uvredim ni povredim...ja,to je bilo iz srca,ali više se ne sme dogoditi",teškom mukom reče.Antonija je ostala pribrana."Da,znam,veruj ne osećam se uvredjeno,znam da si oženjen i da ovo ne sme više da se ponovi.Ne možemo da vratimo vreme unazad,ali možemo da se pravimo da se nije desilo i da to više ne pominjemo."Nikolas uzdahnu,klimnu glavom i podje uz stepenice.Antonija je gledala za njim a oči joj se napuniše suzama.
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 EmptyTue 18 Jun 2013 - 11:05

fenomenalno jedva cekam sledece epizode !!!thumbup:):):):):)
Back to top Go down
Sponsored content




Ostvareni san - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Ostvareni san - KRAJ   Ostvareni san - KRAJ - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Ostvareni san - KRAJ

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Web-novele-