REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Početak kraja - KRAJ

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptyTue 6 Sep 2011 - 1:48

super je. Ja mislim da je Vanesa ubica
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptyWed 7 Sep 2011 - 4:55

joj extra je bas me zanima ko je ubica :Good: rano je da pretpostvaljam jer ne znam razlog zbog koga su druge zrtve ubijene :D:
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptyWed 7 Sep 2011 - 4:57

Biće u narednim epizodama i o ranijim ubistvima.

Kansije nova epizoda
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptyWed 7 Sep 2011 - 5:03

super :Good:
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptyWed 7 Sep 2011 - 7:47

ja mislim da monserat nije ubica. ispravi me ako gresim,ali misli da se je Angelique tako zvala i u tvojoj web noveli fenomen de anabel dorantes
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptyWed 7 Sep 2011 - 8:19

Da, zvala se tako, ali ne u Anabel već u To sam ja
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptyWed 7 Sep 2011 - 9:06

3. epizoda: Znam da sam lepa, al imam ljubomornog muža


-Alonso slušaš li nas šta ti pričamo?!
-Da, da… Samo sam se nešto zamislio.


Paula i njena ćerka Lorena su večerale… Lorena joj je rekla da nije trebala da prijavi Agedu jer će je sada sigurno zbog toga otpustiti. Paula joj je na to samouverno rekla da se to sigurno neće desiti jer ona ipak previše toga zna o njima i njihovim prljavi poslovima.

Monserat i Edmundo su bili u svojoj sobi… Monserat je bila besna zbog toga što je ponovo dobila poziv za saslušanje povodom Zuleminog ubistva. Edmundo je smirivao i govorio da joj on veruje i da ga ničije optužbe neće ubediti da je ubica.


-Ali dragi ja jednostavno ne mogu više da trpim te optužbe protiv mene, pogotovo ne u mom stanju.
-U tvom stanju? O kakvom stanju pričaš? Nisi valjda…?
-Da dragi, trudna sam… Čekam tvoje dete.
-Zaista?! Pa to je divna vest, ne možeš ni da zamisliš koliko si me obradovala. Budi sigurna da tek sada neću dozvoliti da te bilo ko maltretira i optužuje bez razloga.


Svanulo je... Za vreme doručka Edmundo je saopštio članovima svoje porodice da je Monserat trudna. Ova vest je sve istog trenutka razbudila.

-Ko zna da li je dete tvoje.- rekla je Ageda
-Naravno da jeste! Svidelo se to tebi ili ne, rodiću još jednog naslednika bogatstva Viljarealovih.- rekla je Monserat
-A onda ćeš pobiti sve ostale naslednike, uključujući i mene, kako bi tvoje dete nasledilo sve.- rekla je Karen
-Dosta Karen! Kakve to gluposti pričaš?!- rekao je Edmundo
-Ne bi me iznenadilo da se zaista desi ovo što je upravo rekla Karen.- rekla je Ageda

Vanesa i njena deca, Luis i Renata, su doručkovali.

-Znala sam da je Ageda ubica, znala sam!
-Mama, to što su je priveli na saslušanje ne znači da je ona zaista ubica.- rekao je Luis
-Naravno da jeste! Svi optužuju Monserat Kruz da je poubijala sve te ljude, ali realno gledano ona nema razloga da to učini dok Ageda... Prokleta Ageda nikad nije oprostila svom ocu što se spandjao sa mojom majkom, zbog toga je i ubila moju sestru bliznakinju!
-Mama mislim da nisi u pravu, ne treba zaboraviti da tetka Valerija nije jedina koja je ubijena... Ageda nije imala razloga da poubija sve te ostale ljude.- rekla je Renata


Par sati kasnije Monserat je došla na razgovor kod detektiva Munjoza. Kada je ušla u kancelariju, zalupila je iz sve snage vrata za sobom.

-Gospodjo Monserat pa to ste vi, dobar dan.
-Uopšte nije dobar, došla sam da zahtevam od vas da me ostavite na miru!
-Molim?! Ne razumem šta hoćete da kažete?
-Zaista ne razumete? Odgovorite mi nešto, jel planirate da me od sada pa zauvek optužujete za svaki zločin koji se desi?!
-Ne za svaki, samo za one koji su direktno povezani sa vašom porodicom.
-Ja nisam ubica!
-To svi kažu, a na vašu žalost vi ste uvek direktno povezani sa žrtvama.
-Ne vidim kakve ja to veze imam sa ovom ženom koja je sada ubijena, Zulema se beše zove?
-Upravo sam vas zbog toga pozvao, zanima me u kakvoj ste vezi bili sa Zulemom Gomez?
-Ni u kakvoj, srela sam je par puta u firmi i to je sve... Na vašu žalost sa ovom žrtvom, kako ih vi policajci nazivate nisam imala nikave veze.
-Ali sa prethodnim jeste. Gospodja Silvana Ugalde de Viljareal i vi ste preko noći postale bliske drugarice, da biste se vi ubrzo nakon njene više nego sumnjive smrti udali za njenog udovca. Onda Valerija, polusestra vašeg supruga ubijena je par sati nakon što ste se posvadjale u klubu pred velikim brojem ljudi koji su posvedočili o tome. Onda Sofija, sestričina vašeg supruga, nestala je par dana nakon što vas je na jednoj zabavi optužila da imate ljubavnika. Na to možemo dodati i smrt Braulia Karmone, supruga vaše služavke, sa kojim na prvi pogled niste imali nikakve veze, al napominjem samo na prvi pogled. A da tu je i Anhela Viljareal, ćerka vašeg supruga, koja je ubijena pre 2 godine, i za njeno ubistvo je tada optužen njen verenik Markos Lopez koji je još uvek u bekstvu, ko može da mi garantuje da niste povezani i sa tim ubistvom.
-Dosta! Neću dozvoliti da me više napadate bez dokaza! Odakle vam je sad palo na pamet da sam ubila Anhelu?! Ja nju čak nisam ni poznavala, tada kada je ona ubijena ja nisam znala nikoga od Viljarealovih.
-U redu, ’ajde da zaboravimo na Anhelu, ali sve ostale žrtve ste poznavali i sasvim slučajno sa većinom od njih bili u nekom sukobu.
-Na moju nesreću sve pomenute žrtve, izuzev Braulia i sada Zuleme, su zaista bile u nekom sukobu samnom ali... Reći ću vam nešto iskreno, možda vam se ne čini tako ali u porodici Viljareal je gotovo svako sa svakim u nekom sukobu, tako da je realno gledano svako imao razloga da ubije sve te ljude koje ste malopre nabrojali.
-Gospodjo dosta je bilo filozofiranja, za sada nemam više ništa da vas pitam ali znajte da vas držim na oku.
-Inspektore, nemojte tako, znam da sam lepa ali ne zaboravite da imam muža koji je poprilično ljubomoran.- rekla je Monserat i izašla iz kancelarije
-Zaista je prelepa... Dal je moguće da žena andjeoskog lica kao ona može da bude ubica?!


Ageda je došla u neku ustanovu, koja na prvi pogled liči na bolnicu. Ušla je u jednu od soba i sela pored kreveta na kome je neko ležao.

-Ti si kriva za sve! Zbog tebe sam se posvadjala sa Zulemom, zbog tebe sumnjaju da sam ubica! Zašto već jednom konačno ne umreš?! Zašto?! Tvoja smrt bi rešila sve moje probleme, skoro sve. Ne želim ni da zamislim šta bi se desilo kad bi neko saznao za tvoje postojanje!

Edmundo je bio u svojoj kancelariji, pričao je sa nekim telefonom.

-Molim?! Rohelio je pre godinu dana izašao iz zatvora?! Moraš da ga pronadješ! Javi mi čim saznaš nešto o njemu!

Kada je prekinuo vezu, Edmundo se na trenutak zamislio.

-Već je godinu dana na slobodi, a ubistva su upravo počela pre godinu dana... Da li je moguće da je Rohelio ubica?! On ima dovoljno razloga da nas sve mrzi, sigurno je više nego željan osvete.

Kraj 3. epizode

Sofia Stamatiades- Lorena
-17 godina, Paulina ćerka
Eleazar Gomez- Luis
-17 godina... Vanesin i Robertov sin, brat blizanac od Renate
Mariana Torres- Renata
-17 godina... Vanesina i Robertova ćerka, sestra bliznakinja od Luisa
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptyThu 8 Sep 2011 - 11:34

4. epizoda: Prljava igra

-Gde li je Rohelio? Gde se krije već godinu dana?

Dolores je stajala ispred portreta od Silvane koji se nalazio iznad kamina u dnevnoj sobi.

-Ni ti nisi bila svetica, nisi zaslužila ljubav i poštovanje koje svi ukućani gaje prema tebi, odnosno uspomeni na tebe. Ali prosto si znala da obrlatiš ljude oko sebe, ostvarila si sve ono što si zacrtala ali... Nisi se nadala da će se pojaviti Monserat Kruz, koja je još hladnokrvnija i beskrupuloznija od tebe, ona te je poslala na onaj svet i tako prekinula idilu u kojoj si živela.

Monserat vozeći kola je razmišljala o svemu što se dešava.

-Prokleti inspektor me sve više i više nervira, moram pronaći način da ga sklonim sa svog puta. Neću dozvoliti da svi moji planovi propadnu zbog njega! Šta bi mogla da uradim da ga smaknu sa mesta na kome je trenutno? Šta?!

Posle kratkog razmišljanja, naglo je zakočila i rekla:

-Da, da... To ću da uradim. Kako se ranije nisam setila toga? Franko Munjoz, nisi ni svestan sa kime si se zakačio a ni ne sanjaš šta ti spremam.

Edmundo i Alonso su bili u kompaniji… Edmundo mu je rekao da je saznao da se Rohelio več godinu dana nalazi na slobodi. Oboje su došli do zaključka da bi Rohelio mogao da bude serijski ubica koji ubija ljude iz njihovog okruženja. Njihov razgovor je prekinula Vanesa koja je ušla u kancelariju i rekla:

-Edmundo saznala sam da je Ageda ubica, pa sam došla da te pitam šta planiraš da preduzmeš povodom toga?!
-Ageda nije ubica, samo su je pozvali na razgovor u stanicu zbog toga što je juče vidjena kako se svadja sa Zulemom koja je te noći ubijena.
-Ja sam sigurna da Ageda jeste ubica! Oduvek je mrzela Valeriju i mene, zbog toga je i ubila moju sestru!
-Vanesa molim te prekini da pričaš gluposti! Upravo smo saznali da je Rohelio već godinu dana na slobodi, tako da bi on mogao biti ubica.
-Šta?! Rohelio je na slobodi?! Ne, to je ne moguće!
-Vanesa šta ti je, zbog čega te je toliko potresla ova vest?!- upitao je Edmundo
-Ja, ja sam samo... Uopšte se nisam potresla, samo sam se malo iznenadila. A gde je on sada?
-Ne znamo, to i nas zanima.- rekao je Alonso


Pao je mrak... Monserat, koja je bila zamaskirana maramom i velikim načarima, je došla sa svojim kolima u jedan od najsiromašnijih krajeva u gradu. Par mladića koji su stajali na uglu su zapanjeno posmatrali kola koja je vozila i nešto su se domundjavali. Monserat ih je uplašeno pogledala a potom je stisnula papučicu gasa i polako se udaljila od mesta gde su se oni nalazili. Dve ulice napred na ćošku je videla jednu devojku koja je bila oskudno obučena. Monserat je izašla iz kola i po malo bojažljivo joj prišla.

-Izvini, mogu li nešto da te pitam?

Devojka se tada okrenula, to je bila ni manje ni više nego Lorena, Paulina ćerka.

-Lutko, lezbo usluge ne pružam tako da prošetaj!
-A ne, ne... Nisam ja došla zbog toga već... Imam jedan poslić za tebe, možeš da zaradiš dobre pare ali prvo mi reci da li si maloletna?
-Šta to tebe briga?!
-Od toga da li si maloletna zavisi dal možeš da mi pomogneš ili ne.
-U redu, jesam maloletna sam, imam 17 godina.
-Odlično!
-Hoćeš li mi više reći o kakvom se poslu radi?!
-Želim da zavedeš jednog muškarca, spavaš sa njim i potom ga optužiš za silovanje.
-Molim? Ti mora da si luda!
-Kao što sam ti već rekla bićeš dobro plaćena za to.
-O kojoj cifri se radi?


Ageda je bila u svojoj sobi, gledala je neke stare slike i plakala. Njene emotivne i očigledno bolne trenutke za nju prekinula je Dolores koja je ušla u sobu.

-Sto puta sam ti rekla da ne ulaziš bez kucanja!
-Kucala sam, verovatno nisi čula.
-Da, verovatno sam gluva! Šta hoćeš?!
-Pošto skoro ceo dan nisi izlazili iz sobe došla sam da te pitam da li želiš da ti donesem nešto za jelo?
-Ne želim! Samo želim da odmah izadješ iz moje sobe! Napolje! Odlazi!
-Opet ista priča, kao i svake godine na današnji dan. Zatvaraš se u sobu, gledaš te slike i plačeš.
-Rekla sam ti da izadješ iz sobe i ostaviš me samu!
-U redu, idem ali znaj da sam tu kad god poželiš da pričaš sa nekim o…
-Ućuti! Neko može da te čuje! Ne želim da pričam o tome! Želim da zaboravim, ali ne mogu jer je ona… Odlazi! Želim da budem sama!


Edmundo je bio u sobi, nervozno je šetao u krug... Ubrzo je došla Monserat.

-Draga gde si bila do sada, užasno sam se zabrinuo?
-Dragi, na putu do kuće mi je pukla guma, dok je majstor došao i zamenio je... Baš sam se iznervirala. Idem da se istuširam.
-Hoćeš da se zajedno tuširamo?
-Bolje neki drugi put, baš sam umorna.

Renata je bila sa svojim dečkom Andresom u diskoteci. Više nego raspoložena cele večeri je igrala i ljubila se sa njim. Njeno dobro raspoloženje je prekinuto onog trenutka kada joj je on rekao:

-Draga znaš šta si mi obećala da ćemo večeras uraditi?
-Da, znam ali...
-Nemoj mi reći da si se predomislila?!
-Ne, nisam ali...
-Onda hajdemo, u blizini ima jedan hotel.


Svanulo je... Edmundo je bio u radnoj sobi, ušla je Dolores koja je rekla:

-Gospodine, traži vas Daniel.
-Daniel? Šta li on hoće ovako rano? Reci mu da udje!


Dolores je otišla u dnevnu sobu i rekla Danielu da može da udje.

-Daniele sigurno ti trebaju pare čim si došao ovako rano!
-Ne tata, ne trebaju mi pare! Došao sam da ti kažem da ćemo se Isabel i ja vratiti da živimo ovde.
-Molim?! Ali zbog čega?!
-Kuća koju je Isabeli otac navodno ostavio u nasledstvo je konfiskovana zbog toga što je prema presudi stečena dilovanjem droge.
-Samo nam još to fali, još jedan skandal! Al samo je tebi moglo da padne na pamet da se oženiš ćerkom narkodilera, svi smo znali ko je i šta je Isabelin otac.
-Pa kad si ti mogao da se oženiš serijskim ubicom, zašto ja ne bih mogao ćerkom narkodilera.


Kraj 5. epizode

Valentino Lanus- Daniel Viljareal
-30 godina, Edmundov i Silvanin sin, Isabelin muž
Alfonso Herrera- Andres
-20 godina, Renatin dečko
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptyFri 9 Sep 2011 - 0:31

super
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptyFri 9 Sep 2011 - 9:54

5. epizoda: U kandžama osvete


-Pazi kako se izražavaš o Monserat, ona nije ubica! Ubica najverovatnije jeste neko iz ove porodice ali to možeš biti ti, ja, bilo ko od nas!
-Ja znam da ja nisam ubica, a za tebe ne mogu da garantujem. Nego, nisam došao sad da pričam o tome već da te obavestim da se vraćam da živim u kuću!
-U redu, pustiću vas da živite ovde, ali ako budeš nastavio loše da se ponašaš prema Monserat, ti i tvoja ženica ćete pakovati ponovo kofere pre nego što se raspakujete!



Renata i Andres su spavali u hotelskoj sobi. U jednom trenutku ona se probudila i iznenadila se kada je videla da je već svanulo.

-Andrese! Budi se! Budi se!

Andres se probudio i sanjivo rekao:

-Šta ti je? Što se dereš?
-Svanulo je, uspavali smo se!
-Pa šta ako je svanulo?
-Kako misliš pa šta? Moji su sigurno primetili da nisam spavala kod kuće i...
-Draga opusti se reci im da si spavala kod drugarice i rešen problem.


Andres je ustao, izvadio iz svoje jakne kutiju sa cigarama i potom zapalio jednu.

-Nisam znala da pušiš.
-Mnogo toga ti ne znaš o meni. Nego nisi mi rekla kakvi su ti utisci nakon prvog seksa?
-Pa, bilo je dobro... Malo me je bolelo.
-Drugi put će biti još bolje, budi sigurna u to. Ako hoćeš možemo sada ponovo da...?
-Ne, moram da idem kući!


Paula je ušla u Loreninu sobu i ne primetivši da nije tu je rekla:

-Lorena jesi li videla moju...? Nije tu, gde li je otišla ovako rano?

Za to vreme Lorena je bila stajala iza drveta i krišom je posmatrala ulaz zgrade u kojoj živi Franko Munjoz. Nestrpljivo je pogledala u njegovu sliku koju joj je dala Monserat i rekla:

-Hoćeš li više izaći?!

Ubrzo je Franko izašao iz svoje zgrade.

-Mislim da ovo neće biti težak posao, šta više uživaću jer ovaj tip je baš dobar frajer.

U tim trenutcima Hulio je sahranjivao svoju majku Zulemu, neutešno je plakao na njenom grobu.

-Mama kunem ti se da će ta žena platiti za tvoju smrt! Kunem ti se da će Monserat Kruz skupo platiti! Zašto te je ubila?! Zašto?! Ti si mi sve što sam imao, ti si jedina koja je ostala uz mene kada se saznalo da imam mentalni poremećaj, ti me nisi ostavila kao moj prokleti otac… Kunem ti se da ću osvetiti tvoju smrt!

Vanesa i Luis su doručkovali… Ona ga je upitala gde mu je sestra, a on je slagao da je rano jutros izašla.

Edmundo je bio u kompaniji, došla je Monserat.


-Zdravo dragi.
-Zdravo, mislio sam da danas nećeš dolaziti u kompaniju?
-I ja sam mislila, ali zvali su me jutros iz bolnice u kojoj je smeštena Karlota da mi kažu da im već 2 meseca nismo uplaćivali novac.
-Molim?! Kako je to moguće?! Dao sam Dolores novac i za ovaj a i za prošli mesec da uplati na račun bolnice.
-E pa izgleda da nije to uradila, verovatno je zadržala pare za sebe.
-Ne verujem da bi to uradila, ona već dugo godina radi za nas i...
-I izgleda da sebi previše dopušta, mislim da bi trabalo da je otpustiš.


Ageda i Alonso su razgovarali o Roheliovom izlasku iz zatvora. Oboje su delovali dosta zabrinuto zbog toga, ona je govorila da im samo on fali u ovom ludilu u kom trenutno žive.

Monserat je bila na parkingu firme otključala je kola i ubacila svoju tašnu. Kada je krenula da udje u njih sa ledja joj je prišao neki muškarac sa kapuljačom na glavi, uhvatio je i stavio maramicu natopljenu alkoholom na usta.


Kraj 5. epizode


Jose Ron- Hulio Gomez
-sin od Zuleme
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptyFri 9 Sep 2011 - 20:13

super :Good:
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptySat 10 Sep 2011 - 4:02

Kako dobro :Good: :Good: :Good:

Ja iskreno mislim da su svi ubili po nekog :jajaja: lupam :jajaja:

samo nastavi jedva cekam enamorado enamorado
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptySat 10 Sep 2011 - 11:03

6. epizoda: Ponovljeno loše iskustvo


Maskirani čovek ubacio je onesvešćenu Monserat na zadnje sedište auta, a potom ih odvezao u nepoznatom pravcu.

Karen je bila u dnevnoj sobi, čitala je neke časopise... Ubrzo su došli Daniel i Isabel koji su nosili kofere.


-Šta vi radite ovde sa tim koferima?
-Izgleda da vas tata nije obavestio da ćemo Isabel i ja ponovo živeti ovde.
-A zbog čega to ako smem da znam?
-Karen nisam raspoložen da ti dajem objašnjenja! Isabel hajdemo u našu sobu da se raspakujemo!

Za to vreme Luis je ispitivao Renatu gde je provela noć… Ona nije htela da mu kaže, ali se ipak zahvalila što nije rekao njihovim roditeljima da nije spavala kod kuće.

Pao je mrak, Viljarealovi su večerali. Daniel im je objasnio zbog čega su se Isabel i on vratili da žive u porodičnu kuću Viljarealovih.

-Šta?! Pa to je strašno, kada se pročuje to će biti nevidjeni skandal!- rekla je Ageda
-Novinari će nas bombardovati pitanjima u vezi toga.- rekla je Karen
-Ne znam čemu tolika frka, i onako je ima porodice Viljareal već mesecima u nazad vezano za skandale.- rekla je Isabel
-Mala, pazi šta pričaš, ne zaboravi da sada živiš u našoj kući!- rekla je Ageda
-Da sam se ja pitala nikada ne bih ni došla da živim ovde!
-Draga, niko te ni ne tera, vrata su ti širom otvorena.- rekla je Karen
-A ti nemaš ništa da kažeš na ovo što se dešava?- upitala je Ageda Edmunda
-Ja... Ja sam zabrinut zbog toga što Monserat još uvek nema.
-Znači ne mogu da verujem, pored ovakvog skandala koji nam preti ti razmišljaš o tome gde je tvoja ženica!- vikala je Ageda


Za to vreme Monserat je bila u nekom mračnom podrumu. Kada se probudila počela je uplašeno da viče i doziva pomoć. Ubrzo je došao Hulio koji je rekao:

-Ne znaš koliko mi je drago kad te gledam tako nemoćnu, uplašenu...
-Ko si ti?! Šta hoćeš od mene?!
-Ko sam ja? Zanima te ko sam ja?! Ja sam Hulio Gomez, sin žena koju si ubila!
-Šta? O čemu pričaš? Ja nisam nikoga ubila!
-Ne laži! Ubila si Zulemu Gomez, moju majku! Šta ti je ona uradila? Zbog čega si je ubila?
-Nisam je ubila, kunem ti se... Znam da svi misle da sam ja ubica, ali ja to zaista nisam!
-Ne laži! Ubila si moju majku ali moraš da platiš za to, uradiću ti isto što si i ti njoj, ubiću te! Ali pre toga bih mogao da...
-Ne misliš valjda da…?
-Ti si tako lepa, zgodna…

Hulio joj je prišao i snažno uhvatio oko struka, počeo je da je ljubi po vratu.

-Pusti me! Šta to radiš?!
-Bićeš moja! Pre nego što te ubijem bićeš moja!
-Ne, pusti me! Pusti me bedniče jedan!


Ona je pokušavala da ga odgurne od sebe, ali to joj nije uspevalo. Bio je mnogo jači od nje. Vikala je, dozivala je pomoć ali nije bilo nikoga da joj pomogne. Posle male borbe izmedju nje koja je bila dosta slabija, i njega koji je bio mnogo jači, on je ipak učinio svojom.

U jednom kafiću sedeo je Franko Munjoz. Ubrzo je u isti taj kafić stigla Lorena koja mu je prišla i rekla:

-Vidim i ti si sam kao i ja, šta kažeš na to da popijemo zajedno po piće?
-Zašto da ne?

U mračnom podrumu dok je Hulio zakopčavao svoje pantalone, na podu je ležala uplakana Monserat.

-Vidi ti nju, hladnokrvno je ubila toliko ljudi, uključujući i moju majku, a sad ovde cmidri zbog jednog običnog seksa.
-Silovao si me! Silovao si me retarde jedan!
-k**ka kao ti je to i zaslužila! Treba da mi budeš zahvalna jer sam ti pružio mogućnost da pre smrti po poslednji put uživaš u čarima dobrog seksa!
-Dobrog seksa? Seks sa jednim bolesnim retardom kao što si ti može da bude samo ogavan, nikako dobar!


Hulio je tada izvadio svoj pištolj i uperio ga u nju. Monserat se skamenila, samo ga je uplašeno gledala.

-Molim te nemoj da me ubiješ... Kunem ti se da ja nisam ubila tvoju majku... Ako me pustiš obećavam ti da neću nikome reći za ovo što si mi malopre uradio, samo molim te nemoj da me ubiješ.
-Moliš me? Moja majka je sigurno molila tebe ali ti je nisi poslušala.
-Tvoju majku nisam ubila ja, već Ageda Viljareal.
-Ne laži!
-Ne lažem te, kunem ti se da...
-Moja majka je bila dobra žena i... Čime je zaslužila da je ubiješ, čime?!


U trenutku njegove napžanje Monserat je uspela da uzme cev koja se nalazila na stolu pored nje i svom svojom snagom ga raspali po glavi... Hulio se sručio na pod, a krv se slivala niz njegovo čelo.

-Ubila sam ga, ubila sam ga... Bolje da bežim odavde dok neko ne dodje!

Za to vreme Franko i Lorena su strasno vodili ljubav u jednom hotelu. On u tim trenutcima nije mogao ni da sanja šta mu se sprema.

Monserat je došla na parking kompanije.


-Uh dobro je... Kola su mi još uvek tu, ali moja tašna, ključevi... A da unutra su!

Ušla je u kola.

-Najbolje je da nikome ne kažem šta mi se desilo. Prokleti detektiv će jedva dočekati da me strpa u zatvor, ovaj put bi čak i Edmundo sigurno posumnjao u mene i... Da, najbolje je da zaboravim na ovu noć, ali... Ne, nikad je neću zaboraviti, prokletnik me je silovao! Silovao me je! Ponovo sam doživela to, ponovo!- rekla je sa suzama u očima

Kraj 6. epizode

Paola Toyos- Isabel
-28 godina, Danielova žena






Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptySat 10 Sep 2011 - 11:41

aa super je pls nastavi da pises :Good:
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptySat 10 Sep 2011 - 12:17

Naravno da ću da nastavim... Imam do sada napisano 28. epizoda
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptySat 10 Sep 2011 - 23:49

maite es mi princesa wrote:
Kako dobro :Good: :Good: :Good:

Ja iskreno mislim da su svi ubili po nekog :jajaja: lupam :jajaja:

samo nastavi jedva cekam enamorado enamorado
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptySun 11 Sep 2011 - 8:16

7. epizoda: Ja nisam kao ona, ja sam mnogo bolja


Monserat je obrisala suze i rekla:

-Bolje da krenem kući i što pre smislim šta ću reći Edmundu gde sam bila do sada.

Edmundo je bio u sobi, čekao je Monserat... Ubrzo je i ona stigla.

-Zahtevam da mi kažeš gde si bila do sada! Vidiš li koliko je sati? Jel hoćeš da umrem od brige?!
-Jao dragi kad bi samo znao šta mi se sve desilo danas. Znaš da sam ti rekla da iz kompanije idem pravo kod frizera? Zamisli, kad sam sišla na parking kola nisu htela da mi upale, pozvala sam majstora a on mi je rekao da će doći tek za dva sata i...
-Nisu htela da ti upale kola, juče je pukla guma… Draga jel se sve to zaista desilo ili...?
-Ne mogu da verujem da sumnjaš u mene! Sigurno ti je tvoja porodica za ovih par sati napričala ko zna šta i...
-Ne, ne... Naravno da ti verujem ali... Gde si bila do sada, sada je 01h noću?
-Dragi, to sa kolima je bio tek početak ovog groznog dana. Kada mi je majstor rekao da dolazi za dva sata ja sam sela u taksi i otišla kod svog frizera, a onda se tamo desilo nešto strašno.
-Šta se desilo?
-Moj frizer dok me je fenirao doživeo infrakt.
-Molim?!
-Da, to što si čuo... Ja nisam znala šta da radim, pozvala sam hitnu pomoć i... Kada je hitna došla u salonu nije bilo nikoga i ja sam otišla sa njima. Satima sam u čekala čekaonici doktore da mi kažu šta je sa Loretom i... Kad se doktor konačno pojavio rekao mi je da je stanje od mog firizera sada stabilno.. Onda sam odlučila da sačekam da dodje neko od njegove porodice, nisam htela da ga ostavim samog. Kada je došao njegov dečko ja...
-Dečko?!
-Da, Loreto je gej... Kada je došao njegov dečko ja sam otišla, al prvo sam morala da idem po svoja kola i... Zato sam tek sad stigla kući.
-Ali zar ti kola nisu bila pokvarena?
-Jesu, ali majstor ih je u medjuvremenu popravio.
-Ali zbog čega me nisi pozvala, zašto mi nisi javila šta se dešava?
-Ispraznila mi se baterija… Dragi molim te mi reci da mi veruješ, ne bih podnela da i ti počneš da sumnjaš u mene.
-Naravno da ti verujem.


Edmundo je poljubio, ona mu je uzvratila poljubac i ako je u tim trenutcima osećala gadjenje jer su joj kroz glavu prolazile slike Huliovog silovanja.

Svanulo je... Monserat je sišla niz stepenice i otišla u dnevnu sobu gde se zaustavila ispred Silvaninog portreta koji joj je toliko smetao. Došao je Daniel koji je rekao:


-Nikad joj nećeš biti ni do kolena, ona je bila prava dama za razliku od tebe. Nikad nećeš imati mesto u ovoj kući koje je ona imala!
-Da, u pravu si... Ja nikad neću biti kao ona, ja sam mnogo bolja od nje.
-Baš se pitam šta bi moj otac rekao kad bi saznao da...?
-Psssssssssst... Ovde i zidovi imaju uši. Pitaš se šta bi Edmundo rekao? Verovatno bi te izbacio iz kuće i zauvek te se odrekao, jer bi ja kao i uvek stvari okrenula u svoju korist.
-Mrzim te!
-One noći nisi tako pričao.
-Ta noć je najveća greška u mom životu zbog koje ću se večno kajati.
-Ne znam dal te je tatica učio da nije lepo lagati... Znam da bih sve dao da se ona noć ponovi, ali nažalost to će ostati samo tvoja pusta želja.


Dok je u kući Viljarealovih trajala svadja izmedju maćehe i „sinčića“, Hulio je bio u svom stanu. Glava mu jeste bila uvijena u zavoje, al ipak je ostao živ.

-Prokletnica! Prokleta Monserat Kruz! Dal me je prijavila policiji? Sigurno jeste, ali zašto onda nisu još uvek došli po mene. Možda misli da je i mene ubila, pa zbog toga ćuti jer ne želi da je povežu sa ubistvom. Da, sigurno je to u pitanju. Kako da joj se osvetim? Kako?! Daaaaaaa... To ću da uradim! Siguran sam da u ovim trenutcima likuješ zbog onog sinoć ali neće ti sreća dugo trajati.

Nakon što je Daniel otišao Monserat je ostala sama u dnevnoj sobi, i dalje je gledala portret.

-Videćemo šta će tvoj sinčić reći kad te skinem odatle i okačim svoj portret!

U tom trenutku je zazvonio telefon.

-Dolores! Dolores javi se! Jesi li gluva?!

Kako Dolores nije bilo Monserat se na kraju javila.

-Drago mi je što si se baš ti javila.
-Hulio?!
-Da, ja sam... Mislila si da si me ubila?
-Ne, ja sam samo...
-Možda si se sinoć spasla smrti, ali svejedno ćeš umreti.
-Šta hoćeš time da kažeš?
-Znaš ovaj retard kako si me ti sinoć nazvala nikada nije imao devojku… Ceo život sam morao da plaćam prostitutke da bi mi pružile malo ljubavi. Jedna od njih mi je prenela sidu.
-Molim?!


Kraj 7. epizode
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptySun 11 Sep 2011 - 8:31

laze 100%
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptySun 11 Sep 2011 - 9:41

laze milion posto thumbdown thumbdown thumbdown Samo ne shvatam da li je Daniel silovao MOnserat ili su se smuvali Ne znam Odlicno pisi pisi
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptyMon 12 Sep 2011 - 2:40

ja msm da su se smuvali
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptyMon 12 Sep 2011 - 11:45

8. epizoda: Živeti u neizvesnosti


-To što si čula, ubico! Imam sidu, a pošto sinoć kad sam te silovao nisam koristio kondom sada si i ti zaražena!
-Ne, ne... To nije istina. Lažeš! Lažeš da bi me uplašio!
-Zna šta, misli šta hoćeš! Ja sam te obavestio da se ne bi iznenadila onog dana kad ti doktori potvrde da imaš sidu!- rekao je Hulio i prekinuo vezi
-Halo, halo... Do djavola! Laže, sigurna sam da laže! Ali... Šta ako je istina ovo što mi je rekao? Ne, ja ne mogu, ne smem da imam sidu!


Isabel je bila u kuhniji, sipala je sebisok... U tom trenutku u kuhinju je ušao Ramon (sin od Dolores) koji je rekao:

-Drago mi je što si se vratila da živiš ovde.
-Meni nije, živeti u ovoj kući je isto kao živeti u paklu.
-Meni je drago zbog toga što ćeš ponovo biti u mojoj blizini.
-Ramone, dogovorili smo se da ćemo zaboraviti na ono što se desilo... To je bila greška koja nije smela da se desi.
-Ali desilo se, bila si moja... Bila si prva žena u mom životu, a kažu da se to nikad ne zaboravlja.
-Ćuti! Neko može da te čuje!
-Za tebe bi sigurno bila velika sramota da se sazna da si provela noć samnom, zar ne?
-Veruj da bi to donelo više nevolja tebi nego meni. Sigurna sam da bi Daniel bio u stanju da te ubije.
-Možda bi ubio ja njega... Ako me voliš i ako je Daniel jedina prepreka da budemo zajedno, spreman sam da ga ubijem ako to zatražiš od mene.
-Kakve to gluposti pričaš? Pored toga što sam udata, razlika u godinama izmedju nas je ogromna i...
-Meni to ne smta, ja te volim!
-Ali ja tebe ne!
-Lažeš! Možda me ne voliš kao ja tebe, ali znam da osećaš nešto prema meni.
-Ne zanosi se! Ono što se desilo one noći je rezultat moje slabosti, bila sam pijana a ti si bio napljeni klinac od 15 godina koji je iskoristio priliku i... Desilo se to šta se desilo!
-Ali...
-Ne želim više da pričam o tome! Ako me zaista voliš kao što kažeš zaboravi na to, i molim te ne prilazi mi više!


Edmundo i Dolores su bili u radnoj sobi. On je pitao šta je uradila sa novcem koji joj je dao da uplati na račun bolnice u kojoj je smeštena Karlota. Ona se u početku pravila luda, ali na kraju nije imala drugog izbora nego da prizna šta je uradila.

-U redu, nema svrhe da vas lažem. Moj sin je imao neke dugove i...
-I ti si galantno prisvojila moje pare da bi ih platila! Zar si zaista mislila da nikad neću saznati za to?!
-Ne, znala sam da ćete kad-tad sazanti ali... Pare su mi zaista bile hitno potrebne.
-Zašto mi nisi tražila novac, znaš da bi ti dao?!
-U ovoj kući se u poslednje vreme desilo toliko toga i... Moj Braulio je ubijen, mislila sam da...
-Monserat mi je rekla da bi sada trebalo da te otpustim, i ja se slažem sa tim.
-Ne, ne možete to da mi uradite!
-Naravno da mogu.
-Ako me otpustite kunem se da ću reći sve što znam, sve!
-Ti to mene ucenjuješ?!
-Nazovite to kako god hoćete.
-U redu, neću te otpustiti ali bolje bi ti bilo da se ovako nešto ne ponovi!
-Neće se ponoviti, obećavam.- Magdalena je krenula da izadje iz radne sobe
-Stani! Samo ću ti reći da ti je bolje da mi ne pretiš i ne ucenjuješ me jer... Ako poželim ti i tvoj glupi sin ćete nestati sa lica zemlje!

Monserat je bila na aerodromu, nervozno je nekog čekala... Ubrzo je na pokretnim stepenicama ugledala nekog muškarca, kome je potrčala u zagrljaj.

-Heronimo, dobro je što si došao... Ne možeš ni da zamisliš koliko si mi u ovim trenutcima potreban.
-Šta ti se desilo? Zbog čega plačeš? Nešto se desilo našem detetu?
-Ne, beba je u redu…


Seli su u jedan kafić gde mu je Monserat ispričala sve što se desilo sa Huliom.

-Moguće da je taj čovek to izmislio da bih te uplašio ali isto tako je moguće da...
-Da on zaista ima sidu, a to znači da samo naša beba i ja zaraženi.
-Još uvek je rano da ti uradiš analize, jer koliko znam potrebno je do 6 meseci da se HIV virus razvije u čovekovom telu i...
-Šest meseci?! Nema šanse da toliklo vremena živim u ovoj neizvesnosti! Moraš da nadješ Hulia i izvadiš mu krv makar na silu kako bi smo je poslali na analizu!


Lorena je bila u policijskoj stanici, razgovarala je sa policajcem.

-Znači želite da prijavite silovanje?
-Da, taj bednik me je noćas silovao i...
-Znate li možda kako se taj muškarac zove?
-Da, znam... Zove se Franko Munjoz!
-Molim? Možete li malo da nam opišete čoveka koji vas je silovao?
-Naravno... On je visok, smedjokos, zelenih očju, ima bradicu...


U tom trenutku je Franko ušao u kancelariju i rekao:

-Inspektore ja... Šta ti radiš ovde?- upitao je nakon što je ugledao Lorenu
-Franko ti poznaješ ovu devojku?- upitao je inspektor
-Da, ja sam...
-Gospodjice, jel on čovek koji vas je silovao?


Kraj 8. epizode


Lambda Garcia- Ramon
-19 godina, sin od Dolores
Sebastian Rulli- Heronimo Linares
-35 godina, otac deteta koje čeka Monserat
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptyTue 13 Sep 2011 - 10:40

9. epizoda: Ponovo oči u oči


-Šta sam uradio?!- upitao je zapanjeno Franko
-Da, to je on! On me je sinoć silovao!
-Šta to pričaš?!
-Franko, gospodjica je došla i optužila te za silovanje, a sad vidim da je ti zaista poznaješ.
-Da, poznajemo se ali...
-Žao mi je što ovo moram da ti kažem, ali uhapšen si!
-Ne, Ernane ne možeš to da mi uradiš, ja sam samo...
-Vodite ga u ćeliju!


Dva policajca su odvela Franka u ćeliju.

-Jel ja mogu sada da idem?- upitala je Lorena
-Ne dok ne potpišete svoju izjavu i ne obavestimo vaše roditelje o svemu ovome.
-Molim?! Ne, moja majka ne sme da sazna za ovo!
-Izvinite, ali moja dužnost je da u ovakvim situacijama obavestim roditelje.


Lorena ga je samo uplašeno gledala.

Monserat je bila u svojoj sobi, pisala je svoj dnevnik.


-Ova neizvesnost me ubija! U poslednje vreme sam ja bila ta koja je držala konce u svojim rukama, a sada...

Zazvonio je njen mobilni. Ona se javila, to je bio Heronimo.

-Saznao sam gde živi Hulio Gomez, već večeras ću uraditi ono što si mi rekla.
-Odlično... Heronimo, hvala ti, ne znam šta bih u ovim trenutcima radila bez tebe.


Ernan, Lorena i Paula su bili u policijskoj stanici.

-Ne mogu da verujem da se ovo dešava! Lorena, kada, gde te je taj čovek silovao?
-Sinoć. Upoznali smo se u jednom kafiću, nešto smo razgovarali i... Tada me je on pozvao da odemo u hotel koji se nalazio u blizni, ja sam ga odmah odbila ali... On mi je tada zapretio da je bolje da krenem sa njim jer ću se u suprotnom loše provesti. Ja sam se uplašila i krenula sam sa njim ali... Kada smo stigli u hotel ja sam ga molila da me pusti, ali on nije hteo. Počeo je da me svlači... Gurnuo me je na krevet i... Silovao me je, uradio je to na tako grub način. Mnogo me je bolelo jer sam bila nevina, to je bio moj prvi put.- rekla je kroz suze Lorena
-Taj čovek mora da plati za ovo što je uradio mojoj ćerci! Uprkos tome što je policajac mora da plati!- rekla je Paula koja je potom zagrlila svoju ćerku
-Smirite se gospodjo... Kao prvo moramo poslati vašu ćerku na pregled kod stručnjaka da bi smo utvrdili da li na njoj ima tragova silovanja. Gospodjice jeste li se kupali od sinoć?
-Ne, nisam.
-Odlično, znači da su na vama, odnosno u vama, još uvek tragovi silovanja, pod uslovom da ga je bilo.

Pao je mrak... Hulio je bio u svom stanu, neko je pokucao. Otvorio je, to je bio Heronimo.

-Jesi li ti Hulio Gomez?!
-Da ja sam, a ko ste vi?!
-To nije važno.

Nakon što je ovo rekao Heronimo je udario Hulia iz sve snage, a potom ga onesvestio uz pomoć maramice natopljene alkoholom. Heronimo mu je potom izvadio krv.

Franko je bio u ćeliji, nije mogao da veruje šta ga je snašlo zbog jednog običnog seksa. Došao je Ernan koji je rekao:


-Franko reci mi istinu, jesi li silovao onu devojku?
-Naravno da nisam!
-Gospodjicu smo poslali na pregled, tako da svakako ćemo saznati da li ste vas dvoje imali seksualne odnose.
-Ernane ja ne poričem da sam imao seks sa njom, ali to se desilo uz njen pristanak, šta više na njenu inicijativu.
-Znači priznaješ da si bio intiman sa njom?
-Da jesam, ne poričem to, al kao što sam ti rekao...
-Jesi li znao da je ona maloletna?
-Maloletna? Ne, to nisam znao.
-Franko, ispričaj mi polako kako se sve desilo, od samog početka.
-Sinoć posle posla sam otišao u jedan bar gde sam sa društvom malo više popio, kada su oni otišli ja sam ostao da platim račun nakon čega sam trebao da krenem kući. Medjutim, tada se pojavila ona i pitala me može li da sedne za moj sto. Posle kratkog razgovora predložila mi je da odemo do obližnjeg hotela, to smo i učinili. Tamo možeš da predpostaviš šta se desilo..
-Kao što si sam rekao bio si pijan, možda se ne sećaš dobro stvari i...
-Da bio sam pijan, ali ne toliko da se ne sećam da sam silovao ženu! Seksa izmedju mene i nje jeste bilo, ali silovanja ne!
-Devojka kaže da je bila nevina.
-To ne znam, zaista se ne sećam mada ne bih rekao da je bilo tako, meni je delovala poprilično iskusno.
-Jesi li koristio zaštitu?
-Ne, nisam imao kondom kod sebe.
-To još više otežava stvari, u slučaju da je devojka ostala trudna, to će izazvati još veće komplikacije po tebe.


Monserat je bila u svojoj sobi, kada joj je zazvonio mobilni izašla je u hodnik kako ne bi probudila Edmunda. Zvao je Heronimo koji je hteo da je obavesti da je izvršio njeno naredjenje.

Svanulo je... Viljarealove je tog jutra probudla buka u dnevnoj sobi, buka nikog drugog nego Hulia Gomeza koji je uleteo u kuću čim je Dolores otvorila vrata.


-Ko se to dere ovako rano?- upitala je Ageda, koja je prva sišla u dnevnu sobu.
-Gospodjo ja zaista ne znam ko je ovaj čovek.- rekla je Dolores


Ubrzo su se u dnevnoj sobi okupili svi ukućani... Poslednja je došla ona, Monserat.

-Tebe tražim! Tebe tražim prokletnice!- rekao je Hulio i pokazao prstom u Monserat
-Draga, jel ti poznaješ ovog čoveka?!- upitao je Edmundo


Kraj 9. epizode
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptyWed 14 Sep 2011 - 4:01

super thumbup
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptyWed 14 Sep 2011 - 12:24

10. epizoda: Neće grom u koprive

-Ne, nisam ga u životu videla.
-Ne laži! Poznajemo se nas dvoje odlično, jel se sećaš kada sam te...
-Dragi ja zaista ne znam ko je ovaj čovek i kakve ovo gluposti priča!
-Izgleda da je lud.- rekla je Isabel
-Još nam samo ludak fali.- rekla je Karen
-Da, lud sam i šta sa tim?! A ova prokletnica je ubila jedinu ženu koju sam imao u životu kraj sebe, moju majku!
-Čiji si ti sin?- upitao ga je Alonso
-Ja sam sin od Zuleme Gomez, a ova ubica mora da plati za njenu smrt!
-Varaš se, ja nisam ubila tvoju majku... Zulemu je ubila ona!- rekla je Monserat i pokazala prstom u Agedu
-Ne laži! Ti si ubica!- rekla je Ageda
-Ne, nisam! Tebe je policija uhapsila kao glavnu osumnjičenu!
-To je bila greška, došlo je do zabune i...
-Dosta! Mislim da je najbolje da pozovem policiju da dodje po ovog čoveka!- rekao je Edmundo
-Da se niste mrdnuli!

Nakon što je ovo rekao Hulio je izvadio pištolj.

-Ovaj čovek će sve da nas poubija!- rekla je Karen
-Ne, neću sve pobiti, ubiću samo nju, Monserat Kruz! Mislila si da si sve probleme rešila kada si sinoć poslala onog tipa da me ubije?!
-O čemu pričaš? Čoveče ja tebe ne poznajem!- vikala je Monserat
-Moramo da zovemo policiju, ne možemo se večno raspravljati sa ovim čovekom!- rekla je Isabel


Tada je Hulio pucao u Monserat… Ona je ispustila bolan krik i srušila se na pod. Svu su se okupili oko nje, a Hulio je iskoristio priliku i pobegao.

Lorena je bila u svojoj sobi, ušla je Paula koja je nosila poslužavnik sa hranom.


-Kćeri donela sam ti doručak.
-Nisam gladna.
-Znam da ti je teško zbog onoga što se desilo ali moraš da jedeš.
-Mamice, ne možeš ni da zamisliš kako se osećam... Zašto je morao to da mi uradi?! Zašto?!
-Smiri se, sve će biti u redu.
-Mama, želim da budem sama.
-U redu, ali ako ti nešto zatreba samo me pozovi.- rekla je Paula i izašla iz sobe
-Uhhhhh... Ipak se sve dobro završilo. Da sam znala da je Franko policjac nikad ne bi prihvatila ponudu one žene. Ko li je ona i zašto je smestila sve ovo policajcu?


Franko i Ernan su bili u ćeliji.

-Juče kasno su pregledali gospodjicu koja te je optužila i... U njenim intimnim delovima su pronadjeni tragovi sperme, za koju su analize pokazale da je tvoja.
-To je bilo za očekivati.
-Medjutim, pregledi ne ukazuju na to da je bilo silovanja... Na telu gospodjice nema tragova nasilja i... Što se tiče njene izjave da je bila nevina to je definitivno slagala jer...
-Jer šta?!
-Prilikom pregleda utvrdjeno je da je gospodjica trudna, trudna je već tri nedelje tako da dete definitivno nije tvoje.
-Pa to je odlična vest za mene.
-Jeste, od ovog trenutka si slobodan.
-Zaista?! Hvala ti Bože, hvala ti što si me izvukao iz ove situacije. Znao sam da ima pravde, znao sam!
-Franko žao mi je što ću morati da prekinem tvoju radost ali...
-Šta je sad? Šta se sad desilo?
-Jeste da ti neće biti sudjeno za silovanje, ali ipak si imao seksualne odnose sa maloletnicom i zbog svega toga... Nadlažni su odlučili da te smena sa slučaja Viljareal.
-Ali zbog čega?!
-Vest da si silovao tu devojku je preplavila medije, tvoja reputacija je ugrožena i... Nadležni su odlučili da taj slučaj sada daju meni.

Edmundo je bio u bolničkoj čekaonici, nervozno je šetao u krug… Ubrzo je došao doktor koji ga je obavestio da je metak samo okrznuo ruku od Monserat, da je njeno stanje stabilno i da će moći odmah da ide kući.

Svi Viljarealovi su bili okupljeni u dnevnoj sobi… Svi su jedva čekali da čuju šta je sa Monserat, verovatno većinu njih, ako ne i sve, vest o njenoj smrti ne bi ni najmanje pogodila. Ubrzo su stigli Edmundo i Monserat, kojoj je bila uvijena ruka.


-Sigurno ste se pondali da me je onaj ludak ubio, e pa na vašu žalost metak me je samo okrznuo.
-Pa da, neće grom u koprive.- promrmljala je Ageda
-Ageda, nešto si rekla?- upitala je Monserat
-Ne, ništa…
-Svima koji su želeli da me vide mrtvu, želja se nije ostvarila… Nećete se vi mene tako lako rešiti.- rekla je Monserat i otišla u svoju sobu


Svanulo je… Paula je uletela u sobu u kojoj je Lorena spavala.

-Zašto si lagala?!
-Mama o čemu pričaš?
-Upravo sam dobila izveštaj pregleda koje su ti uradili... Istina je da je taj detektiv imao seksualne odnose sa tobom, ali tragova silovanja nema!
-Mama, ja zaista...
-Usudila si se da odeš u policijsku stanicu, da prijaviš jednog od najuglednijih detektiva za silovanje, bez imalo srama kažeš da si pre toga bila nevina, a ti si trudna već tri nedelje!
-Molim?!
-Ne pravi se luda! Zahtevam da mi kažeš ko je otac deteta koje čekaš?!
-Mama ja... U redu, istina je da nisam bila nevina ali... Kunem ti se da me je taj čovek silovao? Zar misliš da sam toliko glupa da odem u policijsku stanicu i prijavim ga da se to zaista nije desilo? Zašto bih to uradila?
-Šta god da se desilo tom čoveku neće biti sudjeno, jer tvoja nevinost i čednost su pale u vodu kad su rezultati pokazali da si trudna. A sada mi lepo reci čije je to dete koje čekaš?
-Pre par nedelja na jednoj žurci sam spavala sa jednim dečkom i... Verovatno je on otac deteta.
-Ko je taj dečko?
-Ne poznaješ ga, a ni ja ga od tada nisam videla.
-Ne mogu da verujem... I tek tako mi kažeš da si spavala sa muškarcem koga čak ni ne poznaješ! Samo ću ti reći da si me veoma razočarala!


Ageda je bila u klubu koji posećuju bogataši… Ugledala je nekog muškarca kome je prišla i rekla:

-Baldomero, zašto nam nisi javio da si se vratio?

Kraj 10. epizode


Alejandro Tomassi- Baldomero Viljareal
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 EmptyThu 15 Sep 2011 - 12:57

11. epizoda: Njegova osveta je završena


-Ageda, prošlo je toliko godina od kada smo se poslednji put videli… Za tebe izgleda da je vreme stalo, izgledaš fenomenalno.
-Hvala na kompimentima ali… Ne prelazi na drugu temu, kada si se vratio u zemlju?
-Kad sam se vratio? Zar je to pa bitno? Zar sam ja vama uopšte bitan?
-Striče, dobro znaš da… Nije nam bilo lako kad smo saznali da si…
-Bolje da ne pokrećemo tu temu… Ja sad moram da idem jer imam neke obaveze, pozdravi mi puno sve.


Edmundo i detektiv Andrade su bili u dnevnoj sobi Viljarealovih.

-Zašto nas niste sinoć obavestili o svemu ovome što se desilo? Taj Hulio je do sada sigurno već pobegao.
-Znate, juče smo svi bili uzbudjeni zbog svega što se desilo i… Tek sam se jutros setio da vas pozovem.- rekao je Edmundo


Njihov razgovor je slušala Monserat, koja je uzela svoj telefon i na brzinu nekome poslala poruku.

Karen i Serhio (njen dečko) su bili u restoranu.


-Draga, jesi li sigurna da želiš to da uradiš?
-Da, jesam… Znam da će moja porodica burno reagovati ali… Volim te i zbog tebe sam spremna sve da uradim.

Hulio je bio u nekom hotelu.

-Ne mogu večno ostati ovde… Moram da nadjem neko bolje mesto da se sakrijem, policija me sigurno traži.

Na brzinu je spakovao najosnovnije stvari, kada je otvorio ulazna vrata bio je iznenadjen osobom koju je video.

-Ti?!

Pao je mrak... Viljarealovi su večerali.

-Ageda, Karen me je zamolila da te obavestim da je otputovala sa drugaricama na par dana.- rekla je Isabel
-Zbog čega meni lično to nije rekla?
-Ne znam, zovi je pa je pitaj!
-Zvaću je, čim završim sa večerom… Nego, znate li koga sam danas srela u klubu?
-Koga?- upitao je Daniel
-Baldomera.
-Ageda, ne želim da pričam o njemu! Večeram, a Baldomero i način njegovog života mi se gadi.
-U redu, nemoj da se ljutiš samo sam htela da vam kažem da se vratio u zemlju.
-E jeste li čuli da je Franko Munjoz smenjen sa našeg slučaja?- rekao je Alonso
-Detektiv Ernan Andrade mi je danas rekao da Franko više neće raditi na našem slučaju, ali ne znam zbog čega.- rekao je Edmundo
-Skinut je sa slučaja zbog toga što je optužen za silovanje maloletnice, tako bar piše u novinama.- rekao je Daniel
-Ne mogu da verujem.- rekao je Alonso
-Meni je taj policajac oduvek bio antipatičan... Navodno isterava pravdu, a hobi mu je silovanje maloletnica... Strašno!- rekla je Monserat


U tom trenutku začulo se zvoni na ulaznim vratima... Dolores je otvorila vrata, to je bio detekriv Ernan Andrade.

-Dobro veče, jel tu gospodin Edmundo Viljareal?
-Da jeste, ali trenutno večera. A ko ste vi?
-Ja sam detektiv Ernan Andrade, da li biste mogli da pozovete gospodina Edmunda?
-Naravno, sačekajte trenutak.

Dolores je otišla u trpezariju i rekla Edmundu da ga traži detektiv Andrade. Ovo je izazvalo znatiželju svih ukućana koji su krenuli za Edmundom ka dnevnoj sobi.

-Kako vam mogu pomoći?- upitao je Edmundo
-Došao sam da vas obavestim da sam danas odmah nakon našeg razgovora otišao do stana u kome je živeo Hulio Gomez ali…
-On je sigurno već pobegao, zar ne?- rekla je Monserat
-Da, pobegao je ali… Par sati kasnije u jednom hotelu desilo se ubistvo, čovek koji je ubijen je ni manje ni više nego Hulio Gomez.

Na prvi pogled svi su bili iznandjeni ovim što su upravo čuli.

-Kad si već uspela da ga ubiješ?- upitala je Ageda Monserat
-Molim? Kako se usudjuješ da me optužiš?! Ja danas ceo dan nisma izlazila iz kuće… Ceo dan sam ležala u krevetu, jer mi je doktor naredio da par dana moram da mirujem. Dragi, ti si ceo dan bio samnom.
-To je istina, moja supruga je ceo dan provela u sobi, a ja sam bio sa njom.
-Samo sam hteo da vas obavestim da je istraga u toku i da… Gospodjo Monserat, sasvim slučajno i Hulio Gomez je imao sa vama žestok sukob samo dan ranije nakon što je ubijen.
-Već sam vam rekla… Ceo dan nisam izlazila iz kuće, tako da ne postoji način na koji sam mogla da ga ubijem. I još samo nešto ću vam reći, budete li nastavili da me optužujete bez dokaza i rušite moj ugled po medijima tužiću vas za klevetu!- rekla je Monserat nakon čega je otišla.


Paula je bila u svojoj sobi.

-Šta ako me je neko od osoblja hotela video kako ulazim u njegovu sobu? Ali morala sam da odem, kreten mi je zapretio preko telefona da će reći Loreni istinu o… Proklet bio dan kada je čuo Zulemin i moj razgovor!

Nekoliko dana kasnije

Edmudno i Paula su bili u firmi .


-Slušaš li me šta ti pričam?! Šta se dešava sa tobom?! Poslednjih dana si skroz odsutna!
-Imam neke probleme... Malo mi je neprijatno da pričam o tome ali... Sigurno ste čitali po novinama da je detektiv Franko Munjoz silovao neku devojku i… Ta devojka je moja ćerka Lorena.
-Molim?!
-Da… Sve to što se desilo je Loreni, kao i meni teško palo i…
-Koliko se sećam u novinama sam pročitao da su pregledi pokazali da nije bilo silovanja, kao i da je devojka koja je tvrdila da je bila nevina pre navodnog silovanja trudna.
-Istina je da je moja ćerka trudna, i ne opravdavam to, ali to ne znači da je taj čovek nije silovao! U tim izveštajima piše da nema tragova silovanja ali sigurna sam da su sve to namestili kako bi spasli ugled svog kolege.


Ceo njihov razgovor je slušala Monserat.

-Znači ne mogu da verujem... Prostitutku koju sam angažovala da zavede Munjoza je ni manje ni više nego ćerka od Paule. Te noći jesam imala maramu i velike naočare ali šta ako Paulina ćerka shvati da sam to bila ja. Na ovakav splet dogadjaja nisam računala.

Kraj 11. epizode
Back to top Go down
Sponsored content




Početak kraja - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Početak kraja - KRAJ

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Web-novele-