REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Početak kraja - KRAJ

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptyFri 14 Oct 2011 - 7:29

joj ko ce da ceke sledece epizode. kad god dodjem na forum prvo pogledam jesi li objavio novu epizodu,bas sam se navukla na ovu veb novelu,kao i dajana
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptyFri 14 Oct 2011 - 7:37

Fan de Portirroni wrote:
joj ko ce da ceke sledece epizode. kad god dodjem na forum prvo pogledam jesi li objavio novu epizodu,bas sam se navukla na ovu veb novelu,kao i dajana
kako andjela zna sta ja mislim to nema Namig Namig
stvarno ti je extra WN mnogo mi se svidja kao i Andjeli :D :D :D
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptySat 15 Oct 2011 - 8:11

28. epizoda: Potresna ispovest- nastavak


-Sve te godine koje sam živela u inostranstvu sam redovno išla kod psihologa… Kada sam se vratila ovde, tetka me je ubedila da nastavim to da činim… Tako sam naletela na tebe, od toliko psihologa u gradu ja sam došla baš kod tebe… Sudbina valjda, otkud znam šta bi drugo moglo biti… U početku sam ti se predstavljala lažnim imenom, često sam dolazila kod tebe i prijali su mi razgovori sa tobom, čini mi se da si mi čak postala draga… Ali onda si me jednog dana ubedila da ti ispričam šta je to što mi se desio u prošlosti, šta je to što me toliko muči… I ja sam glupača uradila to, sve sam ti ispričala, počev od mog pravog imena… Nisam ni slutila da će taj razgovor moj život pretovriti u pravi pakao, u pravu noćnu moru! Sutradan sam ponovo došla u tvoju ordinaciju, čim sam ušla osetila sam ubod igle i… Kad sam se probudila bila sam na tom groznom mestu, bila sam u tom prokletom podrumu… Nisam znala šta se dešava, ništa mi nije bilo jasno… Ali onda si došla ti i sve mi besramno objasnila. Rekla si mi da si ti žena koja je ubila mog oca, da si to uradila slučajno… U tom trenutku sam imala želju da te zadavim sopstvenim rukama! Ali nisam mogla, bila sam vezana… Onda si mi rekla da me nećeš ubiti jer zamisli nisi ubica, ali da isto tako ne možeš da dozvoliš da kažem policiji šta ste Edmundo i ti uradili pre 6 godina. Znaš, bolje bi bilo da si me ubila nego što si me narednih 5 godina držala zatočenu! Ti i tvoj ljubavnik Markos Lopez ste me dugih 5 godina krijući od svih držali u podrumu tvoje psihijatrijske bolnice! Koliko sam vas samo puta oboje molila da me ubijete, da skratite moje muke… On je čak i bio spreman da to uradi, ali ti mu to nisi dozvoljavala. Koliko me je samo puta za tih 5 godina Markos silovao, ti mi nikad nisi u to poverovala. Onda je došla ta noć, noć koja je promenila sve. Kao i uvek Markos mi je doneo da jedem, ali za njim je ušla i neka devojka… On je bio iznenadjen, uplašen… Krenuli su da se svadjaju i… Iz razgovora sam shvatila da je to njegova verenica, a tek mnogo kasnije sam saznala da je to Anhela Viljareal. Pretilia mu je da će svima reći šta se dešava, ali on je tada uzeo gvozdenu cev koja se nalazila na podu i svom snagom je raspalio o njenu glavu. Sručila se na pod kao sveća, ubio je… Kada je shvatio šta je uradio uspaničio se, istrčao je iz podruma i zaboravio je da zaključa vrata za sobom… Ja sam naravno iskoristila tu priliku i pobegla.

Karloti su neprestano tekle suze.

-Ponovo smo se srele godinu dana kasnije, jel se sećaš? Nekoliko meseci pre našeg susreta su počele da ti stižu preteće poruke, svakodnevno sam te izludjivala i na kraju sam te i dovela do ludila. Edmundo, plašeći se da bi u svom ludilo mogla da kažeš nešto o svemu onome što ste uradili odlučio je da te zatvori u ludnicu.


Monserat je pogledala na sat i rekla:

-Već sam se previše dugo zadržala ovde, nastavićemo ovaj razgovor neki drugi put.

Baldomero je bio u radnoj sobi, došao je Edmudno.

-Šta ti radiš u mojoj radnoj sobi?
-Tvojoj? Nisam znao da je samo tvoja.
-Zbog čega si se vratio u ovu kuću? Da bi me nervirao? Jel zbog toga?!
-Edmundo bolje se konačno pomiri sa tim da imaš strica homoseksualca.
-Nikad! Nikad neću moći da shvatim kako neki muškarac može više da voli da k*eše muškarca, nego ženu… Reci mi, jesi li nekad uopšte bio sa ženom? Znaš li uopšte kako je to?
-Naravno da jesam, al znaš nije mi se svidelo… Evo odaću ti jednu tajnu. Jedna od malo žena sa kojima sam spavao je tvoja pokojna ženica Silvana.
-Molim?! Lažeš!
-Ne, ne lažem te… Pre nego što se udala za tebe nas dvoje smo se poznavali i…
-Prekini da lažeš! Silvana nikad ne bi bila sa nekim ko može da joj bude otac!
-Toliko toga ti ne znaš o Silvani… Evo odaću ti još jednu tajnu. Rohelio Montenegro nije sin njenog prvog muža, već moj.
-Ne laži!
-Ne lažem… Rohelio je rezultat onoga što se par puta desilo izmedju tvoje pokojne ženice i mene.

Edmudno je krenuo da udara Baldomera. Došla je Ageda koja je rekla:

-Šta se ovde dešava?!
-Ubiću ga Ageda! Ubiću ga!
-Edmundo pusti ga!

Uspela je nekako da ih razdvoji.

-Striče idi! Izadji odavde dok te zaista ne ubije!

Lorensa i Dolores su bile u bolničkoj čekaonici… Dolores je pričala sa telefonom.

-Sine, jesi li sigurno dobro? U redu, u redu… Javljaj mi se svaki dan, ne možeš ni da zamisliš koliko se brinem.

Kada je prekinula vezu prišla je Lorensi.

-Još uvek nema nikakvih novosti?
-Ne, doktor još uvek ne izlazi iz operacione sale.
-Smiri se, sve će biti u redu.


U tom trenutku je došao doktor.

-Gospodjo Lorensa nažalost nemam dobre vesti.
-Šta se desilo sa mojom majkom?!
-Gospodja Berta je upravo preminula.
-Ne, ne….
-Učinili smo sve što smo mogli.


Kada je doktor otišao Dolores je zagrlila Bertu i rekla:

-Bila je već stara i…
-Jeste, ali ipak je bila moja majka i… Teško mi je pala njena smrt.
-Ne zaboravite da vas je ostavila, da je pre 20 godina lažirala svoju smrt i…
-Da, istina je da je sve to uradila ali ipak je bila moja majka… Znaš, mislim da bi trebalo da kažem Edmundu i Agedi istinu.

Monserat i Heronimo su bili u njegovom stanu.

-Danas sam opet išla u psihijatrisjku bolnicu da malo mučim Karlotu.
-Baš uživaš u tome, zar ne?
-Mnogo, mnogo… Ne zaboravi da je ona glavni krivac za sve što mi se desilo.
-Ne bojiš se da bi policija mogla da sazna da si ti taj serijski ubica kojeg toliko traže? Već par ljudi nosiš na duši i… Ne moguće je da si sve zločine izvršila perfektno.
-Ja jesam, a za tebe ne znam… Ne zaboravi da si mi ti pomogao da se otarasim Hulia i Isabel. Nadam se da nisi napravio neku grešku kad si ih ubijao.
-Naravno da nisam.
-Moram priznati da si mi mnogo pomogao u životu… Jel se sećaš kako smo se upoznali?!
-Naravno da se sećam… One noći kada si pobegla iz psihijatrisjke bolnice naletela si na mene, molila si me da ti pomognem… Ja sam prvo odbio ali… Onda si se skinula gola i rekla da su spremna da se k*esneš samnom u zamenu za pomoć. Bili smo na sred ulice, doduše mračne i malo prohodne ali… Bila si tako zgodna kao i danas… Nisam mogao da te odbijem, uvukao sam te u svoja kola gde smo tako strasno vodili ljubav.
-A nakon dobrog seksa ispričala sam ti svoju priču…
-Sećam se da ti nisam poverovao… Al u tom trenutku u tebi sam video savršenu osobu za poslić koji sam odavno imao u glavi. Bernardo Elizondo, čovek za koga sam godinama radio kao advokat, je bio veoma bolestan, a budala je svo svoje bogatstvo hteo da ostavi u humanitarne svrhe… Naravno da to nisam mogao da dozvolim.
-Zbog toga si mi predložio da ga zavedem, udam se za njega i ubedim ga da nasledstvo ostavi meni.
-Da, tako je bilo… Prvo sam ti pomogao da dobiješ novi identitet, postala si Marisa Gomez a onda…
-Onda sam zavela matorog, tako se zaljubio u meni da smo se ubrzo i venčali.
-E nikad te nisam ovo pitao… Jeste li se ti i matori nekada k*esnuli?
-Hahahahaha… Nemoj da me zasmejavaš, zaista misliš da je on to mogao u svojim godinama?
-Uh dobro je, pomalo mi se gadilo kad sam zamišljao tebe sa njim u akciji.
-Al ipak nije bilo sve kako smo planirali.- rekla je ona
-Da, matori je pokušao da nas nasamari… Pred smrt je angažovao drugog advokata i napisao drugi testament u kome svoje nasledstvo ipak ostavlja u humanitarne svrhe. Srećom ja sam to saznao na vreme, ubio sam tog advokata a onda sam falcifikovao testament po kome si ti jedina naslednica Bernarda Elizonda.
-Kad sam postala udovica, podelila sam nasledstvo sa tobom… Onda si mi pomogao da dobijem novi identitet, postala sam Monserat Kruz i bila sam spremna za osvetu Viljarealovima.


Kraj 28. epizode

Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptySun 16 Oct 2011 - 0:22

extra,polako mi je sve jasnije
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptySun 16 Oct 2011 - 1:52

Odlicno..slazem se sa Andjelom naravno :P
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptyMon 17 Oct 2011 - 9:45

29. epizoda: Nije bila svetica kakvom ste je svi smatrali


-Veoma brzo sam postala bliska prijateljica od Silvane, tako sam im se uvukla u kuću… Kad se setim samo kakvu sam želju imala da ubijem Edmunda kada sam ga prvi put videla nakon svega što se desilo.
-Ali nisi to uradila.
-Ne, nisam… Svoju osvetu sam isplanirala do najsitnijeg detalja, nisam dozvolila sebi da me mržnja prema njemu natera da počinim grešku na samom startu. Tokom tih par meseci koliko sam se družila sa Silvanom, već sam počela da zavodim Edmunda. Bilo je više nego očigledno da mu se svidjam. Naš prvobitni plan je bio da ti zavedeš Silvanu, snimaš jedan od vaših intimnih sastanaka, a potom da pošaljemo taj snimak Edmundu.
-I jesam je zaveo, pala je u moje naručje mnogo brže nego što sam mislio.
-Pa naravno kad je bila k*rva, varala je Edmunda sa ko zna koliko njih… Al onda sam ipak odlučila da ne pokažem taj snimak Edmundu. Time bi samo verovatno dovela do njihovog razvoda, al Silvanu ipak ne bih uklonila sa puta. Zbog toga sam odlučila da je ubijem. Ti si joj zakazao sastanak u onom hotelu, ali tamo sam je sačekala ja. Bila je tako iznenadjena kada me je ugledala… Ja joj ništa nisam objašnjavala, izvadila sam pištolj i pucala joj pravo u čelo.
-A onda si pružila „utehu“ Edmundu u tim za njega tako teškim trenutcima i…
-Da, tada je skroz pao… Posle par meseci na iznenadjenje njegove porodice smo im saopštili da ćemo se venčati.


Edmudno i Ageda su bili u radnoj sobi.


-A šta ako je Baldomero rekao istinu? Šta ako je Rohelio zaista njegov sin?
-Ne, matori perverznjak je sigurno to izmislio da bi me iznervirao! Kako on može da bude otac od Rohelia kada je p*der?!
-Ne znam, zaista ne znam šta da mislim…
-Ako Baldomero nastavi da me nervira sa ovakvim glupostima kunem ti se da ću ga ubiti!


Vanesa, Roberto, Luis i Renata su bili u dnevnoj sobi svoje kuće.

-Tata, šta to hoćeš da nam kažeš? Zbog čega si nas okupio?- upitao je Luis
-Radi se o tome da… Krivicom vaše majke koja me jednog jutra nije probudila nisam stigao na veoma važan sastanak i…
-Šta se onda desilo?- upitala je Renata
-Desilo se to da nisam spasio veoma važan posao i da je zbog toga moja firma bankrotirala. Al to nije sve…
-Šta ima gore od toga?- upitala je Vanesa
-Pre godinu dana sam podigao kredit, kao hipoteku sam stavio ovu kuću… Kako nisam plaćao rate izgubili smo i kuću.
-Šta?! Kako si mogao to da uradiš?! Gde ćemo sada da živimo?!- upitala ga je besno Vanesa
-Ne znam… Ne znam šta ćemo da radimo. Mislio sam da pitaš Edmudna da neko vreme živimo u njegovoj kući.
-Šta?! Mora da si lud, ne pada mi na pamet da se ponižavam!
-Ali mama to je i tvoja kuća… Deda je u testamentu jasno napisao da pokojna tetka Valeria i ti možete da živite u toj kući.- rekao je Luis
-Upravo tako, šta više ne moraš ni da tražiš dozvolu od Edmunda.- rekao je Roberto


Dolores je čistila kuću, došla je Monserat koja je pogledala i rekla u sebi:

-Ti si kriva što sam ubila tvog muža Braulia. Ti si ga poslala ne znam ni ja iz kog razloga da me prati, on je saznao neke stvari o meni koje nije trebao i… Nisam imala drugog izbora nego da ga ubijem.

Pao je mrak… Viljarealovi su večerali.

-Lorensa, nešto si ćutljiva, šta ti je?- upitala je Ageda
-Nije mi ništa, samo me ceo dan boli glava.


Došli su Baldomero i Pedro.

-Dobro veče porodico moja.- rekao je Baldomero
-Samo me ti provociraj, posle nemoj da se žališ kad ti razbijem nos!- rekao je Edmundo
-Edmundo molim te, nemojte ponovo da se potučete kao danas!- rekla je Ageda
-Potukli ste se? Dragi, zbog čega si se potukao sa svojim stricem?- upitala ga je Monserat
-Zbog toga što se p*derčina usudio da kaže da je bio ljubavnik od moje pokojne žene Silvane, i da je Rohelio, njen sin iz pvog braka, ustvari njegov.
-Ja ništa nisam slagao, to je istina.- rekao je Baldomero


Edmudno je krenuo ka njemu, ali ga je zaustavio Pedro koji je rekao:

-Ako ga samo pipneš, razbiću ti glavu!- rekao je Pedro
-Molim? Ti to meni pretiš u mojoj rodjenoj kući?!
-Shvati to kako hoćeš!


Njihovu svadju su prekinuli Vanesa, Roberto, Renata i Luis koji su došli sa sve koferima.

-Šta vi radite ovde?- upitala ih je Ageda
-Od danas ćemo živeti ovde.- rekla je Vanesa
-Molim? Mora da si poludela ako misliš da ću to dozvoliti!
-Ne sećam se da sam te pitala za dozvolu. Tata je jasno u testamentu napisao da moja pokojna sestra Valeria i ja možemo da živimo ovde. Robertova firma je bankrotirala, izgubili smo čak i kuću, tako da moramo da živimo ovde… Veruj mi da imam gde drugde da odem, nikad ne bih došla da živim u kući u kojoj živiš ti!
-Vanesa u ovoj kući ni jedna pristojna soba nije slobodna… Možete da se smestite samo u gostinske.- rekla je Lorensa
-Kako nema slobodnih soba? Ko je u sobi tvoje ćerke Sofije?
-Niko, ali…
-Ali ništa! Zar se još uvek nadaš da je ona živa? E pa razočaraću te i reći da nije, sigurno je već odavno mrtva! Zbog toga će Renata biti u njenoj sobi! Luis neka se smesti u neku od gostinskih, a Roberto i ja moramo u neku od soba u prizemlju iz očiglednih razloga.
-Šta si ti umislila da si pa tek tako praviš raspored u ovoj kući?- upitala je Ageda
-Ja sam svidelo se to vama ili ne vaša sestra.
-Polusestra… Hvala Bogu nemamo istu majku. Moja je bila veoma poštovana dama visokog društva, dok je tvoja bila obična…
-Dosta Ageda! Ne znaš šta pričaš! Naša majka nije bila onakva kakva misliš da jeste… Naša majka nije bila svetica, jer da jeste ne bi iscenirala svoju smrt i napustila nas!- rekla je Lorensa


Svi su bili iznenadjeni onim što su čuli.

Kraj 29. epizode
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptyMon 17 Oct 2011 - 9:49

WOW odlicno thumbup thumbup thumbup
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptyTue 18 Oct 2011 - 0:18

super.
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptyWed 19 Oct 2011 - 11:53

30. epizoda: Neko se zaljubio…

-Lorensa kakve to gluposti pričaš?!- upitao je Edmundo
-Ne pričam nikakve gluposti… Naša majka nije umrla pre 25 godina kao što ste mislili.
-Ja i dalje ništa ne shvatam… Lorensa budi malo jasnija!- rekla je Ageda
-Naša majka je iscenirala svoju smrt… Iscenirala je sve da mi mislimo da je poginula u saobraćajnoj nesreći, a ustvari je otišla da živi u inostranstvo sa svojim ljubavnikom.
-Stvarno si poludela… Mislim da bi trebali da je smestimo sa Karlotom u ludaru.- rekla je Ageda
-Stanite, samo malo… Lorensa sigurno ima neke dokaze za sve ovo što priča.- rekla je Monserat
-Nemam dokaze ali… Pitajte Dolores ako mi ne verujete, ona je uvek išla samnom kad sam se vidjala sa mamom.
-Vidjala si se sa našom majkom?!- upitao je Edmundo
-Da… Pre dve godine me je pozvala i rekla mi da je živa. Mislila sam da se neko šali samnom ali kad me je Dolores odvela do restorana u kom smo se dogovorile da ćemo se videti, tamo je zaista bila ona. Ispričala mi je sve u vezi njene navodne smrti i…
-Zašto nam nisi rekla da je mama živa?!- upitala je besno Ageda
-Ona me je zamolila da vam ne kažem…
-I ti si je poslušala… Glupačo! Zahtevam da me odmah odvedeš kod nje!- rekla je Ageda
-To neće biti moguće… Mama je danas umrla, ali ovaj put zaista.
-Molim? Kako je sada umrla?
-Mama je poslednjih godinu dana veoma bolesna, imala je rak i…
-To je i zaslužila!- rekla je Ageda
-Ageda, ne pričaj tako, ipak je ona bila tvoja mamica.- rekla je Monserat
-Niko te ništa nije pitao!- rekla je Ageda
-Kao što sam vam već rekla mama je danas umrla, sutra će biti sahrana i…
-Ne očekuješ valjda da idemo na sahranu?- upitala je Ageda
-Pa… Ipak je bila naša majka.
-Meni ne pada na pamet!- rekla je Ageda i otišla
-Ne mogu da verujem… Lorensa ne mogu da verujem da si ovo krila od nas.- rekao je Edmundo
-Mama je to tražila od mene, zaklela sam joj se da vam ništa neću reći.


NEKOLIKO DANA KASNIJE

Paula je ušla u sobu od Lorene, gde je na krevetu zatekla pismo koje je pročitala.


-Ne mogu da verujem! Kako se usudila da ode na odmor sa drugaricama a da me čak ni ne pita?! Odakle joj pare za to?!

Lorena i Mirta su bile na aerodromu.

-Jao tako sam nervozna.- rekla je Lorena
-Opusti se, sve će biti u redu… Nema šanse da provale da tvoje cipele imaju bušan djon koji je ispunjen dijamantima.
-A šta ako me provale?!
-Neće, ni jednu do sada nisu… Samo se opusti i sve će biti u redu.


Za to vreme Monserat i Diablo su strasno vodili ljubav.

-Da li se to meni čini ili si počela da uživaš u ovome?
-Ne čini ti se… Znam da ne bi trebalo ali počinješ opasno da mi se svidjaš.
-Rekao sam ti da mi još ni jedna nije odolela, zašto bi ti bila prva.- rekao joj je on kroz uzdahe


Karlota je bila u svojoj sobi u psihijatrijskoj bolnici… Ispljunula je sve lekove koje joj je bolničarka dala čim je ova izašla iz sobe.

Vanesa je bila pored bazena, došla je Ageda.


-Ageda, danas je nedelju dana od smrti tvoje majke, a ti joj još uvek nisi posetila grob.
-Nisam, niti ću!
-Za moju majku si pričala da je k*rva, a ja se pitam kako bi nazvala svoju?
-Znaš šta, danas uopšte nisam raspoložena da se raspravljam sa tobom! Idi do djavola!


Ageda je otišla, a došla je Dolores.

-Kako volim da je nerviram.
-Vidi se da joj je teško palo sve ovo sa Bertom.
-A kad bi samo znala da smo Vanesa, ti i ja krive za to što ih je mamica napustila.
-Da… Kad se samo setim kako sam došla u ovu kuću, bilo je to pre 25 godina. Vanesa i ti ste želele da se osvetite Berti što nije dozvolila Servandu da se razvede od nje i bude srećan sa našom majkom.
-Zbog toga smo smislile plan po kome si ti trebala da se zaposliš kao služavka Viljarealovih kako bi saznala što više toga o prokletoj Berti.
-I saznala sam… Veoma brzo sam saznala da ima ljubavnika, čiju je ženu kasnije slučajno ubila. Onda ste joj Vanesa i ti zapretile da ćete to ispričati policiji i Servandu ako ga ne ostavi i ne ode iz zemlje… U početku se dvoumila i odbijala da to uradi, ali na kraju je pristala.

Monserat je bila u svojim kolima.

-Svidja mi se, htela ja to da priznam ili ne… Njegovi poljupci, dodiri, sve… Izgleda da sam se zaljubila.

Pablo je bio u parku koji se nalazi u blizini njegove kuće… Došao je Rohelio koji je rekao:

-Gde si druže?!
-Tu sam…
-Šta ti je? Nešto si mi smoren danas.
-Imam jedan problem.
-Kakav? Mogu li nekako da ti pomognem?
-U redu reći ću ti al obećaj da me nećeš zezati.
-Obećavam.
-Radi se o tome da… Danas smo nešto pričali u školi i… Ispostavilo se da su se svi moji drugovi već k*esnuli, samo ja… Ja nisam.


Rohelio se nasmejao.

-Šta se smeješ? Rekao si da me nećeš zezati!
-Ne, samo… Kladim se da su polovina ako ne i svi tvoji drugovi lagali kako bi ispali šmekeri.
-Misliš?
-Siguran sam… Ne treba da se brineš zbog toga, još uvek si klinac i…
-Imam već 14 godina, uskoro ću 15.
-Pa? Evo priznaću ti da sam se ja prvi put k*esnuo sa 16. Jel mi fali nešto zbog toga? Nigde nećeš zakasniti, život je pred tobom.
-Da, ali…
-Ako baš imaš veliku želju da to uradiš, ja mogu da ti nadjem neku dobru ribu za to.
-Zaista?!
-Naravno, ali kažem ti da nema razloga da žuriš.
-Želim, želim to da uradim!
-U redu, onda…

U tom trenutku je došla Laura koja je uzviknula:

-Pablo šta radiš sa tim čovekom?!

Kraj 30. epizode




Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptyThu 20 Oct 2011 - 0:37

super je thumbup thumbup
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptyThu 20 Oct 2011 - 1:45

extra
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptySat 22 Oct 2011 - 7:51

31. epizoda: Sve to su mi smestili Viljarealovi

-Tetka, ja sam samo...
-Reci mi šta radiš sa ovim čovekom?!
-Tetka, šta ti je? Zbog čega vičeš? On je samo…
-On je… Ne želim da te vidim više sa njim!
-Laura, mislim da bi trebala malo da se smiriš.- rekao je Rohelio
-Jel se vas dvoje poznajete il mi se samo čini?- upitao je Pablo
-Ne, ne poznajemo se!- rekla je ona
-Da, poznajemo se!- rekao je on
-Stanite… Ništa ne razumem.
-Laura, mislim da Pablo ima pravo da zna istinu.
-Kakvu istinu? O čemu pričate?
-Pablo, ja sam… Ja sam tvoj otac?!
-Šta? Šta si to rekao?
-Dobro si me čuo… Ja sam tvoj otac.
-Ne, mora da se šališ samnom… Moji roditelji su poginuli u saobraćajnoj nesreći kad sam bio mali i… Tetka reci mi da nije istina ovo što je upravo rekao!
-Pablo… Nema svrhe da te lažem… Rohelio jeste tvoj otac.

NEKOLIKO DANA KASNIJE

Paula je bila u svom stanu, došla je Lorena sa sve koferima.

-Zdravo mama.
-Konačno si se setila da se vratiš kući… Zahtevam da mi odmah kažeš gde si bila i što je važnije sa kim si bila?!
-Mama, nemoj da me smaraš… Napisala sam ti u pismu da sam otišla sa drugaricama na odmor.
-Sa kojim drugaricama?!
-Ne poznaješ ih.
-Vidim da je sve na tebi novo… Od kojih si para to kupila?
-Imala sam svoju uštedjevinu, a i jedna drugarica nas je sve častila sa par novih krpica.


MESEC DANA KASNIJE

Monserat i Diablo su bili kod njega, leželi su u krevetu nakon vodjenja ljubavi.


-Mislim da smo počeli da preterujemo sa vidjanjem, dolazim kod tebe skoro svakog dana i…
-To je zbog toga što ne možeš duže da izdržiš bez mene.
-Ne lupaj… Priznajem da mi je lepo sa tobom, ali naravno da bi mogla da živim bez tebe.
-Lepotice, jeste da mi je lepo sa tobom, al ne treba da zaboravim da si mi ti samo oružje za osvetu.- rekao je u sebi

Daniel je izašao iz zatvora, ispred ga je sačekao Edmundo.

-Konačno su me pustili na slobodu.
-Da, pušten si zbog nedostatka dokaza.
-Nikad neći ni naći dokaze protiv mene, jer ja nisam ubica.
-Hajdemo kući, danas dolazi tvoja ćerka.
-Zaista? Maite dolazi?
-Da, danas joj počinje raspust.

Monserat je bila u dnevnoj sobi kuće, gledala je kako radnici postavljaju njen porteret umesto Silvaninog.

-Daniele, ovo će biti moj poklon tebi za izlazak iz zatvora… Umesto tvoje pokojne mamice kad udješ u kuću prvo ćeš videti mene.

Došla je Ageda koja je rekla:

-Šta to radiš?!
-Zar ne vidiš?! Postavljam svoj porteret.
-Danielu se to neće ni malo svideti.
-Misliš? Pa u tome i jeste fora, da mu se ne svidi.

U tom trenutku su došli Edmundo i Daniel.

-Šta se ovde dešava? Gde je…?
-Daniele, odlučila sam da ti priredim jedno malo iznenadjenje za izlazak iz zatvora. Znala sam da ćeš se obradovati kad vidiš moj porteret umesto portreta tvoje majke.
-Kako si se usudila?! Gde je portret moje majke?!
-Gde je? U djubretu.
-Molim?! Ubiću te!


Krenuo je ka njoj, ali Edmundo ga je zaustavio.

-Ali tata… Zašto si dozvolio da skine portret moje majke?!
-Sine, nisam znao za ovo… Monserat zbog čega me nisi obavestila pre nego što si ovo uradila?!
-Dragi… Mislila sam da će se tebi svideti što sam stavila moj portret, al vidim da bi i ti isto voleo da tu i dalje stoji portret od Silvane.
-Ne, ja sam samo…
-Razumela sam šta si hteo da kažeš! Al tvoja supruga sam sada ja, tako da red je da moj portret bude tu!


Pablo je izlazio iz kuće, ispred je bio Rohelio.

-Šta ti radiš ovde?!
-Sine…
-Ne zovi me tako! Ja nisam tvoj sin!
-Jesi, i ako odbijaš to da prihvatiš ti si moj sin… Znam da ti je Laura rekla da sam ja ubio tvoju majku, ali to nije istina.
-Moja tetka ne bi imala razloga da laže!
-Ona misli da sam ja ubio Paulinu, al ja to zaista nisam uradio. Bio sam u zatvoru zbog tog ubistva, ali ja ga nisam počinio. Sve to oko smrti tvoje majke su mi smestili prokleti Viljarealovi.


Kraj 31. epizode

Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptySat 22 Oct 2011 - 8:12

a ko je paulina???
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptySat 22 Oct 2011 - 8:32

Fan de Portirroni wrote:
a ko je paulina???
Paulina je valjda Pablova majka :)
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptySat 22 Oct 2011 - 8:42

ma to znam. nego kakve veze ona ima sa viljarealovima? moguce da je monserat ubila
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptySat 22 Oct 2011 - 8:45

Fan de Portirroni wrote:
ma to znam. nego kakve veze ona ima sa viljarealovima? moguce da je monserat ubila

e pa to ne znam, valjda cemo saznati u narednim epizodama
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptySat 22 Oct 2011 - 10:28

Quote :
Paulina je valjda Pablova majka

Jeste
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptyTue 25 Oct 2011 - 10:09

32. epizoda: Susret muža i ljubavnika


-A zašto bih ti ja poverovao da nisi ubio moju majku?
-Pablo, sine… Nažalost nemam ni jedan dokaz da nisam ubica, ali kunem ti se da se neću smiriti dok ne saznam ko je zaista ubio tvoju majku.
-Ne znam šta da ti kažem… Ako nadješ dokaze da nisi ubio moju majku, onda me potraži. U suprotnom, zamolio bi te da mi ne prilaziš.


Vanesa i Mirta su bile u nekom kafiću.

-Jesi li se čula sa tom Lorenom?!
-Jesam, danas treba da se nadje sa ženom koja će joj predati dijamante… Sutra u ovo vreme trebalo bi da se nadjem sa njom.
-Odlično!

Franko je ulazio u policijsku stanicu, tada je začuo glas neke žene koja je rekla:

-Jeste li vi detektiv Franko Munjoz?!
-Da, ja sam… Šta vam treba?
-Došla sam da vam kažem da znam ko je serijski ubica kojeg toliko dugo tražite?
-Mislite na slučaj Viljarealovih?
-Da, da…
-Znate, ja trenutno ne radim na tom slučaju, ali naravno možete i meni reći ko je ubica.
-Možemo li da razgovaramo na nekom mirnijem mestu?
-Naravno, podjite za mnom.

Monserat i Edmundo su bili u svojoj sobi.

-Samo ću ti reći da sam ljuta na tebe što me nisi podržao kad me je Daniel napao!
-Nisam te podržao zbog toga što mislim da nisi trebala da uradiš to što si uradila. Silvanin portret je okačen u dnevnoj sobi već godinama i…
-Silvana je mrtva! Tvoja supruga sam sada ja i… Jesi li se nekad zapitao kako sam se ja osećala zbog toga što svako jutro kad ustanem i sidjem u dnevnu sobu prvo vidim prokletu sliku tvoje pokojne žene?!
-Ali…
-Ali ništa! Ne želim više da se raspravljam!


Rohelio je nervozno šetao po podrumu u kome je živeo.

-Kako da dokažem svom sinu da nisam ubica?! Kako?! Šta da radim?

Posle kraćeg razmišljanja rekao je:

-Mislim da je vreme da se vratim u živote Viljarealovih… Za početak mogao bih prokletog Edmunda da obradujem vešću da smo njegova draga ženica i ja ljubavnici. Jedino mi je žao zbog toga što nakon što mu kažem istinu Monserat neće više želeti ni da me vidi, a kamoli nešto drugo.

Luis i Renata su bili u sobi.


-Shvati, ne možeš večno kriti da imaš sidu.
-Znam ali… Ne znam kako da kažem mami i tati… Ne znam šta da radim!


Njihov razgovor je slušala Monserat koja je rekla:

-Znači Andres je uspešno izvršio svoj zadatak… Odlično!

Ernan i Franko su bili u policijskoj stanici.

-Dobio sam nalog za hapšenje!
-Odlično! Konačno smo je uhvatili! Idi po nju!

Edmundo, Daniel i Maite (6-ogodišnja ćerka od Daniela i Isabel) su bili u dvorištu.

-Kćeri, tako si mi nedostajala.- rekao je Daniel koji je zagrlio Maite
-I ti si meni puno nedostajao… I ti i mama.

Edmundo i Daniel su se samo pogledali.

-Gde je mama? Jedva čekam da je vidim.
-Maite… Tvoja mama je… Moraš ovo mirno da prihvatiš.
-Šta? Nešto joj se desilo?
-Tvoja mama je… Umrla je.
-Umrla? Znači otišla je na nebo?
-Da, otišla je na nebo… Sada je ona postala tvoj andjeo čuvar, koja ćete neprestano posmatrati i čuvati.- rekao je Edmundo

Elena je bila u kupatili, držala je u ruci test za trudnoću.

-Neeeeeeeee, trudna sam… Prokletnik mi je napravio dete! Šta sad da radim?! Tata će me ubiti kad sazna.

Maite, koja je plakala, je bila u svojoj sobi… U sobu je ušla Monserat koja je rekla:

-Ti si sigurno Maite?
-Da, jesam…
-A plačeš zbog toga što su ti rekli da je tvoja mama mrtva, zar ne?
-Da… Tata i deda su mi rekli da je moja mamica umrla i…
-Tvoja mama nije umrla, ona je ubijena… Ubio je tvoj tata.
-Lažeš! Moj tata ne bi ubio moju mamu!
-Bio je čak i u zatvoru zbog toga, ako mi ne veruješ pitaj ga… Samo, molim te nemoj da kažeš da sam ti ja to rekla, reci da si videla na televiziji, pročitala u novinama, izmisli bilo šta.


Edmundo je bio u dnevnoj sobi… Njegovo čitanje novina prekinulo je zvoni na ulaznim vratima. Edmundo je otvorio vrata, to je bio Rohelio.

-Ti?-rekao je začudjeno Edmundo
-Da, ja… Konačno se vidimo posle toliko godina.
-Šta radiš ovde?
-Došao sam da vidim svoju ljubavnicu.
-Tvoju ljubavnicu? Kakve to gluposti pričaš?
-Ne, ne pričam gluposti… Monserat, tvoja žena i ja smo ljubavnici.
-Kako se usudjuješ?!- rekao je Edmundo i krenuo prema njemu
-Da me nisi taknuo! Ako sam nešto naučio u zatvoru to je da se bijem! A u vezi toga da smo tvoja ženica i ja ljubavnici…

Rohelio je izvadio slike na kojima vodi ljubav sa Monserat i bacio ih pred Edmunda.

-Ne, ovo je ne moguće… Ovo je sigurno montaža!

U tom trenutku je došla Monserat koja se iznenadila kad je ugledala Rohelia.

-Monserat, zahtevam da mi objasniš šta je ovo!- rekao je Edmundo pokazujući joj slike

Kraj 32. epizode

Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptyWed 26 Oct 2011 - 1:45

Super. Samo ko glumi Maite?
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptyWed 26 Oct 2011 - 6:01

Quote :
Samo ko glumi Maite

Ne znam. ne bitno je... Ne pada mi na pamet ni jedna glumica koja bi mogla da glumi 6-ogodišnju devojčicu.

Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptyWed 26 Oct 2011 - 6:26

ok. kad ce nova epizoda?
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptyWed 26 Oct 2011 - 7:01

extra thumbup thumbup thumbup thumbup
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptyWed 26 Oct 2011 - 10:31

Sutra uvece... Ove nedelje sam bas u guzvi posto imam sad za vikend kolokvijum, pa moram da učim.
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptyThu 27 Oct 2011 - 8:56

Ipak će nova epizoda biti u subotu uveče... Stvarno nemam vremena ranije da napišem.
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 EmptySat 29 Oct 2011 - 10:54

33. epizoda: Iza rešetaka


-Dragi, ja zaista ne znam… Ja… Ja uopšte ne znam ko je ovaj čovek.
-Zaista misliš da sam budala da poverujem u tu priču?!
-Ne, ne mislim da si budala ali… Ova slika je fotomontaža,
-Lutko, nemoj sad da se izvlačiš, zašto lepo ne priznaš mužu da smo ljubavnici?
-Znači ne mogu da verujem… Kako si mogla da me varaš sa njim?! Zar baš sa njim?!
-Dragi smiri se, sve ću da ti objasnim.
-Šta ćeš bre da mi objasniš?! Zar si morala da me varaš baš sa prokletim Roheliom Montenegrom?!
-Molim?! Misliš na…
-Da, ovaj bednik sa kojim me varaš je Rohelio Montenegro, sin moje prve žene!


U tom trenutku se začulo zvoni… Dolores je došla i otvorila, to je bio detektiv Hernan Andrade.

-Gospodine Edmundo Viljareal, uhapšeni ste!
-Ja?! Zbog čega?!
-Pojavio se svedok sa jednim video snimkom, na kome ste u veoma nezgodnoj situaciji… Podjite samnom u stanicu! Imaćete mnogo toga da nam objasnite.


Sa sprata je sišla Ageda koja je rekla:

-Šta se ovde de…? Rohelio?!
-Ageda, konačno se srećemo posle toliko godina.
-Edmundo, šta se ovde dešava?!- upitala ga je zbunjeno Ageda
-Ne znam ni ja šta se dešava…
-Mislim da nemam više šta da tražim ovde, barem za sada.- rekao je Rohelio i otišao
-Ništa ne razumem… Zbog čega stavljate lisice mom bratu?!
-Zbog toga što je od ovog trenutka vaš brat glavni osumnjičeni za sva ubistva, gotovo pa smo sigurni da je on serijski ubica koga tražimo.
-Vi mora da ste ludi?!- rekao je Edmundo
-Ne, moj brat nije ubica… Sigurna sam da je došlo do neke greške.


Daniel je bio u svojoj sobi… Došla je Maite koja ga je upitala:

-Jel istina da si ti ubio moju majku?!
-Ko ti je rekao tu gluposti?!
-Niko!
-Kako misliš niko? Odakle onda znaš za to?
-Znači istina je, ubio si je?!
-Naravno da nisam… Kunem ti se da je ja nisam ubio. A sad mi reci ko ti je rekao tu laž.
-Rekla mi je... Monserat, ona mi je rekla da si ubio moju mamu.


Ernan i Edmundo su bili u policijkoj stanici.

-Hoćete li mi konačno reći odakle vam ta besmislena ideja da sam ja ubica?!- rekao je besno Edmundo
-Danas je došla jedna žena i optužila vas da ste vi ubica.
-I vi ste joj tek tako poverovali?!
-Naravno da ne… Gospodja ima dokaze za to što je rekla… Sećate se one noći kada je ubijena vaša polusestra Valeria?!
-Naravno da se sećam!
-Sećate li se gde je ubijena?!
-Da… Bila je organizovana zabava povodom godišnjice porodične firme i… Ubijena je u WC-u.
-Vi ste je ubili?!
-Naravno da nisam! Odakle vam ta ideja?!


Ernan je pustio snimak na kome se vidi kako Edmundo stoji pored Valerinog beživotnog tela, a potom obazrivo, da ga niko ne vidi, izlazi iz WC-a.

-Šta imate da kažete na ovo?!
-Ja… Ja sam samo…
-Vi ste ubili vašu sestru!
-Nisam! Nisam je ja ubio… Ja sam je samo… Našao sam njeno telo u WC-u i…
-Ako je zaista bilo tako kao što kažete zbog čega niste o tome obavestili nekog, već ste se vratili na zabavu kao da se ništa nije desilo?
-Odlučio sam da se napravim lud jer sam mislio da ćete me optužiti za ubistvo i…
-Znate šta, dosta neuverljivo lažete.
-Ne lažem! Sve što sam rekao je istina!
-U redu, u redu… Al ipak ćete za sada ostati u pritvoru. Vodite ga!
-Ne možete to da mi uradite! Jel planirate i mene kao mog sina da držite u pritvoru bez dokaza, a onda pustite kao da se ništa nije desilo?! Tužiću vas!- vikao je Edmundo dok su ga vodili

Monserat je bila u sobi.

-Šta ću sad da radim?! Sigurna sam da mi Edmundo nikad neće oprostiti što sam ga prevarila… Prokleti Diablo, Rohelio ili kako god da se zove! Tako bi ga slatko sklonila s’puta, al ne mogu to da uradim zbog onog prokletog snimka!

U sobu je ušao Daniel.

-Kako si se usudila da kažeš mojoj ćerki da sam ubio Isabel?!
-Mala deca baš ne znaju da ćute… Samo sam rekla istinu?! Zar nisi bio u zatvoru zbog toga?!
-U pritvoru! Bio sam u pritvoru iz kog sam pušten jer nije bilo dokaza protiv mene!
-Uopšte nisam raspoložena da se raspravljam sa tobom, tako da bih te zamolila da napustiš moju sobu!


Daniel je uhvatio Monserat za kosu i rekao:

-Bolje bi ti bilo da prestaneš da me izazivaš! Jednog dana će mi pasti mrak na oči i ubiću te!
-Daniele, šta to pričaš?! To znači da si ti zaista serijski ubica kojeg policija traži! Tvoj otac je sada u zatvoru, a ti…
-Gde je moj otac?!
-U zatvoru, odnosno pritvoru… Malopre ga je policija odvela… Jadan, sad će on da čami u zatvoru, a ubica si ti.
-Idi do djavola!- rekao je Daniel i otišao

Monserat je počela pomalo bolesno da se smeje.

-Daniele, vreme je da te naučim da samnom ne treba da se kačiš.

Uzela je mobilni i pozvala nekog:

-Želim da danas otmeš jednu devojčicu!

Edmundo je bio u ćeliji.

-Pustite me odavde! Ja nisam ubica!

U tom trenutku je došla neka žena koja je rekla:

-Zdravo Edmundo.
-Hosefina? Otkud ti ovde?!
-Ja sam žena koja je policiji donela dokaz da si ti serijski ubica koga traže.


Kraj 33. epizode


Back to top Go down
Sponsored content




Početak kraja - KRAJ - Page 6 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 6 Empty

Back to top Go down
 

Početak kraja - KRAJ

View previous topic View next topic Back to top 
Page 6 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Web-novele-