REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Početak kraja - KRAJ

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AuthorMessage
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptySun 30 Oct 2011 - 1:44

thumbup thumbup thumbup super je thumbup
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptySun 30 Oct 2011 - 2:11

maite es mi princesa wrote:
thumbup thumbup thumbup super je thumbup
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptyMon 31 Oct 2011 - 12:16

34. epizoda: Zašto baš sad kad sam počela da te volim


-Znači ti si me snimila?!
-Da, ja sam!
-Prokletnice! Zašto si to uradila?!
-Zašto? Još pitaš? Zar zaista misliš da nemam razloga da to učinim? Uradila sam to da bih ti se osvetila za ono što si mi uradio u prošlosti!
-Hosefina molim te, to se desilo pre 30 godina.
-Možda je prošlo 30 godina, ali ja nisam zaboravila… Nisam zaboravila sramotu koju si mi priredio time što si me ostavio ispred oltara!
-I sad hoćeš da me strpaš u zatvor?
-Na neki način moraš da platiš za ono što si mi uradio.
-E pa reći ću ti da tvoj plan neće uspeti, jer ja nisam ubica.
-Ne laži! Na snimku se jasno vidi da…
-Šta se vidi? Jesi li me možda videla kako ubijam Valeriu?!
-Ne, nisam ali…
-Ali ništa! Na tom snimku se ne vidi da sam je ja ubio, tako da budi sigurna da ću veoma brzo izaći odavde. A sad mi reci šta si čekala do sada da pokažeš policiji taj snimak, to se desilo pre 7 meseci i…
-Nakon te zabave sam doživela saobraćajnu nesreću, bila sam dugo u komi, trebalo mi je dosta vremena da se oporaviim… Al to nije tvoj problem!

Rohelio je bio u podrumu u kome je živeo, neko je pokucao na vrata. Otvorio je, to je bila Monserat koja mu je opalila šamar iz sve snage.

-Kako si se usudio da me ovako prevariš?! Zbog čega mi nisi rekao da si ti Rohelio Montenegro?!
-Nisam ti rekao zato što mi to nije odgovaralo.
-Zbog čega si pokazao one slike Edmundu?!
-Zbog toga što mi je to bio plan od samog početka… Znao sam da će ga užasno iznervirati to što sam mu k*esnuo ženu, i to više puta!
-Mrzim te! Kunem ti se da ćeš mi platiti za ovo!
-Lutko ja bih se na tvom mestu malo spustio na zemlju! Ne zaboravi da u svom posedu imam snimak koji bi te smestio iza rešetaka na duže vreme!
-Tako bih te slatko…
-Ubila? Verujem da bi, al na tvoju žalost moja smrti bi značila tvoj odlazak u zatvor.
-Zašto mi ovo radiš baš sada kada sam počela da osećam prema tebi nešto što prema nikome nikad nisam osetila?
-Jao zaplakaću… I sad očekuješ da ti poverujem da si se ludo zaljubila u mene.
-Mrzim te al u isto vreme te volim!- rekla je ona i poljubula ga

Rohelio je gurnuo na krevet gde su strasno vodili ljubav.

Bolničarka je Karloti dala uobičajenu dozu lekova… Medjutim, kada je bolničarka izašla iz sobe Karlota je ispljunula sve tablete i sakrila ih ispod dušeka.


-Moram da smislim način kako da pobegnem odavde… Kad bi mi barem neko od moje porodice došao u posetu da mu kažem da je Monserat odnosno Rehina ubica.

Dolores i Maite su bile u parku.

-Maite vreme je da krenemo kući.
-Evo još 5 minuta.
-U redu… Idem ja do trafike da kupim nešto, nemoj da se mrdaš odavde.
-Neću.


Kada je Dolores otišla, došao je Heronimo koji je uhvatio Maite sa ledja i odvukao.

Monserat i Rohelio su ležali u krevetu.

-Znaš, mrzim samu sebe što te volim.
-Ako ti je lakše, reći ću ti da je i meni lepo sa tobom… Šteta što smo se upoznali u nezgodnim okolnostima.
-Ne znam šta će se sada desiti… Doveo si me u situaciju da ne znam šta da radim… Edmundo je sada u zatvoru, al kad izadje… Ne znam šta će biti, ne znam…


Ageda, Lorensa i Daniel su bili kod kuće… On im je ispričao sve u vezi video snimka.

-Ali ko je predao policiji taj snimak?!- upitala je Ageda
-Ne znam, nisu hteli da mi kažu… Na snimku se ne vidi da tata ubija tetku Valeriu, ali vidi se kako stoji pored njenog beživotnog tela i…
-Šta ako je Edmundo zaista ubica?!- rekla je Lorensa
-Ne lupaj gluposti!- rekla je Ageda

U tom trenutku je došla Dolores koja je vikala:

-Daniele! Daniele!
-Šta se desilo? Zbog čega tako vičeš?!- rekla je Ageda
-Maite je nestala! Nestala je!
-Molim?! Gde je moja ćerka?!
-Ne znam… Bile smo u parku… Ja sam otišla do trafike da kupim nešto, kad sam se vratila nje nije bilo.


Pao je mrak… Rohelio i Pablo su bili ispred njegove kuće.

-Šta hoćeš od mene?! Rekao sam da ne želim da te vidim dok ne nadješ dokaze da nisi ubio moju majku!
-Ali sine…
-Ali ništa! Ne želim da te vidim!


Iza drveta je stajala Monserat koja je slušala njihov razgovor.

-Nisam pogrešila kad sam odlučila da te pratim… Ovo što sam upravo čula je više nego zanimljivo…. Nažalost zaljubila sam se u tebe, ali to ne znači da ćeš proći nekažnjeno za ono što si mi uradio!

Kraj 34. epizode


Poslednje epizode

Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptyTue 1 Nov 2011 - 3:42

Ovo je super,sve se polako resava
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptyWed 2 Nov 2011 - 3:27

Odlicno thumbup thumbup Ko glumi Hosefinu?
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptyWed 2 Nov 2011 - 11:59

35. epizoda: Požuri dok ne bude kasno


-Tvoj sinčić će platiti za ono što si mi uradio.

Paula je bila u svom stanu, pričala je sa nekim telefonom.

-Šta? Moja ćerka je uhapšena?! Ali kako, zbog čega?! Odmah dolazim

Elena je bila u svojoj sobi, ušao je Gonzalo koji je rekao:

-Zahtevam da mi odmah kažeš jesi li trudna?!
-Tata, ja… Kako znaš?
-Znači istina je?!
-Reci mi kako si saznao?!
-Služavka je našla u tvojoj kanti za djubre test za trudnoću!
-Tata ja stvarno…
-Reci mi, ko je prokletnik koji ti je napravio dete?!
-Ne znam, ne znam…
-Kako ne znaš?! Zar misliš da sam budala da ti poverujem u tu priču?!
-Sećeš se one noći kad sam otišla sa drugaricama u diskoteku? Tada sam malo više popila i… Kad sam se probudila bila sam u hotelskoj sobi sa nekim muškarcem i…
-Ne mogu da verujem!- rekao je on i opalio joj šamar
-Stvarno ne znam kako se to desilo, ne sećam se kako sam dospela u hotel… Tata, želim da se otarasim ovog deteta.
-Naravno da ćeš ga se otarasiti! A nakon toga ću te poslati u internat!


Za to vreme u kući Viljarealovih vladala je više nego napeta atmosfera. Daniel je bio očajan zbog toga što nije znao šta je sa njegovom ćerkom.

-Daniele ja te u potpunosti razumem… Znam kakav je osećaj kad ti neko otme dete.- rekla je Lorensa
-Ne razumem zbog čega ne zovu da traže otkup.- rekao je Baldomero
-Možda zbog toga što Maite nije oteta.- rekla je Ageda
-Daniele, ne bih da te plašim ali ne bi me iznenadilo da je ovo delo serijskog ubice, i da će tvoja ćerka završiti isto kao I Sofija.- rekla je Vanesa
-Mama, kako možeš to da kažeš! Zar ne vidiš da je Danielu i ovako teško?!- rekla je Renata
-Ako je Maite zaista oteo serijski ubica, to znači da je Edmundo nepravedno u zatvoru.- rekao je Pedro
-Naravno da je nepravedno u zatvoru, moj brat nije ubica!- rekla je Ageda
-Ova neizvesnost će me ubiti… Umreću ako se nešto desi mojoj ćerci.- rekao je Daniel

U tom trenutku je došla Monserat koja je rekla:

-Jel vi to pravite neku žurku a mene niste pozvali?!
-Ti si je otela! Siguran sam da si je ti otela!


Daniel je krenuo prema Monserat ali Alonso i Pedro su ga zadržali.

-O čemu pričaš?- upitala ga je Monserat
-Radi se o tome da su danas oteli Maite.- rekao je Luis
-Zasta, pa to je strašno.
-Ti si je otela! Siguran sam da si ti to uradila!- vikao je Daniel
-Grešiš… Ja nisam ubica a ni otmičar. Nadam se da će se Maite što pre pojaviti, a sad me izvinite, idem u svoju sobu jer mi se čini da sam suvišna ovde.

Kada se popela na vrh stepeništa Monserat se zaustavila i rekla u sebi:

-Daniele čini mi se da će ovo biti duga noć za tebe, a kad bi tek znao kakvo te iznenadjenje sutra očekuje.

Paula je bila u policijskoj stanici.

-Jel mogu da razgovaram sa mojom ćerkom?!
-Još uvek ne, sedite i sačekajte.

Paula je nervozno šetala u krug.

-Ne mogu da verujem da se ovo dešava… Znala sam da je uvučena u neke mutne poslove.

Naišao je Franko koji je rekao:

-Gospodjo Paula otkud vi ovde?!
-Morate da mi pomognete! Moja ćerka je uhapšena na granici i…
-Zbog čega je uhapšena?!
-Optužena je da je švercovala neke dijamante, nakit, ne znam ni ja šta već…
-Idem da se raspitam o čemu se radi.

Svanulo je… Viljarealovi su bili u dnevnoj sobi… Došla je Monserat koja je rekla:

-Još uvek nema nikakvih novosti?!
-Nema.- rekla je Lorensa


U tom trenutku je došla Dolores koja je rekla:

-Daniele stiglo je neko pismo.

Daniel je uzeo pismo i počeo naglas da ga čita:

-„Lorensa mislim da je vreme da konačno saznaš šta je sa tvojom ćerkom…“
-Mojom ćerkom?!- rekla je uplašeno Lorensa
-Pustite Danila da pročita pismo!- rekla je Ageda
-„Kao što si možda već i pretpostavila tvoja ćerka je mrtva…“
-Neeeeeeee…. Moja Sofija, moja malena…- govorila je kroz suze Lorensa

Daniel je nastavio da čita pismo.

-„Daniele, što se tiče tvoje ćerke… Njeno telo u koje je ubrizgan otrov nalazi se u žbunu jednog parka u centru grada… Požuri, možda je i pronadješ pre nego što bude kasno za protivotrov!“
-Moramo da obavestimo policiju o ovome!- rekao je Alonso
-U centru ima više parkova, kako da znam u kome je moja ćerka?!
-Ne brini se, policija će je sigurno pronaći.
-Vi zovizte policiju, a ja idem da tražim moju ćerku!
-Idem i ja sa tobom!- rekao je Alonso
-I ja!- rekao je Luis


Monserat se samo smeškala.


Kraj 35. epizode
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptyThu 3 Nov 2011 - 0:23

super je thumbup thumbup ova WN spada u moje omiljene enamorado
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptyThu 3 Nov 2011 - 1:58

maite es mi princesa wrote:
super je thumbup thumbup ova WN spada u moje omiljene enamorado

slazem se
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptySun 6 Nov 2011 - 7:23

kad ce nova?????
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptySun 6 Nov 2011 - 11:33

36. epizoda: Još dva ubistva u nizu


Policija je tražila Maite po svim parkovim u gradu, isto to su radili Daniel, Alonso i Luis.

-Ne znam šta ću da radim ako se nešto desi mojoj ćerci.- rekao je Daniel
-Smiri se, siguran sam da će sve biti u redu.- rekao je Alonso

U tom trenutku zazvonio je njgov mobilni, on se javio i rekao:

-Našli ste je?! Odmah dolazim!

Pedro je bio u svojoj sobi, ušla je Monserat.

-Šta radiš ovde?! Baldomero može da dodje svakog trenutka i da te vidi!
-Neće doći… Svi su okupljeni u dnevnoj sobi gde čekaju novosti o Maite. Došla sam da ti kažem da je došao trenutak da završiš svoj deo posla!
-Zar u ovom trenutku kada su svi zabrinuti i…?
-Baš zbog toga! Baldomero je sada sludjen sa svim ovim što se dešava i ovo je prava prilika da mu poturiš ona dokumenta da ih potpiše!

Lorena je bila u ćeliji, došla je Paula.

-Mama…
-Znala sam da se baviš nekim mutnim poslovima, al nisam ni sanjala da se baviš trgovinom dijamanata.
-Mama, ja sam samo…
-Razgovarala sam sa Frankom, koji je uprkos svemu što se desilo izmedju vas, pokušao da ti pomogne ali…
-Ali šta?!
-Rekao mi je da ne može ništa da uradi i da će ti biti sudjeno za to što si uradila.
-Ne, ne… Moraš da me izvučeš odavde!
-Moram?! Ne, ne moram, a da hoću nema načina da to uradim.
-Mama, ja nisam htela to da radim, naterali su me.
-Zaista?! Verovatno su te naterali isto kao što te je i Franko Munjoz naterao da spavaš sa njim.
-Šta hoćeš time da kažeš?!
-Hoću da kažem da sam sve sigurnija da je istina ono što je Franko rekao… Počinjem da verujem u to da te je neko platio da spavaš sa njim i onda ga optužiš za silovanje.
-Mama, kako možeš to da kažeš?! Ja sam tvoja ćerka…
-Istina je da si moja ćerka, ali isto tako je istina da te u poslednje vreme ne prepoznajem… Ne znam kad si prestala da budeš moja mala dobra devojčica, ne znam kad si postala tako ambiciozna, halapljiva…
-Mama…
-Odlučila sam da dignem ruke od tebe… Tvoj život je tvoj problem.


Vanesa i Mirta su bile u dvorišti Viljarealovih.

-Molim?! Uhapsili su je na aerodromu?!- rekla je zabrinuto Vanesa
-Da, trenutno je u pritvoru.
-Da li je rakla nešto u vezi nas?!
-Nije, a i nema šta da kaže… Jedino zna kako ja izgledam, ali naša imena ne zna.
-A dijamanti?!
-Sigurno su u rukama policije.
-To je trebalo biti važna isporuka i… Ne želim ni da pomislim da bi moglo da se desi isto što i kada su ubili Vanesu.
-Vanesa je ubijena umesto tebe!
-Ja nisam kriva za to… Ona je bila ta koja je tražila od mene da se zamenimo tog dana, trebala je da se vidi sa svojim ljubavnikom i…
-A tebi je to dobro došlo, pošto te je u to vreme jurio Periko da te ubije, jer si ga ispalila za onaj posao… A i dan pre toga si javno optužila Monserat u klubu da ima ljubavnika i plašila si se kako bi ona mogla da reaguje na to. Tog dana ti je pretila opasnost sa dve strane i samim tim što si pristala da se zameniš sa Vanesom osudila si je na smrt.
-U tom trenutku meni je moj život bio mnogo draži nego njen… Vanesa nije bila svetica zbog čije bi smrti trebala mnogo da žalim. Uprkos tome što je bila moja sestra bliznakinja mrzela sam je! Bila je zla i pomalo luda, jer ko bi normalan mogao da glumi da je invalida da bi zadržao muža pored sebe. Ne znam šta ću da kažem ljudima kojima sam trebala da predam dijamante, sa njima se ne treba igrati i…
-Šta planiraš da uradiš?!
-Mislim da je došao trenutak da napustim sve ovo… Mislim da je došao trenutak da ponovo postanem Valeria ali… To neću uraditi ovde, to ću uraditi negde daleko gde me niko ne poznaje.

Baldomero je sa ostalima bio u dnevnoj sobi, došao je Pedro koji je rekao:

-Dragi znam da nije trenutak za ovo, ali iz osiguranja su poslali neka dokumenta koja treba da potpišeš i…
-O čemu se radi?!
-Ma neke gluposti, nešto nebitno… Evo, potpiši.

Baldomero je potpisao, a Pedro se zadovoljno smeškao.

Daniel, Alonso i Luis su stigli u park u kome je bio detektiv Ernan Andrade sa još par policajaca.


-Detektive šta se desilo?! Gde je moja ćerka?!
-Gospodine Daniele, nažalost stigli smo prekasno… Vaša ćerka je mrtva.
-Neeeeeeeeeee…. To je ne mogće! Lažete me! Recite mi istinu!
-Nažalost to što sam vam rekao je istina… Pre par minuta su odvezli njeno telo u mrtvačnicu.

Dva dana kasnije Maite je sahranjena… Daniel je bio slomljen, nije mogao da se pomiri sa činjenicom da je njegova ćerka mrtva. Na njenom grobu zakleo se da će osvetiti njenu smrt.

Dok su svi bili na sahrani od Maite, Monserat i Pedro su bili kod kuće.


-Vreme je da se pozdravimo… Jesi li ostavio pismo matorom?!
-Jesam.
-Onda, zbogom… I da, bolje bi ti bilo da ni ne pokušavaš nekome nešto da kažeš o ovom našem posliću.


Pedro je uzeo svoj kofer i otišao.

-Jedva čekam da vidim reakciju matorog p*dera kad sazna da je njegovo bogatstvo sad Pedrovo, odnosno moje. Pitam se da li će ga više pogoditi to što je ostao bez ičega ili to što ga je njegov dragi ostavio.

Za to vreme Ernan je obavestio Edmunda o svemu što se desilo, kao i o tome da će biti pušten na slobodu.

Pao je mrak… Monserat, koja je bila u kolima koja nisu njena, je bila parkirana ispred kuće u kojoj su živeli Pablo i Laura. Stavila je tamne naočare i maramu.

-Sad mi samo preostaje da sačekam da klinac izadje.

Nije dugo čekala… Pablo je ubrzo izašao iz kuće. Monserat je onda prvo upalila kola, a potom otvorila prozor… Izvadila je pištolj iz tašne i pucala u Pabla koji je pao na pod.

Kraj 36. epizode







Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptyMon 7 Nov 2011 - 2:20

Monserat stvarno preteruje pa sta su jadna deca skrivila
inace epizoda je extra
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptyTue 8 Nov 2011 - 12:47

37. epizoda: Uskoro će svemu doći kraj


Laura je bila u bolničkoj čekaonici… Nervozno je šetala u krug dok je čekala vesti o Pablu koji se u tim trenutcima borio za život. Došao je Rohelio koji je rekao:

-Šta se desilo sa mojim sinom?!
-Neko je pucao u njega.
-Ko? Kada?!
-Upucali su ga ispred naše kuće… Ne znam ko je to uradio…
-Kako je on sada?!
-Ni to ne znam… Operišu ga već dva sata… Još uvek mi ništa nisu rekli.

U tom trenutku je došao doktor.

-Doktore, kako je Pablo?!- upitala je Laura
-Učinili smo sve što smo mogli, ali… Upravo je preminuo.
-Neeeeeeeeeee…- uzviknula je Laura
-Moj sin… Ne može biti mrtav! Lažete nas!

Ageda je vozila auto, u trenutku nepažnje zamalo se nije sudarila sa drugim autom. Iz tih kola je izašao Gonzalo koji je rekao:

-Gledaj bre kuda… Ageda, pa to si ti.
-Gonzalo…
-Ne mogu da verujem da se srećemo posle toliko godina... Prošlo je…
-Prošlo je 25 godina od kako si mi napravio dete, a onda me šutnuo!
-Ageda, ja sam samo…
-Ti si jedan običan bednik! Mislim da je najbolje da se pravimo da se nismo ni videli!


Ageda je sela u svoja kola i otišla.

Monserat je bila u svojoj sobi, stajala je ispred ogledala i češljala svoju dugu crnu kosu.


-Rohelio, nekako si morao da platiš za ono što si mi uradio… Tvoj sin je platio za glupost koju si počinio kada si rekao Edmundu da smo ljubavnici.

U tom trenutku je u ogledalu ugledala Silvanu.

-Neeeeeeeee… Ti si mrtva! Ja sam te ubila!
-Gotova si! Uskoro će te otkriti!
-Neeeee… Beži! Ti si mrtva!


Monserat je uzela keramičku figurnu sa komode i bacila je iz sve snage u ogledalo koje se sručilo na pod.

-Smiri se Monserat… Samo si malo nervozna i… Silvana je mrtva… Ti si je ubila svojim rukama.

U tom trenutku je došao Edmundo koji je rekao:

-Da imaš barem malo srama otišla bi iz ove kuće nakon svega onog što se desilo.
-Dragi ja sam samo…
-Ti si me varala ko zna koliko vremena sa prokletim Roheliom!
-Ne… To nije istina… On me je jednom naterao da spavam sa njim… Ja nisam to htela…
-Misliš da sam glup da poverujem u tu priču?!
-Kunem ti se da govorim istinu… Rekao mi je da će te ubiti ako ne spavam sa njim i…
-Prestani da lažeš! Kako sam samo bio slep… Svi su mi govorili da nisi svetica kakvom si se predstavljala ali ja im nisam verovao… Imaš sat vremena da se spakuješ i odeš iz moje kuće!


Monserat je kleknula, uhvatila ga oko nogu i počela da ga moli da joj poveruje da je istina ono što mu je rekla… Edmundo je samo odgurnuo nogom, nakon čega je ona udarila glavom od noćni stočić, krenula joj je krv.

-Šta ti je?! Jel hoćeš da me ubiješ?! Sad sam sigurna da si ti ubica! Ne znam na koji si način uspeo da ubiješ Maite iz zatvora, ali sigurna sam da si ti ubica… Prijaviću te policiji da si hteo da me ubiješ!
-Radi šta hoćeš al smesta odlazi iz moje kuće!
-U redu… Idem… Al pre toga ću ti reći nešto… Nikad te nisam volela, svo ovo vreme sam bila sa tobom u braku samo iz koristi… Kako sam te samo vrtela oko malog prsta… Hahahaha…

Edmundo joj je opalio šamar, nakon čega je ona pala na krevet.

-Ne možeš ni da zamisliš koliko mi se gadilo kad sam „vodila ljubav“ sa tobom… Tužno je koliko si loš u krevetu, a za razliku od tebe Rohelio je tako strastven, tako…

Edmundo je skočio na nju i krenuo da je svlači.

-Gadilo ti se da vodiš samnom ljubav, a?! Kažeš da je Rohelio bolji od mene?! Sad ćeš da vidiš šta je pravi muškarac!
-Pusti me! Upomoć! Pusti me bedniče jedan!
-Bićeš moja po poslednji put!


Edmundo je silovao Monserat.

Ageda je došla i psihijatrisjku bolnicu, bila je u sobi sa nekom devojkom koja je sedela na krevetu, gledala u prazno i klatila se.


-Danas sam srela tvog oca… Prokletog Gonzala… Proklet bio i on i dan kad su me roditelji naterali da te rodim! Navodno je bilo je kasno da abortiram i smatrali su da je bolje da te u tajnosti rodim a onda da te predamo na usvajanje… Al od onakvog oca nije moglo da ispadne ništa drugo nego čudovište sa Daunovim sindromom kao što si ti! Zbog tvoje bolesti ni u jednom sirotištu nisu hteli da te prihvate, zbog toga smo te zatvorili u ovu bolnicu gde si već ceo svoj život… Zašto konačno već jednom ne umreš i pustiš da me da živim na miru?! Jel čekaš da prvo neko otkrije za tvoje postojanje?!

Uplakana Monserat je lešala na krevetu, dok je Edmundo navlačio pantalone.

-Nadam se da ću ti sada ostati u boljem sećanju, jer izgleda da je grubost i prostakluk ono što tebe pali! A sad pokupi svoje prnje i odlazi iz moje kuće!

Monserat je ustala, navukla haljinu i rekla:

-Kunem ti se da ćeš skupo platiti za ovo! Neće se na ovom završiti!

Pao je mrak… Edmundo je bio u radnoj sobi, ušla je Ageda koja je rekla:

-Lorensa mi je ispričala šta se desilo… I bilo je vreme da shvatiš kakva je i izbaciš je iz naše kuće.
-Bila si u pravu za sve što si govorila o njoj… Ali ljubav koju sam osećao prema njoj me je zaslepela i…
-Najbitinije je to da si ipak shvatio kakva je.


Baldomero je pronašao pismo koje mu je ostavio Pedro… Nije mogao da veruje da je svo ovo vreme bio sa njim iz interesa i da ga je ostavio bez ičega.

-Neeeeeeee… Zašto si mi to uradio?! Ja sam te voleo!

U sobu su ušle Ageda i Lorensa.

-Striče šta se dešava?!- upitala ga je Lorensa

Baldomero im je objasnio šta se desilo.

Heronimo i Monserat su bili u njegovom stanu… On joj je čistio ranu alkoholom.

-Aaaaaa, peče me!
-Mora malo da peče! Vidi šta ti je prokletnik uradio!
-Pored toga što me je udario, bednik me je i silovao.
-Stvarno?!
-Da… Osetila sam se tako jadno, poniženo… Kunem ti se da će mi skupo platiti za ovo što se danas desilo!


Heronimo je zagrlio i rekao:

-Smiri se, sve će biti u redu.
-Da, biće sve u redu… Uskoro će svemu doći kraj.


Za to vreme Alonso je obavestio Lorensu da je odlučio da ode negde daleko gde će započeti novi život sa Herardom.

-Idi, nemam nameru da te zadržavam.-bilo je sve što mu je ona rekla

Svanulo je… Rohelio i Laura su bili na sahrani od Pabla.

-Kunem ti se da ću saznati ko je ubio mog sina! Ubica će svojim životom platiti za to što je učinio.

Viljarealovi su bili u trpezariji.

-Šta me svi gledate?! Znam ispao sam budala i šta sa tim?!- rekao je Edmundo
-Tata, da si nas slušao…
-Dosta Daniele! Ne želim da se ime od Monserat Kruz više spominje u ovoj kući! Zaboravite da je postojala u našim životim!
-Ja nešto ne verujem da ćemo se tako lako otarasiti te žene.- rekla je Ageda
-Nisam samo ja ispao budala… Baldomero čuo sam šta ti je uradio tvoj dragi.
-Edmundo, nisam raspoložen za svadju sa tobom… Osećam se veoma loše zbog svega što se desilo, mislim da ću umreti.
-Nije meni žao što ćeš ti da umreš, već mi je žao što ti je žigolo od tvog dečka uzeo sve što si imao!
-Pa šta sa tim?! I onako ne bi svoje bogastvo poneo u gorb, a budi siguran da ga svejedno tebi ne bi ostavio. Mene više boli to što me je Pedro izigrao i ostavio, nego što mi je uzeo proklete pare.
-Želim da vam kažem nešto.- rekla je Lorensa
-Šta?!- upitala je Ageda
-Želim da vas obavestim da me je Alonso ostavio… Odlučio je da započne novi život sa svojim ljubavnikom.
-Ljubavnikom?!- rekao je začudjeno Edmundo
-Da, ljubavnikom… Alonsov i moj brak je sve ove godine bio obična farsa… Naš brak je bio dogovor izmedju njegovih i naših roditelja… On se oženio samnom da bi prikrio to da je homoseksualac, a ja sam se udala za njega zbog toga što sam ostala trudna sa muškarcem koji me je ostavio… Sofija nije bila Alonsova ćerka, zbog toga se nije ni potresao kad su je oteli.


U tom trenutku je došao Roberto koji je rekao da je pronašao pismo od Vanese, odnosno Valerie… Krenuo je da ga čita naglas:

„Draga porodico, kako to samo smešno zvuči… Mislim da je vreme da saznate istinu. Prvo ću vam reći da ja nisam Vanesa, već Valeria. Da, da, to što ste čuli… Vanesa i ja smo imale običaj da menjamo jedna drugu, onog dana kada je ona ubijena zamenile smo se… Tog dana sam trebala da umrem ja, ali ubijena je ona. Kako bih sebe zaštitila odlučila sam da nastavim da se predstavljam kao ona. Znam da ste iznenadjeni ovim što ste upravo čuli, ali to nije sve… Otkriću vam još jednu tajnu. Vanesa, Dolores, Mirta i ja smo sestre… Da, sestre… Zaposlenje Dolores u vašu kuću je bio deo našeg plana, deo naše osvete… Prokleta Berta je morala da plati za to što nije dozvolila mojoj majci i vašem ocu da budu srećni… Dolores je počela da radi u vašoj kući kako bi saznala nešto kompromitujuće o vašoj majci, i saznala je mnogo toga… Zahvaljujući našim ucenama Berta vas je ostavila, jadnica je iscenirala svoju smrt… Ovo pismo u stvari predstavlja moj oproštaj od vas, jer dosadilo mi je da glumim svoju sestru i sedim u prokletoj invalidskoj stolici… Odlučila sam da sa svojim sestrama, Dolores i Mirtom, odem negde daleko i započnem novi život. Pozdrav!“

Svi su bili zaprepašćeni ovim što su upravo čuli.

Rohelio je bio u podrumu u kome je živeo, neko je pokucao na vrata. Rohelio je otvorio, to je bila Monserat.

-Monserat, šta ti se to desilo?!
-Edmundo je izašao iz zatvora… Isterao me je iz kuće, ali pre toga me je pretukao i…
-Pretukao te je zbog toga što sam mu rekao da smo ljubavnici?!
-I zbog toga, ali i zbog…
-Zbog čega?!
-Zbog toga što sam ga čula kako govori Agedi da je on serijski ubica i da je on ubio tvog sina.


Kraj 37. epizode
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptyWed 9 Nov 2011 - 8:27

Predobro thumbup Monserat KRALJICA Ale
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptyWed 9 Nov 2011 - 9:30

Mene Monserat strasno nervira.
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptyThu 10 Nov 2011 - 10:52

38. epizoda: Onda se začuo pucanj


-Molim?! Zakuni mi se da je to što govoriš istina!
-Kunem ti se… Kunem ti se u šta god hoćeš. Kada je saznao da sam čula Agedin i njegov razgovor još više se razbesneo i… Pored toga što me je pretukao, silovao me je…
-Ubiću ga! Ubiću ga svojim rukama!
- Smiri se… Nemoj da uradiš nešto zbog čega ćeš se kasnije kajati. Nemoj dozvoliti sebi da ponovo završiš u zatvoru zbog jednog bednika kao što je Edmundo!
-Zakleo sam se na grobu svog sina da ću ubiti njegovog ubicu i to ću i uraditi!- rekao je Rohelio i otišao

Monserat je počela po malo bolesno da se smeje.

-Nadam se da ćeš ga zaista ubiti.

Alonso i Herardo su bili na aerodromu.

-Ne mogu da verujem da si konačno ostavio svoju ženu.
-Dosadila mi je farsa koju sam živeo sve ove godine… Odlučio sam da odem negde daleko i započnem novi život, sa tobom.

Franko je obavestio Lorenu da će je prebaciti u ženski zatvor.

-Ne! Ne smeš to da dozvoliš! Moraš da mi pomogneš da izadjem odavde!
-Kao prvo imam više nego dobar razlog da ti ne pomognem, jesi li zaboravila šta si mi uradila?!
-Nisam, ali…
-A kao drugo, ne postoji način kako bih ti pomogao… Nisi htela da saradjuješ sa policijom, nisi htela da kažeš ko te je plaćao da švercuješ dijamante…
-Kunem ti se da bih vam rekla da znam… Već sam ti rekla da me je jedna žena predložila taj posao, ja sam prihvatila… Ne znam ko je ona, ne znam čak ni kako se zove…
-To što pričaš je, moraš se složiti, više nego neuverljivo… Lorena, zašto mi konačno ne priznaš ko ti je platio da mi smestiš sve ono?
-Ne znam, već sam ti rekla da ne znam… Isto mi je jedna žena prišla i…
-Ništa ti ne verujem… U zatvoru ćeš imati više nego dovoljno vremena da razmisliš o svemu. Možda konačno odlučiš da kažeš istinu.


Edmundo i Ageda su bili kod kuće.

-Šta se to dešava sa našom porodicom?! Još uvek ne mogu da dodjem sebi nakon što sam čula Vanesino, odnosno Valeriino pismo.
-I ja sam iznandjen kao i to… Mada moram priznati da nas je dobro lagala sve ovo vreme. A Dolores, ne znam šta bih za nju rekao… Tolike godine je radila za nas, živela u našoj kući…
-Prokletnica! Kad bi znala gde je zadavila bih je sopstvenim rukama! Zbog nje nas je naša majka ostavila!


Začulo se zvono na ulaznim vratima. Ageda je otvorila, to je bila Paula.

-Šta ti radiš ovde?!- upitala je Ageda
-Došla sam da razgovaram sa Edmundom, ostavi nas nasamo!
-Šta si ti umislila ko si pa mi naredjuješ u mojoj rodjenoj kući?!
-Ageda, ostavi nas nasamo.
-Ali…
-Zar me nisi čula šta sam ti rekao?!

Ageda je otišla.

-Šta hoćeš?!- upitao je Edmundo Paulu
-Odlučila sam da odem negde daleko i započnem novi život.
-Kakve ja veze imam sa tim?!
-Za svaki novi početak je potreban novac koji ja nemam.
-Ne misliš valjda da ću ti ga ja dati?
-Moraćeš da mi daš, jer ću u suprotnom ispričati policiji za sve pronevere koje si počinio u firmi.
-Ne bi se usudula da to uradiš!
-Bolje me ne iskušavaj, možda se izenadiš kad vidiš na šta sam sve spremna.
-U redu… Idem da ti napišem ček.
-Neka bude sa dosta nula.- rekla je kroz smeh Paula


Edmundo je ptišao u radnu sobu, gde je napisao ček, koji je potom dao Pauli.

-Nadam se da ti suma odgovara.
-Odgovara mi… Hvala.

Krenula je ka izlazu ali onda se zaustavila i rekla:

-A da… Lorena je u zatvoru, optužena je sa šverc dijamanta… Ja nemam više živaca da se borim sa njom, a ti bih mogao da po prvi put uradiš nešto za svoju ćerku.
-Molim?!
-Dobro si čuo šta sam rekla… Lorena je tvoja, odnosno naša ćerka.- rekla je Paula i otišla


U tom trenutku je u kuću uleteo Rohelio koji je uhvatio Edmunda za vrat i rekao:

-Ubiću te! Ubiću te!
-Šta ti je?! Pusti me!
-Znam da si ti ubio mog sina!
-Ne znam o čemu pričaš…
-Ne pravi se lud!


Sa sprata su sišli Ageda, Daniel i Lorensa.

-Šta se ovde dešava?!- rekla je Ageda

Daniel je pokušavao da odvoji Rohelia od Edmunda.

-Zašto?! Zašto si ubio mog sina?! Šta ti je on uradio?!
-Već sam ti rekao da ne znam o čemu pričaš!- rekao je Edmundo i odgurnio Rohelia od sebe
-Dobro ti znaš o čemu pričam! Monserat mi je rekla kako te je čula da govoriš Agedi da si ti serijski ubica, kao i a si ti ubio mog sina!
-To nije istina! Monserat je to izmisla!- rekla je Ageda
-E pa ja joj verujem! Nema razloga da me laže!
-Rohelio… Monserat nije onakva kakvom se predstavlja… Ona nije osoba kojoj bi se trebalo verovati.- rekao je Daniel
-Izgleda da ti nije bilo dovoljno što si me optužio da sam ubio Paulinu, i ako si to ti uradio… I nemoj mi reći da nisi jer znam da jesi to uradio! Proveo sam zbog tvog zločina 13 godina u zatvoru... To ti nije bilo dovoljno, pa si mi sad aubio i sina!
-Već sam ti rekao da nisma to uradio! A na kraju krajeva baš me briga da li mi veruješ!

Rohelio je tada izvadio pištolj i uperio ga u Rohelia.

-Ubiću te!
-Neeeeeeee… Rohelio spusti taj pištolj, može da opali i…
-Strpao si me u zatvor samo da bi se dokopao nasledstva koje mi je ostavio moj otac.
-Rohelio reći ću ti nešto… Čovek koji ti je ostavio to nasledstvo i koga smatraš svojim ocem, nije tvoj otac.
-Kakve to gluposti pričaš?!
-Tvoj otac je Baldomero, moj stric.
-Šta?! Misliš na onu p*derčinu?! Ne zasmejavam je!
-Edmudno govori istinu.- rekla je Lorensa
-Ne verujem vam! Da mi je samo znati zbog čega sada izmišljate tu glupost!

Sa sprata je sišao Baldomero koji je rekao:

-Rekli su istunu, ja sam tvoj otac!
-Ne, to nije istina… Lažete me!
-Silvana je bila jedina žena u mom životu… Malo više smo popili te noći i desilo se šta se desilo… Posledica greške koju smo napravili si ti.

Rohelio je bio zbunjen ovim što je čuo… Njegovu nepažnju iskoristio je Edmundo koji je pokušao da mu otme pištolj. Nakon kratkog gurkanja, začuo se pucanj.

Kraj 38. epizode

SUTRA POSLEDNJA EPIZODA

Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptyThu 10 Nov 2011 - 22:55

Neeeeeeeeeeeeeeeeee sledeca je poslednja Plac Plac Nedostajace mi Plac

Inace ova epizoda je odlicna thumbup
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptyFri 11 Nov 2011 - 1:03

wow. 100% je je rohelio ubilo endmunda.
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptyFri 11 Nov 2011 - 9:04

39. epizoda: Nije sve ispalo onako kako je planirala


-Neeeeeeeee…- uzviknuo je Baldomero
-Šta se desilo?! Ageda, reci mi šta se desilo!
-Sve je u redu… Metak je pogodio Rohelia.- rekla je Ageda
-Kako možeš reći da je sve u redu?! Jel živ?! Zovite hitnu pomoć!


Daniel mu je opipao puls i rekao:

-Još uvek je živ! Zovite hitnu pomoć!

Renata i Luis su bili u školi, naišao je Aleks koji je rekao:

-Momci, evo ga p*derko!
-Imaš neki problem?!- upitala ga je Renata
-Sa tobom ni jedan, al sa tvojim bratom da!
-E pa ko ima probleme sa mojim bratom ima i samnom!
-Vidi ti to… Luisiti je potrebno da ga seka brani… Hahaha…


Renata je opalila šamar Aleksu i rekla:


-Ne želim da te čujem da si se ikada više tako obratio mom bratu!
-Šta si ti umislila da si pa me udaraš?!


Aleks je udario Renatu, nakon čega joj je raskrvario usnu.


-Kako se usudjuješ da udaraš moju sestru?!- rekao je Luis i udario Aleksa

Ostali učenici su počeli da se skupljaju oko njih i posmatraju tuču… Razdvojila ih je Renata koja je stala ispred Aleksa kome je kao i njoj krvarila usna.

-Dosta Luise!


Renata je prišla Aleksu i poljubila ga u usta… Aleks je odgurnuo od sebe i rekao:

-Ludačo šta radiš to?!
-Odbacio si iskrenu ljubav mog brata, vredjao si ga, ponižavao… A sada, budi siguran da niko, ni jedan muškarac ni jedna žena, neće želeti da bude sa tobom.
-Kakve to gluposti pričaš?!
-Aleks, imam sidu!
-Šta?! Ne, ne…
-Naša krv se malopre pomešala i… Znaš li šta to znači?!
-Lažeš! Sigurno želiš samo da me zaplašiš!
-Misli šta god hoćeš… Luise, idemo!


Renata i Luis su otišli… Aleks je zabrinuto stajao na sred školskog terena.

Heronimo i Monserat su bili u njegovom stanu… One je gledao televizor, dok je ona nervozno šetala u krug.

-Možeš li da sedneš i pustiš me da na miru odgledam utakmicu!
-Ne mogu! Ova neizvesnost me ubija.


U tom trenutku je prekinut prenos utakmice, počele su vesti.

„Najnovije vest! U porodičnoj kući poznatog preduzetnika Edmunda Viljareala došlo je do pucnjave. Ranjeni Rohelio Montenegro, koji je u kritičnom stanju, je prevezen u bolnicu, dok je gospodin Edmundo Viljareal priveden.“


-Ne… Ne, Rohelio ne sme da…
-Izgleda da se nije sve odigralo po tvom planu.
-Rohelio ne sme da umre! Ne sme da umre!
-Ne znam zbog čega se toliko brineš za tog čoveka nakon svega što ti je uradio!
-Brinem se zato što… Zato što ga volim!


Renata i Luis su bili u kolima.

-Zašto si ono uradila?! Zašto si zarazila Aleksa sa sidom?!
-Ne znam, ne znam… U tom trenutku me je toliko iznervirao da… Bila sam van sebe, nisam znala šta radim… Sad se kajem!
-Osudila si ga na smrt!
-Znam, ali… I ja sam osudjena na smrt! I meni je jedan bednik ni krivoj ni dućnoj preneo prokletu sidu!


U tom trenutku su se sudarili sa drugim kolima.

Valeria, Mirta i Dolores su bile u avionu.


-Sada niko nikada neće moći da nas pronadje… Započećemo novi život i zaboraviti na sve loše što nam se desilo u životu.- rekla je Valeria
-Dolores, šta je sa tobom? Zbog čega samo ćutiš?
-Brinem se za Ramona… Zvala sam ga na mobilni pre nego što smo ušle u avion ali nije mi se javio… Ne javlja mi se već nekoliko dana.
-Dolores, kad-tad ćemo morati ovo da ti kažemo.
-O čemu se radi? Jel se nešto desilo mom sinu?
-Kada su ga Edmundo i Daniel isterali iz kuće, ja sam mu iznajmila jedan stančić i… Kraj u kome se nalazio stan je bio pomalo opasan, počeo je da se druži sa sumnjivim ljudima i… On i još par momaka su pre neki dan pokušali da opljačkaju banku i… Policija je ubila Ramona.
-Neeeeeeee… To nije istina! Zađto mi to tek sada kažeš?!
-Zato što sam znala da bi želela da ga sahraniš. Sve bi to trajalo nekoliko dana, a ja nisam imala vremena za gubljenje, morala sam što pre da napustim zemlju!
-Niste imale prava da sakrijete to od mene!
-Prekini da se dereš, svi nas gledaju! Šta je bilo bilo je i ništa se tu ne može promeniti!- rekla je Valeria


Elena je bila u svojoj sobi, ušao je Gonzalo.

-Jesi li se otarasila derišta koje si čekala?!
-Jesam.
-Odlično! Sada se spakuj jer večeras putuješ u Švajcarsku!
-Ali tata… Zašto ne sačekamo nekoliko dana… Danas su mi uradili abortus i… Još uvek me mnogo boli.
-Ne zanima me! Počni da se pakuješ!


Monserat je bila u Heronimovom stanu.

-Gde li je Heronimo otišao?! Delovao mi je čudno… Ma baš me briga! Moram da idem da vidim šta je sa Roheliom!


Heronimo je bio u lekarskoj ordinaciji, došao je doktor.

-Doktore jesu li gotovi moji rezultati?!
-Jesu.
-Sigurno nije ništa ozbiljno.
-Nažalost jeste…
-Molim?! Šta mi je?!
-Gospodine imate rak u završnoj fazi.
-Ne, to je ne moguće… Ja sam oduvek bio zdrav i… Kakve su šanse da ću se izlečiti.
-Nažalost nikakve… Kao što sam rekao rak je u završnoj fazi i… Ostalo vam je najviše 6 meseci života.


Edmundo i Ernan su bili u policijskoj stanici.

-Već sam vam rekao da nisam želeo da pucam u njega! Došao je u moju kuću sa namerom da me ubije, uperio je pištolj u mene… Ja sam pokušao da mu ga otmem i pištolj je opalio. Više ljudi može da posvedoči da se sve tako odigralo.

Monserat je ušla u bolničku sobu u kojoj je bio Rohelio.

-Ne smeš da umreš… Ne sad kad sam te zavolela.

U tom trenutku Rohelio je otvorio oči i rekao:

-Monserat…
-Da, ja sam ljubavi… Tu sam pored tebe.
-Nisam uspeo da ga ubijem… Umreću…
-Ne, ne pričaj to… Moraš da se boriš!
-Ne, znam da…- Rohelio je umro
-Neeeeeeeeeeeee… Neeeeeeeeeeee… Kunem ti se da ću osvetiti i tvoju smrt! Neću se smiriti dok ne ubijem prokletog Edmunda koji mi je prvo ubio porodicu a sad i tebe!


Kraj 39. epizode

Nastavak poslednje epizode u toku večeri
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptyFri 11 Nov 2011 - 9:50

aa ne Rohelio da umre Plac Plac jedva cekam da vidim sta ce sad da bude :D
Back to top Go down
Milos 92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milos 92

Broj postova : 291

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptyFri 11 Nov 2011 - 12:54

40. epizoda: Početak kraja


NEKOLIKO MESECI KASNIJE

Roberto je bio u svojoj sobi, gledao je sliku od Renate. Ušao je Luis koji je rekao:


-Tata, moramo da se pomirimo sa tim da je mrtva.
-Ne mogu da se pomirim sa tim… Bila je tako mlada…
-I meni je teško zbog njene smrti ali… Posmatraj to na ovaj način: Pogibija u toj nesreći je spasla muka koje bi proživela zbog side i na kraju svejedno umrla.


Edmundo, Ageda i Lorensa su bili u radnoj sobi.

-Prosto je neverovatno na šta se svela naša porodica… Neki su ubijeni, neki su otišli, ostalo je nas par.- rekao je Edmundo
-Ja i dalje tvrdim da je sva nesreća počela sa dolaskom Monserat u naše živote!- rekla je Ageda
-Pitam se gde li je sada Monserat, već mesecima nisam čuo ništa o njoj.
-Sigurno je našla nekog bogatijeg sponzora od tebe sa kojim se sada provodi ko zna gde.- rekla je Ageda i otišla
-Edmundo, možda je sve ovo što nam se izdešavalo kazna za ono što si uradio Servantesovima.
-Ućuti, neko može da te čuje! Zaboravi na tu noć, kao što sam i ja zaboravio!
-Ne mogu… Od te noći sam osudjena na život u mraku! U želji da te sprečim da počiniš taj monstruozni zločin doživela sam saobraćajnu nesreću u kojoj sam ostala slepa.
-Dosta! Ne želim da pričam o tome! Moram da idem da obavim još par važnih poslova pre nego što večeras dočekam nove poslovne partnere.

Ernan i Franko su bili u policijskoj stanici.

-Već 5 meseci se nije desilo ni jedno ubistvo.- rekao je Ernan
-A upravo je toliko vremena prošlo od kada je Monserat Kruz jednostavno nestala… Niko me neće ubediti da ona nije ubica.
-I ja sam siguran da jeste, ali izgleda da če slučaj Viljarealovih zauvek ostati nerešen.


Sutradan Monserat je posetila Karlotu… Karlota je odlučila da se i dalje pravi luda.

-Zdravo, jesam li ti nedostajala? Znam da jesam… Došla sam da te obavestim da večeras planiram da zadam završni udarac tvojoj porodici… Kada ubijem ostatak tvoje porodice, doći ću da ubijem glavnog krivca za sve ovo, tebe.- rekla je Monserat koja je počela bolesno da se smeje
-Suzdrži se Karlota, ne smeš da progovoriš… A tako bih te ubila sada sopstvenim rukama!- rekla je u sebi Karlota


Laura je bila na grobu od Pauline, Pabla i Rohelia.

-Valjda je sve ovo bila sudbina, ne znam šta bi drugo moglo biti… Život vas je razdvojio na ovom svetu, ali sada ste spojeni na onom. Rohelio, ne znam šta da mislim… Možda si bio iskren kad si mi govorio da nisi ubio moju sestru, ali to sada nije ni bitno.

Monserat je vozila kola.

-Danas je konačno taj dan… Danas će se sve konačno završiti, a onda ću moći da odem negde daleko gde ću započeti novi život. Al prvo moram da uradim još nešto.

Gonzalo je bio kod kuće, začulo se zvono na ulaznim vratima. Otvorio je, to je bila Monserat.

-Monserat Kruz?
-Da, to mi je jedno od imena… Al moje pravo ime je Rehina Servantes.
-Rehina Serv…
-Sećeš me se, zar ne?!
-Da, sećam se…
-Moja tetka je radila kao služavka u tvojoj kući dok si živeo u Španiji.
-Da, Hulia se zvala ako se ne varam.
-Da, Hulia… A jel se sećaš šta si mi uradio kad sam imala samo 14 godina?
-Šta sam ti uradio? Ne, ne znam… Ne sećem se.
-Ne pravi se lud! Sigurna sam da se dobro sećaš da si me silovao!
-Nije se sve baš tako desilo.
-Nego kako se desilo? Upao si te noći u moju sobu, skočio si na mene i silovao me! Molila sam te da to ne uradiš, preklinjala sam te…
-Ne razumem šta hoćeš od mene sada posle toliko godina,
-Došla sam da te obavestim da sam se pobrinula da se tvojoj ćerci desi isto što i meni… Al ona je prošla još gore od mene, zatrudnela je.
-Molim?!


Gonzalo je krenuo da je udari, al Monserat je tada izvadila pištolj i uperila ga u njega.

-Gde si krenuo?! Više nisam ona klinka sa kojom možeš da radiš šta hoćeš!
-Spusti taj pištolj, može da opali.
-Naravno da može da opali… Može i hoće!- rekla je Monserat i pucala mu pravo u čelo

Pao je mrak… Heronimo, ćelav i vidno izmoren od bolesti, je ležao u krevetu… Pored njega je bila Monserat.

-Monserat, nismo trebali da se vraćamo u zemlju.
-Morala sam da se vratim… Shvati da ne mogu da nastavim život dok ne okončam sa Edmundom Viljarealom!
-Zaboravi na tog čoveka… Budi srećna što policija nije otkrila da si ti ubica kojeg traže, nemoj da rizikuješ da te sada na kraju uhvate.
-Neće me uhvatiti! I prestani više da mi dosadjuješ! Od kada si saznao da si bolestan postao si strašno dosada. Samo kukaš i nerviraš me!
-Monserat, nije mi ostalo još dugo vremena… Želim da to malo vremena što mi je ostalo provedem srećan sa tobom.

Heronimo je krenuo da je poljubi, ali ona ga je odgurnula od sebe.

-Nemoj da me ljubiš! Gadiš mi se tako ćelav i…
-Šta si rekla?!
-Izvini, nisam tako mislila… Samo sam…
-Gadim ti se?! Nisam zaslužio da čujem to od tebe. Jesi li zaboravila šta sam sve uradio za tebe?!
-Ne, nisam zaboravila ali… Shvati me...
-Ne možeš ni da zamisliš koliko si me razočarala ovim što govoriš… Monserat, dobro znaš da te ja volim i…
-Ne započinji ponovo istu priču! Što se tiče toga uvek sam bila jasna prema tebi. Izmedju tebe i mene je postojala neka vrsta privlačnosti, odlično smo se slagali u seksu, dok si ti bio sposoban za to, ali tu se završava svaka priča o nama. Ako si nekad očekivao da ću te voleti uzalud si se nadao. Jedini muškarac koga sam zavolela je bio Rohelio i sumnjam da će se u mom životu ponovo pojaviti neko kao on. A sad moram da idem, ne želim da zakasnim.

Monserat je otišla.

-Posle svega što sam uradio za tebe ti mi ovako vraćaš… E pa neće se završiti na ovome!

Bolničarka je donela Karloti lekove kao i svake večeri. Kada je bolničarka krenula da izadje Karlota je udarila staklenim bokalom po glavi. Bolničarka je pala na zemlju, nakon čega je Karlota počela da je skida.

-Moram da sprečim Monserat da ubije celu moju porodicu.

Viljarealovi su se okupili u dnevnoj sobi.


-Kad stižu poslovni partneri?- upitao je Daniel
-Trebalo bi u 21h… Ne želim večeras nikakve ispade! Od sklapanja ovog posla zavisi budućnost firme!
-Opusti se Edmundo, sve će biti u redu.- rekla je Ageda


Začulo se zvono. Služavka je otvorila, to je bio neki čovek koji je rekao:

-Došao sam u ime moje gazdarice sa kojom ste trebali večeras da sklopite posao.
-Ona neće doći?- upitao je Edmundo
-Nažalost ne… Ali poslala vam je jedan video snimak, recite mi gde možemo da ga pustimo.
-Možemno u radnoj sobi.- rekla je Ageda


Heronimo je bio u hotelskoj sobi.

-Da, to što ste čuli… Bolje požurite!

Kada je prekinuo vezu rekao je:

-Oprosti mi.- nakon što je ovo izgovorio umro je

Svi su otišli u radnu sobu gde su pustili video snimak… Na početku snimka išle su slike vezane za firmu Viljarealovih. Čovek koji je doneo snimak je neprimetno izašao. Par trenutaka kasnije na ekranu se pojavila Monserat.

-Šta je ovo?- rekla je Ageda
-Zdravo! Sigurno ste iznenadjeni što me vidite… Ponadali ste se da me više nikada nećete videti, e pa prevarili ste se! Odakle da počnem… Za početak ću vam reći da je moje pravo ime Rehina Servantes. Edmundo sigurno već počinje da ti bude sve jasno… Da, da… Ja sam serijski ubica koji je pobio pola tvoje porodice, a ti dobro znaš zbog čega sam to uradila!
-O čemu priča ova žena?!- rekao je Daniel
-Znala sam da će se kad-tad sve otkriti.- rekla je Lorensa
-Jel se sećaš one noći kada si pobio celu moju porodicu? E pa te noći ja sam preživela. Preživela sam i posle mnogo godina došla da ti vratim istom merom.
-Ova žena je luda!- rekao je Baldomero
-Sve je počelo kada je tvoja prokleta sestra Karlota postala ljubavnica mog oca… Šta sve nije radila kako bi on ostavio moju majku, moju sestru i mene… Na kraju ga je i ubila, a ti si da bi prikrio njen zločin pobio celu moju porodicu!
-Tata jel to istina?!
-Sine, ja sam…
-Da, istina je!- rekla je Lorensa
-Ne možeš ni da zamisliš koliko mi je bilo teško da budem tvoja žena. Ne možeš ni da zamisliš koliko mi je bilo teško da spavam u istom krevetu sa ubicom moje porodice. Ne treba da vam pričam koga sam sve ubila jer to već dobro znate. Baldomero, tebi samo treba nešto da kažem… Ja sam platila Pedra da te zavede i uzmeti sve pare… Hahahaha…
-Prokletnica!- rekao je Baldomero
-Onda… Roberto, Luise… Isto tako sam platila Andresa, dečka koji je imao sidu, da zavede Renatu, spava sa njom i zarazi je.
-Ovoj ženi bi bolje bilo da se nikada ne nadje predamnom jer ću je ubiti!- rekao je Roberto
-Karloti nije bilo dovoljno to što mi je ubila oca, ni to što je zbog nje Edmundo ubio moju majku i sestru… Kada smo se srele posle svega toga otela me je, držala me je godinama u podrumu njene ludnice… Njen saveznik je bio Markos Lopez, dečko od Anhele… On je i ubio Anhelu. Jedne noći Anhela je otkrila da me Karlota i on drže zatvorenu u podrumu, on ju je ubio kako to nikome ne bi rekla.
-Ne mogu da verujem.- rekao je Luis
-Znate šta, ne bih više da vas zadržavam, čekaju vas vaši pokojni rodjaci.
-Šta?! Šta će ova ubica da uradi?!- rekla je Ageda
-Jedan, dva, tri… Bum!


U tom trenutku je kuća Viljarealovih odletela u vazduh… Nedaleko od kuće je bila Monserat koja se smejala. Njenu radost je prekinuo zvuk policijke sirene. Za par trenutaka je bila opkoljena policijom.

-Rehina Servantes uhapšena si!- rekao je Ernan Andrade

U tom trenutku je dotrčala Karlota koja je počela da plače i vrišti kad je videla šta se desilo.

-Ubila si ih! Zašto?! Zašto?!
-Znaš ti dobro zašto! Ti si kriva za sve!


NEKOLIKO DANA KASNIJE

Rehina je bila u ćeliji, neprestano su joj se predvidjali ljudi koje je ubila.


-Bežite! Vi ste mrtvi! Ja sam živa! Živa sam! Ja sam vas sve ubila!

Došao je Franko Munjoz koji je rekao:

-Konačno si tamo gde ti je i mesto, iza rešetaka!
-Hahahaha… Koliko vam je samo vremena trebalo da me uhvatite! Svi ste vi nesposobni! Da me izdajica Heronimo nije ocinkario sad bih bila ko zna gde!
-Sledi ti mnogo godina zatvora.
-Meni je jedno važno da je pravda zadovoljena… Ja nisam uradila ništa loše, samo sam vratila Edmundu istom merom. A ti, tako si glup. Odaću ti jednu tajnu… Ja sam platila Loreni da te zavede i optuži za silovanje. I ti si upao u moju zamku! Hahahaha...


Karlota je šetala pored reke.

-Ja sam kriva za sve što se desilo… Zbog mene je cela moja porodica mrtva. Moj život nakon svega ovog nema smisla.

Karlota je skočila sa mosta u reku.

Rehina je bila u ćeliji, došla je neka žena.


-Rehina!
-Tetka! Tetka Hulia.
-Malena moja… Zašto ti je sve ovo trebalo u životu.- rekla je Hulia sa suzama u očima
-Tetka… Ti znaš da sam ja bila dobra devojčica, koja je sanjala da će postati doktorka koja će spasavati živote ljudima… Koja ironija, zar ne? Desilo se skroz suprotno, tolikim ljudima sam oduzela život. Ali ja nisam kriva za to! Edmundo je kriv! Edmundo i Karlota! Ti si svedok onoga što su uradili mojoj porodici!
-Rehina, sve je moglo biti tako drugačije… Dan kada si uspela da pobegneš iz Karlotine ludnice mogao je za tebe biti novi početak ali… I ako sam te ubedjivala da to ne činiš ti si odlučila da se svetiš. Šta ti je ta osveta na kraju donela?! Vidi gde si završila!
-Tetka, nemoj da me grdiš… Morala sam to da uradim! Morala sam!- rekla je histerično i počela da udara glavom od rešetke
-Postala si žrtva sopstvene osvete… Osveta koje si bila toliko željna je ništa drugo nego početak tvog kraja.


Rehina je gledala u prazno, suze su joj se slivale niz lice.

KRAJ
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptySat 12 Nov 2011 - 0:59

kakao tuzan kraj Plac
ja sam se nadala da ce rohelio i monserat(rehina)pobeci zajedno da se promeniti imena......

ovo je definitivno najbolja web novela koju sam procitala skidamkapu
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 EmptySat 12 Nov 2011 - 1:20

Plac Plac Plac Plac Najezila sam se Plac Plac Plac PREDIVNO, drago mi je da je Monserat na kraju ispunila svoj cilj i da ubice Viljarealovi nisu prosli nekaznjeno thumbup
Back to top Go down
Sponsored content




Početak kraja - KRAJ - Page 7 _
PostSubject: Re: Početak kraja - KRAJ   Početak kraja - KRAJ - Page 7 Empty

Back to top Go down
 

Početak kraja - KRAJ

View previous topic View next topic Back to top 
Page 7 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Web-novele-