REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Esperansa - KRAJ

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AuthorMessage
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Esperansa - KRAJ - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyTue 25 Aug 2009 - 22:15

vjeruj da i ja sam tako mislila,ali mi jedno vece samo pala inspiracija sta bi mogla biti radnja i onda kada sam podjelila likove samo ide od sebe..pokusaj i ti :MJMJ:
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 31
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyTue 25 Aug 2009 - 23:02

meni je definitivno najsimpatičniji lik Isabel
Back to top Go down
bombonicaDT
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
bombonicaDT

Broj postova : 3932
Godina : 113
Fan-gif : Esperansa - KRAJ - Page 2 T4xumq
Lokacija : Ako ti kazem moracu da te ubijem XD

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyTue 25 Aug 2009 - 23:36

kome nije...hahaha XD
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Esperansa - KRAJ - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009 - 1:29

Mislila sam vam uskoro postaviti slike kuca i mjesta gdje se sve odvija radnja samo trebam naći odgovarajuće fotkice u međuvremenu evo
3.Epizoda

Iste večeri Barbara de la Fuente je priredila večeru dobrodošlice svome sinu I njegovoj supruzi koji su upravo bili došli iz Majamija.
Za stolom u trpezariji su svi sjedili sem Elene koja je trebalo svakog momenta da dođe.
-Evo najljepše od svih-rekao je Diego I polako ustao da poljubi svoju vjerenicu-I ljubavi kako si,jesi li bolje?-upitao ju je
-Pa naravno da je bolje, da nije bolje ne bi tako izgledala-umiješao se Rodrigo-zar ne Eli?
-Rodrigo…-Alexandro je sam uzdahnuo
-Dobro sam,što dižete toliku uzbunu oko toga-rekla je Elena I sjela za sto
Ostatak večeri je manje više prošao u prepričavanju putovanja Rodriga I Silvije..

Elena I Diego su nakon večere odlučili da se malo odvoje od svih.Otišli su u vrt I sjeli na jednu klupu, Elena je lagano spustila glavu na njegovo rame i gledala kako se voda presijava u obližnjem bazenu.
-Bila si me prepala danas,znaš-rekao je Diego tiho
-Ma nije to ništa,samo mali umor.Rekla sam tati da ću uzeti par dana odmora,možda odem u kuću u Cancunu..mogao bi I ti samnom-podgla je glavu s njegovog ramena I zagledala se u njegove zelene oči…imale su boju istu kao one…
-Znaš da bi rado išao,ali mislim da je to malo nemoguće u ovom momentu-rekao je Diego
-Posao jel?Ako postoji veći radoholičar od mene onda si to ti-nasmijala mu se slatko I prislonila svoje usne uz njegove.
-Znaš nešto sam razmišljala,meni danas nije bilo dobro,zamisli da u toku noći mi isto ne bude dobro-govorila je umiljatim glasom dok je neprekidno spuštala poljubce na njegove usne-tako da ja imam predlog -da ti budeš moj anđeo čuvar
-A šta bi radio tvoj anđeo čuvar,osim naravno čuvanja?-upitao je Diego pristajući na njenu igru
-To ću ti sada pokaziti-uzela ga je za ruku I zajedno su pošli prema ulazu u kuću

-Ljubavi još ne spavaš-rekao je Fernando ugledavši svoju suprugu kako sjedi na krevetu
-Ne,čekala sam tebe-odgovorila mu je Sofija gledajući ga kako joj se približava,da bi na kraju čučnuo ispred nje
-Šta nije uredu?Jesi dobro?Kako se osjećaš-upitao ju je zabrinuto
Pomilovala ga je po licu,prelazeći svojim prstima po njegovim usnama
-Ne brini sve je uredu.Oprosti zbog Paole,nije ona loša,samo ne razmišlja o tome šta govori-rekla je Sofija I poljubila svoga supruga,jedinog čovjeka kome se predala u potpunosti I dušom I tijelom
-Znaš šta Sofi?-upitao ju je Fernando
-Šta ljubavi?-odgovorila je
-Ovo je soba u kojoj smo proveli prvu bračnu noć,sjećaš se?-I lagano ju je položio na krevet
-Aaaa znam šta imaš na umu,mislim…-ali Fernando joj nije dopustio da završi rečenicu jer je stopio svoje usne sa njenim

Kao I svakog jutra u vili De la Fuente,Isabel je bila prva koja je ustajala ujutro od svoje porodice,obično bi prvu jutarnju kafu pila sa Elenom ali je znala da je Diego ostao da prespava pa nije imala namjeru da ide u njenu sobu.
-O mala ti si ustala-rekla joj je Silvia ugledavši Isabel kako silazi niz stepenice
-Silvia ako nemaš šta pametno reći,nemoj da progovaraš onda,trošiš svoj glas-Isabel joj je odgovorila
-Zapravo htjela sam s tobom da razgovaram-Silvia je rekla
-Dobro u vrtu sam ja,pa ako želiš razgovarti dođi tamo-I izašla misleći u sebi-šta li sad hoće


Nakon nekih pola sata Silvia joj se pridružila,naravno sada je sva bila sređena,skoro za neprepoznati
-Ajde da čujem.šta je bilo Silvia?Sumnjam da si me se toliko uželjela u ovih mjesec dana pa s nestrpljenjem želiš da znaš šta sam radila u tvom odsustvu-rekla je Isabel ironično
-Znaš Isabel,ja znam da sam ja tebi draga,jel tako?E pa s obzirom da je tako ja imam predlog za tebe.
Ti znaš da sam ja bila manekenka dok se nisam udala za tvog brata I da budemo iskreni predamnom je bila velika karijera,mogla sam postati buduća Gisele,normalno ja sam sve to ostavila zbog ljubavi prema tvome bratu-Silvia je pričala
-Da zbog “ljubavi”naravno-rekal je Isabel podrugljivo
-E pa kako ja znam da ti uskoro predstavljaš svoju kolekciju za ljeto/jesen ja ću da ti budem ekskluzivni model-I rukama je pokazala duž svoje figure
-Silvia razgovart ćemo o tome,vidimo se-Isabel je lagano ustala I krenula prema kući misleći u sebi:Što ova zna da mi pokvari dan,to ne može niko!
Ulazeći u hodnik kuće vidjela je svoju sestru u predivnom crvenom kompletu koji je bio njenih ruku djelo a na njoj je dolazio do punog izražaja
-Ideš?-upitala ju je-Zar ti nisi na godišnjem?
-Od ponedeljka,tačnije petka.Mislila sam u Cancun otići,Diego ne može,pa ću vidjeti sa Annom I Gloriomm,mogla bi I ti sa nama.Razmisli pa mi reci.
Ajde žurim,ljubim te-I samo je izletila iz kuće

Elena je zaista uživala u svome poslu,odmalena je voljela da sluša tatine priče I doživljaje kao hirurga.Kao dijete se stalno igrala u malenom bijelom mantilu a I danas na očevom random stolu je fotografija na kojoj su njih dvoje u bijelim mantilima a Elena mu sjedi u krilu sa crnim dugim pletenicama.Na klinici su je svi voljeli jer bila je jedan od onih doktora koji je bio spreman svima pomoći pa I onima koji nisi imali sredstava iako se radilo o privatno klinici.
-Doktorice imamo još jednog pacijenta ,nema naručeno,želite li da je primite ili da joj zakažem za nekada posle?-upitala ju je medicinska sestra
-Neka uđe Rebecca-rekla je Elena
Ubrzo je ušla jedna mlada žena I sjela ispred nje poželivši joj dobar dan.
Eleni se dopala na prvi pogled,bilo je nešto jako milo u njoj.
-Izvolite kako vam mogu pomoći?-upitala ju je
-Ja bih htjela da zatrudnim-rekla je malo uplašenim glasom žena ispred nje
-Mislim da ste pogriješili odelenje,ja sam kardiohirurg a ne ginekolog,reću ja Rebecci da vas odvede na ginekologiju-I ljubazan joj osmjeh uputila
-Gospođice nisam pogriješila…ja imam srčanu manu od rođenja-tihim glasom je rekla djevojka ispred nje
-Ah…tako…dobro,onda ću vam ja otvoriti karton ovde,recite mi vaše ime samo.
-Sofia Ortiz Rojas

Kraj 3.epizode
Back to top Go down
bombonicaDT
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
bombonicaDT

Broj postova : 3932
Godina : 113
Fan-gif : Esperansa - KRAJ - Page 2 T4xumq
Lokacija : Ako ti kazem moracu da te ubijem XD

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009 - 2:19

A sa kim je Isabel u vezi??
Back to top Go down
*Danna es mi angel*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Danna es mi angel*

Broj postova : 9889
Godina : 34
Fan-gif : https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/ydp8o.jpg

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009 - 2:57

Mi pecado eres tu wrote:
kome nije...hahaha XD

meni hehe :888:
Back to top Go down
*Danna es mi angel*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Danna es mi angel*

Broj postova : 9889
Godina : 34
Fan-gif : https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/ydp8o.jpg

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009 - 3:04

nemoj samo da mi umre Sofia,molim te.Super je novela stvarno,a slazem se sa tobom oko inspiracije i ja sam mislila da nikada necu moci pesme pisati,a ni novele,pa eto iznenadila sam samu sebe!hehe
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Esperansa - KRAJ - Page 2 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009 - 3:14

serija je super mnogo mi se dopada
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Esperansa - KRAJ - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009 - 4:38

Quote :
A sa kim je Isabel u vezi??
Isabel i David ce da budu par,ali tek malo kasnije :jupi:

A za Sofiju,nisam još tačno odlučila šta će biti s njom...ja trenutno sam završila sa pisanjem 5 epizode tako da ima jos dosta toga sta će biti...
Slobodno ako imate neke sugestije ili pitanja samo pitajte
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Esperansa - KRAJ - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009 - 4:38

p.s.drago mi je da vam se sviđa
Back to top Go down
*Danna es mi angel*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Danna es mi angel*

Broj postova : 9889
Godina : 34
Fan-gif : https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/ydp8o.jpg

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009 - 4:44

samo nemoj da umre please,a Ponchito,sta ce biti sa njim?
Back to top Go down
bombonicaDT
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
bombonicaDT

Broj postova : 3932
Godina : 113
Fan-gif : Esperansa - KRAJ - Page 2 T4xumq
Lokacija : Ako ti kazem moracu da te ubijem XD

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009 - 4:45

Joj moze David i Isabel
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Esperansa - KRAJ - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009 - 4:59

Ponchito ce biti sa Maite,on je u seriji profesionalni fotograf a Maite je modni kreator pa ce to spoj da bude..malo sam vam otkrila sta ce biti
Back to top Go down
*Danna es mi angel*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Danna es mi angel*

Broj postova : 9889
Godina : 34
Fan-gif : https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/ydp8o.jpg

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009 - 9:42

ehhe pa lepo,hvala,nadma se da ce uskoro nova epizoda,bas ej super serija!
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 31
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009 - 9:59

Upotrijebicu ja svoje sestrinske veze da ti Sofi ne umre,i meni se ona bas svidja :jupi:
Back to top Go down
*Danna es mi angel*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Danna es mi angel*

Broj postova : 9889
Godina : 34
Fan-gif : https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/ydp8o.jpg

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009 - 10:00

hvalaaaaa ti,a ti si zvjezdicina sestra?
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 31
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009 - 10:04

ahaaaa :))pa imam mali uvod u epizode i dajem joj neke prijedloge...necu ja dozvoliti da ubije Sofi
Back to top Go down
*Danna es mi angel*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Danna es mi angel*

Broj postova : 9889
Godina : 34
Fan-gif : https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/ydp8o.jpg

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009 - 10:10

jao srce si,smisli nesto please,neku transplataciju,nesto!A bas mi je radgo da je i ti volis,hehe i ja pocinjem novelu sa njom naravno!
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 31
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009 - 10:13

ma nekako cemo joj spasiti zivot,inače će zvjezdica bit protjerana iz moje sobe hihihi
a super radujem se tvojoj noveli unaprijed
Back to top Go down
*Danna es mi angel*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Danna es mi angel*

Broj postova : 9889
Godina : 34
Fan-gif : https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/ydp8o.jpg

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009 - 10:15

nadam se da ce lepo ispasti!Heheh nemoj bas da je protears hehe
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 31
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009 - 10:28

neka se samo ponaša fino i ima mjesto u sobi hihi
Back to top Go down
*Danna es mi angel*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Danna es mi angel*

Broj postova : 9889
Godina : 34
Fan-gif : https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/ydp8o.jpg

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009 - 10:39

hehe mora da slusa
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 31
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009 - 11:49

:MJMJ:
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Esperansa - KRAJ - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyWed 26 Aug 2009 - 20:48

hihihihihi
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Esperansa - KRAJ - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 EmptyThu 27 Aug 2009 - 3:30

4.Epizoda

-Rojas-oprezno je upitala Elena ženu ispred sebe
-Da,Sofia Ortiz Rojas,Rojas je prezime moga supruga

Elena se osjećala kao da je neko polio hladnom vodom,nervoza je činila svoje..to prezime je I danas u njoj budlo nemir zbog koga se noćima znala buditi vrišteći.
Ali ne-to prezime je jako često tako da bolje ne mislim na to,mislila je u sebi.
-Da li je sve uredu doktorice?-upitala je Sofija
-Jeste,ne brinite se vi zbog mene,ja treba da se brinem o vama-rekla je ljubazno
-Dakle vi želite da postanete majka..zanima me da li ste svjesni koliki je rizik u pitanju.Još uvijek nisam vidjela vaše nalaze ali pod pretpostavkom da ostanete trudni,vaše srce ne bude dovoljno jako da iznese trudnoću,možete da umrete I vi I beba-nastavila je Elena oprezno
-Doktorice sve ja to znam I svega sam jako svjesna ali moj jedini san je da rodim bebu,pa I po cijenu svoga života-Sofija je govorila odlučno
-Pa gospođo Rojas,vi ste žena kojoj se može samo diviti,I znate šta ja vam obećavam da ćete držati u naručju vašu bebu-Elena se osmjehnula-idemo sada da vas upoznam sa našim ginekologom,to je doktorica Gloria Reyes,jer I ona će morati da bude upućena naravno,a nakon toga ćemo do laboratorije da vam izvadimo nove nalaze I vidimo kakvo je stanje
-Kako god vi kažete doktorice,rekla je Sofija I nasmijala se ovoj ženi u čije je ruke prepustila svoj život

-Šefe,zove vas gospođa Angela Ortiz,da prebacim poziv?-upitala je Paulina svoga šefa Alexandra de la Fuentea
-Naravno Paulina,I molim vas da doneste mi jednu kafu-rekao je Alexandro
Ubrzo nakon toga je veza bila prebačena I sa druge strane veze je čuo kako mu ženski glas želi dobar dan.
-Prenijeli su mi da ste izrazili želju da se lično čujete samnom-rekla je poprilično hladnim glasom Angela
-Gospođo mislim da ne postoji osoba koja ne želi da upozna jednu uspješnu ženu kao što ste vi-pokušao je malo da joj laska,iako je od samog početka shvatio da se radi o tvrdome orahu
-Laskanja kod mene gospodine De la Fuente baš I ne kupe bodove..ja trenutno u rukama držim predlog vašeg savjetnika za ekonomska pitanja Diega Urbine.Smatram da ima nekih nedostataka ali ništa što se ne može srediti-rekla je Angela
-To mi je drago čuti,ja ću razgovarati s njim da on vidi s vašim advokatima o kojima se nedostacima radi,pa da možemo sklopiti ugovor,na zadovoljstvo obije strane-rekao je Alexandro
-Nema problema,onda se uskoro vidimo.Prijatan dan vam želim doktore-rekla je Angela
-Tkođe gospođo Ortiz –rekao je Alexandro I spustio slušalicu

Čekajući da u kancelariju dođe njena koleginica I jedna od najboljih prijateljica Gloria Reyes Elena je razmišljala o svim tim događajima koji su je ovih dana ponovo vraćali u prošlost od koje toliko željela da pobjegne.
U zadnja dva dana desilo se previše toga mislila je u sebi,prvo onaj muškarac na aerodromu I danas prezime Rojas..previše toga je bilo,da je nekada mislila kako bi bilo najbolje kad bi sve priznala..ovakav život put tajni ju je mučio svakim danom sve više..vrijeme nije liječilo sve u njenome slučaju,pogotovo kad ti savjest nije čista…
-Jesi slobodna?-čula je Glorijin glas
-Jesam,čekala sam te-odgovorila je Elena
-Pregledala sam nalaze od Sofije Ortiz,što se tiče moga područja ona je zdrava u potpunosti da ostane u drugom stanju-počela je Gloria
-Samo što ja nisam uopšte zadovoljna nalazima koji su mi stigli..bojim se da u prevelikom stadijumu trudnoće,srce ne popusti iako se radi o mladoj osobi.Kao što I sama znaš tablete koje pije za krvni pritisak bi morala prestati uzimati a to bi u npr.7 mjesecu trudnoce bilo fatalno za nju-rekla je Elena I uzdahnula
-Pitala sam je da li suprug se slaže sa njenom odlukom,imam osjećaj da on ništa ne zna-rekla je Gloria
Kod mene sledeći pregled ima za dvije sedmice,vidjela sma da joj I ti tada zakazala
-Jesam,ja od ponedeljka sam na godišnjem a taman u tom period vidjećemo kakva je reakcija od tableta što sam joj ja propisala-rekla je Elena
-Ajd da sad ostavimo posao po strani malo-rekla je Gloria,Anna mi kaze da idemo zajedno malo na odmor?
-Aha,rekal sam I Isabel da vidi moze li ici s nama..mislim da bi nam svima došlo malo sunca I plaze jako dobro nasmijala se Elena
-Da znaš da si upravu..ubijedi Isabel da ide s njom je uvijek zanimljivo-rekla je oduševljeno Gloria

U kući Ortiz Fernando je zadovoljan pio svoju kafu.Uspio je da nađe odgovorajući proctor za advokatsku kancelariju I taman dok svi radovi budu završeni,njegov veliki prijatelj I partner Alfonso Leal će da dođe iz Madrida.
-Sve je gotovo Fernando?-upitala ga Angela
-Da prostor je savršen,još samo ga treba srediti I s radom se može početi-rekao je Fernando
-Znaš,ja sam ti jako zahvalna što ste ti I Sofi došli ovamo da živite,ja znam da si ti tamo ostavio jako uspješnu karijeru,ali ne mogu da sakrijem zadovoljstvo što je ona ovde-rekla je Angela
-Bez brige,meni je bitno da je ona sretna,a znam da jeste-rekao je Fernando
Ja ću iduže sedmice u Cancun da vidim kako je David,Sofi neće ići samnom,ostaće ovde,pa vam je ostavljam da mi je pazite-rekao je Fernando sa smiješkom
U tom perioduSofija je u sobi gledala zajedničku sliku sebe I supruga
-Vidjećeš ljubavi,podarit ću ti dijete koje toliko želiš,pa I po cijenu moga života.

Kraj 4.epizode
Back to top Go down
Sponsored content




Esperansa - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Esperansa - KRAJ

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 19Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Web-novele-