REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Esperansa - KRAJ

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AuthorMessage
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Esperansa - KRAJ 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyMon 24 Aug 2009 - 1:47

Ja cu postaviti sinopsis ovde i glumce ,pa ako vam se svidi..onda cu postaviti prvu epizodu :-)
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Esperansa - KRAJ 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyMon 24 Aug 2009 - 1:48

Sinopsis:
SA 19 GODINA ELENA DE LA FUENTE JE IMALA SVE-RODITELJE KOJI SU JE OBOZAVALI,UPRAVO JE BILA UPISALA ONO STO JE ZELJELA VISE OD SVEGA-MEDICINU,MOMKA UZ KOJEG SE HTJELA BUDITI DO KRAJA ZIVOTA..IPAK JEDNA NOC MIJENJA SVE...
DANAS ELENA JE USPJESNA MLADA DOKTORICA KOJA RADI NA PRIVATNOJ KLINICI SVOGA OCA.VJERENA JE ZA ČOVJEKA KOGA VOLI-DIEGA KOJI JE UJEDNO I DESNA RUKA NJENOGA OCA.
IPAK ELENA NOSI TAJNU KOJA JOJ NEDA MIRA I SNA VEĆ 10 GODINA...A SVAKA ISTINA KAD TAD IZAĐE NA VIDJELO...

ULOGE U OVOJ SERIJI SU SLEDEĆE:

PORODICA DE LA FUENTE:
ELENA DE LA FUENTE-GABY ESPINO
ALEXANDRO DE LA FUENTE-ROBERTO VANDER
BARBARA DE LA FUENTE-DANIELA ROMO
ISABEL DE LA FUENTE-MAITE PERRONI
RODRIGO I SILVIA DE LA FUENTE-GABRIEL SOTO I MARTHA JULIA

PORODICE ORTIZ I ROJAS:
FERNANDO ROJAS-WILLIAM LEVY
DAVID ROJAS-ALFONSO HERRERA
SOFIA ORTIZ-DANNA GARCIA
PAOLA ORTIZ-SARA MALDONADO
ANGELA ORTIZ-HELENA ROJO

OSTALI LIKOVI :
DIEGO URBINA-SEBASTIAN RULLI
GLORIA REYES-MARLENE FAVELA
ANNA DIAZ-BARBARA MORI
ALFONSO LEAL-MARTIN KARPAN
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Esperansa - KRAJ Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyMon 24 Aug 2009 - 5:08

Meni se svidja napisi prvu epizodu.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
unique angel
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
unique angel

Broj postova : 79
Godina : 29
Fan-gif : dusica
Lokacija : tu negde...

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyMon 24 Aug 2009 - 6:13

SUUUUUUUUUUUPER JE...
Back to top Go down
http://kaka-serbian-fans-09.forumotion.net/
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Esperansa - KRAJ 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyMon 24 Aug 2009 - 8:51

drago mi je da vas se sviđa ja cu veceras obajviti slike glavnih glumaca i prvu epizodu..
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Esperansa - KRAJ 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyMon 24 Aug 2009 - 10:29

Elena de la Fuente -Gaby Espino
Esperansa - KRAJ Gaby2
Alexandro de la Fuente-Roberto Vander
Esperansa - KRAJ 2ch0qrn
Barbara de la Fuente-Daniela Romo
Esperansa - KRAJ 72t3di
Isabel de la Fuente-Maite Perroni
Esperansa - KRAJ MaitePerroni2
Rodrigo i Silvia de la Fuente-Gabriel Soto i Martha Julia
Esperansa - KRAJ Sljn9g

Fernando Rojas-William Levy
Esperansa - KRAJ Willheader
David Rojas-Alfonso Herrera
Esperansa - KRAJ 93836105
Sofia Ortiz-Danna Garcia
Esperansa - KRAJ DANNA7
Paola Ortiz-Sara Maldonado
Esperansa - KRAJ B9a95ca6photo_55049_20090409p
Angela Ortiz-Helena Rojo
Esperansa - KRAJ 10h6lj6
Diego Urbina-Sebastian Rulli
Esperansa - KRAJ SebastianRulli1
Gloria Reyes-Marlene Favela
Esperansa - KRAJ Celebritati-marlen_favela-1
Anna Diaz-Barbara Mori
Esperansa - KRAJ Barbara-mori
Alfonso Leal-Martin Karpan
Esperansa - KRAJ Martin-karpan-300x350
Back to top Go down
*Danna es mi angel*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Danna es mi angel*

Broj postova : 9889
Godina : 34
Fan-gif : https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/ydp8o.jpg

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyMon 24 Aug 2009 - 10:34

suuuper su likovi,nadam se da ce omja Dannita biti sa willamom,maad ja pocinjem da pisem jednu sa njih dvoje hehe
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Esperansa - KRAJ Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyMon 24 Aug 2009 - 10:35

pa napisi prvu epizodu
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
*Danna es mi angel*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Danna es mi angel*

Broj postova : 9889
Godina : 34
Fan-gif : https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/ydp8o.jpg

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyMon 24 Aug 2009 - 11:04

ko?
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Esperansa - KRAJ 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyMon 24 Aug 2009 - 11:24

Osjećala je kako se zraci sunca polako uvlače u sobu I znala je da ce morati uskoro ustati,ali toplina kreveta ju je privlačila I umjesto da ustane Elena de la Fuente je samo navukla prekrivač preko glave i ubrzo utonula u san.
Mogla je da osjeti miris mora,noge su joj nestajale u pijesku a njena duga bijela haljina je lepršala na toplome vjetriću koji joj je ujedno I mrsio dugu crnu kosu.
Posmatrala je u daljini kako se jedan veliki talas približava I poželjela je da uroni u njega.
Sjela je u vodu I čekala ga da dođe,stavila je ruke ispred sebe I osjetila kako su joj ruke mokre ali kada je otvorila oči na njenim rukama nije bila voda…ruke su joj se crvenile,ta crvena boja je bila dio njene svakodnevnice ali gledajući sada svoje ruke umrljane krvlju jedino je htjela da vrisne.
-Buđenjeeee,ajde spavalice!Šta se izležavaš?-iz sna ju je trgao glas njene mlađe sestre Isabel
-Hej Eli,jesi li ti dobro?Sva si mokra,da nisi bolesna?-upitala ju je sada već zabrinuto
-Dobro sam samo ružan san-odgovorila joj je tihim glasom I polako ustala iz kreveta
-Aha,baš mi izgledaš loše
-Ma ostavi se toga,nego jel imamo vremena za kafu ili kasnim?-upiatala ju je iz toaleta
-Ne kasniš,ne brini.E zamisli ovo-trač na klinici-uvažena doktorica Elena de la Fuente zakasnila na posao!
Pa ja mislim da će prije biti smak svijeta nego da ti zaksniš na posao-sada ju već zadirkivala
-Samo se ti zezaj na moj račun.Reci Mariji da nam donese dvije kafe ovde
-Već rečeno,a idemo na balkon,ti imaš savršen pogled na bazen-rekla je Isabel zagonetno se smješkajući
-Zašto te sada zanima bazen?-Elenu je zanimalo
-Evo zašto-I samo se nasmijala
Elena je mogla da vidi kako se bazenu približava momak od jedno 25.godina,izgledalo je kao da je upitanju maneken sa modne piste.Eleni je bio potpuno nepoznat ali sigurno se radilo o novome čistaču bazena a I sada će dobiti sve informacije o njemu…
-Mislim da je ovo nešto najbolje što je Silvia mogla da uradi-čula je glas svoje sestre
-A ti si stvarno luda –Elena joj se nasmijala

Paolu Ortiz je iz ugodnog sna počelo da budi zvono njenog mobilnog telefona,kada joj je bilo jasno da neće prestati ljutito se javila.
-Znaš li ti uopšte koliko je sati?-prepoznala je ljutiti glas svoje majke
-Dobro jutro I tebi mama.Kako si spavala?Ja dobro,hvala na pitanju dok me neko nije probudio,pitam se ko-rekal je ironično
-Paola da si spremna do 12.00 to neka ti je jasno!-slušalica je već bila spuštena
-Vještice-rekla je bacajući telefon na krevet
Odjednom je čula vodu u kupatilu I već joj se pojavio smješak na licu.Polako je ušla u kupatilo I otvorila tuš kabinu.
-Vidim snalaziš se fino ovde-rekla je zgodnome strancu s kojim je sinoc zavrsila u krevetu

Z a trpezarijskim stolom u vili De la Fuente,sjedili su Alexandro De la Fuente I njegova supruga Barbara.
-Alexandro razmišljala sam,mislim da bi trebao reći Eleni da ode na godišnji,izgleda mi umorno-rekla je zabrinutim glasom Barbara
-Ona će biti dostojan naslednik “Esperanse”,zajedno sa Diegom ta klinika će ostati najbolja-rekao je ponosno Alexandro
-Esperansa,Esperansa,samo o njoj misliš,ja ti govorim o našem djetetu!-Barbara je sada već bila ljuta
-Maria,donesi mi moju aktovku,Diego me već čeka na klinici
-Alexandro!Alexandro,ne ostavljaj me u pola rečenice-ljutito je bacila escajg na sto,ali njega već nije bilo.
-Šta je tati?-upitala je Isabel ulazeći u trpezariju
-Ma pusti,nego jesi rekla Eleni da idemo na aerodrom u 12:00
-Jesam,negodovala je naravno ali će otići tamo I sačekati nas.Iskreno mama ja idem samo zbog tebe,jer ovih mjesec dana bez njih je bilo prosto savršeno
-Isabel,molim te.Govoriš o svome bratui njegovoj supruzi.Pokaži malo poštovanja-rekla je Barbara
-Kako god!Kad vidim onu “gospođu savršenu”smrači mi se pred očima.

Klinika “Esperansa” je bila najbolja privatna klinika u Mexicu I najveci ponos Alexandra.Ali bez obzira koliko je volio znao je da će uskoro morati se povući.Nekoliko puta je već sebe uhvatio da mu ruka zadrhti a jednom hirurgu to se nije smjelo dešavati.
-Tata,hoćeš ti na aerodrom?-upiatala ga je Elena ulazeći u kancelariju
-Ne,čekam tvog vjerenika,treba da dođe
-Važi,ja idem I reci Diegu da dođe večeras na onu večeru što mama sprema-govorila je izlazeći iz kancelarije.

Kako je već kasnila a aerodrom pun ljudi Elena je počela po torbi da trazi mobilni da vidi gdje su joj majka I sestra.
Tražeći ga po torbi,odjednom je osjetila kako udara o nekoga I kako joj torba pada na pod.
-Oprostite ,nisam vas video-čula je glas kako joj govori..kao da je negdje ga već čula..
-Ma uredu je,ja sam kriva nisam gledala kuda idem-polako je vraćala sve u torbu ne gledajući u osobu ispred sebe.
Počela je polako da se diže I našla se oči u oči sa osobom ispred sebe.
Ne,to nije moguće.Te oči,taj pogled.
Ostala je kao ukopana na mjestu,bez imalo snage da se pomjeri a htjela je da pobjegne sto dalje…

Kraj 1.epizode.
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Esperansa - KRAJ 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyMon 24 Aug 2009 - 11:25

nesto me net zezo pa zato nisam mogla da postavim prije
Back to top Go down
*Danna es mi angel*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Danna es mi angel*

Broj postova : 9889
Godina : 34
Fan-gif : https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/ydp8o.jpg

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyMon 24 Aug 2009 - 11:38

dooopada mi se,jel tvoja?
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Esperansa - KRAJ 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyTue 25 Aug 2009 - 0:11

Extraaaaaaa su likovi,i extra je prva epizoda pisi dalje...
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Esperansa - KRAJ 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyTue 25 Aug 2009 - 3:38

stavicu uskoro drugo epizodu...
i jeste Danna moja je novelica..jos uvijek je u fazi pisanja tako da ne znam tacno koliko ce biti epizoda...drago mi je da vas se sviđa
Back to top Go down
*Danna es mi angel*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Danna es mi angel*

Broj postova : 9889
Godina : 34
Fan-gif : https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/ydp8o.jpg

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyTue 25 Aug 2009 - 4:05

stvarno je super,mada ja ne volim Gaby ali mi se dopada prica stvarno!
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Esperansa - KRAJ 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyTue 25 Aug 2009 - 4:14

drago mi je..uskoro cu ja drugu epizodu postaviti samo je trebam otkucati jer kad pisem to radim u svesku,mislim da ce ti se svidjeti :jupi:
Back to top Go down
*Danna es mi angel*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Danna es mi angel*

Broj postova : 9889
Godina : 34
Fan-gif : https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/ydp8o.jpg

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyTue 25 Aug 2009 - 4:19

sigurno heeh,ja isto pocinjem da pisem novelu za pra dana
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Esperansa - KRAJ 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyTue 25 Aug 2009 - 4:40

e super..vjerujem da ce biti dobra
Back to top Go down
*Danna es mi angel*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Danna es mi angel*

Broj postova : 9889
Godina : 34
Fan-gif : https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/ydp8o.jpg

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyTue 25 Aug 2009 - 4:47

nadam se,mada jos nisam razvila pricu u celini,ali videcemo valjda ce dobro ispasti
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Esperansa - KRAJ 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyTue 25 Aug 2009 - 4:53

SIgurno hoce.
Ova novela je super zvjezdice... Danna ocekujem da ce tvoja novela isto da bude super..
Back to top Go down
*Danna es mi angel*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Danna es mi angel*

Broj postova : 9889
Godina : 34
Fan-gif : https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/ydp8o.jpg

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyTue 25 Aug 2009 - 5:14

hehe nadam se
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Esperansa - KRAJ 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyTue 25 Aug 2009 - 5:23

Hvala chica :))
evo nova epizoda...

2.EPIZODA
Fernando Rojas je bio uspješan mladi advokat,ispred koga se nalazila blistava budućnost.Iako je bio uspješan u svome poslu,nije bio jedan od onih koji su 24.00 dnevno provodili među papirima.
To je sam sebi obećao kada je završio fakultet,nije želio da njegova porodica ispašta zbog toga,pogotovo nakon njegov vjenčanja sa mladom slikaricom Sofiom Ortiz.
Uvijek je znao da je razlog što su mu se roditeljii razveli još dok je bio dječak upravo zbog prekovremenog očevog rada.S majkom I mlađim bratom Davidom se preselio u Madrid I samo povremeno su viđali oca.
Z ato on nije htio dopustiti da jednog dana njegova djeca pate kao što je on zbog očeva odsustva.
Od momenta kada je sreo svoju suprugu znao je da su ga njene oči I osmjeh osvojili do kraja života.
I često se znao pitati da li je zaslužuje kraj sebe dok ju je posmatrao kako mu spava u naručju ili dok slika a ne zna da je posmatra.
-Jel sve uredu?-zapitao je Fernando mladu ženu s kojom se maloprije nehotice sudario
Odjednom ste preblijedili.
-Sss sve je uredu,oprostite moram da idem,čekaju me-rekla je Elena I užurbanim korakom počela da ide od njega
-Sve uredu?-začuo je glas svoje supruge iza sebe
-Da,samo sam se sudario sa jednom djevojkom,izgledala je kao da me se prepala-rekao je Fernando Sofiji
-E to bi bilo prvi put,da se neko prepadne kada tebe vidi-počela je da ga zadirkuje
-Sofi,daj molim te-nasmijao se I zagrlio svoju suprugu I lagano prislonio svoje usne uz njenu kosu

Elena nije vidjela ništa ispred sebe,povremeno bi osjetila da je neko zakači za rame ali ništa je to nije doticalo.
Osjećala je kao da pada u duboku provaliju iz koje ne moze da pobjegne.
Odjednom je osjetila kako je neko vuče za ruku I čula kao u daljini svoje ime.
-Elena,Elena..Šta je s tobom?Čovječe ti si blijeda sva!Mama,mama-začula je glas svoje sestre
-Pa ona se sva trese!
Šta se desilo?-upitala je Barbara
De neka sjedne ovde…
-Ne znam ja sam je zatekla ovakvu,kao duh je bijela,govorila je Isabel
-Eli nemoj da nas plašiš,evo I Rodrigo je tu-čula je glas svoje majke
-Bože,sestra ti je tako patetična-rekla je Silvia svome suprugu tihim glasom koji je stajao pored nje
-Bitno da je ona u centru pažnje-Rodrigo je rekao isto tihim glasom
-Ddobro sam,mislim da je ovo od vrućine a I nisam doručkovala jutros,samo sam kafu popila-rekla je tihim glasom
-Dušo tako si me uplašila,izgledala si mi kao…ma nebitno,bitno da si sada dobro-rekla je njena majka
Sada je polako ustala,nasmijala se bratu I njegovoj supruzi I poželjela im dobrodošlicu.
Znala je šta je njena majka htjela da kaže,znala je nastavak njene rečenice…
Da je izgledala kao one večeri….

U “Esperansi”se istovremeno odvijao jedan poslovni razgovor između osnivača klinike I njegovog budućeg zeta.
-Diego,zahvaljujući tebi i Eleni ova klinika će nastaviti da bude uspješna kao I dosada-ponosnim glasom je govorio Alexandro
-Možda će da bude još uspješnija-dodao je Diego
-Znate gospodine,ja mislim da bi trebali da sklopimo ugovor sa porodicom Ortiz-nastavio je Diego-njihova fabrika ima najkvalitetnije medicinske aparate,a s ugovorom da nam oni budu glavni dobavljači bi uštedili mnogo više u budžetu nego dosada
-Ti jesi se upoznao s vlasnikom te fabrike?-Alexandra je zanimalo
-Ne,pričao sam sa zamjenikom..izgleda da vlasnica samo sa određenim klijentima stupa u kontakt lično
-Šta znaš o toj porodici?-sada je Alexandro bio zainteresovan
-Tu se radilo o dvije porodice bogate naravno koje su svoje bogatstvo samo povećali vjenčanjem ali su ga skoro troduplo uvećali osnivanjem lanaca fabrika po cijelome svijetu.
Armando Ortiz je preminuo pre 5 godina I otada na čelu je njegova udovica Angela Ortiz.
Imaju dvije ćerke,jedna već 6 godina živi u Madridu,tamo se I udala a inače se bavi slikarstvom I izgleda da je jako uspješna,druga je tipična mala bogatašica,troši novac I uživa u noćnome životu-u kratkim crtama je Diego predstavio porodicu Ortiz
-Predloži im naš prijedlog o ugovoru pa mi javi kako je prošlo I spomeni da bi se ja rado upoznao s gospođom-rekao je Alexandro
-Bez brige gospodine,to ću odmah da obavim-ustao je I krenuo-vidimo se večeras-usput je dodao

-Čovječe da samo znaš kako si me uplašila-govorila je Isabel paleći cigaretu I gledajući svoju sestru kako leži u krevetu-nikada te nisam vidjela takvu…Šta ti se desilo?
I to da se desilo jer nisi doručkovala pričaj nekome drugome Elena!
-Isabel smiri se malo kao prvo,kao drugo nemoj da toliko pušiš 100 puta sam ti rekla,kao treće ja uopšte ne znam šta radim ovde,umjesto da sam na klinici-rukom je pokazala na svoju sobu
-Ma da.
Da se tamo srušiš,ne pričaj gluposti-rekla joj je Isabel-zvale su Anna I Gloria,rekla sam im da ćeš ih nazvati kasnije.
A ja još čekam odgovor na svoja pitanja-Isabel nije odustajala
-Izgleda da sam pretjerala sa radom,mislim da ću uzeti godišnji-rekla je Elena iskreno
-Sada sam u šoku…pa bilo ti je krajnje vrijeme-odgovorila je Isabel gaseći cigaretu

U vili Ortiz bila je porodična večera u toku,Angela ju je organizovala kao znak dobrodošlice svojoj ćerki I zetu.
-Zaista Angela sve ovo nije bilo potrebno-rekao jeFernando
-Stvarno mama,sve je prekrasno ali trebala si nešto jednostavnije da napraviš,ko zna koliko si mučila one jadne ljude u kuhinji-pridružila se Sofija
-Sofi,ti I tvoj suprug ste došli ovde nakon toliko vremena I ti očekuješ da bude nešto skromno-rekla je Angela
-Pa dragi Fernando ti si svaki put sve zgodiniji I zgodniji,pitam se kako se braniš od svih tih zgodnih Španjolki,ako se naravno braniš-rekla je zajedljivo Paola
-Paola,sve te mlade Španjolke nisu ni do koljena onoj najljepšoj na svijetu a nju imam pored sebe-odgovorio je Fernando I nježno pogledao svoju suprugu
-Da naša Sofi je zaista lijepa-odgovorila je Paola-ali ne toliko kao ja,pomislila je u sebi…vidjećeš šta je tebi spremam moj Fernando-i uputila zajedljiv osmjeh svojoj sestri

Kraj 2.epizode
Back to top Go down
*Danna es mi angel*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Danna es mi angel*

Broj postova : 9889
Godina : 34
Fan-gif : https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/ydp8o.jpg

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyTue 25 Aug 2009 - 9:23

suuuper je,svaka cast
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Esperansa - KRAJ 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyTue 25 Aug 2009 - 19:51

hvala..ja cu postavljati svaki dan po jednu epizodu e sad jedino ne znam u koje vrijeme ce da bude postavljeno.. :jupi:
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Esperansa - KRAJ 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ EmptyTue 25 Aug 2009 - 22:09

Extra je...
Ja bas i nemam smisla za to:)
Back to top Go down
Sponsored content




Esperansa - KRAJ _
PostSubject: Re: Esperansa - KRAJ   Esperansa - KRAJ Empty

Back to top Go down
 

Esperansa - KRAJ

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 19Go to page : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Web-novele-