REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari serije

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Milana
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milana

Broj postova : 98
Lokacija : negde daleko sa Demirom :D

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyThu 1 Dec 2011 - 2:30

Sta ce na kraju biti sa Nihal i Behlulom? a sta sa madamoazel? :D :D


Last edited by Milana on Thu 1 Dec 2011 - 2:33; edited 1 time in total
Back to top Go down
Milana
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milana

Broj postova : 98
Lokacija : negde daleko sa Demirom :D

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyThu 1 Dec 2011 - 2:31

discobaby wrote:
Meni uopste nije zao Bihter.Udala se za dedu,pa bi malo sa strane da svrlja.I to sa nekim iz porodice...I kako se sad ponela prema Bulentu i Nihal,zaista zasluzuje da bude ostavljena.

Ovo sto krece posle je nesto na A,tako mi se cini,jer je u svakoj reci slovo A bele boje...


:super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super:
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyThu 1 Dec 2011 - 8:04

POTVRDJENO DA ''ASI'' IDE NAKON ''VOCA''

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Mica Voli Lucero
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Mica Voli Lucero

Broj postova : 553

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyThu 1 Dec 2011 - 20:32

Koliko jos epizoda ima do kraja?Zna neko? :)
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyThu 1 Dec 2011 - 20:45

I mene zanima,da li neko zna koja je epizoda bila sinoc?Nasla sam online,da pogledam kraj,ali nikako da nadjem koju smo epizodu gledali....
Back to top Go down
Milana
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milana

Broj postova : 98
Lokacija : negde daleko sa Demirom :D

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyFri 2 Dec 2011 - 2:47

Sta ce na kraju biti sa Nihal i Behlulom? a sta sa madamoazel?Sa Besirom? :D :D


Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyFri 2 Dec 2011 - 4:36

@Mica Voli Lucero, discobaby:
Ostalo je vrlo malo do kraja, ne znam tačno. Otprilike, da je večeras negde oko 6o-a, epizoda.
@Milana:
Spoiler:
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Anahi_Angel
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Anahi_Angel

Broj postova : 548
Fan-gif : Anahi...Dulce Maria...Nole
Lokacija : Belgrade...

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptySat 3 Dec 2011 - 2:50

discobaby wrote:
Meni uopste nije zao Bihter.Udala se za dedu,pa bi malo sa strane da svrlja.I to sa nekim iz porodice...I kako se sad ponela prema Bulentu i Nihal,zaista zasluzuje da bude ostavljena.

Ovo sto krece posle je nesto na A,tako mi se cini,jer je u svakoj reci slovo A bele boje...

Slazem se za Bihter :)

:super:
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptySat 3 Dec 2011 - 6:49

ja je nepravdavam sto se udala za adnana ponasanje njeno prema bulentu i nihal je uzasno ko prava maceha ali me nije resenje da se ubije na kraju
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptySat 3 Dec 2011 - 8:27

Udala se za Adnana jer je imala neko poverenje u njega, jer su prosli kroz a + je bio sto ga njena majka zeli xD Ona ne zeli Bulenta jer hoce da bude sa slobodna sa muzem jer je uvek bilo previse ljudi thumbdown a Nihal jer je sa Behlulom a i devojka je previse razmazena thumbdown thumbdown thumbdown Ubistvo nizasta nije resenje thumbdown
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptySat 3 Dec 2011 - 12:23

slazem se sa tobom u potupunosti
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptySun 4 Dec 2011 - 2:14

maite es mi princesa wrote:
Udala se za Adnana jer je imala neko poverenje u njega, jer su prosli kroz a + je bio sto ga njena majka zeli xD Ona ne zeli Bulenta jer hoce da bude sa slobodna sa muzem jer je uvek bilo previse ljudi thumbdown a Nihal jer je sa Behlulom a i devojka je previse razmazena thumbdown thumbdown thumbdown Ubistvo nizasta nije resenje thumbdown
Pa Bihter je znala da se udaje za udovca koji ima decu.Ne moze on svoju decu da zanemari zbog nje. o.O thumbdown Msm da ne postupa pravedno jer ona hoce da se otarasi madmazel a ne bulenta. Bas mi je krivo zbog Bulenta,on je mnooogo voleo Bihter,a ona mu je zadala takav udarac. thumbdown thumbdown

Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptySun 4 Dec 2011 - 5:00

Pa ajde da su bila deca, nego posluga, njena majka, madmazel.E da ona zna da je Deniz zaljubljena u Adnana i naravno da je ne zeli thumbdown a ona ce otici ako ode Bulent tako da...
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptySun 4 Dec 2011 - 10:46

svi se nakupili bezveze
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyMon 5 Dec 2011 - 5:13

OD VECERAS,VASA OMILJENA SERIJA CE SE EMITOVATI OD 19:20 DO 20:30! UZIVAJTE!
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyMon 5 Dec 2011 - 7:49

Adnan joj je posteno izjavio ljubav i zaprosio je.Niko nju nije puskom naterao da se uda.Toliko mator covek joj ni ne prilici.Jasno je da se udala pre svega zbog statusa.Znala je da ima decu i da ce oni biti sa njima.Ako je videla da ga ne voli mogla je da se razvede i bude sa kim hoce posle,a ovako da laze Adnana,da petlja i tera Bulenta,da pravi spletke sa majkom..uzas...Naravno da nije resenje da se ubije,ali zasluzuje da bude ostavljena...
Back to top Go down
dolcevita
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
dolcevita

Broj postova : 173
Godina : 36
Fan-gif : Komentari serije Berengin

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyTue 6 Dec 2011 - 8:45

Bihter se za Adnana nije udala zbog para i statusa,to je totalno povrsne gledanje na jedan tako slozen lik kao sto je Bihter...ko je gledao od pocetka mogao je jasno da vidi koliko je ona bila vezana za svog oca i koliko je bila razocarana u majku i da je u Adnanu ustvari trazila zamenu za oca,trudila se svim silama da taj brak uspe jos dok nije bilo nista sa Behlulom...posle kad je pocelo polako nesto da se desava izmedju njih borila se koliko je mogla,kao i on..al nekad nije dovoljna tvoja zelja i odluka,neke stvari su neminovne,moraju se desiti ma koliko se odupirali tome...to je bio njen slucaj...Behlul je bio njena propast i ona je to sigurno osetila mnogo ranije,ali nije mogla uciniti nista...ove njene odluke i ponasanje pred kraj su samo posledica njenog psihickog stanja,ona je vec na ivici propasti i vise joj nista nije bitno...
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyTue 6 Dec 2011 - 20:57

EMITOVACE SE I SUBOTU I NEDELJU U 19:15 OVOG VIKENDA!
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyWed 7 Dec 2011 - 0:48

Toooo Ale
Veceras scena u sumi enamorado enamorado
Back to top Go down
Anahi_Angel
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Anahi_Angel

Broj postova : 548
Fan-gif : Anahi...Dulce Maria...Nole
Lokacija : Belgrade...

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyWed 7 Dec 2011 - 4:31

super ....
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyWed 7 Dec 2011 - 5:04

to!
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyWed 7 Dec 2011 - 10:00

dolcevita wrote:
Bihter se za Adnana nije udala zbog para i statusa,to je totalno povrsne gledanje na jedan tako slozen lik kao sto je Bihter...ko je gledao od pocetka mogao je jasno da vidi koliko je ona bila vezana za svog oca i koliko je bila razocarana u majku i da je u Adnanu ustvari trazila zamenu za oca,trudila se svim silama da taj brak uspe jos dok nije bilo nista sa Behlulom...posle kad je pocelo polako nesto da se desava izmedju njih borila se koliko je mogla,kao i on..al nekad nije dovoljna tvoja zelja i odluka,neke stvari su neminovne,moraju se desiti ma koliko se odupirali tome...to je bio njen slucaj...Behlul je bio njena propast i ona je to sigurno osetila mnogo ranije,ali nije mogla uciniti nista...ove njene odluke i ponasanje pred kraj su samo posledica njenog psihickog stanja,ona je vec na ivici propasti i vise joj nista nije bitno...
Nisam sigurna da bi Bihter u nekom siromasnom nasla ono sto je nasla u Adnanu.Nedostatak ljubavi i onog sto nikada nije imala u Adnanu,nadoknadjivala je izivljavanjem nad poslugom i izigravanjem velike gazdarice.Status i novac su joj to omogucili.Mislim da ona nikada nije volela Adnana i nikada njihov brak shvatala ozbiljno,ona je samo zelela sigurnost,mesto gde ce uzivati,dok ne dodje do neceg boljeg(misleci da je to Behlul).Jednostavno mislim da je imala hiljadu i jednu priliku da ga ostavi i da postupi posteno,a ne kao najveca kukavica i neko ko je izdao celu porodicu.
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyWed 7 Dec 2011 - 10:36

scena u sumi enamorado enamorado SAVRSENA
jer ovo njihova poslednja ljubavna scena?

kad se gledaju njih dvoje kao osobe likovi i imajuci u vidu koliko su muljali sasvim je zasluzeno sto nisu ostali zajedno.on je kukavica a ona je kompleks teski

glumci su odlicno izneli likove thumbup i imaju prejaku hemiju
da mi toliko zao videti ih razdvojene :( a opet znam da su zasluzili
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyWed 7 Dec 2011 - 23:14

Ja mislim da Bihter nije zaslužila da je Behlul ostavi zbog Nihal, koju očigledno nije voleo. Slažem se za Bihter, da se sigurno nije udala zbog ljubavi. Volela ga je, ali ne toliko. Svi koju su gledali od početka znaju da je to uradila samo da bi se svetila Firdevs.
Ali opet, ona je više puta bila na korak da ostavi Adnana jednom za svagda, pa je uvek bio tu Behlul koji nije znao šta će, a ona bi onda pred Adnanom popustila i vratila se. Iako je Bihter ispala najgora u celoj priči za mnoge, ja mislim da je to ipak Behlul, koji ju je na to naterao. -.-'

Mnogo mi je žao što je ostalo ovako malo do kraja(samo još 5 epizoda :( ).
Serija je fantastična, glumci su odlični i baš šteta što se završava.
A ovi sa Prve baš hoće što pre da je skinu s programa. Puštaju je duže nego obično, a sada će i za vikend da prikazuju. -.-' Ali opet je i to bolje nego da odugovlače sa serijom, da poslednjih 5 epizoda prikazuju mesec dana.
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Mica Voli Lucero
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Mica Voli Lucero

Broj postova : 553

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyThu 8 Dec 2011 - 8:40

Ne mogu da verujeeeeeeeeeeeem da ce uskoro kraaaaaj Plac
Sta cu ja bez 'voca?Stvarno nije fer :(
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije Empty

Back to top Go down
 

Komentari serije

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 8Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Turske serije :: Starije serije :: Aşk-ı Memnu/Zabranjeno voće-