REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari na seriju!

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27
AuthorMessage
sneks
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
sneks

Broj postova : 244
Godina : 40
Fan-gif : Komentari na seriju! - Page 27 2585ff6

Komentari na seriju! - Page 27 _
PostSubject: Re: Komentari na seriju!   Komentari na seriju! - Page 27 EmptyFri 30 Dec 2011 - 2:51

ipak nas ima vise koji smo je obozavali,bila prelepa serija,ja sam je skidala i sad obozavam da je odgledam
Back to top Go down
Srpski William Levy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Srpski William Levy

Broj postova : 1950
Godina : 32
Fan-gif : Komentari na seriju! - Page 27 Tda3

Komentari na seriju! - Page 27 _
PostSubject: Re: Komentari na seriju!   Komentari na seriju! - Page 27 EmptyFri 30 Dec 2011 - 8:42

Slazem se. I ja kad nisam stizao da gledam zbog skole sam gledao na YouTube-u, a to ni za jednu drugu seriju nisam radio.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari na seriju! - Page 27 _
PostSubject: Re: Komentari na seriju!   Komentari na seriju! - Page 27 EmptySun 1 Jan 2012 - 10:17

Producentkinja je htela da obradi ovaj rimejk pre ,,Peregrine'', ali ga je ipak kasnije uradila.



Quote :
¿Sabías que... Antes de #Peregrina, Nathalie Lartilleux estuvo a punto de hacer #CuidadoConElÁngel, pero esta la realizó años después?
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Komentari na seriju! - Page 27 _
PostSubject: Re: Komentari na seriju!   Komentari na seriju! - Page 27 EmptyMon 2 Jan 2012 - 7:21

Ne zna se koja je gora :CCEA ili PEREGRINA. Ko je gledao KASANDRU vrlo dobro zna o čemu govorim.
Žalosno je na šta je spala velika većina današnjih telenovela.
Nije ni čudo što su ih PREGAZILE turske serije.
Uporedite rejtinge i termine telenovela pre nekih 10 godina i sada i shvatićete na šta mislim.
Vrlo je lako zaključiti.
Back to top Go down
bakinochka
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
bakinochka

Broj postova : 1

Komentari na seriju! - Page 27 _
PostSubject: Re: Komentari na seriju!   Komentari na seriju! - Page 27 EmptySun 29 Jan 2012 - 12:13

Молим вас одговор:
А у овом форуму могу да преузму ову епизоду
са титловима на српском?
Back to top Go down
Mica Voli Lucero
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Mica Voli Lucero

Broj postova : 553

Komentari na seriju! - Page 27 _
PostSubject: Re: Komentari na seriju!   Komentari na seriju! - Page 27 EmptyThu 23 Feb 2012 - 9:41

Aaaaa enamorado
Secam se ove serije :D
Ali ipak mi je bolja TDA,u kojoj je radnja slicna kao u CCEA thumbup
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Komentari na seriju! - Page 27 _
PostSubject: Re: Komentari na seriju!   Komentari na seriju! - Page 27 EmptyThu 23 Feb 2012 - 13:12

Da si imala prilike da pogledaš seriju EL PRIVILEGIO DE AMAR videla bi koliko je to bolja serija od TDA.
Od kad se snimaju ovako užasni rimejkovi - telenovele su otišle u aut.Žao mi je što je tako, ali to je istina.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari na seriju! - Page 27 _
PostSubject: Re: Komentari na seriju!   Komentari na seriju! - Page 27 EmptyThu 23 Feb 2012 - 13:44

dpdragan wrote:
Da si imala prilike da pogledaš seriju EL PRIVILEGIO DE AMAR videla bi koliko je to bolja serija od TDA.
Od kad se snimaju ovako užasni rimejkovi - telenovele su otišle u aut.Žao mi je što je tako, ali to je istina.

Potpis na ovo. Ne znam da li si imao prilike odgledati Cristal-ja sam gledao neke delove i nije toliko loša...
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Komentari na seriju! - Page 27 _
PostSubject: Re: Komentari na seriju!   Komentari na seriju! - Page 27 EmptyFri 24 Feb 2012 - 0:52

Jesam, nije loše, ali, ova TELVISINA verzija iz 1999 sa Adelom Noriega i Helenom Rojo mi je ipak mnogo bolja, a i doživela je najveći uspeh.

Šteta što su je onako oskrnavili sa serijom TDA.

Nažalost, takvih GAFOVA ima jako mnogo poslednjih godina.
Upravo zato latino telenovele polako nestaju sa ekrana mnogih televizija .
Evo i kod nas, jedina telenovela koja se trenutno emituje je serija SESTRE koja ide na PINK-u u očajnom terminu.Kako je krenulo,uskoro ostajemo U POTPUNOSTI BEZ TELENOVELA.U nekim zemljama se to već desilo.
Žao mi je, ali sami su krivi.Dok su snimali bolje serije - IMALI SU MNOGO VIŠE GLEDALACA.
Serija CUIDADO CON EL ANGEL je SRAMOTA TELEVISE.
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari na seriju! - Page 27 _
PostSubject: Re: Komentari na seriju!   Komentari na seriju! - Page 27 EmptyWed 18 Jul 2012 - 1:53

USKORO NA DOMA TV!
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Komentari na seriju! - Page 27 Kf4npd

Komentari na seriju! - Page 27 _
PostSubject: Re: Komentari na seriju!   Komentari na seriju! - Page 27 EmptyThu 2 Aug 2012 - 2:59

Najljepši par žanra, William Levy i Maite Perroni u priči koja potvrđuje mudru izreku kako ljubav ima boju anđela. Ne propustite 'Oprezno s anđelom' od 17.kolovoza(17.8.) na Doma TV-u.
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Komentari na seriju! - Page 27 _
PostSubject: Re: Komentari na seriju!   Komentari na seriju! - Page 27 EmptyThu 2 Aug 2012 - 16:06

rose palniras li gledati?

Levyrooni enamorado
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Komentari na seriju! - Page 27 _
PostSubject: Re: Komentari na seriju!   Komentari na seriju! - Page 27 EmptySat 11 Aug 2012 - 16:11

Oprezno s anđelom – popularna telenovela od 17.08. u 17:30 i 18:20 sati na Doma TV-u.
Promo - Doma TV:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Cielo
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Cielo

Broj postova : 36
Fan-gif : Komentari na seriju! - Page 27 612e48718d420ee1

Komentari na seriju! - Page 27 _
PostSubject: Re: Komentari na seriju!   Komentari na seriju! - Page 27 EmptySat 25 Aug 2012 - 4:11

Nepotrebnno su je produživali,sada kada gledam ja bi onih 95+ epizoda izbacila,100 epizoda i FIN jer su se sve najvažnije stvari otkrile već prije 100 epizode,tako da je onih 95+ epizoda totalno nepotrebno snimljeno.Nedavno sam pročitala da su CCEA čak tri puta produživali i da bi je produžili i četvrti put da Maite nije rekla DOSTA!Bravo,Maite!Baš me zanima koliko bi serija imala epizoda (1000?) da Maite nije prekinula snimanje i to nepotrebno produživanje haha .
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari na seriju! - Page 27 _
PostSubject: Re: Komentari na seriju!   Komentari na seriju! - Page 27 EmptyMon 24 Sep 2012 - 11:31

U Španiji


Quote :
#CuidadoConElÁngel llegará a España el próximo Lunes 1 de Octubre, a las 15.00h, por Antena.Nova.
Back to top Go down
Alice ^_^
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Alice ^_^

Broj postova : 254
Godina : 28
Lokacija : Wonderland

Komentari na seriju! - Page 27 _
PostSubject: Re: Komentari na seriju!   Komentari na seriju! - Page 27 EmptySun 7 Oct 2012 - 2:14

Obožavala sam ovu serijuu. M&W prelep par enamorado
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Komentari na seriju! - Page 27 Kf4npd

Komentari na seriju! - Page 27 _
PostSubject: Re: Komentari na seriju!   Komentari na seriju! - Page 27 EmptyWed 7 Nov 2012 - 6:09

Kako ovako bacim pogledim(my guilty pleasure xD ),Maite je doista sjela ova uloga.Uzivjela se sa njome-samo pogledajte njezinu mimiku,geste,govor :D
Meni je serija zabavna sve do dijela kad Marichuy ode na Omarovo imanje.Do tada je bila barem zabavni trash.A od tada-katastrofalni trash.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari na seriju! - Page 27 _
PostSubject: Re: Komentari na seriju!   Komentari na seriju! - Page 27 EmptyWed 7 Nov 2012 - 12:16

U Španiji


Quote :
Desde hoy, disfruta de #CuidadoConElÁngel, de Lunes a Viernes, de las 15.00h a las 16.50h, por Antena.Nova.
Back to top Go down
Chris Halliwell
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Chris Halliwell

Broj postova : 32

Komentari na seriju! - Page 27 _
PostSubject: Re: Komentari na seriju!   Komentari na seriju! - Page 27 EmptyTue 24 Sep 2013 - 9:42

Jenda od mojih najomiljenijih serija imam sve epizode na 10ak dvda i razmišljam nešto ovih dana da gledam ponovo. No iako mi je skoro najomiljenija moram da priznam da su je malko otegli kao ono kad je oslepela Marićui pa onda njena tvrdoglavost da mu ne oprosti kad je progledala ... malo se oteglo sve to ali šta sad serija je bombastična.
Back to top Go down
Alice ^_^
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Alice ^_^

Broj postova : 254
Godina : 28
Lokacija : Wonderland

Komentari na seriju! - Page 27 _
PostSubject: Re: Komentari na seriju!   Komentari na seriju! - Page 27 EmptyTue 26 Aug 2014 - 13:57

Meni je najgluplje ovdje bilo ono kao slijepa, ovo ono, operiše je Huan Migel koji je PSIHIJATAR , i ona progleda u zadnjoj epizodi :D al' dobro, nije džaba sapunica xD

al' redovno sam je pratila kao klinka, njih dvoje hit :D
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari na seriju! - Page 27 _
PostSubject: Re: Komentari na seriju!   Komentari na seriju! - Page 27 Empty

Back to top Go down
 

Komentari na seriju!

View previous topic View next topic Back to top 
Page 27 of 27Go to page : Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Meksičke telenovele :: Starije telenovele :: Telenovele koje su emitovane kod nas :: Cuidado con el Angel/Napušteni anđeo-