REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Zivot nije mirna luka - KRAJ

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptyWed 7 Apr 2010 - 4:28

8 epizoda “Ponovna oluja”

Santjago: Molim???
Klara: Trudna sam!
Santjago: Ali nije moguce, samo smo jednom bez zasitite…..
Klara: Za to je dovoljno jednom!
Santjsgo: Dodjavola! Nek ide sve dodjavola! Zivot mi se ionako srusio, a sad I ovo!!!
Klara: Moj otac kaze da moras da me ozenis, pretio mi je, kaze da ce da ubije i mene i tebe! Santjago, moras da me ozenis!
Santjago: Ma ne pada mi na pamet!
Franco nije verovao svojim usima, smo je stajao i nijednu rec nije rekao!
Klara: Sta da radim???
Santjago: Ne znam, idi sad, moram da razmislim o svemu…
Klara: Ali…
Santjago: Idi kad kazem!
Klara je otisla….
Franco: Santjago?!
Santjago: E idem ja u svoju sobu, posto ovde nemam mira!

Nekad se mnogo toga desi odjednom, pa ne mozemo da shvatimo svoja osecanja, previse ih je… Tada je najbolje da uz sebe imamo podrsku, a ne trazimo samocu… Oni koji zele da budu sami izgledaju kao da su hrabri, da mogu sa svim da se nose. Ali, to nije tako, naprotiv, oni ne smeju da priznaju drugima sta osecaju, cak ni sami sebi…. Oni su ustvari najvece kukavice….

Santjago je bio ocajan, nije ocekivao da je Klara trudna, a jos manje je planirao da je ozeni…on je voleo Paolu, a ne Klaru… Ali ona ga je odbila…. Nije znao sta da radi, pa je otisao u jedan kafic i popio nekoliko casa… prisla mu je jedna lepa, mlada zena…
Barbara (pruzi mu ruku): Ja sam Barbarara.
Santjao: Vau, prelepa si, drago mi je ja sam Santjago...
Malo su caskali a potom su oboje otisli kuci….

Sara: Stas je bilo, Klara?
Klara (brise suze): Nista…. Moram do kupatila….(otrci) jao, lose mi je…..(pocne da povraca) aaa vrti mi se u glavi….(pada na pod ali ne gubi svest)
Sara: Sta li joj je?!
Rebeca (nailazi): Sta je bilo, kuds je otrcala Klara?
Sara: Ne znam, plakala je, a onda otrcala u kupatilo…
Santjsgo nailazi, vidno raspolozen…
Sara: Gde si ti bio?
Santjago: U raju!
Rebeca: Opet si pio?
Santjago: Jos bolje od toga, bio sam sa Barbarom
Sara: Sa kim?
Santjago: Sa Barbarom, ona je stvarno divna zena….
Sara: Pre 2 sata si bio zaljubljen u Paolu, sad u Barbaru… stvarno preterujes…
Santjago: Pa ona me je odbila, sta da radim….
Sara: Ti stvarno nisi normalan!
Rebeca: Nastavite bez mene, ne mogu vise da slusam ovo! (ode)
Sara: Ne mogu da verujem! Ti nisi u stanju da volis nekog! (ode)
Santjago: Pa kad ona mene ne voli….

Franco: Cao ljubavi! (poljubi je)
Rebeca: cao…
Franco: Saznala si za Santjaga?
Rebeca :Sta?
Franco: Da je Klara trudna sa njim!
Rebeca: Sta?!?!
Franco: Jutros sam cuo….
Rebeca: Zaljubljen je u Paolu, sa Klarom ce da ima dete, upoznao je neku Barbaru….pa dokle vise?!
Franco: U Paolu?
Rebeca: Da… ili bolje receno bio, dok nije upoznao Barbaru….

Klara: Santjago!
Santjago: Pusti me!
Klara: Ali nase dete….
Santjago: Sta da radim? Koliko ti treba da abortiras?
Klara: Sta? Ja zelim ovo dete!
Santjago: Pa ja ne mogu da ti pomognem…
Klara: Moras! Moj otac ce nas ubiti oboje u suprotnom!
Santajgo: To je tvoj problem, ja cu ti dati pare, ali ne ocekuj da cu da se ozenim sa tobom! (ode)
Klara: Santjago! (klekne na pod)

Rebeca: Sta je bilo? Saznala sam vec, ako si to hteo…
Santjago: Vec znas? Uredu, necu da poricem, ali ja ne zelim da se ozenim njom, placau joj, ali ne zelim da se ozenim sa njom…
Rebeca: Nisam ti to ni trazila…
Santjago: Ona kaze da ce njne otac da nas oboje ubije!
Rebeca (ne ramislja sta govori): Pa to je prtnja, mozes da ga tuzis…
Santjago: Upravu si tetka! (euforicno je podigne) Tako je! Tuzicu ga ako nastavi da mi preti!
Rebeca: Spusti me!!!
Santjago: Kako se ja toga nisam setio? (ode) Imam plan! Slusaj, tuzicemo tvog oca! Preti nam!
Klara: Ne! Neznas na sta je sve spreman!
Santjago: Nije me briga! Shvati necu da se ozenim sa tobom!

U labaratoriji:
Maks: Pusti me odavde ili….
Horhe: Ili sta? Nemozes nista da mi uradis!
Maks: Pusti me, uradicu sve sto kazes!
Horhe: Moras da platis za sve sto si ucinio.Ubio si mi zenu skote!!! Ubio si Paolu! Hteo si da ubijes Rebeku Sancez! Siguran sam da to nije kraj liste tvojih zlocina!
Maks: Sta mislis da mi uradis??? Sta god uradi, nikad neces povratiti svju zenu!!! Moja smrt je nece oziveti! Ona je mrtva, shvati da je mrtva!!!
Horhe: Ja nisam ubica, tako da necu da te ubijem, ali platices mi! (odlazi u sobu u kojoj se nalazi Ana Lucia) Duso... uskoro ce on platiti za sve! …Hajde probudi se, molim te (ljubi joj ruku) probudi se… (u infuziju sipa vec pometu tecnost, koja sadrzi njenu krv… U pocetku se nista ne desava, ali to Horhea ne obeshrabruje…..
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptyWed 7 Apr 2010 - 21:44

Sara:

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 11269_188683327407_188663157407_3155114_4354558_n

Santjago kad je saznao za Klarinu trudnocu:

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 Christopher-uckermann300x350
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptyFri 9 Apr 2010 - 9:48

9 epizoda “Oluja jos traje…”

Franco: Ljubavi, sutra je proslava povodmo sklapanja saradnje izmedju moje i firme Tores… Idemo?
Rebeca: Naravno, samo onda moram da svratim do modne kuce, da uzmem neku haljinu…
Franco: Nema problema!

Klara: Ali Santjago… molim ted a ne pravis skandal, ne znas na sta je sve on spreman!
Santjago: Ma bas me briga! Sta mi moze?!
Klara: Sta bi radio da se sazna da ja cekam tvoje dete, a da ti volis drugu, ili bolje reci druge dve!
Santjago: Ali ti to ne bi rekla, zar ne!?
Klara: Ali moj otac bi! Ne znas kakav je! Njjjemu je cast ispred svega, moras da me ozenis!
Santjao: Pusti me, da razmislim, idi negde! (ona ode) Sta da radim?!

Sara: A ja mislila da je moj zivot propast! Sta bi tek radila da sam na Klarinom mestu?

Nekad ne postojie dobro i zlo, ves manje i vece zlo…. Onda razmisljamo, kako je dobro sto nam se deslio manje zlo… Tada pronalazim utehu u tome sto je neko u goroj situaciji od nas… To nas cini jakim, ali samo naizgled, u dubini duse znamo, koliko smo patili, i cinjenica da je neko patio vise od nas, ili da pati, ne menja nista….

Veronica: Sta je sa tobom, nekako si mi cudna?
Sara: Nista, samo razmisljam…
Veronica: Hoces da odemo do grada? Pozovi Lupe, i fantsaticna trojka ponovo stupa u akciju!
Sara nije izdrzala vise i pocela je da se smeje na sav glas.
Veronica (smje se): Nije toliko smesno…
Sara Kako nije (sme je se) “fantasticnaa trojka ponovo stupa u akciju” hahaha stvarno si smesna… hahaha cujes li ti sebe?!
VeronicA: Pa salila sam se, nisam znala da je toliko smesno….hahaha “fantasticna trojka”…jao, zar nista pametnije ne mogu da smislim…
Sara: Uredu fantasticna, uspela si da me ubedis! (zove) Lupe, hoces da odemo do grada?
Lupe: Vazi, u koliko sati?
Sara: Moze oko 8?
Lupe: Ok, meni odgovara…(prekida)
Sara: Slaze se, idemo na bazen, fantasticna?
Veronica: Ok, i nezovi me tako!

Santjago je lezao na krevetu I razmisljao o svemu, nije znao sta ce sa zivotom, sve mu se srusilo….

Rebeca je bila na poslu.
Sef: Jao, na sta ovo lici, pogledaj samo…
Rebeca (iznervirano): Sta sad nije uredu?
Sef: Bolje pitaj sta je uredu… Zar ne mozes bolje od ovog? Zar si toliko nesposobna?
Rebeca (prosipa mu kafu po pantalonama):Dosta mi je! Dajem otkaz! (izlazi iz modne kuce i besno seda u auto i odlazi kuci)

Sara i Veronica su plivale u bazenu, naisao je Huan koji je trazio Franca.
Huan: Izvinite, ali trazim vaseg oca, da li mozda znate gde je?
Sara (iznervirano): Kako smes ovako da upadas?Kako…
Veronica(prkida je): U svojoj kancelariji…
Huan ode.
Veronica: Sta ti je, zasto si onakva?
Sara: Kakva? Otkud mu pravo da upadne ovako u nase dvoriste?
Veronica: Ali vidi kako je zgodan…
Sara: I nepristojan….
Veronica: Ma daj, izvinio se... A vas dovje bi ste bili prelep par, a i iz aviona se vidi da mu se svidjas…
Sara: Ti nisinormalna, uostalom ako ti se svidja mozes da ga zadrzis…
Veronica: Ali on je zaljubljen utebe…
Sara: Epa ja vise ne verujem da mi je sudjeno da budem srecna sa bilo kojim muskarcem… (izadje iz bazena)
Veronica: Ma sta je s’ tobom?!
Huan izlazi iz vile.
Veronica: Wow! Ti si luda ako ti se on ne svidja!
Sara: Ne ti si luda…
Veronica: Stvarno te ne razumem…
Sara: Nadam se da nikad neces moci da me razumes…
Nekad je sreca predaleko od nas, ili ne mozemo da je stignemo, ili nemamo volju… Bilo kako bilo, mi u takvim trenutcima pustamo srecu da nam pobegne….
Hoce li Sara pustiti svoju srecu da joj pobegne? Ili ce je sresti u buducnosti, kada ce joj biti bliza? Ili ce cekati da joj zivot da drugu sansu za srecom?
Zivot nam retko daje sansu da budemo srecni, zato, kad nam je, da ne treba da cekamo novu, vec da verujemo da je to ona prava, ona koja je bas nama namenjena…
Santjago nikad nije ozbiljno shvatao svoje veze, a pogotovo ne vezu sa Klarom. On ju je dozivljavao na foru :”Kad nema druge, dobra je i ona…” Ali odlucio je da je ne ostavi bez icega…
Franco: Otkud ti sad zar nisi na poslu?
Rebeca: Ne, poslusala sam tvoj savet…
Franco: Koji savet?
Rebeca: Otvoricu svoju modnu kucu, necu da mi neka nezahvalna budla naredjuje….
Santjago (nailazi): Tetka, moramo da popricamo…
Rebeca: Zar bas sad? Mozemo li…
Santjago: Molim te sad, jako je vazno…
Rebeca: Dobro, o cemu se radi?
Santjago: Odlucio sam da se ozenim Klarom…
Rebeca i Franco: Sta?!?
Santjago: Zelim da promenim svoj zivot…

U labaratoriji:
Ana Lucia ne pokazuje nikakve promene, i dalje se ne budi, Horhe je razocaran, ali mora da pokusa ponovo… Nece odustati dok ne uspe… On shvata pojam zivota, ali ne i to da je nemoguce stvoriti zivot… On zna da je upravu, da ce jednog dana uspeti… Horhe je bio u labaratoriji, a Paola je plakala, Maks je iskoristio trenutak njene ne paznje i pokusao da se oslobodi… Ruku je vukao i cimato, dok mu se metal zarivao u kozu, onda ju je cepao, dolazio do misica, ali Maks je pretrpeo taj bol… On je pobegao kroz prozor.
Horhe (nailazi): Paola,Pobogu! Maks je pobegao…Moras da ga nadjes sto pre… (ona klimne glavom i pocne da trazi Maksa)
Maksu ide krv, ruka mu je jako povredjena, cak do kosti, misici pokidani, vise iz rane….Maks skida majcu i njom pokusava da zaustavi krvarenje…. Paola mu je veoma blizu, ali ne moze da odredi tacno gde je on.
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptySun 11 Apr 2010 - 1:47

Nova epizoda sutra! Ne propustite epizodu u sredu!
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptySun 11 Apr 2010 - 3:13

Ekstra, bas mi se svidja, ovo je odlicno. Svidja mi se najvise Sara.
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptySun 11 Apr 2010 - 4:19

Drago mi je sto ti se svidja!
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptySun 11 Apr 2010 - 4:44

Pa kako mi se ne bi svidjalo? :jupi:
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptyMon 12 Apr 2010 - 8:36

10 epizoda “Zurka”

Sutra:
Santjago: Klara, odlucio sam, ozenicu se tobom…
Klara: Znala sam da me volis…
Santjago: Nisam rekao iz ljubavi vec zbog deteta… (u sebi) Ne zelim da moje dete raste bez oca, kao sto sam ja… nikad neces moci da me razumes…
Klara (snuzdeno): Kako ti kazes…

Sara je lezala na svom krevetu i pricala sama sa sobom.
Sara: 31 dan je prosao od kako sam ovde, bilo je svega i srece, i tuge, za ovo kratko vreme, mozda je kraj mojim mukama, mozda sada kada je Maks otisao mogu da budem srecna….ali ne sa drugim muskarcem… posle svega, ne verujem da mogu da budem srecna sa nekim…. Mozda mi nije sudjeno da budem srecna sa muskarcima… mozda treba da potrazim svoju srecu u necemu drugom… Moram da nastavim dalje… Da, moram…
Veronica je cula Sarin monolog… Nije izdrazala i usla je u sobu…
Veronica: Sara, sta je sa tobom? Zasto tako pricas?
Sara: Ti me prisluskujes?!
Veronica: Slucajno sam cula sta si rekla… nemoj da se ljutis… (zagrli je)
Sara: Nije u tome stvar, nego … ne znam dokle ce mi biti ovako, moram da skrenem svoje misli…
Veronica: Imam ideu… mama I tata idu na neku proslavu veceras…
Sara: Pa?
Veronica: Imamo celu vilu samo za sebe… Sto ne napravimo zurku? Nema ko da nam smeta…
Sara: Stvarno si fantasticna (nasmeje se) ali Santjago?
Veronica: Sta s’ njim?
Sara: Pa sta cemo sa njim…?
Veronica: Neka ostane, ne smeta nam, ako hoce neka i on dodje na zurku….
Sara: Ok... pa da pocnemo sa pripremama…
Veronica: Ok, idemo u radnju da kupimo sve potrebno…

Maks se probudio u urgentnom, ali niko nije bio pored njega... ruka mu je bila u zavojima… iskoristio je priliku, i pobegao… Dosao je do vile Sanchezovih… zeleo je da udje… ali ipak nije, vec je nastavio dalje, u nepoznatnom pravcu.
Sara: Paola, mozes da pripremis hranu za zurku?
Paola: Naravno, sta zelis?
Sara: Pa neke kolace,tako nesto..
Paola: Ok, idem u supermarket…
Sara: Idemo ja i Veronika …

Veronica: Santjago, da li hoces da prisustvujes zurci koju organizujemo ja i Sara?
Santjago: Sta cu ja na vasoj zurci?
Veronica: Molim te…. (pogleda ga tuzno)
Santjago: Neznam, mozda….
Veronica: Ok!

Rebeca: Idem do butika da kupim neku haljinu za proslavu…
Franco: Dobro ljubavi…

Sara i Veronica su otisle u shoping. … kupovina je trajala citavih 3 sata…. Ubrzo su stigle kuci i preuredile je, sve je izgledalo savrseno… vreme je proletelo, Rebeca i Franco su otisli a gosti su polako poceli da dolaze… Na iznaenadjenje svih prisutnih, pojavila se Barbara, lepa, sredjena, obucena u crvenu haljinu… Pozdravila se sa Santjagom, mada to je bio vise poljubac, nogo pozdrav.Ni Sara ni Veronica nisu reagovale cudno, posto nisu ni znale da Santjago planira vencanje…. Ali, na vrhu stepenica se pojavila Klara .
Klara (vice): Kako se usudjujes? Kako samo mozes? Aaaa (zakoracila je, ali, je izgubila ravnotezu i skotrljala se niz stepenice).
Veronica i Sara: Klara?!?!?
Veronica prilazi Klari, koja bez svesti lezi na podu.
Veronica: Santjago, sta da radim?!
Santjago: Veronika, otkud ja znam, nisam doctor….
Sara je uzela casu vode i polila Klaru, ali ni to joj nije pomoglo….
Sara: Da zovem hitnu?
Veronica: Ne znam…
Barbara: Nisam ja kriva….
Santjago: Znam da nisi (poljubi je)
Sara: Santjago! Daj pomzi!
Santjago: Kako? Otkud ja znam sta joj je?!
Veronica: A da zovem mamu?
Santjago: Jesi li ti poludela? A sta ces da joj kazes?
Veronica: Istinu (zove) Ne javlja se…. znam zvacu tatu (zove) Ni on se ne javlja…
Sara: Zao mi je ali zurka je gotova!
Vecina osoba sa zurke je otila, ostale su Barbara i Lupe….
Santjao stavlja Klaru na krevet, donosi alcohol , ali ni to ne pomaze….
Sara: Ja zovem hitnu! (uzima telefon)
Santjago: Ne! (otima joj telefon i baca ga dole)
Sara: Sta je sa tobom?!
Santjago: Niko ne sme da zna za ovo! (opipava joj puls) Ne mogu da joj nadjem puls, izgleda da je mrtva!
Sara, Veronica, Lupe i Barbara: Sta?!?!
Veronica: Ne moguce!
Barbara: Ne, nije, nije….
Zvoni Veronicin telefon….
Veronica: Da. Mama, dobro je da si zvala desilo se nesto strasno! Klara je pala niz stepenice! Ne dolazi k sebi, ne znamo sta da radimo! (veza se prekinula) Halo!

U labaratoriji:
Horhe je stajao pored kreveta na kome je lezala Ana Lucia, on nikad nije prestao da se nada da ce uspeti da je vrati u zivot… Kasnije je nastavio sa eksperimentima… Uzeo je ljudsko tkivo i stavio ga pod mikroskop, posmatrao ga je nekoliko minuta, a potom ga vratio u malu bocu… Opet je uzeo onu tecnost sa krvlju Ane Lucie, ali ovog puta je u tu tecnost ubacio tkivo sa mozga… Iz boce je poceo da izlazi beli dim, onda ju je Horhe stavio u zamrzivac… Par sati ikasnije, on ju je izvadio, tecnost je izgledala isto, samo je ovog puta bila zamrznuta i na sredini je imala sasvim malu crvenu tackicu…
Horhe: Ovo se desilo pre nego sto sam planirao…. Mozda……. Mozda postoji nacin da se potstakne stvaranje novih mozdanih celija….. ili jos bolje ozivljavanje starih…. Hm…
Potom je usao u sobu Ane Lucie… Prislonio joj je iglu na slepoocnicu a potom je polako zabado, posle nesto manje od minuta, izvadio ju je i odneo u labaratoriju….
Horhe: Samo da mi ovo uspe…..
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptyMon 12 Apr 2010 - 8:57

Odlicna epizoda, svaka ti cast! Bas mi se sve svidja!
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptyMon 12 Apr 2010 - 9:02

hvala! Prekosutra ce biti jako zanimljiva epizoda, koja ce bitno promeniti tok radnje...
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptyWed 14 Apr 2010 - 9:42

11 epizoda “Greska”

Rebeca: Veronika, sta si rekla, nista te ne razumem… prekinula je….
Franco: Mozda nije nista vazno…
Rebeca: Mozda…

Sara: Ja lepo kazem da zovemo hitnu! Umrece!
Santjago: Ne, umrece, a nas ce optuziti za ubistvo!
Sara: Ja zovem hitnu pomoc!
Santjago (pipa Klari puls): Puls joj je slab…..
Sara: Znas sta? Ja necu da budem deo ovoga, ja idem!
Lupe i Veronica: Gde?
Sara: Nije bitno! Da me niko nije pratio!!!
Sara je samo izjurila iz vile, besna zbog svega… Mesec je sijao neobicno, kao da je hteo da odvede Saru negde… Kisa je padala, ali se Mesec ipak video…Sara je hodala “kao muva bez glave” gledala je samo u Mesec, pratila ga…. Nije gledala ispred sebe i okliznula se i pala, pocepala je farmerice koje je imala na sebi… Nije mogla da ustane, ne zbog povreda, vec zato sto nije imala volju… Bespomocno je podigla glavu i pogledala u Mesec, koji je poceo da se gubi iza oblaka… Kisa je padal sve jace, a Sara je lezala na sred puta… Osetila je necije prisustvo, kada je ponovo podigla glavu, imala je sta da vidi; Maks je stajao pred njom…
Maks: Sta ti se desilo Sara?
Sara (besno): Ti si mi se desio!!!! (ustaje u sedeci polozaj)
Maks: Oprosti mi Sara….
Sara: Nikad!!! (pogleda u koleno, koje je krvarilo) Aaaa
Maks: Dobro si?!
Sara (besno): Sta te briga!!! (pokusava da ustaje) Sada ces da mi platis!!!!!! (ustaje i pocinje da ga udara) kretenu!!! Nije ti bilo dosta sto si me toliko povredio, vec si mi i majku napao!!! Prokletnice!!!!!!! (udara ga svom snagom)
Maks (ironicno): Lakse malo! Ja nemam veze sa tim napadom!
Sara: Ma da!!! Ubicu te!!!! (izua cipelu i zabada mu stiklu u cello)
Makas (kleci na putu): Aaaa platices mi za ovo!!! (drzi se za glavu)
Sara bezi, odlazi do svoje kuce, ali ne ulazi unutra, vec seda u auto i pali ga…. Ne gleda kud vozi, te skrece sa puta, pogleda kroz prozor i opet ugleda Maksa, koji ovog puta nasilno ulazi u auto…..
Sara: Izlazi!!!!
Maks: Ne!!! (pokusava da je poljubi, ali ona ga osamari) Zar se tako postupa sa osobom koja te voli?!
Sara pali auto, vozi 200 na sat…
Maks: Aaaa dal si ti luda?! Stani!!!! Aaaa!
Sara: Muka mi je od svega!!!!
Suze joj se ponovo slivaju niz lice, ovog puta ne moze da ih zaustavi, nije joj ni do cega, kada prolazi pored jenog mosta….
Sara: Ma nek ide sve dodjavola!!!!!
Maks: Nee! Ti si luda!!!! Aaaa
Sara je pocela histericno da se smeje, ali je idalje plakala… Od jednom skrece i auto udara u ivicu mosta, ali zbog prevelike brzine se prevrce I upada u vodu… Oboje su bez svesti, povredjeni su, stakla su polupana i auto tone…….
Malo kasnije:
Spasilacka ekipa je pronasla Maksa, ali ne i Saru, nju je pre toga pronasao neko drugi….
Sutra:
Svi su bili potreseni zbog nesrece, a sada i Sarinog nestanka…
Rebeca: Moja cerka…(pocinje da place)
Veronica: Za sve si ti kriv (gura Santjaga)
Santjago: Nisam ja kriv! Vi ste pravile zurku…
Franco: Zar morarte da se svadjate?! Smiri se duso (tesi Rebecu)

U labaratoriji:
Sara otvara oci, ispred sebe ugleda Horhea…
Horhe: Kako se osecas?
Sara: Ne znam, malo sam malaksala, sta se desilo? Ko ste vi???? Ne secam se svega….
Horhe: Polako…. (daje joj nesto)….Sta je poslednje cega se secas?
Sara:Secam se neke zureke, ali kao kroz maglu, sta mi se desilo???
Horhe: To je duga prica…ali pokusacu da ti je skratim... Dozivela si saobracajnu nesrecu, Maks je bio sa tobom, ti si skrenula I suto je zavrsio u vodi….Telo ti je bilo u ranama, ali sam to sredio……
Sara: Ali kako???? Sta si ti??? Neki super genije?????
Horhe: Tako nekako….
Sara: A Maks?
Horhe: On je u bolnici, ko zna kad ce se oporaviti…
Sara: Zelela bih da cujem ostatak price….
Horhe: Dobro….Tvoj decko Maks je ubica… Moja zena je to shvatila, a on je zleo da je spreci da to kaze policiji pa ju je ubio. (isprica sve)
Sara: Sta bi rekao kada bih ti predlozila da ti pomognem u istrazivanjima, a ti meni za uzvrat pomognes da naucim da se branim, da bi se osvetila Maksu….?
Horhe: Nemam nista protiv, samo……..kako se snalazis u labaratoriji???
Sara: Valjda dobro….
Horhe: Spremna si da pocnes???
Sara: Da! Samo bi zelela da se javim porodici…
Horhe (daje jo telefon): Naravno.
Franco: Halo!
Sara: Jas am Sara!
Franco: Sara! Da li si dobro? Gde si?
Sara: Ja sam…. Kod jedenog prijatelja, ostacu ovder neko vreme, ne znam koliko, ali najbolje je da budem daleko od svega! Moram da idem! (prekida)
Frano: Sara!
Sara: Uredu, da pocnemo! Ja sam spermna na sve!

Rebeca: Znaci dobro je?
Franco: Da, tako mi je bar rekla, kaze I da ce neko vreme biti kod nekog prijatelja jer zeli da bude daleko od svega…
Rebeca: Ali zasto? Dozivela je saobracajnu nesrecu, nemoguce da je ostala nepovredjena….
Franco: Verovatno ima neke povrede, ali je dobro…..to je najvaznije…
Rebeca: Upravu sii…. Ali je rekla da ce da ostan kod tog svog prijatelja?! Zasto ne dodje kuci?!

Nesto kasinje:

Veronica: O Boze sta da radim? Ne mogu da cutim, ali ne mogu ni da kazem istinu…. Zasto mi se ovo desava? Sta da radim???? Sta??? O Boze, dokle cu da izdrzim???? Ne mogu vise!!!!!!!!!!!!!!!!! Ah, zasto ja?!?!??!???!
Back to top Go down
Jelen@007
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Jelen@007

Broj postova : 10491
Godina : 30
Fan-gif : Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 Tumblr_m5qyisF85i1rw1osso16_250

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptyFri 16 Apr 2010 - 1:26

Serija je THE BEST. . .
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptyFri 16 Apr 2010 - 8:25

:LKI:
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptyFri 16 Apr 2010 - 8:39

Slazem se sa Jecom. :super:
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptyFri 16 Apr 2010 - 8:44

Hvala sto citate moju WN. Od sledece nedelje epizode cu objavljivati 2x nedeljno, jer sad imam dosta da ucim...
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptyFri 16 Apr 2010 - 9:03

Vazi, jedva cekamo. Ekstra su ti novele.
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptyFri 16 Apr 2010 - 9:48

hvala!
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptyFri 16 Apr 2010 - 10:33

Maestralno
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptyTue 20 Apr 2010 - 5:50

12 epizoda “Greska 2”

Mesec dana kasnije…

Proslo je samo 61 dan od kako je Sara dosla u Mexico, a zivot joj se toiko promenio… A pogotovo poslednja nedelja…. Sara po ceo dan provodi u teretani I labaratoriji… Sa roditeljima komunicira putem interneta, napisala im je da je u Akapulku I da ce ostati neko vreme tamo..To nije bilo daleko od istine, jer se labaratorija nalazi u Akapulku, a manja labaratorija u Mexicu… Sari trening ide dobro,ali da li dobro utice na nju psihicki? Njen jedini cilj je osveta….

Zamislite da je secanje stena prekrivena debelim slojem pustinskog pesak I da se tu urezuju dobre I lose stvari…. One manje vazne ce ostaviti povrsinski trag, trag koji ce vetar koji pretstavlja vreme obrisati… Ali one vazne, bilo dobre ili lose, ostace urezane u steni I ni najjaci vetar ga nece obrisati, postojace tu dok god mi postojimo…. Tako je Maks u Sarinim secanjima stavio dubok oziljak, onaj koji ce tu biti zauvek… Lazu oni koji kazu da je fizicki bol goi od psihickog, ili lazu, ili nikad nisu iskusili psihicki bol….

Sara je snimanje serije odlozila zbog “povreda” koje je zadobila u saobracnoj nesreci…..

Veronica danima ne izlazi iz sobe, ona je druga osoba, od one zurke, sve se promenilo, sada samo place, I ponavlaj jednu recenicu “Sta da radim, Boze?!” Sigurno se ne ponasa ovko bez razloga, ali koji je razlog? Sta joj se desilo?
Veronica: Ne mogu vise aaa! Poludecu, ne smem da mislim o tome….da odem negde? Da, da, da… idem malo da se provedem…
Oblaci se u punk/emo stilu, oci sminka crnom senkom, crnim kreonom I maskarom, stavila presvetao puder,kosu prska rozim sprejem, ali stavlja kapuljacu, te joj se kosa ne vidi…. Izlazi iz sobe…
Rebeca: Na sta to licis?
Veronica: Ne tice te se! Imam zivi svoj zivot, a mene pusti da zivim svoj…. (odlazi)
Rebeca: Sta li joj je? Onasa se mesec dana cudno a sad ovako izgleda?

Maks se jedva oporavio, ali sada je dobro I zeli isto sto I Sara-osvetu… On je odavno clan jedne mafije, sad je to iskoristio I saznao neke stvari…
Sara je u labaratoriji, proucava nesto, a Horhe je u sobi Ana Lucie…
Horhe: Ana….. Moja Ana…. Sve je moglo da bude drugacije, samo da nije bilo onog idiota…. Mrzim ga iz dna duse!
Iznenada mu je zazvoino mobilni….
Horhe: Moze? Stvarno…kada…danas?!.....naravno…..(prekida) Sara! Imam novosti!
Sara: O cemu se radi?
Horhe: Znas ono sto sam ti rekao za labaratoriju u Mexico City-u? Sad su me zvali I javili mi da vec danas mozemo tamo da odemo…
Sara: Stvarno? Ne mogu da verujem!

Kasnije tog dana:

Ana Luciino telo je prebaceno u pomenutu labaratoriju…. Horhe I Sara su ispred labaratorije, razgovaraju, sale se….
Ali neko ih posmatra…. Taj neko je niko drugi do Maks…
Sara: Hajdemo kod mene kuci, molim te…
Horhe: Kako hoces….
Sara I Horhe sedaju u taxi I odlaze do vile Gonzales…..
Rebeca otvara vrata.
Sara: Iznenadjenje!!!
Rebeca: Sara! (zagrli je)
Franco: Sara!
Sara: Upoznajte mog prijatelja, Horhea!

…………..

Svi sede u dnevnoj sobi, Sara se ispricala sa roditeljima….
Na TV-u:

Prekidamo program zbog vandrednih vesti, naime labaratorija je dignuta u vazduh, mnog je poginulih, takodje je mnogo I povredjemih…..

Veronica je u jednom kaficu, pijana je….
Veronica: Mace, moze li jos jedna casa?
Konobar: Gospodjice, vec step revise popili…
Veronica: Tebee se to ne tice….. daj mi jos jednu casu….
Konobar: Uredu, izvoli..
Veronica: Hvala! Vidis kako mozes da budes fin, tako mi se svidjas..mmmm…

Horhe: Neeee! Ana Lucia! Moja zena… Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nemoguce!!!!!!!

Malo kasnije:

Na mestu nesrece:
Horhhe: Nemoguce! Ana Lucia!!!!! Neee!
Sara: Maks!
Horhe: Kavkve vezze on ima sa ovim???
Sara: Sigurna sam da je on kriv!!!!
Horhe: Platice mi!!! Bednik!!!! Sta sad da radim????? Moj zivot vise nema smisla!!!!

Veronica (ulazi u kucu): Cao….
Rebeca: Sta si uradila sa sobom??? Na sta licis!!!
Franco: Veronika???? Sta je sa tobom u poslednje vreme??? (uhvati je za ruku da ne bi pala)
Veronica: Nije vazno!!! (otme se, ali pada na pod)
Franco : Veronika, ne prepoznajem te…
Rebeca: Pusti je, vidis da je sa njom ne moguce razgovarati! Ne moze na nogama da stoji!
Veronica: Mogu (ustaje) Evo vidis! Vidis? (hoda) nije mi ni….(gubi ravnotezu) ….sta..(pada)
Veronica je lezala na podu I posmatrala Rebecu I Franca, bila je previse pijana da bi razmisljala….
Franco: Veronika, sta se sa tobom desava? Mesec dana si takva…
Veronika: aaa moja glava…. Santjago….Santjago je kriv….
Franco: Sto si se napila? Ne verujem…. I on je do skoro bio nemogucm, ali se pored Barbare smirio….a ti..
Veronca: A…Kla…ra…? Ne pitas… se sta je …sa…njom????
Franco: Santjago kaz…
Rebeca: Franko, molim te! Zar ne vidis da ne zna kako se zove?! Pusti je, sutra cemo da pricamo sa njom..
Back to top Go down
Jelen@007
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Jelen@007

Broj postova : 10491
Godina : 30
Fan-gif : Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 Tumblr_m5qyisF85i1rw1osso16_250

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptyTue 20 Apr 2010 - 6:52

Superrrrrrrrrrr.......... :jupi:
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptyTue 20 Apr 2010 - 7:14

Oooodlicnoooo
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptyTue 20 Apr 2010 - 7:33

:LKI:
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptyThu 22 Apr 2010 - 6:56

13 epizoda “Merida 1. Deo”

Veronica: Muka mi je (prisloni lice na pod) vrti mi se...
Franco joj prilazi, podize je, ona kuka kako joj je muka, Franco je stavlja na kauc.
Veronica: aaa vrti mi se…. muka….mi je…. (zabaci glavu u nazdad)
Rebeca uzme casu ledene vode I polije Veronicu.
Veronica: Aaaaa, sta ti je???
Rebeca: Meni?! Bolje, pogledaj sebe…
Veronicu je voda rashladila, ali joj je idalje bilo lose…

Sara: Imam predlog za tebe, zasto ne bi dosao kod mene?
Horhe: Ma daj, sta cu tamo…..
Sara: To je najmanje sto mogu da ucinim za tebe… molim te….
Horhe: Hvala ali ipak ne…
Sara: Ako nekako mogu da ti pomognem, tu sam, uz tebe sam…

Santjago I Barbara su u Barbarinoj kuci, Santjago u farmericama, bez majce lezi na krevetu, a Barbara je u bademantilu, izlazi iz kupatila…
Santjago: Barbara....
Barbara (sedan na krevet): Da li hoces posle da odemo da se prosetamo?
Santjago (ljubi je): Ja mislim da nam je dobro ovde…
Barbara: Znas da me privlacis, ali posle onog od pre mesec dana… ne prestajem da razmisljam o tome…… znas….
Santjago: Sve ce biti uredu….
Barbara: Nadam se….

Nekad je dovoljno da imamo podrsku, nekad je potrebno mnogo vise od reci “uz tebe sam”opet u svakom slucaju je uz prave preijatelje sve lakse….
Nebo je bilo plavo, prosarano rozim I ljubicastim nijansama, Sunce je polako zalazilo… Ali, sa njim ovog puta nije prosao I ovaj dan, on je za neke nastavio da traje… Da, taj dan je za neke nastavio da traje u bolu I patnji…. Mesec je ponovo obajsjao nebo, ali ne kao one noci, ali opet ce sijati istim sjajem, samo ne sad…. Zvezde su sijale, mozda je to ublazilo Mesecev sjaj… Noc je, hladno je….

Nedelju dana kasnije:

Vise od 2 meseca od Sarinog povratka, a stvari su se opet naglo promenile…. Veronica je nastavila da pije, jedva da je primetila Saru… Horhe je u pocetku bio slomljen, ali je sam sebe ubedio da nista nije izgubio, da je Ana Lucia umrla odavno, a ne pre nedelju dana… Te su Sara I on nastavili da svakodnevno rade u labaratoriji, Sara se zainteresovala za nauku, ali nije odustajala od treninga…. Sara je nastavila snimanje serije…
Franco je bio u firmi, u svojoj kancelariji, razgovarao je sa Huanom, usla je Sara.
Sara: Tata, htela sam nesto….(vidi Huana) neka kasnije cu…vidim da si zauzet…
Franco: Kazi sta je bilo…
Sara: Htela sam da idem na odmor, ako nije problem…
Franco: Pa to je odlicno…
Sara: Sta je odlicno?Franco: Upravo sam pricao sa Huanom, zbog nekih poslova treba da odem u Meridu, ali sam ionako previse zauzet pa sam predlozio Huanu da ode umesto mene… Huan nije zeleo da ide sam, a sad ti hoces na odmor…
Sara (prekida ga): Ne mislis valjda da ja idem sa njim???
Franco: Zasto da ne?
Sara: Pa…..ne, necu, sta da radim sa njim?!....ne znam…
Franco: Molim te, za mene…
Sara: Dobro, kad idemo?
Huan ushiceno pogleda Saru, a ona napravi izraz lica “pa sta?!”

Malo kasnije:

Huan: Sta je bilo, nije valjda da ti smetam?!
Sara (cinicno): Jel’ ti tako izgledam?!
Huan (ironicno): Pa nisi valjda uvradjena?
Sara: Jesam! I upamti, ovo radim samo zbog tate… znam da si zaljubljen u mene, ali upamti : (kaze u izlivu besa) Mene vise ne zanimaju muskarci, ne zelim da imam nista sa njima!!!
Huan (ironicno): Znaci ti volis zene?
Sara je tek sad shvatila sta je rekla, ali je bila svesna da joj sad ne vredi da poricanje, nego je isla po onom svom “ ako lupam, lupam do kraja”
Sara: To ti smeta?! :P
Huan: Stvarno si luda (nasmeje se) znam da nije tako! (zagrli je)
Sara: aa pusti me! Uh kako me nerviras!!! Koliko uopste traje taj “odmor”?
Huan: 5 dana…
Sara: 5 dana? Ah, Boze pomozi mi, necu izdrzati… Sta da radim sa njim 5 dana?
Huan: Sutra krecemo.
Sara: Sutra?

Sutra:

Sara I Huan su u avionu, Sara je blago receno razocarana, ali sta je, tu je…

Veronica je kao po obicaju izlasla, bila do ujutru, a onda dosla kuci pijana…

Malo kasnije:

Sara I Huan su upravo stigli, na recepciji:

Zena: Izvoite kljuceve…
Sara: Jedan kljuc?! Necu da sa njim da budem u apartmanu!
Zena: Zao mi je, ali hotel je prebukiran…
Sara: Ali imamo rezervaciju!
Zena: Da ali rezervisaan je samo jedan apartman…
Sara: ?!
Huan: Hajde, nije tako strasno…
Sara: Samo mi recite da je sa dve spavace sobe…
Zena: Zao mi je….
Sara: Ok, ovo je previse! Ja se vracam!
Huan: Nemoj, hadje spavacu na kaucu…
Sara: Dobro!!!
Huan: Treba ti pomoc oko kofera (Sara ga pogleda I napravi izraz lica :???) Dobro, hajdemo…
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptyThu 22 Apr 2010 - 6:56

Odlicno, ovo je odlicno, nastavi samo tako!
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 EmptyThu 22 Apr 2010 - 7:17

hvala!
Back to top Go down
Sponsored content




Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Zivot nije mirna luka - KRAJ

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Web-novele-