REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Zivot nije mirna luka - KRAJ

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Jelen@007
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Jelen@007

Broj postova : 10491
Godina : 30
Fan-gif : Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 Tumblr_m5qyisF85i1rw1osso16_250

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptySun 16 May 2010 - 8:18

Super...
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptySun 16 May 2010 - 9:21

Super je Princess, nema sta. Super je stvarno.
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptySun 16 May 2010 - 10:01

Hvala vam! Vasi komentari mi mnogo znace!
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyMon 17 May 2010 - 4:50

Kada ce nova epka??? :cao:
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyMon 17 May 2010 - 5:09

Veceras
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyMon 17 May 2010 - 5:11

Cool.
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyTue 18 May 2010 - 10:01

23 epizoda: “…”

Sara: Drago mi je sto sam upoznala tvoju porodicu…. Nego, koliko si mislio da ostanemo?
Huan: Pa jos 2-3 dana, ako se slazes?
Sara: Vazi!

Carolina: To, otisla je!
Carolina se obukla u kupaci kostim I pustila muziku, napraila sebi koktel I stavila ga na ivicu bazena, a onda usla u bazen…

Horhe: Znaci nikog nema kuci?
Paola: Samo ja I Karolina, dobro I bastovan i…. ali u kuci smo samo nas dve….
Horhe: A znas li sta je sa Maksom? Meni Sara nije stigla da kaze….
Paola prica Horheu sta je bilo….

Rebeca je gostovala u jednoj emisiji,upravo je zavrseno snimanje…
Franco:Super izgledas!
Rebeca: Hvala! (zagrli ga) Hoces da odemo u hotel ili vec negde?
Franco: Kako ti hoces..
Rebeca: Pa, hajdemo u hotel…

Carolina: Ovo je zivot! Znam sta vi ovaj dan moglo da ucini jos boljim…muskarac….
Carolina izlazi iz bazena, obrise se, skine kupaci I uvije se u peskir, ode do kupatila. Uzme fen I cetku za feniranje I napravi sebi frizuru… Odlazi do Sarine sobe u nameri da obuce nesto od njenih stvari….

Veronica: Kako sam srecna sto smo zajedno! (ljubi Jemsa)
Jems: Ti si nesto najlepse sto mi se desilo!
Veronica: Stvarno tako mislis?
Jems: Naravno!
Veronica: Ne smeta ti sto sam … se ponasala onako?
Jems: Potpuno te razumem, ne brini to mio ne smeta…

Carolina: Sta je ovo?! Ko jos zakljucava ormar?! Dobro nema veze, idem dalje!
Carolina ulazi u Rebecinu I Francovu sobu, otvara ormar I vadi neke stvari….
Carolina: Vau! Ovo je extra! Kad bi jos imala hrabrosti da mnesto maznem! Ali bar danas mogu da uzivam u ovim stvarima!
Carolina oblaci jednu haljinu za zatim se ogleda u ogledalu, zakljucuje da bi joj bolje stajale lokne, te odlazi u kpatilo I figarom uvjia kosu..
Carolina: Ovako je mnogo bolje! Carolina zatim uzima svoj neseser I uzima sminku I sminka se… Kroz prozor vidi da neko Paola I na brzinu se skida I umot se u peskir, stvari vrati na mesto, ode u kupatilo I kvasi kosu I stavlja pskir na glavu… Pogleda se u ogledalo I vidi sminku, pastu za zube rzmaze po licu I izadje iz kupatila…
Paola (zbunjeno): Sta to radis?
Carolina: Istusirala sam se I oprala kosu, pa sam stavila masku za lice….

Franco I Rebeca su stajali kod recepcije, nesto nije bilo uredu sa bravo mod vrata apartmana... Rebeca se okrenula u pravcu jedne zene koja je upravo prosla hodnikom, kada joj je videla lice onesvestila se od soka….

Sara: Idemo na veceru u restoran ili veceramo ovde?
Huan: Ovde, moja majka zelela da to vise vremena provodi sa tobom, da bi te upoznala…
Sara: Ok, onda ostajemo ovde.

Franco: Izvoli jos vode. Dobro si? (zagrli je)
Rebeca: Neznam vise ni sama… Ona zena….sigurna sam da je to Violeta!
Franco: Znas da je to nemoguce, ona je mrtva…
Rebeca: To je ona, sigurna sam…

Carolina: Dosadno je kad nema nikog…
Paola: Da…
Carolina: Mogle bi smo da odemo negde, naprimer do grada?
Paola: Sto da ne….
Carolina: Idem da se spremim..
Paola: idem I ja…

Barbara sedi na zemlji, pored konja na svom imanju, razmislja o Santjagu…
Barbara: Zasto je sve moralo tako da bude?! Zar nije moglo drugacije?! Zasto sve sto je lepo moram da unistim?! Zar sam morala da kazem istinu?! Sad me sigurno mrzis…..

Santjago: Sto sam unistio svoj zivot?! Ne krivim nikog ko je rekao istinu o meni…. Samo kad bih video Barbaru….. Volim je vise od svega!... Kad se tetka vrati iz New Yorka, I kad dodje ovde, reci cu joj da zamoli Barbaru da dodje da razgovaramo….

Franco: Lezi I odmori se…
Rebeca: Ne mogu… znam da je ona zena koju sam videla Violeta….
Franco: Mozda samo lici na nju, nemoguce je da je to ona….
Rebeca: Ne mogu vise da budem u sobi, idem da se raspitam da li neko zna nesto o njoj.. ustvari, znam gde da je trazim, videla sam u koju je sobu usla….
Franco: To ne znaci da je soba njena, mozda je dosla kod nekog…
Rebeca: Onda taj neko zna nesto o njoj ….

Rebeca malo kasnije odlazi do sobe koju je pomenula I zvoni, posle par trenutaka zena otvara vrata….
Violeta (iznenadjeno, zbunjeno): Rebeka?!

Barbara nu poslednje vreme nije imala volju ni za sta, bila je depresivna, cak je nekim danima razmisljala o samoubistvu… Ovaj dan je bio takav… Barbara je gledala u Santjagovu sliku I suze su joj se slivale niz lice, proklinjala je dan kad ga je izdala….
Barbara: Nemogu vise dalje…. Moram da okoncam ovu patnju….
Barbara uzima noz I ogleda se u njemu, stavlja ga izmedju kaisa I farmerica I odlazi u dvoriste svog velikog imanja….. seda a zemlju I posmatra konje u ruci drzeci noz…. U jednom trenutku nije mogla vise da izdrzi tugu I nozem se ubola negde u predelu zeludca…. Od bola koji je osetila je izgubila svest, a krv je pocela da tece iz rane. Noz koji joj je ispao iz ruke je pao na metalnu kofu I proizveo dovoljno jak udarac da ga je cula njena tetka…
Leona: Ne Barbara!!!!!!!!!! Zasto si ovo uradila? Barbaraaaaaaaaaa!
Leona je pozvala hitnu pomoc koja je ubrzo I dosla….
Covek: Jos je ziva….
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyTue 18 May 2010 - 10:42

Odlicna je serija, a Karolina mi se najvise svidja. Nekako je sva radoznala, voli da dira tudje stvari i tako. Super se snasla kada ju je zatekla Paola.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyTue 18 May 2010 - 11:07

Extra je...
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyTue 18 May 2010 - 11:46

hvala
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyTue 18 May 2010 - 11:47

NNC
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyTue 18 May 2010 - 12:31

E...extra,keve mi
Back to top Go down
Jelen@007
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Jelen@007

Broj postova : 10491
Godina : 30
Fan-gif : Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 Tumblr_m5qyisF85i1rw1osso16_250

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyTue 18 May 2010 - 21:40

Superrrrrrrrrrr.......
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyWed 19 May 2010 - 0:12

Hvala1 Drago mi je sto vam se svidja!
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyThu 20 May 2010 - 9:38

24 epizoda “Ziva?”

Violeta: Rebeka, odkud ti ovde? Udji…
Rebeca (udje): To je sve sto imas da mi kazes posle toga sto sam toliko godina verovala da si mrtva?!
Violeta: Slusaj, za sve postoji objasnjenje….
Rebaca: Dobro, slusam (sedne na fotelju) ok, pocni!
Violeta: Odakle da pocnem….
Rebeca: Od pocetka….
Violeta: Dobro…. Moj muz je u toj saobracajnoj nesreci poginuo, mene su takodje proglasili mrtvom, ali oni nisu znali da sam ja neposredno pre explozije auta, ispala I pala na put…. Ali, auto mi je bio preblizu da bih izbegla exploziju, ona me je odbacila nekoliko metara dalje, u neku visoku travu… Zenu koja je bila tu su pomesali sa mnom… Mene u pronasli neki ljudi I odneli me u bolnicu iz koje sam prebacena u New York, kada sam se probudila, niceg se nisam secala. Vreme je prolazilo, a ja sam ovde zapocela nov zivot… Pamcenje mi se vratilo posle 7 godina….
Rebeca: I nisi mogla da se vratis?! Nisi mogla ni da se javis?!
Violeta: Kajem se zbog toga… Ali jednostavno nisam mogla posle 7 godina da napustim sve…. Zao mi je…. Planirala sam da se vratim, jer sam nedavno sasvim slucajno, saznala da je moja cerka ziva……

Leona: Doktore, kako je Barbara?
Doktor: Uspesno je operisana, njeno stanje je trenutno stabilno, je jos uvek tesko….
Leona: Mogu li da je vidim?
Doktor: Zao mi je, ali posete nisu dozvoljene na intezivnoj nezi….
Leona: Molim vas, bar na minut, maker kroz staklo….
Doktor: Uredu, ali kroz staklo… podjite zamnom….

Violeta: A Santjago? Kako je on?
Rebeca: On je dobro, samo….
Violeta: Sta? Rebeka, reci mi….
Rebeca: U zatvoru je…..

Sara: Hajdemo do grada, dosadno mi je da sedim u kuci…
Huan: Mozemo li sutra? Moja majka pravi porodicnu veceru….
Sara: Za ovih nedelju dana, koliko smo ovde, izasli smo 2 puta, a porodicna vecera je skoro svaki dan….
Huan: Pa vidis kakva je, staromodna…..
Sara (nasmeje se): Dobro, ali mi mozemo da ostanemo u trendu….
Huan: Dobro, onda idemo…. Idem da kazem mami….
Sara (prevrne ocima): Dobro (nasmeje se)
Huan: E mama, da ti kazem da nemozemo da ostanemo u veceri….
Sesilia: Zasto?
Huan: Sara hoce da odemo do grada….
Sesilia: Znas kolikomi je vazna porodicna vecera…
Huan: Znam, ali Sara….
Sesilia: Ta devojka mi se uopste ne svidja! Previse je….neznam…. nesto mi kod nje smeta…..
Huan: Dobro, to nije moj problem… (izlazi)
Sesilia: Huan! Kako me nervira! Neca ta mala gospodjica u stiklicama da bude sa mojim sinom!

Sara: Sta je bilo?
Huan: Nista, po obicaju moja majka mora da doda neki svoj glupi kometnar…..
Sara (radoznalo): Sta je bilo?
Huan: Ma pusti je, lupa…. Mozemo li da se vratimo sutra,pocinje da me smara….
Sara : Naravno!
Huan: Zvucis kao da si jedva cekala to da kazem… (nasmeje se) Onda nista og izlaska, pakuj se a ja idem da kazem mojoj majci…. (ode) Mama…
Sesilia: Sta je bilo? Niste u gradu?!
Huan: Ne, hteo sam da ti kazem da se sutra vracamo….
Sesila: Da, ja naravno po obicaju ostajem sama….
Huan: Znas gde je Mexico City, kad pozes da dodjes, dodji….
Sesila: Dobro idem onda I ja sa vama (zagrli ga) Znas koliko mi nedostajes….
Huan: Dobro :-S….

Huan: Pogadjaj sta ima novo?
Sara (u sali): Nagovorila te je da ostanemo jos?
Huan: Jos gore od toga…ona ide sa nama….
Sara: ? :-?

Nedelju dana kasnije:

Sesilia je ostala u Mexicu . Svi su zacudjeni time sto je Violeta, ili kako se sada zove Mariela, ziva. Inace sve je dobro… Veceras je organizovana zurka povodom cinjenice da je Mariela ziva, Mariela je dosla na neko vreme u Mexico, boravi u jednom hotelu.

Odjednom se prekida muzika.Huan uzima mikrofon.
Huan: Molim za malo paznje…. Hvala… Sada, zeleo bih da se obratim jednoj posebnoj osobi, koja mi mnogo znaci…. Sara, zelis li da se udas za mene?
Sara: Da!
Sesilia, koja je bila na toj zurci, se onesvescuje I pada preko stola….

Sutra:

Sesilia je u bolnici, doctor im govori kako ima srcanu manu I da ne smeju da je nerviraju… Malo kasnije Odlucuju da kada izadje iz bolnice, Sesilia bude neko vreme u Huanovom stanu….

Nedelju dana kasnije:

Sesila je izasla iz bolnice, svo vreme je aludirala na to da su Sara I Huan krivi sa ono sto joj se desilo. Mariela je idalje u Mexicu, ali jos uvek nije odisla kod Santjaga, kome je Rebeca rekla da je Mariela ziva. Mariela na sve moguce nacine pokusava da sazna ko je njena cerka, ali joj ne uspeva, jedino sto zna je to da je njena cerka usvojena….
Huan: Mama, mozemo li da pricamo?
Sesilia: Sta je sad?
Huan: Zao mi je sto ti se to dogodilo, ali to nece uticati na moju I Sarinu odluku…. Vencacemo se….
Sesilia: Molim?!
Huan: Nemoj da se nerviras… to ne mozes da promenis…..
Sesilia: Kako da se ne nerviram?! Shvati da ona nije za tebe…..Ona je… umisljena, glupa, tipicna fuxa…..
Huan: Mama, ne vredja je! Ako mislis da me ucejujes svojom bolescu, plan ti je propao, jer sto se mene tice tebi je sasvim dobro I kuci uz neku placenu medicinsku sestru koja ce da brine o tebi….
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyThu 20 May 2010 - 9:39

Odlično je.Čestitam.
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyThu 20 May 2010 - 9:40

Hvala!
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyThu 20 May 2010 - 9:40

Svaka cast, Princess.
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyThu 20 May 2010 - 9:41

:LKI:
Back to top Go down
Jelen@007
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Jelen@007

Broj postova : 10491
Godina : 30
Fan-gif : Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 Tumblr_m5qyisF85i1rw1osso16_250

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyThu 20 May 2010 - 9:42

Super...
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyThu 20 May 2010 - 9:49

25 epizoda “kad padnu maske”

Sesilia: Sad vidim koliko ti je stalo do mene!
Huan: Ne, ja se brinem o tebi… Zato I kazem da treba da budes kuci, gde neces biti izlozena stresu, jer, kao sto rekoh, ja I Sara cemo se vencati….. (izlazi iz sobe)

Mariela: Rebeka, molim te hajde sa mnom, ne mogu sama kod Santjaga…
Rebeca: Kazem ti, on vec zna….
Mariela (prekida je): Znam, ali….
Rebeca: Dobro….

Sara: Idem na snimanje novele…
Veronica: Ok, srecno!
Sara: Hvala, vidimo se posle…

Rebeca I Mariela su stigle u zatvor, Rebeca je usla kod Santjaga, a Mariela je bila iza….
Santjago: Zdravo tetka….
Rebeca: Neko je dosao da te vidi…
Santjago (uzbudjeno): Barbara?!
Mariela: Ne, nego ja!
Santjago: Ti?!
Mariela: Sine moj! (pridje dag a zagrli)
Santjago (otme se): A gde si bila kad si mi bila najpotrebnija?! Gde si onda bila?!
Mariela: Zao mi je! Izgubila sam pamcenje….
Santjago: Tu pricu mozes da pricas tetki, meni ne….
Mariela: Ali to je istina!
Santjago: Mozda I jeste, ali ja tebe vise ne mogu da gledam kao majku!
Mariela: Ne radi mi to! Ja sam ti majka, kao mozes tako nesto da mi kazes? Nisam ja kriva za nesrecu.
Santago: Mozda nisi za nesrecu, ali si kriva sto nisi dosla posle… ili ako si vec izgubila pamcenje, kad ti se vratilo mogla si da dodjes!
Mariela: Oprosti mi, molim te!
Santjagova osecanja su bila pomesana, drago mu je bilo sto vidi majku zivu I zdravu, ali ga je nesto u dubini duse peklo I teralo da je krivi…. Ipak, kada se Mariela okrenula u zelji da izadje, Santjago ju je uhvatio za ruku. Mariela se okrenula I Santjago ju je zagrlio…

Huan je usao u vilu u nameri da razgovara sa Sarom.
Huan: Veronika, da li znas gde je Sara?
Veronica: Na sniamnju je. Udji I sacekaj je, nebi trebalo da ostane jos dugo… Sta je bilo? Nesto si…
Huan: A moja majka…..
Veronica: Nije joj dobro?
Huan: Dobro joj je, samo misli da moze svoju bolest da koristi da kontrolise druge….
Veronica: O cemu se radi?
Huan:Ma ona ne zeli da se Sara I ja vencamo… 100% hoce da nas ucenjuje, ja sam hteo da kazem Sari da ne naseda na fore moje majke, jer on je takva osoba, voli da manipulise…
Sara (ulazi): Caos!
Huan: Cao (ljubi je) Hteo sam da popricamo…
Sara: Naravno…
Veronica: Idem ja, ne zelim da smetam…
Huan: Radi se o mojoj majci.. Sad ce pokusati da nas ucenjuje svojom bolescu, znam to… Molim te ne nasedaj na njene ucene I gluposti koje moze da kaze….
Sara: Uredu… Ali njena bolest je ozbiljna, ipak bi trebalo da izbegavamo rasprave sa njom….
Huan: Slazem se, ali to ne znaci da cemo da slusamo svaku njenu rec……
Sara (javlja se na telefon): Da!
Horhe: Mozes li da dodjes do labaratorije?
Sara: Ok…

Horhe: Slusaj, nesto sam odlucio I zelim da ti prva saznas…
Sara: Slusam…
Horhe:Zelim da otvorim privatnu kliniku!
Sara: Pa to je super vest!
Horhe: Da li bi ti htela da radis u njoj? Naravno to bi ustvari bilo sve u okviru labaratorije….
Sara: Pristajem!
Horhe: Hvala ti, nemas pojma koliko mi ovo znaci….

Sesilia je bila sama u Huanovom stanu…
Sesilia: Ne mogu da dozvolim da se moj sin, ugledni biznismen ozeni nekom tamo glumicom, koja se oblaci I ponasa kao fuxa! Moram nesto da uradim… ali, sta? Misli Sesilia, misli! Sta bih mogla da uradim da ih razvojim? Ili…. Da ih pustim da se vencaju, a onda dokazem Huanu da sam bila upravu!? Da, to mi se vise svidja! Tada ce da shvati da sam ja upravu uvek!

Sara: Mogu li nesto da te zamolim?
Horhe: Naravno, sta godi ti treba!
Sara: Hoces li ti da budes kum na mom I Huanovom venacanju?
Horhe: Naravno!
Sara: Hvala ti!

Sesilia: Ovo je neizdrzivo! Nema ga ceo dan! Ja moram da sedim sama kuci! A on kao brine za mene?!
Huan (ulazi u kucu): Sa kim pricas, mama?
Sesilia: Ni sa kim! Gde si ti ceo dan!? (u sebi) znam kod one gospodjice lasice! Ta mala! Uh !
Huan: Sta je ovo? Inspekcija?
Sesilia: Ne… samo brinem za tebe…..
Huan: A koliko ja imam godina, mozda 7 pa brines da me neko ne zgazi autom?

Sara : Da mi je pre 6 meseci neko rekao da cu da se udam, rekla bih mu da je lud!
Veronica: To ti je zivot…. Zivot nije mirana luka….. Ja sam se naucila pameti na tezak nacin… Svi mi gresimo, ali neke greske se nikad ne mogu ispraviti….
Sara: Ciljas na to sto sam umalo ubil onog gada, zar ne?
Veronica: Ne, govorim uopste… Neke greske ce nam uvek ostati u secanju……
Sara: Nazalost…. MenI ce uvek biti urezano u secanjima to sto sam bila glupaca, koju je neko tek tako prevario……
Veronioca: Ali, ti nista lose nisi uradila…..
Sara: Nisam ni ja svetica…..
Veronica: Da nisi, ti bi Maksa ubila, ali nisi…..
Sara: Ne znas ti sta sam ja njemu uradila….. (u sebi) zahvaljuljuci meni je ziv goreo, to je gore nego da sam ga ubila…..Valjda cu jednog dana skupiti snage da vam s ima kazem istinu… (na glas) e, da!Nisam ti rekla, radicu na privatnoj klinici!


Ne zaboravite da se prva sezona zavrsava 28 epizodom.....
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyThu 20 May 2010 - 9:50

Sesiliju glumi Helena Roho
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyThu 20 May 2010 - 9:54

Superiška
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyThu 20 May 2010 - 9:55

:LKI:
Back to top Go down
Jelen@007
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Jelen@007

Broj postova : 10491
Godina : 30
Fan-gif : Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 Tumblr_m5qyisF85i1rw1osso16_250

Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 EmptyThu 20 May 2010 - 10:01

:ZXCV:
Back to top Go down
Sponsored content




Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ - Page 5 Empty

Back to top Go down
 

Zivot nije mirna luka - KRAJ

View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Web-novele-