REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Zivot nije mirna luka - KRAJ

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptySun 21 Mar 2010 - 4:06

Sinopsis:

Sara je oduvek imala sve, bila je uverena da je zivot savrsen... Zivela je u toj zabludi sve dok je decko nije ostavio, tada joj se rusi svet... Ona postaje osoba puna zelje za osvetom i ucinice sve da se osveti Maksu... Sa druge strane je Horhe, on je naucnik cija je zena ubijena, ali on je ubedjen da moze da je ozivi... On ce bitno uticati na tok radnje....

Pilot epizoda:

Sara: Maks! Da li si tu ljubavi? Sta je ovo? (pogleda u pismo koje je na stolu... cita ga i pocinje da place zbog onog sto je procitala) Kako si mogao?! Bio si mi sve!!!!!!!!Izdajnice!!!!!!!!!!!!!! Prokletnice!!!!
Sarina buika je uznemirila komsije, dosli su ispred vrata i zvonili....
Sara je besno otvorila vrata....
Komsinica: Sta se desava? Culi smo ...
Sara: To se vas ne tice!!! ODlazite!!!!
Komsinica: Ali...
Sara: Zar me ne cujete?!?!? (besno zalupi vrata) Zasto si mi ovo uradio? Zastoi?!?!?!?!?!?!?!?!!!?!?!??!?!
Sara legne na krevet i place, baca jastuke na pod, pravi haos u sobi...

Sara: Decko ju je ostavio zbog druge, ona se vraca u Mexico. Sada zeli da se osveti Maksu. Ona je veoma poznata glumica. Najvise vremena provodi sa sestrom Veronicom.
Altair Jarobo
Rebeca: Sarina majka, poznata modna kretorka, ume da bude drska prema ljudima koji je ne postuju, ali je u sustini dobra osoba. Mrzi ne postovanje zena.
Laura Flores
Franco: Sarin otac, veoma uspesan biznismen, porodica mu je na prvom mestu. . U svemu podrzava svoju zenu.
Cesar Evora
Huan: Mlad biznismen, ambiciozan, zaljubljen u Saru, radi u Francovoj firmi….
Alfonso Herrera
Carolina: Siromasna devojka,tojest zena, sve bi uradila da dodje do novca. Bila je u vezi sa mnogim bogatasima, zbog toga je ogovaraju i nazivaju devojkom lakog morala. Pojavlju je se kasnije….
Ingrid Martz
Santjago: Sarin brat od tetke,sa Rebecine strane, kao malom su mu poginuli roditelji i mladja sestra, zato je presao da zivi kod Rebece i Franca. Iako su mu Rebeca i Franco pruzali sve, nikad nije preboleo smrt svojih roditelja, do sad nikad nije imao stabilunu vezu, vec avanture za jednu noc, zbog toga mu Rebeca stalno prebacuje.
Christopher Uckermann
Maks: Ostavlja Saru zbog druge zene, ponasa se kao da mu ona nikad nije ni znacila, ismeva je. Drzi neki kafic, mada po potrebi obavi neki “prljav posao”. Inace radi kao zamenik direktora u fabrici namestaja.
Wiliam Levy
Lupe: Glumica, uskoro postaje Sarina drugarica, ona je dobra osoba, voli zivotinje, prirodu, ali i dobar provod. Uziva u zivotu.
Gaby Espino
Veronica: Sarina 4 godine starija sestra, podrzava Saru u svemu, trenutno ne zaposlena, voli provod, nocni zivot, trenutno nije u vezi.
Mariana Seoane
Horhe: Veoma bitan lik, on je naucnik-genije, veruje da moze da vrati ubijenu suprugu u zivot, njegova. Ono sto on moze, se granici sa paranormalnim.
David Zepeda
Paola: Ubijena je od strane svog decka, njeno bezivotno telo pronalazi Horhe, tada njegova verovanja pocinju da se obistinjuju.
Alliso Lozz
Barbara: Lepa, atraktivna zena, bogata je, voli luksuz, i maksimalno uziva u njemu. Obozava konje i van grada poseduje ranc sa konjima.
Barbara Mori
Ana Lucia: Imala je prelep zivot, bila je udata za Horhea, ziveli su srecno, ali onda su je ubili.
Elizabeth Gutierrez
Klara: Kucna pomocnica. Niko ne zna ista o njoj, ne voli da prica o proslosti, deluje kao fina devojka…
Sara Maldonado
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptySun 21 Mar 2010 - 4:25

Ovo deluje super, nastavi da pises. :super:
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptySun 21 Mar 2010 - 4:42

Vec imam smisljenu celu prvu sezonu i pola druge! A prva epizoda vec danas! Inace u ovoj web noveli bice i naucne fantastike (ali ne preterano) i dosta preoketa...
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptySun 21 Mar 2010 - 4:51

Super, jedva cekam da procitam prvu epizodu. Drago mi je da Altair Harabo igra glavnu ulogu.
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptySun 21 Mar 2010 - 5:20

1. epizoda “Ponovni susret”

Sara: Zasto? Zasto Boze, (zaplakala je)zasto je sve moralo da bude ovako?
Pitala se Sara drzeci pismo u ruci.
Sara: Veceras cu se provesti, i ovo je poslednji put da placem, vise necu sebi da dozvolim da se ponizavm zbog tebe, Maks!
Sara je otisla do svoje sobe i obukla prelepu kratku haljinu, iako je napolju bilo hladno. Nasminkala se I krenula, ali pre nego sto je izasla, videla je da pada sneg.
Sara: Dodjavola!
Bacila je pogled na sto, na kom je bilo to prokleto pismo, uzela ga je, i upalila, reci na papiru su gorele, ali su ostale zapisane u njenom srcu. Drzala je papir, sve dok joj plamen nije umalo zahvatio prste, tada ga je bacila u krictalnu posudu. Vatra se ugasila, ali vatra koja ju je iznutra pekla, nastavila je da gori, ona je tu vatru pokusala da ugasi picem, ali i ta vatra je bila kao i svaka druga, kad je dosla u dodir sa alkoholom, razbesnela se i porasla, ojacala. Sara je pogledala kroz prozor u nebo, zvezde su bile sjajne, pocela je da se seca kako je jedne noci, tako sa svojim sada bivsim deckom, Maksom gledala u nebo, isto ovakvo, ali razlika je postojala, ona je tad bila srecna.
Sara: On mora jos jednom da bude moj….mora…(ponavljala je, jer je bila pijana)
Uzela je crn kaput i obula sandale. Krenula je tako obucena do Maksa. Sneg je vejao, to je nije zaustavilo, oci su joj bile kao dijamanti okovani ledom, kroz koje prolazi svetlost. Kada je stigla do Maksovog stana, onako pijana, bila je vec uveliko prekrivena snegom, bilo joj je hladno, ali nije obracala paznju. Otvorila je vrata, usla je. Maks je bio u dnevnoj sobi.
Maks: Sara?
Sara mu je uputila hladan pogled, on se skamenio.
Maks: Sara, sta ti trazis ovde?
Sara: Tebe….
Prisla mu je i uhvatila ga za ruku. Ruka joj je bila hladna, a pogled heden.
Maks: Zar nisi procitala moje pismo? Napisao sam ti da imam devojku koja….
Sara: Ma bas me briga i za nju i za dete koje ceka!
Maks: Sara sta je sa tobom? Lepo sam ti napisao…
Sara : Lepo?!?!?! Sta je tu lepo?!?!?! To sto si me ostavio preko pisma?!?!?!?!
Maks (ironicno) : Ne znam sta si ocekivala, 101 ruzu mozda? I pusti mi ruku!
Sara: Kukavice! Ne mozes da mi lepo kazes da zelis da raskinemo! Eto sta si ti, kukavica!
Maks: Znas sta, izlazi iz mog stana!
Sara: Sa zadovoljstvom! ( gurne ga)
Sara je krenula kuci, bila je mokra, ali nije marila. Usla je u stan, uzela kofere i pocela da se pakuje, videla je zajednicke slike sa Maksom, to ju je izludelo, pocela je da sece slike, i baca ih po stanu. Otisla je da se istusira, hladna voda ju je malo otreznila, ali izgleda ne dovoljno da je spreci da sama sebi napravi novu “frizuru”. Obukla se i otisla na aerodrome, usla je u avion koji putuje do Mexico City-a. Pre poletanja, obavila je telefonski poziv i ispricala mami sta joj se sve desilo, kao i da se vraca u Mexico. Sara je ugledala nepoznatog coveka, on je u njoj nesto probudio, na trenutak se nasmejala, ali, ubrzo je vratila onaj stari, hladn izraz lica. Posle nesto vise sati leta, avion je sleteo na aorodrom. Sara je izasla, idalje joj je kosa bila mokra, a na sebi je imala kratku haljinu i polu-mokri mantil. Saru je tamo sacekala majka.
Sara: Mama! (zagrli je)
Rebeca: Sara!
Sara: Hajdemo kuci, molim te. Nego gde je tata?
Rebeca: Na poslovnom putu, prekosutra se vraca.
Sedaju u auto i odlaze kuci.
Santjago (Sarin brat od tetke): Gde si seko? (zagrli je) Sta ima novo?
Sara (uzdahne): Maks me je ostavio, ne znam sta cu da radim, dosla sam ovde u nadi da cu naci mir…. (slozi tuzan izraz lica)
Santjago: Ajde bre, zivot ide dalje.
Nailazi Veronica (Sarina sestra).
Veronica: Sara!
Sara: Veronika (zagrli je) pa kako si mi ti? Sta ima novo?
Veronica: Nista. Jao kad sam cula da te je onaj kreten…..
Sara: Ostavio? Kazi slobodno, ja tog skota, vise ne volim, naprotiv mrzim ga!!!
Veronica: Suprotno od ljubavi je ravnodusnost, mrznja znaci da jos uvek osecas nesto prema njemu.
Sara: Pa i osecam, mrzim ga iz dna duse.
Rebeca: Mislim da sad imamo lepse teme za razgovor.
Sara: Znas, mama je skroz upravu.
Veronica: Aha, nego kako ti se svidela Amerika?
Sara: Pa super!
Veronica: Sara, zasto se ne prijavis za glavnu ulogu u novoj telenoveli? Ti si ionako glumica…
Sara: Pa mogla bih!
Veronica: Audicija je sutra. Hoces da idem sa tobom?
Sara: Naravno! Idem ja sad da se odmorim….
Koliko god bila srecna zbog toga sto posle toliko vremena ponovo vidi porodicu, nista ne moze da popuni prazninu u njenom srcu, bar ne sad. Njene oci su ponovo dobile onaj dijamanski sjaj, ali vise nije plakala, ocvrsnula je, vise nije ona ista. Ona zeli da bude srecna, ali srecna zbog drugih stvari, zna da ne moze da zaboravi sta joj je Maks uradio. Koliko god je porodica volela, nista ne moze da zameni onu ljubav izmedju muskarca i zene, to su razlicite ljubavi…. Nije isto voleti nekog kome si rod i voleti nekog, ko te privlaci, sa kim zelis da jednog dana imas porodicu….

U labaratoriji:
Horhe je naucnik-genije cija je zena ubijena. On njenu smrt nikada nije prijavio. Nadao se da ce uspeti da nadje nacin da je ozivi. Telo devojke koju je pronasao mrtvu je na njegovom operacionom stolu. Na njenom telu je mnostvo rana. Horhe uzima noz i vrsi neku vrstu autopsije, pritom joj vadi svaki organ, svaki deo tela i stavlja u posudu sa providnom tecnosu, a potom ih kompjuterom analizira.
Horhe: Konacno!!! Postoji nacin da te ozivim Ana Lucia!!!
Horhe ulazi u prostoriju u kojoj se nalazi bezivotno telo njegove zene. Ta prostorija je veoma hladna i ta hladnoca odrzava njeno telo.
Horhe: Ljubavi….Uskoro cu uspeti…uskoro cemo ponovo biti srecni…a oni koji su ti ovo ucinili, platice… platice sto su ti ovo uradili.
Horhe se vraca u svoju labaratoriju, donosi metalni skelet, organe devojke koju je pronasao stavlja u gustu providnu tecnost, a potom ih stavlja na metalni skelet, ubrzo devojka izgleda potpuno normalno.
Posto joj je deo mozga bio potpuno ostesen, Horhe u daj deo mozga ubacuje mikro cip. Ukljucuje razne aparate, srce te devojke ponovo kuca……ponovo dise….Horhe iskljucuje aparate, devojka otvara oci…..Lagano ustaje u sedeci polozaj…..
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptyMon 22 Mar 2010 - 3:20

Zivot nije mirna luka - KRAJ Sarapromo3Nova epizoda danas! Epizode ce se prikazivati ponedeljkom, sredom i petkom
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptyMon 22 Mar 2010 - 4:24

Svaka ti cast Princess, odusevljen sam!!
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptyMon 22 Mar 2010 - 7:33

Hvala!

2 epizoda “Povratak u zivot”

Sutra:
Sara i Veronica su rano ujutru bile na audiciji, Sara je dobila glavnu ulogu u novoj noveli.
Sara: Jao jos ne mogu da verujem! Stvarno sam presrecna!
Veronica: Rekla sam ti! Vidis da si najbolja!
Rebeca silazi niz stepenice u bademantiu.Sara dotrci i zagrli je.
Rebeca (pospano): Sta je bilo?
Sara: Dobila sam glavnu ulogu!
Rebeca: Super!

U labaratoriji:

Posle razgovora sa Horheom, on je saznao sledece : Ona se zove Paola i ubio ju je decko,ali ona jos ne zna da je bila mrtva. Horhe joj je potom dao nesto za spavanje. Ona se budi….
Paola: Doktore…Doktore….
Horhe (dolazi): Nesto ti treba, Paola?
Paola: Kako ste me spasli? On me je vise puta ubadao nozem, a sad nemam nijednu ranu, kako je to moguce?
Horhe: Zelis li da cujes istinu, ma koliko bila strasna?
Paola: Da, ako nesto cenim to je iskrenost.
Horhe: Bila si mrtva, on te je ubio….
Paola je zaprepascena, ne zna vise sta da misli…
Horhe:…pronasao sam te u jednoj sumi…..morao sam da ti ispitam deo po deo tela…tako da si bila u komadima, tvoji organi su bili u ovome (pokazuje posude) onda sam analizirao svaki organ, a potom ih stavio ovde (pokazuje posude sa gustom providnom tecnoscu). Onda sam ih izvadio I stavio ih na metalni skelet ponovo sam ti stavio kozu i prikljucio te na aparate. Tvoje srce je pocelo da kuca, a ti da dises, iskljucio sam aparate i ti si se probudila….Ostalog se secas.
Paola je bila sokirana, saznanje da je bila mrtva ju je potreslo.
Paola (jedva izgovori): Mooolim? Bila sam …uuu… komadima?
Horhe: Da.
Paola:Zasto ste mi pomogli?
Horhe: Saznaces kada bude vreme…

Sara je sama u sobi, razmislja o svemu….
Sara: Sta god da se desi, neikad necu moci da zaboravim sta mi je ucinio, nakad! Mrzim ga!
Sara je uzela jedan papir i pisala:
“Nekad bio si mi sve,
sada ostavio si me zbog nje...
Oci su mi pune tuge,
jer otisao si kod druge…”
U tom trenutku dolazi Klara (kucna pomocnica)
Sara baca papir iza kreveta.
Klara: Dosla sam da ti kazem da je rucak spreman.
Sara: Ok, idem.


2 nedelje kasnije:

Sara je pocela da glumi u novuj noveli. Ali, tuzna je, nema prijatelja, za ovih 15 dana, nijednom nije izasla. Ali nju to nije iznenadilo, ona je bila spremna na to da nemoze za 2 nedelje da stekne prijatelje… Sara: Idem na snimanje!
Veronica: Ok! Ja posle idem u grad.
Sara: Mogu li ja sa tobom? Mislim, ako ti ne smetam…
Veronica: Naravno da mi ne smetas! Kada ti se zavrsava snimanje?
Sara: U 7.
Veronica: Super, idemo u 8, moze?
Sara: Kako ti kazes.
Veronica: Pa jel’ ti odgovara to vreme? Ako ne, mogu da pomerim.
Sara: Svejedno kad, samo moram malo da se provedem!
Veronica: Pa nadam se da ce ti biti lepo.
Sara: Idem sad. (ode)

Na snimanju:
Lupe prilazi Sari. Sara ponavlja text.
Lupe: Stvarno mi se svidja kako glumis, ti si dfinitivno zasluzila glavnu ulogu!
Sara: Hvala, i ti glumis odlicno! Uzgred ja sam Sara!
Lupe: Drago mi je, ja sam Lupe.
Sara i Lupe su pricale neko vreme, zaculo se: SNIAMNJE POCINJE ZA MINUTA!
Sara: Jao moram malo da ponovim…
Lupe: I ja!
Snimile su par scena, snimanje je zavrseno.
Sara: Hoces da podjes sa mnom I mojom sestrom u grad?
Lupe: Pa ako vam ne smetam…
Sara: Naravno da nam ne smetas!
Lupe: Pa ‘ajde onda!

Sara: Veronica: Nadam se da ti ne smeta sto sam povela priateljicu.
Veronica: Pa sto bi mi smetalo…
Lupe (pruza ruku ) Jas am Lupe!
Veronica: Drago mi je, ja sam Veronica!
Sara: Pa idemo li?
Odlaze u grad. U jednoj diskoteci se provde extra. Sara odlucuje da se proved kao nikada, ne zeli da na njnu trenutnu srecu ima uticaj nenj svakodnevni zivot. Ali kako kazu: “Sve sto je lepo, ima svoj kraj…” Sara zeli da nadoknadi sve prolivene suze za Maksom, zeli da ih nadoknadi srecom

U labartoriji:
Horhe je za ove 2 nedelje trenirao Paolu da se bori, da bude nemilosrdna, na njegov uspeh imao je uticaja cip koji se nalazio u Paolinom mozgu. Ona je imala veliku zelju za osvetom, nije imala sta da izgubi, jer je vec bila mrtva. Ali pored toga, Horhe je uznapredovao u istrazivanjima i ubedjen je da moze da ozivi Ana Luciu.
Horhe ulazi u sobu u kojoj se nalazi Ana Lucia. On donosi razne aparate u sobu, ukljucue ih. U infuziju ubrizgava nesto, posle cega njeno srce pocinje da kuca, ona dise….
Horhe: Konacno! Ljubavi moja……Uskoro ce sve biti kao pre!...Ana Lusia….sve ce biti uredu, to ti obecavam……
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptyTue 23 Mar 2010 - 9:13

Zivot nije mirna luka - KRAJ 143a995169
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptyTue 23 Mar 2010 - 9:57

Kako je dobra ova novela, ali stvarno. :jupi:
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptyWed 24 Mar 2010 - 1:34

:LKI:

3 epizoda “…”

U njenoj dusi je zelja za osvetom, kao vatra koja vecno gori, kao u kamen urezane reci, ipak na njenom licu je osmeh. Ovo pomesano osecanje prepasta u nesto neobjasnjivo, u isto vreme i sreca i tuga, kao vatra i led, kao tama i svetlost, kao pakao i raj… Mnogo je stvari koje mogu da se porede sa ovim osecanjem. U njoj gori vatra da se osveti, a ledeni pogled joj prikriva osecanja, zivot joj je bio taman, a onda je svetlost pocela da prodire u njega, a svi zive pomalo i pakao i raj…. Ona je morala da nastavi dalje, nije sebi dozvolia da pati za osobom koja je njen raj pretvorila u pako. Svaki put kada bi pomislila na njega, na usnama bi osetila zar. Zato je odlucila da ga veceras zaboravi, da zivi slobodno, srecno, da se provede bar veceras. To je i uradila, uzivala je, igrala, pricala, cak je uz par pesama i zapevala. Negde oko 4 sata su se vratile kuci.

Sutra:

Sara (telefonira): Super! Svrati do mene danas ok?
Lupe: Vazi, ‘ajde vidimo se!
Sara: Cao!
Franco: Da li ides danas na snimnje?
Sara: Ne, danas imam Slobodan dan.
Franco: Dobro. (ode)

Franco: Sta radis ljubavi?
Rebeca (kuca nesto na internetu): A nesto za posao… (iznervirano) ovaj moj novi sef nije normalan, kao da neko ovo nosi!
Franco: Koliko puta treba da ti kazem da otvoris svoju modnu kucu….
Rebeca: Nije tako jednostavno….

Santjago je bio sa nekom devojkom, sa devojkom koja mu sad nije nista znacila. Zeleo je da sa njom provede noc, a posle, posle da se pravi da se nista nije desilo. Ona mu je bila igracka. Ta devojka je upravouplakana izlazila iz vile.
Sara: Kada ces vise prestati da se tako ponasas?
Santjago: A kako se ja to ponasam?
Sara: Iskoriscavas devojke.
Santjago: Daj molim te! Sta treba da radim? To nije nista ozbiljno, kao neka igra….ako shvatas….
Sara (vice): Ne mogu da verujem kakav si! Zbog takvog kretena poput tebe…(svaku rec sve vise naglasava) je moj zivot upropasten! Mrzim takve, koji se sa devojkom poigraju, a onda, je ispale! Koliko si njih ovako otkacio?!?!
Santjago (vice): Daj sta ti je? Sta si se istripovala?
Sara (jos jace): Moj zivot je unisten, zbog takvog kao ti, a ti kazes das am se istripovala!?
Santjago (hladno): Pa zivot nije fer.
Rebeca i Franco su dosli jer s uculi buku.
Rebeca: Sta je bilo? Zasto se svadjate?
Sara: Zato sto je on kreten koji sve zene shvata olako, ponasa se prema njima bas kao sta se Maks ponasao prema meni!
Santjago: Ma tetka, pusti je, vidis da je nemoguce sa njom normalno razgovarati!
Sara: Ovo od tebe nisam ocekivala! (ode u sobu I besno zalupi vratima)
Franco: Sara!
Rebeca: Pusti je… A ti (Santjagu se obraca) Kad ces jednom da prestanes tako da se ponasas!?!??!? (vice)Stvarno mi te je dosta!
Franco: Smiri se Rebeka…Santjago stvarno si preterao!
Santjago: ‘ajde sad se svi urotite protiv mene, k’o da sam uradio nesto strasno!
Rebeca (vice): Zapitaj se malo na sta ti lici zivot! Sta mislis da postignes u zivotu? Da li mislis malo o buducnosti?!
Santjago: Ma pusi me, ne mesaj mi se u j***** zivot!!!!
Rebeca: Ovo stvarno nisam ocekivala od tebe…
Santjago: A sta si ocekivala?
Rebeca: Ocekivala sam da si covek koji vodi normalan zivot, a ne prostak koji je svako vece sa drugom, koji misli samo kako da neku devojku odvuce u krevet!
Santjago (dere se): Ostavi me na miru!!! Ja ne mogu da budem onosto ti zelis!!! Idi i odredjuj pravila nekom drugom!!!! Meni je u zivotu dosta pravila!!!!!!!
Rebeca (besno): Ma nosi se!!!!(odlazi)
Franco: Rebeka, cekaj ljubavi (sa nevericom pogleda u Santjaga a potm ode)
Santjago odlazi u svoju sobu, besan opocinje da baca stvari, da rusi sve sa stola i police, odjednom je prestao, seo je dole.
Santjago (seca se):
“Violeta (njegova majka): Sigurno neces sa nama na put? Ostaces kod tetke I slusaces je?
Santjago (kao sestogodisnji decak): Ostacu ovde. Necu na put.
Gabrijel (njegov otac): Kako hoces sine!
Ulaze u auto, Santjago im mase, stoji na ulici sa Rebecom i Veronicom. Rebeca i Veronica ulaze unutra, on ostaje, posmatra auto koji polako odmice, ali posle par sati saznae das u oni poginuli….”
Santjago: Neeee, ja sam kriv, sto nisam otisao??????

Sara sedi u svojoj sobi, oseca se uzasno, kao da ponovo prozivljava isto, ova svedja sa Santjagom ju je potsetila ko je i sta joj se desilo. Toj e kao uragan, koji porusi gradove, odnese brojne zrtve, unisti sev, i kada dozivis tako nesto, posle cete i obicna oluja potsetiti na taj uragan. Tako je bilo i Sari, samo sto je nju ostavio, Maks, bezosecajna osoba, ostavio je, potom ismejao, nije ga bilo briga za to sto ona oseca, a sada je gledala kao njen brat od tetke, radi jednoj devojci, isto to sto je njoj uradio Maks. Kako je mogla da se oseca? Osecala se bespomocno, kao nekad….

U labaratoriji:
Ana Lucia je bila ponovo ziva, ali nije se budila, Horhe se nadao da ce ponovo biti sve isto, da ce ona biti ista. A ona, ona je bila ista kao kada nije bila ziva, samo su ovoga puta aparati pokazivali suprotno… Horhe je mislio da moze da ozivi svoju zenu, al iispostavilo se da moze da stvori samo vestacki zivot, zivot sa secanjima,ali bez pravih emocija, sve vitalne funkcije funkcionisu, ali to nije zivot…. To sto je uspeo sa Paolom, to je upravo i bio vestacki zivot, ona je bila poput robota, robota sa organima, sa kozom, ali njen mozak je bio ostecen i nije mogao da funkcionise bez cipa… Taj cip ju je i odrzavao u “zivotu” , ne bi mogla da se pomera da nije bilo metalnog skeletal…. To se ne moze nazvati zivotmo, zivot pretstavlja ono sto imamo odkako se rodimo, pa sve dok ne umremo… Horhe je projeakt nazvao “Digilalni zivot”. Ali, njemu to nije bilo preteranog znacaja, on je uspehom smatrao samo to da nekog vrati u zivot, bez cipova, bez zamene skeletal, da to bude prirodan zivot.
Horhe: Ana Lusia….izvini…izvini sto nisam uspeo…ali ne gubi nadu… necu se zaustaviti dok ne usepem…Paola! Paola, dodji!
Paola: Nesto ste hteli?
Horhe: Imam zadatak za tebe….
Paola: Slusam…
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptyFri 26 Mar 2010 - 3:42

4 epizoda “Posle oluje”

Zivot, zivot nije mirna luka, zivot je uzburkan okean, nikad ne znas da li je sigurno, da li je to njegovo pravo lice. Kada mu najvise verujes, kada mislis da je savrsen, desi se oluja, oluja u kojoj si najcesce zrtva… oluja obicno bude jaka, ali ti nekako prezivis, mada je deo tebe mrtav… posle oluje sledi sunce, sunce koje te ugreje, osusi, ali ne izbrise secanja na oluju… uzivas neko vreme u suncu, taman kada povratis poverenje u njea, on pred tvojim ocima pokazuje kako nekao prozivljava oluju, istu kao sto si ti, iako tebe fizicki ne povredjuje, ti se setis kako je tebi bilo, setis se stravicne oluje, oluje u kojoj si zrtva, koja je telom prezivela…ali ne i dusom, u dusi zauvek ostaje trag…
“Sve moze da se oprosti, ne I da se zaboravi.” Ali Sara nije mogla da oprosti… Sedela je tako u sobi, sedela je i razmisljala, osecala se strasno dok se prisecala svega, ali ni to nije uspelo da je slomi, jer “ono sto te ne ubije, ojaca te”
Neko je pozvonio, Klara je otvorila, bila je to Lupe.
Lupe: Da li je tu Sara?
Klara: Da, u svojoj sobi (odvodi je do sobe)unutra je.
Lupe (ulazi): Stigla sam!..Sta je bilo? Nesto se desilo?
Sara: Previse je komplikovano…
Lupe: Nema veze, ispricaj mi…
Sara:Dobro, …(prica o sebi i svemu sto je dozivela)

Santjago je u noncom klubu “Las tu noche”, ispija casu za casom, prica razne nebuloze… Nailazi jedna zgodna plesacica, na licu joj je maska, na sebi ima samo donji ves, zavodi ga, ubrzo odlaze u jednu sobu,provodi noc sa njom…

Rebeca: Stvarno je preterao! Ne mogu da verujuem kakav je!
Franco: Nikad se nije ovako ponasao, sta li mu je?
Rebeca: Ne znam sta mu je, ali ne moze ovako da se ponasa!
Franco: Ne nerviraj se zbog njega… kad tad ce vec shvatiti da je pogresio…
Rebeca: Nadam se da tad nece biti prekasno…

Sara: Eto sta se meni sve izdesavalo…
Lupe: Ne mogu da verujem! (zagrli je)
Sara: I zamisli na sve to, kao jagoda na slagu ovo danas!
Lupe: Pa jel on oduvek takav?
Sara: Ne, nikad pre nije bio takav…. dobro, nije imao neku ozbiljnu vezu, ni pre, ali ovo je stvarno previse!
Lupe: Da li ima nesto sto mogu da ucinim za tebe?
Sara: Plasim se da ne mozes da mi pomognes…
Lupe: Ako mislis da mogu na bilo koji nacin da ti pomogne, obrati mi se, vazi?
Sara (nasmesi se): Vazi. (zagrli je)

Sutra:
Santjago dolazi kuci.
Rebeca: Gde si bio do sad?
Sanjtago: Sta te briga!
Rebeca: Kako mi se to obracas?
Santjago: E znas sta? Odlazim! Kupicu stan, i vise ne mozes da mi naredjujes tetka!
Rebeca: Samo izvoli! Unisti svoj zivot!
Santjago besan odlazi po svoje stvari.

Rebeca: Zamisli, sad hoce da kupi stan….
Franco: Onda mu kazi da vise neces da mu dajes pare, videces kako ce da reaguje…
Rebeca: Sjajna ideja… (neko zvoni) idem da vidim ko je to… (otvara)
Paola: Izvinite, ali ja trazim posao… da li bi mogla ovde da se zaposlim kao kucna pomocnica?
Rebeca: Pa neznam…
Paola: Molim vas, mogu i da kuvam ako treba….
Rebeca: Moram da razmislim… mozes lid a ostanes ove 10 minuta?
Paola: Kako vi kazete…
Rebeca (ulazi unutra): Neka devojak trazi posao kucne pomocnice, kaze da moze i da kuva….
Franco: Pa mozda bi nam trebala jos jedna kucna pomocnica, Klara ne moze sve sama…
Rebeca: Upravu si…(otvara vrata)
Paola: I?
Rebeca: Mozes odmah da pocnes da radis!
Paola: Hvala vam!!!
Sara: Idem na snimanje! Ko je ovo?
Franco: Nova kucna pomocnica…
Paola: Jas am Paola!
Sara: Drago mi je, Sara! Idem ja sad….

Nesto kasnije:
Sara se vraca sa snimanja. Paola je u kuhinji, zavrsava rucak. Klari se nije svidelo to sto je tu Paola. Rebeca ulazi u Santjagovu sobu:
Rebeca: I dalje zelis da odes?
Santjago: Da rekao sam ti!
Rebeca: A gde mislis da zivis?
Santjago: Sta je sa tobom, rekao sam ti da cu da kupimstan….
Rebeca: reci cu ti sta mi je! Ako odes, necu vise da ti dajem pare, tako da ne znam kako ces da kupis stan. Idalje zelis da odes? (Santjago cuti, snuzdeno spusti glavu) Tako sam i mislila…(izlazi)
Par minuta kasnije Klara ulazi u Santjagovu sobu, ali ne u uniformi, vec provokativno obucena, nasminkana.
Santjago (ne gleda u nju): Sta hoces (okrece se) Klara?! Sta ti…(ona pocinje da ga ljubi) Klara…(uzvraca poljubac, otkopcava joj haljinu)
Rebeca ulazi u sobu u nameri da kaze Santjagu da je zaposlila Paolu. Ulazi, i zatice Klaru u krevet usa Santjagom.
Rebeca: Santjago zaboravila sam…aaa Santjago?!?!?! Klara?!?!?!

U labaratoriji:
Horhe: Paola, nadam se da si obavila zadatak…ako jesi, plan ce uskoro poceti da se sprovodi u delo… a onda cu osvetiti tvoju smrt, Ana Lusia, mada I tvoju, Paola, jer vas je ubio isti covek!!!!!!!!! E moja Ana Lusia…. Bices ti dobro! Ana, ljubavi (drzi je za ruku)…..
Odlazi do prostorije namenjene za hemiske eksperimente, uzima jednu sasvim malu bocicu sa ljubicastom tecnoscu, sipa sadrzaj u vecu sa narandzastom tecnoscu, iz boce pocinje da izlazi dim, prvo narandzaste, a onda I ljubicaste boje. Tecnoist postaje zelena, providno zelena…Horhe sipa u nju krv Ana Lucie, desva se nesto cudno, boje se naglo menjaju, kao da se igraju, vrte se, prave neki neobican oblik…

P.S. Da li se jos nekom svidja moja web novela?
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptyFri 26 Mar 2010 - 4:01

Ekstra.Ekstra. Ekstra. :super: :super: :super:
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptySun 28 Mar 2010 - 7:32

Danas cu da postavim epizodu zato sto nisam sigurna da li cu sutra imati vremena....

5 epizoda “Istina je otkrivena”

Franco: Rebeka, sta je bilo? (zatice Rebecu izbezumljenu na hodniu) Santjgo??? Klara??? (zaprepascen, odlazi iz sobe, a za njim i Rebeca.
Klara je pokusavala da nadje haljinu, ali bezuspesno, te se umotala u jorgan. Santjago je obukao bademantil i krenuo za Rebecom.
Santjago: Cekaj tetka!
Rebeca: Ostavi me na miru!
Santjago: Pogresio sam i kajem se…
Rebeca: Jos kad bi ti poverovala….
Santjago: Ali stvarno….zao mi je!
Franco: Dosta, Santjago, dosta!
Santjago: Samo kazem da mi je zao!
Franco: Rekao sam dosta!
Santjago: Zar ovde niko ne moze da me saslusa?!
Rebeca: Dobro, hajde da slusamo tvoje izgovore!
Franco: Rebeka, pusti ga, vidis kakav je.
Rebeca (ironicno): Ne hajde da saslusamo Santjagove izgovore!
Santjgo, videvsi na cemu je, odlazi u sobu.

Maks: Sara, moja Sara, zasto sam te pustio da odes? Ali ne brini, uskor cemo biti zajedno, veoma uskoro….

Sara: Sta je ovo?
Veronica: Sta je sta?
Sara: Pa zbog onog juce se mama i Santjago svadjau neprestano.
Veronica: Pa mozda je on to i zasluzio…
Sara: Mozda…
Veronica: Da li ides da nas na snimanje?
Sara: Ne, danas je subota…
Veronica: Subota? Jas am bila ubedjena da je cetvrtak…
Sara: Da li si upoznala novu kucnu pomocnicu?
Veronica: A mi imamo novu kucnu pomocnicu?
Sara :Pa gde si ti, ne znas koji je dan, ne znas da imamo novu kucnu pomocnicu (smeje se) ti si izgubljena skroz!
Veronica (smeje se): Pa kad mi niko nista ne govori
Ovaj razgovor je prekinula buka, buka koja je dopirala iz Santjagove sobe, cuo se neki tresak, Sara i Veronica su otisle da vide sta je to. Medjutim, Santjago ih nije pustio.
Otisle su zbunjene.

5 dana kasnije:

Maks je preko nekih svojih veza dobio mesto direktora fabrike namestaja u Mexicu, to je uradio samo da bi se priblizio Sari, nadao se da mogu ponovo da budu zajedno. Ali, Rebeca, je odlucila da mu se osveti u ime svoje cerke, te je jednom novinaru dala pricu o njemu, zbog te price, mediji su neprestano pricali, to je bila glavna tema. Ovo su bili samo neki od mnogih naslova:
“List C.D.C. objavio sokantnu pricu o novom direktoru fabrike namestaja…”
"Poznata modna kreatorka, Rebeca Sanchez izjavila je sta zna o ...."
"Najnovija saznanja o..."

Mask, novi direktor poznate fabrike namestaja, ustvari zenskaros, koji svoju karijeru koristi samo da pere pare zaradjene ko zna kako?!?!

Maks, naizgled uspesan mlad covek, je ustvari zenskaros i osoba koja se bavi ilegalnim poslovima?!?!
Prica Rebece Sanchez:
“Maks je do pre oko mesec dan bio u vezi sa mojom cerkom,glumicom Sarom Sanchez, onda mu je ona dosadila, on ju je ostavio, cak nije mogao ni u lice da joj kaze to… Poneo se kao kukavica, ostavio ju je preko pisma, u tom pismu je naveo kao izgovor to da je devokja sa kojom je spavao trudna. Raspitala sam se malo i saznala da s bavi ilegalnim poslovima i da posao, do kog je ko zna kako dosao koristi da bi “prao” novac zaradjen na ilegalan nacin …. Mogu da prepostavim zasto se vratio-vratio se u nadi da ce da povrati ljubav moje cerike!”

Sara nije mogla da veruje da se Maks vratio, ali ona nije sebi dozvolila da se uplasi, da pobegne, ona je hrabro isla napred. A u time joj je dodatno pomogla prica u novinama….ali ni ona ni Rebeca nisu znale da je ta prica ne stranica knjige, vec samo korice velike knjige zlocina koje je pocino Maks…
Sara: Bas me zanima kako je….da li se sad on oseca kao ja, ili gore, kao sta je zasluzio.. hmm da ga zovem?
Veronica: Kako hoces…
Sara (zove): Halo Maks….
Maks: Sara? Jesi li to ti?
Sara: Da ja sam! Zovem samo da ti cestitam….
Maks (zbunjeno): Molim?
Sara (ironicno): PA poznat si, ceo Mexiko City bruji samo o tebi! Kako se osecas? Da li je lep osecaj? (prekida) hahaha…
Veronica: I?Sta je bilo?
Sara: Zbunjen je, ne moze da veruje da ga zovem, sigurno je ocekivao da idalje placem za njim! Bednik!

Kasnije:
Paola odlazi “kuci da poseti porodicu”. Sara je srecna zbog Maksa, srecna je, uziva u osveti….ali nesto joj govori da njije kraj…

Maks: Sara… zasto, zasto sam te pustio? Ali povraticu te ja! Uvek dobijem ono sto zelim…. Ali ova …. sve je morala da pokvari…ali dobice ona svoje!!!!

U labaratoriji:
Horhe, cita pricu o Maksu.
Horhe: Rebeka Sancez mi je pomogla, sad ce se moj plan jos lakse sprovesti…
Ovaj monolog je prekinula Paola koja je usla u labaratoriju…
Paola: Doktore, zaposlila sam se tamo, kao sto ste mi rekli. Evo 5 dana kasnije dolazim, kao sto ste mi rekli…
Horhe: Paola, dobro ti ide, imam dodatni zadatak za tebe…
Paola: Slusam…
Horhe: Verovatno si procitala ovu pricu (pokazuje novine, Paola klimne glavom) Zelim da zastitis Rebeku Sancez, znajuci Maksa, on ce pokusti da joj se osveti… on je ubica, odgovoran je za smrt moje zene, kao i za tvoju smrt... zelis osvetu, zar ne (Paola opet klimne glavom) on je naneo zlo i Sari Sancez, tako da imamo istog protivnika… Dakle, zastiti Rebeku Sancez, a njega dovedi ovamo….

P.S. Zar se moja web novela svidja samo urosu caru?
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Zivot nije mirna luka - KRAJ 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptyTue 30 Mar 2010 - 22:08

dobra je..samo nastavi
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptyWed 31 Mar 2010 - 3:39

6 epizoda “Napad”

Maks je dobio, svoje , ali Sari nesto nije dalo da se tu zaustavi, osveta je zlo osecanje, ona raste, hrani se, hrani se porazom osobe kojoj je namenjena… Sara je zelela vise, zelela je da ga porazi, da vidii patnju na njegovom licu….ono sto ona nije znala je to da ima posla sa ubicom…Sada je sedela u svojoj sobi
Sara: E moj Maks, sad ti malo pati, kako bih volelea da sam videla izraz tvog lica kada sam te zvala... da to bi bilo divno….

Paola se vraca, odmah se presvlaci u uniformu, odlazi u kuhinju. Kroz kuhinju prolazi Santjago, zagleda se u Paolu.
Santjago: Vau, super izgledas…
Paola: Prestani…
Santjago: Zelim samo da budemo prijatelji, sta je tu lose?
Paola: Ja ne verujem u prijateljstvo izmedju muskarca i zene…
Santjago: Zasto?
Paola (pomalo iznervirano): Dobro, mozemo biti prijatelji, ali nista vise od toga…
Santjago: Ok!
Santjago je bio presrecan, nije mogao sam sebi da objasni svoje osecanje, nikad se pre nije radovao ovako prijateljstvu…

U medjuvremenu stvari izmedju Santjaga i Sare kao i izmedju Santajga i Rebece su se donekle popravile.

Zivot je prevrtljiv, kada tones, on ti pruza ruku, onda te naglo pusta, a onda, ona se nadjes u moru sacinjenom od pomesanih osecanja, ali preovladavaju ona losa… Osveta je medju najgorima, ona se ponasa kao da je ziva, ona se radja, tovoj patnjom, tvojom sigurnoscu, staje na noge, onda dobija cvrstu stabilnu platform, onda zivi, zivi od poraza osoba zbog kojih je rodjena… Bila ona sa pravom ili bez, osveta nikako nije dobra...

Rebeca je otisla do Franca u firmu, na putu do firme napao ju je Maks, ali sa maskom, tako da ga nije prepoznala. On je drzao pistol, uperio ga je u Rebecu. U trenutku kada je pucao, ispred Rebece je od negde iskocila Paola, metak ju je pogodio, ona je pala. Rebeca ju je upalaseno pogledala, a Maks zbunjeno.
Paola: Bezite!
Rebeca: Ali…
Paola: Bezite odavde!
Rebeca ju je poslusla. Paola je ustala i samo se nasmejla, imala je ranu na stomaku, ali njoj nije bilo nista, ona je prisla Makssu, koji se skamenio od straha.
Paola: A ti, ti ides sa mnom.
Maks je pokusao da pobegne, ali bezuspesno, Paola je bila brza, spretnija, jaca. Ona ga je uhvatila i odvukla u nepoznatom pravcu…

Rebeca je uplaseno usla u Francovu kancelariju.
Franco:Sta je bilo? Nesto se desilo?
Rebeca mu je ispricala sta se desilo, Franco je poslao ljude da vide sta je sa paolom. Oni su se vratili.
Covek1: Nema je!
Franco: Sigurni ste?
Covek2: Da, nema je nigde!
Covek1: Mozda ju je neko pronasao pre nas!
Rebeca (idalje izbezumljena): Zovite policiju!
Franco: Da, zovite!
Covek zove policiju, koja je ubrzo i dosla…. U medjuvremenu, Franco je javio Sari sta se desilo…Policija je isptala Rebecu, ali nije im bilo jasno sta je sa Paolom…
Sara: Mama! Dobro si? (zagrli je)
Rebeca: Dobro sam, ali niko ne zna sta je sa Paolom.
Sara: Kako je to moguce?
Franco: Nemoguce da je otisla, mozda ju je oteo taj covek…
Sara: Ne verujem… zasto bi nju oteo?
Franco: Mozda se radi o nekoj uceni…

10 dana kasnije:

Proslo je mesec dana od dolaska Sare, a vec se svasta izdesavalo. Idalje niko nista nije znao gde je nepoznati napadac, ali ni Sara… Posto je Maksov nestanak prijavljen pre 9 dana, tacinije 24 casa posle nestanka, policija je pocela da sumlja u njega… Sara je bila ubedjena da je to on, ali niko nije znao gde je on… Ova vest je bila i na vestima, sto je polako, ali sigurno otkrivalo Maksa… Sara je cak unajmila detektiva kako bi ga pronasla, on ju je udario tamo gde je najvise boli…
Sara: Nije ti dosta sto si mene onako ostavio, pa si sad morao da napadnes moju majku! Ali dragi moj Maksi, zaboravio si da ko mi dira porodicu, lose prodje! Unisti cu te!
Sari zvoni telefon, to je detektiv kog je unajmila.
Detektiv: Idalje ne znam nista, nema mu traga, kao da je u zemlju propao!
Sara: Nemoguce! Taj bednik nije mogao da nestane! Kako je moguce da nije ostavio nijedan trag?
Detektiv: Neznam, nije mi jasno, nikad pre mi se ovo nije desilo…
Sara: Uredu… javljaj (prekida)mi o svemu sto saznas…
Detektiv: Uredu…
Sara (besno): Nemoguce! Kako je moguce da nije ostavio nijedan trag?! (baca telefon)
Veronica: Sta ti je? Sto bacas stvari?!
Sara: Nije mi nista!
Veronica: Zasto onda vices?
Sara (malo smirenije): Nije vazno…
Veronica: Ok, ako neces da mi kazes…
Sara: Nije mi nista, samo shvati… ne mogu da sedim mirno kad znam da je Maks….
Veronica (prekida je): Uredu, shvatam, ako budes htela da pricamo, znas gde da me nadjes… (odlazi)

U labaratoriji:

Svo ovo vreme, Maks je bio zatocen u Horheovoj labaratoriji. Horhe ga je drzao pod sedativima, tako da nije dolazio k sebi. Paola je bila u labaratoriji, nije joj bilo nista, ali joj je Horhe rekao da ostane u labaratoriji, kako niko ne bi posumljao… Maks se budi, otvara oci a ispred sebe ugleda veliki reflector, koji pocinje sve jace, i jace da svetli…
Maks: Aaaa, sta je ovo dodjavola?! Gde sam ja?!Upomoc!!!!!!!!
Horhe (nosi hirursku masku): Ne vredi ti da vices, ovde te niko ne cuje!
Maks: Ko si ti, ko je ona?! (pokazuje na PAolu, koja takodje nosi masku) Aaa gde sam ja?!
Horhe (skida masku): Mislim da me se sad secas…a nju si upucao!!! Ubio si moju zenu, idiote!!!
Maks: Dokazi!!! A ko je njoj kriv, ja sam pucao na modnu kreatorku, ne na nju!!!
Paola (skida maksu): Pogledaj bolje, zlikovce, mene si vec ubio!!! Ja sam, Paola!!!
Maks: Aaaa! Sta je ovo, gde sam ja?! Upomoc!!!!!!!!!Aaaaaaaa!!!!!! Upomoc!!!!!
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptyWed 31 Mar 2010 - 8:22

Sara posle telefonskog razgovora sa detektivom:
Zivot nije mirna luka - KRAJ 11269_188678877407_188663157407_3155069_2465745_n

Sara na snimanju novele:
Zivot nije mirna luka - KRAJ 11269_189477867407_188663157407_3161565_5943872_n
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptyWed 31 Mar 2010 - 8:30

Serija i slike su odlicnie <3
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptyWed 31 Mar 2010 - 8:45

hvala! :LKI:
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptyThu 1 Apr 2010 - 22:53

7 epizoda “Svako bar jednom dozivi poraz”

Santjago je bio snuzden zbog Paulinog “nestanka”, sedeo je na stepenicama. Prisla mu je Sara i sela pored njega.
Sara: Sta je bilo?
Santjago: Nista, samo mi nedostaje Paola…
Sara: Ja mislim da je upitanju nesto vise…
Santjago: Na sta ciljas?
Sara: Mislim da si zaljubljen u Paolu!
Santjago: Nisam… (u sebi) “Mozda je upravu…”
Sara (pogleda ga radoznalo): Zasto to porices, zar nije ocigledno?!
Santjago (slucajno kaze naglas): Dobro priznajem!
Sara: Znala sam!

Nesto kasnije:
Usla je Paola. Imala je gazu ispod majce…
Franco: Paola? Da li si dobro?!
Paola: Da, dobro sam…
Franco: Gde si bila?
Paola: Na jednoj privatnoj klinici, tamo radi jedan moj prijatelj, on me je pronasao i odneo… Mogu li da se vratim na posao?
Franco: Ali povredjena si, kako mozes da radis? Ostani ovde, ali odmaraj se, ne bi trebala da radis…
Paola: Dobro sam ja… Sad mi nije nista, mogu da radim…
Franco: Ranjena si pre 10 dana, kako mozes da radis?
Paola: Molim vas? Sve cu da radim ako treba…
Franco: Nije u tome problem… dobro ako insistiras…
Paola: Insistram… uredu idem ja sad u kuhinju… (ode)

Franco: Dosla je Paola, dobro joj je, kaze da je bila na nekoj klinici…
Rebeca: Dobro je?
Franco: Da, zamisli jos je insistirala da radi, nisam mogao da je ubedim da odmara…
Rebeca (zacudjeno): Nesto u vezi nje mi je cudno…
Franco: I meni… ne znam zbog cega…

Sara: Paola (zagrli je) Dobro si? Gde si bila?
Paola je I Sari ispricala istu pricu, a potom je Sara otrcala da kaze Santjagu…
Sara (zadihano): uh… Santjago, moram nesto da ti kazem…
Santjago: Sta ti je, kao da si trcala na maratonu…
Sara: Pa i jesam tracla, ali da ti kazem da se vratila Paola…
Santjago (skoci): Paola?! Gde je??? Kako jo je???
Sara je njemu prenela pricu koju je cula od Paole….
Santjago: Moram da je vidim! (otrci)
Sara: Cekaj…. Uf… zar sam u tako losoj kondicij?!
Santjago: Paola! (euforicno je podigne)
Paola (smeje se): Aaa spusti me!!!
Santjago: Kako ti kazes ,princezo moja…
Paola: Sta je tebi?
Santjago: Zaljubljen sam u tebe, eto to mi je!
Kada su nasa osecanja pomesana, kada kazemo da ne znamo sta osecamo prema nekom, mi ustvari savrseno dobro znamo da smo zaljubljeni u tu osobu. Ali sta kada je ta ljubav zabranjena? Da li tada treba da se borimo za nju, ili protiv nje? Nekad nam zivot da drugu sansu za ljubv… to obicno treba prihvatiti, ali sta da radi osoba kojoj je zivot vec oduzet?

Sara se zadovoljno smeskala, bila jje srecna sto je osoba kao sto je Santjago konacno pronasla svoju ljubav….
Rebeca: Sta ti je? Sara? Da li me cujes? Sara? (mahne joj rukom ispred ociju)
Sara: Sta je bilo, nesto si rekla?
Rebeca: Da li me ti uopste slusas? Sta ti je, nesto si mi cudna…
Sara: Ma zamislila sam se… sta si ono htela?
Rebeca: Da li si ti zaljubljena, ili sta ti je ?
Sara: Ja nisam…
Rebeca (radoznalo): A ko jeste?
Sara: Santjago…
Rebeca: Santjago? U koga?
Sara: To je tajna…

Paola: Ja….ne znam sta da kazem… ja ne smem da se zaljubim u tebe! Ne, ne, nasa ljubsv nije moguca! (pobegne)
Santjago: Zasto? Paola! Cekaj! Paola!!!!!!
Franco: Sta ti je, sto se deres?
Santjago: Ona me ne voli….
Franco (zbunjeno): Ko?
Santjago: Paola…
Franco nije stigao nista ni da kaze, jer je u kuhinju uletela uplakana Klara…
Klara: Santjago….(place)
Santjago: Sta je sad Klara?
Klara: Trudna sam, nosim tvoje dete…
I Franco i Santjago su ostali bez reci…
Paola se uputila ka labaratoriji, razmisljala je… Santjago je voli, ali ona ne sme da voli njega, ona je, bukvalno, mrtva…. Ona ovim zivotom ne upravlja u potpunosti, jer delom njom upralja cip, koji ima u mozgu…Ali ipak, ona je svesna svojih emocija, iako su mnoge njene emocije delo cipa, ljubav je jaca od bilo cega… Ali, ona ne moze da bude sa Santjagom, ta veza je nemoguca, ona e skoro masina….

U labaratoriji:
Maks: Pusti meee! Upomoc!!!!!!
Horhe: Dzabe se deres! Niko te necuje!!!! Prokletnice, ubio si mi zenu!!! (rukom mu steze vrat), a potom mu ubrizgava nesto)
Maks: Ali kako je ona Paola jos ziva, ubio sam je?! Sta si ti? Ako vec mozes nju da ozivis, zasto ne ozivis svoju zenu, a mene pustis?
Horhe: Paolin zivot nije pravi, ona ima cip u mozgu, on je odrzava u zivotu, skelet joj je metalan, organi ojacani…. Nije tako lako stvoriti pravi zivot…. Uostalom sta se tebe to tice?! I platices za sve sto si ucinio, pocinio si ti vise od dva ubistva, za zamalo da pocinis joj jedno!
Maks: Nije mi jasno sto si spasao onu!? Verujem da je to tvoje delo, jer si pomenuo da Paola ima cip.
Horhe: Ona je zapocela tvoj kraj! Zar mislis da bih je pustio da umre? Zahvalan sam joj, a sada je vreme da zavrsim sto je ona zapocela, ali ne brini nije jos tvoje vreme da umres, smrt je najlaksa kazna za takve poput tebe!!!!
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptySun 4 Apr 2010 - 2:00

Zivot nije mirna luka - KRAJ 22638_256061142407_188663157407_3488144_1136819_n

Sara dok sedi na stepenicama i prica sa Santjsgom:
Zivot nije mirna luka - KRAJ 26525_363095302407_188663157407_3847677_2975412_n

Rebeca:
Zivot nije mirna luka - KRAJ Lflores370x270

Franco:
Zivot nije mirna luka - KRAJ Cesar_evora_0661-600x428

Santjago:
Zivot nije mirna luka - KRAJ 22733

Paola:
Zivot nije mirna luka - KRAJ Allizon_lozz_0710-618x912
Back to top Go down
Jelen@007
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Jelen@007

Broj postova : 10491
Godina : 30
Fan-gif : Zivot nije mirna luka - KRAJ Tumblr_m5qyisF85i1rw1osso16_250

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptyTue 6 Apr 2010 - 0:36

Extra je. . . Svaka cast. . .
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptyTue 6 Apr 2010 - 0:53

I ja kazem, svaka cast, bas mi se svidja epizoda. Jedva cekam dalje.
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptyWed 7 Apr 2010 - 2:06

hvala! Drago mi je da vam se svidja! Nova epizoda danas! U ponedeljak nisam mogla da objavim, jer nisam bila kuci.....
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ EmptyWed 7 Apr 2010 - 2:09

Jedva cekam. Ovo je zaista odlicna novela. Pogledaj i ti moju novu ako zelis. Zove se ''Sesilija''.
Back to top Go down
Sponsored content




Zivot nije mirna luka - KRAJ _
PostSubject: Re: Zivot nije mirna luka - KRAJ   Zivot nije mirna luka - KRAJ Empty

Back to top Go down
 

Zivot nije mirna luka - KRAJ

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 6Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Web-novele-