REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AuthorMessage
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyMon 23 Aug 2010 - 23:09

juce je bila 54 epizoda... veceras ce Luidji u zatvor :D
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 T9iblj

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyMon 23 Aug 2010 - 23:11

daaaa...interesting...msm da ce se dns pojawiti Dani...msm nadam se...
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyMon 23 Aug 2010 - 23:17

nece se pojaviti danas... mada ni ne znam koje ta Dani... mislis danijela? danas ce don pedro i vero imati napada koji se zove daj mi jos poljubaca
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 T9iblj

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyTue 24 Aug 2010 - 1:04

axa...msm na Danijelu...ja nju zowem Dani...da....znm...kako su meni Beni i Vero slatki...sa pastelitos...xD
Back to top Go down
dj.zare
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
dj.zare

Broj postova : 9
Godina : 40
Fan-gif : Me in Hellas

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyTue 24 Aug 2010 - 1:17

Puno pozdrava svima :cao:
sad sam se registrovao, ne gledam "perro amor" od pocetka, vec od 40 i neke epizode. Super je serija. Ukoliko neko ima link za download epizoda sa srpskim prevodom bilo bi super. Ako je neko snimao na fox-u, pa postavio na net.

btw neke zemlje u okruzenju koje emituju ili ce uskoro poceti da emituju perro amor:
Crna Gora - TV IN u 18:00h (danas 7.epizoda),
Hrvatska - NeT tv pocinje emitovanje krajem septembra pod nazivom Pasja ljubav (ko ima satelitski Digi paket moci ce da gleda),
Slovenija - POP tv pocinje 30.08.2010. pod nazivom Sebična ljubezen;
zemlje nesto dalje od okruzenja ::D:
Kolumbija - Caracol tv,
Spanija - Antena 3,
dok je Telemundo tv u Americi prikazao sve epizode.

Nazalost ::(: nijedan ovaj kanal nije gledljiv putem satelita (izuzev NeT tv-a za pretplatnike digi tv-a).
Medjutim bugarska televizija btv je otkupila seriju, bice sa bugarskim prevodom (bolje ista nego nista), ali se ne zna kada ce poceti sa emitovanjem. BTV se nalazi na Hellas satu 39 stepeni istocno na 12524 H 30000. Jedva cekam da pocnu sa emitovanjem kako bih gledao od prve epizode :LKI: Z

Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyTue 24 Aug 2010 - 1:20

Super....

Quote :
kako su meni Beni i Vero slatki...sa pastelitos...xD
Precute su..
Back to top Go down
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 T9iblj

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyTue 24 Aug 2010 - 1:22

Kad pocnes da gledas odpocetka slobodno komentarisi...
Back to top Go down
dj.zare
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
dj.zare

Broj postova : 9
Godina : 40
Fan-gif : Me in Hellas

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyTue 24 Aug 2010 - 1:24

Maritza Rodriguez u toku snimanja serije

Kolumbijska glumica Maritza Rodriguez ustaje rano i pre nego što se uputi na snimanje telenovele "Perro Amor" (srp. Opasne igre), doručkuje kod kuće. Od ranog jutra sluša muziku. U slobodno vreme se konektuje na internet kako bi komunicirala sa svojim fanovima. Potom odlazi na snimanje u Telemundov studio, gde uvežbava i snima scene. Uvek ruča na ulici, vegetarijansku hranu, kojom je oduševljena. Nakon dosta sati snimanja odlazi u teretanu, gde odrađuje treninge. Vikendom vreme provodi sa suprugom i prijateljima, vozi bicikl i zabavlja se na najekskluzivnijim plažama u Majamiju. Subotom kod kuće priprema hranu, a nedeljom odlazi na misu u crkvu.
Što se tiče njene uloge Camile Brando u "Perro Amor", kaže da uživa zbog priznanja koje dobija od publike širom sveta, za pakosti koje njen lik priređuje Sofiji. Od boravak u Sjedinjenim Američkim Državama joj teško pada samo to što ne viđa tako često svoju porodicu koja živi u Kolumbiji. Sebe smatra patriotom, voli karnevale u Barankilji, hranu i sve uspomene koje proizvodi osećaj da se smatra Kolumbijkom. Ne može da prođe više od šest meseci, a da ne ode u svoju domovinu. Camila Brando možda jeste prosta, neozbiljna i površna, međutim, Maritza Rodriguez je normalna, spokojna i srećna žena, ali spremna da se preobrazi, kako bi dala život karakternim likovima i jakim ličnostima.

I ako administrator dozvoli evo linka gde Carlos i Maritza pricaju o svojim ulogama
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyTue 24 Aug 2010 - 1:25

a zasto ne gledas bez prevoda?
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyTue 24 Aug 2010 - 1:33

Mozda ne znam spanski.. :PPP
Back to top Go down
dj.zare
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
dj.zare

Broj postova : 9
Godina : 40
Fan-gif : Me in Hellas

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyTue 24 Aug 2010 - 1:38

-MILOS- wrote:
a zasto ne gledas bez prevoda?
ne znam spanski, a i nije dobar kvalitet slike na youtube-u. A serija je fenomenalna! :ZXCV:
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyTue 24 Aug 2010 - 1:47

Dunja wrote:
Stefy wrote:
~*Someone like you*~ wrote:
daa...apsolutno...kad gowore jedno drugom honi...hehe...ja jedwa cekam da se Jencarlos pojawi...:)))
Jencarlos Canela glumi ovde!?

Sinoc su pustili njegovu pesmu,ko Sofija u kolima...
Kako prave reklamu... :888:
Da, to sam video, piše kao:
Title: Amor quedate
Artist: Jencarlos
Pa super, meni je Jencarlos baš gotivan.
Back to top Go down
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 T9iblj

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyTue 24 Aug 2010 - 1:48

Kome nije?xDDD
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyTue 24 Aug 2010 - 1:56

Da kome nije xDDDDDDDDDDDDDD ??
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyTue 24 Aug 2010 - 2:25

~Sugar Baby~ wrote:
Šta znači to omnibus i co?
Back to top Go down
dj.zare
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
dj.zare

Broj postova : 9
Godina : 40
Fan-gif : Me in Hellas

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyTue 24 Aug 2010 - 2:30

ELIZABET Y WILLIAM wrote:
Da kome nije xDDDDDDDDDDDDDD ??
:jupi:
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyTue 24 Aug 2010 - 2:52

~Sugar Baby~ wrote:
~Sugar Baby~ wrote:
Šta znači to omnibus i co?
omnibus su ti se epi odjednom(kako ja znam) a co nemam pojma.... xDDD

Quote :
Da kome nije xDDDDDDDDDDDDDD
::D: daaaaaaaaa xDDD
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyTue 24 Aug 2010 - 2:55

~Sugar Baby~ wrote:
~Sugar Baby~ wrote:
Šta znači to omnibus i co?
Omnibus je kada se u toku vikenda repriziraju epizode bilo koje serije u toku cele nedelje.
Back to top Go down
Girl Swan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Girl Swan

Broj postova : 1016
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 Saraylucas
Lokacija : Harper's Island

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyTue 24 Aug 2010 - 9:50

sad je bas zanimljivo,svidja mi se kako Sesilija i ona druga baba hoce da otkriju sta smera Luidji... volim akciju ^^
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyTue 24 Aug 2010 - 9:55

i ja volim... extra je... jadna lulu... tj. rosario.. alejo dozivljava nesrecu..
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyTue 24 Aug 2010 - 11:07

Gledao sam danas. Kami je super, baš mi je bilo žao kada joj je Perro rekao da ne zna šta je ljubav. :/ Luiđi me mnogo nervira, da sam na Kamilinom mestu ne bi ga izvadio iz zatvora makar saznao da nisam Brandov, ne znam što ga Kamila ne ubije. :/ Lihija i Sesilija su totalno lude, mnogo su dobre. A Lulu je najjača, najbolje je na kraju kada Luiđi vidi da je to Rosario, a odakle slika Rosario u Kamilinom telefonu? :S
Jeva čekam sutra.
Back to top Go down
...:::RuDe BoY:::...
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
...:::RuDe BoY:::...

Broj postova : 225
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 34fxmrm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyTue 24 Aug 2010 - 12:52

Stefy wrote:
Luiđi me mnogo nervira
Da, bas smara... Inace, serija mi je sve bolja i bolja... Kamila mi je stava lik, nekada mi je stvarno zao... Sofija mi je isto okej, ali zna nekada da se ponasa iritirajuce... Jedva cekam da vidim sta ce se sutra desiti sa Kamilom i Gonsalom odnosno sta ce im reci Sesilija posto joj je javila Sofijina baba da su u policijskoj stanici gde je priveden Luidji...
Back to top Go down
Dunja
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Dunja

Broj postova : 6774
Godina : 30
Fan-gif : I am strange,but,what are you?????

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyTue 24 Aug 2010 - 21:01

...:::RuDe BoY:::... wrote:
Stefy wrote:
Luiđi me mnogo nervira
Da, bas smara... Inace, serija mi je sve bolja i bolja... Kamila mi je stava lik, nekada mi je stvarno zao... Sofija mi je isto okej, ali zna nekada da se ponasa iritirajuce... Jedva cekam da vidim sta ce se sutra desiti sa Kamilom i Gonsalom odnosno sta ce im reci Sesilija posto joj je javila Sofijina baba da su u policijskoj stanici gde je priveden Luidji...
Back to top Go down
ikac bre pro
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
ikac bre pro

Broj postova : 2

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyWed 25 Aug 2010 - 0:47

da li neko zna da li ima na netu da se gleda serija a da ima prevan dosrpski i da imaju sve epizodde
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 EmptyWed 25 Aug 2010 - 0:54

ikac bre pro wrote:
da li neko zna da li ima na netu da se gleda serija a da ima prevan dosrpski i da imaju sve epizodde
Nema.
Back to top Go down
Sponsored content




Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 38 Empty

Back to top Go down
 

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 38 of 40Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Perro Amor/Opasne igre-