REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
AuthorMessage
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptyFri 20 Aug 2010 - 4:21

-MILOS- wrote:
Stefy wrote:
Gledao sam reprizu. Baš mi je bilo extra kada je Kamila bila polugola i kada je ušao Pedro. xD Danijela mi je sve bolja i bolja, jadan Brzi Gonzales pored nje.
serija je svakim danom sve bolja i bolja... ja ne znam koje i kakve zlocine ce sve kamila uciniti... omiljeni deo epizode mi je naravno bio onaj sa kamilom... dobro se izvukla... i sa brzim gonsom i danijelom koji su mi presmesni zajedno...

Tako je !!!
Back to top Go down
Marina_92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Marina_92

Broj postova : 83
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 Sexandcity_ins

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptyFri 20 Aug 2010 - 7:14

A kako se baba dobro snalazi na Internetu,hehe,taj njihov ClanClan je nesto kao Faceook,jeli tako?
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptyFri 20 Aug 2010 - 10:11

Bice..tako nesto..xexe
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptyFri 20 Aug 2010 - 10:36

Nisam gledao danas, moraću da sačekam ponedeljak da gledam zato što sutra nema omnibusa. rofl
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptyFri 20 Aug 2010 - 23:37

Joj sinoc sam gledala novu epku..nez koju..xixixDDD
Odlicna je bila..Mozda i najbolja do sada...Super je bilo...kad je pero poceo svirati klavir i pjevati... xixixi najache...
Camila me pocela nervirrati...Vidjelo se da je Camila ljubomorna kad je Antonio govorio Sofiji...xix tako joj i treba..xdDD
Daniela i Gonzallo su smijesni... Pocela sam da pucam od smijeha zbog Sesilije,Lihije i ROSARIO pogotovo-...Nista odlicna je juce bila epka..
Zeljno iscekujem sledecu...
Ps- Koja je sinoc bila bila epizoda ???
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptySat 21 Aug 2010 - 0:33

Odlican deo kad Antonio peva Sofiji... Dusa moja ...
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptySat 21 Aug 2010 - 4:53

Jeste....joj...
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptySat 21 Aug 2010 - 5:27

Mnogo mme nerviraju ovi sa Fox-a!!! Umesto da puštaju onibus Perro Amor oni ga puštaju SATC!!! Užaaas!!!
Ja sam ove nedelje dosta propustila! Uhhh...
može mi neko reći šta se desilo sinoć?
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
SaraLoveWill<3
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
SaraLoveWill<3

Broj postova : 502
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 Baj-gaby

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptySat 21 Aug 2010 - 8:14

odlična serija
samo mi je žao šta u mexicu neke retardirane telenovele imaju veću gledanost od ove
ni ja nisam gledala u petak :/
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptySat 21 Aug 2010 - 8:44

Da li je Foks prestao da emituje omnibus Perro amor?!
Back to top Go down
Jovan Sortilegio Fan
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Jovan Sortilegio Fan

Broj postova : 105

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptySat 21 Aug 2010 - 13:59

ELIZABET Y WILLIAM wrote:
Joj sinoc sam gledala novu epku..nez koju..xixixDDD
Odlicna je bila..Mozda i najbolja do sada...Super je bilo...kad je pero poceo svirati klavir i pjevati... xixixi najache...
Camila me pocela nervirrati...Vidjelo se da je Camila ljubomorna kad je Antonio govorio Sofiji...xix tako joj i treba..xdDD
Daniela i Gonzallo su smijesni... Pocela sam da pucam od smijeha zbog Sesilije,Lihije i ROSARIO pogotovo-...Nista odlicna je juce bila epka..
Zeljno iscekujem sledecu...
Ps- Koja je sinoc bila bila epizoda ???

Ako mislis na petak, bila je ta upravo ta sto je prepricavas. :jupi:
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptySat 21 Aug 2010 - 21:29

Epizode u nedelji za nama bile su jedne od najboljih do sada!
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptySun 22 Aug 2010 - 0:26

uros car wrote:
Da li je Foks prestao da emituje omnibus Perro amor?!
Naravno, kao i uvek. Prošle nedelje je prvi put bio, ove nema. Verovatno sledeće neće biti, pa će one tamo biti.
Ovi su postali gori od Pink-a, Pink se bar ne igra s terminima.
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptySun 22 Aug 2010 - 0:36

Strasno, stvarno su... goveda. Ja volim ovu seriju da gledam.
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptySun 22 Aug 2010 - 0:41

Jovan Sortilegio Fan wrote:
ELIZABET Y WILLIAM wrote:
Joj sinoc sam gledala novu epku..nez koju..xixixDDD
Odlicna je bila..Mozda i najbolja do sada...Super je bilo...kad je pero poceo svirati klavir i pjevati... xixixi najache...
Camila me pocela nervirrati...Vidjelo se da je Camila ljubomorna kad je Antonio govorio Sofiji...xix tako joj i treba..xdDD
Daniela i Gonzallo su smijesni... Pocela sam da pucam od smijeha zbog Sesilije,Lihije i ROSARIO pogotovo-...Nista odlicna je juce bila epka..
Zeljno iscekujem sledecu...
Ps- Koja je sinoc bila bila epizoda ???

Ako mislis na petak, bila je ta upravo ta sto je prepricavas. :jupi:

Mislim na broj...??
Back to top Go down
Jovan Sortilegio Fan
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Jovan Sortilegio Fan

Broj postova : 105

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptySun 22 Aug 2010 - 1:48

ELIZABET Y WILLIAM wrote:
Jovan Sortilegio Fan wrote:
ELIZABET Y WILLIAM wrote:
Joj sinoc sam gledala novu epku..nez koju..xixixDDD
Odlicna je bila..Mozda i najbolja do sada...Super je bilo...kad je pero poceo svirati klavir i pjevati... xixixi najache...
Camila me pocela nervirrati...Vidjelo se da je Camila ljubomorna kad je Antonio govorio Sofiji...xix tako joj i treba..xdDD
Daniela i Gonzallo su smijesni... Pocela sam da pucam od smijeha zbog Sesilije,Lihije i ROSARIO pogotovo-...Nista odlicna je juce bila epka..
Zeljno iscekujem sledecu...
Ps- Koja je sinoc bila bila epizoda ???

Ako mislis na petak, bila je ta upravo ta sto je prepricavas. :jupi:

Mislim na broj...??

Ne pisu FOXovci brojeve epizoda...
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptySun 22 Aug 2010 - 6:03

Jovan Sortilegio Fan wrote:
ELIZABET Y WILLIAM wrote:
Jovan Sortilegio Fan wrote:
ELIZABET Y WILLIAM wrote:
Joj sinoc sam gledala novu epku..nez koju..xixixDDD
Odlicna je bila..Mozda i najbolja do sada...Super je bilo...kad je pero poceo svirati klavir i pjevati... xixixi najache...
Camila me pocela nervirrati...Vidjelo se da je Camila ljubomorna kad je Antonio govorio Sofiji...xix tako joj i treba..xdDD
Daniela i Gonzallo su smijesni... Pocela sam da pucam od smijeha zbog Sesilije,Lihije i ROSARIO pogotovo-...Nista odlicna je juce bila epka..
Zeljno iscekujem sledecu...
Ps- Koja je sinoc bila bila epizoda ???

Ako mislis na petak, bila je ta upravo ta sto je prepricavas. :jupi:

Mislim na broj...??

Ne pisu FOXovci brojeve epizoda...

Pa zato sam i pitala,znate li vi ...
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptySun 22 Aug 2010 - 10:25

Šta znači to omnibus i co?
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptySun 22 Aug 2010 - 22:40

Joj jedva cekam danasnju epku.. xDDD
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 28
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptyMon 23 Aug 2010 - 0:24

aaa i jaaaaaa.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptyMon 23 Aug 2010 - 0:37

Gledao sam reprizu. Ok je epizoda, smešne su mi Sesilija i Sofijina baba, ova njena mama je ružnija sad nego ranije. Dženifer me užasno nervira, baš je odvratna. Kami je extra ovde, jedva čekam da vidim šta će Sofiji da uradi. Danijela i Gonsalo su extra kao i uvek. xD
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptyMon 23 Aug 2010 - 0:46

Meni su def najsmjesnije Lihija,Sesilija,Rosario i Luidji..xDDD
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptyMon 23 Aug 2010 - 1:01

Meni Sofijina mama bas izgleda mladoliko... A sto se tice Gonsala i Daniele, i mene su odusevili koliko su ludi i smesni. :jupi:
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptyMon 23 Aug 2010 - 1:08

A posebno Gonzalo..
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 EmptyMon 23 Aug 2010 - 1:46

Da, Gonsa je naj, a Danijela mi je baš sweet. Volim kad radi onu stvar sa ramenima. xD
Back to top Go down
Sponsored content




Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... - Page 35 Empty

Back to top Go down
 

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 35 of 40Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Perro Amor/Opasne igre-