REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Počinje Ezel!

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
latinac
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
latinac


Broj postova : 901
Fan-gif : Počinje Ezel! - Page 3 371249480
Lokacija : emdt.forumsr.com

Počinje Ezel! - Page 3 Empty
20120329
PostPočinje Ezel!

EZEL od ponedeljka u 22:10 na Prvoj.
Repriza u 12:00.
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/emdtvideos
Share this post on: reddit

Počinje Ezel! :: Comments

Anonymous
Re: Počinje Ezel!
Post Sat 31 Mar 2012 - 4:19 by Guest
LadyEstrella wrote:
dervisevic fata wrote:
Hombres de honor ili da prevedem Casni ljudi sam gledala ,emitovala se na FTV Namig
nista posebno!radi se također mafijaskom svijetu koliko se sjecam i scene ubojstva su brutalnije u argetinskima serijama!

I mislim da turske serije nisu okupirale televizije ipAK ima vise latino serija barem na kanalima koje ja imam!
ti tako misliš,ne znam odakle si,ali u Srbiji jesu na žalost,i to na tv.sa nacionalnom frekvencijom,nadji programske šeme pa pogledaj gde to ima latino serija u Srbiji na tv.sa nacionalnom frekvencijom.


Tebi Hombres de honor ništa posebno? o.O

Definitivno imamo različit ukus.
reygiane
Re: Počinje Ezel!
Post Sat 31 Mar 2012 - 4:55 by reygiane
evo jedan trailer na engleskom za Ezela https://www.youtube.com/watch?v=uIw2UujwguA thumbup
LadyEstrella
Re: Počinje Ezel!
Post Sat 31 Mar 2012 - 5:14 by LadyEstrella
maite es mi princesa wrote:
ne znam termine,jer ih ne gledam,ali znam da ih ima :D tako da ja mozda pricam kao papagaj,ali ja pricam onako kako mislim da jeste,i kako vecina ljudi i Srbiji i sire misle da jeste...televizije traze gledanost,a latino trenutno nisu toliko gledane,turkse jesu..tako da ce sigurno pustati ono sto im pruza gledanost Namig ako se to nekom ne svidja,neka okrene kanal,i kraj price :)
pa kad ne znaš,šta onda pričaš,ajde reci mi da li ja mogu da osvojim medalju na Olimpijskim igrama ako tamo ne učestvujem?Isto tako kako latino serije mogu biti gledane kad ih ne prikazuju!?Ovo što se da na lokalnim televizijama to su reprize od pre nekoliko godina,tako da tvoje tvrdnje ne piju vodu.
maite es mi princesa
Re: Počinje Ezel!
Post Sat 31 Mar 2012 - 8:36 by maite es mi princesa
Ne znam zasto gubim vreme ovde ali gle, ja nisam gledala brazilske, cileanske itd. i ne idem po temama i ne pljujem ih. Od indijskih sam gledala nesto, nije mi se dopalo, kraj. Za mene zavrsena prica ne gledam i to je to. Ako ti se ne svidjaju turske serije idi pravi proteste u tvom gradu gde ih 'ne gledaju' i ajde da vidim kad vas poslusaju jer to kako ti kazes niko ne gleda. Ovo je vest da pocinje ova serija i ovakav spam nije potreban. Imas moderatore i ostalu sarenu ekipu pa nek te upute tamo gde trebas da das ovakvo misljenje. Pozdrav :cao:
LadyEstrella
Re: Počinje Ezel!
Post Sat 31 Mar 2012 - 8:54 by LadyEstrella
maite es mi princesa wrote:
Ne znam zasto gubim vreme ovde ali gle, ja nisam gledala brazilske, cileanske itd. i ne idem po temama i ne pljujem ih. Od indijskih sam gledala nesto, nije mi se dopalo, kraj. Za mene zavrsena prica ne gledam i to je to. Ako ti se ne svidjaju turske serije idi pravi proteste u tvom gradu gde ih 'ne gledaju' i ajde da vidim kad vas poslusaju jer to kako ti kazes niko ne gleda. Ovo je vest da pocinje ova serija i ovakav spam nije potreban. Imas moderatore i ostalu sarenu ekipu pa nek te upute tamo gde trebas da das ovakvo misljenje. Pozdrav :cao:
pa i ja se pitam šta tražim ovde medju takvima kao što si ti,naravno da ne gledam i neću,a ti kad nemaš argumente odmah obrćeš drugu ploču,umesto da odgovoriš na pitanje koje sam ti postavila.I da,sve je u vezi teme,jer to je turska serija.Znači sve mora biti afirmativno po njih.A što se tiče moderatora nemam pojma ko su a nešto me i ne zanima da znam.
dervisevic fata
Re: Počinje Ezel!
Post Sat 31 Mar 2012 - 9:28 by dervisevic fata
daj te molim vas prosvijetlite me po cemu su bolje cilenske ili brazilske ,argentiske od turskih?
ja koje sam pogledala sve su iste?

Anonymous
Re: Počinje Ezel!
Post Sat 31 Mar 2012 - 9:41 by Guest
Pa evo:


Brazilske su ti veoma slične turskima, samo što je happy end.
Argentinci prave ili komedije-koje su dobre, ali lično ih ne volim, ili dobre krimi serije Resistre,Hombres de honor,Culpable de este amor,Montecristo,Vidas robadas...
Čile-uglavnom krimi za iznad 18 godina....
dervisevic fata
Re: Počinje Ezel!
Post Sat 31 Mar 2012 - 9:48 by dervisevic fata
od ovih sto si naveo gledala sam Montecristo thumbup odlicna serija!
čileskih sam gledala maco muskarci i bila mi je uzasna !
brazilskih sam gledala par njih i danas pamtim Stocar i Mala gospođica ....jako kavalitetne i dobra osmisljena prica!
od argentiskih pamtim Divlji anđeo ,Yago ,Sos mi vida ,Padre Juan!

eh to su bile serije!
Anonymous
Re: Počinje Ezel!
Post Sat 31 Mar 2012 - 9:49 by Guest
Pa onda? Kako možeš reći da su iste kao i Meksičke?
dervisevic fata
Re: Počinje Ezel!
Post Sat 31 Mar 2012 - 9:59 by dervisevic fata
a Pio ovdje nije bilo poređenje s meksickim nego turskim serijama?
naravno da mislim da je njihova produkcija puno bolja od meksicke!
mislim da je Telemundo u zadnje vrijeme puno bolji od televise !
a također mislim da je razlika između turskih i latino ...sto turski glumci znaju da bolje prenesu osjecaje ,emotivnije da se snjima suosjeca s,palces .kao da sam to prozivljavas ..dok kod latino serije nisam dozivjela nista od toga!
Anonymous
Re: Počinje Ezel!
Post Sat 31 Mar 2012 - 10:02 by Guest
Fato, ja veoma dobro vidim i ovo si prvobitno napisala:


:ma daj te molim vas .....turska produkcija daleko bolja od barzilskih i argentiskih u svemu ... imala sam ih prilke gledati sve su one na isti kalup .... u svakoj mozes pogledati da je onaj ljubavnik zeni svog najboljeg kolege ili neko nekom preotima zarucnika il se onaj mora ozeniti zato sto se je ovaj napio i spavao s nekom lijevom zenom pa je ostala trudna il podvaljena trudnoca .....onaj otac skroz nekom desetom ...dosadio mi je taj scenario..zato uvijek kazem da su turske osvjezenje barem toga u njihovim serijama nema sve je nekako realnije osmisljeno!!


Sad kao braniš ove druge....
dervisevic fata
Re: Počinje Ezel!
Post Sat 31 Mar 2012 - 10:11 by dervisevic fata
i dalje stojim iza toga turska produkcija mi je puno bolja od latino!

a kada bi morala birati između meksicke ili argentikse prije bi izabrala argentisku! na to sam mislila! Namig
Anonymous
Re: Počinje Ezel!
Post Sat 31 Mar 2012 - 10:11 by Guest
Ok. Mišljenja nam se razlikuju. Kraj diskusije što se mene tiče.
dervisevic fata
Re: Počinje Ezel!
Post Sat 31 Mar 2012 - 10:19 by dervisevic fata
a kakav bi svijet bio da su nam ista misljenja! :D
Re: Počinje Ezel!
Post  by Sponsored content
 

Počinje Ezel!

Back to top 

Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Los herederos Del Monte pocinje na RTL-u
» Počinje ESKOBAR!
» Ezel
» Ezel: Nisam gej!
» Ezel priznao da je gej!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: