REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Ezel: Nisam gej!

Go down 
AuthorMessage
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni


Broj postova : 16445

Ezel: Nisam gej! Empty
20121008
PostEzel: Nisam gej!

Ezel: Nisam gej! EZEL__2__765227096
Glumac Kenan Imirzailoglu poznatiji kao Ezel tvrdi da nisu tačne priče da je gej i da će se osvetiti onome ko je to izmislio.

Junak serije Ezel Kenan Imirzailoglu prošle nedelje je dospeo na naslovne strane časopisa u regionu zbog navodnog priznanja da je naklonjen istom polu. Kenan u ekskluzivnoj izjavi za Kurir demantuje navode medija i tvrdi da mu aferu nameštaju ljubomorne kolege.

- Laž je da sam priznao da sam gej. Nisam homoseksualac i nemam dečka. Bezobrazluk ljudi koji su mi smestili ovu priču otišao je toliko daleko da su izmislili da sam prozvao i kolegu Buraka Ozdživita. Čoveka nikada nisam pomenuo u tom kontekstu, i možda ću biti malo prost, ali ne zanima me ko se sa kim j**e. Besan sam, i ako do mene dođu informacije o naručiocu takvih bljuvotina, a verujem da hoće, neću štedeti sredstva niti mnogo razmišljati o posledicama svoje osvete – rekao je popularni Ezel za Kurir.

Glumac je najavio i tužbe protiv medija koji su objavili njegovo navodno priznanje da je gej.
Back to top Go down
Share this post on: reddit

Ezel: Nisam gej! :: Comments

ღJacqueline Bracamontesღ
Re: Ezel: Nisam gej!
Post Mon 8 Oct 2012 - 7:59 by ღJacqueline Bracamontesღ
Pa naravno da nisu tacne xD
Na OBN je bilo.
Rose ♥
Re: Ezel: Nisam gej!
Post Mon 8 Oct 2012 - 13:05 by Rose ♥
Naravno,ja bi sama poludila da netko siri lazi o meni,jos o mojoj seksualnoj orijentaciji.Znaci,Kenan u potpunosti te razumijem i imas podrsku da tuzis te casopise
LadyEstrella
Re: Ezel: Nisam gej!
Post Mon 8 Oct 2012 - 23:04 by LadyEstrella
Pa naravno da slede demanti,ne može tek tako da se izadje iz ormana :haha:pardon,iz mašinerije turske produkcije.Zato je najbolji Fernando Kolunga,niti potvrdjuje,niti demantuje,time dokazuje svoju veličinu.Milioni i milioni obožavalaca najbolji su dokaz.A ovaj može biti popularan samo u svojoj zemlji i na tzv.Balkanu.Sad but true.
dervisevic fata
Re: Ezel: Nisam gej!
Post Tue 9 Oct 2012 - 2:18 by dervisevic fata
niti je sta covjek priznao niti je sta demetovao Kafica niti covjek zna sta ovi nazovi balkanski mediji pisu odnosno srbski mediji izmisli vijesti a drugi se potrudili proslijediti ..... Kafica


Last edited by dervisevic fata on Tue 9 Oct 2012 - 3:21; edited 1 time in total
ღJacqueline Bracamontesღ
Re: Ezel: Nisam gej!
Post Tue 9 Oct 2012 - 3:15 by ღJacqueline Bracamontesღ
LadyEstrella wrote:
Pa naravno da slede demanti,ne može tek tako da se izadje iz ormana :haha:pardon,iz mašinerije turske produkcije.Zato je najbolji Fernando Kolunga,niti potvrdjuje,niti demantuje,time dokazuje svoju veličinu.Milioni i milioni obožavalaca najbolji su dokaz.A ovaj može biti popularan samo u svojoj zemlji i na tzv.Balkanu.Sad but true.
Prvo skoci pa reci hop. Ako mislis da je samo tu popularan, pregledaj malo po netu. Zato postojo google :)
https://www.google.ba/ thumbup
LadyEstrella
Re: Ezel: Nisam gej!
Post Tue 9 Oct 2012 - 3:48 by LadyEstrella
dervisevic fata wrote:
niti je sta covjek priznao niti je sta demetovao Kafica niti covjek zna sta ovi nazovi balkanski mediji pisu odnosno srbski mediji izmisli vijesti a drugi se potrudili proslijediti ..... Kafica
a,pa da Srbi su uvek krivi za sve :hahaha:ne bi srpski mediji(da,piše se i izgovara srpski,a ne srbski)pisali o ovim personama kojima ni ime i prezime ne možemo ni da izgovorimo,da ih za to ne plaćaju ovi koji su te turske serije i navukli u Srbiju.Ali neće još dugo.
dervisevic fata
Re: Ezel: Nisam gej!
Post Tue 9 Oct 2012 - 5:31 by dervisevic fata
kao prvo izvinjavam se zbog pravopisne greske

kao drugo u Turskoj o Kenanovoj orijentaciji nista nije pisalo ovi dana niti je bilo ovakvih naslova GAY SAM ..NISAM GAy....sta da ti vise kazem nego ko je objavio ovu vijest od koga je poteklo a drugi proslijedili ? Kafica nazalost dansu svi takvi mediji objavljuju nesto bez provjereni infomacija ne razmisljajuci kakve mogu biti posljednice .....


a to dali ce jos dugo to nije moja stvar ........

ღJacqueline Bracamontesღ
Re: Ezel: Nisam gej!
Post Tue 9 Oct 2012 - 8:20 by ღJacqueline Bracamontesღ
Pa bas ja zaboravila da se ti pitas koliko ce Turske serije biti kod vas pustane. Izvinite Gospodjice.

Ma daj ljubomorni mogu da puknu od muke ali Turske serije su gledane i sigurno da ce biti jos. Jer ima nas koji volimo to i cijenimo :)
So if you don't like that, go ahead gledaj nesto drugo, na nekoj gdje ne pustaju Turske serije.
maite es mi princesa
Re: Ezel: Nisam gej!
Post Tue 9 Oct 2012 - 10:44 by maite es mi princesa
Ekskluzivno za Kurir* hahaha hahaha znaci placem
Ajde da su neke novine uticajne nego izmisljaju Ijo hahaha
LadyEstrella
Re: Ezel: Nisam gej!
Post Tue 9 Oct 2012 - 20:43 by LadyEstrella
ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Pa bas ja zaboravila da se ti pitas koliko ce Turske serije biti kod vas pustane. Izvinite Gospodjice.

Ma daj ljubomorni mogu da puknu od muke ali Turske serije su gledane i sigurno da ce biti jos. Jer ima nas koji volimo to i cijenimo :)
So if you don't like that, go ahead gledaj nesto drugo, na nekoj gdje ne pustaju Turske serije.
ma na šta da budem ljubomorna?!?smešno.I znaš šta kod vas u BIH nek ih puštaju celog dana na svim kanalima,kao i one indijske serije za decu od 5 do 10 godina.Ali ovde ih je sve manje,nisu ni gledane,dok plaćaju ovi koji ih propagiraju,puštaće se,ali još malo pa neće više.Ti odredjuj u svojoj zemlji šta će se puštati,a ne u mojoj.U Srbiji turci nisu nešto gledani,a ako su u BIH to me ne zanima uopšte.
Uzgred,baš je gay! hahaha
uros car
Re: Ezel: Nisam gej!
Post Wed 10 Oct 2012 - 6:52 by uros car
LadyEstrella wrote:
ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Pa bas ja zaboravila da se ti pitas koliko ce Turske serije biti kod vas pustane. Izvinite Gospodjice.

Ma daj ljubomorni mogu da puknu od muke ali Turske serije su gledane i sigurno da ce biti jos. Jer ima nas koji volimo to i cijenimo :)
So if you don't like that, go ahead gledaj nesto drugo, na nekoj gdje ne pustaju Turske serije.
ma na šta da budem ljubomorna?!?smešno.I znaš šta kod vas u BIH nek ih puštaju celog dana na svim kanalima,kao i one indijske serije za decu od 5 do 10 godina.Ali ovde ih je sve manje,nisu ni gledane,dok plaćaju ovi koji ih propagiraju,puštaće se,ali još malo pa neće više.Ti odredjuj u svojoj zemlji šta će se puštati,a ne u mojoj.U Srbiji turci nisu nešto gledani,a ako su u BIH to me ne zanima uopšte.
Uzgred,baš je gay! hahaha

Oprosti Lady Estrella, ali ni ti ne možeš da utičeš na to šta će naši puštati na TV kanalima. Ok, poštujem tvoje mišljenje i sve, ali ne moraš da ideš do te mere da provociraš i budeš rasista.
Jelen@007
Re: Ezel: Nisam gej!
Post Wed 10 Oct 2012 - 7:55 by Jelen@007
Mene je ova vest tako pogodila, pošto bih inače bila sa njim da nije gej, kako da ne, samo mene, tj. nas čeka, pa se svi brinemo oko toga koji pol ga privlači.
Anonymous
Re: Ezel: Nisam gej!
Post Wed 10 Oct 2012 - 9:10 by Guest
Jelen@007 wrote:
Mene je ova vest tako pogodila, pošto bih inače bila sa njim da nije gej, kako da ne, samo mene, tj. nas čeka, pa se svi brinemo oko toga koji pol ga privlači.


Najbolje rečeno. Nemaš puno postova, ali svaka ti je na mestu.
mudrasova
Re: Ezel: Nisam gej!
Post Thu 11 Oct 2012 - 11:48 by mudrasova
Tip je frajer,za 10!A sta je njegova sex orijentacija,meni je svejedno.Gos.Zvezdo i Kolunga je frajer ali ovaj je bolji!Sve do pojave turski serija mislila sam da su latino na prvom mestu ali turske/svakako ne sve ali veliki procenat/su za nekoliko koplja ispred svih Televisinih,Telemundovih,Venevizion telenovela.Jedino cileanska argentinska i brazilska produkcija nesto vrede.Indijske ne volim ali ako se nekima svidjaju,njihova stvar.Ali Estrella,suvise si kivna na turske serije,da li si odgledala neku dobru?Sa Ezelom;Fatmagul;Nasledje jedne dame;Kraj i jos dosta njih,tesko se mogu uporediti latino serije,jer su tursko mnogo bolje odradjene u svakom pogledu/gluma,muzika,produkcija,dobar scenarij.../.Ijos nesto,mnogi koji su se gnusali latino telenovela,danas mogu da gledaju neke turske serije.Iako sam godinama gledala bolje latino serije i nisam neko ko ne poznaje njihovu produkciju i na pamet prica,moram priznati da su njihove serije,ipak isprazne/opet cast izuzecima npr.KRALJICA JUGA/.Pozzz
Re: Ezel: Nisam gej!
Post  by Sponsored content
 

Ezel: Nisam gej!

Back to top 

Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Alesandra Rosaldo: Nisam trudna niti sterilna!
» Nisam meksicka LADY GAGA!
» Mark Tacher: "Nisam se pobio sa Wilijamom"
» Dana Garcia - Nisam zaljubljena u Kolungu!
» Ezel

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: