REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Ezel priznao da je gej!

Go down 
AuthorMessage
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall


Broj postova : 5429
Godina : 29

Ezel priznao da je gej! Empty
20121002
PostEzel priznao da je gej!

Ezel priznao da je gej! N45287

Muškarci mogu da odahnu, Ezel voli muškarce?! Kenan Imirzalioglu, koji igra glavnog junaka Ezela iz istoimene turske serije priznao je da je gej.

Naime, Kenan nije mogao više da ćuti i javno je rekao da ga privlače muškarci.

"Ne mogu više da živim u laži. Rešio sam da priznam da se ne bih brukao kao moj kolega Burak Ozdžavit, koji mora da se pravda da se samo rve sa svojim ljubavnikom. Ja kada se rvem s muškarcem, mi se volimo", priznao je Kenan.

Zgodni glumac kojeg žene obožavaju, tinejdžerke vrište za njim, a svi muškarci ljubomorni nedavno je naprasno raskinuo sa turskom lepoticom Zejnep Beserler, s kojom je bio u vezi šest godina. Dugo su mudro ćutali šta je pravi razlog njihovog razlaza. Mnogi su spekulisali da glumica ima ljubavnika, međutim nisu ni slutili da u stvari ljubavnik postoji, ali da je Kenanov.

Back to top Go down
Share this post on: reddit

Ezel priznao da je gej! :: Comments

Fan de Portirroni
Re: Ezel priznao da je gej!
Post Tue 2 Oct 2012 - 2:32 by Fan de Portirroni
Evo sta su TV Novele objavile na fb

ŠOKANTNO! Popularni Ezel priznao je da je gej! No, ne brinite, u pitanju je samo ironična izjava, koju su neki mediji shvatili vrlo bukvalno :) Mi ipak imamo nešto drugačiju informaciju o njegovom seksualnom opredeljenju, a u novom broju "TV Novela" moći ćete da pročitate na koga se zgodni Kenan Imirzalioglu nameračio... P.S. Ne brinite, u pitanju je ženska osoba :)
FanSte Pall Mall
Re: Ezel priznao da je gej!
Post Tue 2 Oct 2012 - 2:37 by FanSte Pall Mall
Ja ne vidim ironiju u njegovoj izjavi. A ako se starno nameračio na neku(naravno,kako bi se oprao),iskreno se nadam da nije u pitanju moja Džansu. Ne zaslužuje da bude Radmila Manojlović II.
LadyEstrella
Re: Ezel priznao da je gej!
Post Tue 2 Oct 2012 - 3:08 by LadyEstrella
Ne gledam turske serije,ali pročitah ovo da vidim o kakvoj se zanimljivosti radi.Gay?Pa šta?jaka stvar.Vi što ga gledate u serijama sad vam se neće više svideti?Pa to je isti glumac.A koliko vidim turci i njihov filmski svet funkcionisu kao Holivud.Ako kuća za koju radi proceni da će joj njegovo priznanje naškoditi,uslediće demanti,priče o šali,naći će mu i ženu a uskoro će dobiti i dete.Tako to ide.
ღJacqueline Bracamontesღ
Re: Ezel priznao da je gej!
Post Tue 2 Oct 2012 - 8:58 by ღJacqueline Bracamontesღ
Eto sigruno da jeste, a bio vjeren sa zenom. Prekinuli radi njene prevare.
Ma sigurno da jeste haha smijesnije nisam mogla procitati.
dervisevic fata
Re: Ezel priznao da je gej!
Post Tue 2 Oct 2012 - 10:06 by dervisevic fata
Njega su prije prozivali gayom jer se je u jednom filmu poljubio s muskarcem a cini se da su sad tek mediji iz Srbije tek sad to iskopali i sastavili lijepu pricu Kafica ja nevjerujem u to koliko njih glumaca ima sto uzimaju takve uloge ( Nurgel vama nije poznata je također turska glumica isto tako u jednom filmu glumila lezbejku sretno je udana i ima djecu uglavnom hocu reci da ako prihvati takvu ulogu ne mora znaciti da je odmah lezbejka ili gay) ..nazalost vidim da se ta vijest cijeli dan vrti po raznim portalima i FB stranicama ....
ღJacqueline Bracamontesღ
Re: Ezel priznao da je gej!
Post Wed 3 Oct 2012 - 8:34 by ღJacqueline Bracamontesღ
Pa i Hurem iz Sulejmana u jednom filmu je lezbejka, i onda su pisali bas i nase novine. Ili su TV NOVELE bile nisam sigurna da je lezbejka haha :P
saricica
Re: Ezel priznao da je gej!
Post Thu 4 Oct 2012 - 9:17 by saricica
Ako jeste gay,onda je steta posto je prelep <3
uros car
Re: Ezel priznao da je gej!
Post Thu 4 Oct 2012 - 11:51 by uros car
Ma sada ispada da su Turci gey nacija... Bože me prosti..

Sve je to laž, i za Kenana i Buraka i te priče o njihovoj orijentaciji, sve to objavljuje onaj buđavi "Kurir", a da se nadovežem na to i da i Halit Ergenč uopšte nije bio u Sloveniji i da je pokraden..

Što se tiče Kenana, ja ne verujem u ovo.. Takvi tabloidi koji prenose, trebali bi se sramiti.
dervisevic fata
Re: Ezel priznao da je gej!
Post Thu 4 Oct 2012 - 20:13 by dervisevic fata
uros car wrote:
Ma sada ispada da su Turci gey nacija... Bože me prosti..

Sve je to laž, i za Kenana i Buraka i te priče o njihovoj orijentaciji, sve to objavljuje onaj buđavi "Kurir", a da se nadovežem na to i da i Halit Ergenč uopšte nije bio u Sloveniji i da je pokraden..

Što se tiče Kenana, ja ne verujem u ovo.. Takvi tabloidi koji prenose, trebali bi se sramiti.

potpisujem tvoj post ,slazem se s svim recenim thumbup
onog koga zanima sve informacije o Kenanu moze na naci na netu i uvjeriti se sta je laz a sta je istina Namig ...
eh da zna sta pisu na Balkanu o njemu Ijo ja bih tuzila sviju redom .....
LadyEstrella
Re: Ezel priznao da je gej!
Post Thu 4 Oct 2012 - 21:58 by LadyEstrella
Zaista ne mogu da verujem šta pišete.Zar mislite da ako je neko Turčin ne može biti homoseksualac.Smešno.Pa pročitajte istoriju turskih sultana i harema,pa ćete videti koliko je to tamo bilo rasprostranjeno i tada i sada.I kakvu korist imate vi da li nije ili jeste,to je njegova stvar.Inače videla sam ga sinoć minut u toj seriji na Prvoj,da vidim o kome je reč.Ništa ne izgleda posebno,nije ni lep,može se reći da je više ružan,a verovatno je zaista gay,ne nameravam više da pustim ni sekund,ali vi koji pratite pažljivo pratite i shvatićete,hahaha
uros car
Re: Ezel priznao da je gej!
Post Thu 4 Oct 2012 - 23:16 by uros car
Samo govorim o tome šta jeste, a šta nije istina. Ako toliko ne voliš turske serije, onda zadrži to za sebe.
EJPRIL
Re: Ezel priznao da je gej!
Post Thu 4 Oct 2012 - 23:25 by EJPRIL
Dobro ljudi šta se tolko palite

Pa posao žute štampe je da piše , izmišlja kako bi drugačije prodali novine ? :)
LadyEstrella
Re: Ezel priznao da je gej!
Post Fri 5 Oct 2012 - 2:09 by LadyEstrella
uros car wrote:
Samo govorim o tome šta jeste, a šta nije istina. Ako toliko ne voliš turske serije, onda zadrži to za sebe.
a ti kao znaš istinu,ma daj,haha.Pa forum služi da se kaže ono što se misli a ne da se zadržava za sebe,ili ti imaš neka nova pravila?
Anonymous
Re: Ezel priznao da je gej!
Post Fri 5 Oct 2012 - 2:46 by Guest
LadyEstrella wrote:
Zaista ne mogu da verujem šta pišete.Zar mislite da ako je neko Turčin ne može biti homoseksualac.Smešno.Pa pročitajte istoriju turskih sultana i harema,pa ćete videti koliko je to tamo bilo rasprostranjeno i tada i sada.I kakvu korist imate vi da li nije ili jeste,to je njegova stvar.Inače videla sam ga sinoć minut u toj seriji na Prvoj,da vidim o kome je reč.Ništa ne izgleda posebno,nije ni lep,može se reći da je više ružan,a verovatno je zaista gay,ne nameravam više da pustim ni sekund,ali vi koji pratite pažljivo pratite i shvatićete,hahaha


Potpis na ovo. Apsolutno te podržavam.
Re: Ezel priznao da je gej!
Post  by Sponsored content
 

Ezel priznao da je gej!

Back to top 

Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Ventvort Miler priznao da je gej!
» Ezel
» Ezel ღ Bahar
» Počinje Ezel!
» EZEL(TRAILERI)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: