REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Larin Izbor

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next
AuthorMessage
Guest
Guest
Anonymous


Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyMon 26 Dec 2011 - 14:07

Ne propustite nove epizode Larinog izbora već od 16.01.2012 na Novoj TV!

Vjerujemo da ste ovu obavijest već pročitali proteklih dana na podstranici sadržaja epizoda Larin izbor, ali još jednom, za svaki slučaj, ponavljamo da možete biti bezbrižni jer se vaša omiljena telenovela na male ekrane vraća već sredinom siječnja sljedeće godine.
U nastavku priopćenje s Nove TV:

“Nova TV od 26. prosinca 2011. nastavlja prikazivati blagdansku shemu tijekom koje serija ‘Larin izbor’ ulazi u pauzu. Nove nastavke omiljene serije gledatelji mogu ponovno pratiti od sredine siječnja 2012. Od 02. siječnja u 21 sat Nova TV počinje prikazivati seriju ‘Izgubljena čast’.“
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptySat 31 Dec 2011 - 1:12

Kod nas na FTV se jos pusta, ali mislim da sada od ove sedmice nece vise.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyTue 10 Jan 2012 - 11:06

NOVA SEZONA OD 16, U NOVOM TERMINU OD 21:00 NA FTV
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyTue 10 Jan 2012 - 11:20

a na hrvatskoj tek 26.
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyTue 10 Jan 2012 - 11:25

Ja evo sada vidjela najavu, a serija Da sam oblak je od 22:00
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyTue 10 Jan 2012 - 11:40

sva sreca pa seriu da sam oblak gledam reprizu
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyTue 10 Jan 2012 - 11:44

Hehe i ja gledam reprizu ^^
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyThu 12 Jan 2012 - 4:53

Veliki povratak Larinog izbora
Najgledaniji televizijski program 2011. vraća se s novim nastavcima na Novu TV!Larin Izbor  - Page 6 Lara-i-jasa

Larin izbor’, koji je iz večeri u večer prosječno gledalo više od milijun Hrvata, od ponedjeljka 23. siječnja svi obožavatelji mogu nastaviti pratiti u starom terminu. Serija je publiku prikovala radnjom koja prati Laru i Jašu i njihovu bezvremensku ljubav koju vrijedi čekati. Uz trenutno najtraženijeg hrvatskog glumca Ivana Hercega, ‘Larin izbor’ je mladu glumicu Doris Pinčić vinuo u zvijezde, oboje su u anketama proglašeni najatraktivnijim licima, a ljubav njihovih likova najljepšom pričom godine. Facebook grupa broji više od 39.200 članova, naslovna pjesma zagospodarila je radio valovima, dok gledatelji javljaju da se sve češće koristi i u prigodama kao što su vjenčanja i posljednji ispraćaji.

Prije blagdanske pauze gledali smo napete zaplete, tučnjavu dvojice ljutih rivala Nikše i Jaše, bolest Larinog oca Vuksana, Alenovu čežnju za Karmen, Nikolino saznanje da joj je Cvitka baka te Marovo da je Jaša živ. Novi nastavci pokazat će za koju će se između dviju ljubavi Lara odlučiti, kako će Dinko nastaviti svoj okrutni plan osvete obitelji, sazrijevanje razmažene Nikol i spašavanje poslovnog carstva Zlatar plovidbe. Šire ćemo upoznati i neke važne likove poput Dinkove supruge Lidije (Marija Tadić) koja se oporavlja nakon prometne nesreće i Nikoline ljubavi Mate (Dino Rogić).

U nastavku donosimo najavu epizode 23. siječnja:
Mija konfrontira Vuksana, optužuje ga da je pokušava iznevjeriti i drugi put. Vuksan nema snage priznati Miji pravu istinu i govori joj da je više ne voli. Mija odlazi shrvana vjerujući da je to što je Vuksan rekao istina. Dolazi Jaša i otkriva Miji stvarne razloge Vuksanove odluke. Mija saznaje da je Vuksan smrtno bolestan. Vraća se na jahtu i govori Vuksanu da je spremna ostati uz njega do kraja te neće dopustiti da ju otjera od sebe. Vjera traži Alena da se napokon odluči između nje i Karmen. Blanka moli Dinka da joj prizna koga to namjerava ubiti. On se brani da ne zna o čemu govori i napada ju da je luda. Blanka je uvjerena da je njen sin potpuno van kontrole i očajna je. Nela je odlučila razotkriti Leilinu laž i poziva je na razgovor pod lukavom izlikom da se želi družiti s njom. Leila na trenutak povjeruje da Nela stvarno ima prijateljske namjere, ali Nela je otvoreno optuži da laže. Prijeti Leili da će svima otkriti njezinu podvalu. Očajna Leila vraća se na brod, dok Nela odlazi kod Tončija s namjerom razotkrivanja Leile.
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyThu 12 Jan 2012 - 10:31

Ja jedva cekam vise da pocne bas fali xD
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyThu 19 Jan 2012 - 2:38

‎Larin izbor se, nakon mjesec dana izbivanja s malih ekrana, vraća u ponedjeljak u starom terminu od 21:00 sat na NOVA TV! Dobra vijest za fanove je ta da je serija produžena sa 160 na 182 epizode
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyThu 19 Jan 2012 - 3:45

Na FTV nije jos pocela a najavljivali OMG Ijo
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyFri 20 Jan 2012 - 10:52

Jakov otima Laru, u seriju stiže novi mladi lik
Glumačkoj ekipi trenutno najpopularnije hrvatske serije priključit će se i jedan mlađahni glumac.Larin Izbor  - Page 6 Lara-i-jakov


Već u ponedjeljak gledatelji će moći upoznati dječaka Filipa kojeg tumači Franko Jakovčević. Nakon razočarenja u brak i supruga Alena (Mladen Vulić), Vjeri (Tamara Garbajs) će novu nadu u život unijeti dječak Filip kojeg će sresti u samostanu. Ulogu dječaka dobio je desetogodišnji Franko Jakovčević koji je već u glumačkim krugovima prava mala zvijezda. Naime, ovaj dječak utjelovio je i malenog Stipu u ljubavnoj komediji Vlatke Vorkapić ‘Sonja i bik’. Tamo se na setu družio s ponajboljim hrvatskim glumcima poput Ive Gregurevića. Snimanje ovog filma otvorilo mu je vrata da zaigra i u jednom velikom i uspješnom TV projektu kao što je ‘Larin izbor’.
Svi obožavatelji serije već od ponedjeljka mogu ponovno nastaviti pratiti sudbinu lijepe Lare (Doris Pinčić) koja razapeta između dvije ljubavi postaje sve očajnija. Nikša (Stefan Kapičić) je sve ljubomorniji na Jašu te će se tako odlučiti na koban potez. Sredinom tjedna Jaša (Ivan Herceg) će ‘oteti’ Laru te je pokušati uvjeriti kako su njih dvoje suđeni jedno drugome.
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyFri 20 Jan 2012 - 12:10

To sam ja gledala na FTV :)
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Guest
Guest
Anonymous


Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyFri 20 Jan 2012 - 14:35

Najpopularnija hrvatska telenovela vraća se na Novu TV s novim epizodama od 23.01. u 21:00 sat!
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyFri 20 Jan 2012 - 22:48

svaka cast za Jakova .znala sam ja da me moje instikt ne vara .....znala sam ja da on ima potencijala!
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptySat 21 Jan 2012 - 2:29

Pa otece je, ali ce doci Niksa po nju.
Ona ce reci Jakovu da je zaboravi, ne moze imat dvije ljubavi.
A ona zeli ostat sa Niksom. I Jakov ce reci uredu :)
A Niksa konj ce reci onom imbecilu da je ziv Jasa Ijo

Gledala PROMO na FTV bice gusto, Nela saznala da Lejla laze reci ce Jasi, Lejla i Dinko se upoznavaju, a niksa pita Laru bil bila sa Jasom jea
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptySat 21 Jan 2012 - 2:34

ma Lara nezna ni sama sta bi! Ijo ja se nebi dvoumila !
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyMon 23 Jan 2012 - 9:14

Ni ja, ali vidjela sam na ovom PROMO da je pita Niksa bil otisla Jasi :)
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyMon 23 Jan 2012 - 11:44

ah vec znam sta ce odgovoriti! Ijo odgovor ce biti da ne bi!
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyMon 23 Jan 2012 - 11:46

Neznam :D ova veceras ep sto je bila, pustali su je vec xD Ijo
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyMon 23 Jan 2012 - 11:54

kada pogledas javi odgovor vidjeces da sam u pravu to je tako previdljivO!
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyTue 24 Jan 2012 - 1:46

Hahah odgovoricu ^^ aj Nikol mi je woow prleijepa ^^
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Guest
Guest
Anonymous


Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyTue 24 Jan 2012 - 15:59

Laru sinoć dočekalo više od milijun gledatelja!

Nova uzbuđenja Lare i Jaše, ali i nove likove, gledatelji su tijekom blagdanske pauze očekivali s nestrpljenjem.




Povratak ‘Larinog izbora’ na ekrane Nove TV jučer je dočekalo 1 034.000 gledatelja. Omiljena hrvatska serija, koja je 2011. bila najgledaniji program u RH, bila je u ponedjeljak 23. siječnja i najgledaniji program dana. Uz izvrstan rejting od 24,86%, ‘Larin izbor’ je imao i iznimno visok udio u gledanosti od 50,2% što znači da je seriju gledao svaki drugi Hrvat koji je u tom terminu imao upaljen televizor. Nova TV dominirala je sinoć u udarnom terminu i s Dnevnikom Nove TV (740.000 gledatelja), serijom ‘Izgubljena čast’ (724.000 gledatelja) i Večernjim vijestima (680.000 gledatelja).
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyThu 26 Jan 2012 - 10:34

Jašina tužiteljica – novo lice u Larinom izboru
Sudbina Jakova Zlatara, koji će uskoro i široj javnosti otkriti da je živ, ovisit će i o atraktivnoj tužiteljici Marti Poljak.Larin Izbor  - Page 6 Marta-poljak
Una Širanović u ulozi Jašine tužiteljice Marte Poljak u seriji Larin izbor


Novi lik u popularnoj seriji ‘Larin izbor’ utjelovit će glumica Una Širanović Schwanek. Ova 27-godišnjakinja iz Samobora završila je Akademiju dramske umjetnosti u Zagrebu, a nakon povratka iz Argentine, gdje je živjela dvije godine, vratila se u Hrvatsku te ubrzo dobila angažman u najgledanijoj domaćoj seriji.
Unu ćemo prepoznati u liku mlade i ambiciozne tužiteljice Marte koja je revoltirana svakodnevnom borbom s muškim kolegama koji često napreduju, a da to nisu zaslužili. Marta je u redovnom roku završila pravni fakultet i gajila je velike nade za budućnost. Ubrzo se suočava s nemilosrdnom realnošću, no mlada pravnica ipak ne odustaje od svojih snova i pažljivo gradi karijeru, često na račun svog privatnog života. Nedavno joj “za dlaku” izmiče promaknuće koje je dugo priželjkivala, a toliko željeno mjesto dobiva njen fakultetski kolega koji je daleko lošiji pravnik od nje ali vještiji u zakulisnim igrama. Od tog dana Marta obećava samoj sebi da više neće zazirati od ‘prljave igre’. Upravo će joj Dinko (Filip Juričić) pružiti priliku da napreduje, ali po cijenu ljudskog poštenja. Kako će Marta utjecati na sudbinu obitelji Zlatar, uzbuđenja i nove obrate koje svakodnevno donosi popularna serija vidjet ćemo već od 2. veljače kada se prvi put pojavi njezin lik na ekranu.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 EmptyMon 30 Jan 2012 - 13:40

Filip Juričić o Larinom izboru: “Stvari će se zakomplicirati!”

Posjetitelji portala dnevnik.hr i obožavatelji Larinog izbora imali su priliku ovih dana postaviti pitanja za glumca Filipa Juričića, koji je spremno odgovarao na setu serije te otkrio brojne sočne detalje.



Ekskluzivno za dnevnik.hr Filip je otkrio i nove trenutke u životu Dinka Bilića, lika kojeg utjelovljuje te najavio kako ćemo uskoro gledati i njegov sve bliskiji odnos s Jemenkom Leilom.
‘Sa svima uživam raditi, stvarno su sve cure super. Imamo stvarno dobar odnos tu na setu, dobra smo ekipa. U posljednje vrijeme snimam dosta s Janom Milić, tako da se i s njom podosta družim.’, ispričao je Filip kako se slaže s kolegicama na setu te otkrio da će se uskoro prilično intenzivirati odnos između nestašnog Dinka i zgodne Leile.
Na pitanje hoće li se Dinko zaljubiti u Lejlu, uslijedio je i zanimljiv odgovor. ‘Dinko i Lejla se spoje. Ne znam jel’ smijem reći, ali mogu reći da se kompliciraju stvari s Leilom, radi mi puno problema. Uz nju, u seriju se vraća i moja supruga, tako da ćete Dinka gledati u malo drukčijem svjetlu.’ – izjavio je Filip.
Koliko je teško glumiti negativca, kako mu je ‘kliknula’ uloga Dinka, kako mu je glumiti na dalmatinskom naglasku, da li je Filip zločesti dečko i izvan kamera, ima li neugodnosti zbog uloge na ulici, te u kojim ga predstavama trenutno možemo gledati – samo su neka od pitanja na koja su obožavatelji Larinog izbora poželjeli čuti odgovore popularnog glumca.
Back to top Go down
Sponsored content




Larin Izbor  - Page 6 _
PostSubject: Re: Larin Izbor    Larin Izbor  - Page 6 Empty

Back to top Go down
 

Larin Izbor

View previous topic View next topic Back to top 
Page 6 of 17Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Domaće serije-