REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari serije

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AuthorMessage
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyMon 15 Nov 2010 - 12:54

Zanima me kakva ce biti prva scena Marije i Maxa u krevetu.Hoce li nadmasiti medeni mesec u CCea???Onaj prvi poljubac mendju njima,meni je bio identican poljupcu u njegovoj ordinaciji,kad ona ima belu haljinu,a on je moli da se pomire zbog deteta...

Bice neka scena opet u restoranu(oni bas zaredjali po restoranima) i nesto ce da prave zajedno,ne znam,ucinilo mi se da nesto spremaju...


Linda je prica za sebe,prof'kljaca jeftina.Ali takva je bila i ona u originalu,strahota bozija.I meni je zao Nati,bas je neiskvarena dusa,ali vidi se da je lepa,iako ima te naocare,rascupanu kosu ..itd.Bice ona prava lepotica.Bernardu mi strah da gledamOno ko sanja nocu.Opajdara,luda zena....
Back to top Go down
Lucky_08
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Lucky_08

Broj postova : 92
Godina : 34
Lokacija : VENERA

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyMon 15 Nov 2010 - 14:03

Ja mislim da ce u TDA nadmasiti scene u krevetu one scene u krevetu iz CCEA.Maria nema trauma.Pa gledajte samo koja razlika u prvom poljubcu.

Fato opet se moram sloziti s tobom :D:
Iako moram reci TDA je mozda remake i mozda se mnogi i bune zbog toga ali po meni sve zavisi koji ih radi jer evo uzmimo npr Sortilegio koji je vec treca verzija a bio je najuspjesniji tako da to i ne mora biti pravilo.Meni samo nije jasno kako su oni sa Televise dali Mejii zeleno svjetlo kad je njegov Corazon Salvaje bio totalni fracasco Ijo
Njegov osnovni problem je ako je ovo vec uzas samo sebi sto ne stavi Williama i Maite u prvi plan jer njih je u nekim epizodama jednostavno premalo jer budimo iskreni ovo se samo i gleda jer glume njih dvoje pa bilo da je netko fan njih dvoje kao para ili svakoga pojedinacno.

Meni stvarno smeta sto W kao i M nisu dobili bolju priliku pogotovo da snimaju zajedno u nekom jacem projektu a stvarno su glumci i po jer bez obzira sto su ove njihove scene bile super ja ne vjerujem da ce one biti dugog vijeka.
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyMon 15 Nov 2010 - 22:15

Pa,ako Mehija ima i malo pameti i cita komentare,mozda nesto i promeni i da im malo vise prostora...
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyMon 15 Nov 2010 - 23:28

Ugrabila sam vremena da pogledam 16. epizodu.Za razliku od 15.,koja mi je bila smarna i ocajna(sem poljupca) ova mi je bas drzala paznju.I ono sto sledi u 17. bice bas zanimljivo,samo nisam videla da ima scena sa Maxom i Marijom zajedno.Bice valjda u duzem avanceu.

Uplasih se da ce Viktorija i Osvaldo opet u krevet.Joooooj,ne zelim to da gledam vise Ijo :o.O:

Daklje,Viktorija je prava kucketina.Zaista zelim da je prebijem. bije
Mnogo mi je bilo zao Marije dok je prodavala one torte ili sta je vec ono...
Back to top Go down
Seka
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Seka

Broj postova : 150

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyMon 15 Nov 2010 - 23:36

Sve više mi se sviđa serija, scena M&M su najbolje ali mislim da i drugima treba dati šanse.Sve se tek sad zahuktava, jedva čekam sutra...
Pusa i pozdrav iz Hrvatske :cao:
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyMon 15 Nov 2010 - 23:41

Sutra scene u parku,sa sladoledom!!!!!!!!!!Tj u 17. epizodi!!
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyTue 16 Nov 2010 - 0:41

Lucky_08 wrote:
Ja mislim da ce u TDA nadmasiti scene u krevetu one scene u krevetu iz CCEA.Maria nema trauma.Pa gledajte samo koja razlika u prvom poljubcu.

Fato opet se moram sloziti s tobom :D:
Iako moram reci TDA je mozda remake i mozda se mnogi i bune zbog toga ali po meni sve zavisi koji ih radi jer evo uzmimo npr Sortilegio koji je vec treca verzija a bio je najuspjesniji tako da to i ne mora biti pravilo.Meni samo nije jasno kako su oni sa Televise dali Mejii zeleno svjetlo kad je njegov Corazon Salvaje bio totalni fracasco Ijo
Njegov osnovni problem je ako je ovo vec uzas samo sebi sto ne stavi Williama i Maite u prvi plan jer njih je u nekim epizodama jednostavno premalo jer budimo iskreni ovo se samo i gleda jer glume njih dvoje pa bilo da je netko fan njih dvoje kao para ili svakoga pojedinacno.

Meni stvarno smeta sto W kao i M nisu dobili bolju priliku pogotovo da snimaju zajedno u nekom jacem projektu a stvarno su glumci i po jer bez obzira sto su ove njihove scene bile super ja ne vjerujem da ce one biti dugog vijeka.
sta reci nego da se slazem s tobom sa svim recenim :super: :super: :super:
ODOH POGLEDATI 16 EPKU
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 30
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyTue 16 Nov 2010 - 1:57

jooooooooooooj i nju zove mi cielo :)
kako fino to kaze...sva se topim Ijo :padam u nesvest:
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyTue 16 Nov 2010 - 3:25

Jeste culi kritiku?? hahaha Ja sam se pokidala hahaha
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyTue 16 Nov 2010 - 3:58

discobaby wrote:
Jeste culi kritiku?? hahaha Ja sam se pokidala hahaha
mozes li to postaviti link da to vidimo???? :Ok:
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyTue 16 Nov 2010 - 5:46

pa ima u Videu
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari serije Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyTue 16 Nov 2010 - 6:23

dervisevic fata wrote:
Lucky_08 wrote:
Ja mislim da ce u TDA nadmasiti scene u krevetu one scene u krevetu iz CCEA.Maria nema trauma.Pa gledajte samo koja razlika u prvom poljubcu.

Fato opet se moram sloziti s tobom :D:
Iako moram reci TDA je mozda remake i mozda se mnogi i bune zbog toga ali po meni sve zavisi koji ih radi jer evo uzmimo npr Sortilegio koji je vec treca verzija a bio je najuspjesniji tako da to i ne mora biti pravilo.Meni samo nije jasno kako su oni sa Televise dali Mejii zeleno svjetlo kad je njegov Corazon Salvaje bio totalni fracasco Ijo
Njegov osnovni problem je ako je ovo vec uzas samo sebi sto ne stavi Williama i Maite u prvi plan jer njih je u nekim epizodama jednostavno premalo jer budimo iskreni ovo se samo i gleda jer glume njih dvoje pa bilo da je netko fan njih dvoje kao para ili svakoga pojedinacno.

Meni stvarno smeta sto W kao i M nisu dobili bolju priliku pogotovo da snimaju zajedno u nekom jacem projektu a stvarno su glumci i po jer bez obzira sto su ove njihove scene bile super ja ne vjerujem da ce one biti dugog vijeka.
sta reci nego da se slazem s tobom sa svim recenim :super: :super: :super:
ODOH POGLEDATI 16 EPKU

Slazem se, niko ne bi gledao da nisu oni dvoje.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Guest
Guest
Anonymous


Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyTue 16 Nov 2010 - 8:31

CME 18.9
Llena 18.9
Triunfo del Amor 18.4
Teresa 17.7
Para Volver a Amar 15.1
EAYD 7.3
Profugas del Destino 6.8


Sve lošija gledanost........
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyTue 16 Nov 2010 - 10:12

Don Pio wrote:
CME 18.9
Llena 18.9
Triunfo del Amor 18.4
Teresa 17.7
Para Volver a Amar 15.1
EAYD 7.3
Profugas del Destino 6.8


Sve lošija gledanost........
:’(: zao mi je W & M
prokleti Meija ima da ga bije
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyTue 16 Nov 2010 - 10:13

discobaby wrote:
pa ima u Videu
hvala
Back to top Go down
Jelen@007
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Jelen@007

Broj postova : 10491
Godina : 30
Fan-gif : Komentari serije Tumblr_m5qyisF85i1rw1osso16_250

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyTue 16 Nov 2010 - 10:14

Bice boje, valjda...

Joj, ovo danas, Will je kao rodjen za prodavca...
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyWed 17 Nov 2010 - 1:24

Da,gledanost pada i valjda ce preduzeti nesto povodom toga...

Sto se tice danasnje epizode...Gade mi se Osvaldo i Linda.Ja ne vidim da njega Viktorija zapostavlja.On je sonja,najobicniji slabic,koji cmizdri i ide za zeninom suknjom.Osim toga,kad ima obraza da je vara,nakon svega...Kuka kako mu nedostaje,a hvata se sa prvom koja naidje.

Fernanda je prica za sebe.Uzasno,razmazeno deriste,koje ima sve sto pozeli...lepo sto joj je Viktorija otkalala zabavu,ali,eto,to joj je bila jedina pametna odluka,ali joj je opet popustila...Ko ce da vaspita toliku kobilu...

Po meni ima previse nepotrebnih detalja,gluposti,toliko nebitnih likova.Ne kazem da ne treba da ubace neki spored lik,ali radnja sa njima se previse razvlaci.

Za promenu-normalna Bernarda!!

Jako malo scena sa Marijom i Maksom,mada i u originalu je bilo tako...Iskreno mene cudi da su njih dvoje prihvatili da glume u ovoj seriji.Kao takav par,sigurno su mogli sa nekim boljim da rade...

Garderoba koju Maite nosi je blagi uzas,em je sece,pa izgleda uzasno debela,el dekolte i kratka suknja ne idu nikada zajedno!!!!!!!

I kraj je bio uzasan;otkrivena jos jedna Maksova laz,tako da cemo se,verovatno,nacekati da se pomire.Kako se tegli radnja ovo ce imati ne 200,nego 350 epizoda...
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyWed 17 Nov 2010 - 2:16

Možda će je i ugasiti. :o.O:
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyWed 17 Nov 2010 - 2:47

Zar to moze da se desi???Nikada nisam cula da je neka serija ukinuta...
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyWed 17 Nov 2010 - 3:03

E ne lupajte nece je ugasiti !!!
Da ugase TDA a bolja je od terese msm......
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyWed 17 Nov 2010 - 3:39

Pa,kad nisu ugasili Mar de amor...Na kraju krajeva,tek je pocelo...
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyWed 17 Nov 2010 - 3:59

Ma nece bre 100%
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyWed 17 Nov 2010 - 11:44

discobaby wrote:
Zar to moze da se desi???Nikada nisam cula da je neka serija ukinuta...
ma nece je ukinuti ali je Televisa rekla Meji da poduzme nesto po pitanju toga mislim da se nemamo necemu nadati ipak to je Meija u pitanju jedino sto mu valja su scene Marije i Maxa u zadnjim epizodama su mi bili tako spontani gırın mrak podsjetili su mi na njihove scene u CCA
enamorado
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyWed 17 Nov 2010 - 23:34

Meni su oni dvoje prelepiiiiiiiiiiiiii, znaci ne znam zasto je tako slaba gledanost, u krajnjem slucaju i nije tako slaba kao sto svi prozivate...
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije EmptyWed 17 Nov 2010 - 23:48

Za taj termin se očekuje mnogo veća gledanost....
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari serije _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije Empty

Back to top Go down
 

Komentari serije

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 40Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Meksičke telenovele :: Starije telenovele :: Telenovele koje su emitovane kod nas :: Triunfo del Amor/Trijumf ljubavi-