REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari serije ?

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
AuthorMessage
Daniel
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Daniel

Broj postova : 315

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptyFri 12 Nov 2010 - 11:39

Serija je fenomenalna. . . pocetak mi je bio najbolji, ali je i sad jako zanimljivo. Steta sto je u tako losem terminu, valjda cu sutra moci da gledam. Najbolji su mi Duda i Lukas, Bahuan i Shivani i Ivon.
Back to top Go down
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptySat 13 Nov 2010 - 0:02

Silvia otkrila da je Ivon lagala da joj je majka mrtva... bice veselo kad je napesnaci
Back to top Go down
Lu 1302
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Lu 1302

Broj postova : 109
Fan-gif : Komentari serije ? - Page 14 Animation92h

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptySun 14 Nov 2010 - 9:17

serija mi se u pocetku nije svidjala, ali posto je moja sestra redovno prati, ponekad pogledam i ja....serija je super....bahuan je najlepsi... :D:
Back to top Go down
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptyMon 15 Nov 2010 - 7:10

Indija je na samom kraju kod nas i pogledao sakm ovih par epizoda na netu do kraja.

Raj u smrtnoj opasnosti (iako znam da će se izvući). Al nema veze, valjda nakon što mu Maya kaže istinu, ovaj odjuri iz kuće i sedne na neki voz koji kasnije doživi nesreću. Iz mrtvačnice zovu Anande da dođu identificirati Rajevo telo.

Sa strane što mrzim Raja, ali njegova smrt bi mogla da ima uticaj na ostale likove i mislim da bi samo tad debilni likovi ala Opash, Indira, Amithab i ostali shvatili kakve su sve gluposti radili 160 epizoda.

Opash bi naučio da nije trebao da menja sudbinu vlastitog sina i da ga je svojim postupcima odveo u smrt. Da ga je ostavio da živi svoj život, možda bi Raj bio sretan s Dudom u Brazilu i ostao bi živ.

Al stvarno, to bi bio kraj kakav zaslužuju. Duda sretna u Brazilu, Bahuan i Shivani dobivaju starateljstvo nad malim Nirajem (jer onoj licemernoj Mayi ne bih poverio na čuvanje hrčka, a ne deteta ), a Maya da ode na ulicu. Meni je njen lik totalno debilan. Sexala se sa Bahuanom sve u 16, znajući da je dalit i onda odjenom kaže Raju ne bi spavala sa njim da je znala da je dalit. Jer mi gledamo istu seriju?? licemerna kokoška, ne zaslužuju ni jednog ni drugog nego da sama završi.

Da serija ima bolje razrađene likove, bolji ljubavni par i smisleniju priču, novela bi bila odlična.

Dopalo mi se:

Surya ponovno "rodi" devojčicu Neka, tako joj treba..

Venčanje Tarsa i Tonije. Super par, ona scena kad on peva na klinici, a ona dolazi

Melissa NAPOKON prihvatila da je Tarso bolestan.

Camila ostala trudna s Ravijem. Nosi blizance.

Laxmi NAPOKON rekla Opashu da je Shankarov sin.

Puja je pobedila na izborima kao reprezentativka grada.

Anusha se razvela od Damiana.

Silvia ostala trudna s Murilom


Nije mi se dopalo:

Ivonnin beg. Kretenizam. Sasvim je lako išetati iz DRŽAVNOG zatvora uz pomoć jednog, jedinog čuvara u zatvoru u Rio de Janeiru. Ivon će se sigurno vratiti posle majčine „sahrane“.

Skoro pa nikakva kazna za Cesara, Ilanu i Zecu. Zeca za gaženje Dude i ubijanje njene bebe - kazna mu je da čita deci priče. Bas glupo.

Opash i cela familija Ananda primili izdajicu Mayu otvorenih ruku, ali glavno da za Dudu i Tonya ne žele da čuju. Da ne spominjem kako Raj ne zna da ima sina s Dudom. potpuno debilno.

Raj i Maya ostali skupa na kraju bilo bi najbolje da je ovaj poginuo stvarno a Maya da je završila sama.

Odjednom, Ines je sposobna da bude predsednica firme Cadore? 160 epizoda jedva smo videli da je progovarala preko dve rečenice. Škola? Fakultet? Pa da su bar pre neki hint bacili.. ništa...
Back to top Go down
tica
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tica

Broj postova : 12835
Fan-gif : Komentari serije ? - Page 14 Tumblr_m9bpwySvCN1r35r4io4_250
Lokacija : ツ ❥ Sometimes, life will kick you around, but sooner or later, you realize you're not just a survivor. You're a warrior, and you're stronger than anything life throws your way. ❥

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptyWed 17 Nov 2010 - 23:47

KOnacno su uhapsili Zeku......

Bas mi je zao sto Maja i Bahuan nece ostati zajedno.....
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije ? - Page 14 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptyFri 26 Nov 2010 - 3:42

Jel se zavrsila ova serija ?
Back to top Go down
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptyFri 26 Nov 2010 - 4:26

jeste
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptySat 27 Nov 2010 - 2:02

Odlicna telenovela,sviđa mi se kraj!
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptySat 27 Nov 2010 - 23:33

Sad treba premestiti novelu u arhivu...
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije ? - Page 14 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptySun 28 Nov 2010 - 21:39

Meni je zao sto se zavrsila.Pratila sa samo subotom,jer je termin bio ocajan.Nadam se da ce sledeca brazilska serija dobiti dobar termin.
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije ? - Page 14 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptyMon 29 Nov 2010 - 0:47

Arhiva... :)))

Kako je bilo na kraju ? Ko je sa kim ostao ?
Back to top Go down
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptyMon 29 Nov 2010 - 2:55

Maja sa Rajom, Bahuan sa Shivani, Tarso i Tonja, Silvia i Murilo, Melissa i Ramiro... :D:
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptyTue 14 Dec 2010 - 5:41

Serija je vrlo kvalitetno i ambiciozno urađena, ali kao da se previše išlo na sličnosti sa O CLONE i upravo zato mislim da ta serija nije ponovila uspeh prethodno spomenute.
Back to top Go down
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptyMon 20 Dec 2010 - 11:03

sava wrote:
Maja sa Rajom, Bahuan sa Shivani, Tarso i Tonja, Silvia i Murilo, Melissa i Ramiro... :D:
Jaooo baš mi je žao što nije maya sa bahuanom
Inače moja sestra prati ovu seriju na hayat tv..
najbolje je kad plešu uz one lude pjesme
Back to top Go down
majcegu
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
majcegu

Broj postova : 265

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptyTue 18 Jan 2011 - 23:17

kakva serija...nikad je necu zaboraviti..bas su umrsli sve i svasta ovde ali je ipak ok na kraju ispalo
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Komentari serije ? - Page 14 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptyMon 31 Jan 2011 - 11:18

:super: :super: :super:
skroz se slazem...fantaticna serija...necu je zaboraviti to je sigurno...
Back to top Go down
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptyTue 1 Feb 2011 - 4:14



"Caminho das Indias" bi se uskoro mogla naći na prvom mestu najprodavanijih Globovih novela. Trenutno se njena brojka nalazi na 90 zemalja, ali Globo je uveren kako će uskoro preći magičnu brojku 100 i tako preuzeti "krunu" od "Da Cor do Pecado".

[You must be registered and logged in to see this image.]

Trenutna lista najprodavanijih Globovih novela je sledeća:
1. Da Cor do Pecado (2004.) - 100 zemalja
2. Terra Nostra (1999.) - 95 zemalja
3. O Clone (2001.) - 90 zemalja
4. Caminho das Indias (2009.) - 90 zemalja
5. Escrava Isaura (1976.) - 79 zemalja

Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptyTue 1 Feb 2011 - 11:08

I kako se zavrsi ona.
Jel saznao Raj da ima bebu sa Dudom ?
A Bauhan sa Majom ?
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptyWed 2 Feb 2011 - 3:52

Nije saznao da imam bebu sa Majom, Bahuan je ostao sa Shivani i Maja sa Rajom
Back to top Go down
Nadina
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Nadina

Broj postova : 208

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptyWed 2 Feb 2011 - 21:46

Super serija
Back to top Go down
Jovana01
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Jovana01

Broj postova : 200

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptySat 5 Feb 2011 - 6:36

Nije bila nista posebno.
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : Komentari serije ? - Page 14 18bdb020d2

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptyTue 15 Feb 2011 - 5:48

lepa serija...
Back to top Go down
tica
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tica

Broj postova : 12835
Fan-gif : Komentari serije ? - Page 14 Tumblr_m9bpwySvCN1r35r4io4_250
Lokacija : ツ ❥ Sometimes, life will kick you around, but sooner or later, you realize you're not just a survivor. You're a warrior, and you're stronger than anything life throws your way. ❥

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptyTue 15 Feb 2011 - 7:00

Meni je ova serija bila ok.....

Samo mi je bilo krivo sto nisu Maja i Bahuan zavrsili zajedno na kraju.....
Back to top Go down
~Sara_Miranda~
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
~Sara_Miranda~

Broj postova : 2564
Fan-gif : FONDO_FLAMENCO:ASTOLA,ANTONIO,RAFA
Lokacija : Espana...

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptyThu 3 Mar 2011 - 9:26

Vise bih volela da je Maja ostala sa Bahuanom na kraju....ovako je glup kraj ...jel RAJ zna da ima bebu sa Dudom..??
Back to top Go down
Aurora & Aida
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Aurora & Aida

Broj postova : 71

Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 EmptySat 2 Apr 2011 - 7:09

OK
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari serije ? - Page 14 _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? - Page 14 Empty

Back to top Go down
 

Komentari serije ?

View previous topic View next topic Back to top 
Page 14 of 15Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Druge telenovele i serije :: Brazilske telenovele :: Caminho das Indias/Indija-