REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari serije ?

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AuthorMessage
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije ? 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije ? _
PostSubject: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptySat 27 Mar 2010 - 1:06

Pa kako vam se svidja ova prica ?
Back to top Go down
ilce
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ilce

Broj postova : 2665
Godina : 39
Fan-gif : Komentari serije ? 28959123133884373100123
Lokacija : Makedonija

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptySat 27 Mar 2010 - 1:09

ja jedva cekam da pocne, jer je nesto drugacije od ostali i termin mi odgovara, mada ina mnogo epizoda
Back to top Go down
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptySat 27 Mar 2010 - 1:41

jedva cekam da krene, super je termin gledacu sigurno... ima 160 epki tako da nioje strasno a prica je zanimljiva
Back to top Go down
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Komentari serije ? Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptySat 27 Mar 2010 - 2:59

gledacu je i ja, dopada mi se.. samo recite mi gde i u koliko casova se emituje.. i kad pocinje da se emituje
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije ? 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptySat 27 Mar 2010 - 3:02

Meni se sve svidja, verovatno cu je gledati, jedino ako ne budem zaboravljala... Jer sam zaboravna kad treba nesto na tv da se gleda.
Back to top Go down
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Komentari serije ? Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptySat 27 Mar 2010 - 3:27

a ovde glavna ona iz jade, devojka onog sandea.. aaaaaaaaaaa kako je zgodna ona.. i ovde bas lijepa. a i nosnja mi se dopada... po ovim slikama deluje obecavajuce i nesvakidasnje... obavezno cu da gledam...
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
~ Sarita_V ~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~ Sarita_V ~

Broj postova : 8045
Godina : 31
Lokacija : Cydonia & Battery City

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptySat 27 Mar 2010 - 4:31

I ja cu je gledati, vrlo zanimljiva prica, a i obozavam brazilske serije. Emitovace se od utorka do petka u 21h na B92.
Back to top Go down
-Jexy-
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
-Jexy-

Broj postova : 1818
Godina : 27
Fan-gif : Komentari serije ? Satc_reading
Lokacija : WiTh SeGuNdO cErNaDaS, tOrReS aNd MeSsI...^^:D

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptySat 27 Mar 2010 - 4:41

~ Sarita_V ~ wrote:
I ja cu je gledati, vrlo zanimljiva prica, a i obozavam brazilske serije. Emitovace se od utorka do petka u 21h na B92.
Bas je dobar termin, odgovara mi. A ovo je brazilska serija?
Back to top Go down
~ Sarita_V ~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~ Sarita_V ~

Broj postova : 8045
Godina : 31
Lokacija : Cydonia & Battery City

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptySat 27 Mar 2010 - 5:05

Genesis wrote:
~ Sarita_V ~ wrote:
I ja cu je gledati, vrlo zanimljiva prica, a i obozavam brazilske serije. Emitovace se od utorka do petka u 21h na B92.
Bas je dobar termin, odgovara mi. A ovo je brazilska serija?

Da, napisala je Gloria Perez autorka serije O Clone. :)
Back to top Go down
-Jexy-
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
-Jexy-

Broj postova : 1818
Godina : 27
Fan-gif : Komentari serije ? Satc_reading
Lokacija : WiTh SeGuNdO cErNaDaS, tOrReS aNd MeSsI...^^:D

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptySat 27 Mar 2010 - 9:27

Hvala, onda je sigurno extra serija...:)
Back to top Go down
♥ nenalevy ♥
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
♥ nenalevy ♥

Broj postova : 1153
Godina : 33
Fan-gif : Komentari serije ? Miradaspeq
Lokacija : La casa LOMBARDO... :)

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptySat 27 Mar 2010 - 11:02

Gledacu, kad je B92 otkupio ne moze da bude losa.....glumica mi se bas svidja....a i termin je extra....
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Komentari serije ? Aewnyr

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptySat 27 Mar 2010 - 12:09

da B92 iako retko emituje serije na programu uvek kad otkupe neku seriju onda je to nesto sto je po meni normalo... radnja mi se veoma svidja tako da cu 100% da je gledam
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
benu :)
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
benu :)

Broj postova : 677
Godina : 33
Fan-gif : Komentari serije ? 12672

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptySat 27 Mar 2010 - 12:29

gledaću, ali mi se ne sviđa što je na B92 i što se daje samo od utorka do petka. hoće li serija imati reprizu?
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptySun 28 Mar 2010 - 10:01

Ay ocu i ja da je gledam :(
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Komentari serije ? 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptyMon 29 Mar 2010 - 3:31

ja cu ovo isto da gledam..super sto je b92 otkupio
Back to top Go down
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptyMon 29 Mar 2010 - 4:15

sutra krece Namig
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Komentari serije ? Aewnyr

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptyMon 29 Mar 2010 - 9:09

jedva cekam sutra...
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Komentari serije ? Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptyMon 29 Mar 2010 - 10:05

i ja jedva cekam...
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije ? 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptyMon 29 Mar 2010 - 10:33

Gledam sigurno kad pocne, da li cu nastaviti zavisi koliko mi se svidi, mada mi se svidja radnja, i glumci..
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Komentari serije ? 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptyMon 29 Mar 2010 - 21:24

glavna glumica mi je prelijepa,bila mi je lijepa i u o clone ali ovde mi je bas prelijepa
Back to top Go down
«EnChY»
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
«EnChY»

Broj postova : 305
Godina : 27
Fan-gif : ^^♥
Lokacija : U svijetu gdje nitko nema pristup, u svom vlastitom svijetu.

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptyTue 30 Mar 2010 - 1:55

Cini mi se zanimljiva serija. Na kojem ce se programu prikazivati?
Back to top Go down
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptyTue 30 Mar 2010 - 1:59

b92 uto-pet od 21
Back to top Go down
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptyTue 30 Mar 2010 - 9:10

Dakle komentari na prvu epku. Mnogo mi se svidja, bas sam odusevljen muzikom, entrada je extra. Svidja mi se sto nasi ne prevode njihove izraze bas su simpaticni, acaca, mangala sutra – verenicka ogrlica itd. Upoznajemo se sa svim likovima, nacinom, zivota i obicaja u Indiji, onaj njihov ples je fantastican i muzika je predobra. Posto sam skinuo orignalnu prvu epku koja traja znatno duze primetio sam da su izbacili dosta scena, najvise dok je bio onaj prijem za Cadore firumu, to mi je bilo malo bezveze, samo je malo Ramiro pricao i vec su promenili.

Nisu prikazali koliko je Melissa odlusevljena sa Inesinim imidzom. Bezveze je sto Raj prevode Radz tako grubo zvuci ali nema veze, ja sam odusevljen. Susret Maye i Bahuana je isto lep, predeli su magicni. Najbolja scena Tirso se zali Melissi da ne moze da trpi volju svoga oca, samo ulazi ona mala debela crnkinja sluzavka i kao “Vidis da ne moze da prica, ima kremu na licu” hahah koja je lujka Melissa. Raul je potisten, Silvia ne zna sta mu je. Julia je prelepa. Iz scena iz sledece epizode pojavljuje se Ivonne, jedva cekam. Majka od Raja i njegova baba, haha kako su smesne, ona bakuta opasna, samo nesto zvoca. Duda je isto prelepa, bice gusto sad kad se opas protivi Rejovoj vezi sa njom. U svakom slucaju extra, jedva cekam nastavak.
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije ? 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptyTue 30 Mar 2010 - 9:26

Meni je sve odlicno, muzika fantasticna, onaj deo kad ona mala devojcica igra je prelep !
Drago mi je sto se u seriji pojavljuje LATIFA IZ O CLONE, jer mi se mnogo svidja ona.

Susret mi je prvi lep, a ostali su mi cudni sto se tice Maje i Buhana. Onaj Radz mi je simpaticniji od glavnog glumca, i prvo sam pomislila da ce oni dvoje da se zaljube dok nisam shvatila da su oni iz istih tih plemena sta znam...
Videcu naredne epke, ova prva solidna.
Muzika odlicna odlicna odlicna. Podsecame me dosta ova serija na O Clone, muzika mi je nekako kao u filmu Fana koji mnogo volim :)
Back to top Go down
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? EmptyTue 30 Mar 2010 - 9:27

Latifa ce biti zloca... uzviaj bice tu svacega Namig procitao sam da ce se davati i ponedeljkom od naredne nedelje mada to mora da se proveri
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari serije ? _
PostSubject: Re: Komentari serije ?   Komentari serije ? Empty

Back to top Go down
 

Komentari serije ?

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 15Go to page : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Druge telenovele i serije :: Brazilske telenovele :: Caminho das Indias/Indija-