REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Amor y Odio - KRAJ

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptyFri 12 Mar 2010 - 11:17

9. Epizoda

Alehandro naglo koci I Paula vristi. Alehandro izlazi iz kola…
Paula(dere se): Jesi li ti normalan,hoces li da me ubijes. Otkako sam te srela samo mi se nesrece desavaju. Juce me guras a danas zamalo da me ubijes.
Alehandro da bi je ucutkao ljubi je. Paula se prepusta,ali mu udara samar.
Paula: Da me vise nikad nisi poljubio(odlazi u skolu)

Alehandro(u sebi): KAKO JE SAMO LIJEPA.

Sebastian zove Kamilu kako bi potvrdio da li dolazi sutra na posao I Kamila mu potvrdjuje dolazak I govori kako je se Viktorija nece ovoga puta lako osloboditi I da ce se boriti za svoje pravo u firmi. Sebastian joj govori da nema potrebe da brine za Viktoriju.

Natalija nailazi na Paulu u skoli.
Natalija(Paulina profesorka): Otkud ti danas u skoli?
Paula: Moramo da razgovaramo.
Natalija: O cemu se radi?
Paula joj isprica kako majka zeli da je ispise sa plesa da to ne zeli i da ce uraditi sve samo da ostane u skoli. Paula moli Nataliju da joj pomogne i Natalija joj obecava. Natalija odlazi a Paula ostaje da vjezba.
Pauli zvoni telefon...
Paula:Halo
Nikolas: Kako mogu da se upisem na ples?
Kraj 9.Epizode
Back to top Go down
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptyTue 23 Mar 2010 - 21:50

10.Epizoda

Nikolas pita Paulu kako moze da se upise. Nikolas zeli da bude sto blize Pauli a Paula zna da to nije pametno. Paula predvidja vec velike probleme sa Robertom i govori kako nije pametno da idu zajedno na ples zbog Roberte,ali on insistira i zeli da se upise u skolu u koju ide Paula. Paula mu govori kako moze da se upise i prekida.
Paula(u sebi): Tek sada sam ga nadrljala.

Sutra dan
Lukresija odlazi u skolu kako bi ispisala Paulu.
Lukresija: Dobar dan. Mozete mi reci gdje je profesorka Natalija?
Ucenik: Prve stepenice lijevo i pravo niz hodnih. Vidjecete plesnu salu.
Lukresija: Hvala.
Ucenik: Nema na cemu.
Lukresija ulazi u plesnu salu.
Natalija: Dobar dan,kako vam mogu pomoci.
Lukresija: Ja sam Paulina majka i zelim da je ispisem sa plesa. Ona je nepodnosljiva otkako je upisala ples. I necu vise da tolerisem to kako stalno poslije plesa kasno dolazi kuci i nesto drugo.
Natalija: Izvinite gospodjo,ona je punoljetna i samo ona sama moze da se ispise sa plesa,niko drugi to nemoze da uradi. Ni roditelj to ne moze da uradi,
Lukresija: Dobro,onda ce ona to da uradi. I to jos danas.
Natalija(podignutim tonom): Ne,ona to nece uraditi. Vec smo razgovarali o tome.
Lukresija: Znaci mala se već zalila. E sada ce da zazali za to. Dovidjenja.(odlazi)
Natalija: Jadna Paula pored ovakve majke.

Alehandro u diskoteci razgovara sa Fernandom. Fernando mu prelaze da doplati malo i da bude nocni klub i moci ce da ima plesacice i da ce imati duplo vecu zaradu. Alehandro misli da to nije pametno jer cesto upada racija i moze svasta da bude. Fernando mu govori da radi sta god hoce,ali da mora da podigne popularnost kluba. Alehandro prihvata.

Andrijana i Paula idu ulicom na ples i Paula joj govori kako je Alehandro poljubio i da ga je osamarila.
Andrijana: Ti si luda. Trebala si da mu uzvratis.
Paula: Ko kaze da nisam,mada treba ga malo vrtiti. Ne zelim da me iskoristi samo.
Andrijana: Kako hoces ali pazi da ga ne izgubis.
Paula: Za svaki slucaj uvijek imam tu Nikolasa. Nista mu nefali,sladak je. A mogu da ga imam kad god pozelim.
Andrijana: Ali problem ce ti praviti Roberta.
Paula: TO mi je najgore. Jos sada Nikolas zeli da se upise na Ples i danas treba da pocne.
Andrijana: Ozbiljno.
Paula: Da.

Andrijana i Paula ulaze u plesnu salu i Natalija joj govori kako joj je bila majka.
Paula: Staaaa?
Kraj 10.Epizode
Back to top Go down
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptyThu 25 Mar 2010 - 9:51

11.Epizoda
Paula uplasena kada je cula kako joj je majka bila da je ispise sa plesa. Pomislivsi da je njen san propao i da vise nece plesati,ali Natalija joj govori kako je rekla njenoj majci da je nemoze ona ispisati. Paula srecna sto je nije majka nije ispisala.
Paula i Andrijana vjezbaju koreografiju za takmicenje,koje se odrzava sledeće sedmice. Natalija im objasnjava korake koje nisu uvjezbali.
Viktorija kuca na vrata od Kamiline kancelarije. Viktorija govori kako nece dozvoliti da ostane u firmi,a Kamila joj odgovara kako ce se boriti za svoja prava i da je niko vise nece izbaciti iz firme. Viktorija napusta kancelariju. Kamila u sebi govori kako se nikad nece osloboditi ove zlobnice.
Nikolas odlazi u plesnu skolu i razgovara sa Natalijom o upisu. Nikolasu zvoji telefon.
Nikolas: Izvinite. Halo...
Roberta: Gdje si ti,cekam te već pola sata.
Nikolas(u sebi): Jaooo ne,opet ovaj davez.
Nikolas: izvini,totalno sam zaboravio,ajde vidimo se kod mene kuci u 18h.
Roberta:Ok.A gdje si to?
Nikolas: U Plesnu skolu.
Roberta: Hahahaha sta ces tu? U koju skolu?
Nikolas: U onu koju ide tvoja sestra. Hocu da se upisem.
Roberta: Staaa, hoces da ides sa onom droljom na ples.
Nikolas: E nemoj da je vrijedjas,ona ti je sestra.
Roberta: Razgovaracemo o ovome...Caooo.
Nikolas: Izvinite,morao sam da se javim.
Natalija: i Hoces da se upises.
Nikolas: Da.
Natalija: Ajde da udjemo u salu da te upoznam sa dvije najbolje plesacice u skoli.

Alehandro i Fernando organizuju kasting za plesacice. Fernando mu govori da treba za ovoliku diskoteku barem dvije plesacice.
Plesacica 1: Vidi kako je zgodan ovaj desni.
Plesacica2: A tek ovaj do njega. Samo da dobijem posao i osvojicu ga kunem ti se.
Plesacica1: Ok,ja cu ovog drugog. Bas je sladak.
Plesacica2: Kako hoces,ali ovaj je moj i niciji vise.

Natalija: Da ti ih prestavim....Paula i Andrijana.
Nikolas: Znam ih vec. Cao cure...

Roberta(u sebi): Nikolas ce pokusati da je osvoji a mene ce da sutne. Necu dozvoliti da mi to uradi,on je samo moj i niciji vise. Moram da sprijecim da se upise na taj ples,ali kako???...Ako mi ga Paula oduzme ubicu je,kunem se!!!
Kraj 11.Epizode!
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptyThu 25 Mar 2010 - 9:58

Super je, svidja mi se novela. :super:
Back to top Go down
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptySat 27 Mar 2010 - 10:09

12.Epizoda

Natalija gleda kako Nikolas plese i odlucuje da se njih troje zajedno takmice. Nikolas je srecan sto ce biti blizu Paule. Nikolas vjezba korake za takmicenje. Andrijana odlazi jer mora da se vidi sa Fernandom,a Paula ostaje sa Nikolasom da vjezbaju koreografiju.

Lukresija na rucku sa Sebastijanom i vode razgovor o djeci. Sebastijan pita zasto toliko mrzi Paulu,a Lukresija mu odgovara da vise nikad to nepita.
Sebastijan: Ja sam uvijek tu sta god da ti zatreba. (uhvati je za ruku i pita) Kada ćemo da ponovimo onu noc?
Lukresija: To nije smjelo da se dogodi. Kada bi Viktorija saznala...
Sebastijan: Koga briga za Viktoriju. Ona me ne zanima,ti mi se svidjas.
Lukresija: Mislila sam da te ja samo zanimam zato sto sam imala novac. A mislila sam da me ne zelis zato sto sam bankrotirala.
Sebastijan: Naravno da ne. Ti si mi se oduvijek svidjala. Zao mi je sto je onako moralo da se desi.
Lukresija: Ajmo negdje drugo da razgovaramo.
Sebastijan: Da odemo u moj stan?
Lukresija: Ajmo,tamo je mirnije.
Lukresija i Sebastijan odlaze u stan i vode ljubav.

Andrijana se dogovara sa Fernandom da se nadju veceras kod njega kuci.

Kamila poziva sekretaricu da dodje u kancelariju.
Sekretarica: Izvolite,sredila sam ove fascikle.
Kamila: Hvala. Rezervisi mi dvije avionske karte za sutra na moje i Sebastijanovo ime. Treba da idemo u Kankun.
Sekretarica: Uredu. Odmah cu to uraditi.
Kamila: Hvala,samo nikome o ovom putovanju veoma je povjerljivo.
Sekretarica: Nebrinite.

Kamila zove Sebastijana i govori mu kako sutra idu za Kankun i da ce biti sve uredu u vezi firme. Sebastijan joj se zahvaljuje a ona mu govori da netreba da mu se zahvaljuje jer su zajedno podigli firmu na noge.

Paula prolazi pored Alehandrove diskoteke i Alehandro je vidi i pita je da odu na pice a ona mu odgovara da joj vise ne prilazi. Alehandro joj govori da mu se svidja i ljubi je. Paula mu uzvraca poljubac.
Kraj 12.Epizode
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptySat 27 Mar 2010 - 10:14

Super je, nastavi tako.
Back to top Go down
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptyMon 29 Mar 2010 - 11:58

hvala

13.Epizoda
Pojavljuje se Sandra.
Paula govori Alehandru da ga voli. Alehandro i Paula ulaze u klub i razgovaraju. Paula mu prica o svojoj porodici i njenim problemima.

Sandra prolazi kroz diskoteku.
Sandra: Ko je ona(sakriva se iza stuba i prisliskuje razgovor izmedju njih.
Paula: I tako zavrsava moja prica. Mama me i dalje muci,tatu sam izgubila jos kad sam bila mala.
Alehandro: Zao mi je ljubavi(ljubi je)
Sandra vidi kako je ljubi i bjesni.
Sandra: Ta mala mi ga nece oduzeti. U stanju sam sve da uradim da bude moj. A i bice,masu sam bolja i ljepsa od nje.

Roberta se nalazi sa Nikolasom kod njega kuci
Roberta: I sta si sada odlucio da smuvas onu fufu. Jeli.
Nikolas: Mi smo...
Roberta: Sta hoces,mene da sada ostavis,nije mi jasno zasto smo onda poceli.
Nikolas je ljubi kako bi ucutala. Roberta se u pocetku opire ali mu se predaje. Nikolas je polako skida i pocinju da vode ljubav. Nikolas joj govori da je voli i da ne zeli nista sa Paulom na sta mu odgovara Roberta NADAM SE,A I BOLJE BI BILO.

PAR DANA KASNIJE

Paula: I gdje si dosada. Jel ti znas da imamo sutra nastup.
Nikolas: Izvini sto kasnim...
Paula: Nemoj mi se nista izvinjavati nego dolazi odmah.
Nikolas: Ali...
Paula: Nema ali,dolazi moramo da vjezbamo. Za pola sata da si dosao ovamo.
Nikolas: Dobro(prekida)

Nikolas: Ljubavi moram da idem.
Roberta: Sto?
Nikolas: Ona tvoja sestra. Zvala me da dodjem da vjezbamo za nastup.
Roberta: Nastup? Hahahahhaha ti da nastupas. Sa onom drocom.
Nikolas: Da.
Roberta: Ti si definitivno lud. Pa ima da te izblamira na sred scene. Mada sam si trazio radi sta hoces. Zbogom
Roberta izlazi iz kola i on odlazi na ples.

Paula: Zadavicu ga kada dodje.
Andrijana: Daj smiri se,naucicemo to.
Paula: kako da se smirim,njega zaboli uvo ako lose prodjemo. Ovo je takmicenje nije obican nastup. Ako budemo na jednom od prva tri mjesta mozemo da otputujemo ili dobijemo stipendiju. Jel ti to znas.
Andrijana: Dobro,nemoras sada na mene da se istresas.
Paula: Izvini,bas sam nervozna....evo ga.
Paula: Konacno,dobro si se sjetio da dodjes.
Nikolas: Zbog cega dizes toliku prasinu.
Paula: Zbog cega...jos pitas. Jesi li ti normalan. Znas li ti kada si ustvari trebao da dodjes.
Nikolas: Znam.
Paula:Paaa,sto nisi dosao nego si se vukao po gradu. A neces biti ti kriv ako sutra lose prodjemo nego ja. Zato molila bih te da ovo veceras naucis jednom za svagda.
Nikolas: Ti si definitivno luda,zbog gluposti se deres na mene.
Paula mu udara samar.
Kraj 13.Epizode
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptyMon 29 Mar 2010 - 23:41

E bas mi je drago sto mu je zalepila samarcinu. Serija mi je omiljena.
Back to top Go down
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptyWed 31 Mar 2010 - 11:36

uros car wrote:
E bas mi je drago sto mu je zalepila samarcinu. Serija mi je omiljena.

drago mi je da ti se svidja...a pogledaj kraj sledece epizode hahaha
Back to top Go down
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptyWed 31 Mar 2010 - 11:36

14.Epizoda
Alehandro: I cure,samo jedna ce dobiti posao. Nismo u mogucnosti odmah obavije da zaposlimo. Tako da moramo da se odlucimo za jednu izmedju vas dvije...
Dok Alehandro i Fernando odlucuju koju ce da izaberu Nikolas,Paula i Andrijana vjezbaju koreografiju za sutrasnje takmicenje.

Sebastijan i Kamila se vracaju iz Kankuna i sve su uradili kako bi spasili firmu. Kamila je presrecna jer je uspjela da spasi firmu i sredila je sve racune koje je trebala da uradi. Sebastijan joj se zahvaljuje na tome,a ona mu govori kako nema razloga da se zahvaljuje jer su podjednako vlasnici firme. Sebastian u sebi: sta bi uradio da nije bilo Kamila. Mislim da bi firma definitivno propala kao sto je propala Lukresijina. Kamila govori kako treba da kupe akcije firme koja je pripadala ranije Lukresiji jer su akcije puno opale. Sebastijan govori kako ne zna da li je to pametno.

Roberta se svadja sa Lukresijom kako je ona kriva sto su postale siromasne i da sada moraju da prose od drugih pare. Roberta govori Lukresiji kako dok je tata bio ziv firma je radila kako treba i otkako je umro sve je pocelo da propada i da je Lukresija za sve kriva. Lukresija joj udara samar i rekla joj da se borila maksimalno da nije mogla nista da uradi da spasi firmu.

SUTRA DAN
Fernando i Alehandro dolaze na takmicenje da gledaju Paulu i Andrijanu.
Roberta takodje dolazi da gleda nastup Nikolasa,Paule i Andrijane.

Nikolas,Paula i Andrijana se pripremaju za nastup.
Paula: Sta je,trema a?
Nikolas: Pa onako,pomalo.
Aandrijana: Normalno je to. Tako je bilo i meni prvi put,mada nije tada bilo takmicenje.
Paula: Joooj kada se sjetim samo prvog puta. Evo dolazi Natalija.
Natalija: I jeste li spremni.
Paula: jesmo,nadam se da smo dobro uvjezbali.
Natalija: Ma jeste,vjerujem ja u vas.
Nikolas: Hvala sto si se odlucila da i ja krenem na takmicenje.
Natalija: Pa nije bilo bas lako da se odlucim jer si pocetnik a trebao nam je momak tako da sam morala tebe.
Paula: Evo mi nastupamo za dva minuta.
Natalija: Djeco,srecno.
Paula,Andrijana i Nikolas: Hvalaaa!!!

Voditelj: I SADA VAM PRESTAVLJAMO TRI MLADA PLESACA. NIKOLASA,PAULU I ANDRIJANU.
Nikolas,Paula i Andrijana pocinju da plesu. Nikolas plese od Paule do Andrijane. Paula govori neprimjetno Nikolasu da nezuri toliko i da se smiri. Publika je odusevljena sa njihovim plesom. Koreografija se blizi kraju. Andrijana se povlaci pri kraju scene a Niklas i Paula se polako krecu jedno prema drugom. Nikolas govori Pauli kako joj je juce nesto ostao duzan i ljubi je.
Roberta i Alehandro ustaju.
Roberta: Kreteeniiii!
Kraj 14.Epizode
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptyWed 31 Mar 2010 - 23:47

Odlicno, ovo mi se zaista dopalo. Hoce li Roberta uciniti neku podlost Pauli i Alehandru???
Back to top Go down
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptyThu 1 Apr 2010 - 4:04

uros car wrote:
Odlicno, ovo mi se zaista dopalo. Hoce li Roberta uciniti neku podlost Pauli i Alehandru???


hhhehehe vidjeces u sledecoj epizodi. Paula ce poceti malo da se brani iako ona to ne zeli. A ROberta jos ne zna za Paulu i Alehandra ali znace kasnije kada ce sve drugacije da bude. A ima jos dosta tu spetljavina. Sa Sandrom koja ce biti sa Alehandrom itd...
Back to top Go down
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptyThu 1 Apr 2010 - 13:49

15.Epizoda
Roberta ljuta odlazi napolje(u sebi): Kreteni jedni,platice mi za ovo,posebno ona moja retardirana sestra. Mrzim je,ovo joj nikad necu oprostiti. Ovoga puta se nece izvuci.
U to vrijeme Alehandro odlazi iz hale i odlazi autom velikom brzinom.

Andrijana(u sebi): O nee,ovo nije smjelo da se desi,sada ce haos da nastane.
Andrijana,Paula i Nikolas se poklanjaju i napustaju svenu.
Paula: Jesi li ti normalan. Jel znas sta si mi sada napravim,em sto sam izgubila Alehandro a plus cu imati veliki problem sa Robertom.
Nikolas: Paula,ja samo tebe volim,Roberta me ne interesuje.
Paula mu udari samar i kaze: Pa zasto si onda sa njom ako je volis. Znas sta Nikolas,ne obracaj mi se vise.
Nikolas: Ali Paula...
Paula: Zbogooom.(odlazi ljutito)
Andrijana: Stvarno si pretjerao. Nisi trebao pred svima da je poljubis. (odlazi)
Nikolas: Ali....

Paula pronalazi Fernanda i raspituje se gdje je Alehandro,Fernando joj govori da je odjurio autom. Paula je uplasena za Alehandra da mu se nesto nedesi. Paula pokusava da dobije Alehandra ali on nece da joj odgovori. Fernando joj obecava da ce ga pronaci i odlazi.
Fernando odlazi u kafanu u kojoj je Alehandro,Alehandro mrtav pijan.
Alehandro: Brate,prevarila me je. Mislio sam da je,posebna,da mogu da joj vjerujem. Mislio sam da je ona prava djevojka za mene sa kojom cu biti do kraja zivota. Nego ona me je samo vrtila i pravila me budalom,a ja sam se ko kreten zaljubio u nju.
Fernando: Brate nemoj da pijes. To ti samo steti,ne vrijedi da se opijas radi nje. Nije ona toliko vrijedna. Nije najljepsa i najzgodnija. I sam znas koliko ima boljih zena od nje. Ajde,idemo odavde.
Alehandro: Necu,hocu da pijem. Da je zaboravil u alkoholu.
Fernando:Molim te,idemo. Nemoj da unistavas sebi zivot zbog neke cure. Imas ih na hiljade,a primjetio sam kako te odmjerava Sandra. Mogao si sa njom. Ajde idemo.
Alehandro:Dobro,ali samo radi tebe brate.

Takmicenje se privodi kraju. Zapoceto je glasanje. Nakon nekog vremena proglasavaju pobjednika. Jedna od 10 skola dobice nagradu i stipendiju za ucenike koji su nastupali. Sa tom stipendijom odlaze na kurs plesa 6 mjeseci u Spaniju.
Voditelj: i sada cemo vidjeti ko ce pobjediti. U ovoj koverti se krije imena plesaca koji su pobjedili. I oni su Paula Nikolas i Andrijana. Cestitam vam djeco.

Par sati kasnije Paula dolazi kuci.
Roberta: Napokon si stigla. Kucko jedna(udara joj samar)
Paula: Izvini,izmedju mene i njega nema nista. On me je poljubio,ja sa njim necu da imam nista.
Roberta: Ucuti(udara joj jos jedan samar). Kako si samo mogla,koliko sam ti puta rekla da mi se svidja.(udara joj jos jedan samar)
Paula: Znas sta,prestani da me udaras. I da ti samo kazem da smo pobjedili i da uskoro idemo u Spaniju 6 mjeseci i Nikolas ide. Tako da ako bude prilike iskoristicu je.
Kraj 15.Epizoda!!!
Back to top Go down
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptyMon 5 Apr 2010 - 7:36

16.Epizoda
Roberta i Paula nastavljaju da se svadjaju. Lukresija cuje buku i ustaje da vidi o cemu se radi. Lukresija se dere na Paulu i Robertu.
Lukresija: Dosta viseeeee (dere se) Sta je sa vama,jeste li normalne. Znate li koliko je sati,sta se svadjate.
Paula: Mama....
Lukresija: Cuti Paula,necu vise da vas slusam. Sutra cemo ovo rijesiti.
Roberta: Samo pokusaj nesto sa njim. Ubicu te(obraca se Pauli)
Lukresija: Dosta Roberta.

Alehandro ispred Sandrinog stana. Alehandro se malo otrijeznio i dosao je kod Sandre da
Sandra: Ko je?
Alehandro: Ja sam,Alehandro. Mogu li da udjem?
Sandra(u sebi):jaoooo sada je moj.
Sandra: Naravno(otkljucava vrata) Udji..
Alehandro: Izvini sto ja ovako kasno....
Sandra: Ma nema veze.
Alehandro: Htio sam da pricam sa nekim ali nisam imao sa kim,pa sam dosao kod tebe.
Sandra i Alehandro zapocinju pricu,Alehandro joj isprica sta mu se desilo. Sandra pomisli u sebi da moze sada to da iskoristi i da ga osvoji. Sandra ga ljubi i on joj uzvraca poljubac. Alehandro pocinje polako da je svlaci i zavrsavaju u krevetu...

Sutra dan...
Kamila kupuje akcije Lukresijine firme i govori to Sebastijanu. Sebastijanu se to nikako nesvidja i govori joj da ce sada nastati haos kada Lukresija sazna. A Kamila ga pita jel je poznaje ali Sebastijan joj na to nista ne odgovara.
Paula ustaje i srece Robertu na hodniku. Roberta zapocinje svadju i govori joj da se nece na ovome zavrsiti. Nikolas zove Robertu ali nece da mu se javi. Paula joj govori ETO,ZASTO SADA NECES DA SE JAVIS KADA TE MALI ZOVE,a Roberta joj govori da ucuti.
Alehandro u diskoteci i dolazi Paula.
Alehandro:S ta zelis.
Paula: Ja...
Alehandro: Znas sta Paula. Bolje idi,dosta mi je vise tog tvog vrcenja. Necu vise da cujem za tebe. Odlazi.
Paula: Ali....
Alehandro: Nemoj mi nista ali,necu da cujem za tebe vise. Ovoga puta me neces napraviti budalom. Zbogom.
Paula place i govori mu kako je samo htjela da mu objasni i odlazi.
Paula odlazi kod Andrijane. Paula joj prica sta se desilo kod Alehandra. Andrijana govori da ce sve biti uredu. Paula joj prica za svadju od sinoc sa Robertom i govori joj kako joj je rekla da ce iskoristiti priliku sa Nikolasom ako nesto bude u Spaniji. Andrijana ne moze da vjeruje sta cuje i pita je jel ozbiljno to misli. Paula jo govori: NARAVNO DA NE,TO SAM SAMO REKLA KAKO BI POTPALILA ROBERTU. NE MOGU VISE DA JE TRPIM. DOSTA MI JE VISE NJE,A VIDJECES DA CE SE SADA ZALITI MAMI. Andrijana joj govori da joj je to pametno. Andrijana i Paula setaju kroz grad i Paula vidi Alehandra sa Sandrom.
Paula: Vidi!
Andrijana:Sta?
Paula: Tamo,Alehandro sa onom fufom. Ne mogu da vjerujem,meni prica kako mu je stalo do mene a vec se hvata sa onom po gradu. Kreten jedan,platice mi za ovo kunem ti se.
Kraj 16.Epizode

_________________
Back to top Go down
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptyTue 6 Apr 2010 - 12:03

17.Epizoda
Andrijana: Sta hoces da mu se osvetis?
Paula: Da i to znam kako i vrlo brzo.
Andrijana: nije mi jasno zasto se svetite jedno drugome.
Paula: Imam savrsen plan.
Paula zove Nikolasa.
Paula: ej cao srce,u subotu hoces da proslavimo ovo ja ti i Andrijana u Galacatiku.
Nikolas: Naravno. Jedva cekam. (Nikolas iznenadjen ne moze da vjeruje da ce izaci sa Paulom.)
Andrijana: jesi li ti normalna. Pa nagrabusices od Roberte.
Paula: Jaoooooooo ne,opet ona....
Andrijana: I...
Paula: Sta i...?
Andrijana:Pa sta ces sada?
Paula: ma ionako su sada u svadji tako da cu iskoristiti to. Moram da se osvetim Alehandru.

Lukresija: Sta je bilo to sinoc izmedju tebe i Paule?
Roberta joj sve detaljno isprica.
Lukresija: ne mogu da vjerujem. Kako ih samo nije sramota. A,ovo nece ovako proci.
Roberta: I znas sta mi je jos rekla. Osvojili su nagradu i idu 6mjeseci u Spaniju i rekla je da ce iskoristit priliku ako nesto bude htio Nikolas. Sta sada da radim?
Lukresija: Nebrini ti nista,nece ona ici uopste u Spaniju.
Roberta: Kako to mislis?
Lukresija: pa necu joj ja dati. Ucijenicu je.

Viktorija: Oooo pa kupuju se akcije Lukresijine firme. To nikako nece izaci na dobro.
Kamila: Sta hoces Viktorija.
Viktorija: Znas ti dobro sta hocu,da se udaljis od moga muza.
Kamila: Ja sa tvojim muzem nemam nista,koliko sam ti puta to rekla.
Viktorija: Zelim da napustis ovu firmu sto prije.
Sebastijan: Kamila nigdje neide. Kamila je sada glavni direktor firme,tako da je niko ne moze izbaciti pa ni ti.
Viktorija: Sta,kako? Ne,to nije moguce,ta ova vjestica bude direktorka
Kamila joj udara samar: Nemoj da me vrijedjas.

Lukresiji zvoni telefon i saznaje kako je Kamila kupila sve akcije iz firme i da Lukresija vise nema sanse da je povrati. Lukresija gubi svijest.
Roberta: Mamaaaaa!!!
Kraj 17.Epizode
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptyTue 6 Apr 2010 - 20:59

UF uf, odlicno, bice ovde svacega. Mada mi se nije dopalo sto je Roberta toliko isamarala Paulu, ova je mogla da joj vrati.
Back to top Go down
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptyWed 7 Apr 2010 - 22:31

hehehhe Paula nije bas toliko jaka,a ne voli nasilje. Roberta je jaca od nje dosta. ali bice tu svega,tek ces da vidis kasnije
Back to top Go down
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptyWed 7 Apr 2010 - 22:32

18.Epizoda
Roberta: Mama,sta ti je. Probudi se.
Roberta zove hitnu i hitna ubrzo dolazi. Doktori pregledavaju Lukresiju.
Roberta: I hoce li joj biti dobro?
Doktor: Nebrinite nista,bice sve uredu. Samo treba manje da se nervira. Prepisao sam joj ove tablete,evo izvolite.
Roberta: Hvala. Ispraticu vas.

Paula se blizi kuci i vidi hitnu ispred kuce. Paula utrci u kucu i pita Robertu sta se dogodilo i Roberta se dere na nju kako je nije briga za majku i kako je samo nervira i da je bila kuci da bi znala sta se desava. Paula joj govori kako nije ona kriva za to sto joj se desava i odlazi da vidi majku.

Alehandro: Tako da smo sinoc bili zajedno. Prenocio sam kod nje.
Fernando: Sada ne znam jeli to pametno. Izvini sinoc sam rekao da jeste,ali sada vise ne znam.
Alehandro: Sto nebi bilo,briga me. Lijepa je,zgodna,a Paula nije nista bolja od nje.
Fernando: Pa da...Jeli ono tvoja majka na tv.
Alehandro: Da...
Alehandro saznaje kako je Kamila kupila akcije firme i da je otvaranje firme narednog mjeseca.

Andrijana dolazi kod Fernanda i Alehandra i govori im kako su pobjedili sinoc i da idu u Spaniju za mjesec dana. Alehandro pita dali ide Paula a Andrijana joj govori da ide. Alehandru pomisli u sebi kako ce mu biti 6mjeseci bez Paule i kako je nece vidjeti dugo vremena.

PAR DANA KASNIJE

Kamila: Sine,treba da razgovaramo.
Alehandro: Reci majko.
Kamila: ukoliko se tvoj otac nevrati do otvaranja firme dali bi ti htio da je vodis,tacnije da ti budes direktor te firme.
Alehandro zbunjen na tu ponudu i nije siguran dali je to za njega ali prihvata ponudu.

Paula: I večeras ludnica.
Andrijana: Da,samo mi je zao Alehandra.
Paula: Sto,kreten je ispao prema meni.
Andrijana: Ali nisi mu duzna ostala,samo ti se sveti.
Paula: Mozda,ne znam da li da ista pokusavam sa Nikolasom.
Andrijana: Nemoj,zbog sebe,a i zbog sestre.

Par sati kasnije.
Nikolas dolazi po Andrijanu i Paulu.
Nikolas: Spremne?
Andrijana i Paula: Da.

Pojavljuju se u diskoteci. Alehandro seta kroz diskoteku dok Sandra plese. Sandra ga cijelo vrijeme posmatra i gleda sta radi. Alehenadro ugleda Paulu i krene prema njoj sto Sandra primjeti. Alehandro prilazi Pauli i ljubi je i govori joj da ne zeli da ode u Spaniju. Sandra ih vidi kako se ljube i silazi sa scene prilazi im i udara samar Pauli i govori joj kako je Alehandro njen decko.
Kraj 18.Epizode
Back to top Go down
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptyFri 9 Apr 2010 - 14:31

19.Epizoda
Sandra podize veliku zbrku u diskoteci i svi ih gledaju. Paula joj uzvraca samar i govori je ona zavrsila sa Alehandrom i govori Alehandru da joj vise ne prilazi. Paula odlazi iz diskoteke a za njom ide Nikolas.
Paula: Vodi me kuci,molim te.
Nikolas: Stalo ti je do njega jel tako?
Paula: ....necu o tome da pricam.
Nikolas: Vidim da ja nemam sanse kod tebe, mislim da netreba da gubim vrijeme i da je bolje da nepokusavam jer cu te izgubiti i za prijetelja kao sto sam mogao prije par dana.
Paula: Nikolas,izvini. TI jesi sladak,ali iskrneo nisi za mene,a plus se svidjas i Roberti i ne mogu to sestri da uradim. TI si meni dobar prijatelj i vise od toga ne moze da bude nista.
Nikolas: Prijatelji.
Paula: Naravno...
Nikolas: Nemoj da odustanes od njega onda. Bori se za njega.
Paula: Ipak necu kuci idemo unutra...

Sedam dana kasnije

Sebastijan govori Lukresiji kako je otvaranje firme u subotu i da se pravi party u znak otvaranja. Lukresija govori kako ce se pojaviti na otvaranju i da ce napraviti spektakl. Sebastijan joj govori da to neradi ali ona je uporna. Lukresija smislja plan sta da uradi.

Kamila priprema sve za otvaranje firme. Na otvaranju je pozvano dosta prijatelja. Sebastijan govori Kamili kako ce se mozda pojaviti bivsa vlasnica firme i govori joj da se pripremi jer moze da bude neugodno. Kamila mu govori kako ce biti sve uredu i da ce biti obezbjedjenje tako da joj niko nista nece moci. U hotelu se polako skupljaju gosti,Kamila drzi govor i pojavljuje se Lukresija. Lukresija govori kako su akcije ukradene i da su prosvercovane i da firma ne pripada Kamili nego njoj. Kamila joj tiho govori da smiri jer ce biti svasta. Lukresija joj opali samar i govori joj da je ona jedina vlasnica i da niko drugi nece biti.
Kraj 19.Epizode

Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptySun 11 Apr 2010 - 3:14

Oh, ovo je odlicno, samo me malo zbunjuje Paula. Koga ona u stvari voli???
Back to top Go down
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptySun 11 Apr 2010 - 4:55

uros car wrote:
Oh, ovo je odlicno, samo me malo zbunjuje Paula. Koga ona u stvari voli???

voli alehandra
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptySun 11 Apr 2010 - 4:55

Aha.
Back to top Go down
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptyMon 12 Apr 2010 - 9:01

20.Epizoda
Kamila: Odlazi odavde ili cu traziti od obezbjedjenja da te isjeraju.
Lukresija: Nema potrebe,ionako sam uradila vec sta sam mislila.
Kamila: Nece na ovome ostati. (obraca se gostima) Izvinite zbog ovog incidenta....

Roberta: gdje je mama.
Paula: Ne znam.
Roberta: Nikad nista ne znas. Danas je otvaranje nase...nase bivse firme.
Paula: pa sta.
Roberta: I ti tako prihvatas.
Paula: Pa sta sada mogu,necu se ubiti. Nisam sada ja kriva sto je firma bankrotirala. Pojavio se neko iskusniji i mocniji ko moze da vodi firmu.
Roberta: Evo ko ce da bude direktor.
Paula: (ustaje iz fotelje) On....!

Fernando govori Sandri kako je bolje da se ostavi Alehandra i govori joj da nije za nju jer je on ugledna osoba u gradu i da mu treba djevojka poput Paule. Sandra mu udara samar i govori mu da nije kurva nego samo plesacica.
Sutra dan Paula zove Andrijanu.
Paula: jel znas ko je dikretor firme koja je nekada pripradala mom ocu.
Andrijana: Ko?
Paula: Alehandro. Ne mogu da vjerujem da on uvijek ima nekakve veze samnom,sada se uvalio u firmu koja je pripadala mom ocu. Majka zamalo sto nije umrla zbog toga. Jos ako sazna da Alehandro ima veze samnom gotova sam.
Andrijana: ma nebrini,bice sve uredu.
Paula: Moram da idem. Moram da kazem mami kako se za dvije sedmice krece u Spaniju.
Andrijana: Cao...

Paula: Mama,za dvije sedmice krecemo u Spaniju.
Lukresija: Krecu ili krecemo?
Paula: Krecemo,sto?
Lukresija: Ti neides nigdje.
Paula: Molim.
Lukresija: Nigdje ne ides,jel ti to jasno. I da si ispisala taj ples i zaposlila se. Taman mozes kao sekretarica u ovoj firmi koja je bila nasa,kako bi mogla da mi prenosis sve. Da si odmah sutra otisla da vidis za posao.
Paula: Ja idem u Spaniju i necu napustiti ples.
Lukresija: Neinati mi se nego ces ici da trazis posao.
Paula: Necu.
Lukresija joj udara samar: Bice kako ja kazem ili odmah napusti kucu.
Paula: Izbacujes me....
Kraj 20.Epizode

Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptyMon 12 Apr 2010 - 9:07

Odlicno, svidja mi se Lukresija, bas je crazy. :cao:
Back to top Go down
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 EmptyTue 13 Apr 2010 - 4:51

21,Epizoda
Lukresija tjera Paulu da napusti ples i da se zaposli. Lukresija joj govori kako nemoze da se vrati u kucu ako ode u Spaniju i ne napusti ples. Paula govori kako ce ici u Spaniju pa taman je izbacila iz kuce. Lukresija glumi kako joj je lose i Paula se uplasi za nju. Paula zove doktora da dodje da pregneda Lukresiju.

Sandra zove Alehandra da se vide veceras poslije posla. Alehandro govori kako ne moze da dodje jer ima obaveza oko firme i Sandra ludi jer je odbio. Sandra se plasi da je ne ostavi zbog Paule i Sandra govori da ce biti u stanju da ubije za svoju ljubav. Sandra(u sebi): ZGODAN JE A I BOGAT,TO NESMIJEM DA DOZVOLIM DA MI GA ODUZME,JA SAM LJEPSA I ZGODNIJA OD NJE. BICE MOJ SIGURNO.A VISE NECU MORATI DA PLESEM ZA GLUPI NAROD.

Natalija zove Paulu i govori joj da krecu ranije u Spaniju i da bude spremna i da prekosutra putuju. Paula joj govori kako mozda nece ici u Spaniju jer joj majka neda,a Natalija joj na to kaze kako nesmije da dozvoli da Lukresija manipulise sa njom i da zeli samo da joj napakosti. Paula govori da ce vidjeti.
Doktor pregleda Lukresiju i govori kako se savrseno osjeca i da je sve uredu i da nema potrebe da se plase. Paula misli da je Lukresija odglumila da joj je lose samo da nebi isla u Spaniju i zove Nataliju i govori joj da ide u Spaniju.
Alehandro sam u sobi razmislja o Pauli i smislja kako da je sprijeci da ode u Spaniju.
Sebastijan i Viktorija se svadjaju zbog Kamile
Sebastijan: Ne mogu je izbaciti jer je Kamilin muz ustvari moj polu brat i ne zelim da je izbacim iz ovog posla jer ona spasava firmu.
Viktorija: Staaaa!?
Viktorija sokirana,ne moze da vjeruje da je Kamilin muz Sebastijanov brat.
Viktorija: Kako,kako ste vas dvoje braca?
Sebastijan: On je moj polubrat sa tatine strane. I govori joj da ne govori nikome jer ako on ne prezivi na brodu onda sve opstaje moje i da ce kasnije samo Kamilu da koristi kako bi izvlacila firmu iz krize.
Viktorija: ahhahahah pametan si ti...a druga firma?
Sebastijan: Na zalost sa tom firmom nemam nista i sumnjam da cu doci do nje jer jedino ako njen nesposobni sin upropasti sve(smije se)
Viktorija: hahahhaha samo taj tvoj brat mora da umre i super ce biti hahahhaha.... A kako to da Kamila ne zna da ste braca.
Sebastijan: Tako sto ni on to ne zna. To je meni tata rekao prije nego sto je umro.
Viktorija je srecna jer nece nista dijeliti sa Kamilom.

Lukresija govori Roberti kako nesmiju da dozvole da Paula ode u Spaniju.
Paula ulazi u Lukresijinu sobu.
Lukresija: Sta zelis?
Paula: Dosla sam samo da vidim kako si.
Lukresija: Sada te interesuje kako sam a prije me ubijas sa tvojim odlaskom. Za sve ti kriva. Izlazi iz sobe,napolje.
Paula place i govori kako nije ona kriva i da ce ici u Spaniju po svaku cijenu jer nece dozvoliti da neko manipulise sa njom.
Kraj 21,Epizoda
Back to top Go down
Sponsored content




Amor y Odio - KRAJ - Page 2 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Amor y Odio - KRAJ

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Web-novele-