REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Amor y Odio - KRAJ

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AuthorMessage
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 5 EmptyFri 14 May 2010 - 8:46

49.Epizoda
Sebastijan(u sebi): Oo ne,moram nekako da je uklonim. Unistice me, ima cd i gotov sam. Moram da kontaktiram sa Franciskom(osoba koja mu je odana)

Sandru posjecuje majka u zatvoru
Sandra: Sta sad zelis,da me opet vrijedjas?
Osoba: Ne,nisam dosla zbog toga. Dosla sam samo da ti kazem da umirem,imam tumor i ostalo mi je samo dva mjeseca. Mislim da treba da znas i zbog toga sam dosla. Cuvaj se i znaj da sam te uvijek voljela. Zbogom kceri.
Sandra ostaje placuci a majka joj odlazi.

Lukresija salje policiji cd u kojem je njen razgovor sa Sebastijanom o Manuelovom ubistvu.

Silvia: Da li da kazem Pauli na sta je sve spreman moj brat. Jaooo sta da radim, Boze pomozi mi. Reci mi sta da radim. Ma reci cu joj pa neka me ubije.

Pedro: dobar dan,jeste vi Paulina majka?
Lukresija: Da,ti si?
Pedro: Pedro. Cujem da ne podnosite Alehandra njenog momka i ja vam mogu pomoci da ih rastavite.
Lukresija: Super,dobro ce mi doci tvoja pomoc. Uradi sta god hoces samo ih rastavi.

Paula: Pa zasto se vracas?
Silvia: Ne mogu vise da trpim Pedra. On vise nije onaj kakvog sam ga upoznala,to nije moj brat. To je neka druga osoba.
Paula: ma daj sta pricas.
Silvia: Ne znas ga. A cuvaj ga se molim te. On je bolesno zaljubljen u tebe i spreman je na sve.

Policija dobija snimak i preslusava ga i obavjestavaju Kamilu da imaju dokaze da je Sebastijan ubio Manuela.

Sedam dana kasnije
Sudjenje Sebastijanu i sudija ga osudjuje na 25 godina zatvora zbog ubistva Manuela svog brata. Sebastijana prevoze u zatvor. Paula dolazi da ga posjeti
Paula: Znam da si mi otac. Ali sam razocarana sto imam takvog oca i sto se tako nisko spustio.
Sebastijan: Odlazi glupaco,necu da slusam tvoje gluposti. Odlazi!!!(dere se)


Alehandro: kada se vracate
Fernando: Sutra. I dobicete kuma,Andrijana je trudna.
Alehandro: Stvarno, cestitam brate,bas mi je drago(Alehandro srecan zbog toga)

Nikolas: Sta?
Viktorija: zao mi je sine,ali tvoj otac je ubio Manuela.
Nikolas: Ne mogu da vjerujem gad glupi,kako je to mogao da uradi. Sta ce sada narod da misli za nasu porodicu. A ti mi tek sada javljas poslije 10 dana od toga.
Viktorija: Pa kad nisi bio tu.
Nikolasu zvoni telefon
Paula: Mozes li da mi pomognes da natjeramo Silviju da se nevraca u Spaniju
Nikolas: Sta,vraca se. Ne to ne moze. Odmah dolazi na aerodrom
Sebastijan: Svi cete mi platiti,svi ce te vi da umrete gadovi jedni. Prvo Kamila pa Lukresija. Hahahhahaha

Nikolas dolazi na aerodrom a Silvia krece uz stepenice.
Nikolas: Silvia. Molim te ne idi. Izgubio sam jednu ljubav necu i tebe da izgubim.
Prilazi joj i ljubi je
Kraj 49.Epizode
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Amor y Odio - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 5 EmptyFri 14 May 2010 - 9:10

Svaka cast Jovane, odlicno je. Ovo izmedju Silvije i Nikolasa mi se bas svidja.
Back to top Go down
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 5 EmptySat 15 May 2010 - 8:21

hehhehehe drago mi je da ti se svidja i hvala puno sto citas i hvala na komenatarma

50. Epizoda

Nikolas i Silvia se ljube na aerodromu. Silvia mu govori da ga voli vec duze vrijeme. Sebastijan govori komandantu da je on sa Lukresijom.

Sebastijan naredjuje svom covjeku (Fernandu) da ubije Kamilu a da se Lukresije rijesio i da ce je uskoro uhapsiti.

Fernando i Andrijana se vracaju sa medenog mjeseca i Alehandro i Paula ih docekuju na aerodromu.
Paula: Andrijana cestitam,ne znas kako sam se obradovala kada mi je Alehandro rekao da ces postati majka. Bas mi je drago.
Andrijana: A vas dvoje ste se pomirili.
Paula: Daaa...
Andrijana: I kada je vjencanje.
Paula: Paaa...ne znam,nismo jos pricali o tome.
Alehandro: Neka bude za 8 mjeseci.
Paula: Moze,super.

Komandant: Moramo da uhapsimo Lukresiju.
Policajac: Ali ne mozemo dok nam Paula ne potvrdi da je ona bila kidnapovana.
Komandant: Upravu si. Zovite Paulu da dodje da vidimo da li je uopste kidnapovana.
Policajac: uredu.

Lukresija: Moram da smislim kako da ih unistim. A da ih samo uklonim?... Ne ne,nece patiti. Paula mora da propati dobro zbog smrti svoje sestre...a da ubijem Alehandra onda ce ona patiti hahahahah da to cu da uradim. Ima da pati citav zivot (sipa viski i pije) Zivjeli za taj dan hahahhahahah

Detektiv dolazi kod Kamile
Detektiv: Otkrio sam sve o gospodilu Fernandu.
Kamila: I?
Detektiv: I izgleda je on ukraden i moguce je da je on vas sin.
Kamila: Stvarno?
Detektiv: Da
Kamila je srecna zbog toga i srecna je sto zna. Kamila zove Alehandra i govori mu odlucuju da urade DNK analizu i da utvrde da li je Fernando njen sin.

Alehandro i Fernando dolaze kod Kamile. Kamila govori Fernandu svoju zivotnu pricu kako joj je neko ukrao sina prije mnogo godina i da ga od tada trazi. Kamila govori Fernandu kako misli da je on njen sin ali nije sigurna i da bi zelila da uradi DNK analize. Fernando zbunjen ne zna sta da kaze i odlazi.. Kamila misli da Fernando nece pristati na to i pocinje da place.

Policija kuca na vrata Pauline kuce ali niko ne otvara i cekaju Paulu ispred.

Par zatvorenica pretuku Sandru u zatvoru.
Paulu ispred kuce zaustavlja policija i mole je da podje sa njima da da izjavu. Paula zbunjena ne zna o cemu se radi odlazi sa njima.
Kraj 50.Epizode
Back to top Go down
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 5 EmptyMon 17 May 2010 - 8:14

51.epizoda
Paula odlazi u stanicu sa policajcima da da izjavu. Paula priznaje kako je kidnapovana na dan kada je trebala da otputuje u Spaniju sa plesom. Komandant je pita sto nije ranije rekla a ona mu govori kako nije imala dokaze protiv nikoga a nije imala ni vremena jer joj je bilo hitno to putovanje. Paula govori kako je nakon tri sata pustena i da je to bilo samo radi tog leta da nebi otisla za Spaniju. Paula govori kako joj je profesorka Natalija pomogla da bude slobodna jer se svadjala sa Lukresijom i misli da ona ima veze sa tim kidnapovanjem. Paula odlazi iz policiske stanice a Komandant odlucuje da uhapse Lukresiju.

Lukresija zove Pedra da dodje kod nje da se dogovore kako da se rijese Alehandra.

Paula odlazi kod Natalije i govori joj kako je bila u policisku stanicu da su je ispitivali za kidnapovanje prije Spanije i da govori kako je rekla da je Lukresija kidnapovala. Natalija govori Pauli da joj je drago zbog toga sto je rekla jer smatra da treba pravda da izadje na dijelo da treba da bude kaznjena.

Lukresija cuje policiju i govori Pedru da odmah krenu autom jer misli da dolaze po nju. Sjedaju u auto i bjeze. Policija primjeti Lukresijina kola kako se udaljavaju i pocinju da ih hvataju.

Alehandro razgovara sa Fernandom o tome kako da urade DNK i Fernandu u pocetku ne zeli da cuje za to ali ipak pristaje da urade DNK analizu. Zovu Kamilu i dogovaraju se da se nadju za pola sata u bolnicu.

Andrijana dolazi kod Paule i Natalije i govori Pauli kako joj je kuca okruzena policijom.
Paula: O neee.
Andrijana: Sta je bilo?
Paula: Optuzila sam majku da me je kidnappovala pred Spaniju sada je vjerovatno traze.
Andrijana: Sta si uradila? Iskreno mislim da Lukresija zasluzuje da ide u zatvor. Kao prvo samo te maltretira.
Natalija: nemoj da se nervirate zbog toga. Bice kako je Bog odlucio. Znate da je svakome zapisano kakav ce mu biti zivot. Tako da svako slijedi svoju sudbinu.
Paula: Upravu si,tako je i moj otac zavrsio u zatvoru jer je ubio covjeka.
Natalija i Andrijana: ubio covjeka?
Paula: Da,Sebastijan Lombardo mi je bio otac. A bio je ljubavnik sa mojom majkom dugo godina i ona ga je odala jer je on otkacio.

Viktorija cita pismo koje joj je poslala Lukresija u kom pise da je dugo godina bila u vezi sa njenim muzem i Viktorija bijesni i sve razbija po kuci. Odlazi u zatvor da posjeti Sebastijana.

Pedro: usporite poginucemo.
Lukresija: Cuti mali,vidis da nas prate. A ako uhvate mene i tebe su uhvatili. Jer se neces iz ovoga izvuci.(Lukresija jos pritiska gas)

Viktorija: Kako si mogao gade jedan. Zasto si me prevario. Sve ti mogu oprostiti ali ovo ne. Razvodimo se. Ovo je kraj. Crkni u zatvoru,dabogra nikad ne izasao.
Sebastijan: Viktorija. Viktorija(vice)
Viktorija odlazi

Lukresija: Ucuti vise ne mogu da te slusam.
Pedro joj otima volan i pokusa da uspori auto ali udara u stijenu i auto exploadira.
Kraj 51. Epizode


1. Da li ce prezivjeti?
2.Kako vam se svidja epizoda?
Back to top Go down
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 5 EmptyTue 18 May 2010 - 8:35

52. Epizoda
Vatrogasci gase pozar i bolnicari odvoze tijela u bonicu. Lukresija i Pedro su mrtvi.
Paulu zove policija i govore joj da dodje u bolnicu. Paula zuri u bolnicu da vidi sta se desava.
Paula se susrece sa Alehandrom u bolnicu.
Doktor: Vi Ste Paula?
Paula: Da.
Doktor: Molim vas podjite samnom.
Paula ulazi u prostoju i vidi prekrivena dva tijela. Paula sokirana ne zna sta se desava i pocinje da place. Doktor joj otkriva obadva tijela i vidi Lukresiju i Pedra mrtve.
Paula: Neeeeeeeee.
Paula izlazi i trci Alehandru u zarljaj.
Paula: Ne neeee,ne mogu da vjerujem.
Alehandro: Sta je bilo?
Paula: Moja...majka... Moja majka je mrtva.
Andrijana zagrli Paulu. Paula sapuce Andrijani kako je i Pedro mrtav i da ne zna kako su se nasli zajedno u kolima. Andrijana pocinje da place i govori kako ce ona Silviju da obavjesti.

Kamila izlazi iz sobe i govori Alehandru kako je Fernando njegov brat. Alehandro nije bas srecan i Kamili nije jasno o cemu se radi. Alehandro joj govori kako je njegovoj vjerenici umrla majka.

Andrijana govori Silviji kako je Pedro mrtav. Silvija ne moze da vjeruje da joj je brat mrtav,da ga vise nema i da ga vise nikad nece vidjeti.

Paula sahranjuje Lukresiju.

Par mjeseci kasnije.
Andrijana se poradja i dobija sina. Fernando je presrecan sto je postao tata. Andrijana mu govori da on odluci kako ce da se zove i odlucuje da se zove po njegovom ocu MANUEL.
Paula priprema za vjencanje.
Alehandro ne strpljivo ceka u crkvi. Paula ulazi u crkvu,svi pozvani ustaju i aplaudiraju Pauli. Alehandro prilazi Pauli i odvodi je do oltara.
Svestenik: Da li vi gospodjice Paula prihvatate Alehandra za muza i kunete se da cete biti uvijek tu za njega i u dobru i u zlu.
Paula: Da,prihvatam,
Svestenik: Da li vi gospodine Alehandro prihvatate gospodjicu Paulu za zenu i kunete se da cete biti uvijek tu za nju i u drobru i u zlu.
Alehandro: Da naravno.
Svestenik: Proglasavam vas muzem i zenom. Mozete poljubiti mladu.
Svi pozvani ustaju i aplaudiraju a Alehandro ljubi Paulu. Izlaze iz crkve i ulaze u kabriolet. Alehandro pali auto i odjuri a Paula baca bider majer i Silvija ga uhvati. Silvija ljubi Nikolasa. Fernando i Andrijana srecni sa djetetom,Alehandro i Paula na jahti odslaze na medeni mjesec srecni i bez ijednog problema.
Polako se jahta udaljavala. Pitaju se da li ce biti problema kada se vrate sa medenog mjeseca i da li ce opet neko pokusati da ih rastavi. Jahta je bila sva dalja i dalja a oni su bili sve sigurniji da njihovoj ljubavi nema kraja i da ih niko više ne moze rastaviti!!!


Amor y Odio - KRAJ - Page 5 Zu4652
Kraj serije!!!

OVOM PRILIKOM ŽELIM SVIMA DA SE ZAHVALIM KOJI SU CITALI WEB NOVELU. HVALA!!!


Back to top Go down
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 5 EmptySat 20 Nov 2010 - 12:08

da osvjezim temu
Back to top Go down
Dunja
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Dunja

Broj postova : 6774
Godina : 30
Fan-gif : I am strange,but,what are you?????

Amor y Odio - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 5 EmptySat 20 Nov 2010 - 12:13

Hihi mene si zaintrigirao,procitacu wn :da: a nisam je ni videla do sada... :(:
Back to top Go down
joca
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
joca

Broj postova : 937
Godina : 27
Fan-gif : Soy tu duena
Lokacija : Nis

Amor y Odio - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 5 EmptySun 21 Nov 2010 - 22:38

predivan zavrsetak,bravo jovane!
Back to top Go down
http://www.latinosvet.com
jovan_357
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jovan_357

Broj postova : 85

Amor y Odio - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 5 EmptyTue 23 Nov 2010 - 2:24

joca wrote:
predivan zavrsetak,bravo jovane!


hvala puno. pisem jos jednu WN. mozda je uskoro pocnem objavljivati. ovdje je velika guzva sa WN pa ne znam da li bi se citala

Dunja wrote:
Hihi mene si zaintrigirao,procitacu wn :da: a nisam je ni videla do sada... :(:

hvala, bas bi volio :)
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Amor y Odio - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 5 EmptyFri 26 Nov 2010 - 1:09

posto je serija gotova tema ide pod Lock
p.s.odlican kraj
Back to top Go down
Sponsored content




Amor y Odio - KRAJ - Page 5 _
PostSubject: Re: Amor y Odio - KRAJ   Amor y Odio - KRAJ - Page 5 Empty

Back to top Go down
 

Amor y Odio - KRAJ

View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Web-novele-