REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Samo Tvoja

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Samo Tvoja - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptySat 2 Jan 2010 - 12:04

Samo Tvoja - Page 2 12549vn

1.Epizoda

Samo Tvoja - Page 2 21j2j5t
Bez obzira koliko nekoga volio,nekada ti je jednostavno potrebno da izađeš bez njega i maksimalno se opustiš.
Nini Marquez je upravo to trebalo više od svega i zato je i organizovala izlazak koji nije uključivao muškarce.
Nina,njena sestra Tanya i najbolja drugarica Andrea su odmah zapale za oko svima u klubu dok su išle do separea..pored toga što su svojim izgledom mamile uzdahe,bio je tu još jedan faktor-Nina Marquez i Andrea Arango su bila lica koja su se smiješila sa raznih bilborda,tema raznih časpoisa i trač novina,bile su trenutno najtraženije glumice kojima se smiješila velika karijera.
-Ja se na ovoliko pogleda ne bi mogla nikada naviknuti,ne znam kako vas dvije uspijevate-rekla je Tanya
-Jednostavno ih ne primjećujemo-odgovorila je Andrea dok je već lagano hvatala ritam muzike svojim kukovima
-Ovde je već bolje,ne želim da niko večeras slika ili gleda..hoću da uživam maksimalno-Nina je rekla pri ulasku u separe

Im your biggest fan
I’ll follow you until you love me
Papa-paparazzi...

Samo Tvoja - Page 2 4hdt0h
-Ovo sam danas pjevala u autu cijelim putem dok sam bježala od tih skotova...pa nikada neću shvatiti po čemu je zanimljiva slika na kojoj ja napuštam svoj stan i ulazim u svoj auto-govorila je Andrea glasno kako bi je svi čuli
Nina je htjela nešto da kaže ali je u tome momentu vidjela kako joj na stolu telefon vibrira i odmah je znala da je u pitanju ko je traži.
Uzela je telefon i vidjela da ima jednu nepročitanu poruku.
„Već mi nedostaješ“-na šta je ona samo prevrnula očima i glasno rekla
-Pola sata me nema a on se ponaša kao da se nismo vidjeli 2 mjeseca-rekla je i mahnula telefonom
-Pa?
Daj Nina to je baš slatko-rekla je Tanya topeći se
-A ne ovo nije kraj,za jedno pola sata će biti još jedna poruka,p aće onda početi da zove i to je ono što me izluđuje.Jednostavno mi treba jedno veče bez njegovog konstantnog zivkanja..može da zove koliko hoće,nek ode do đavaola ali mu se neću javiti,večeras sam samo posvećena vama-rekla je odlučno
-E znaš da se baš radujem aprilu i snimanju „TIŠINE“-rekla je Andrea nakon par minuta
To će biti prvi put da radimo zajedno
-A to je onaj dugoočekivani Marcov projekat,koliko ga je dugo spremao uopšte?-ubacila se Tanya
-Dvije godine skoro,to će baš da bude odličan film..on je stavrno profesionalac u svome poslu..i ja se tome baš radujem-rekla je Nina
U tom momentu je pogledala svoj telefon koji je vibrirao,uzela ga u ruku i uperila njime prema sestri i Andrei.
-Evo!Šta sam rekla?
Nikada mi ne daje mojih 5 minuta,ne znam koji mu je đavo više.
Previše je opsjedunut s nama i to me baš nekada nervira.Može da ode dođavaola više!Ajmo da plešemo-rekla je i bacila telefon na sto

Samo Tvoja - Page 2 Fw1wlz
Sledeći put kada je pogledala na telefon vidjela je da ima 9 propuštenih poziva i 5 govornih poruka.
Prevrnila je očima i ponovo mahnula njime Andrei i Tanyi koje su plesale nedaleko od nje.
-Provjeri poruke-rekla je Alejandra
Nina je uzadahnula i sjela na fotelju,prislanjajući telefon na uho kako bi ih preslušala.

„Ljubavi,žao mi je što te zovem ali ne bi da nije bitno..potrebno je da me nazoveš odmah.Nešto se desilo i potrebna si mi.“

„Nina,znam da te nerviram što zovem ali ne bi da nije bitno....Ja..ja..ne mogu još to ni da kažem...Molim te dođi kući...

„Samo se javi molim te“

„Ja ne mogu da vjerujem ovo.Znam da ti je telefon an vibraciji i ako ti nije u ruci onda ti je na stolu pored tebe.Nina stvarno,stavrno si mi potrebna.“

„Baš super NINA!Moj brat je večeras poginuo u saobraćajnoj nesreći a ti ne možeš ni da se javiš na jebeni telefon“

-Oh ne..Sranje-bilo je prvo što je prošlo kroz glavu
Digla se odmah sa mjesta na kome je sjedila tako naglo da joj se odmah zavrtilo u glavi od vina koje je popila
-Šta je bilo?-upitale su i Andrea i Tanya u isti glas
-Marco...brat mu je poginuo u saobraćajnoj nesreći ..moram odmah kod njega..
-Stani malo,pila si..ne možeš da voziš..odvest ću te ja-rekla je Andrea
-Ja ću da vozim tvoje auto-rekla je Tanya kupeći njihove stvari
-Samo da požurimo i da ne upadnemo u gužvu napolju...potrebna sam,trebalo bi da sam bila uz njega sve vrijeme a ja ovde plešem...treba da sam uz njega..potrebna sam mu-panično je oblačila svoj kaput i napustila separe poznatog kluba.


Last edited by pahuljica on Fri 5 Feb 2010 - 1:49; edited 1 time in total
Back to top Go down
bombonicaDT
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
bombonicaDT

Broj postova : 3932
Godina : 113
Fan-gif : Samo Tvoja - Page 2 T4xumq
Lokacija : Ako ti kazem moracu da te ubijem XD

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptySat 2 Jan 2010 - 12:37

Extra je prva epizoda, bas mi se svidja...
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Samo Tvoja - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptySat 2 Jan 2010 - 13:38

slazem se...super je prva epizoda...sto me i ne cudi...jedva cekam da vidim kako ce se stvariodvijati...
inace svidja mi se odabir glumaca...Christian ubija...a i ostali ne zaostaju...i zanski likovi su super...
znala sam da je Tasa umesala prstice oko logoa za seriju...xexe super

i za kraj moja poznata - JEDVA CEKAM DALJE...
Back to top Go down
bombonicaDT
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
bombonicaDT

Broj postova : 3932
Godina : 113
Fan-gif : Samo Tvoja - Page 2 T4xumq
Lokacija : Ako ti kazem moracu da te ubijem XD

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptySat 2 Jan 2010 - 13:42

Heheh, tnx...
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Samo Tvoja - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptySat 2 Jan 2010 - 14:09

nema na cemu....hoces i tokom serije praviti neke slicke...to mi se ucinilo da sam negde procitala.... :HY:
Back to top Go down
bombonicaDT
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
bombonicaDT

Broj postova : 3932
Godina : 113
Fan-gif : Samo Tvoja - Page 2 T4xumq
Lokacija : Ako ti kazem moracu da te ubijem XD

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptySat 2 Jan 2010 - 14:12

Jock :D
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Samo Tvoja - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptySat 2 Jan 2010 - 14:16

oki...

p.s.odlican avatar...
Back to top Go down
bombonicaDT
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
bombonicaDT

Broj postova : 3932
Godina : 113
Fan-gif : Samo Tvoja - Page 2 T4xumq
Lokacija : Ako ti kazem moracu da te ubijem XD

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptySat 2 Jan 2010 - 14:17

Hvala :D
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Samo Tvoja - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptySun 3 Jan 2010 - 0:51

Levy's girl wrote:
oki...

p.s.odlican avatar...

:super: :super:

super da vam se sviđa...biće vjerovatno večeras nekada i 2 epizoda,inspiracija mi radi punom parom :jupi:
Back to top Go down
bombonicaDT
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
bombonicaDT

Broj postova : 3932
Godina : 113
Fan-gif : Samo Tvoja - Page 2 T4xumq
Lokacija : Ako ti kazem moracu da te ubijem XD

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptySun 3 Jan 2010 - 3:50

Jedva cekam :)
Back to top Go down
*Danna es mi angel*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Danna es mi angel*

Broj postova : 9889
Godina : 34
Fan-gif : https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/ydp8o.jpg

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptySun 3 Jan 2010 - 4:19

super je
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Samo Tvoja - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptySun 3 Jan 2010 - 10:47

Samo Tvoja - Page 2 12549vn

2.Epizoda

Samo Tvoja - Page 2 1zd54x3
„Svađa u raju“-da li je Nina Marquez ostavila dugogodišnjeg momka zbog poznatog režisera Marca Garcie?
„Defintivan prekid“,maneken Mauricio Santos potvrdio da više nije u vezi sa Ninom Marquez
„Nina i Marco uhvaćeni na romantičnoj večeri“
„Totalno zaljubljeni“-Nina došla u posjetu Marcu na lokaciju gdje snima svoj novi film
„Da,zajedno smo“-Ninin i Marcov prvi zajednički intervju
„Dvije godine savršene ljubavi“-Nina i Marco kupili zajedničku kuću u centru Beverli Hilsa
„Tim koji pobjeđuje“-Nina Marquez glavna zvjezda novog filma Marca Garcie
To su bili samo neki od naslova u protekle tri godine koji su se pojavili na raznim naslovnicama i upravo ti natpisi su su prolazili Nini kroz glavu dok ju je Andrea vozila kući.
-Nina sve će biti uredu,Marco će da razumije da se nisi javila što nisi čula telefon-rekla je Andrea tiho,na šta ju je ona smao pogledala i uzahnula znajući da ono što je Andrea rekla nije tačno

Samo Tvoja - Page 2 117bq6d
Ušla je u njihovu zajedničku kuću oko 2.00 sata ujutro,svjetla su bila ugašena i kuća je djelovala tako hladno
-Marco?-glasno je viknula njegovo ime,ali nije dobila odgovor već samo eho njegovog imena
Od vina koje je popila je osjećala blagu vrtoglavicu i jedva se popela uz stepenice.Došla je do spavaće sobe,otvorila vrata i odmah upalila svjetlo dok je skidala sandale koje je nosila.

Samo Tvoja - Page 2 So0iuq
Marco je sjedio na njihovom krevetu okrenutih leđa prema njoj,bez majice na sebi,samo donji dio trenerke je nosio,kada upalila svjetlo u sobi nije se pomejerio niti malo kako bi pokazao da je svjestan njenog prisustva.
Nina mu je prišla polako i spustla ruku ne njegovo rame,na šta se on samo trgnuo i pomjerio od nje.
-Jesi se zabavila napolju?-upitao ju je tihim i optužujućim glasom
-Jesam-rekla je ne shvatajući zahvaljujći vinu koje je popila šta se krilo u njegovom glasu
Žao mi je što sam propustila tvoje pozive,žao mi je što nisam bila uz tebe kada su ti javili..tako mi je žao Marco..plesala sam i nisam čula telefon kada je zvonio-rekla je i ujela se za donju usnu
Marco je samo odmahnuo glavom i stavio svoje lice u ruke.
-Bila si mi potrebna-prošaptao je
-Sada sam ovde-ponovo je stavila svoju ruku na njega i ovaj put se nije odmaknuo
Ali isto tako njen dodir ga nije umirio kao što je to činio dosada,bilo je kao da ga nije dotaknula,kao da je njen dodir bio mrtav za njega.I to je uplašilo više od svega,toliko da je osjećala kako joj se jeza širi kroz cijelo tijelo,stoga mu se približila još više pokušavajući da zagrli.
Kada je stavila svoje ruke oko njegovih ramena,osjetila je kako je hladan kao da je satima stajao na hladnome vjetru.
-Idem u Italiju na sahranu-rekao je nakon nekog vremena
-Naravno-rekla je Nina nimalo iznenađeno,njegov porodica je bila iz Italije,brat mu je tamo stanovao,bilo je logično da tamo bude i sahrana
Kada idemo?Želiš da ja odem da kupim karte?Nazavat ću Stefana i reću mu da otkaže sve što imam zakazano,ne zanima me nijedno pojavljivanje na premijeri,snimanje ništa,sve ću otkazati
Marco je tek sada okrenuo svoju glavu prema njoj,bio je bijel u licu kao duh a podočnjaci ispod njegovih crenih očiju od plakanja su bila crni kao ugalj...Nikada ga prije nije vidjela ovakvog i to joj je slomilo srce.
-Rekao sam da ja idem u Italiju,nisam spominjao nas
Nina ga je gledala par minuta zbunjeno pokušavajaći da prihvati to što je rekao i onda tiho rekla
-Zar ne želiš da budem uz tebe?
Duboko je uzadahnuo i onda tihim tonom rekao
-Ne.Ne želim da pođeš samnom.Ja...potrebno mi je da se sklonim od tebe
Nina je osjetila kako joj srce ubrazava sa radom kao da hoće da iskoči iz grudi.
-Marco....otkuda sada to...zar nisi mi ti upravo večeras slao poruke kako ti nedostajem
Marco je samo je pogledao i onda opet zavrtio glavom
-U svom pijanom stanju-počeo je ogorčeno-si vjerovatno slučajno pritisnula „odgovori“na telefonu kada sam zvao između poslednje dvije govorne poruke.
Da li to stavarno misliš o meni Nina?Da sam dosadni,posesivni momak?Da ne mogu sekundu da provedme bez tebe a da te ne zovem?
Žao mi je što te volim toliko da mi je to uvijek na vrhu jezika ali sam mislio da je to ono što si i ti željela.
Ja...pretpostavljam da smo provodili previše vremena zajedno...ne znam...ali moram da se sklonim odmah od tebe.
Nina ga je posmatrala,stideći se sama sebe,mrzeći zaparavo samu sebe što je bila takva iza njegovih leđa..kučka to je bio pravi naziv za nju.Pričajući Alejandri i Andrei je bilo zabavno u tom momentu,i na kraju koja se djevojka ne žali sestri i najboljoj drugarici nekada na svog partnera?
Ali znati da je on to čuo kada to nije bilo istina što je govorila e to ju je dovelo da je mogla da pljune sama na sebe.
I to je čuo odmah nakon toga što su javili da mu je brat poginuo...oh Bože...je mislila u sebi.
Marco je uzeo jastuk i deku sa kreveta.
-Žao mi je,ne mogu sada da mislim o tebi.
Odlazim sutra,neću se oprostiti kada budem krenuo i neću te zvati kada budem tamo,još ne znam koliko dugo ću ostati u Italiji.Vidjećemo se kada se vratim Nina.
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptySun 3 Jan 2010 - 13:29

Meni se svidja glavna glumica, a pogotovo Alejandra Barros, koju obozavam.
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Samo Tvoja - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptyMon 4 Jan 2010 - 1:17

i meni je Alejandra super
Back to top Go down
*Danna es mi angel*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Danna es mi angel*

Broj postova : 9889
Godina : 34
Fan-gif : https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/ydp8o.jpg

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptyMon 4 Jan 2010 - 9:50

Ale je vrh,nju najvise gotivim i Chris je vrh.Samo napred Jeco,dopada mi se novelica,moram priznati vise od prethodne
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Samo Tvoja - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptyMon 4 Jan 2010 - 10:52

i meni se više dopada isto
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Samo Tvoja - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptyThu 7 Jan 2010 - 13:28

super je super...polako videcemo...meni je za sada odlicna...
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Samo Tvoja - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptyFri 5 Feb 2010 - 1:41

Samo Tvoja - Page 2 Wsblackandwhitecity1280

3.Epizoda

Gledajući ga kako sa stvarima izlazi iz sobe,Nina je počela ubrzano da diše i to se jasno čulo.Nikada još nije bila udaljena od njega ovako,nikada prije se nisu razdvojili na duži period a da su bili ljuti jedno na drugo.
Vjerovatno je i njemu to isto prošlo kroz misli jer se na samim vratima zaustavio,okrenuo i prišao joj.Pogledala ga je u njegove smeđe oči i jasno je mogla u njim da vidi ono što je najmanje željela-bol i tugu.
Osjetila je njegove usne na svome čelu i znala je da ovo njihov rastanak,u sledećem momentu već ga više nije bilo u sobi.

Prazna soba ju je okruživala i u njoj se samo čulo njneo glasno disanje.Znajući da je u kući da nije želio njeno prisustvo kraj sebe je boljelo više nego išta.
Gledala je u zid ispred sebe,na kome se nalazila velika slika koju su zajedno birali za njihovu spavaću sobu.Sjetila se dana kada ju je on stavljao na zid,sjetila se da nije na sebi nosio majicu,kako mu je sunce obasijavala leđa a ona skoro da nije uopšte obraćala pažnju na njega jer je konstano visila na telefonu.
Sjetila se da ju par puta pitao da li slika dobro stoji i da je samo govorila da dobro stoji a da nije ni pogledala na zid,zato je sada gledala u skroz nakrivljenu sliku ali nije joj uopšte smetalo kao ni njemu,nekako se tačno uklapala na zidu tako malo iskrivljena.
A onada je čula taj zvuk,zvuk koji joj je slomio srce u hiljadu dijelova.
Iako priguušen jastukom zvuk koji je dolazio is sobe za goste je dobro prepoznala...bili su to njegovi jecaji..i istog momenat su i njoj krenule suze niz lice.
Odmaj ej skočila sa kreveta i krenula ka njemu i kada je bila već na pola puta naglo se zaustavila,jer je poslata svjesna da je on tako želio,da bude što dalje od nje kako bi na miru patio ne želeći je ni u jednoj sekundi kraj sebe.

Sedmica je polako prolazila bez Marca i u toj sedmici Nina nije radila ništa..nije jela,malo je spavala,jedva je ulazila u tuš kabinu jer je na sebi osjeća njegov miris koji bi nestajao sa nje svaki put kada bi se nalazila ispod malaza tople vode.
Svoga menadžera Stefana je nervirala jer je otkazala par intervjua,a bila je sigurna da ju je počeo da mrzi kda mu se prestala javljati na telefon.
Nije dopuštala da joj bilo ko dolazi pa čak ni mama ni sestra,željela je da bude sama u njihovom krevetu i da grli jednu od njegovih majica koja je i dalje mirisala na njega.
Osjeća je da kao da mora da pripremi samu sebe na nešto što bi joj predstavljalo najtežu stavr dosada.I svaki put kada bi pomislila da nikada više neće osjetiti toplinu njegovih grudi na svome obrazu uhavtio bi je histeričan plač.
Iznova je čitala njegove stare sms-poruke,nejgove e-mailove koje su slali jedno drugome kada su nalazili u skroz različitim dijelovima svijeta i bilo je prosto nemeoguće da se redovno čuju telefonom,gledla je njihove zajedniče slike i onda bi sve to radila ponovo ispočetka.

Dvije sedmice su prošle bez ijednog njegovog poziva,bez ijedne njegove poruke.

I onda jedne noći dok je spavala na njegovj strani kreveta osjetila je kako je neko lagano doziva i odmah je znala da je tu,da se vratio.Odmah je otvorila oči i susrela se sa njegovim i tada je već vidjela ono što nije htjela da vidi u njima.
-Kako je bilo?
Kako ti je mama?Jesi joj rekao da mi je žao zbog svega?-odmaha je počela sa pitanjim,uzimajući njegovu ruku u svoju,i vidjela je da prihvata njen dodir
-Mama se drži koliko može...pozdravila te..rekao sam da si bila spriječana da dođeš bez obzira koliko si željela da budeš prisutna...Ja...-sastavio je usne zajendo gledajuću nekom drugom pravcu daleko od nje
-Kako je u Italiji?Znam da ti nedostaje,kada završimo „Tišinu“ ajde da odemo tamo najmanje dvije sedmice,tvojima bi baš bilo drago da budeš malo kod njih-Nina je pričala i postavljala pitanja jedna za drugim iako je znala da ni na jedno neće odgovoriti.
-Nina-napokon je rekao njeno ime kroz tihi uzdah
-Molim..Marco zar ti nije zima tu?Dođi u krevet,pokrij se..-govorila je ubrazno da je u jednom momentu pomislila da je uopšte nije razumio jer je jednako blijedo gledao
-Volim te-rekao je i prešao svojom rukom preko njene
Neću ti ovo sada reći kako bi se loše osjećala ili nešto tako ali želim da znaš da nikada ništa loše o tebi nisam rekao nijednom svom prijatelju.
Za mene si ti bila kao..kao anđeo koji me spasio od mog monotonog živata u kojem sam se nalazio.
Pokazala si mi da sam vrijedan ljubavi u monetu kada sam potpuno prestao da vjerujem u sebe i ne samo to dopustila si mi da i ja tebe volim,da ti se predam u potpunosti ali sada vidim da tebi to više nije potrebno..da ti je potrebna nečija druga ljubav ne više moja.
Ustao je sa kreveta i pustio njenu ruku lagano.
-Selim se Nina.Zamolio sam Alejandru da mi prinađe stan dok sam bio u Italiji.Vratiću se po ostale stvari ili ću poslati nekoga po njih..javiću ti u svakom slučaju
-Da li ti treba ovo?-upitala ge je tiho pokazujući ne njegovu majicu na sebi
-Ne-odgovorio je gledajući u nju
Ne treba mi,možeš je zadržati
-Hvala ti-rekla je,gledajući u svoje krilo i onda je osjelila njegov dah na sebi
-Budi dobra prema sebi-lagano je prošaptao
Hvala što si me pustila da bar nakratko budem dio tvoga života..tvoga srca..
I baš kao i prije odlaska u Italiju spustio je poljubac na njeno čelo i zatim nestao iz sobe.

Nina nije mogla da plače,ležala je na leđima i gledal u plafon satima.Kada joj je telefon zazvonio u 7 ujutro toliko ju je preplašio da je naglo skočila iz kreveta.Skočila je i onda je počela da plače.
Počela je da plače i nije mogla nikako više da prestane.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptyFri 5 Feb 2010 - 10:08

Super serija
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Samo Tvoja - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptyFri 5 Feb 2010 - 12:50

super je epizoda...odlicno je...samo napred...
verujem u tvoju inspiraciju....xD


Last edited by Levy's girl on Fri 5 Feb 2010 - 13:17; edited 1 time in total
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptyFri 5 Feb 2010 - 12:53

Sto ne verujes?
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Samo Tvoja - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptyFri 5 Feb 2010 - 13:16

greska...htela sam nesto da napisem,pa sam se predomislila,pa nisam obrisala...xD
sve u svemu,super epka...
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Samo Tvoja - Page 2 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptySat 13 Feb 2010 - 6:41

Samo Tvoja - Page 2 Zvq0x1

4.Epizoda

-5 godina prije-

-Nina vjeruj mi, s ovom ulogom će ti se otvoriti vrata filmske industrije a i znam da se sviđa lik koji trebaš da igraš,zar ne?E onda stvarno ne vidim zbog čega oklijevaš?
Zar ne govoriš mi stalno kako želiš da glumiš,da budeš glumica koju će pamtiti po ulogama a ne po dobrom izgledu?
-Pa jeste ali...
-Nema ali Nina...ovo je ta prilika..uhvati je i ne puštaj..ja sam uz tebe,pregledao sam ugovor sve je uredu,nema nikakvih problema..
Ja šaljem po tebe sutra auto,u 9.00 je potpisivanje,kada budeš došla ja sam već tamo
-Stefane jel ti stvarno misliš da sam ja dobra za tu ulogu?
-Nina ljubavi,slušaj ja da ne mislim da si ti dobra glumica da nemaš talenta i sve to što trebaš da ima u ovom ludom svijetu zar misliš da bi te zastupao?Uostalo nijeda od onih na audiciji ti nije bila ni do koljena i smao da znaš ako ne prestaneš sa svim tim glupostima ja ću zvanično da te se odreknem,jel ti to jasno?
Na riječi svoga menadžera Nina jednostavno nije mogla da se ne nasmije,Stefan već dugo nije bio samo njen mendžer nego i najbolji prijatelj bez čijih savjeta i podrške sigurno ne bi mogla ni da zamisli svoj život u ovom momentu.
-Odrećeš me se preko novina?
Strašno zar sam to zaslužila?-počela je da ga zadirkuje
-Samo ti zezaj..ajde idi reci onom svom momku neka ti napravi finu mirišljavu kupku i lezi ranije..nikakvih aktivnosti do rane zore ako znaš na šta mislim..auto te čeka u 7:30 ispred stana,jasno?
-Jasnooooo...vidimo se sutra-rekla je i prekinula razgovor

***************************************************

Samo Tvoja - Page 2 Bignews2881

Nina je sjedila u dnevnoj sobi i prebacivala s jednog kanala na drugi nigdje se zapravo ne zaustavljajući.
-Nina ovo više ne može ovako!Pogledaj se!
Samo se povlačiš s jednog mjesta na drugo,znaš li uopšte kada si izašla napolje da vidiš malo sunca..izgledaš kao duh
-Mama...-Nina je pokušala da prekine nešto za šta nije imala snage da se upušta
-A ne sada ćeš da me saslušaš-rekla je Maria i oduzela joj daljinski iz ruke i ugasila tv
-Pa to sam gledala..-počela je Nina
-Nisi gledala,da te pitam koji je kanal zadnji bio ne bi znala.Ovo danas prestaje jel me čuješ?Ja te ne mogu više ovako gledati..ni ja ni tvoja sestra,Stefan je zabrinut za tebe baš kao i nas dvije.
Nina trebaš da se trgneš...nazvat ćeš Stefana i vidjeti koliko ugovora možeš da spasiš i počni da čitaš sve one skripte što si dobila...Nina život ide dalje bez obzira na sve a ja ti neću dozvolti da sjediš ovde i samu sebe uništavaš.
Ovo tvoje stanje nije normalno,znam da ti nije lako..ali svejedno prošlo je više od mjesec dana a ti se ne pomjeraš iz ove kuće..
Razmišljala sam da li da ti ovo kažem ali ću ti reći...mislim da ne treba da radiš „Tišinu“
-Radim „Tišinu“i o tome uopšte neću da razgovaram-rekla je Nina odmah
Dobro..ali ne znam koliko ti je to pametno...ne znam ljubavi kako će ti biti kada budete svaki dan zajedno-Maria je sjela pored nje i nježno je milovala po kosi
-Mjesec i 20 dana-rekla je Nina nakon nekog vremena
-Šta?
-Mjesec i 20 dana je prošlo otkako je otišao-rekla je Nina dok joj suza kliznula niz obraz

Dva dana kasnije,Ninu je iz sna probudilo zvono na vratima,bez obzira koliko ga je pokušala ignorisati shvatila je da je to nemoguće i krenula je prema njima da ih otvori.
-To tvoje ponašanje ja neću da tolerišem-rekla je Andrea i ušla u kuću
-I meni je drago što tebe vidim Andrea-rekla je Nina i zatvorila vrata i krenula za njom
-Slušaj Marco Garcia nije ni prvi ni poslednji muškarac na planeti a ja kao tvoja najbolja drugarica ti neću dozvoliti da sjediš ovde više ni minute.
Kreni gore,obuci se,nabaci malo šminke,dobro malo fiše trebaš pokriti te podočnjake..čovječe jei ti spavala imalo ovih dana kako sam ja bila odsutna..dobro ne odgovaraj na to nego ide se spremaj i nema ali..Tanya nas čeka u gradu da idemo na ručak i već kasnimo..Ajde pokreni se-rekla je Andrea i počela je gurati prema stepanicama koje su vodile na sprat kuće

Samo Tvoja - Page 2 Adrianalima Samo Tvoja - Page 2 Alejandrabarros

Dva sata kasnije Nina,Andrea i Tanya su sjedile i opušteno pričale za ručkom..
-Nina?-čula je poznati glas iza sebe i lagano se okrenula
-Mauricio-rekla je i ustala da ga zagrli
-Pa dugo se nismo vidjeli,ni ne pamtim od kada...
-Dugo baš..hoćeš da nam se pridružiš-upitala ga je
-Ne mogu sada zaista,žurim imam nekakav intervju a već kasnim,znaš mene-rekao je i nasmijao se
-O da,znam..uvijek si kasnio..neke stvari se izgleda nikada ne mjenjaju
-Pošto sada žurim,javim ti se ovih dana pa da idemo na večeru ili ručak..dug je period od kada smo zadnji put pričali-rekao je Maurico
-Važi..ja sam trenutno ovde..ne putujem nigdje ili tako nešto-odgovorila mu je
-Javim ti se onda,možda čak i večeras ako ne večeras onda sutra sigurno-rekao je i otišao
-Opa...da li ja to nešto vidim na tvom licu?-upitala je Tanya
-Šta?Nije valjda da sam imala hrane negdje,pa baš divno!Ne mogu da vjerujem!
-Daj smiri se,nije hrana u pitanju nego osmijeh ludo
-Kakav osmijeh?-upitala je Nina glumeći da ne zna o čemu joj Tanya priča
-Eto taj-rekla je Andrea
Taj što ti se pojavio na licu kada se Mauricio pojavio
-Ma ne pričajte gluposti,samo mi je drago što sam ga vidjela što nije bilo neke neugodne tišine između nas nakon svega-rekla je Nina
-Ako ti tako kažeš..ali svejedno on je bio razlog što ti se osmijeh na licu pojavio a ne nas dvije koje te pokušavamo nasmijati jedno već 2 sata-zar ne Tanya?-rekal je Andrea i pogledal prema njoj
-Upravo tako,Mauricio je bio taj....
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Samo Tvoja - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptySat 13 Feb 2010 - 13:14

ohoho....ja vec zaboravila ko glumi Mauricia....ali dve stranenazad i kad videh ko je,msm i meni bi izronio taj osmeh na lice kao i Nini...

a sta limu je uradila?a sta je sa Marcom?
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 31
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 EmptySun 14 Feb 2010 - 5:42

oooo meni je novela super,samo kad bi jelena češće pisla bilo još bolje,ali ajd nema veze..
slažem se nevena i meni bi odmah izašao osmijeh :-)))))
Back to top Go down
Sponsored content




Samo Tvoja - Page 2 _
PostSubject: Re: Samo Tvoja   Samo Tvoja - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Samo Tvoja

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Web-novele-