REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Pasion de gavilanes/Skrivene strasti

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 Kf4npd

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 EmptySat 23 Jun 2012 - 23:14

Quote :
.mafijaši iz bara koji su bili presmotani i presmiješni
Komedija je ta ekipa iz Alcale hahaha Inace Armanda nisam mogla dozivjeti kao negativca :) Imao je dobru pricu sa Rosario.:D

Quote :
roditelji one Ruth
Mumija kako je Don Martin zva Raquel i Calixto hahaha
Leoandrova izjava u vezi njih :"Ja otkad vas znam,vi ste stari" hahaha
Back to top Go down
arija*
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
avatar

Broj postova : 2770
Godina : 30
Lokacija : Acapulco <3

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 EmptySun 24 Jun 2012 - 1:16

Obozavala sam ovu seriju ... enamorado

Jimena y Oscar definitivno najbolji par enamorado Vristala sam na njihove scene haha

Sara y Franco takodje nisu losi...Znam da sam navijala za to da oni budu zajedno na kraju enamorado

Juan y Norma su mi se najmanje dopali, ali nisu bili losi thumbup Juan je uvek bio preozbiljan :( pa mozda i zbog toga :)

Back to top Go down
reygiane
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
reygiane

Broj postova : 116

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 EmptySun 24 Jun 2012 - 4:23

meni su Juan i Norma napočetku bili sexy par ali kasnije su bili malo sterilni ali opet su mi bili dragi

Jimen ai Oscar su mi bili pišaona,oni su mi bili strašno smješni i ta njihova podbadanja zakon haha

Sara i Franco enamorado e oni su mi nekako br.1 oni su mi jedan od rijetkih parova di su me onako trnci prošli kad sam ih gledala iako je meni najdraži onaj dio kad se svađaju i nežele priznat da se sviđaju jedan drugom.Oni mi imaju nekako najposebniju priču,on je bio frajer koji je mogo imat svaku a ona ružno pače koje se nakraju radi njega pretvorilo u labuda(da se tako pjesnički izrazim :D )i super mi je bilo to šta su nekkao Sara i Franco prošli največu transformaciju od početka serija pa do svog upoznavanja,nekako je Franco više bio nezreo,ljubomoran,posesivan i nije imo tu neku odriješitost koju je kasnije dobio to se točno vidjelo kod njegovog odnosa sa Rosario, a Sara je bila sva ogorčena na život a kad se zaljubila u njega totalna promjena

Don Armandito haha a Pepita i Don Martin odličan par kad su zajedno pjevali i pili pa sprdali druge haha a ona mi bila preslatka kad mu je pjavla serenadu ispod prozora

baš savršena serija,ono kasnije sa močvarom im nije trebalo ali ajd...
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 Kf4npd

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 EmptySun 24 Jun 2012 - 8:25

Quote :
Jimen ai Oscar su mi bili pišaona,oni su mi bili strašno smješni i ta njihova podbadanja zakon
ja ne znam za nijedan njihov razgovor bez podbadanja osim nakon sto je Oscar svjetski premlatio Fernanda(kad ju je molio na koljenima da ode zivjeti sa njime,a ona nije htjela radi Gabi..)
Oni su meni osobno najsimpaticniji par thumbup enamorado

Quote :
Don Armandito a Pepita i Don Martin odličan par kad su zajedno pjevali i pili pa sprdali druge a ona mi bila preslatka kad mu je pjavla serenadu ispod prozora
hahaha hahaha
kad je napravila samo takav party za Martina pa se napio bio Martin hahaha Ta zena mi je mnogo draga,kako je zvala Panchitu gordis i nju molila robu kad je bila trudna xD

Quote :
e oni su mi nekako br.1 oni su mi jedan od rijetkih parova di su me onako trnci prošli kad sam ih gledala iako je meni najdraži onaj dio kad se svađaju i nežele priznat da se sviđaju jedan drugom
Da,da-i meni se najvise svdia njihov dio sa svadama-bacanja uvreda(pogotovo na zabavi otvaranja modnog centra,ali vi ste ostali i dalje zena koja smrdi na nesto... Ijo a Juan,oli si je tako blizu drzao xD)cak i balaga preko granice hahaha da,imaju lijepu svoju pricu thumbup ali uvijek mi je smetalo to sto kad se Sarita doselila u kucu Reyesevih,spavala je sa Ruth o.O i oni se opravdavali nesto Evi,who cares about her!?Ona sa svojim telecim pogledom me nervirala,ali ima i ona svojih svjetlih trenutaka sa bracom Reyes thumbup Pogotovo sa Juanom kad je govorio da je ona njihova obitelj,kad je sa Francom pricala o Sariti i sa Oscarom o njihovim roditeljima(da on i Franco slice tati,a Juan i Ruth mami)
Quote :

Juan y Norma su mi se najmanje dopali, ali nisu bili losi Juan je uvek bio preozbiljan pa mozda i zbog toga

Ja mnogo volim Juana,ali stvarno :) Mrga samo takav,a kad je sa Normom i sinom,pretvori se u makovo zrno enamorado
i prejaka scena sa bracom-savjeti Juana i Oscara Francu kad je trebao ici na spoj
Oscar:"Reci joj da je lijepa,otvori joj vrata.."
Juan:"A mozda on da ne ode..." hahaha
Back to top Go down
reygiane
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
reygiane

Broj postova : 116

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 EmptySun 24 Jun 2012 - 10:51

[quote="Rose ♥️"]
Quote :
o:
i prejaka scena sa bracom-savjeti Juana i Oscara Francu kad je trebao ici na spoj
Oscar:"Reci joj da je lijepa,otvori joj vrata.."
Juan:"A mozda on da ne ode..." hahaha

joj da ta scena haha presmiješni su bili

jel se sječaš onoga sa zabave kad se Leandro obuko u haljinu a Oscar ga vozio kod sebe doma pa dok mu je pomogao svlačit haljinu Juan ih ulovio pa se žalio Francu kako sumnja da je Oscar p**er haha

eh da Franco je uvijek Sari govorio da smrdi na konje haha kao "danas si jako lijepa ali to neumanjuje činjenicu da smrdiš" haha tako nešta je bilo

a Juan je i meni bio tako simpa jer je bio prema svima jako strog i agresivan a prema Normi tako mio i nježan enamorado baš je bio ribica i najromantičniji od sve trojice, on nikad nijednu nije gledo osim svoje Norme enamorado

definitivno serija koju ću ponovo gledat kad tad
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 Kf4npd

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 EmptyMon 25 Jun 2012 - 0:45

Quote :
jel se sječaš onoga sa zabave kad se Leandro obuko u haljinu a Oscar ga vozio kod sebe doma pa dok mu je pomogao svlačit haljinu Juan ih ulovio pa se žalio Francu kako sumnja da je Oscar p**er

Daleko najjaca scena serije hahaha to je bilo kad mu je Jimena ukrala robu dok mu je plesala striptiz pri otvaranju modnog centra hahaha
Kad je Leandro nosio haljinu,zahtijevao je da se ponasa prema njemu kao dami i Oscar mumlja:"Jimena,te voy a matar" hahaha
I Melissa,to je kraljica isto-ijako sam mislila da nece zbog njene prve scene-kad se svadala sa nekom gospodom radi haljine hahaha
I sjecas se,Juan-tan alto y fuerte,Oscar-tan guapo y Franco con ojitos de profunda laguna xD
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 EmptyMon 25 Jun 2012 - 2:33

Angela duso al' si se raspisala :D haha. Sta da dodam kad si sve rekla thumbup .Meni je ovo najj serija, cak mozda draza i od Rebelde.Mada nekako sam vec neko duze vreme udaljena od telenovela, a sad si me ti svojim komentarima podstila na ovu diivnuuu i neprevazidjenju seriju enamorado .

Quote :
obadvoje su stvoreni jedno za drugo,za*ebantski nalozeno,ali se medusobno vole.Njihova ljubav se dokazala kao zrela u ovoj sceni [You must be registered and logged in to see this link.]
poslije toga ih vise nisam dozivljala kao luda,tinedjezrska ljubav.

Kad sam ovo procitala odmah sam pretpostavila o kojoj se sceni radi :) enamorado

Kod nas su jedno hiljadu puta najavljivali DVD serije, ali nazalost od toga nije bilo nista thumbdown .
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 Kf4npd

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 EmptyTue 26 Jun 2012 - 9:01

Jooj,vjeruj mi,jos bi se raspisala,vidim da sam pola stvari zaboravila da napisem :D A jos sebi govorim,nemoj toliko pisati hahaha

Od Rebelde je definitivno bolja kvalitetom i radnjom,ali uvijek ce mi Rebelde biti no 1-jer mi je to zaludenost prva,ali sigurno ne bi voljela seriju da nije bilo RBD :D Ono,onda bi bilo kao svaka druga serija koju bi ubrzo zaboravila :)

Cula sam za taj DVD vec odavno,a mislim da nece nista od toga :( vec o tome odavno govore..
Back to top Go down
latinac
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
latinac

Broj postova : 901
Fan-gif : Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 371249480
Lokacija : emdt.forumsr.com

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 EmptySat 13 Apr 2013 - 10:15


Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/emdtvideos
filipkg
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
filipkg

Broj postova : 7

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 EmptySat 4 May 2013 - 4:57

Dobra serija,pogodjene sve uloge..Da li neko mozda ima ovu seriju ? :)
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 EmptySat 4 May 2013 - 6:36

Odlična serija. Himena i Oskar enamorado
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 EmptySat 4 May 2013 - 21:36

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
latinac
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
latinac

Broj postova : 901
Fan-gif : Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 371249480
Lokacija : emdt.forumsr.com

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 EmptySun 5 May 2013 - 7:04

Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/emdtvideos
filipkg
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
filipkg

Broj postova : 7

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 EmptySun 5 May 2013 - 7:11

Jedna od boljih serija,da li ima neko mozda ? :)
Back to top Go down
Sponsored content




Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 3 Empty

Back to top Go down
 

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele-