REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Pasion de gavilanes/Skrivene strasti

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptyFri 15 Jul 2011 - 10:15

I ocito da je propali rimejk fels xD
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 Kf4npd

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptyFri 15 Jul 2011 - 10:17

To nije uopce komentirati,samo je u Meskiku bila uspjeh
spam :$$
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptyFri 15 Jul 2011 - 10:46

Zar je i tamo.
PDG je meni jedna od omiljenih serija, bas sam danas gledala scene neke.
Scene izmedju NyJ suuu taako divneeee enamorado
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptyFri 15 Jul 2011 - 23:29

Quote :
PDG je rimejk jedne serije iz 90-ih,ali medutim PDG je postigla veci uspjeh od te,ali FELS je snimljena na osnovu PDG-a

da, koliko znam original se zove "las aguas mansas"


Last edited by anahi 4ever! on Sun 17 Jul 2011 - 0:29; edited 1 time in total
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptySat 16 Jul 2011 - 10:17

Aha jeste.
Evo: [You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptyMon 25 Jul 2011 - 7:20

[You must be registered and logged in to see this link.] na pinku su postavili anketu koju staru seriju bi smo opet gledali, glasajte za PDG, ova telenovela itekako zaluzuje da se opet pusti...vode analia i ccea -.- anketa je postavljena 17. jula
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptyMon 25 Jul 2011 - 12:27

Ja sam bgm glasala za PDG i La mujer de judas (:
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
nela-dulrbd
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
nela-dulrbd

Broj postova : 1392

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptyTue 26 Jul 2011 - 0:17

I ja sam glasala za PDG,Analiu,mada mogli bi i da puste i Opijeni ljubalju...
Back to top Go down
FanDePaolaRey
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
FanDePaolaRey

Broj postova : 9
Godina : 27

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptySun 31 Jul 2011 - 9:36

Zna li neko da li ovi vise planiraju da izdaju DVD Pasion de Gavilanes ili opet samo izmisljaju? :(
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptySun 31 Jul 2011 - 11:13

ma od toga nema nista, vec godinu dana i vise pricaju o tome i nikako :Out: :’(:
Back to top Go down
FanDePaolaRey
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
FanDePaolaRey

Broj postova : 9
Godina : 27

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptySun 31 Jul 2011 - 11:23

KAD LISCE PADA vodi koliko vidim! O Boze! Jos se nije ni zavrsilo, a ovi bi opet! :’(: Hajde SVI da glasamo za PDG!!!!!!
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptyTue 9 Aug 2011 - 9:46

zar je i lisce u izboru kako?
em je turska em je na prvoj
Back to top Go down
Alexandro
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Alexandro

Broj postova : 190
Godina : 29
Fan-gif : Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 556w
Lokacija : Venevision

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptyWed 5 Oct 2011 - 9:23

Super je bila..hocu opetttt
Back to top Go down
https://www.facebook.com/TelenovelasEnCorazon
Nia
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Nia

Broj postova : 633
Fan-gif : Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 3015239313_1_5_oelYNxbK
Lokacija : You mark my words. Small-town boy, small-town life, it won't be enough for you. Klauss

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptySat 19 Nov 2011 - 10:14

Najbolja je
da se reprizira svi bi gledali sigurno i to vise nego sve turske serije zajedno
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptySat 19 Nov 2011 - 10:31

serija je pokidala Ale Sara i Franco enamorado
Back to top Go down
jelena1983
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jelena1983

Broj postova : 185

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptyMon 21 Nov 2011 - 23:57

Stvarno dobra serija.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptyWed 28 Dec 2011 - 4:10

Quote :
#PasióndeGavilanes, rumbo a su gran final, se mantiene en @a3Nova con 289.000 fieles y un 2,0%!
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptyFri 30 Dec 2011 - 3:34

Quote :
#PasióndeGavilanes, producción líder de @a3Nova al conseguir reunir a 347.000 seguidores (2,4%)!
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptySun 1 Jan 2012 - 10:29

Evo ko je trebalo da odigra tri sestre Elisondo:


Quote :

¿Sabías que... En un principio, las hermanas Elizondo de #PasióndeGavilanes serían Natasha Klauss, Scarlet Ortiz y Maritza Rodríguez?
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptyTue 10 Jan 2012 - 12:58

Gledanost



Quote :
#PasióndeGavilanes, a capítulos de su Gran Final, se convierte en la producción líder de @a3Nova con 281.000 fieles y un 2,0% de share.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptyWed 11 Jan 2012 - 14:28

Rejting



Quote :
#PasióndeGavilanes, a punto de finalizar, mantiene sus grandes datos en @a3Nova con 315.000 seguidores y un 2,3%!
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptyWed 18 Jan 2012 - 15:30

Rejting



Quote :
#PasióndeGavilanes dijo de nuevo adiós a sus seguidores españoles por @a3Nova ante 328.000 espectadores (2,3%)
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 Kf4npd

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptySat 23 Jun 2012 - 4:27

Posto sad gledam videove iz serije "pasion de gavilanes",(uhvatila me nostalgija enamorado),odlucila sam malo komentirati seriju.

Serija mi spada u top 5 sigurno(uz Rebelde za koju sam najvise emotivno vezana i jos poneke :)).Svida mi se sto su savrseno uklopili dozu romantike i humora thumbup Serija je taman bila za opustanje poslije treninga :) Najbolja Telemundova serija bez premca thumbup 2003/2004 su je gledali masa ljudi,ali i 2010 kad se reprizirala. :D
Dobro,ovaj zadnji period je ukvaren,vidi se da je dodan samo tako:prvo mocvara( thumbdown ),razdoblje Dinoring maltretiranja na imanju Elizondovih thumbdown ).Ali 10 zasluzuje serija(bez obzira na ovaj zadnji period).
Cijeli cast je u potpunosti pogoden,Mario Cimarro kojeg inace ne podnosim i mislim da ne zna glumiti,pokupio me ulogom Juana,koja mu je i uloga zivota.
Juancho,izvana mrcina,a izunutra srce veliko kao ormar thumbup Oscar,Gato enamorado poduzetnik i muljator samo takav hahaha kako je samo nagovorio Juana da kupe imanje kraj Elizondovih hahaha ili situacija kad je saznao kad im je Franco priznao da je zaljubjen u Saritu hahaha ili kad su Juana on i Franco cekali na stepenistu kao dva mala djecaka i pod*ebavali ga nakon strastvene noci sa Normom thumbup i Franco,sa onim plavim okicama :) Sarita,idem kod tebe na tecaj samokontrole,svaka ti cast pa mu se odmah nisi bacila u narucje. thumbup thumbup jest malo mutav kad je bio sa Rosario na pocetku,ali sa vremenom me iznova osvojio,kako je islo vrijeme,on je postao sve vise i vise zreo i takav se zaljubio u Saritu <3 :D
Cure takoder,Danna thumbup osim sa curama i Juanom,imala je dobru interackiju sa Oscarom thumbup mogla se osjetiti kemija izmedu njih kad su se medusobno tijesili u situaciji kad su Juan i Ruth bili oteti pa je izgorila kucica u kojoj su bili :)
Najdraza meni osobno od cura je Jimena Namig Cura je vrckasta,simpaticna,pogotovo u spoju sa Oscarom-jooj enamorado enamorado
Sarita,eehh o njoj se da raspisati :D Sarita na pocetku i Sarita sa Francom-dva potpuno drugacija lika,udaljeni medusobno 9 milja :) No ja opravdavam i razumijem njezino ponasanje prema Francu:) i drago mi je sto je tako isla njihova prica jer ne bili gırın mrak da je bilo drukcije.
I legendarni likovi:banda iz Alcala(mislim pritom na Mema,Armanda,Herzoga i Rubinskoga,kad su umjesto Franca oteli Oscara,ali oni su pokretaci price izmedu Jimena i Oscara na neki nacin,"zapoceli" su to) thumbup
Don Martin,Pepita haha Lom zesci,dobro je jedna cura rekla-zasto nisu malo pod*ebavali Gabrielu da ce se vjencati i Pepita sa onim "Gabriela,puedes llamarme mama haha "
Don Martin-velika podrska curama,uvijek spreman pomoci,nezavistan stav od Gabriele thumbup thumbup
I Benito( haha ),Belinda,Rosalesi(pogotovo Ursula haha )-i Leandro(pogoto vo sprdavanje Benita i situacija sa Oscarom kad ga je jimena ostavila golog na zabavi otvaranja tog modnog ducana,pa su braca mislili da je on gay xD)
I Melisa hahaha (sprdavanje Benita hahaha i ocitavanje bukvica Raquel)
Parovi su vrhunski.Nemam zamjerke na nijednoj,odlicno su svi izgledali.
Najmanje su mi se dopadali Juan & Norma-zbog njihova tipicne price,Norma kad je mislila da je on vara sa Dinorom bla-bla.Ali njegovo ono "Mujer"kad kaze,kad rasteze suglasnik "r",uuu enamorado
Jimena & Oscar-koja je tu kemija frcala enamorado par koji je cak imao najvise smijesnih situacija :) obadvoje su stvoreni jedno za drugo,za*ebantski nalozeno,ali se medusobno vole.Njihova ljubav se dokazala kao zrela u ovoj sceni [You must be registered and logged in to see this link.] :(
poslije toga ih vise nisam dozivljala kao luda,tinedjezrska ljubav.:)
Mnogo slatkih situacija,kao kad se ona doselila u staru kucu Reyes,pa su nosili brasno,Jimena ne moze nositi,pa nju Oscar na jedno rame,a na drugo vrecu brasna ljubav

[You must be registered and logged in to see this link.]
"neces me nimalo nagovarati"- jea
stav Oscara,kad pravi Jimenu ljubomornu da ga ganjaju zenske jea

[You must be registered and logged in to see this link.]
hahaha hahaha "naravno,imat cemo bazen" hahaha

[You must be registered and logged in to see this link.]
prvi beso-Indian Savage enamorado
i poslije:"Soy libre.Muy libre.Completamente libre.. hahaha "

[You must be registered and logged in to see this link.]
enamorado enamorado

I kako ju je Oscar zvao "ratonsita"-aw ljubav <3

Sara i Franco- enamorado enamorado
Par koji je vak najzreliji i stvarno mi je razinu ospod J&O:)
Od bacanja balaga do takve ljubavi enamorado Imali su najsenzualniju scenu prvog puta:DD I svdia mi se njihov odnos,kad bi imali razgovor,rijesili bi to sa razgovorom i sve bi bilo dobro.:)
Na svaku Saritinu manu,postoji svaka Francova vrlina i obrnuto :)
I opravdano je Saritino ponasanje prema njemu-prikazan je kao najvece dubre(prvo,bio je istovremeno sa Jimenom i Rosario,ozenio se Eduvinom,mislila je da je zavodnik,ali on je zapravo samo za jednu zenu,samo je tako ispalo,kako jest :)

I negativci-Fernando,izvrsno interpetiran od Shuka:D Fernando je zapravo dobro razraden lik,naravno odvratan je bio,ne mogu srociti sve to u jednu misao..uffffff!!!
Gabriela-ona se ne zasluzuje zvati majkom radi,prvo radi odnosa prema curama kad je bila u braku sa Fernandom("Ako on smatra da vas treba istuci,samo neka,ili kad je izbicevala Saritu nakon njezina prvog puta sa Francom(neoprostivo o.O ),vjerovati Fernandu vise nego kcerima vlastitim,nije ni obranila Jimenu kad ju je zamalo silovao Fernando,natjerala je Normu da se uda za Fernanda da bi se prikilo da je silovana o.O itd,itd..)
Jest se pokajala na kraju,ali ne mogu joj oprostiti te stvari.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptySat 23 Jun 2012 - 5:10

ovo sam obožavala da gledam:)
Back to top Go down
reygiane
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
reygiane

Broj postova : 116

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 EmptySat 23 Jun 2012 - 22:11

serija koja je meni jedna od naj naj definitivno jer je prekrasna i posebna enamorado
parovi su bili super ko i ostali likovi..mafijaši iz bara koji su bili presmotani i presmiješni,pjevačice iz bara,roditelji one Ruth haha Leandro p**er i onaj njegov debeli brat koji je samo jeo haha pjesme iz serije,krajolik pa sve 5 Ale
Back to top Go down
Sponsored content




Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele-