REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Pasion de gavilanes/Skrivene strasti

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptySun 3 Apr 2011 - 10:06



[You must be registered and logged in to see this image.]
Sinopsis:
Nakon smrti svojih roditelja, braca Rejes sa svojom sestrom prelaze granicu i napustaju svoju zemlju, preseljavaju se u siromasnom kolumbijskom predgradju u kome otvaraju pekaru kako bi zaradjivali za neophodna zivotna sredstva. Juan,najstariji brat, upravlja poslom i smatra se glavom porodice. Jak je covek, posten i odgovoran, ali previse je strog i donekde primoran na to. Oscar je srednji brat, razlikuje se od ostalih po svojoj prevelikoj lukavosti, veoma je ambiciozan i proracunat, ne zadovoljava se onim sto ima. Franco, najmladji brat, dosla je slabijeg karaktera od ostale brace, on je boem i veciti romanticar. Libija, najmladje u porodici ima svega 16 godina. Ona je radost i najveca briga svoje brace, koji je previse pase s obzirom da je jedina zena u porodici. Problemi pocinju kada se neiskusna Libija zaljubljuje u Bernarda Elizonda, starijeg coveka sa kojim otpocinje zivot put tajni i zarkih romansi. Situacija se komplikuje kada Libija prizna svojoj braci da je zaljubljena u njega, te braca Rejes zahtevaju od Bernarda da je ozeni, i ovaj prihvata bez obzira sto je vec ozenjen i ima svoju porodicu. Bernardo je odlucio da se razvede od svoje zene, kako bi se mogao posvetiti Libiji. Medjutim smrt ga iznenadjuje u neocekivanoj nesreci. Kada sazna da za Bernardovu smrt i izdaju, Libija odlucuje da se baci sa mosta i zavsi sa svojim zivotom. Tesko pogodjeni njenom smrcu, braca je sahranjuju i kunu se dan njenim grobom da ce je osvetiti. Nakon nekog vremena, braca Rejes se upucuju na hacijendu Elizondo, i igrom okolnosti ih tamo pomesaju sa radnicima koje su pozvali za igradnju nove kuce na hacijendi. Obzirom da im to ide u korist, prihvataju tu igru i zaposljavaju se na imanju kao radnici, kako bi pripremili plan kojim ce sprovesti osvetu. U medjuvremen, oni upoznaju clanove porodice Elizondo. Gabriela, Bernardova zena, tvrdoglava je, netolerantna i pristrasna zena, naviknuta da namece svoja naredjenja preko tudjih interesa. Norma, najstarija cerka, lepa je koliko i nezadovolna svojim zivot, zrtva je silovanja, nakon i zbog cega ju je majka prisilila na brak sa covekom koga ne voli. Gabrieline ostale kcerke su Himena (srednja sestra) i Sarita (Najmladja sestra), njima majka manipulise, brani im da prozivljavaju svoju mladost i slobodu kako dolikuje, drzi ih pod stalnim nadzorom i svojim prisustvom. Martin Asevedo, Gabrielin otac, jedini je koji uspeva izmegavati nepodnosljibu diktaturu svoje kcerke. On je vojni radnjih u peniziji, nepokretan je, ali se sa svojim invalidskim kolicima neumorno krece po svim predelima kuce vucuci, pevajuci, igrajuci se sa sluzavkama i istrazivajuci tajne. Zabavan je i drzak, nezan i razuma, on je lik koji se ne ustrucava izricanja onog sto misli i oseca. Na kraju tu je i Fernando Eskandon, Normin suprug, uvezen, kulturan i elegantan, ozenio se zbog interesa. Duboka mrznja otpocinje promenu kada braca Rejes bivaju uhvaceni u sopstvenu zamku i zaljubljuju se u sestre Elizondo. Tada se hacijenda Elizondo pretvara u bojno polje na kome ljubav, mrznja i strast igraju glavne uloge.

Info:
Godina: 2003/2004
Producent: Hugo León Ferrer
Broj epizoda: 188
Kreator: Julio Jimenez

Uloge:
Danna García...Norma Elizondo
Mario Cimarro...Juan Reyes
Paola Rey...Jimena Elizondo
Jorge Cao...Martín Acevedo
Alfonso Baptista...Óscar Reyes
Michel Brown...Franco Reyes
Gloria Gómez...Eva Rodríguez
Kristina Lilley...Gabriela Acevedo de Elizondo
Natasha Klauss...Sarita Elizondo
Ana Lucía Domínguez...Libia Reyes / Ruth Uribe
Zharick León ...Rosario Montes
Juan Sebastián Aragón...Armando Navarro
Juan Pablo Shuk...Fernando Escandón

Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptyWed 20 Apr 2011 - 4:09

Pasion de Gavilanes - New International Trailer:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Pasion de gavilanes/Skrivene strasti Kf4npd

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptyWed 20 Apr 2011 - 8:31

Jedna od najboljih serija,vjerovatno i najgledanijih.
Postava je odlicna,parovi su svi savrseni,kemije je bilo,meni su bili najdrazi Jimena i Oscar y Sara i Franco [You must be registered and logged in to see this image.]
Mogu reci da sam tu Maria podnosila donekle.
Pepita i Martin su nezaboravni.
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptyWed 20 Apr 2011 - 9:49

moja omiljena serija enamorado obozavala sam sve parove,svi su bili savrseni
uzivala sam gledajuci je,a kad se prikazivala na dm sat sam isto stizala ponekad da uhvatim
prica se da izlazi kod nas na dvd,nadam se da je tacno i da ce izaci...
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptyWed 20 Apr 2011 - 9:50

Nisam gledao i uopšte me ne privlači, ne glume glumci koje nešto posebno gotivim, samo Paolu i Gata volim, a ovi ostali...
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptyWed 20 Apr 2011 - 11:32

najjaca serija :Good: :Good: kad se prvi put emitovala na pinku bukvalno sam ludela za njom, i plakala kad se zavrsila xD legendarna serija, omiljeni su mi jimena i oscar enamorado enamorado duuusee^^ i muzika u seriji je bila vrhunska :Good: :Good: :Good:
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Pasion de gavilanes/Skrivene strasti Kf4npd

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptyThu 21 Apr 2011 - 2:06

Toliko mi je zao sta nije bilo vise tih scena izmedu Jimene i Oscara.
Teks e vidi koliko je mala Danna Garcia kada stane uz mrcinu Maria Cimarra [You must be registered and logged in to see this image.]
Lik Fernanda me je nervirao,nije zato sta je on negativac,pa mora da nervira,nego mi je taj glumac tako odbojan,a ne volim inace osobe kao sto su Fernando
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptyThu 21 Apr 2011 - 4:24

Seeerija predivna :)
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : Pasion de gavilanes/Skrivene strasti 18bdb020d2

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptyFri 22 Apr 2011 - 2:00

i meni glumacka postava bas dobra, ali mislim da nisam odgledala kraj ili ga se ne secam :)
Back to top Go down
Jovana Slijepac
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Jovana Slijepac

Broj postova : 59
Godina : 26
Fan-gif : Pasion de gavilanes/Skrivene strasti Di-98H9
Lokacija : Sabac

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptyMon 27 Jun 2011 - 2:50

Najboljha serija ikada
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Pasion de gavilanes/Skrivene strasti Kf4npd

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptySat 2 Jul 2011 - 0:00

Jucer sam gledala kraj,preliejpo...onako na konjima svi :)
Pa vjenacnje Sare i Franca,prelijepi su bili <3
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptySat 2 Jul 2011 - 0:47

Quote :
Jucer sam gledala kraj,preliejpo...onako na konjima svi

jao meni je kraj serije ostao urezan :)) ona slika kad su na konjima ce mi zauvek ostao u secanjU :)) predivna serijaa, steta sto se vise ne snimaju tako dobre serije kao sto je PDG :/
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Pasion de gavilanes/Skrivene strasti Kf4npd

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptySun 3 Jul 2011 - 6:55

I meni,malo sam i plakala :S
Da,nazalost,ona FELS je parodija na onaku savrseni Osvetu ljubavi

[You must be registered and logged in to see this link.]
meni jedna od boiljih,mozda cak najbolja scena Jimene i Oscara
lijepa,ali istovremeno tako tuzna
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptySun 3 Jul 2011 - 11:14

Preedivana serija jedna od boljih.
Oni su mi slatki ali ipak Norma y Juan enamorado
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Pasion de gavilanes/Skrivene strasti Kf4npd

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptySun 3 Jul 2011 - 11:43

Ne znam,jesu oni meni dobar par,ali su meni vise uz srce Sarita i Franco,a pogotovo Jimena i Oscar enamorado enamorado
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptySun 3 Jul 2011 - 11:55

SyF su meni od tih parova najlosiji (: ubjedivo po meni NyJ i OyJ (: enamorado
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Pasion de gavilanes/Skrivene strasti Kf4npd

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptySun 3 Jul 2011 - 12:08

Ijako je meni bilo slatko,ali smijesno vdijeti onako sitnu Normu uz onu mrcinu Juana :jajaja:

Sara i Franco su imal savrseni kemiju,veciba je njima oni najbolji par,jer imaju specifican odnos
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptyMon 4 Jul 2011 - 2:01

A Juaan onako raaazvijeeen aj aj aj (: enamorado enamorado
Njih dvoje po meni stvarno imaju praaavu keeemiju ^^ sta god pricali o Mario, on je profesionalac, odlicno glumi, ja ga volim enamorado
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptyMon 4 Jul 2011 - 10:45

Meni su Jimena i Oscar kao par daleeekooo ispred nyj i syf njihova hemijaa je nesto neverovatnoo enamorado enamorado odusevljavaju mee enamorado sve scene su im tako prelepee enamorado
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptyMon 4 Jul 2011 - 20:11

ja sam volela sva tri para
ne znam koga najvise mozda HyO enamorado
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Pasion de gavilanes/Skrivene strasti Kf4npd

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptyTue 5 Jul 2011 - 7:22

Kod svakog para sam mogla naci nesto posebno,ali sva para su imala kemiju,takonesto se rijetko desava u serijama.

Juan i Norma-tipicna par iz serija koje rastavljaju negativci xD Ali sladak mi je njhov odnos,Juanovo "mujer",pa odnos sa Juan Davidom,apsoultno se vidjelo koliko je Juan lud za Normom i Juan Davidom,kad bi se oni pojavili,Juan od one mrcine bi se pretvorio u makovo zrno

Oscar i Jimena-ludaci ! :) Oni su bi kao neka djeca,stvorena za jedno drugo.
u svakoj sceni su nestasni,njhovo se cini na pocetku kao neka mladenacka zaljubjenost,ono vole se do bola,ali kasnije se pokazuje sa scenom onom gornjom koju sam postavila da se vole.Zao mi je samo sta oni nisu imali puuno onih socnih ljubavnih scena kojih su imali Juan i Norma,a i Sarita i Franco.Super mi je njihov prvi se*s.
Prelijepi vizualni par [You must be registered and logged in to see this image.]

Sara i Franco-njih volim mnogo kao par,kemija nevjerovatna kao kdo svih parova,oni su vecinu gledatelja osvojili samo tako.Obozavam ovu scenu bacanja baljage na Franca,pa njihov prvi put..mozda najrazumniji par od sva tri ! Rijesaju sve probleme razgovorom,npr.kad mi Rosario nesto izmislila,pa bi Sara otisla k Francu i to bi oni razjasnili,ali npr bi Jimena umrla od ljubomore te bi se posvadali.


Last edited by Rose ♥ on Mon 31 Oct 2011 - 2:49; edited 2 times in total
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptyTue 5 Jul 2011 - 11:16

Upravo to sto si rekla za NyJ, Mario meni najvise sa Dannom ima kemiju.
A OyJ dobar komm ludjaci hehe
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
nela-dulrbd
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
nela-dulrbd

Broj postova : 1392

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptyFri 15 Jul 2011 - 0:14

Obozavam ovu seriju to mi je prva serija koju sam pogledala i odlicna je,ali jedno nikad nisam shvatila da li je ova serija snimljena na osnovu Vrele krvi ili ne...??????
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptyFri 15 Jul 2011 - 6:51

Quote :
da li je ova serija snimljena na osnovu Vrele krvi ili ne...??????

paa posto je vrela krv snimana posle skirvenih strasti, valjda je onda logicno, da je vrela krv snimana na osnovu skrivenih strasti xD
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Pasion de gavilanes/Skrivene strasti Kf4npd

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti EmptyFri 15 Jul 2011 - 10:01

PDG je rimejk jedne serije iz 90-ih,ali medutim PDG je postigla veci uspjeh od te,ali FELS je snimljena na osnovu PDG-a
Back to top Go down
Sponsored content




Pasion de gavilanes/Skrivene strasti _
PostSubject: Re: Pasion de gavilanes/Skrivene strasti   Pasion de gavilanes/Skrivene strasti Empty

Back to top Go down
 

Pasion de gavilanes/Skrivene strasti

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele-