REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Kad turske serije postaju manje gledane...

Go down 
AuthorMessage
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan


Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Kad turske serije postaju manje gledane... Empty
20120918
PostKad turske serije postaju manje gledane...

Previse forsiranja, pretrpavanje programske seme i sve ostalo moralo je nekada da stane i kada su turske serije u pitanju.
Ono sto znamo je da, iako je najavljena kao hit turska serija koja se emituje na Pink-u ''Sever-jug'' nije naisla na prijem kod publike, te je iz termina u 21:00 presla u kasni vecernji 23:30.
Najnovija vest je i da je serija na Prvoj ''Izgubljena cast'' posle nekoliko meseci emitovanja izgubila svoj termin u 19:20, te je presla u 15:00 (od ponedeljka 24.09.).
Znaci li da je ovo kraj turskih serija kod nas, s obzirom ni da se ''Ezel'' ne moze pohvaliti gledanoscu i na kakav ce prijem naici druga sezona ''Sulejmana Velicanstvenog'' ostaje nam da vidimo...
Back to top Go down
Share this post on: reddit

Kad turske serije postaju manje gledane... :: Comments

EJPRIL
Re: Kad turske serije postaju manje gledane...
Post Tue 18 Sep 2012 - 2:43 by EJPRIL
O Sulejmanu se još priča i za njih bi bilo najbolje ( ako žele gledanost hahaha ) da je puste što pre dok je ljudi ne zaborave .

A za Sever Jug nikakvo iznenađenje moji noktici . O pinku pričamo .

A ovo za IČ me malo iznenadilo ni ZV nije bila nešto gledana a mislim ni Asi u tom terminu pa su opet ostale . Al dobro našli su nešto što misle da će im se više isplatiti u tom terminu .

A o kraju bilo čega je rano pričati , mislim i da je kraj šta to nama znači ? Ne vidim da je niko umro što već neko vreme nema latino serija xD .
LadyEstrella
Re: Kad turske serije postaju manje gledane...
Post Tue 18 Sep 2012 - 2:54 by LadyEstrella
Ne znam da li je kraj,a i da jeste nije me briga jer ne pratim.Mogu da kažem da su naše televizije sklone preterivanju pa su tako preterale sa turskim serijama i veličale ih kao da su nešto posebno i najgledanije,a ispostavilo se da nije tako,i to im se obilo o glavu. Ali ako nastave da ih bagatelno dobijaju puštaće ih i dalje,kao i indijske.I još nešto,televizije treba da imaju ustaljenu šemu a ne svaki čas da menjaju i ukidaju emisije i serije.
Ezel fan
Re: Kad turske serije postaju manje gledane...
Post Tue 18 Sep 2012 - 3:25 by Ezel fan
kolika je to gledanost ezela ? gdje su ti rez ? čudno mi je za Fatmu, serija je odlična, negdje ruši rekorde gledanosti( recimo u HR.,gdje je ni Suljo nije mogao maknut s trona )a ovdje slaba gledanost ... I ne mogu da vjerujem da umjesto nje stavljaju ono sranje od serije "Krv nije voda". Grozota OMG
EJPRIL
Re: Kad turske serije postaju manje gledane...
Post Tue 18 Sep 2012 - 3:31 by EJPRIL

Da je imala Ezelov termin možda bi i bolje prošla . Oni su prvu epizodu kad su trebali da privuku publiku ( i koja je ceo uvod u priču ) maksimalno iseckali pa šta se tu moglo očekivati . A eto i da kažemo da su serije koje su išle pre nje u njenom terminu Asi i Zabranjeno voće reklamirali po mesec dana a za nju smo saznali da će se emitovati tek nekoliko dana pred početak .
Fan de Portirroni
Re: Kad turske serije postaju manje gledane...
Post Tue 18 Sep 2012 - 4:02 by Fan de Portirroni
Ocekivano. U mom okruzenju niko vise ne gleda turske serije. Ja sam pocela da gledam Ezel,ali prestala sam jer ako propustis samo jednu ili dve epizode vise ne mozes da se uklopis. Gledala sam jedino zbog Bahar,ali kada su nju ubili prestala sam. I izgubljenu cast sam mozda pogledala 3-4 puta. A pink se stalno utrkava sa prvom pa su zbog njih sigurno i poceli da emituju turske serije. Koliko ja znam ni jedna turska serija koja je emitovana na pinku nije imala dobar rejtin.
AnGel_Perroni
Re: Kad turske serije postaju manje gledane...
Post Tue 18 Sep 2012 - 4:46 by AnGel_Perroni
Pink nema pojma da bira nesto kvalitetno sto se tice turskih serija.
Prva je do sad sve najbolje serije imala. Mozda kad bi Pink poceo da pusta ponovo latino serije, msm neko sigurno vise voli latino.
Vidim da Prva samo ima jednu indijsku seriju koja je odlicna, dok Pink ako ne gresim tri, msm stvarno je previse. Zasto ne puste jednu americku, jer neko vise voli americke...sve su to ukusi, zasto tri indijske a nijedna latino ili americka. thumbdown
Prva ima milion puta bolje serije i emisije, za svakog po nesto ima. thumbup
MStefan
Re: Kad turske serije postaju manje gledane...
Post Tue 18 Sep 2012 - 4:58 by MStefan
PITANJE: kolika je to gledanost ezela ? gdje su ti rez ?
ODGOVOR:Vise puta objavljeni u temi o gledanosti serija.
FanSte Pall Mall
Re: Kad turske serije postaju manje gledane...
Post Tue 18 Sep 2012 - 9:28 by FanSte Pall Mall
Drago bi mi bilo da ovo znači kraj turskih serija kod nas. Jedina njihova normalna serija je Ezel,a ovo sve ostalo je patetika od koje mi se diže kosa na glavi. Jedino tursko što će super proći kod nas u bliskoj(a verovatno i dalekoj) budućnosti će biti, nažalost druga sezona Sulje. Ostalo što Turci imaju da ponude je čista patetika,koja je sudeći po gledanosti IČ,Asi i ZV dosadila narodu.

Kad bih se ja pitao,nakon druge sezone Sulje bih pustio Larin izbor. Serija može super da prodje jer sam siguran da narod želi malo da odmori uši.


Last edited by FanSte Pall Mall on Tue 18 Sep 2012 - 10:09; edited 1 time in total
Ezel fan
Re: Kad turske serije postaju manje gledane...
Post Tue 18 Sep 2012 - 10:07 by Ezel fan
pa stefane uzevši u obzir da je Ezel emitovan u ljeto(godišnji odmori) + EP + OI itd, gledanost je više nego dobra. Ja mislim da je Prva zadovoljna.
FanSte Pall Mall
Re: Kad turske serije postaju manje gledane...
Post Tue 18 Sep 2012 - 10:12 by FanSte Pall Mall
I Odbačena je emitovana preko leta i to u mnogo gorem terminu,pa evo-popela se na tron. Činjenica je da u Srbiji kvalitet nikada neće dobro prolaziti.
Ezel fan
Re: Kad turske serije postaju manje gledane...
Post Tue 18 Sep 2012 - 11:08 by Ezel fan
ne podcjenjujem nikoga al' ja zaista ne mogu da vjerujem da neko one indijske serije može gledat. mislim u Indiji ih niko ne gleda, al' zato su se indijici oparili ,nađli tržište na kojem će zarađivat lovu. bljak
Atlantis
Re: Kad turske serije postaju manje gledane...
Post Tue 18 Sep 2012 - 20:29 by Atlantis
Stvarno bi bio red da ubace neku latino seriju. Pod tim ne mislim samo na meksicke, oni koji prate znaju koliko argentinske i kolumbijanske serije mogu da budu dobre. Mislim, ubacili su Lolu (koja je, by the way, bezveze) u sest ujutru... Sta reci dalje... Ljut
LadyEstrella
Re: Kad turske serije postaju manje gledane...
Post Tue 18 Sep 2012 - 20:36 by LadyEstrella
Ma dajte ljudi da se ne lažemo više,pustiće ono za šta imaju para,indijske serije su najjeftinije pa ima ukupno 3 na 2 televizije. Turske serije u Srbiji se slabo gledaju ali će ići sve dok turci žele da se nameću,pa će davati besplatno serije i to je to.Dok su tv.imale para išle su kvalitetnije serije,sad nemaju i gotovo.
Filip96
Re: Kad turske serije postaju manje gledane...
Post Wed 19 Sep 2012 - 9:07 by Filip96
Ja ovo jedva docekax da vise propanu turske serije.. MSm nikakvog kvaliteta nemaju.. Okupirali su sve termine turskim i indijskim serijama xD
 

Kad turske serije postaju manje gledane...

Back to top 

Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Posle Telemunda i Televisa kupuje licence za turske serije?!
» Dve nove turske serije na Prvoj!
» JOŠ JEDNA TURSKA SERIJA MANJE!
» Turske serije osvojile Balkan
» Turske serije prevodi Google Translate

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: