REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Nova indijska sapunica na Pinku!

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
latinac
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
latinac


Broj postova : 901
Fan-gif : Nova indijska sapunica na Pinku! - Page 2 371249480
Lokacija : emdt.forumsr.com

Nova indijska sapunica na Pinku! - Page 2 Empty
20120501
PostNova indijska sapunica na Pinku!

Indijska sapunica Pavitra rishta - Kukavica
od ponedeljka u 17:30 na Pinku.

Nova indijska sapunica na Pinku! - Page 2 Pavitrarishta


Snima se još uvek i do sada je prikazano 770 epizoda.
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/emdtvideos
Share this post on: reddit

Nova indijska sapunica na Pinku! :: Comments

ღJacqueline Bracamontesღ
Re: Nova indijska sapunica na Pinku!
Post Wed 23 May 2012 - 11:20 by ღJacqueline Bracamontesღ
uros car wrote:
Tako je. Ja sam vec vise puta kazao kako volim indijske serije i tu zemlju, sve sto je vezano za nju.

Danas sam odgledao prvu epizodu i prijatno se iznenadio, zanimljiva je, a glavna junakinja, koju igra Ankita Lokhande, jednom recju-PRELEPA, odmah mi se dopala. Nastavljam sa gledanjem thumbup

Primetio sam i to da u ovoj seriji ima dosta instrumentala kao u seriji "Bandini" :)
E o tome pircam. I ja isto i silno zelim da nekad posjetim Indiju.
A vecinom ovi sto govore da te serije ne prate, ustvari prate :D znam ja kako to ide.
uros car
Re: Nova indijska sapunica na Pinku!
Post Wed 23 May 2012 - 11:52 by uros car
Da i onda se foliraju kad im kazes da pratis indijske serije. Znam ja nekoliko takvih osoba u mojoj okolini xD
ღJacqueline Bracamontesღ
Re: Nova indijska sapunica na Pinku!
Post Thu 24 May 2012 - 4:08 by ღJacqueline Bracamontesღ
E pa to o.O zele pred svima biti kao neke face ovo ono ma uzzas :S ma znam i ja isto zato i kazem...
uros car
Re: Nova indijska sapunica na Pinku!
Post Thu 24 May 2012 - 13:14 by uros car
A mi koji gledamo indijske i turske, ispadamo kao da smo ludi Ijo
LadyEstrella
Re: Nova indijska sapunica na Pinku!
Post Fri 25 May 2012 - 4:26 by LadyEstrella
E,ja ne gledam,i nemam nameru,a tamo nikad ne bih otišla čak i da mogu,zemlja kasti i diskriminacija.
ღJacqueline Bracamontesღ
Re: Nova indijska sapunica na Pinku!
Post Fri 25 May 2012 - 5:11 by ღJacqueline Bracamontesღ
uros car wrote:
A mi koji gledamo indijske i turske, ispadamo kao da smo ludi Ijo
Upravo to :) javljaju se kandidati xD hahaha
uros car
Re: Nova indijska sapunica na Pinku!
Post Fri 25 May 2012 - 6:26 by uros car
LadyEstrella wrote:
E,ja ne gledam,i nemam nameru,a tamo nikad ne bih otišla čak i da mogu,zemlja kasti i diskriminacija.

Indija je zemlja koja drzi do morala, casti i tradicije.
Sto se tice kasti, to je jednostavno tako, dele se na bogate i nize kaste, ko je bogat , bogat je, a ko nije, jednostavno nije.

Mozda indijske nisu toliko popularne kod nas, jer vrv. svi ocekuju da bude golotinje, erotskih scena, strasnih poljubaca, krvi, ubijanja...

Ali jbg, nije tako, kod njih je sve svedeno na minimum ili cak i bez njega.
Meni se bas dopadaju, jer sadrze pozitivnost, cistu i zdravu ljubav, a ne sadrzaje na kakve smo navikli u drugim serijama.
LadyEstrella
Re: Nova indijska sapunica na Pinku!
Post Fri 25 May 2012 - 6:38 by LadyEstrella
Ako je to moral deliti ljude na viša i niža bića,svaka čast,ne treba mi takav moral.
ELIZABET Y WILLIAM
Re: Nova indijska sapunica na Pinku!
Post Fri 25 May 2012 - 6:46 by ELIZABET Y WILLIAM
Ne volim indijske serije,ali ne vrijeđam ih.
ღJacqueline Bracamontesღ
Re: Nova indijska sapunica na Pinku!
Post Fri 25 May 2012 - 8:48 by ღJacqueline Bracamontesღ
uros car wrote:
LadyEstrella wrote:
E,ja ne gledam,i nemam nameru,a tamo nikad ne bih otišla čak i da mogu,zemlja kasti i diskriminacija.

Indija je zemlja koja drzi do morala, casti i tradicije.
Sto se tice kasti, to je jednostavno tako, dele se na bogate i nize kaste, ko je bogat , bogat je, a ko nije, jednostavno nije.

Mozda indijske nisu toliko popularne kod nas, jer vrv. svi ocekuju da bude golotinje, erotskih scena, strasnih poljubaca, krvi, ubijanja...

Ali jbg, nije tako, kod njih je sve svedeno na minimum ili cak i bez njega.
Meni se bas dopadaju, jer sadrze pozitivnost, cistu i zdravu ljubav, a ne sadrzaje na kakve smo navikli u drugim serijama.
Zato te volim :D jednom porukom sve kazes thumbup thumbup thumbup
uros car
Re: Nova indijska sapunica na Pinku!
Post Fri 25 May 2012 - 8:51 by uros car
Nikoga nisam optuzio da vredja Indijce, a Lady Estrella, mozda sam se pogresno izrazio, Indijci drze do morala i takav je zakon kod njih po pitanju kasti, jesu cudni, ali kada bismo se makar malo ugledali na njih, sve bi bilo lepse i drugacije.

Hvala Viki, samo sam izneo svoje iskreno misljenje :)
LadyEstrella
Re: Nova indijska sapunica na Pinku!
Post Fri 25 May 2012 - 22:59 by LadyEstrella
uros car wrote:
Nikoga nisam optuzio da vredja Indijce, a Lady Estrella, mozda sam se pogresno izrazio, Indijci drze do morala i takav je zakon kod njih po pitanju kasti, jesu cudni, ali kada bismo se makar malo ugledali na njih, sve bi bilo lepse i drugacije.

Hvala Viki, samo sam izneo svoje iskreno misljenje :)
niko nije ni rekao da optužuješ nekog za vredjanje,jer vredjanja nije bilo.Samo ne volim kad tvrdite da oni koji kažu da ne gledaju,zapravo gledaju.Ja zaista ne gledam i nemam nameru.A to što kažeš da bi sve bilo lepše kad bi smo se ugledali na njih je tvoje mišljenje,po meni to nema nikakvog smisla.Pročitala sam dosta knjiga indijskih autora,dovoljno da ukapiram kako se tamo živi,i da stotine miliona ljudi nema nikakva prava.Da li znate da se tamo ako saznaju da žena nosi devojčicu smatra za nešto loše,da je Indija prva u svetu po broju abortusa ženske dece?Ili devojčice jednostavno bace na smetlište.Da ne govorim o tome da mnogi nemaju prava ni na školovanje.I to je taj moral i tradicija koja treba da se održava?Ok.poštujem vaše mišljenje,ali ja sam pisala o činjenicama.
ღJacqueline Bracamontesღ
Re: Nova indijska sapunica na Pinku!
Post Sat 26 May 2012 - 0:15 by ღJacqueline Bracamontesღ
uros car wrote:
Nikoga nisam optuzio da vredja Indijce, a Lady Estrella, mozda sam se pogresno izrazio, Indijci drze do morala i takav je zakon kod njih po pitanju kasti, jesu cudni, ali kada bismo se makar malo ugledali na njih, sve bi bilo lepse i drugacije.

Hvala Viki, samo sam izneo svoje iskreno misljenje :)
Oj presrecna sam pocinje i kod naas jea jea

Od 4 Juna na Pink BH u terminu od 20:00
Re: Nova indijska sapunica na Pinku!
Post  by Sponsored content
 

Nova indijska sapunica na Pinku!

Back to top 

Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Indijska sapunica "Odbačeno siroče" od 1. aprila na Prvoj TV
» Indijska sapunica "Nevesta sa ožiljkom" od srede u 16:10 na TV Pink
» Nova serija na pinku
» Nova indijska serija na Prvoj
» USKORO NOVA INDIJSKA HIT SERIJA

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: