REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Nova serija na pinku

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL


Broj postova : 26813

Nova serija na pinku Empty
20110329
PostNova serija na pinku

Nova serija na pinku Balika-vadhu-on-colours-tv
Indijska serija Mala nevesta (Balika ka vadhu) na nasem dragom PINKU od 4. aprila svakim radnim danom u 18:30.

Promo
https://www.youtube.com/watch?v=vcsisP6ruz8
Back to top Go down
Share this post on: reddit

Nova serija na pinku :: Comments

EJPRIL
Re: Nova serija na pinku
Post Tue 29 Mar 2011 - 9:06 by EJPRIL
uzas evo tı ga na :padam u nesvest:
hari_95
Re: Nova serija na pinku
Post Tue 29 Mar 2011 - 9:15 by hari_95
Pink pada sve nize i nize Ale
I zbog cega je meni mnogo drago zbog toga :) ?
EJPRIL
Re: Nova serija na pinku
Post Tue 29 Mar 2011 - 9:17 by EJPRIL
meni je drago
nek ih prva odere
♥..jeTza..♥
Re: Nova serija na pinku
Post Tue 29 Mar 2011 - 9:54 by ♥..jeTza..♥
Ma divno, ne mogu da verujem, ali sta drugo moze i da se ocekuje od Pinka..
To moze u tom terminu a Teresa ne moze?!
EJPRIL
Re: Nova serija na pinku
Post Tue 29 Mar 2011 - 9:58 by EJPRIL
izgleda da ovo traje 20 min
a ima 650 epizoda :padam u nesvest:
FanSte Pall Mall
Re: Nova serija na pinku
Post Tue 29 Mar 2011 - 11:16 by FanSte Pall Mall
Haa...Umislili da ce ovo biti popularno kao Binbir gece jer,fazon nije "spanska serija"?! Zeznuli su se malo! PRC xD Ne verujem da ce ovo iko i poceti da gleda,a tek da pomno prati 650+ epizoda...Ali,uvidece valjda i sami da su pogresili,pa ce,nadam se, vratiti Teresu u starom terminu,koji joj prilici :Ok:
MStefan
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 0:41 by MStefan
Pošto nisam gledao telenovelu,ne mogu suditi prerano.Samo znam da ja neću pratiti jer tada gledam ''Gumus'' ali lično smatram da se ova telenovela neće drugo zadržati na televiziji ''Pink''...
anahi 4ever!
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 1:24 by anahi 4ever!
uzaaaas! pinkovci ocigledno misle da ce ovo doziveti uspeh kao turske serije na prvoj, mada cisto sumnjam, na prvi pogled se vidi je uzas, i ja je naravno necu pratiti! a ima preko 650 epizodaa :o.O: :o.O: OMG pa to ce se oko dve godine prikazivati Ljut Ljut Ijo Ijo kreteniiiiiii evo tı ga na evo tı ga na evo tı ga na
AnGel_Perroni
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 1:54 by AnGel_Perroni
Hahaa ovaj pink je retardiran, jadni oni. Bili su najbolja televizija ali su se gadno prevarili sada, zaje*ali su se.
Prva Tv ce biti bolja, ii sta ce sada da rade sa TDA...aaa nemoj zbog njih seriju da premeste u 17:00 onda su budaleeee... evo tı ga na
Stefy
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 2:41 by Stefy
Užasnuo sam se kada sam video promo, nisam mogao da verujem. Nije mi jasno zašto otkupljuju ove gluposti, sigurno niko neće gledati jer je serija na prvi pogled odvratna. Sve niže i niže padaju. -.- Epizode ne traju po 20min, od ponedeljka se emituje od 18.30h do 19.20h, a TDA počinje u 17.50h, tako da 650 epizoda po 40min, definitivno ne gledam!
FanSte Pall Mall
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 3:27 by FanSte Pall Mall
Mozda i nije toliko losa prica,cak bolja od mnogih mexickih. Ali,pogledao sam neke scene na YT,jednostavno me njihovi obicaji,nosnja,jezik i gluma iritiraju...I plus,650 epizoda po 40 minuta?! Pa u latino serijama se scenaristi pogube pisuci seriju od 200 epizoda,ovo mogu misliti na sta lici nakon 300-400 epizoda..Nema teoretske sanse da gledam...
FanSte Pall Mall
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 3:40 by FanSte Pall Mall
I da,Pink je mogao da napravi malo primamljiviji promo,kako bi bar na neki nacin privukao gledaoce... Ovaj je suvise amaterski,bolji bih ja napravio xD
AnGel_Perroni
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 3:42 by AnGel_Perroni
Ma gluposti brate, gde im je palo na pamet...i to 650 epizoda.
Bolje neku tursku seriju kao Ezel, nebi mi nikad bilo krvo.
FanSte Pall Mall
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 3:49 by FanSte Pall Mall
Ezel bi trebao da pocne na Prvoj nakon Lisca,a Pink SRB,BH,M i SI,koliko sam cuo,imaju u arhivi Lale devri(Polje lala)...Ne znam sto je nisu pustili(Verovatno ce im ovo popunjavati letnji program,a Lale devri cuvaju za zimu,kada je vecina uz televizore) xD
Lady_X_
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 4:47 by Lady_X_
Hahahaha, dobro, nije to tako lose, bolje sto su kupili ovo, nego neku spansku, posto od toliko extra spanskih serija oni kupe More Ljubavi, Vrela krv,i tako te gluposti. ALi dobro. I ne znam sto se cudite za promo, ja kad sam videla promo zabranjene ljubavi nije mi se gledala, a ako sam znala pricu, oni ne umeju da naprave dobar promo ...
Ezel ako krene posle lisca nista nije uradila prva, jer cemo je do tad svi gledati na netu sa RTl-a. I nece biti gledana toliko, bolje novi termin za tu seriju... :)))
LA MUJER EN EL ESPEJO
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 4:48 by LA MUJER EN EL ESPEJO
Deluje bzv,a da je kojim slucajem dobra, mada cisto sumnjam, brate ima prepuno epizoda OMG
-MILOS-
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 4:53 by -MILOS-
uzas... znaci ne mogu da verujem da je TERESA prvo izubila termin zbog KURSADzIJA a sad ZBOG MALE NEVESTE! stvarno ne kapiram zasto im ovo samo treba... moguce da ce imati malo veci rejting zbog pomenute radnje u seriji ali sama pomisao da ima toliko koliko ima epizoda me jos uvek uzasava... znaci ne mogu da veruje sta ovi ljudi sa pinka rade... ne bih ovo da kazem ali mislim da latinoamericka produkcija polako ali sigurno napusta nase male ekrane... setite se samo kako je pink bio pun tv novela a sad farmi, velikih bata... prva ce davati program iz telemunda ali samo u jutarnji terminima... turske serije imaju da se prikazuju na prvoj jos dve godine zato sto toliko traje ugovor a sa obzirom da gledanost turski serija koje su dobre raste mislim da ce prva da lepo produzi ugovor... pink je poceo sa spancima a zavrsava sa indijskim novelama i Poljem Lala koji nije dostigao neku veliku gledanost u Turskoj... divno... ne zelim da sada kada se snima serija sa anahi se ne otkupi kod nas.. videcete serija sa latino podrucuja polako ali sigurno gube mesto u srbiji a nekad smo ludeli od njih kao sto sada radimo sa rijalitima :(
anahi 4ever!
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 4:59 by anahi 4ever!
i ja isto msm da meksicke serije polako ali sigurno odlaze sa nasih televizija -.- a ako pink kojim slucajem bude namaravao da otkupi "dos hopgares" u kojoj ce da glumi any i da je stave u neki uzasavajuci termin, kao sto su uradili sa teresom bolje da je i ne otkupljuju -.- kretencine, gade mi se
Anonymous
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 6:49 by Guest
1.Indijska kinematograija je jedna od najvećih u svetu i iznedrila je dosta kvalitetnih glumaca i imena.Pomenuću samo neke:Indira Varma,Kabir Bedi,Ajšavria Raj(koja je bila i mis sveta)...
2.Zaista je previše epizoda,ali ako pogledamo neke serije traju i mnogo duže (Zvezda vodilja,Santa Barbara,Svetionik...).Vrlo je moguće da se likovi menjaju na svakih sto epizoda i to bi onda bilo razumljivo.
3.Neću pratiti,imam previše obaveza,a već pratim 4 serije
4.Ako mene pitate ja bi u taj termin stavio El clon.
hari_95
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 7:15 by hari_95
Pa dobro ljudi i nije tooliko strasno.Ja jednostavno ne mogu da vjerujem da neko u 21.vijeku u 2011.godini ne moze da pogleda seriju preko neta.Jednostavno sta vam se svidja skidate i gledate.Ja Pink odavno ne gledam,zadnje sta sam gledao bilo je na PinkM ERDA,nisam imao ni to potrebu jer sam gledao preko neta ali eto sa prevodom.Ja tv ni ne palim.A to sto se latino serije gube sa nasih ekrana,pa sta :o.O: nije smak svijeta pobogu!Danas svi imamo net,tako da slabo ko zavisi od pinka hoce li kupiti nesto ili ne..Jos odavno se samo na tv mogu videti samo spanske serije,neka malo uzimaju i druge,ja nemam nista protiv,vec rekoh ni ne palim tv za gledanje serije..
A i svakako ne vjerujem da ce ovo imati neku gledanost na Pinku i da ce vrlo brzo biti ukinuta...
Weisse-Engel
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 7:40 by Weisse-Engel
FanSte Pall Mall wrote:
I da,Pink je mogao da napravi malo primamljiviji promo,kako bi bar na neki nacin privukao gledaoce...
To...mozda serija i nije toliko losa,ja sam danas uhvatila promo,praticu :D volim hindustance,zanimljivi su oni i njihovi obicaji,bas mi je milo sto su otkupili ovo :D bolje nego neku tursku bljuvotinu u svakom slucaju
EJPRIL
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 7:50 by EJPRIL
slazem se hari
ziveo net! :Good: :jajaja:

a ne mogu da verujem koliko komentara ima u ovoj temi..a niko nece pratiti...
-MILOS-
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 8:27 by -MILOS-
mozda hari... ali ne slazem se sa tobom... ima dosta njih koji nemaju tu mogucnost da gledaju preko neta serija sa latino podrucja... ili jos gore mogu da gledaju ali ne znaju spanski jezik :) ti i ja znamo i dosta nas sa foruma ali pricam u globalu za celu Srbiju... bas ce moja baba koja gleda teresu i el clon da gleda tamo neke hindu kako vencavaju decu... zbog toga kazem... a sto se tice turski serija one su postale hit na balkanu... nadam se da ce ova indijska imati manju gledanost i lepo ubace eku spanskuseriju... a ako odkupe dos hogares i stave je u neki ocajan termin ima da poludim bez obzira sto cu tu seriju da gledam na netu... aali opet kazem... pricam u globalu za celu Srbiju...
hari_95
Re: Nova serija na pinku
Post Wed 30 Mar 2011 - 8:38 by hari_95
-MILOS- wrote:
mozda hari... ali ne slazem se sa tobom... ima dosta njih koji nemaju tu mogucnost da gledaju preko neta serija sa latino podrucja... ili jos gore mogu da gledaju ali ne znaju spanski jezik :) ti i ja znamo i dosta nas sa foruma ali pricam u globalu za celu Srbiju... bas ce moja baba koja gleda teresu i el clon da gleda tamo neke hindu kako vencavaju decu... zbog toga kazem... a sto se tice turski serija one su postale hit na balkanu... nadam se da ce ova indijska imati manju gledanost i lepo ubace eku spanskuseriju... a ako odkupe dos hogares i stave je u neki ocajan termin ima da poludim bez obzira sto cu tu seriju da gledam na netu... aali opet kazem... pricam u globalu za celu Srbiju...


Pa dobro svako mladji zna ista spanskog jezika.U svakoj seriji su uglavnom isti dijalozi tako da se dosta moze skontati.Meni je dovoljno da iz jedne recenice shvatim 2-3 rijeci i povezem,iako nisam sad veliki znalac spanskog jezika.Sto se tice baba sto pominjes njima je jednostavno isto hoce li gledati teresu,seherzadu,hindu ili neku skroz lijevu,one ce serije jednostavno gledati,to im je zanimacija pa isla neka odlicna telenovela ili islo neko sranje.
btw za to seriju od anahi :jajaja: sta pricate o njoj sad za pink,kad ona nije pocela ni u mex
EDIT: to tek pocinje u junu u mex,to kod nas bude doslo 2012,al kraj necemo znati :(: Smak svijeta bravo zvezdıce

:P:
Re: Nova serija na pinku
Post  by Sponsored content
 

Nova serija na pinku

Back to top 

Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Nova turska serija na Pinku
»  Od februara nova serija na Pinku!
» Nova domaca serija na Pinku!
» Nova indijska sapunica na Pinku!
» Nova serija na OBN-u

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: