REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 One Direction

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptyThu 4 Oct 2012 - 1:18

Liam Payne: “Zabrinut sam za Zayna”


Teret slave nije lak a član One Directiona ističe kako se brine, jer njegov prijatelj Zayn Malik teško podnosi sve što im se dešava.

“Jedina osoba za koju se brinem jeste Zayn, jer mislim da se još nije navikao na sve ovo”, objašnjava Liam. “Užasno mu je bilo na Twitteru”, prokomentarisao je, očigledno misleći na Zayneovu nedavnu izjavu da su ga nazivali teroristom. “Mislim da se još uvek nija navikao na ovo, ali siguran sam da hoće. On je moj najbolji prijatelj. Moram da ga pazim”, nastavio je svoje izlaganje Liam. “Ludo je i kad pomislim da ih nisam znao pre dve godine a sada su moji najbolji prijatelji.”

One Direction - Page 4 021012_onedirection1
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptyThu 4 Oct 2012 - 1:19

Ipak je istina: Liam Payne priznaje da je bio na dejtu sa Leonom Lewis!


Član One Direction potvrdio je informacije kako je izašao sa popularnom pevačicom, ali kaže da želi da ostane prijatelj sa bivšom devojkom Danielle Peazer.

U razgovoru za The Sun pevač je priznao kako je bio na dejtu sa Leonom ali kaže da će i ako uđe u vezu s njom pokušati da ostane blizak Danielle. “Danielle je sjajna, stvarno se nadam da možemo biti prijatelji. Za rođendan sam joj kupio kola ali nju ne fasciniraju novac ili slava”, otkrio je.

Ipak, on otkriva da je Danielle umela da zatraži novac od njega. “Pričala je tome kako želi da se ofarba u plavo a ja sam joj rekao da bi trebala to da uradi. Ona je rekla kako ne može sebi to da priušti – što je potpuno ludo. Čak mi je tražila novac za to.”

One Direction - Page 4 Liampayneblackwhitebaseb
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptyThu 4 Oct 2012 - 3:16


Baš lepo što je Liam sam enamorado Sumnjam da će mu se sa Leonom posrećiti :P .

Inače pravo da kažem kolko god da ne volim njihovu muziku 1D su mi bili simpatični al sad stvarno preteruju sa njima . thumbdown A mislim da i oni ne žele " slavu " Biebera .
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptyFri 5 Oct 2012 - 7:23

Šta se sprema? Zayn Malik za danas obećao veliko iznenađenje fanovima


Mladi pevač najavio je milionima svojih fanova na Twitteru da ih danas očekuje jedno posebno iznenađenje vezano za One Direction.

“Ljudi, imamo MASIVNO iznenađenje…budite u pripravnosti za sve informacije ” nakon čega je počeo da dobija komentare od Directionera koji su glasili “Zašto nam radiš ovo Zayn?”ili “Bolje me ubij odmah Zayn”, očigledno jer ne mogu da dočekaju i čuju o čemu se radi. Miriše nam da su u pitanju nove informacije vezane za njihovu turneju, odnosno objavljivanje novih gradova koje će posetiti. Kako još uvek nije objavljeno koje države kontinentalne Evrope će bend posetiti, postoji šansa da 1D dođe i u naše krajeve.

One Direction - Page 4 1132467-35934I26257-hej
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptyFri 5 Oct 2012 - 7:28

Zayn konačno pokušava da ostavi pušenje: “Dokazano je teško prestati”


Mladi pevač žali što je ikad probao cigarete jer mu je sad jako teško da se otarasi odvratne navike koja jako loše utiče na njegovo zdravlje.

Zayn puši još od od svoje petnaeste godine i pokušava da ostavi cigarete jer je zabrinut za sebe. “U ovom trenutku pušim verovatno oko 8 do 9 cigareta svakog dana”, rekao je za Fabulous magazin. “Dokazalo se da je teško prestati”, priznaje. “Nadam se da ću uskoro prestati. Ne želim da to utiče na moje zdravlje. Kad budem stariji ne želim da budem jedan od onih očeva koji ne može da džogira kroz park 10 minuta a da ne ostane bez daha.”

A ko je inspirisao Zayna da uopšte počne da razmišlja o svom zdravlju? “Gledao sam šou Jonathana Rossa pre neki dan, gostovao je Collin Farell. On je ispričao kako je pre godinu i po dana napisao pismo proizvođačima cigareta rekavši im kako je bilo sjajno, zahvalio se što su bili sa njim u dobrim i lošim vremenima, ali da su sad potrebni nekom drugom.”, objasnio je. “Onda je to spalio i otarasio se pušenja.”

Ipak, jedna stvar od koje ne odustaje jesu njegove tetovaže, kojih ima osam. “Mama ne voli tetovaže. Ona mi kaže:’Kad budeš stariji šta ćeš raditi?’ Ipak, ja mislim da će to i dalje biti kul kad budem matorac.” Objasnivši zašto ih ima toliko, on je rekao: “Mislim da je to samo deo odrastanja i traženja identita pojedinca”.

One Direction - Page 4 One-direction-germany-si
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptyFri 5 Oct 2012 - 22:35

1D misle da je Biebsu mnogo teže: “Mi imamo jedni druge”


Članovi One Directiona čvrsto veruju da je njima mnogo lakše da izdrže teret slave, jer se međusobno podržavaju u teškim trenucima.

Momci su govorili u jutarnjem programu televizije ITV gde su upitani da li se slavom nose lakše ili teže od Justina Biebera. “Mislim da je njemu teže. Možemo da se oslonimo jedan na drugog, dok je on sam. Jako dobro se drži” istakao je Louis.

Sa druge strane, Niall kaže da im slava ne predstavlja problem, već se raduju što će na predstojećoj turneji upoznati nove obožavaoce. “Srećni smo što možemo da putujemo svetom i imamo tako posvećene fanove gde god da odemo. Sledeće godine krećemo na svetsku turneju i videćemo mnogo više fanova nego ranije”, istakao je.

One Direction - Page 4 5180592_itunes2
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptySat 6 Oct 2012 - 4:23

Niall Horan: “One Direction su pomalo ludi, nezreli i postajemo još luđi”


Iako se procenjuje da članovi 1Dja vrede više od 100 miliona evra, Niall priznaje kako oni baš i ne vode računa o novcu, već da su čak sve nezreliji.

Irski šmeker tvrdi da su momci potrošili tonu novca u jednom kazinu u Australiji tokom turneje u aprilu mesecu. “Ja sam dobio 100 funti i stao sam na tome. Za druge mogu samo da poručim ‘Nemam komentar’. Hajde da samo kažemo kako je izgubljeno mnogo novca. Mnogo”, istakao je u razgovoru za The Sun. “Da budem iskren, pojma nisam imao šta se dešava.”

Objašnjavajući kako će momci uvek biti momci, on je dodao: “Mislili smo kako je to smešno. Mislimo smo ‘Imamo 18 godina, ovo je prvi put da možemo da potrošimo malo novca jer smo na putu. Kao i većina gluposti koju pravimo, i ovo je izgledalo kao dobra ideja. Jednostavno postajemo sve luđi s godinama”, našalio se. “Pomalo smo ludi i tako nezreli. Neverovatno je kakve se stvari dešavaju.”

Pre neki dan smo bili u studiju Eda Sheerana gde smo se gađali lubenicom. “Otvorili smo je i počeli da se gađamo. Momci su podigli Harryja i bacili ga na nju. Ko to još radi?”, upitao se. Da Nialle, i nama se čini da je to potpuno ludo!

One Direction - Page 4 Tumblrmatcp0lapa1rfvlxbo
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptySat 6 Oct 2012 - 4:24

Šokantno: Roditelji nudili novac momcima iz One Directiona da spavaju s njihovim kćerkama


Popularnost One Directiona nemoguće je opisati rečima a očajni roditelji pokušavaju sve ne bi popularne pevače spojili sa svojim kćerkama.

Tokom boravka u SADu, 1D je zbog svega morao da pojača svoje obezbeđenje. “Majke su momcima nudile ogromne sume novca za spavanje s njihovim kćerkama”, prenosi jedan izvor za People. “To je smešno.” Naravno, momci nisu pali u iskušenje, ali ovo je još samo jedan dokaz da 1D ludilo očigledno ne poznaje granice.

One Direction - Page 4 One-directions-mtv-vmas-performance-2012-watch-now-08
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptyFri 12 Oct 2012 - 8:32

Niall Horan obećava devojkama mnogo grljenja na prvom sastanku


Iako ga veliki broj devojaka sledi gde god da krene, on kaže kako mu se nije dešavalo da za jedno veče poljubi više od jedne.

“Ok, možda su bile i dve! Ha!”, rekao je Niall za Top of the Pops. “Ali da bi devojka dobila moju pažnju ona mora da me zasmejava. Ako devojka nema šta da kažem, to nikako nije dobro.”

A kad naiđe na devojku koja mu se svidi, gde bi je odveo? “Moj idealni prvi sastanak bio bi da radimo nešto zabavno i pomalo ludo, npr.da odemo u luna park. Stalno bih je grlio.” Niall važi za najvećeg ljubitelja hrane u bendu, ali kaže da dejt u restoranu ne dolazi u obzir. “Ne bih je odveo negde da jedemo. To bi bilo skroz čudno!”

One Direction - Page 4 Ffnflynetukhoranniall082
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptyFri 12 Oct 2012 - 8:45

Zayn Malik potrošio 2 miliona funti na futurističku kuću


Harry Styles nedavno je kupio novu kuću, a njegovim stopama pošao je i Zayn Malik koji je takođe uložio milione u svoj budući dom.

Zaynu se jako dopala neobično kuća u Herford okrugu, a kako prenosi Mail Online, ovaj objekat poseduje pet spavaćih soba, četiri kupatila i spoljni bazen, idealan za letnje zabave. Nova kuća izuzetno se dopada Zaynu jer je izuzetno dobro obezbeđena, pa u njom može na miru da uživa sa Perrie Edwards i svojim prijateljima.

Preseljenje stvari u novi dom krenulo je od ponedeljka a među predmetima koje se unose u nju jesu i dve Zaynove figure! Ipak, stvar koja je njemu najdraža svakako je plavi motocikl kojim će se bez sumnje vozikati kroz novi komšiluk.


One Direction - Page 4 Ffnflynetukffleedsparty0
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptyFri 12 Oct 2012 - 8:46

Nezaustavljivi! One Direction oborili još jedan rekord u Americi


Niti jedan bend iz Velike Britanije nije imao toliko brzo prodavan singl u Americi kao 1D sa pesmom “Live While We’re Young”.

LWWY prodat je u čitavih 341.000 primeraka u prvoj nedelji, a Niall Horan je to prokomentarisao rečima: “Tako smo srećni zbog uspeha singla u Sjedinjenim Državama i ne možemo dočekati da svi čuju novi album. Hvala svim fanovima na podršci još jednom!” Koliko je bend popularan u Americi jako dobro svedoči i podatak da su među nominovanima na dodeli American Music Awardsa u kategorijama najbolji novi izvođač godine, omiljeni album i omiljeni bend.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptyFri 12 Oct 2012 - 22:43

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptySat 13 Oct 2012 - 7:04

One Direction: O raspadu benda i ženidbi Nialla Horana


Louis Tomlinson misli da će bend jednom napraviti pauzu u radu od godinu dana, kao i da će Niall Horan tad sve iznenaditi svojom ženidbom.

Momci su uradili intervju za MTV, a upitani su ko od njih će prvi stati pred oltar. Harry Styles kaže da nema šanse da će on biti taj, ali veruje da je Liam Payne prvi kandidat. “Mislim da će to biti Liam, jer ona kad voli nekog, onda ga voli.” Liam međutim prebacuje lopticu u Zaynovo dvorište. “Mislim da će to Zayn učiniti kad dobije naglu inspiraciju. Oženiće se u Vegasu.”

Ipak, Louis Tomlinson ima drugačiju ideju. “Ne znam ko će to biti, ali bih voleo da to bude Niall. Zamislite da napravimo godinu pauze, radimo šta god hoćemo i vratimo se, kad ono, Niall je oženjen. Mogu to da zamislim. Znate ono kad Niall kaže stvari koje ne misli? Zamislite da to uradi: ‘Hoćeš li da se udaš za mene? S*anje, nisam hteo to da je pitam.’

One Direction - Page 4 120907MTVVMA_6636866
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptyTue 16 Oct 2012 - 1:46

MTV EMA 2012: One Direction već osvojili prvu nagradu!


MTV EMA ove godine održava se 11. novembra, ali One Direction je još jednom demonstrirao svoju popularnost i već došao do prvog trofeja.

Naime, momci su izabrani za najbolje izvođače u Britaniji i Irskoj, jer su dobili daleko najviše glasova fanova. “Tako smo srećni i počastvovani što smo osvojili ovo. Još jednom naši neverovatni fanovi su nas učinili ponosnim – kao i uvek, hvala vam svima”, rekao je Louis Tomlinson.

One Direction - Page 4 One-direction-closing-olympics-02
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptyFri 26 Oct 2012 - 6:19

Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptySun 28 Oct 2012 - 22:48


Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptyTue 30 Oct 2012 - 2:49

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptyTue 30 Oct 2012 - 2:51

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptyWed 31 Oct 2012 - 7:24

TOP 26 PESAMA NA YOUTUBE-U

1. Justin Bieber - Baby ft. Ludacris - 794,474,628
2. Jennifer Lopez ft. Pitbull - On the Floor - 614,996,894
3. Psy - Gangnam Style - 606,610,411
4. Eminem ft. Rihanna - Love The Way You Lie - 509,761,133
5. Shakira - Waka Waka - 497,862,073
6. LMFAO - Party Rock Anthem ft. Lauren Bennett, GoonRock - 495,721,418
7. Lady Gaga - Bad Romance - 493,179,320
8. Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego - 451,499,617
9. Don Omar - Danza Kuduro ft. Lucenzo - 399,551,874
10. Eminem - Not Afraid - 370,215,434
11. Pitbull - Rain Over Me ft. Marc Anthony - 357,860,179
12. Adele - Rolling In The Deep - 345,432,486
13. Justin Bieber - Never Say Never ft. Jaden Smith - 344,238,629
14. Bruno Mars - The Lazy Song - 342,151,146
15. Gotye - Somebody That I Used To Know (feat. Kimbra) - 339,919,962
16. Katy Perry - Firework - 330,914,325
17. Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe - 317,401,795
18. Miley Cyrus - Party In The U.S.A. - 306,359,678
19. Justin Bieber - One Time - 304,774,080
20. Nicki Minaj - Super Bass - 289,056,787
21. Rihanna - What's My Name? ft. Drake - 276,163,320
22. Bruno Mars - Grenade - 273,176,270
23. One Direction - What Makes You Beautiful - 269,483,743
24. Pitbull - Give Me Everything ft. Ne-Yo, Afrojack, Nayer - 263,910,918
25. Bruno Mars - Just The Way You Are - 261,399,235
26. Rihanna - Only Girl (In The World) - 247,771,061
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptyWed 31 Oct 2012 - 23:20

Niall Horan žali zbog propuštene prilike sa Demi: “Voleo bih da smo se poljubili”


Pevač je jednom za svagda odlučio da objasni šta se tačno dešava između njega i Demi Lovato, pa je priznao da su bili na dejtu.

Niall kaže kako je prvi put izašao sa Demi u septembru, nakon dodele MTV nagrada, ali kaže da je dejt bio više prijateljski nego romantičan. “Ono što se zaista desilo jeste da sam u svojim intervjuima uvek govorio da mi se ona dopada, baš kao što je ona govorila isto za mene”, otkriva Niall za Now. “Stupili smo u kontakt preko Twittera i samo smo počeli da pričamo. Kad sam bio u LAu i imao par sati slobodno, video sam je nekoliko puta.”

“Ona je jedna od najboljih devojaka koje znam. Ona je superkul” oduševljeno priča mladi Irac. “Uvek mi šalje poruke i pita kako sam. Ali, ništa se nije desilo. Bili smo na večeri posle MTV VMA. Nismo se poljubili, ali voleo bih da jesmo.”

One Direction - Page 4 658179ac7181923eb4ee99a47b35ef59
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptyThu 8 Nov 2012 - 9:05

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptySun 11 Nov 2012 - 21:32

A vaš omiljeni član One Directiona je…


Znamo, većina Directionera obožava sve članove popularnog benda, ali sigurno smo da ipak imate svog favorita. Evo i kako ste vi glasali u anketi koju smo imali na https://www.facebook.com/Bravo.rs.

Pre 3 meseca imali smo anketu u časopisu BRAVO, a tad ste za pobednika odabrali Zayna, koji je osvojio samo 1% više glasova od Harryja! Ovog puta Harry je pobednik sa 31% vaših glasova, dok je Zayn sakupio 30%. Ni Niall nije bio toliko daleko, sa vaših 20% glasova a onda slede Louis sa 9% i Liam sa 8%. Rezultat je dakle vrlo sličan kao u anketi koju smo imali u časopisu – Harry i Zayn ponovo se “biju” za prvo mesto, ali je razlika u tome što je Niallova popularnost duplo skočila – sa 10 na 20%! Čime vas je irski šmeker pridobio u prethodnim mesecima?

Pratite našu Facebook stranicu https://www.facebook.com/Bravo.rs gde vam postavljamo nova pitanja i ankete!

One Direction - Page 4 F4-onedirection
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptySun 11 Nov 2012 - 21:36

Quote :
I zvanično najbolji: Directioneri proglašeni za najbolje fanove na MTV EMA
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptySun 11 Nov 2012 - 21:38

Quote :
One Direciton dobio nagradu za najboljeg novog izvođača!
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 EmptyWed 14 Nov 2012 - 9:17

Baš mi je drago radi njih<3 duše<3
Back to top Go down
Sponsored content




One Direction - Page 4 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 4 Empty

Back to top Go down
 

One Direction

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-