REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 One Direction

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptySat 1 Sep 2012 - 3:43

Niall Horan objasnio naziv novog albuma One Directiona

Mladi Irac kaže da je ime albuma smislio zajedno sa kolegama iz benda a Ryanu Seacrestu otkrio je i otkud ovaj naziv.

“Razmišljali smo o tome neko vreme. Zato što puno putujemo svetom viđamo mnogo kul mesta, ali glavna stvar je da ne postoji mesto kao što je dom. Uvek je lepo otići kući.” On ističe i da su se držali slogana “ne popravljaj ono što nije pokvareno”, pa se “Take Me Home” ne razlikuje mnogo od “Up All Night”.

Očigledno smo nervozni, rekao je. “Nikad ne znate šta ćete dobiti od drugog albuma. Ali, stvarno smo uzbuđeni zbog toga. Zabavan je, ima jak zvuk gitara i bubnjeva, pa smo super uzbuđeni”. “Take Me Home” kreće u prodaju 12. novembra.

One Direction - Page 3 FFN_FLYNETUKFF_LEEDS_PARTY_072212_50839792
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptySat 1 Sep 2012 - 3:52

Bieberi umislili da je Justin centar svijeta.Ej nek se malo spuste,1D su popularniji trenutno.:)
Nego njihov obraz,nadam se da će na VMA nagradu pokupit 1D <3
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptyFri 7 Sep 2012 - 2:51

Nema svađe! Justin Bieber i One Direction se družili posle MTV VMA

One Direction pobedili su noćas Justina Biebera na MTV Video Music Awardsu, ali mladi Kanađanin očigledno nema problema da to prihvati.

On je zato na svom Twitteru objavio par fotki na kojima ga vidimo kako se druži sa članovima 1Dja. Iako se pojedini Belieber i Directioneri međusobno vređaju, JB i One Direction su zajednički uživali nakon ceremonije. Justin je MTV VMA propustio zbog drugih obaveza ali je pronašao vreme za kuvanje s Niallom Horanom i Zaynom Malikom. “Kući sam i kuvam rezance sa Niallom Horanom”, napisao je Biebs.

One Direction - Page 3 Jbhouse5852
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptyFri 7 Sep 2012 - 5:03

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptyFri 7 Sep 2012 - 5:05

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptyFri 7 Sep 2012 - 5:06

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptySat 8 Sep 2012 - 2:20

Konačno zajedno: Demi Lovato i Niall Horan na dejtu posle MTV VMA


Dodela MTV nagrada spojila je Demi i Nialla u četvrtak, a nakon ceremonije njih dvoje su pobegli kamerama i otišli na večeru, prenosi Us Weekly.

Iako bi milioni devojaka voleli da su u njenoj poziciji, pevačica stalno ističe da između nje i Nialla postoji jedino prijateljstvo, kao i da u narednom periodu uopšte nije zainteresovana da ima dečka. Videćemo da li je i sad ostala pri tom stavu! Sa druge strane, presrećni Niall imao je veče svog života, jer je osim prilike da konačno bude sam sa Demi osvojio i tri nagrade na MTV VMA sa svojim bendom. “Šta je ovo ljudi! Neverovatni ste, 3 VMA!” tvitovao je Horran nakon dodele nagrada. “Toliko vas volimo! Sve tri su za vas! Hvala vam!”
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptyWed 12 Sep 2012 - 0:41

Kako da privučete pažnju Zayna Malika? Preko Twittera, naravno!


Ukoliko želite da vam se Zayn javi, najbolje je da ga kontaktirate preko Twittera, jer je on priznao kako obožava da odgovara svojim obožavaocima.

Zayn je nedavno napustio ovu društvenu mrežu zbog negativnih komentara koje je dobijao, ali izdržao je samo jedan dan. Govoreći za Teen Now, zgodni momak je objasnio: “Zanesem se pokušavajući da odgovorim ljudima. Twitter je previše zarazan!”

Kad bi morao da ode na pusto ostrvo na nekom vreme, on priznaje da bi telefon morao da ponese. “Poneo bih hranu, vodu i solidan telefon koji bi mogao da me poveže na Twitter. Kad bih bio zaglavljen na ostrvu, imao bih dovoljno vremena da odgovorim svima koji mi tvituju!”

One Direction - Page 3 100912_zmalik1
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptyWed 12 Sep 2012 - 0:48

Harry Styles spažen na dejtu sa Savannah Phillips


Harry Styles uživao je prošle nedelje, ne samo zbog tri nagrade koje je One Direction dobio na MTV VMA, već i jer je pronašao vremena za izlazak sa još jednom devojkom.

Njegov izbor ovog puta bila je mlada pop pevačica Savannah Phillips. Par je počeo da se druži upravo za vreme MTV VMA. Njih dvoje viđeni s kako zajedno posećuju prodavnice u Los Anđelesu. Harryju se plavuša očigledno jako dopada jer nije želeo da bude sa društvom iz benda, već je nastavio da se viđa sa njom tokom vikenda. Još jedan flert ili nešto ozbiljnije?

One Direction - Page 3 Aszqhs
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptyThu 13 Sep 2012 - 4:56

Harry Styles potvrdio: Ništa od dueta između 1Dja i Biebera

Harry Styles se vratio u London nakon posete Los Anđelesu za potrebe MTV VMA, a novinarima je rekao kako Biebs definitivno neće biti na albumu benda.

Kako prenosi The Sun, on je porekao da je napravljena saradnja sa Justinom, iako se pričalo da su već snimili jednu zajedničku pesmu. “Nema Justina Biebera na albumu”, rekao je Harry. Album “Take Me Home” u prodaji će biti od 12. novembra.

One Direction - Page 3 Mtv-vma-2012-one-directi
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptyFri 14 Sep 2012 - 6:01

Jedna od najisčekivanijih pesama godine: One Direction uskoro predstavljaju novi singl!


Odabrani ljudi iz muzičke industrije imali su priliku da čuju kako zvuči pesma “Live While We’re Young” i uopšte ne sumnjaju da će ona biti veliki hit.

Ova numera opisuje se kao nastavak pesme “What Makes You Beautiful” jer je podjednako brza i slušljiva, prenosi Chart Show TV. Druga pesma koju su mediji mogli da čuju jeste “Kiss You”, koja je u fank fazonu. Pesma će se zvanično pojaviti u prodaji 30. septembra, ali svi očekuje da je bend predstavi već sledeće nedelje na nastupu u Londonu!

One Direction - Page 3 FFN_FLYNETUKFF_KEY_072212_50840198
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptySat 15 Sep 2012 - 4:28

U dobrom društvu: Justin Bieber uživao sa Perrie Edwards i Zaynom Malikom



Justin je ove nedelje boravio u Londonu a trudio se da iskoristi svaki trenutak za druženje sa prijateljima.

Biebs je tako proveo dva sata u kući Zayna Malika pre nego što su otišli u u restoran brze hrane. Kasnije su se ponovo vratili kući, gde ih je dočekala Perrie Edwards. Ipak, Jusu i društvu raspoloženje su malo pokvarili paparaci, koji su iskakali iz žbunja, pokušavajući da ih slikaju.

One Direction - Page 3 Zaynbiebs
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptySat 15 Sep 2012 - 8:47

Samo glasine: Liam Payne potvrdio da nije bio hitno prebačen u bolnicu



Directioneri izuzetno brinu za sve članove One Directiona pa ih je neprijatno iznenadila informacija kako je Liam navodno morao hitno da bude prebačen u bolnicu.

Mladi pevač je dobio pitanje od jedne obožavateljke koje je glasilo: “Da li si u bolnici jer ljudi govore da jesi. To nije istina, jel’ da?”. Liam se vrlo brzo oglasio rečima: “Nisam dušo ” Neko zlonameran očigledno je iskoristio Liamovu nedavnu izjavu da su njegovi problemi sa bubregom rešeni, pa je pokušao da progura priču kako se stanje muzičara ipak pogoršalo.

One Direction - Page 3 Liam585
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptyTue 18 Sep 2012 - 8:03

Teški dani za Louisa Tomlinsona: Pogađaju ga glasine da je gej

Malo je reći kako je Lus besan zbog fanova koji su ubeđeni da je on u vezi sa Harryjem Stylesom, bez obzira što je zaljubljen u Eleanor Calder.

“Cela stvar oko Larryja (kombinacija imena Harry i Louis) je najveća gomila gluposti koju sam ikad čuo. Srećan sam, zašto to ne možete da prihvatite?” napisao je pevač na svom Twitteru. Ipak, to nažalost nije sve. Njegova majka ima hejtere, koji joj šalju uvredljive poruke.

Na jednu od njih Louis je morao da odgovori rečima: “Pitam se zašto misliš da je ovo OK? Pomisao da neko ovako može da se obraća mojoj mami čini mi se bolesnim. Odrastite već jednom!” Kasnije on je ipak uspeo da smiri, pa je na svom nalogu napisao: “A sad da završimo u pozitivnom tonu Poludeo sam na Twitteru ranije danas. Izvinjavam se svim PRAVIM fanovima koje sam uvredio. Prijao bi mi razgovor sa Zaynom Malikom sada. Nedostaješ mi čoveče!”

One Direction - Page 3 FFN_FLYNETUK_One_Direction_Bikes_082212_50864443
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptyFri 21 Sep 2012 - 20:29

Fanovi One Directiona oduševljeni sa LWWY: “Pesma je kao droga”


One Direction objavio je spot za pesmu “Live While We’re Young” a reakcije obožavalaca su zaista sjajne!

Jedan fan tako je za pesmu rekao kako poput droge stvara zavisnost a bilo je komentara poput: “Ono kad terate vaše roditelje da slušaju LWWY, standardno.” ili “69ti put slušam LWWY sad ” Među fanovima je i Eleanor Calder, devojka Louisa Tomlinsona koja je na svom Twitteru napisala; “Wow, LWWY je neverovatan, ponosna sam na vas momci!” Da li i vi delite oduševljenje? Na koliko glasova One Direction može da računa na našoj sledećoj pop top listi?

One Direction - Page 3 One-direction-live-while-youre-young-shoot-feature
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptySat 29 Sep 2012 - 22:15

Harry Styles objašnjava svoj odnos sa Natalie Imbrugliom


Pevač je viđen kako se odlično zabavlja sa 37-godišnjom muzičarkom, pa su britanski mediji preneli kako među njima postoji nešto više od prijateljstva.

Sama Natalie nije želela da daje izjave, a Harry se sad oglasio sa objašnjenjem situacije. “Bili smo na venčanju Jamesa Cordena”, rekao je. “Nikad pre se nismo sreli, i to je bukvalno bilo to. Popili smo piće zajedno. Otišli smo u isto vreme, pa je to možda izgledalo sumnjivo”, rekao je.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptySat 29 Sep 2012 - 22:21

I dalje zajedno: Eleanor Calder demantuje raskid sa Louisom Tomlinsonom


Eleanor je žustro je reagovala na glasine da je Louis raskinuo sa njom, pa je ponovo singl.

Korisnica Twittera poslala joj je link na članak uz surov komentar: “Baj, baj, baj, baj, Eleanor Calder”. Međutim, Eleanor nije dozvolila da je to poremeti, pa joj je odgovorila: “Na nesreću po tebe, taj članak nije u pravu, Louis ja nismo raskinuli. Žao mi je.” Neke Directionerke očigledno teško podnose što je Louis zauzet, ali Eleanor očigledno neće lako odustati od svog dečka.

One Direction - Page 3 Tumblrm7be0ovpeq1raqbdjo
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptySat 29 Sep 2012 - 22:34

Harry Styles kupio kuću za 4 miliona evra


Pevač je kupio novi dom u severnom delu Londona a on ima četiri spavaće sobe, četiri kupatila i nalazi se na elitnoj lokaciji Primrose Hill.

Britanski tabloidi prenose da je Harry odlučio da se preseli kako bi bio bliže svojim slavnim prijateljima, posebno Nicku Grimshawu sa kojim je izuzetno blizak. “Mnogo Harryjevih prijatelja živi na Primrose Hillu i Belsize Parku, tako da on želi da im bude bliže”, prenosi jedan izvor za The Sun.

“Nova kuća je ogromna u poređenju sa njegovim starim stanom. Ima četiri spavaće sobe i isto toliko kupatila kao i ogromne dnevne sobe. Sjajno mesto za žurke.” Iako se još nije ni uselio, momci iz Directiona već planiraju organizovanje velike zabave! “Bend će se zaista opustiti. Kuća ima prelepu baštu i visoke zidove, tako da fanovi neće moći da vide svaki Harryjev korak. Već provodi dosta vremena u kraju i redovan je gost u lokalnim pabovima.”

One Direction - Page 3 9726340_wenn3978457
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptySat 29 Sep 2012 - 22:36

Pravi hit: One Direction srušili rekord Justina Biebera novom pesmom!

Izgleda da u ovom trenutku niko i ništa ne može da zaustavi One Direction, pa čak ni Justin Bieber. Naime, novi spot benda za prvih 24 časa je na YouTubeu videlo 8.24 miliona ljudi!

“Live While We’re Young” tako je postao najbrže pregledani spot u istoriji sajta, što najbolje svedoči koliko je bend popularan u ovom trenutku. Momci se trenutno pripremaju za izlazak novog albuma a onda kreću i na svetsku turneju, na kojoj možda posete i naše krajeve, naročito ako domaći Directioneri daju svoj doprinos. Takođe, u pripremi je i 3D film o bendu koji će izaći sledeće godine a za 11 miliona funti promovisaće i Pepsi.

One Direction - Page 3 One-direction-live-while
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptySat 29 Sep 2012 - 22:36

Harry Styles: Moj prvi i najgori poljubac


Harry je rano počeo da uživa u društvu devojaka, pa je tako sad otkrio kako je svoj prvi poljubac doživeo sa 9 godina!

Govoreći za magazin Twist, pevač je otkrio svoj najgori poljubac u životu: “Moj najgori poljubac sam doživeo sa jedanaest godina. Bio je to zaista loš poljubac, sa previše jezika!” On je zatim pričao i o svom prvom poljupcu: “Da li želite da znate nešto o mom prvom poljupcu? Mislim da sam imao devet ili deset godina. Bio je to samo kratak poljubac, devojka je bila zaista visoka a ja jako nizak. Zato, morao sam da pronađem ciglu, prislonim je uza zid i stanem na nju kako bih joj dao poljubac, jer nisam mogao da joj dosegnem lice. Sad mi je to vrlo smešno.” I slatko kad to Harry ovako ispriča, dodali bi smo!

One Direction - Page 3 7413442spl437860005
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptySun 30 Sep 2012 - 4:56

Live While We're Young je PREDOBRA pesma!
Aa tek spoot. ;_;
Ostala sam bez reči kada sam pogledala. Predivni su. Jedva čekam da sledeće nedelje pevaju po prvi put uživo, na Teen Awards. ;3
Čula sam da im je Ed Sheeran radio dve pesme za novi album, što je strava, jer Moments je prelepa, sigurna sam da će i ove dve nove biti približno lepe kao ona.
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptySun 30 Sep 2012 - 7:46

Da i meni je super nova pjesma,a i spott^^
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : One Direction - Page 3 Kf4npd

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptyTue 2 Oct 2012 - 10:32

Zaista nemam lose misljenje o njima,slatki su,talentirani,a sto je cak i najvaznije-imaju dobre pjesme.
Liam,Zayn i Harry su mi najbolji,no Louis i Nial takoder nisu. thumbup
Inace za 1D- thumbup thumbup
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptyThu 4 Oct 2012 - 1:11

One Direction predstavili nazive pesama na novom albumu


1D nedavno su predstavili singl “Live While We’re Young” a sad su otkrili i nazive pesama koji će se naći na albumu čiji je debi zakazan za 12. novembar.

“Take Me Home” u standardnoj verziji ima 13 pesama a Deluxe verzija četiri više i dolazi uz svesku A5 formata u kojoj su slike članova benda. Evo i naziva i redosleda svih pesama na albumu:

1. ‘Live While We’re Young’
2. ‘Kiss You’
3. ‘Little Things’
4. ‘C’mon, C’mon’
5. ‘Last First Kiss’
6. ‘Heart Attack’
7. ‘Rock Me’
8. ‘Change My Mind’
9. ‘I Would’
10. ‘Over Again’
11. ‘Back For You’
12. ‘They Don’t Know About Us’
13. ‘Summer Love’


Bonus pesme na Deluxe ediciji:

‘She’s Not Afraid’
‘Loved You First’
‘Nobody Compares’
‘Still The One’


One Direction - Page 3 Onedirection
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 EmptyThu 4 Oct 2012 - 1:17

Zayn Malik otvoreno o vezi sa Perrie Edwards: “Jako smo srećni”


Na Zaynov račun u poslednje vreme stižu brojne optužbe da vara svoju devojku ali on otkriva kako su njih dvoje vrlo srećni i da je sve u najboljem redu.

Par je u vezi od aprila meseca ali i pored toga što su retko zajedno, Zayn tvrdi da to ne predstavlja problem. “Ona je kul čoveče. Ona to kapira”, rekao je za The Sun. “Ona je kao ja, skroz je opuštena. Stvarno nam dobro ide. Nalazimo vremena da se često vidimo”, otkrio je. “Na iznenađenje uspeva nam da pronađemo vremena jedno za drugo.”

One Direction - Page 3 1132467-36770I27178
Back to top Go down
Sponsored content




One Direction - Page 3 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 3 Empty

Back to top Go down
 

One Direction

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-