REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 One Direction

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptyThu 16 Aug 2012 - 8:20

Perrie Edwards predstavila Zayna svojoj porodici

Quote :
Perrie je za časopis Look govorila o vezi sa pevačem One Directiona a otkrila je i šta mu je donela sa godišnjeg odmora.
“Zaista sam srećna – sve je neverovatno. Dok god možemo da pričamo koliko god je to moguće, u redu nam je što smo razdvojeni. Devojke uvek kažu kako je on dobar prema meni. Volim što me tretira kao princezu i volim lepe poklone. Kad sam bila na odmoru kupila sam mu sliku i snimala sam umetnika dok ju je radio. Jako mu se dopalo”, rekla je Perrie.
Ona objašnjava da je njihova veza već vrlo ozbiljna, kao i da je ona predstavila Zayna roditeljima. “Da, upoznao je moje. Jako mi je važno da se dobro slaže s njima, ali Zayn je morao da prođe test mog brata Jonnieja – i uspeo je!”
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptySun 19 Aug 2012 - 4:40

On ne može bez nje: Harry Styles i Caroline Flack ponovo u četiri oka

Quote :
Kako prenosi Mail Online, nekadašnji par viđen je zajedno na jednoj žurci prošle nedelje, ali sad su spaženi kako ulaze u isti londonski hotel.
Harry se pojavio opušteno obučen, dok je Caroline bila maksimalno sređena, kao da je spremna da impresionira bivšeg dečka. Čini se da je mladi pevač u ljubavnom trouglu i da mora da načini izbor izbor između Caroline i Care Delevingne, za koju se priča da mu je sadašnja devojka. Šta li će Harry odlučiti?
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptyMon 20 Aug 2012 - 22:09

Zayn ne ide u provod sa ostatkom 1Dja, pruža podršku Perrie Edwards

Dok je ostatak benda vikend proveo na V Festivalu, Zayn Malik je odlučio da bude uz svoju devojku, koja je nastupala.
Ona je sa svojom grupom Little Mix pevala u jednom londonskom klubu gde je predstavila pesmu “Wings” kao i neke druge numere s nadolazećeg albuma. Zayn se u klub ušunjao na zadnja vrata a onda se pridružio fanovima i zajedno sa njima pevao. Da li je slavni momak odlučio da na taj način dokaže Perrie kako nema istine u priči da je zatražio broj jedne plesačice koja je nastupala na Olimpijadi?
One Direction - Page 2 5592834_zayn3
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptyThu 23 Aug 2012 - 4:44

Pogledajte: One Direction najavili novi singl “Live While We’re Young”!

One Direction su tačno u 14h objavili kako će njihov sledeći singl biti “Live While We’re Young”.
“Ko je spreman za veliku najavu? Danas u 14h Directioneri!!”, tvitovao je 1D danas. Tačno u to vreme na YouTubeu postavljena je najava za novi singl, a u njemu članovi benda zahvaljujući fanovima na konstantnoj podršci u prethodnoj godini. Ovo će biti prva pesma s njihovog novog albuma koji će se pojaviti u decembru!

https://youtu.be/ftQ8Dg1B_7E
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptyThu 23 Aug 2012 - 4:46

Dan za opuštanje: Liam Payne i Louis Tomlinson u vožnji biciklima

Članovi One Directiona imaju apsolutno pretrpan radni raspored, pa kad im se ukaže slobodan dan, momci pokušavaju da ga iskoriste do kraja.Louis i Liam tako su viđeni u sredu kako se vozikaju Londonom na iznajmljenim biciklima, a fanove koji su ih prepoznali pozdravljali su mahanjem. Ostatak benda bio je zauzet drugim aktivnostima – doduše, od Harryja nije bilo ni traga ni glasa, dok smo Nialla zatekli dok je izlazio iz muzičkog studija i odlazio na zaslužen odmor…možda i da razmeni koju poruku s Demi Lovato! Zayn je sa druge strane u centru pažnje zbog brisanja svog Twitter naloga, a sam je izjavio kako više nije mogao da trpi uvredljive komentare koje je dobijao.

Slike mozete videti OVDE
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptyThu 23 Aug 2012 - 6:50

A dušee,predivni su^^<3
Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : One Direction - Page 2 Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptyFri 24 Aug 2012 - 5:43

Ma svi su oni copy paste jedni od drugih Kafica JJ & co
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptyFri 24 Aug 2012 - 10:27

Nova pesma One Directiona prva na listama u 26 zemalja!

Dok momci snimaju spot za “Live While We’re Young”, ova pesma stigla je do prvog mesta na iTunesu u neverovatnih 26 zemalja sveta!
Singl je zvanično najavljen tek juče u 14h ali od tada su hiljade ljudi kupile ovu pesmu i time je postavile na prvo mesto liste. Ovo je sjajna najava za novi album benda koji će biti objavljen ovog novembra. Naravno, očekujte ovu pesmu uskoro na našim top listama!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptyFri 24 Aug 2012 - 10:29

Zayn Malik kaže da nije varao devojku, priznaje da mu lepe devojke odvlače pažnju

Zayn kaže da nikad nije prevario Perrie Edwards, ali i priznaje da mu na koncertima pažnju odvlače lepe devojke u prvim redovima.
“Desi se da vidim slatku devojku u publici i da mi to odvuče pažnju”, priznao je 19-godišnjak za BOP magazin. “Lepo je imati nekog ko vam se dopada u publici i zaokupi vam pažnju, jer se onda pretvarate da pevate njoj!” Britanski mediji nedavno su pisali o tome kako je mladi pevač tražio broj jedne plesačice koja je nastupala na Olimpijadi, a sad su stigle i informacije da je jednu devojku pozvao u svoju hotelsku sobu. Ipak, čini se da ništa ne uspeva da poremeti njegovu vezu sa Perrie.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptySat 25 Aug 2012 - 5:31

Još jedna čast za 1D: Momci vode MTV VMA specijal!

“One Direction: My First Time” biće polučasovni specijal u kojem će biti emitovani neki od najuspešnijih MTV VMA nastupa.
Momci će nas provesti kroz istoriju MTV VMA, a govoriće i o momentima koji su njima ostali u sećanju. Šou će biti emitovan 30. avgusta na MTVju!
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptySat 25 Aug 2012 - 21:31

Volim ih a Zayn najviseeeee enamorado
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptySun 26 Aug 2012 - 5:31

Perrie Edwards o glasinama koje prate Zayna: “Teško je, ali verujem mu”

Iako su u vezi tek par meseci, Perrie i Zayn konstantno su suočeni sa raznim glasinama. Ipak, mlada pevačica kaže da 100% veruje svom dečku.
Ranije ove nedelje pojavile su se glasine da Zayn nije veran svojoj devojci a to je bio glavni razlog zbog čega mu je “pukao film”, pa je na kratko napustio Twitter. Ni Perrie nije lako da čita kako Zayn traži brojeve telefona od devojaka i poziva ih u svoju sobu, ali je za The Sun rekla kako nije ljubomorna. “Mislim da je to smešno. Morate verovati jedno drugom. Zayn i ja smo vrlo srećni. Viđamo se prilično često, osim kad je u Americi. Zaista je teško, ali verujem mu.”
Perrie otkriva i na koji način uspeva da održi kontakt sa Zaynom kad su razdvojeni: “Morate zvati jedno drugo i slati poruke i pričati šta ste radili tog dana, takve stvari. Kad ne pričate s nekim, onda vam taj neko fali.” Ona kaže i da nije problem što je deo Directionera konstantno vređa: “Što se tiče fanova, uvek će biti poneki loš komentar, ali jednostavno morate da ga ignorišete. Otprilike, jedan od 100 komentara je negativan. Čitam samo one pozitivne – većina ljudi je srećna što smo mi u vezi.”
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptySun 26 Aug 2012 - 5:42

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptySun 26 Aug 2012 - 5:42

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptyMon 27 Aug 2012 - 9:50

Fotka: Liam Payne pokazao neverovatnu rođendansku tortu

Liam Payne je svoj rođendan proslavio u subotu izlaskom sa društvom, ali najviše se obradovao tortom na kojoj je bio njegov omiljeni junak – Batman!
Iznenađenje pevaču je priredila njegova devojka Danielle Peazar a Liam joj se odmah zahvalio na Twitteru: “Ne mogu da verujem da mi je Danielle danas priredila zabavu iznenađenja sa svim mojim prijateljima. Sjajan dan, pokazaću vam fotku moje torte”. Dan ranije, Liam, Danielle i njegove kolege iz benda izašli su u svoj omiljeni noćni klub u Londonu.
One Direction - Page 2 Liamin
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptyMon 27 Aug 2012 - 9:51

Siroti Niall Horan! Nije mu dozvoljeno da uđe na rođendansku žurku Liama Paynea

Liam Payne je u subotu proslavio svoj rođendan ali sve nije bilo tako sjajno za Nialla koji nije mogao da se pridruži svojim prijateljima, jer ga izbacivač nije prepoznao!
Niall je bezuspešno ubeđivao rmpajliju na vratima kako je on član grupe One Directiona, jer izbacivač nije bio ni siguran da je čuo za 1D! Prema izjavi jednog svedoka celog događaja, razgovor je izgledao ovako:

“Zar ti ne znaš ko sam ja?”
“U stvari, nemam pojma.”
“Da li si čuo za One Direction?”
“Pa, čini mi se da ih moja kćerka voli…”
“Ja sam onaj slatki mali Irac koji uvek pokazuje prstom! Pogledaj to, pokazujem!”
“Izvini momak, moram da pozovem menadžera.”

Na sreću po Nialla, menadžer je znao kako ko od momaka izgleda, pa je konačno ušao u klub.
One Direction - Page 2 FFN_FLYNETUK_Horan_Niall_082212_50864426
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptyMon 27 Aug 2012 - 9:53

Harry Styles potrošio 50.000 dolara na piće u Las Vegasu!

Harry važi za najvećeg buntovnika u One Directionu, ali čak i one koji to dobro znaju, iznenadila je informacija da je mladi pevač potrošio čak 50.000 dolara na alkoholna pića u “Gradu greha”.
Mediji prenose da je Harry kupio čitavih 100 boca šampanjca na jednoj zabavi održanoj u Las Vegasu ove godine, kao i da ga je to zadovoljstvo koštalo čak 50.000 dolara! Govoreći za Heatworld, jedan insajder je preneo: “Harry je kupio šampanjac za svaki sto. Kupio je Veuve Clicquot, verovatno oko 100 boca. Svaka od njih košta 525 dolara. Sviđa mi se što je to uradio, ne zato što ima novac, već jer se dobro provodio sa svima.”
One Direction - Page 2 FFN_FLYNETUKFF_Styles_Harry_081112_508558271
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptyTue 28 Aug 2012 - 7:35

Mokri do gole kože: One Direction snimili spot za novi singl

U javnost je procurela fotka sa snimanja spota za pesmu “Live While We’re Young” na kojoj vidimo momke kako se ludo zabavljaju u bazenu.
U na slici koju vidimo 1D momci su mokri do gole kože, ali jedino je Niall odlučio da skine svoju majicu. Naravno, sa njima u društvu je i nekoliko prelepih devojaka a Harry i Niall kasnije su izjavili da im je na snimanju bilo jako zabavno.

“Bukvalno smo sad završili snimanje materijala za ‘Live While We’re Young’, obožavaćete ga! Bilo je jako zabavno snimanje!”, napisao je Niall, dok je Harry dodao: “Sjajan dan u snimanju spota za ‘Live While We’re Young’, pomalo mi se se spava…”
One Direction - Page 2 A1spwpcqaij4bw
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptyTue 28 Aug 2012 - 7:48

One Direction - Page 2 168260101509376694274923
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptyWed 29 Aug 2012 - 9:23

Niall Horan na preslatkoj fotki sa pevačicom benda Cover Drive

One Direction - Page 2 Nial585

18-godišnji Niall i pevačica benda Cover Drive Amanda Reifer sreli su se u bekstejdžu u Brajtonu, gde je bend sa Barbadosa imao koncert, pa je morala da padne zajednička fotka.

T-Ray iz Cover Drivea je povodom svega izjavio: “Kad je Amanda zamolila nekog da ih slika, teško je bilo reći ko je srećniji – on ili ona”. Niall je još uvek singl a nedavno je na jednom festivalu u Britaniji viđen u društvu pevačice Alexandre Burke ali i Caroline Flack, s kojom je ostao u dobrim odnosima i posle njenog raskida s Harryjem Stylesom.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptyThu 30 Aug 2012 - 2:39

Šta se sprema? One Direction pripremaju novo saopštenje danas u 16h!

Članovi benda potvrdili su da nam za danas u 16h pripremaju još nekoliko interesantnih vesti koje će sigurno obradovati fanove!

Bend je na svom Twitteru objavio svojoj armiji obožavalaca kako treba da budu s njima danas u 15h po britanskom, odnosno 16h po našem, srednjoevropskom vremenu. “Danas stiže velike vesti od momaka! Budite onlajn u 3 popodne po britanskom vremenu da saznate o čemu se radi!”, napisali su. Inače, bend je juče objavio kako će se njihov novi album zvati “Take Me Home”.

One Direction - Page 2 Ffnflynetukffleedsparty0
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptyThu 30 Aug 2012 - 2:44

Perrie Edwards: “Svi su ljubomorni što sam sa Zaynom Malikom”


Članica grupe Little Mix u vezi je sa pevačem One Directiona od aprila meseca i kaže da je njihova veza vrlo jaka, kao i da joj ne smeta što je obožavateljke 1Dja stalno napadaju.

“To je kao kad ste u školi i u vezi ste s popularnim dečkom u odeljenju i svi su zato ljubomorni. Nije to ništa posebno. Nije nas briga što svako ima svoje mišljenje o našoj vezi.” Perrie tvrdi da joj je lakše da se nosi sa negativnim komentarima jer je slavna. “Naši Little Mix fanovi su mi pomogli. Ako me neko napadne, oni staju uz mene. U globalu, možda su me samo dva ili tri komentara zaista pogodila.”

Ona kaže da nije sa Zaynom zato što je on slavan: “Kad smo kući, on je samo Zayn za mene. Uopšte i ne razmišljam o tome da je u One Directionu. On je samo slatki mali dečak. Njegova najdosadnija navika je to što nikad ne prestaje da peva – gori je i od mene.”

One Direction - Page 2 Zayn-malik-glasses
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptyThu 30 Aug 2012 - 7:20

One Direction od sad i u stripu!


One Direction - Page 2 3721374_29812-one-direction-comic-4
One Direction - Page 2 467209329812-one-directi
Uskoro će se u prodaji naći strip “Fame: One Direction” u kojem će biti opisan život slavne petorke, odnosno njihov uspon od anonimnosti do slave.
Fanovi će na ovaj način moći da se još bolje upoznaju sa članovima benda, jer će biti reč i o njihovom životu pre X Factora. Kako se vama dopadaju ilustracije? Da li su crtači pogodili izgled svih pevača?
One Direction - Page 2 117360929812-one-directi
One Direction - Page 2 169275429812-one-directi
One Direction - Page 2 801258329812-one-directi
One Direction - Page 2 916193629812-one-directi
One Direction - Page 2 923867429812-one-directi
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptyFri 31 Aug 2012 - 3:54

One Direction otkrili izgled omota za album “Take Me Home”

Bend je predstavio izgled omota za njihov drugi album koji će se pojaviti 12. novembra i sa kojeg potiče i njihov novi singl “Live While We’re Young”.

Ova pesma već se našla na prvom mestu iTunes liste u čak 40 zemalja, pa nema sumnje i da će album biti izuzetno uspešan i možda postaviti neke rekorde. Na njegovom omotu možemo Nialla Horana unutar telefonske govornice, Liama Paynea na njenom krovu, dok Zayn Malik pomaže Louisu Tomlinsonu da se i on popenje gore. U međuvremenu, Harry Styles stoji sa strane skrštenih ruku i sve samo posmatra. Definitivno otkačena fotka!

One Direction - Page 2 Tmh585
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 EmptySat 1 Sep 2012 - 3:42

Directioneri i Belieberi u sukobu uoči MTV VMA

Justin Bieber i One Direction najveće su pop zvezde planete u ovom trenutku a iako su dobri prijatelji, njihovi fanovi često se ne podnose.

Neko od fanova Justina Biebera tako je na Twitteru pokrenuo kampanju BeliebersHateDirectioners (Belieberi mrze Directionere) a to je ubrzo posto trend u Americi i Velikoj Britaniji. Ipak, nisu sve poruke uvredljive – neke Beliebere bilo je sramota što je ova kampanja uopšte pokrenuta. Jedan korisnik Twittera tako je napisao: “Vi činite da fanovi izgledaju jako loše!! Zbog vas je Justin izgubio neke fanove, to je ono što ste hteli, zar ne?” Justin i 1D boriće se za istu nagradu na MTV VMA, ali ne mislimo da je to razlog za svađu.
Back to top Go down
Sponsored content




One Direction - Page 2 _
PostSubject: Re: One Direction   One Direction - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

One Direction

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-