REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Brani se Maite Perroni

Go down 
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL


Broj postova : 26813

Brani se Maite Perroni Empty
20111024
PostBrani se Maite Perroni

Brani se Maite Perroni Maitvn
Vec se pricalo o tome koliko su neprijatni paparazzi i da cesto predju granicu.Jako je neprijatno kada odes na odmor a ni tamo nemas mira vec si stalno fotografisan,progonjen,posmatran iz nekog coska.

To su dozivele Paola Núñez, Rossana Nájera, Marimar Vega i Maite Perroni,one su kritikovane zbog viska kila.

Maite je talentovana devojka,koja gradi karijeru u svetu telenovela.Nikada se nije previse pokazivala niti je vazila za sex simbol te joj ne smeta da se na letovanju opusti i pokaze mali visak.Tada uslede kritike na koje Maite opusteno reaguje .

Realna sam zena,brinem o svoj figuri al to mi nije opsesija.Srecna sam sa onim sto imam-prica Maite

Maite je dosta uspesna u svom poslu,dobila je mnoge prilike koje je znala da iskoristi i sada vazi za jednu od boljih glumica,pored toga sto je prirodna i iskrena sto je danas retko ko

tvnovele.net
Back to top Go down
Share this post on: reddit

Brani se Maite Perroni :: Comments

maite es mi princesa
Re: Brani se Maite Perroni
Post Mon 24 Oct 2011 - 7:59 by maite es mi princesa
naravno bravo Maite! Lepo im je rekla thumbup meni je ona ovako savrsena uopste nije premrsava lai nije ni debela sto je bitno thumbup thumbup enamorado
Srpski William Levy
Re: Brani se Maite Perroni
Post Mon 24 Oct 2011 - 8:54 by Srpski William Levy
Jeste da volim Maite ali nije bas da je prirodna, ima silikone :D
A sto se tice kilograma, stvarno bi mogla malo da poradi na sebi po tom pitanju, da ima viska ima realno.
AnGel_Perroni
Re: Brani se Maite Perroni
Post Tue 25 Oct 2011 - 2:19 by AnGel_Perroni
Ona je zadovoljna sobom tako da nema potrebe da slusa komentara ostalih.
Silikone, operacije radi svaka zena, tako da nista cudno.
Samo napred thumbup
ღJacqueline Bracamontesღ
Re: Brani se Maite Perroni
Post Tue 25 Oct 2011 - 4:44 by ღJacqueline Bracamontesღ
Ne radi ba svaka, ne volim ni ja kad su zene po izgledu plasticne, fuuj ali ajd.

thumbup thumbup ni po meni nije debela, a em nije sve ni u izgledu :)
dervisevic fata
Re: Brani se Maite Perroni
Post Tue 25 Oct 2011 - 10:01 by dervisevic fata
dobro je rekla ...i vidi se da je realna thumbup to mi se kod nje i najvise sviđa sto je prirodna lijepa bez previse sminke onako umjerno pa njezina ljepota dođe jos vise do izrazaja ... enamorado
vesna levy
Re: Brani se Maite Perroni
Post Tue 25 Oct 2011 - 23:42 by vesna levy
tako je Maite!!!!

dervisevic fata wrote:
dobro je rekla ...i vidi se da je realna thumbup to mi se kod nje i najvise sviđa sto je prirodna lijepa bez previse sminke onako umjerno pa njezina ljepota dođe jos vise do izrazaja ... enamorado


:super:
Rose ♥
Re: Brani se Maite Perroni
Post Tue 25 Oct 2011 - 23:43 by Rose ♥
Ma daj,ona debela?Pa sta je onda mrsavo?
Nek ima i 250 kila sta se mene tice,samo neka je zadovoljna sa sobom?Cijela je prirodna(dobro sise,ali ako se gledaju u potpunosti onda je prirodna.)

Fan de Portirroni
Re: Brani se Maite Perroni
Post Wed 26 Oct 2011 - 1:41 by Fan de Portirroni
maite es mi princesa wrote:
naravno bravo Maite! Lepo im je rekla thumbup meni je ona ovako savrsena uopste nije premrsava lai nije ni debela sto je bitno thumbup thumbup enamorado

slazem se. Maite je najdivnija latinoamericka glumica enamorado
dervisevic fata
Re: Brani se Maite Perroni
Post Wed 26 Oct 2011 - 8:39 by dervisevic fata
da istina povecala je grudi ali i to je uradila umjerno Namig bez pretjerivanja zar ne ?
maite es mi princesa
Re: Brani se Maite Perroni
Post Wed 26 Oct 2011 - 8:45 by maite es mi princesa
dervisevic fata wrote:
da istina povecala je grudi ali i to je uradila umjerno Namig bez pretjerivanja zar ne ?

slazem se uopste nisu ono prevelike thumbup i njoj su stvarno trebale, i ona nije bila zadovljna onim prvim dobro je sto je ugradila silikone thumbup ona je to i priznala ane krije kao mnogo sto je za pohvalu thumbup thumbup
dervisevic fata
Re: Brani se Maite Perroni
Post Wed 26 Oct 2011 - 8:52 by dervisevic fata
pa da bila je iskrena u tome thumbup ma djevojka je anđeo enamorado
maite es mi princesa
Re: Brani se Maite Perroni
Post Wed 26 Oct 2011 - 8:54 by maite es mi princesa
dervisevic fata wrote:
pa da bila je iskrena u tome thumbup ma djevojka je anđeo enamorado

thumbup thumbup thumbup pravo Andjelce enamorado enamorado stvarno je mnogo dobra prirodna i lepa thumbup thumbup
ღJacqueline Bracamontesღ
Re: Brani se Maite Perroni
Post Wed 26 Oct 2011 - 8:54 by ღJacqueline Bracamontesღ
Nisam pretjerano veliki njen fan, ali se slazem sa vama.
I ne koristi mnogo sminke sto je najbolje thumbup
Re: Brani se Maite Perroni
Post  by Sponsored content
 

Brani se Maite Perroni

Back to top 

Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Maite Perroni
» Na šta je slaba Maite Perroni?
» Gifovi Maite Perroni
» Novosti Maite Perroni !
» Komentari o Maite Perroni !

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: